Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu B - Dej - Amatori - 2019 feb. 16

Turneu B - Dej - Amatori - 2019 feb. 16

Turneu B - Dej - Amatori - 2019 feb. 16

Ország: Románia Város: Dej Helyszín: Grupului Școlar Someș Cím: str. Marasesti nr 20
Kezdés időpontja: February 16, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: February 16, 2019, 20:00
Nevezési díj: 30.00 Ron

LOGISTICĂ:
- 10 mese, în sala de la etaj

TAXA: 30 lei Adulții, 15 lei Copiii, 0 lei persoanele cu dizabilități, 1 leu/participant se va dona către AmaTur;
Se asigură:
- apă minerală și gulaș la ceaun;

MATERIALE DE PREMIERE:
- locurile 1-4 – cupe + diplome
- locurile 5-8 – medalii + diplome

INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
- pe forum;
- ultima retragere vineri 18 ian ora 21.00;
- retragerile după termen şi absenţele vor fi penalizate conform regulamentului;

SISTEMUL DE JOC:
- Amatori: 60
- Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică 4;
- fără grupe superioare
- Tablouri eliminatorii generate automat, locurile 1-4 din grupe se pot reîntâlni doar in semifinale/finală.

 

Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Muresan Dorel
    3-1
    Faltisca Eugen
  • Muresan Dorel
    3-0
    Damian Vasile
  • Muresan Dorel
    0-3
    Neamtu Adrian
  • Muresan Dorel
    0-3
    Campean Eugen
  • Muresan Dorel
    3-0
    Muresan Rares
  • Faltisca Eugen
    2-3
    Damian Vasile
  • Faltisca Eugen
    0-3
    Neamtu Adrian
  • Faltisca Eugen
    0-3
    Campean Eugen
  • Faltisca Eugen
    3-0
    Muresan Rares
  • Damian Vasile
    2-3
    Neamtu Adrian
  • Damian Vasile
    1-3
    Campean Eugen
  • Damian Vasile
    3-0
    Muresan Rares
  • Neamtu Adrian
    3-0
    Campean Eugen
  • Neamtu Adrian
    3-0
    Muresan Rares
  • Campean Eugen
    3-0
    Muresan Rares
  • csoport: 2
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Strugar Ioan
  • Spaller Tiberiu
    3-1
    Balan Viorel
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Deac Valentin
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Hruban Andrei
  • Spaller Tiberiu
    1-3
    Vale Nelu
  • Strugar Ioan
    3-2
    Balan Viorel
  • Strugar Ioan
    3-0
    Deac Valentin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Hruban Andrei
  • Strugar Ioan
    0-3
    Vale Nelu
  • Balan Viorel
    3-0
    Deac Valentin
  • Balan Viorel
    3-0
    Hruban Andrei
  • Balan Viorel
    1-3
    Vale Nelu
  • Deac Valentin
    3-0
    Hruban Andrei
  • Deac Valentin
    0-3
    Vale Nelu
  • Hruban Andrei
    0-3
    Vale Nelu
  • csoport: 3
  • Modarco Daniel
    0-3
    Dezső Attila
  • Modarco Daniel
    3-0
    Ivascu Gavrila
  • Modarco Daniel
    3-0
    Sticlet Doru
  • Modarco Daniel
    3-0
    Pop Daniel Valentin
  • Modarco Daniel
    3-0
    Farcas Andrei
  • Dezső Attila
    3-0
    Ivascu Gavrila
  • Dezső Attila
    3-0
    Sticlet Doru
  • Dezső Attila
    3-0
    Pop Daniel Valentin
  • Dezső Attila
    3-0
    Farcas Andrei
  • Ivascu Gavrila
    3-0
    Sticlet Doru
  • Ivascu Gavrila
    3-1
    Pop Daniel Valentin
  • Ivascu Gavrila
    3-0
    Farcas Andrei
  • Sticlet Doru
    3-0
    Pop Daniel Valentin
  • Sticlet Doru
    3-0
    Farcas Andrei
  • Pop Daniel Valentin
    3-0
    Farcas Andrei
  • csoport: 4
  • Singeorzan Traian
    1-3
    Barbos Florin
  • Singeorzan Traian
    3-1
    Onofrei Petru
  • Singeorzan Traian
    3-0
    Pop Mihai
  • Singeorzan Traian
    3-1
    Crisan Alexandru
  • Singeorzan Traian
    1-3
    Fat Vasile Nicusor
  • Barbos Florin
    1-3
    Onofrei Petru
  • Barbos Florin
    1-3
    Pop Mihai
  • Barbos Florin
    0-3
    Crisan Alexandru
  • Barbos Florin
    3-1
    Fat Vasile Nicusor
  • Onofrei Petru
    3-0
    Pop Mihai
  • Onofrei Petru
    0-3
    Crisan Alexandru
  • Onofrei Petru
    0-3
    Fat Vasile Nicusor
  • Pop Mihai
    0-3
    Crisan Alexandru
  • Pop Mihai
    0-3
    Fat Vasile Nicusor
  • Crisan Alexandru
    3-2
    Fat Vasile Nicusor
  • csoport: 5
  • Hodis Andrei
    3-2
    Ivascu Cosmin
  • Hodis Andrei
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Hodis Andrei
    3-0
    Tamas Alex
  • Hodis Andrei
    3-1
    Szabo Ovidiu
  • Hodis Andrei
    3-1
    Breje Marin
  • Ivascu Cosmin
    1-3
    Tofeni Ovidiu
  • Ivascu Cosmin
    3-0
    Tamas Alex
  • Ivascu Cosmin
    3-2
    Szabo Ovidiu
  • Ivascu Cosmin
    0-3
    Breje Marin
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Tamas Alex
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Szabo Ovidiu
  • Tofeni Ovidiu
    3-2
    Breje Marin
  • Tamas Alex
    0-3
    Szabo Ovidiu
  • Tamas Alex
    0-3
    Breje Marin
  • Szabo Ovidiu
    0-3
    Breje Marin
  • csoport: 6
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Joldes Adrian
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Uglea Mihai
  • Bucur Alin Adrian
    2-3
    Mihut Doru
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Petrus Florin Alin
  • Joldes Adrian
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Joldes Adrian
    3-0
    Uglea Mihai
  • Joldes Adrian
    3-0
    Mihut Doru
  • Joldes Adrian
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Uglea Mihai
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Mihut Doru
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Uglea Mihai
    3-1
    Mihut Doru
  • Uglea Mihai
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Mihut Doru
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • csoport: 7
  • Vass Sándor
    1-3
    Garaz Mircea
  • Vass Sándor
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Vass Sándor
    3-0
    Hruban Darius
  • Vass Sándor
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Vass Sándor
    3-2
    Sabou Edmond
  • Garaz Mircea
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Garaz Mircea
    3-0
    Hruban Darius
  • Garaz Mircea
    3-0
    Ivascu Ioan
  • Garaz Mircea
    3-2
    Sabou Edmond
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Hruban Darius
  • Sarcani Andrei
    3-1
    Ivascu Ioan
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Sabou Edmond
  • Hruban Darius
    0-3
    Ivascu Ioan
  • Hruban Darius
    0-3
    Sabou Edmond
  • Ivascu Ioan
    0-3
    Sabou Edmond
  • csoport: 8
  • Vaduva Dan
    3-0
    Zavaski Ioan
  • Vaduva Dan
    3-1
    Sechel Vasile
  • Vaduva Dan
    3-0
    Tigoan Alex
  • Vaduva Dan
    0-3
    Nechiti Dumitru
  • Vaduva Dan
    3-1
    Cozma Cristian
  • Zavaski Ioan
    3-0
    Sechel Vasile
  • Zavaski Ioan
    3-0
    Tigoan Alex
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Nechiti Dumitru
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Cozma Cristian
  • Sechel Vasile
    1-3
    Tigoan Alex
  • Sechel Vasile
    2-3
    Nechiti Dumitru
  • Sechel Vasile
    2-3
    Cozma Cristian
  • Tigoan Alex
    2-3
    Nechiti Dumitru
  • Tigoan Alex
    3-2
    Cozma Cristian
  • Nechiti Dumitru
    3-1
    Cozma Cristian
  • csoport: 9
  • Anitei Marcel
    3-0
    Pop Ioan
  • Anitei Marcel
    2-3
    Grosan Mircea
  • Anitei Marcel
    3-0
    Puscas Iosif
  • Anitei Marcel
    3-0
    Burnar Ioan
  • Anitei Marcel
    2-3
    Husa Gelu
  • Pop Ioan
    0-3
    Grosan Mircea
  • Pop Ioan
    3-1
    Puscas Iosif
  • Pop Ioan
    3-0
    Burnar Ioan
  • Pop Ioan
    0-3
    Husa Gelu
  • Grosan Mircea
    3-0
    Puscas Iosif
  • Grosan Mircea
    3-0
    Burnar Ioan
  • Grosan Mircea
    0-3
    Husa Gelu
  • Puscas Iosif
    3-0
    Burnar Ioan
  • Puscas Iosif
    0-3
    Husa Gelu
  • Burnar Ioan
    0-3
    Husa Gelu
  • Top 64
  • Neamtu Adrian
    3-0
  • Onofrei Petru
    2-3
    Ivascu Cosmin
  • Spaller Tiberiu
    3-0
  • 0-3
    Modarco Daniel
  • Husa Gelu
    3-0
  • 0-3
    Uglea Mihai
  • Sabou Edmond
    3-0
  • 0-3
    Nechiti Dumitru
  • Hodis Andrei
    3-0
  • 0-3
    Pop Ioan
  • Ivascu Gavrila
    3-0
  • 0-3
    Vass Sándor
  • Joldes Adrian
    3-0
  • 0-3
    Strugar Ioan
  • Tigoan Alex
    3-1
    Damian Vasile
  • 0-3
    Crisan Alexandru
  • Dezső Attila
    3-0
  • Balan Viorel
    1-3
    Sarcani Andrei
  • Muresan Dorel
    3-0
  • 0-3
    Tofeni Ovidiu
  • Vaduva Dan
    3-0
  • 0-3
    Singeorzan Traian
  • Anitei Marcel
    3-0
  • 0-3
    Petrus Florin Alin
  • Garaz Mircea
    3-0
  • 0-3
    Zavaski Ioan
  • Breje Marin
    3-0
  • 0-3
    Grosan Mircea
  • Fat Vasile Nicusor
    3-0
  • 0-3
    Campean Eugen
  • Mihut Doru
    3-0
    Sticlet Doru
  • 0-3
    Vale Nelu
  • Top 32
  • Neamtu Adrian
    1-3
    Ivascu Cosmin
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Modarco Daniel
  • Husa Gelu
    3-1
    Uglea Mihai
  • Sabou Edmond
    3-2
    Nechiti Dumitru
  • Hodis Andrei
    3-0
    Pop Ioan
  • Ivascu Gavrila
    0-3
    Vass Sándor
  • Joldes Adrian
    3-1
    Strugar Ioan
  • Tigoan Alex
    3-0
    Crisan Alexandru
  • Dezső Attila
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Muresan Dorel
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Vaduva Dan
    0-3
    Singeorzan Traian
  • Anitei Marcel
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Garaz Mircea
    3-1
    Zavaski Ioan
  • Breje Marin
    3-1
    Grosan Mircea
  • Fat Vasile Nicusor
    0-3
    Campean Eugen
  • Mihut Doru
    0-3
    Vale Nelu
  • Top 16
  • Ivascu Cosmin
    1-3
    Spaller Tiberiu
  • Husa Gelu
    3-0
    Sabou Edmond
  • Hodis Andrei
    3-0
    Vass Sándor
  • Joldes Adrian
    3-1
    Tigoan Alex
  • Dezső Attila
    3-1
    Muresan Dorel
