WTTD - AmaTur România Ditrău

WTTD - AmaTur România Ditrău

WTTD - AmaTur România Ditrău

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Ditrău
Helyszín: Sala de Sport Gál Ferenc
Cím: str. Libertății nr. 6
Kezdés időpontja: April 14, 2018, 08:30
Befejezés időpontja: April 14, 2018, 23:59
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Top 4
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Dani Leo
  • Keresztes Zoltán
    2-3
    Györfi Szabolcs
  • Top 8
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Márkos Sándor
  • Nistor Iosif
    1-3
    Dani Leo
  • Keresztes Zoltán
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Predescu Levente
    2-3
    Györfi Szabolcs
  • Top 16
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Péter László
    1-3
    Márkos Sándor
  • Mákszem Szabolcs
    0-3
    Nistor Iosif
  • Nagy Attila
    0-3
    Dani Leo
  • Keresztes Zoltán
    3-2
    Tódor Csaba
  • Bedő József
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Predescu Levente
    3-0
    Héja Zoltán
  • Szántó Lajos
    0-3
    Györfi Szabolcs
  • Top 32
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
  • Boariu Timofte Dănuț
    1-3
    Vaszi Dénes
  • Péter László
    3-0
    Orza Gábor
  • Nistor Iosif
    3-1
    Suciu Andrei
  • Szabó Zoltán
    1-3
    Nagy Attila
  • Molnár Tibor
    0-3
    Tódor Csaba
  • Bedő József
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Héja Zoltán
  • Korpos Levente
    2-3
    Szántó Lajos
  • 0-3
    Márkos Sándor
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
  • 0-3
    Dani Leo
  • Keresztes Zoltán
    3-0
  • 0-3
    Lovász Vilmos
  • Predescu Levente
    3-0
  • 0-3
    Györfi Szabolcs
  • csoport: Felső: 12
  • Tódor Csaba
    1-3
    Suciu Andrei
  • Tódor Csaba
    3-1
    Kedves Botond
  • Tódor Csaba
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • Suciu Andrei
    3-0
    Kedves Botond
  • Suciu Andrei
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • Kedves Botond
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • csoport: Felső: 11
  • Bedő József
    3-0
    Szabó Zoltán
  • Bedő József
    3-0
    Nagy Árpád
  • Bedő József
    3-0
    Pulhac Bogdan
  • Szabó Zoltán
    3-1
    Nagy Árpád
  • Szabó Zoltán
    3-1
    Pulhac Bogdan
  • Nagy Árpád
    3-1
    Pulhac Bogdan
  • csoport: Felső: 10
  • Héja Zoltán
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Héja Zoltán
    3-2
    Angi Zoltán
  • Héja Zoltán
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Angi Zoltán
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Angi Zoltán
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • csoport: Felső: 9
  • Péter László
    3-1
    Korpos Levente
  • Péter László
    3-1
    Benedek Alex
  • Péter László
    3-1
    Héja Zsolt
  • Korpos Levente
    3-1
    Benedek Alex
  • Korpos Levente
    3-1
    Héja Zsolt
  • Benedek Alex
    3-1
    Héja Zsolt
  • csoport: Felső: 8
  • Szántó Lajos
    2-3
    Márkos Sándor
  • Szántó Lajos
    3-0
    Hadnagy Zoltán
  • Szántó Lajos
    3-0
    Bajkó Károly
  • Márkos Sándor
    3-0
    Hadnagy Zoltán
  • Márkos Sándor
    3-0
    Bajkó Károly
  • Hadnagy Zoltán
    3-0
    Bajkó Károly
  • csoport: Felső: 7
  • Predescu Levente
    3-1
    Boariu Timofte Dănuț
  • Predescu Levente
    3-0
    Gergely István
  • Predescu Levente
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    Gergely István
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Gergely István
    3-1
    Olaru Dragomir
  • csoport: Felső: 6
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Nagy Attila
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Pap Gyula
  • Nagy Attila
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Nagy Attila
    3-2
    Pap Gyula
  • Csiki Szabolcs
    3-2
    Pap Gyula
  • csoport: Felső: 5
  • Mákszem Szabolcs
    3-2
    Molnár Tibor
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Ferencz Márk
  • Mákszem Szabolcs
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Molnár Tibor
    3-0
    Ferencz Márk
  • Molnár Tibor
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Ferencz Márk
    0-3
    Benedek Zoltán
  • csoport: Felső: 4
  • Dani Leo
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Dani Leo
    3-1
    Sólyom László
  • Dani Leo
    3-1
    Szőcs Nándor
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Sólyom László
  • Bardocz Ferenc
    3-0
    Szőcs Nándor
  • Sólyom László
    3-2
    Szőcs Nándor
  • csoport: Felső: 3
  • Keresztes Zoltán
    3-1
    Nistor Iosif
  • Keresztes Zoltán
    3-0
    Széll Pál
  • Keresztes Zoltán
    3-1
    Benedek Árpád
  • Nistor Iosif
    3-0
    Széll Pál
  • Nistor Iosif
    3-1
    Benedek Árpád
  • Széll Pál
    3-1
    Benedek Árpád
  • csoport: Felső: 2
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Orza Gábor
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Szabó Áron
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Korpos Csongor
  • Orza Gábor
    3-1
    Szabó Áron
  • Orza Gábor
    3-0
    Korpos Csongor
  • Szabó Áron
    3-0
    Korpos Csongor
