Turneu B Brașov - 04 nov 2017

Turneu B Brașov - 04 nov 2017

Turneu B Brașov - 04 nov 2017

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Brasov
Helyszín: Sala de Sport
Kezdés időpontja: November 04, 2017, 00:00
Befejezés időpontja: November 04, 2017, 00:00
Nevezési díj: 25.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Negyeddöntő
    Elődöntő
    Döntő
    Nyertes
  • Galiu Mihai 2  
     
     
     
  • Hutanu Alin 3  
    Hutanu Alin 3  
     
     
  • Grigore Alexandru 1  
    Olteanu Mihai 2  
     
     
  • Olteanu Mihai 3  
     
    Hutanu Alin 3  
    Hutanu Alin  
  • Antal Dénes 3  
     
    Daneliuc Gabi 1  
     
  • Persa Florin 2  
    Antal Dénes 0  
     
     
  • Szekeres Levente 0  
    Daneliuc Gabi 3  
     
     
  • Daneliuc Gabi 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Hutanu Alin
    9-2-0
    29-14
    27
  • 2.
    Daneliuc Gabi
    9-2-0
    30-9
    27
  • 3.
    Olteanu Mihai
    8-2-1
    27-11
    25
  • 4.
    Antal Dénes
    7-3-1
    23-18
    22
  • 5.
    Galiu Mihai
    7-2-0
    23-15
    21
  • 6.
    Grigore Alexandru
    6-3-0
    20-13
    18
  • 7.
    Persa Florin
    5-4-0
    20-13
    15
  • 8.
    Szekeres Levente
    4-5-0
    16-17
    12
  • 9.
    Nică Ionuț
    6-2-0
    21-11
    18
  • 10.
    Pădurariu Costel
    5-3-0
    19-13
    15
  • 11.
    Bokor Zoltán Jr
    4-4-0
    14-17
    12
  • 12.
    Vladoiu Gelu
    4-4-0
    16-14
    12
  • 13.
    Toma Adrian
    4-4-0
    15-15
    12
  • 14.
    Constantin Gabriela
    3-5-0
    12-18
    9
  • 15.
    Matei Mirel
    3-5-0
    11-16
    9
  • 16.
    Mitrofan Petrică
    2-6-0
    10-18
    6
  • 17.
    Achitei Nicolae
    1-4-0
    5-12
    3
  • 18.
    Marica Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • 19.
    Simon Teodora
    1-4-0
    6-12
    3
  • 20.
    Ciky Cornel
    1-4-0
    5-14
    3
  • 21.
    Stanciulescu Bogdan
    1-4-0
    9-13
    3
  • 22.
    Pitac Ovidiu
    0-5-0
    0-15
    0
  • 23.
    Bălan Claudia
    0-5-0
    2-15
    0
  • 24.
    Macovei Liviu
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: nr 4
  • 2.
    Persa Florin
    2-1-0
    6-3
    6
  • 1.
    Olteanu Mihai
    2-1-0
    7-3
    6
  • Bokor Zoltán Jr
    1-2-0
    3-8
    3
  • Vladoiu Gelu
    1-2-0
    5-7
    3
  • csoport: Felső: nr 3
  • 1.
    Antal Dénes
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Grigore Alexandru
    2-1-0
    7-6
    6
  • Pădurariu Costel
    1-2-0
    6-6
    3
  • Constantin Gabriela
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: nr 2
  • 1.
    Daneliuc Gabi
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Hutanu Alin
    2-1-0
    6-3
    6
  • Toma Adrian
    1-2-0
    3-7
    3
  • Mitrofan Petrică
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: nr 1
  • 1.
    Galiu Mihai
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Szekeres Levente
    2-1-0
    6-4
    6
  • Nică Ionuț
    1-2-0
    6-7
    3
  • Matei Mirel
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: nr 4
  • 1.
    Olteanu Mihai
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Hutanu Alin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Constantin Gabriela
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Szekeres Levente
    2-3-0
    10-10
    6
  • Marica Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • Pitac Ovidiu
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: nr 3
  • 2.
    Galiu Mihai
    4-1-0
    12-9
    12
  • 1.
    Grigore Alexandru
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Bokor Zoltán Jr
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Toma Adrian
    3-2-0
    12-8
    9
  • Stanciulescu Bogdan
    1-4-0
    9-13
    3
  • Bălan Claudia
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: nr 2
  • 1.
    Daneliuc Gabi
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Matei Mirel
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Antal Dénes
    3-2-0
    11-10
    9
  • 2.
    Persa Florin
    3-2-0
    12-7
    9
  • Achitei Nicolae
    1-4-0
    5-12
    3
  • Ciky Cornel
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: nr 1
  • 1.
    Nică Ionuț
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Pădurariu Costel
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Vladoiu Gelu
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Mitrofan Petrică
    2-3-0
    9-9
    6
  • Simon Teodora
    1-4-0
    6-12
    3
  • Macovei Liviu
    0-5-0
    0-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Döntő
  • Daneliuc Gabi
    1-3
    Hutanu Alin
  • Kis döntő
  • Antal Dénes
    0-0
    Olteanu Mihai
  • Elődöntő
  • Hutanu Alin
    3-2
    Olteanu Mihai
  • Antal Dénes
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Negyeddöntő
  • Galiu Mihai
    2-3
    Hutanu Alin
  • Grigore Alexandru
    1-3
    Olteanu Mihai
  • Antal Dénes
    3-2
    Persa Florin
  • Szekeres Levente
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • csoport: Felső: nr 4
  • Persa Florin
    0-3
    Olteanu Mihai
  • Vladoiu Gelu
    3-1
    Olteanu Mihai
  • Vladoiu Gelu
    0-3
    Persa Florin
  • Bokor Zoltán Jr
    0-3
    Olteanu Mihai
  • Bokor Zoltán Jr
    0-3
    Persa Florin
  • Bokor Zoltán Jr
    3-2
    Vladoiu Gelu
  • csoport: Felső: nr 3
  • Pădurariu Costel
    2-3
    Grigore Alexandru
  • Constantin Gabriela
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Constantin Gabriela
    0-3
    Pădurariu Costel
  • Antal Dénes
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Antal Dénes
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Antal Dénes
    3-1
    Constantin Gabriela
  • csoport: Felső: nr 2
  • Hutanu Alin
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Toma Adrian
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Toma Adrian
    0-3
    Hutanu Alin
  • Mitrofan Petrică
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Mitrofan Petrică
    0-3
    Hutanu Alin
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Toma Adrian
  • csoport: Felső: nr 1
  • Galiu Mihai
    3-2
    Nică Ionuț
  • Matei Mirel
    1-3
    Nică Ionuț
  • Matei Mirel
    1-3
    Galiu Mihai
  • Szekeres Levente
    3-1
    Nică Ionuț
  • Szekeres Levente
    0-3
    Galiu Mihai
  • Szekeres Levente
    3-0
    Matei Mirel
  • csoport: Alsó: nr 4
  • Olteanu Mihai
    3-2
    Hutanu Alin
  • Pitac Ovidiu
    0-3
    Hutanu Alin
  • Pitac Ovidiu
    0-3
    Olteanu Mihai
  • Szekeres Levente
    1-3
    Hutanu Alin
  • Szekeres Levente
    1-3
    Olteanu Mihai
  • Szekeres Levente
    3-0
    Pitac Ovidiu
  • Marica Dan
    1-3
    Hutanu Alin
  • Marica Dan
    1-3
    Olteanu Mihai
  • Marica Dan
    3-0
    Pitac Ovidiu
  • Marica Dan
    1-3
    Szekeres Levente
  • Constantin Gabriela
    1-3
    Hutanu Alin
  • Constantin Gabriela
    0-3
    Olteanu Mihai
  • Constantin Gabriela
    3-0
    Pitac Ovidiu
  • Constantin Gabriela
    3-2
    Szekeres Levente
  • Constantin Gabriela
    3-1
    Marica Dan
  • csoport: Alsó: nr 3
  • Stanciulescu Bogdan
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Galiu Mihai
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Galiu Mihai
    3-2
    Stanciulescu Bogdan
  • Toma Adrian
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Toma Adrian
    3-2
    Stanciulescu Bogdan
  • Toma Adrian
    2-3
    Galiu Mihai
  • Bokor Zoltán Jr
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Bokor Zoltán Jr
    3-1
    Stanciulescu Bogdan
  • Bokor Zoltán Jr
    2-3
    Galiu Mihai
  • Bokor Zoltán Jr
    3-1
    Toma Adrian
  • Bălan Claudia
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Bălan Claudia
    1-3
    Stanciulescu Bogdan
  • Bălan Claudia
    0-3
    Galiu Mihai
  • Bălan Claudia
    0-3
    Toma Adrian
  • Bălan Claudia
    1-3
    Bokor Zoltán Jr
  • csoport: Alsó: nr 2
  • Persa Florin
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Antal Dénes
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Antal Dénes
    3-2
    Persa Florin
  • Matei Mirel
    0-3
    Daneliuc Gabi
  • Matei Mirel
    0-3
    Persa Florin
  • Matei Mirel
    3-0
    Antal Dénes
  • Ciky Cornel
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Ciky Cornel
    0-3
    Persa Florin
  • Ciky Cornel
    3-2
    Antal Dénes
  • Ciky Cornel
    1-3
    Matei Mirel
  • Achitei Nicolae
    1-3
    Daneliuc Gabi
  • Achitei Nicolae
    1-3
    Persa Florin
  • Achitei Nicolae
    0-3
    Antal Dénes
  • Achitei Nicolae
    0-3
    Matei Mirel
  • Achitei Nicolae
    3-0
    Ciky Cornel
  • csoport: Alsó: nr 1
  • Vladoiu Gelu
    3-0
    Macovei Liviu
  • Pădurariu Costel
    3-0
    Macovei Liviu
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Nică Ionuț
    3-0
    Macovei Liviu
  • Nică Ionuț
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Nică Ionuț
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Mitrofan Petrică
    3-0
    Macovei Liviu
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Vladoiu Gelu
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Nică Ionuț
  • Simon Teodora
    3-0
    Macovei Liviu
  • Simon Teodora
    0-3
    Vladoiu Gelu
  • Simon Teodora
    2-3
    Pădurariu Costel
  • Simon Teodora
    1-3
    Nică Ionuț
  • Simon Teodora
    0-3
    Mitrofan Petrică
  • csoport: Alsó: nr 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Macovei Liviu 
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Vladoiu Gelu 
    3-0
     
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Pădurariu Costel 
    3-0
    3-1
     
    1-3
    3-1
    3-2
    4
  • 4
    Nică Ionuț 
    3-0
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3-1
    5
  • 5
    Mitrofan Petrică 
    3-0
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Simon Teodora 
    3-0
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: nr 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Daneliuc Gabi 
     
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Persa Florin 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Antal Dénes 
    3-2
    3-2
     
    0-3
    2-3
    3-0
    3
  • 4
    Matei Mirel 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Ciky Cornel 
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Achitei Nicolae 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: nr 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Grigore Alexandru 
     
    3-1
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Stanciulescu Bogdan 
    1-3
     
    2-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
  • 3
    Galiu Mihai 
    0-3
    3-2
     
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Toma Adrian 
    3-0
    3-2
    2-3
     
    1-3
    3-0
    3
  • 5
    Bokor Zoltán Jr 
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3
  • 6
    Bălan Claudia 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: nr 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Hutanu Alin 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Olteanu Mihai 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Pitac Ovidiu 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Szekeres Levente 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-1
    2-3
    2
  • 5
    Marica Dan 
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
     
    1-3
    1
  • 6
    Constantin Gabriela 
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: nr 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Nică Ionuț 
     
    2-3
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Galiu Mihai 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Matei Mirel 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Szekeres Levente 
    3-1
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: nr 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Daneliuc Gabi 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Hutanu Alin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Toma Adrian 
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Mitrofan Petrică 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: nr 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Grigore Alexandru 
     
    3-2
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Pădurariu Costel 
    2-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Constantin Gabriela 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Antal Dénes 
    3-1
    3-1
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: nr 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Olteanu Mihai 
     
    3-0
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    Persa Florin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Vladoiu Gelu 
    3-1
    0-3
     
    2-3
    1
  • 4
    Bokor Zoltán Jr 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
Támogatók