Turneu B - Dej - Open-Elite - 2019 feb

Turneu B - Dej - Open-Elite - 2019 feb. 16

Turneu B - Dej - Open-Elite - 2019 feb. 16

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Dej
Helyszín: Grupului Școlar Someș
Cím: str. Marasesti nr 20
Kezdés időpontja: February 16, 2019, 13:00
Befejezés időpontja: February 16, 2019, 23:00
Nevezési díj: 30.00 Ron

LOGISTICĂ:
- 10 mese, în sala de la etaj

TAXA: 30 lei Adulții, 15 lei Copiii, 0 lei persoanele cu dizabilități, 1 leu/participant se va dona către AmaTur;
Se asigură:
- apă minerală și gulaș la ceaun;

MATERIALE DE PREMIERE:
- locurile 1-4 – cupe + diplome
- locurile 5-8 – medalii + diplome

INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum;
- ultima retragere vineri 18 ian ora 21.00;
- retragerile după termen şi absenţele vor fi penalizate conform regulamentului;

SISTEMUL DE JOC:
- Elite+Open 24 jucători --- edited: 36
- Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică 4;
- fără grupe superioare
- Tablouri eliminatorii generate automat, locurile 1-4 din grupe se pot reîntâlni doar in semifinale/finală.

 

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Tira Viorel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tira Viorel 3  
     
     
     
     
  • Petrus Florin 0  
    Galban Calin 2  
     
     
     
     
  • Galban Calin 3  
     
    Tira Viorel 3  
     
     
     
  • Simion Boby 3  
     
    participant Józsa Zoltán 2  
     
     
     
  • Cherhat Dumitru 1  
    Simion Boby 0  
     
     
     
     
  • 0  
    participant Józsa Zoltán 3  
     
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 3  
     
     
    Tira Viorel 1  
     
     
  • Nistor Dorel 3  
     
     
    Nistor Dorel 3  
     
     
  • 0  
    Nistor Dorel 3  
     
     
     
     
  • Pop Danut 0  
    Cuesdean Rares 0  
     
     
     
     
  • Cuesdean Rares 3  
     
    Nistor Dorel 3  
     
     
     
  • Pop Zoltán 1  
     
    Korábian Tamás 1  
     
     
     
  • Korábian Tamás 3  
    Korábian Tamás 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Blaga Marius 0  
     
     
     
     
  • Blaga Marius 3  
     
     
     
    Nistor Dorel 3  
    Nistor Dorel  
  • Mocean Dan 3  
     
     
     
    Simon Csaba 2  
     
  • 0  
    Mocean Dan 3  
     
     
     
     
  • Jánosi Attila 0  
    Mican Nicolae 1  
     
     
     
     
  • Mican Nicolae 3  
     
    Mocean Dan 3  
     
     
     
  • Gogu Gabriel 3  
     
    Gogu Gabriel 1  
     
     
     
  • Gecse Alpár 1  
    Gogu Gabriel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Maxim Valentin 0  
     
     
     
     
  • Maxim Valentin 3  
     
     
    Mocean Dan 0  
     
     
  • Ticala Vasile Jr 3  
     
     
    Simon Csaba 3  
     
     
  • 0  
    Ticala Vasile Jr 1  
     
     
     
     
  • Beica Florin 0  
    Teleky Zsolt 3  
     
     
     
     
  • Teleky Zsolt 3  
     
    Teleky Zsolt 0  
     
     
     
  • Butura Vasile 1  
     
    Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Boeriu Cezara 3  
    Boeriu Cezara 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Simon Csaba 3  
     
     
     
     
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Nistor Dorel
    10-0-0
    30-4
    30
  • 2.
    Simon Csaba
    9-1-0
    29-3
    27
  • 3.
    Tira Viorel
    8-1-0
    25-9
    24
  • 4.
    Mocean Dan
    8-1-0
    24-7
    24
  • 5.
    Gogu Gabriel
    6-2-0
    20-8
    18
  • 6.
    participant Józsa Zoltán
    6-2-0
    22-10
    18
  • 7.
    Teleky Zsolt
    6-2-0
    18-12
    18
  • 8.
    Korábian Tamás
    4-4-0
    14-13
    12
  • 9.
    Maxim Valentin
    6-1-0
    18-8
    18
  • 10.
    Simion Boby
    5-2-0
    15-8
    15
  • 11.
    Cuesdean Rares
    5-2-0
    15-8
    15
  • 12.
    Blaga Marius
    5-2-0
    15-7
    15
  • 13.
    Boeriu Cezara
    4-3-0
    15-11
    12
  • 14.
    Galban Calin
    4-3-0
    17-10
    12
  • 15.
    Mican Nicolae
    4-3-0
    13-9
    12
  • 16.
    Ticala Vasile Jr
    4-3-0
    15-14
    12
  • 17.
    Butura Vasile
    3-3-0
    12-12
    9
  • 18.
    Gecse Alpár
    3-3-0
    12-13
    9
  • 19.
    Pop Zoltán
    3-3-0
    10-12
    9
  • 20.
    Petrus Florin
    3-3-0
    11-11
    9
  • 21.
    Cherhat Dumitru
    2-4-0
    8-13
    6
  • 22.
    Pop Danut
    2-4-0
    7-13
    6
  • 23.
    Jánosi Attila
    2-4-0
    9-15
    6
  • 24.
    Beica Florin
    2-4-0
    8-13
    6
  • 25.
    Bothazan Florin
    1-4-0
    7-12
    3
  • 26.
    Iaru Horatiu
    1-4-0
    5-14
    3
  • 27.
    Peta Octavian
    1-4-0
    6-12
    3
  • 28.
    Andreica Daniel
    1-4-0
    6-13
    3
  • 29.
    Singeorzan Cornel
    1-4-0
    7-12
    3
  • 30.
    Bizau Ioan
    1-4-0
    5-12
    3
  • 31.
    Ticala Vasile
    1-4-0
    5-12
    3
  • 32.
    Coroian Claudiu
    0-5-0
    0-15
    0
  • 33.
    Puscas Arpad
    0-5-0
    2-15
    0
  • 34.
    Orha Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • 35.
    Veres János
    0-5-0
    2-15
    0
  • 36.
    Cont Cosmin
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Maxim Valentin
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    participant Józsa Zoltán
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Boeriu Cezara
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Korábian Tamás
    2-3-0
    7-9
    6
  • Bizau Ioan
    1-4-0
    5-12
    3
  • Cont Cosmin
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Nistor Dorel
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Ticala Vasile Jr
    3-2-0
    11-11
    9
  • 3.
    Petrus Florin
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Jánosi Attila
    2-3-0
    9-12
    6
  • Peta Octavian
    1-4-0
    6-12
    3
  • Iaru Horatiu
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Blaga Marius
    4-1-0
    12-4
    12
  • 2.
    Teleky Zsolt
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Gecse Alpár
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Galban Calin
    3-2-0
    12-7
    9
  • Bothazan Florin
    1-4-0
    7-12
    3
  • Puscas Arpad
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Mocean Dan
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Simion Boby
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Butura Vasile
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Pop Danut
    2-3-0
    7-10
    6
  • Singeorzan Cornel
    1-4-0
    7-12
    3
  • Orha Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Simon Csaba
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Cuesdean Rares
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Mican Nicolae
    3-2-0
    9-6
    9
  • 4.
    Cherhat Dumitru
    2-3-0
    7-10
    6
  • Ticala Vasile
    1-4-0
    5-12
    3
  • Coroian Claudiu
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Tira Viorel
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Gogu Gabriel
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Pop Zoltán
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    Beica Florin
    2-3-0
    8-10
    6
  • Andreica Daniel
    1-4-0
    6-13
    3
  • Veres János
    0-5-0
    2-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Nistor Dorel
    3-2
    Simon Csaba
  • Top 4
  • Tira Viorel
    1-3
    Nistor Dorel
  • Mocean Dan
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 8
  • Tira Viorel
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Nistor Dorel
    3-1
    Korábian Tamás
  • Mocean Dan
    3-1
    Gogu Gabriel
  • Teleky Zsolt
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 16
  • Tira Viorel
    3-2
    Galban Calin
  • Simion Boby
    0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Nistor Dorel
    3-0
    Cuesdean Rares
  • Korábian Tamás
    3-0
    Blaga Marius
  • Mocean Dan
    3-1
    Mican Nicolae
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Maxim Valentin
  • Ticala Vasile Jr
    1-3
    Teleky Zsolt
  • Boeriu Cezara
    0-3
    Simon Csaba
  • Top 32
  • Tira Viorel
    3-0
  • Petrus Florin
    0-3
    Galban Calin
  • Simion Boby
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • 0-3
    Józsa Zoltán participant
  • Nistor Dorel
    3-0
  • Pop Danut
    0-3
    Cuesdean Rares
  • Pop Zoltán
    1-3
    Korábian Tamás
  • 0-3
    Blaga Marius
  • Mocean Dan
    3-0
  • Jánosi Attila
    0-3
    Mican Nicolae
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Gecse Alpár
  • 0-3
    Maxim Valentin
  • Ticala Vasile Jr
    3-0
  • Beica Florin
    0-3
    Teleky Zsolt
  • Butura Vasile
    1-3
    Boeriu Cezara
  • 0-3
    Simon Csaba
  • csoport: Alsó: 6
  • Maxim Valentin
    3-2
    Józsa Zoltán participant
  • Maxim Valentin
    3-1
    Korábian Tamás
  • Maxim Valentin
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Maxim Valentin
    3-1
    Bizau Ioan
  • Maxim Valentin
    3-0
    Cont Cosmin
  • participant Józsa Zoltán
    3-0
    Korábian Tamás
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Boeriu Cezara
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Bizau Ioan
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Cont Cosmin
  • Korábian Tamás
    0-3
    Boeriu Cezara
  • Korábian Tamás
    3-0
    Bizau Ioan
  • Korábian Tamás
    3-0
    Cont Cosmin
  • Boeriu Cezara
    3-0
    Bizau Ioan
  • Boeriu Cezara
    3-1
    Cont Cosmin
  • Bizau Ioan
    3-0
    Cont Cosmin
  • csoport: Alsó: 5
  • Nistor Dorel
    3-0
    Petrus Florin
  • Nistor Dorel
    3-0
    Ticala Vasile Jr
  • Nistor Dorel
    3-0
    Iaru Horatiu
  • Nistor Dorel
    3-0
    Jánosi Attila
  • Nistor Dorel
    3-0
    Peta Octavian
  • Petrus Florin
    2-3
    Ticala Vasile Jr
  • Petrus Florin
    3-0
    Iaru Horatiu
  • Petrus Florin
    3-1
    Jánosi Attila
  • Petrus Florin
    3-1
    Peta Octavian
  • Ticala Vasile Jr
    2-3
    Iaru Horatiu
  • Ticala Vasile Jr
    3-2
    Jánosi Attila
  • Ticala Vasile Jr
    3-1
    Peta Octavian
  • Iaru Horatiu
    2-3
    Jánosi Attila
  • Iaru Horatiu
    0-3
    Peta Octavian
  • Jánosi Attila
    3-1
    Peta Octavian
  • csoport: Alsó: 4
  • Galban Calin
    2-3
    Teleky Zsolt
  • Galban Calin
    3-0
    Blaga Marius
  • Galban Calin
    1-3
    Gecse Alpár
  • Galban Calin
    3-1
    Bothazan Florin
  • Galban Calin
    3-0
    Puscas Arpad
  • Teleky Zsolt
    0-3
    Blaga Marius
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Gecse Alpár
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Bothazan Florin
  • Teleky Zsolt
    3-1
    Puscas Arpad
  • Blaga Marius
    3-1
    Gecse Alpár
  • Blaga Marius
    3-0
    Bothazan Florin
  • Blaga Marius
    3-0
    Puscas Arpad
  • Gecse Alpár
    3-2
    Bothazan Florin
  • Gecse Alpár
    3-1
    Puscas Arpad
  • Bothazan Florin
    3-0
    Puscas Arpad
  • csoport: Alsó: 3
  • Mocean Dan
    3-0
    Simion Boby
  • Mocean Dan
    3-2
    Butura Vasile
  • Mocean Dan
    3-0
    Pop Danut
  • Mocean Dan
    3-0
    Singeorzan Cornel
  • Mocean Dan
    3-0
    Orha Andrei
  • Simion Boby
    3-0
    Butura Vasile
  • Simion Boby
    3-0
    Pop Danut
  • Simion Boby
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Simion Boby
    3-0
    Orha Andrei
  • Butura Vasile
    3-1
    Pop Danut