  • csoport: Felső: 1
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Illyés Elemér
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Illyés Elemér
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Illyés Elemér
    3-2
    Csata Sebestyén
  • csoport: Alsó: 12
  • Tódor Csaba
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Tódor Csaba
    3-0
    Nagy Árpád
  • Tódor Csaba
    3-0
    Héja Zsolt
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Nagy Árpád
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Héja Zsolt
  • Nagy Árpád
    3-0
    Héja Zsolt
  • csoport: Alsó: 11
  • Bedő József
    3-1
    Bajkó Károly
  • Bedő József
    3-1
    Korpos Levente
  • Bedő József
    3-1
    Angi Zoltán
  • Bajkó Károly
    0-3
    Korpos Levente
  • Bajkó Károly
    0-3
    Angi Zoltán
  • Korpos Levente
    3-1
    Angi Zoltán
  • csoport: Alsó: 10
  • Héja Zoltán
    3-2
    Márkos Sándor
  • Héja Zoltán
    3-0
    Benedek Alex
  • Héja Zoltán
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Márkos Sándor
    3-0
    Benedek Alex
  • Márkos Sándor
    3-0
    Olaru Dragomir
  • Benedek Alex
    3-1
    Olaru Dragomir
  • csoport: Alsó: 9
  • Péter László
    3-1
    Pap Gyula
  • Péter László
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Péter László
    3-1
    Hadnagy Zoltán
  • Pap Gyula
    3-2
    Boariu Timofte Dănuț
  • Pap Gyula
    1-3
    Hadnagy Zoltán
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    Hadnagy Zoltán
  • csoport: Alsó: 8
  • Szántó Lajos
    3-0
    Nagy Attila
  • Szántó Lajos
    3-0
    Benedek Zoltán
  • Szántó Lajos
    3-2
    Gergely István
  • Nagy Attila
    3-1
    Benedek Zoltán
  • Nagy Attila
    3-0
    Gergely István
  • Benedek Zoltán
    1-3
    Gergely István
  • csoport: Alsó: 7
  • Predescu Levente
    3-0
    Csiki Szabolcs
  • Predescu Levente
    3-1
    Molnár Tibor
  • Predescu Levente
    3-0
    Szőcs Nándor
  • Csiki Szabolcs
    0-3
    Molnár Tibor
  • Csiki Szabolcs
    3-2
    Szőcs Nándor
  • Molnár Tibor
    3-0
    Szőcs Nándor
  • csoport: Alsó: 6
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Bardocz Ferenc
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Benedek Árpád
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Ferencz Márk
  • Bardocz Ferenc
    3-1
    Benedek Árpád
  • Bardocz Ferenc
    3-1
    Ferencz Márk
  • Benedek Árpád
    1-3
    Ferencz Márk
  • csoport: Alsó: 5
  • Nistor Iosif
    1-3
    Mákszem Szabolcs
  • Nistor Iosif
    3-1
    Korpos Csongor
  • Nistor Iosif
    3-0
    Sólyom László
  • Mákszem Szabolcs
    3-1
    Korpos Csongor
  • Mákszem Szabolcs
    3-2
    Sólyom László
  • Korpos Csongor
    1-3
    Sólyom László
  • csoport: Alsó: 4
  • Dani Leo
    3-0
    Széll Pál
  • Dani Leo
    3-1
    Orza Gábor
  • Dani Leo
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Széll Pál
    2-3
    Orza Gábor
  • Széll Pál
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Orza Gábor
    3-0
    Csata Sebestyén
  • csoport: Alsó: 3
  • Keresztes Zoltán
    3-0
    Szabó Áron
  • Keresztes Zoltán
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Keresztes Zoltán
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • Szabó Áron
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Szabó Áron
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Mikk Aurelian Victor
  • csoport: Alsó: 2
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Suciu Andrei
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Illyés Elemér
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Pulhac Bogdan
  • Suciu Andrei
    3-0
    Illyés Elemér
  • Suciu Andrei
    3-0
    Pulhac Bogdan
  • Illyés Elemér
    3-1
    Pulhac Bogdan
  • csoport: Alsó: 1
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Szabó Zoltán
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Kedves Botond
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Zsigmond Tamás
  • Szabó Zoltán
    3-0
    Kedves Botond
  • Szabó Zoltán
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Kedves Botond
    3-2
    Zsigmond Tamás
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Szabó Zoltán 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Kedves Botond 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Zsigmond Tamás 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Györfi Szabolcs 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Suciu Andrei 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Illyés Elemér 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Pulhac Bogdan 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Keresztes Zoltán 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Szabó Áron 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Mikk Aurelian Victor 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dani Leo 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Széll Pál 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Orza Gábor 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    Csata Sebestyén 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nistor Iosif 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Mákszem Szabolcs 
