UMF Bike Days 2018 - XCO - Amatori

UMF Bike Days 2018 - XCO - Amatori

UMF Bike Days 2018 - XCO - Amatori

by UMFST
Ország: Románia
Város: Targu Mures
Helyszín: Platoul Cornesti
Cím: -
Kezdés időpontja: June 02, 2018, 10:00
Befejezés időpontja: June 02, 2018, 16:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Név
    Eredmény
  • csoport: Alsó: Masculin 19-29
  • 1.
    Balauca George-Sergiu (93)
    00:45:43
  • 2.
    Sergiu Paraschivu (142)
    00:47:43
  • 3.
    Barabási Tibor Zsolt (26)
    00:48:23
  • 4.
    Kecses Dávid-Zsigmond (147)
    00:49:16
  • 5.
    Robert Sasu (139)
    00:51:01
  • 6.
    Terebesi István (34)
    00:53:21
  • 7.
    Popa Petrini (77)
    00:54:51
  • 8.
    Portik Cristian (15)
    00:57:12
  • 9.
    Patriche Mihai (92)
    00:59:41
  • 10.
    Gheorghiu Stefan (74)
    01:18:41
  • 11.
    Marc Eugen (99)
    00:49:09
  • 12.
    Bodó Mátyás (109)
    00:58:11
  • 13.
    Ciobanu Andrei (64)
  • csoport: Alsó: Masculin 30-39
  • 1.
    Csergedi István (73)
    00:44:56
  • 2.
    Fabian Gandila (138)
    00:46:19
  • 3.
    Miron Elisei (97)
    00:46:43
  • 4.
    Kovács Róbert (137)
    00:48:48
  • 5.
    Roman Florin (68)
    00:50:14
  • 6.
    Negru Radu (62)
    00:54:23
  • 7.
    Laposi Norbert (42)
    00:55:04
  • 8.
    participant Józsa Zoltán (27)
    00:59:27
  • 9.
    Gyorgy Florin Ernest (12)
    01:00:53
  • 10.
    Máthé Zsolt (107)
    01:04:03
  • 11.
    Uricariu Stefan (110)
    01:04:45
  • 12.
    Daniel Ionut Ungur (136)
    01:21:37
  • 13.
    Ovidiu Sebezan (33)
    00:55:18
  • 14.
    Marginean Florin (108)
    00:56:19
  • 15.
    Vasile Luchian Francescu (135)
    00:59:31
  • 16.
    Calinescu Vlad (121)
    00:59:40
  • 17.
    Dorin Virgil Cofariu (146)
    01:01:34
  • 18.
    Cretu Marius (123)
    01:08:23
  • 19.
    Adriescu Costi (71)
    01:10:12
  • 20.
    Gagyi Mihai (128)
    01:12:30
  • 21.
    Chirila Adrian (126)
    01:12:30
  • 22.
    Indreica Virgil (125)
    01:14:48
  • 23.
    Moga Marius (152)
    01:35:24
  • 24.
    Muntean Marius (155)
  • 25.
    Costea Cosmin (122)
  • 26.
    Farcasan Sergiu (28)
  • 27.
    Aron Dan Vasile (43)
  • 28.
    Stefanescu Adrian (114)
  • 29.
    Calin Alin (129)
  • csoport: Alsó: Masculin 40 plus
  • 1.
    Gustav Robert Mircea (151)
    00:48:21
  • 2.
    Gheduzzi Ulisse (95)
    00:53:23
  • 3.
    Sipos Ferenc (38)
    00:56:03
  • 4.
    Szikszai Bruno (82)
    00:56:40
  • 5.
    Cociuba Teo (69)
    00:58:11
  • 6.
    Albert Kálmán (25)
    00:59:39
  • 7.
    Cristian Mircea Draghici (148)
    01:05:50
  • 8.
    Moldovan Vasile (119)
    01:20:16
  • 9.
    Candea Liviu (127)
    00:58:57
  • 10.
    Cristian-Mihai Buhaianu (145)
    01:16:00
  • 11.
    Veres István (115)
    01:34:36
  • 12.
    Claudiu Adrian Stamate (111)
    01:45:46
  • 13.
    Buzas Daniel (124)
  • 14.
    Beresescu Liviu (120)
  • 15.
    Cordosan Radu (14)
  • 16.
    Marie Marin (112)
  • 17.
    Negru Sorin Mugurel (116)
  • 18.
    Stoian Adrian (104)
  • 19.
    Rata Sorin (117)
  • csoport: Alsó: Feminin 19-29
  • 1.
    Lupuj Noémi (40)
    01:00:02
  • csoport: Alsó: Feminin 30 plus
  • 1.
    Baltes Cora (80)
    01:01:03
  • csoport: Alsó: Masculin 15-18
  • 1.
    Silaghi Gabriel (17)
    00:43:26
  • 2.
    Serbán Hunor-Attila (149)
    00:53:46
  • 3.
    Dudás Márk (130)
    00:55:46
  • 4.
    Toader David (118)
    00:59:05
  • 5.
    Bartus Alex (150)
    01:00:36
  • 6.
    Barna Serban (59)
    00:45:08
  • 7.
    Kocsis Andrei (144)
  • 8.
    Matea Augustin-Ioan (113)
  • 9.
    Nicola Ionut (63)
  • 10.
    Bogdan Mihai Handrea (153)
  • 11.
    Dragos Ioan Handrea (154)
  • Név
    Eredmény
  • 1. Silaghi Gabriel (17)
    00:43:26
  • 2. Csergedi István (73)
    00:44:56
  • 3. Barna Serban (59)
    00:45:08
  • 4. Balauca George-Sergiu (93)
    00:45:43
  • 5. Fabian Gandila (138)
    00:46:19
  • 6. Miron Elisei (97)
    00:46:43
  • 7. Sergiu Paraschivu (142)
    00:47:43
  • 8. Gustav Robert Mircea (151)
    00:48:21
  • 9. Barabási Tibor Zsolt (26)
    00:48:23
  • 10. Kovács Róbert (137)
    00:48:48
  • 11. Marc Eugen (99)
    00:49:09
  • 12. Kecses Dávid-Zsigmond (147)
    00:49:16
  • 13. Roman Florin (68)
    00:50:14
  • 14. Robert Sasu (139)
    00:51:01
  • 15. Terebesi István (34)
    00:53:21
  • 16. Gheduzzi Ulisse (95)
    00:53:23
  • 17. Serbán Hunor-Attila (149)
    00:53:46
  • 18. Negru Radu (62)
    00:54:23
  • 19. Popa Petrini (77)
    00:54:51
  • 20. Laposi Norbert (42)
    00:55:04
  • 21. Ovidiu Sebezan (33)
    00:55:18
  • 22. Dudás Márk (130)
    00:55:46
  • 23. Sipos Ferenc (38)
    00:56:03
  • 24. Marginean Florin (108)
    00:56:19
  • 25. Szikszai Bruno (82)
    00:56:40
  • 26. Portik Cristian (15)
    00:57:12
  • 27. Bodó Mátyás (109)
    00:58:11
  • 28. Cociuba Teo (69)
    00:58:11
  • 29. Candea Liviu (127)
    00:58:57
  • 30. Toader David (118)
    00:59:05
  • 31. participant Józsa Zoltán (27)
    00:59:27
  • 32. Vasile Luchian Francescu (135)
    00:59:31
  • 33. Albert Kálmán (25)
    00:59:39
  • 34. Calinescu Vlad (121)
    00:59:40
  • 35. Patriche Mihai (92)
    00:59:41
  • 36. Lupuj Noémi (40)
    01:00:02
  • 37. Bartus Alex (150)
    01:00:36
  • 38. Gyorgy Florin Ernest (12)
    01:00:53
  • 39. Baltes Cora (80)
    01:01:03
  • 40. Dorin Virgil Cofariu (146)
    01:01:34
  • 41. Máthé Zsolt (107)
    01:04:03
  • 42. Uricariu Stefan (110)
    01:04:45
  • 43. Cristian Mircea Draghici (148)
    01:05:50
  • 44. Cretu Marius (123)
    01:08:23
  • 45. Adriescu Costi (71)
    01:10:12
  • 46. Chirila Adrian (126)
    01:12:30
  • 47. Gagyi Mihai (128)
    01:12:30
  • 48. Indreica Virgil (125)
    01:14:48
  • 49. Cristian-Mihai Buhaianu (145)
    01:16:00
  • 50. Gheorghiu Stefan (74)
    01:18:41
  • 51. Moldovan Vasile (119)
    01:20:16
  • 52. Daniel Ionut Ungur (136)
    01:21:37
  • 53. Veres István (115)
    01:34:36
  • 54. Moga Marius (152)
    01:35:24
  • 55. Claudiu Adrian Stamate (111)
    01:45:46
  • 56. Bogdan Mihai Handrea (153)
  • 57. Ciobanu Andrei (64)
  • 58. Nicola Ionut (63)
  • 59. Matea Augustin-Ioan (113)
  • 60. Kocsis Andrei (144)
  • 61. Dragos Ioan Handrea (154)
  • 62. Stefanescu Adrian (114)
  • 63. Marie Marin (112)
  • 64. Rata Sorin (117)
  • 65. Stoian Adrian (104)
  • 66. Negru Sorin Mugurel (116)
  • 67. Calin Alin (129)
  • 68. Cordosan Radu (14)
  • 69. Beresescu Liviu (120)
  • 70. Buzas Daniel (124)
  • 71. Farcasan Sergiu (28)
  • 72. Aron Dan Vasile (43)
  • 73. Muntean Marius (155)
Támogatók