UMFST Bike Days 2019 - XCP - Amatori

UMFST Bike Days 2019 - XCP - Amatori

UMFST Bike Days 2019 - XCP - Amatori

by UMFST
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Platoul Cornesti
Cím: -
Kezdés időpontja: June 16, 2019, 10:00
Befejezés időpontja: June 16, 2019, 18:00
Nevezési díj: 60.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Feminin 19-29
  • 1.
    Heresanu Iulia (131)
    03:10:51
  • 2.
    Diaconescu Yasmina (236)
    04:51:53
  • csoport: Alsó: Masculin 19-29
  • 1.
    Barabási Tibor Zsolt (83)
    01:53:46
  • 2.
    Barócz Álmos (101)
    02:02:39
  • 3.
    Balauca George-Sergiu (12)
    02:04:31
  • 4.
    Groza Mihai Claudiu (221)
    02:12:27
  • 5.
    Szaniszló Roland (223)
    02:12:42
  • 6.
    Incze Áron (107)
    02:18:20
  • 7.
    Szabó Péter (123)
    02:27:01
  • 8.
    Győrfi Péter (121)
    02:36:18
  • 9.
    Csaba Palkó (102)
    02:42:32
  • 10.
    Dimbean Paul (106)
    02:43:31
  • 11.
    Szőcs Roland (110)
    02:54:06
  • 12.
    Barna Serban (210)
    02:55:08
  • 13.
    László Zsolt (122)
    03:02:39
  • 14.
    Marc Eugen (89)
    03:03:27
  • 15.
    Vigh Mátyás (126)
    03:06:18
  • 16.
    Iuca Bogdan (77)
    03:21:50
  • 17.
    Sopterean Alin Emanuel (93)
  • csoport: Alsó: Cadeți Masculin
  • 1.
    Tufa Codrut (139)
    02:48:10
  • csoport: Alsó: Juniori Masculin
  • 1.
    Alecu Rares (248)
    01:57:02
  • 2.
    Bartus Alex (72)
    02:05:09
  • 3.
    Necula Andrei (142)
    02:28:58
  • 4.
    Vargha Dominik (249)
    03:21:39
  • 5.
    Grama Ioan (141)
    03:47:45
  • 6.
    Silaghi Gabriel (79)
  • csoport: Alsó: Master 1 Feminin
  • 1.
    Muresan Manuela (215)
    02:36:24
  • 2.
    Lupuj Noémi (244)
    02:42:45
  • 3.
    Menyhárt Zsuzsa (67)
    02:57:17
  • 4.
    Petica Alina (208)
    03:34:54
  • 5.
    Catana Andreea (228)
    04:07:50
  • 6.
    Barsan Dana (74)
  • csoport: Alsó: Master 1 Masculin
  • 1.
    Madaras Attila (243)
    01:50:12
  • 2.
    Ureche Iosif (216)
    01:55:39
  • 3.
    Roman Florin (94)
    01:57:52
  • 4.
    Duma Porondi Laurentiu (224)
    02:02:11
  • 5.
    László Csongor
    02:04:46
  • 6.
    Szabó Tamás (109)
    02:05:04
  • 7.
    Pal Bogdan Sebastian (15)
    02:05:34
  • 8.
    Trella Tamás (92)
    02:10:03
  • 9.
    Szekely Zoltan (225)
    02:10:44
  • 10.
    Costea Adrian (241)
    02:10:53
  • 11.
    Elekes István (231)
    02:10:56
  • 12.
    Loghin Vasile (87)
    02:19:00
  • 13.
    Portik Willy (58)
    02:19:34
  • 14.
    Alexandru Stefan (232)
    02:19:47
  • 15.
    Sovea Paul-Bogdan (235)
    02:21:10
  • 16.
    participant Józsa Zoltán (98)
    02:25:53
  • 17.
    Muresan Eugen (70)
    02:31:27
  • 18.
    Voaides Mihai (99)
    02:35:02
  • 19.
    Pol Vasile Ionut (62)
    02:36:04
  • 20.
    Muresan Florin (217)
    02:36:25
  • 21.
    Miron Elisei (105)
    02:38:46
  • 22.
    Bancsov Tamás (130)
    02:42:42
  • 23.
    Habor Adrian (63)
    02:43:31
  • 24.
    Stelian Berar (88)
    02:43:46
  • 25.
    Sütő Samodi Attila (211)
    02:45:25
  • 26.
    Vandor Adrian (80)
    02:52:44
  • 27.
    Dósa Zsolt (95)
    02:53:17
  • 28.
    Candea Marius (91)
    02:54:10
  • 29.
    Ugron László (120)
    02:55:14
  • 30.
    Zagon Raul (64)
    02:57:06
  • 31.
    Mierlita Florin (66)
    02:58:26
  • 32.
    Veres Bendegúz (104)
    02:58:49
  • 33.
    Gaspar Lorand Zsolt (128)
    03:00:18
  • 34.
    Bota Sabin (56)
    03:04:02
  • 35.
    Barbu Adrian (234)
    03:11:07
  • 36.
    Bucurenci Dragos (124)
    03:11:59
  • 37.
    Szente Szabolcs (113)
    03:21:51
  • 38.
    Tintosan Bogdan (237)
    03:29:46
  • 39.
    Sopterean Marius (133)
    03:33:00
  • 40.
    Ovidiu Sebezan (82)
    03:34:55
  • 41.
    Catana Iuliu Vlad (135)
    04:07:49
  • 42.
    Filep Rares (238)
    04:07:55
  • 43.
    Moga Marius (127)
    04:34:43
  • 44.
    Popa Doru (214)
  • 45.
    Dan Petru Daniel (111)
  • 46.
    Fleca Adriana (227)
  • csoport: Alsó: Master 2 Feminin
  • 1.
    Fodor Emese (54)
    02:20:18
  • 2.
    Tohanean Ana (209)
    03:34:55
  • csoport: Alsó: Master 2 Masculin
  • 1.
    Ilyés Ferenc (222)
    01:54:35
  • 2.
    György Levente (11)
    01:57:16
  • 3.
    Apa László (51)
    02:04:18
  • 4.
    Kato Andrei (103)
    02:04:33
  • 5.
    Gustav Robert Mircea (50)
    02:05:08
  • 6.
    Kocsis Attila (218)
    02:13:17
  • 7.
    Fábián Károly (134)
    02:14:44
  • 8.
    Tibor Jakab (136)
    02:17:20
  • 9.
    Laposi Norbert (117)
    02:20:01
  • 10.
    Flavius Stanca (85)
    02:21:09
  • 11.
    Albert Kálmán (86)
    02:23:08
  • 12.
    Gyorgy Florin Ernest (71)
    02:28:27
  • 13.
    Cordosan Radu (61)
    02:35:01
  • 14.
    Tipurita Mihai (229)
    02:47:43
  • 15.
    Imreh Lóránd (76)
    02:52:13
  • 16.
    Vlas Dragos (246)
    02:52:14
  • 17.
    Vargha Zsolt (250)
    02:55:57
  • 18.
    Horváth Árpád (219)
    02:57:48
  • 19.
    Székely Zoltán (114)
    02:59:22
  • 20.
    Keresztes András Zsolt (68)
    03:03:02
  • 21.
    Dogariu Nicolae (119)
    03:03:54
  • 22.
    Dan Mircea (60)
    03:04:51
  • 23.
    Helgiu Alin (75)
    03:06:29
  • 24.
    Vandor Cosmin (81)
    03:08:32
  • 25.
    Steicean Valentin (230)
    03:10:28
  • 26.
    Ştefan Radu (140)
    03:14:33
  • 27.
    Cimpean Gabriel (65)
    03:24:48
  • 28.
    László Attila (242)
    03:29:43
  • 29.
    Moldovan Iacob E. (59)
    03:34:55
  • 30.
    Francescu Vasile (213)
    03:45:45
  • 31.
    Alecu Bogdan (247)
    03:52:10
  • 32.
    Borzan Daniel (233)
    04:26:05
  • 33.
    Banu Marius (69)
    04:33:55
  • 34.
    Barsan Adrian (73)
    04:34:41
  • 35.
    Canceroschi Eugen (125)
    04:34:56
  • 36.
    Alexa Ovidiu (137)
    04:51:58
  • 37.
    Buhaianu Cristian Mihai
  • 38.
    Petrascu Bogdan (226)
  • csoport: Alsó: Master 3 Masculin
  • 1.
    Sipos Ferenc (97)
    02:20:35
  • 2.
    Pastor Sorin (100)
    02:55:00
  • 3.
    Negru Mugur (245)
    03:03:39
  • 4.
    Mánási Attila (109)
    03:56:23
  • Név
    Eredmény
  • 1. Madaras Attila (243)
    01:50:12
  • 2. Barabási Tibor Zsolt (83)
    01:53:46
  • 3. Ilyés Ferenc (222)
    01:54:35
  • 4. Ureche Iosif (216)
    01:55:39
  • 5. Alecu Rares (248)
    01:57:02
  • 6. György Levente (11)
    01:57:16
  • 7. Roman Florin (94)
    01:57:52
  • 8. Duma Porondi Laurentiu (224)
    02:02:11
  • 9. Barócz Álmos (101)
    02:02:39
  • 10. Apa László (51)
    02:04:18
  • 11. Balauca George-Sergiu (12)
    02:04:31
  • 12. Kato Andrei (103)
    02:04:33
  • 13. László Csongor
    02:04:46
  • 14. Szabó Tamás (109)
    02:05:04
  • 15. Gustav Robert Mircea (50)
    02:05:08
  • 16. Bartus Alex (72)
    02:05:09
  • 17. Pal Bogdan Sebastian (15)
    02:05:34
  • 18. Trella Tamás (92)
    02:10:03
  • 19. Szekely Zoltan (225)
    02:10:44
  • 20. Costea Adrian (241)
    02:10:53
  • 21. Elekes István (231)
    02:10:56
  • 22. Groza Mihai Claudiu (221)
    02:12:27
  • 23. Szaniszló Roland (223)
    02:12:42
  • 24. Kocsis Attila (218)
    02:13:17
  • 25. Fábián Károly (134)
    02:14:44
  • 26. Tibor Jakab (136)
    02:17:20
  • 27. Incze Áron (107)
    02:18:20
  • 28. Loghin Vasile (87)
    02:19:00
  • 29. Portik Willy (58)
    02:19:34
  • 30. Alexandru Stefan (232)
    02:19:47
  • 31. Laposi Norbert (117)
    02:20:01
  • 32. Fodor Emese (54)
    02:20:18
  • 33. Sipos Ferenc (97)
    02:20:35
  • 34. Flavius Stanca (85)
    02:21:09
  • 35. Sovea Paul-Bogdan (235)
    02:21:10
  • 36. Albert Kálmán (86)
    02:23:08
  • 37. participant Józsa Zoltán (98)
    02:25:53
  • 38. Szabó Péter (123)
    02:27:01
  • 39. Gyorgy Florin Ernest (71)
    02:28:27
  • 40. Necula Andrei (142)
    02:28:58
  • 41. Muresan Eugen (70)
    02:31:27
  • 42. Cordosan Radu (61)
    02:35:01
  • 43. Voaides Mihai (99)
    02:35:02
  • 44. Pol Vasile Ionut (62)
    02:36:04
  • 45. Győrfi Péter (121)
    02:36:18
  • 46. Muresan Manuela (215)
    02:36:24
  • 47. Muresan Florin (217)
    02:36:25
  • 48. Miron Elisei (105)
    02:38:46
  • 49. Csaba Palkó (102)
    02:42:32
  • 50. Bancsov Tamás (130)
    02:42:42
  • 51. Lupuj Noémi (244)
    02:42:45
  • 52. Habor Adrian (63)
    02:43:31
  • 53. Dimbean Paul (106)
    02:43:31
  • 54. Stelian Berar (88)
    02:43:46
  • 55. Sütő Samodi Attila (211)
    02:45:25
  • 56. Tipurita Mihai (229)
    02:47:43
  • 57. Tufa Codrut (139)
    02:48:10
  • 58. Imreh Lóránd (76)
    02:52:13
  • 59. Vlas Dragos (246)
    02:52:14
  • 60. Vandor Adrian (80)
    02:52:44
  • 61. Dósa Zsolt (95)
    02:53:17
  • 62. Szőcs Roland (110)
    02:54:06
  • 63. Candea Marius (91)
    02:54:10
  • 64. Pastor Sorin (100)
    02:55:00
  • 65. Barna Serban (210)
    02:55:08
  • 66. Ugron László (120)
    02:55:14
  • 67. Vargha Zsolt (250)
    02:55:57
  • 68. Zagon Raul (64)
    02:57:06
  • 69. Menyhárt Zsuzsa (67)
    02:57:17
  • 70. Horváth Árpád (219)
    02:57:48
  • 71. Mierlita Florin (66)
    02:58:26
  • 72. Veres Bendegúz (104)
    02:58:49
  • 73. Székely Zoltán (114)
    02:59:22
  • 74. Gaspar Lorand Zsolt (128)
    03:00:18
  • 75. László Zsolt (122)
    03:02:39
  • 76. Keresztes András Zsolt (68)
    03:03:02
  • 77. Marc Eugen (89)
    03:03:27
  • 78. Negru Mugur (245)
    03:03:39
  • 79. Dogariu Nicolae (119)
    03:03:54
  • 80. Bota Sabin (56)
    03:04:02
  • 81. Dan Mircea (60)
    03:04:51
  • 82. Vigh Mátyás (126)
    03:06:18
  • 83. Helgiu Alin (75)
    03:06:29
  • 84. Vandor Cosmin (81)
    03:08:32
  • 85. Steicean Valentin (230)
    03:10:28
  • 86. Heresanu Iulia (131)
    03:10:51
  • 87. Barbu Adrian (234)
    03:11:07
  • 88. Bucurenci Dragos (124)
    03:11:59
  • 89. Ştefan Radu (140)
    03:14:33
  • 90. Vargha Dominik (249)
    03:21:39
  • 91. Iuca Bogdan (77)
    03:21:50
  • 92. Szente Szabolcs (113)
    03:21:51
  • 93. Cimpean Gabriel (65)
    03:24:48
  • 94. László Attila (242)
    03:29:43
  • 95. Tintosan Bogdan (237)
    03:29:46
  • 96. Sopterean Marius (133)
    03:33:00
  • 97. Petica Alina (208)
    03:34:54
  • 98. Tohanean Ana (209)
    03:34:55
  • 99. Ovidiu Sebezan (82)
    03:34:55
  • 100. Moldovan Iacob E. (59)
    03:34:55
  • 101. Francescu Vasile (213)
    03:45:45
  • 102. Grama Ioan (141)
    03:47:45
  • 103. Alecu Bogdan (247)
    03:52:10
  • 104. Mánási Attila (109)
    03:56:23
  • 105. Catana Iuliu Vlad (135)
    04:07:49
  • 106. Catana Andreea (228)
    04:07:50
  • 107. Filep Rares (238)
    04:07:55
  • 108. Borzan Daniel (233)
    04:26:05
  • 109. Banu Marius (69)
    04:33:55
  • 110. Barsan Adrian (73)
    04:34:41
  • 111. Moga Marius (127)
    04:34:43
  • 112. Canceroschi Eugen (125)
    04:34:56
  • 113. Diaconescu Yasmina (236)
    04:51:53
  • 114. Alexa Ovidiu (137)
    04:51:58
  • 115. Buhaianu Cristian Mihai
  • 116. Barsan Dana (74)
  • 117. Petrascu Bogdan (226)
Támogatók