  • Singeorzan Traian
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Garaz Mircea
    0-3
    Breje Marin
  • Campean Eugen
    1-3
    Vale Nelu
  • Top 8
  • Spaller Tiberiu
    3-2
    Husa Gelu
  • Hodis Andrei
    3-1
    Joldes Adrian
  • Dezső Attila
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • Breje Marin
    0-3
    Vale Nelu
  • Top 4
  • Spaller Tiberiu
    3-0
    Hodis Andrei
  • Petrus Florin Alin
    3-1
    Vale Nelu
  • Top 1-2
  • Spaller Tiberiu
    0-3
    Petrus Florin Alin
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Muresan Dorel
    3-1
    3-0
    0-3
    0-3
    3-0
    3
    3
  • 2
    Faltisca Eugen
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 3
    Damian Vasile
    0-3
    3-2
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 4
    Neamtu Adrian
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 5
    Campean Eugen
    3-0
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    4
    2
  • 6
    Muresan Rares
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Spaller Tiberiu
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    4
    2
  • 2
    Strugar Ioan
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    3
  • 3
    Balan Viorel
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
  • 4
    Deac Valentin
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 5
    Hruban Andrei
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Vale Nelu
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Modarco Daniel
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Dezső Attila
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Ivascu Gavrila
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 4
    Sticlet Doru
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 5
    Pop Daniel Valentin
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Farcas Andrei
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Singeorzan Traian
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
    3
  • 2
    Barbos Florin
    3-1
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    2
    5
  • 3
    Onofrei Petru
    1-3
    3-1
    3-0
    0-3
    0-3
    2
    4
  • 4
    Pop Mihai
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
    1
    6
  • 5
    Crisan Alexandru
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 6
    Fat Vasile Nicusor
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hodis Andrei
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 2
    Ivascu Cosmin
    2-3
    1-3
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    4
  • 3
    Tofeni Ovidiu
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 4
    Tamas Alex
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Szabo Ovidiu
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 6
    Breje Marin
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bucur Alin Adrian
    2-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1-3
    1
    5
  • 2
    Joldes Adrian
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    4
    2
  • 3
    Buraciuc Cornel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 4
    Uglea Mihai
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3
    3
  • 5
    Mihut Doru
    3-2
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    2
    4
  • 6
    Petrus Florin Alin
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vass Sándor
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 2
    Garaz Mircea
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 3
    Sarcani Andrei
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    4
  • 4
    Hruban Darius
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Ivascu Ioan
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 6
    Sabou Edmond
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaduva Dan
    3-0
    3-1
    3-0
    0-3
    3-1
    4
    2
  • 2
    Zavaski Ioan
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    3
  • 3
    Sechel Vasile
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • 4
    Tigoan Alex
    0-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    4
  • 5
    Nechiti Dumitru
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    5
    1
  • 6
    Cozma Cristian
    1-3
    2-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Anitei Marcel
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3
  • 2
    Pop Ioan
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 3
    Grosan Mircea
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    0-3
    4
    2
  • 4
    Puscas Iosif
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 5
    Burnar Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Husa Gelu
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...