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Korpos Csongor 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Sólyom László 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Bardocz Ferenc 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Benedek Árpád 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Ferencz Márk 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Predescu Levente 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Csiki Szabolcs 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    Molnár Tibor 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Szőcs Nándor 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Szántó Lajos 
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Nagy Attila 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Benedek Zoltán 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Gergely István 
    2-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Péter László 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Pap Gyula 
    1-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 3
    Boariu Timofte Dănuț 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Hadnagy Zoltán 
    1-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Héja Zoltán 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Márkos Sándor 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Benedek Alex 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Olaru Dragomir 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bedő József 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Bajkó Károly 
    1-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Korpos Levente 
    1-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    Angi Zoltán 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tódor Csaba 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Vaszi Dénes 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Nagy Árpád 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Héja Zsolt 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Illyés Elemér 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Csata Sebestyén 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Györfi Szabolcs 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Orza Gábor 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Szabó Áron 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Korpos Csongor 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Keresztes Zoltán 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Nistor Iosif 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Széll Pál 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Benedek Árpád 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dani Leo 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Bardocz Ferenc 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Sólyom László 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Szőcs Nándor 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Mákszem Szabolcs 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Molnár Tibor 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Ferencz Márk 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Benedek Zoltán 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Nagy Attila 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 3
    Csiki Szabolcs 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Pap Gyula 
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Predescu Levente 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Boariu Timofte Dănuț 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Gergely István 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Olaru Dragomir 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Szántó Lajos 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Márkos Sándor 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Hadnagy Zoltán 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Bajkó Károly 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Péter László 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Korpos Levente 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Benedek Alex 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Héja Zsolt 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Héja Zoltán 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Vaszi Dénes 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Angi Zoltán 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Zsigmond Tamás 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bedő József 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Szabó Zoltán 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Nagy Árpád 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Pulhac Bogdan 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tódor Csaba 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Suciu Andrei 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Kedves Botond 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Mikk Aurelian Victor 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók