Turneu B - Dej - Amatori - 2019 feb

Turneu B - Dej - Amatori - 2019 feb. 16

Turneu B - Dej - Amatori - 2019 feb. 16

by Sinn Cou
Ország: Románia
Város: Dej
Helyszín: Grupului Școlar Someș
Cím: str. Marasesti nr 20
Kezdés időpontja: February 16, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: February 16, 2019, 20:00
Nevezési díj: 30.00 Ron

LOGISTICĂ:
- 10 mese, în sala de la etaj

TAXA: 30 lei Adulții, 15 lei Copiii, 0 lei persoanele cu dizabilități, 1 leu/participant se va dona către AmaTur;
Se asigură:
- apă minerală și gulaș la ceaun;

MATERIALE DE PREMIERE:
- locurile 1-4 – cupe + diplome
- locurile 5-8 – medalii + diplome

INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum;
- ultima retragere vineri 18 ian ora 21.00;
- retragerile după termen şi absenţele vor fi penalizate conform regulamentului;

SISTEMUL DE JOC:
- Amatori: 60
- Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică 4;
- fără grupe superioare
- Tablouri eliminatorii generate automat, locurile 1-4 din grupe se pot reîntâlni doar in semifinale/finală.

 

Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Neamtu Adrian 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Neamtu Adrian 1  
     
     
     
     
     
  • Onofrei Petru 2  
    Ivascu Cosmin 3  
     
     
     
     
     
  • Ivascu Cosmin 3  
     
    Ivascu Cosmin 1  
     
     
     
     
  • Spaller Tiberiu 3  
     
    Spaller Tiberiu 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Spaller Tiberiu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Modarco Daniel 0  
     
     
     
     
     
  • Modarco Daniel 3  
     
     
    Spaller Tiberiu 3  
     
     
     
  • Husa Gelu 3  
     
     
    Husa Gelu 2  
     
     
     
  • 0  
    Husa Gelu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Uglea Mihai 1  
     
     
     
     
     
  • Uglea Mihai 3  
     
    Husa Gelu 3  
     
     
     
     
  • Sabou Edmond 3  
     
    Sabou Edmond 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Sabou Edmond 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Nechiti Dumitru 2  
     
     
     
     
     
  • Nechiti Dumitru 3  
     
     
     
    Spaller Tiberiu 3  
     
     
  • Hodis Andrei 3  
     
     
     
    Hodis Andrei 0  
     
     
  • 0  
    Hodis Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pop Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • Pop Ioan 3  
     
    Hodis Andrei 3  
     
     
     
     
  • Ivascu Gavrila 3  
     
    Vass Sándor 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Ivascu Gavrila 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Vass Sándor 3  
     
     
     
     
     
  • Vass Sándor 3  
     
     
    Hodis Andrei 3  
     
     
     
  • Joldes Adrian 3  
     
     
    Joldes Adrian 1  
     
     
     
  • 0  
    Joldes Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Strugar Ioan 1  
     
     
     
     
     
  • Strugar Ioan 3  
     
    Joldes Adrian 3  
     
     
     
     
  • Tigoan Alex 3  
     
    Tigoan Alex 1  
     
     
     
     
  • Damian Vasile 1  
    Tigoan Alex 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Crisan Alexandru 0  
     
     
     
     
     
  • Crisan Alexandru 3  
     
     
     
     
    Spaller Tiberiu 0  
    Petrus Florin Alin  
  • Dezső Attila 3  
     
     
     
     
    Petrus Florin Alin 3  
     
  • 0  
    Dezső Attila 3  
     
     
     
     
     
  • Balan Viorel 1  
    Sarcani Andrei 1  
     
     
     
     
     
  • Sarcani Andrei 3  
     
    Dezső Attila 3  
     
     
     
     
  • Muresan Dorel 3  
     
    Muresan Dorel 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Muresan Dorel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tofeni Ovidiu 1  
     
     
     
     
     
  • Tofeni Ovidiu 3  
     
     
    Dezső Attila 0  
     
     
     
  • Vaduva Dan 3  
     
     
    Petrus Florin Alin 3  
     
     
     
  • 0  
    Vaduva Dan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Singeorzan Traian 3  
     
     
     
     
     
  • Singeorzan Traian 3  
     
    Singeorzan Traian 0  
     
     
     
     
  • Anitei Marcel 3  
     
    Petrus Florin Alin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Anitei Marcel 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Petrus Florin Alin 3  
     
     
     
     
     
  • Petrus Florin Alin 3  
     
     
     
    Petrus Florin Alin 3  
     
     
  • Garaz Mircea 3  
     
     
     
    Vale Nelu 1  
     
     
  • 0  
    Garaz Mircea 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Zavaski Ioan 1  
     
     
     
     
     
  • Zavaski Ioan 3  
     
    Garaz Mircea 0  
     
     
     
     
  • Breje Marin 3  
     
    Breje Marin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Breje Marin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Grosan Mircea 1  
     
     
     
     
     
  • Grosan Mircea 3  
     
     
    Breje Marin 0  
     
     
     
  • Fat Vasile Nicusor 3  
     
     
    Vale Nelu 3  
     
     
     
  • 0  
    Fat Vasile Nicusor 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Campean Eugen 3  
     
     
     
     
     
  • Campean Eugen 3  
     
    Campean Eugen 1  
     
     
     
     
  • Mihut Doru 3  
     
    Vale Nelu 3  
     
     
     
     
  • Sticlet Doru 0  
    Mihut Doru 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Vale Nelu 3  
     
     
     
     
     
  • Vale Nelu 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Petrus Florin Alin
    11-0-0
    33-2
    33
  • 2.
    Spaller Tiberiu
    9-2-0
    28-11
    27
  • 3.
    Vale Nelu
    9-1-0
    28-6
    27
  • 4.
    Hodis Andrei
    9-1-0
    27-9
    27
  • 5.
    Husa Gelu
    8-1-0
    26-6
    24
  • 6.
    Dezső Attila
    8-1-0
    24-5
    24
  • 7.
    Joldes Adrian
    7-2-0
    22-10
    21
  • 8.
    Breje Marin
    6-3-0
    21-10
    18
  • 9.
    Garaz Mircea
    7-1-0
    21-8
    21
  • 10.
    Vass Sándor
    6-2-0
    19-8
    18
  • 11.
    Campean Eugen
    6-2-0
    19-7
    18
  • 12.
    Muresan Dorel
    5-3-0
    16-11
    15
  • 13.
    Sabou Edmond
    5-3-0
    19-11
    15
  • 14.
    Singeorzan Traian
    5-3-0
    17-11
    15
  • 15.
    Ivascu Cosmin
    4-4-0
    16-17
    12
  • 16.
    Tigoan Alex
    4-4-0
    15-16
    12
  • 17.
    Neamtu Adrian
    6-1-0
    19-5
    18
  • 18.
    Nechiti Dumitru
    6-1-0
    20-9
    18
  • 19.
    Vaduva Dan
    5-2-0
    15-8
    15
  • 20.
    Crisan Alexandru
    5-2-0
    16-8
    15
  • 21.
    Modarco Daniel
    5-2-0
    15-6
    15
  • 22.
    Tofeni Ovidiu
    5-2-0
    17-9
    15
  • 23.
    Grosan Mircea
    5-2-0
    16-8
    15
  • 24.
    Zavaski Ioan
    4-3-0
    14-11
    12
  • 25.
    Anitei Marcel
    4-3-0
    16-9
    12
  • 26.
    Uglea Mihai
    4-3-0
    13-11
    12
  • 27.
    Ivascu Gavrila
    4-3-0
    12-10
    12
  • 28.
    Strugar Ioan
    4-3-0
    14-11
    12
  • 29.
    Fat Vasile Nicusor
    4-3-0
    15-10
    12
  • 30.
    Pop Ioan
    3-4-0
    9-13
    9
  • 31.
    Sarcani Andrei
    3-4-0
    11-14
    9
  • 32.
    Mihut Doru
    3-4-0
    10-14
    9
  • 33.
    Onofrei Petru
    2-4-0
    9-13
    6
  • 34.
    Balan Viorel
    2-4-0
    11-12
    6
  • 35.
    Damian Vasile
    2-4-0
    10-14
    6
  • 36.
    Sticlet Doru
    2-4-0
    6-12
    6
  • 37.
    Barbos Florin
    2-3-0
    8-11
    6
  • 38.
    Pop Mihai
    1-4-0
    3-13
    3
  • 39.
    Bucur Alin Adrian
    1-4-0
    9-12
    3
  • 40.
    Pop Daniel Valentin
    1-4-0
    4-12
    3
  • 41.
    Puscas Iosif
    1-4-0
    4-12
    3
  • 42.
    Faltisca Eugen
    1-4-0
    6-12
    3
  • 43.
    Cozma Cristian
    1-4-0
    9-14
    3
  • 44.
    Szabo Ovidiu
    1-4-0
    6-12
    3
  • 45.
    Deac Valentin
    1-4-0
    3-12
    3
  • 46.
    Ivascu Ioan
    1-4-0
    4-12
    3
  • 47.
    Muresan Rares
    0-5-0
    0-15
    0
  • 48.
    Farcas Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • 49.
    Burnar Ioan
    0-5-0
    0-15
    0
  • 50.
    Tamas Alex
    0-5-0
    0-15
    0
  • 51.
    Sechel Vasile
    0-5-0
    6-15
    0
  • 52.
    Buraciuc Cornel
    0-5-0
    0-15
    0
  • 53.
    Hruban Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • 54.
    Hruban Darius
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Husa Gelu
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Grosan Mircea
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Anitei Marcel
    3-2-0
    13-6
    9
  • 4.
    Pop Ioan
    2-3-0
    6-10
    6
  • Puscas Iosif
    1-4-0
    4-12
    3
  • Burnar Ioan
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Nechiti Dumitru
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Vaduva Dan
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Zavaski Ioan
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Tigoan Alex
    2-3-0
    8-12
    6
  • Cozma Cristian
    1-4-0
    9-14
    3
  • Sechel Vasile
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Garaz Mircea
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Vass Sándor
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Sabou Edmond
    3-2-0
    13-6
    9
  • 4.
    Sarcani Andrei
    2-3-0
    7-10
    6
  • Ivascu Ioan
    1-4-0
    4-12
    3
  • Hruban Darius
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Petrus Florin Alin
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Joldes Adrian
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Uglea Mihai
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Mihut Doru
    2-3-0
    7-11
    6
  • Bucur Alin Adrian
    1-4-0
    9-12
    3
  • Buraciuc Cornel
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Hodis Andrei
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Tofeni Ovidiu
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Breje Marin
    3-2-0
    12-6
    9
  • 4.
    Ivascu Cosmin
    2-3-0
    9-11
    6
  • Szabo Ovidiu
    1-4-0
    6-12
    3
  • Tamas Alex
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Crisan Alexandru
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Fat Vasile Nicusor
    3-2-0
    12-7
    9
  • 3.
    Singeorzan Traian
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Onofrei Petru
    2-3-0
    7-10
    6
  • Barbos Florin
    2-3-0
    8-11
    6
  • Pop Mihai
    1-4-0
    3-13
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Dezső Attila
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Modarco Daniel
    4-1-0
    12-3
    12
  • 3.
    Ivascu Gavrila
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Sticlet Doru
    2-3-0
    6-9
    6
  • Pop Daniel Valentin
    1-4-0
    4-12
    3
  • Farcas Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Vale Nelu
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Spaller Tiberiu
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Strugar Ioan
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Balan Viorel
    2-3-0
    10-9
    6
  • Deac Valentin
    1-4-0
    3-12
    3
  • Hruban Andrei
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Neamtu Adrian
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Campean Eugen
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Muresan Dorel
    3-2-0
    9-7
    9
  • 4.
    Damian Vasile
    2-3-0
    9-11
    6
  • Faltisca Eugen
    1-4-0
    6-12
    3
  • Muresan Rares
    0-5-0
    0-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Spaller Tiberiu
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Top 4
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Hodis Andrei
  • Petrus Florin Alin
    3-1
    Vale Nelu
  • Top 8
  • Spaller Tiberiu
    3-2
    Husa Gelu
  • Hodis Andrei
    3-1
    Joldes Adrian
  • Dezső Attila
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Breje Marin
    0-3
    Vale Nelu
  • Top 16
  • Ivascu Cosmin
    1-3
    Spaller Tiberiu
  • Husa Gelu
    3-0
    Sabou Edmond
  • Hodis Andrei
    3-0
    Vass Sándor
  • Joldes Adrian
    3-1
    Tigoan Alex
  • Dezső Attila
    3-1
    Muresan Dorel
  • Singeorzan Traian
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Garaz Mircea
    0-3
    Breje Marin
  • Campean Eugen
    1-3
    Vale Nelu
  • Top 32
  • Neamtu Adrian
    1-3
    Ivascu Cosmin
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Modarco Daniel
  • Husa Gelu
    3-1
    Uglea Mihai
  • Sabou Edmond
    3-2
    Nechiti Dumitru
  • Hodis Andrei
    3-0
    Pop Ioan
  • Ivascu Gavrila
    0-3
    Vass Sándor
  • Joldes Adrian
    3-1
    Strugar Ioan
  • Tigoan Alex
    3-0
    Crisan Alexandru
  • Dezső Attila
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Muresan Dorel
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Vaduva Dan
    0-3
    Singeorzan Traian
  • Anitei Marcel
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Garaz Mircea
    3-1
    Zavaski Ioan
  • Breje Marin
    3-1
    Grosan Mircea
  • Fat Vasile Nicusor
    0-3
    Campean Eugen
  • Mihut Doru
    0-3
    Vale Nelu
  • Top 64
  • Neamtu Adrian
    3-0
  • Onofrei Petru
    2-3
    Ivascu Cosmin
  • Spaller Tiberiu
    3-0
  • 0-3
    Modarco Daniel
  • Husa Gelu
    3-0
  • 0-3
    Uglea Mihai
  • Sabou Edmond
    3-0
  • 0-3
    Nechiti Dumitru
  • Hodis Andrei
    3-0
  • 0-3
    Pop Ioan
  • Ivascu Gavrila
    3-0
  • 0-3
    Vass Sándor
  • Joldes Adrian
    3-0
  • 0-3
    Strugar Ioan
  • Tigoan Alex
    3-1
    Damian Vasile
  • 0-3
    Crisan Alexandru
  • Dezső Attila
    3-0
  • Balan Viorel
    1-3
    Sarcani Andrei
  • Muresan Dorel
    3-0
  • 0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Vaduva Dan
    3-0
  • 0-3
    Singeorzan Traian
  • Anitei Marcel
    3-0
  • 0-3
    Petrus Florin Alin
  • Garaz Mircea
    3-0
  • 0-3
    Zavaski Ioan
  • Breje Marin
    3-0
  • 0-3
    Grosan Mircea
  • Fat Vasile Nicusor
    3-0
  • 0-3
    Campean Eugen
  • Mihut Doru
    3-0
    Sticlet Doru
  • 0-3
    Vale Nelu
  • csoport: Alsó: 9
  • Anitei Marcel
    3-0
    Pop Ioan
  • Anitei Marcel
    2-3
    Grosan Mircea
  • Anitei Marcel
    3-0
    Puscas Iosif
  • Anitei Marcel
    3-0
    Burnar Ioan
  • Anitei Marcel
    2-3
    Husa Gelu
  • Pop Ioan
    0-3
    Grosan Mircea
  • Pop Ioan
    3-1
    Puscas Iosif
  • Pop Ioan
    3-0
    Burnar Ioan
  • Pop Ioan
    0-3
    Husa Gelu
  • Grosan Mircea
    3-0
    Puscas Iosif
  • Grosan Mircea
    3-0
    Burnar Ioan
  • Grosan Mircea
    0-3
    Husa Gelu
  • Puscas Iosif
    3-0
    Burnar Ioan
  • Puscas Iosif
    0-3
    Husa Gelu
  • Burnar Ioan
    0-3
    Husa Gelu
  • csoport: Alsó: 8
  • Vaduva Dan
    3-0
    Zavaski Ioan
  • Vaduva Dan
    3-1
    Sechel Vasile
  • Vaduva Dan
    3-0
    Tigoan Alex
  • Vaduva Dan
    0-3
    Nechiti Dumitru
  • Vaduva Dan
    3-1
    Cozma Cristian
  • Zavaski Ioan
    3-0
    Sechel Vasile
  • Zavaski Ioan
    3-0
    Tigoan Alex
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Nechiti Dumitru
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Cozma Cristian
  • Sechel Vasile
    1-3
    Tigoan Alex
  • Sechel Vasile
    2-3
    Nechiti Dumitru
  • Sechel Vasile
    2-3
    Cozma Cristian
  • Tigoan Alex
    2-3
    Nechiti Dumitru
  • Tigoan Alex
    3-2
    Cozma Cristian
  • Nechiti Dumitru
    3-1
    Cozma Cristian
  • csoport: Alsó: 7
  • Vass Sándor
    1-3
    Garaz Mircea
  • Vass Sándor
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Vass Sándor
    3-0
    Hruban Darius
  • Vass Sándor
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Vass Sándor
    3-2
    Sabou Edmond
  • Garaz Mircea
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Garaz Mircea
    3-0
    Hruban Darius
  • Garaz Mircea
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Garaz Mircea
    3-2
    Sabou Edmond
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Hruban Darius
  • Sarcani Andrei
    3-1
    Ivascu Ioan
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Sabou Edmond
  • Hruban Darius
    0-3
    Ivascu Ioan
  • Hruban Darius
    0-3
    Sabou Edmond
  • Ivascu Ioan
    0-3
    Sabou Edmond
  • csoport: Alsó: 6
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Joldes Adrian
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Uglea Mihai
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Mihut Doru
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Petrus Florin Alin
  • Joldes Adrian
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Joldes Adrian
    3-0
    Uglea Mihai
  • Joldes Adrian
    3-0
    Mihut Doru
  • Joldes Adrian
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Uglea Mihai
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Mihut Doru
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Uglea Mihai
    3-1
    Mihut Doru
  • Uglea Mihai
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Mihut Doru
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • csoport: Alsó: 5
  • Hodis Andrei
    3-2
    Ivascu Cosmin
  • Hodis Andrei
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Hodis Andrei
    3-0
    Tamas Alex
  • Hodis Andrei
    3-1
    Szabo Ovidiu
  • Hodis Andrei
    3-1
    Breje Marin
  • Ivascu Cosmin
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Ivascu Cosmin
    3-0
    Tamas Alex
  • Ivascu Cosmin
    3-2
    Szabo Ovidiu
  • Ivascu Cosmin
    0-3
    Breje Marin
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Tamas Alex
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Szabo Ovidiu
  • Tofeni Ovidiu
    3-2
    Breje Marin
  • Tamas Alex
    0-3
    Szabo Ovidiu
  • Tamas Alex
    0-3
    Breje Marin
  • Szabo Ovidiu
    0-3
    Breje Marin
  • csoport: Alsó: 4
  • Singeorzan Traian
    1-3
    Barbos Florin
  • Singeorzan Traian
    3-1
    Onofrei Petru
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Pop Mihai
  • Singeorzan Traian
    3-1
    Crisan Alexandru
  • Singeorzan Traian
    1-3
    Fat Vasile Nicusor
  • Barbos Florin
    1-3
    Onofrei Petru
  • Barbos Florin
    1-3
    Pop Mihai
  • Barbos Florin
    0-3
    Crisan Alexandru
  • Barbos Florin
    3-1
    Fat Vasile Nicusor
  • Onofrei Petru
    3-0
    Pop Mihai
  • Onofrei Petru
    0-3
    Crisan Alexandru
  • Onofrei Petru
    0-3
    Fat Vasile Nicusor
  • Pop Mihai
    0-3
    Crisan Alexandru
  • Pop Mihai
    0-3
    Fat Vasile Nicusor
  • Crisan Alexandru
    3-2
    Fat Vasile Nicusor
  • csoport: Alsó: 3
  • Modarco Daniel
    0-3
    Dezső Attila
  • Modarco Daniel
    3-0
    Ivascu Gavrila
  • Modarco Daniel
    3-0
    Sticlet Doru
  • Modarco Daniel
    3-0
    Pop Daniel Valentin
  • Modarco Daniel
    3-0
    Farcas Andrei
  • Dezső Attila
    3-0
    Ivascu Gavrila
  • Dezső Attila
    3-0
    Sticlet Doru
  • Dezső Attila
    3-0
    Pop Daniel Valentin
  • Dezső Attila
    3-0
    Farcas Andrei
  • Ivascu Gavrila
    3-0
    Sticlet Doru
  • Ivascu Gavrila
    3-1
    Pop Daniel Valentin
  • Ivascu Gavrila
    3-0
    Farcas Andrei
  • Sticlet Doru
    3-0
    Pop Daniel Valentin
  • Sticlet Doru
    3-0
    Farcas Andrei
  • Pop Daniel Valentin
    3-0
    Farcas Andrei
  • csoport: Alsó: 2
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Strugar Ioan
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Balan Viorel
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Deac Valentin
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Hruban Andrei
  • Spaller Tiberiu
    1-3
    Vale Nelu
  • Strugar Ioan
    3-2
    Balan Viorel
  • Strugar Ioan
    3-0
    Deac Valentin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Hruban Andrei
  • Strugar Ioan
    0-3
    Vale Nelu
  • Balan Viorel
    3-0
    Deac Valentin
  • Balan Viorel
    3-0
    Hruban Andrei
  • Balan Viorel
    1-3
    Vale Nelu
  • Deac Valentin
    3-0
    Hruban Andrei
  • Deac Valentin
    0-3
    Vale Nelu
  • Hruban Andrei
    0-3
    Vale Nelu
  • csoport: Alsó: 1
  • Muresan Dorel
    3-1
    Faltisca Eugen
  • Muresan Dorel
    3-0
    Damian Vasile
  • Muresan Dorel
    0-3
    Neamtu Adrian
  • Muresan Dorel
    0-3
    Campean Eugen
  • Muresan Dorel
    3-0
    Muresan Rares
  • Faltisca Eugen
    2-3
    Damian Vasile
  • Faltisca Eugen
    0-3
    Neamtu Adrian
  • Faltisca Eugen
    0-3
    Campean Eugen
  • Faltisca Eugen
    3-0
    Muresan Rares
  • Damian Vasile
    2-3
    Neamtu Adrian
  • Damian Vasile
    1-3
    Campean Eugen
  • Damian Vasile
    3-0
    Muresan Rares
  • Neamtu Adrian
    3-0
    Campean Eugen
  • Neamtu Adrian
    3-0
    Muresan Rares
  • Campean Eugen
    3-0
    Muresan Rares
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Muresan Dorel 
     
    3-1
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    3
  • 2
    Faltisca Eugen 
    1-3
     
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Damian Vasile 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1-3
    3-0
    2
  • 4
    Neamtu Adrian 
    3-0
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-0
    5
  • 5
    Campean Eugen 
    3-0
    3-0
    3-1
    0-3
     
    3-0
    4
  • 6
    Muresan Rares 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Spaller Tiberiu 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    4
  • 2
    Strugar Ioan 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    3
  • 3
    Balan Viorel 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 4
    Deac Valentin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Hruban Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Vale Nelu 
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
     
    5
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Modarco Daniel 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Dezső Attila 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Ivascu Gavrila 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Sticlet Doru 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Pop Daniel Valentin 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Farcas Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Singeorzan Traian 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 2
    Barbos Florin 
    3-1
     
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2
  • 3
    Onofrei Petru 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    0-3
    0-3
    2
  • 4
    Pop Mihai 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    0-3
    0-3
    1
  • 5
    Crisan Alexandru 
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-2
    4
  • 6
    Fat Vasile Nicusor 
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Hodis Andrei 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Ivascu Cosmin 
    2-3
     
    1-3
    3-0
    3-2
    0-3
    2
  • 3
    Tofeni Ovidiu 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Tamas Alex 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Szabo Ovidiu 
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Breje Marin 
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bucur Alin Adrian 
     
    2-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1-3
    1
  • 2
    Joldes Adrian 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    4
  • 3
    Buraciuc Cornel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Uglea Mihai 
    3-1
    0-3
    3-0
     
    3-1
    0-3
    3
  • 5
    Mihut Doru 
    3-2
    0-3
    3-0
    1-3
     
    0-3
    2
  • 6
    Petrus Florin Alin 
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    5
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vass Sándor 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Garaz Mircea 
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
  • 3
    Sarcani Andrei 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    0-3
    2
  • 4
    Hruban Darius 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Ivascu Ioan 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Sabou Edmond 
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vaduva Dan 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3-1
    4
  • 2
    Zavaski Ioan 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    3
  • 3
    Sechel Vasile 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    2-3
    2-3
    0
  • 4
    Tigoan Alex 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2-3
    3-2
    2
  • 5
    Nechiti Dumitru 
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
     
    3-1
    5
  • 6
    Cozma Cristian 
    1-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Anitei Marcel 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
  • 2
    Pop Ioan 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    Grosan Mircea 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-0
    0-3
    4
  • 4
    Puscas Iosif 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Burnar Ioan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Husa Gelu 
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    5
Támogatók