Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
VIII.ISK Székelyudvarhely kupa - forduló 2.

VIII.ISK Székelyudvarhely kupa - forduló 2.

VIII.ISK Székelyudvarhely kupa - forduló 2.

Ország: Románia Város: Székelyudvarhely- OD-SEC Helyszín: Sala Polivalente - Sportcsarnok Cím: Mihai Eminescu
Kezdés időpontja: September 08, 2018, 16:00 Befejezés időpontja: September 09, 2018, 16:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Balázs Barna
    4-0
    Fekete Tamas
  • Balázs Barna
    4-0
    Pál Ábel
  • Balázs Barna
    4-0
    Kovács Loránd
  • Balázs Barna
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Balázs Barna
    4-0
    Kozman Balázs
  • Balázs Barna
    4-1
    Sebők Márton
  • Balázs Barna
    4-0
    Toro Dávid
  • Fekete Tamas
    1-4
    Pál Ábel
  • Fekete Tamas
    1-4
    Kovács Loránd
  • Fekete Tamas
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Fekete Tamas
    4-0
    Kozman Balázs
  • Fekete Tamas
    0-4
    Sebők Márton
  • Fekete Tamas
    0-4
    Toro Dávid
  • Pál Ábel
    4-0
    Kovács Loránd
  • Pál Ábel
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Pál Ábel
    4-0
    Kozman Balázs
  • Pál Ábel
    2-4
    Sebők Márton
  • Pál Ábel
    4-3
    Toro Dávid
  • Kovács Loránd
    4-0
    Kovács Kristóf
  • Kovács Loránd
    4-1
    Kozman Balázs
  • Kovács Loránd
    2-4
    Sebők Márton
  • Kovács Loránd
    0-4
    Toro Dávid
  • Kovács Kristóf
    0-4
    Kozman Balázs
  • Kovács Kristóf
    0-4
    Sebők Márton
  • Kovács Kristóf
    0-4
    Toro Dávid
  • Kozman Balázs
    0-4
    Sebők Márton
  • Kozman Balázs
    0-4
    Toro Dávid
  • Sebők Márton
    4-2
    Toro Dávid
  • csoport: 2
  • Karácsonyi Daniel
    4-0
    Popov Szabolcs
  • Karácsonyi Daniel
    4-1
    Bokor Zoltán
  • Karácsonyi Daniel
    4-0
    Bandi Tamás
  • Karácsonyi Daniel
    4-2
    Chelmus Ionut
  • Karácsonyi Daniel
    0-4
    Oprea Luca
  • Karácsonyi Daniel
    4-0
    Amram Kerim
  • Karácsonyi Daniel
    4-2
    Mózes Botond
  • Popov Szabolcs
    4-2
    Bokor Zoltán
  • Popov Szabolcs
    2-4
    Bandi Tamás
  • Popov Szabolcs
    4-2
    Chelmus Ionut
  • Popov Szabolcs
    0-4
    Oprea Luca
  • Popov Szabolcs
    4-0
    Amram Kerim
  • Popov Szabolcs
    4-2
    Mózes Botond
  • Bokor Zoltán
    1-4
    Bandi Tamás
  • Bokor Zoltán
    2-4
    Chelmus Ionut
  • Bokor Zoltán
    0-4
    Oprea Luca
  • Bokor Zoltán
    4-0
    Amram Kerim
  • Bokor Zoltán
    4-1
    Mózes Botond
  • Bandi Tamás
    4-1
    Chelmus Ionut
  • Bandi Tamás
    0-4
    Oprea Luca
  • Bandi Tamás
    4-0
    Amram Kerim
  • Bandi Tamás
    4-1
    Mózes Botond
  • Chelmus Ionut
    1-4
    Oprea Luca
  • Chelmus Ionut
    4-0
    Amram Kerim
  • Chelmus Ionut
    4-1
    Mózes Botond
  • Oprea Luca
    4-0
    Amram Kerim
  • Oprea Luca
    4-0
    Mózes Botond
  • Amram Kerim
    0-4
    Mózes Botond
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Balázs Barna
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-1
    4-0
    7
    0
  • 2
    Fekete Tamas
    0-4
    1-4
    1-4
    4-0
    4-0
    0-4
    0-4
    2
    0
  • 3
    Pál Ábel
    0-4
    4-1
    4-0
    4-0
    4-0
    2-4
    4-3
    5
    0
  • 4
    Kovács Loránd
    0-4
    4-1
    0-4
    4-0
    4-1
    2-4
    0-4
    3
    0
  • 5
    Kovács Kristóf
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0
    0
  • 6
    Kozman Balázs
    0-4
    0-4
    0-4
    1-4
    4-0
    0-4
    0-4
    1
    0
  • 7
    Sebők Márton
    1-4
    4-0
    4-2
    4-2
    4-0
    4-0
    4-2
    6
    0
  • 8
    Toro Dávid
    0-4
    4-0
    3-4
    4-0
    4-0
    4-0
    2-4
    4
    0
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Karácsonyi Daniel
    4-0
    4-1
    4-0
    4-2
    0-4
    4-0
    4-2
    6
    0
  • 2
    Popov Szabolcs
    0-4
    4-2
    2-4
    4-2
    0-4
    4-0
    4-2
    4
    0
  • 3
    Bokor Zoltán
    1-4
    2-4
    1-4
    2-4
    0-4
    4-0
    4-1
    2
    0
  • 4
    Bandi Tamás
    0-4
    4-2
    4-1
    4-1
    0-4
    4-0
    4-1
    5
    0
  • 5
    Chelmus Ionut
    2-4
    2-4
    4-2
    1-4
    1-4
    4-0
    4-1
    3
    0
  • 6
    Oprea Luca
    4-0
    4-0
    4-0
    4-0
    4-1
    4-0
    4-0
    7
    0
  • 7
    Amram Kerim
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0-4
    0
    0
  • 8
    Mózes Botond
    2-4
    2-4
    1-4
    1-4
    1-4
    0-4
    4-0
    1
    0
  • csoport: 3
  • Nyert
    Pozíció
Támogatók
ajax-icon Betöltés...