  • Butura Vasile
    3-2
    Singeorzan Cornel
  • Butura Vasile
    3-0
    Orha Andrei
  • Pop Danut
    3-1
    Singeorzan Cornel
  • Pop Danut
    3-0
    Orha Andrei
  • Singeorzan Cornel
    3-0
    Orha Andrei
  • csoport: Alsó: 2
  • Simon Csaba
    3-0
    Mican Nicolae
  • Simon Csaba
    3-0
    Cuesdean Rares
  • Simon Csaba
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Simon Csaba
    3-0
    Coroian Claudiu
  • Simon Csaba
    3-0
    Ticala Vasile
  • Mican Nicolae
    0-3
    Cuesdean Rares
  • Mican Nicolae
    3-0
    Cherhat Dumitru
  • Mican Nicolae
    3-0
    Coroian Claudiu
  • Mican Nicolae
    3-0
    Ticala Vasile
  • Cuesdean Rares
    3-1
    Cherhat Dumitru
  • Cuesdean Rares
    3-0
    Coroian Claudiu
  • Cuesdean Rares
    3-1
    Ticala Vasile
  • Cherhat Dumitru
    3-0
    Coroian Claudiu
  • Cherhat Dumitru
    3-1
    Ticala Vasile
  • Coroian Claudiu
    0-3
    Ticala Vasile
  • csoport: Alsó: 1
  • Gogu Gabriel
    1-3
    Tira Viorel
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Pop Zoltán
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Beica Florin
  • Gogu Gabriel
    3-0
    Veres János
  • Gogu Gabriel
    3-1
    Andreica Daniel
  • Tira Viorel
    3-0
    Pop Zoltán
  • Tira Viorel
    3-0
    Beica Florin
  • Tira Viorel
    3-1
    Veres János
  • Tira Viorel
    3-0
    Andreica Daniel
  • Pop Zoltán
    3-2
    Beica Florin
  • Pop Zoltán
    3-0
    Veres János
  • Pop Zoltán
    3-1
    Andreica Daniel
  • Beica Florin
    3-0
    Veres János
  • Beica Florin
    3-1
    Andreica Daniel
  • Veres János
    1-3
    Andreica Daniel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Gogu Gabriel 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Tira Viorel 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Pop Zoltán 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Beica Florin 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Veres János 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Andreica Daniel 
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Mican Nicolae 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Cuesdean Rares 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Cherhat Dumitru 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Coroian Claudiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Ticala Vasile 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Simion Boby 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Butura Vasile 
    2-3
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Pop Danut 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Singeorzan Cornel 
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Orha Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Galban Calin 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Teleky Zsolt 
    3-2
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Blaga Marius 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Gecse Alpár 
    3-1
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3
  • 5
    Bothazan Florin 
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Puscas Arpad 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nistor Dorel 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Petrus Florin 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Ticala Vasile Jr 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Iaru Horatiu 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    2-3
    0-3
    1
  • 5
    Jánosi Attila 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 6
    Peta Octavian 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Maxim Valentin 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Józsa Zoltán 
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Korábian Tamás 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Boeriu Cezara 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Bizau Ioan 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Cont Cosmin 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók