Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Open

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Open

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Botosani
Helyszín: Sala Polivalenta Elisabeta Lipa
Cím: str. Vanatori nr.15A
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Bulubasa Nicusor
    3-2
    Polocoser Cristian
  • Top 4
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Ticu Dorin
  • Ciortescu Cristi
    0-3
    Polocoser Cristian
  • Top 8
  • Braniste George
    1-3
    Bulubasa Nicusor
  • Ticu Dorin
    3-0
    Morosan Marian
  • Butnaru Madalina
    0-3
    Ciortescu Cristi
  • Polocoser Cristian
    3-1
    Macovei Cristi
  • Top 16
  • Braniste George
    3-0
    Stroe Ionel
  • Colesniuc Romeo
    1-3
    Bulubasa Nicusor
  • Ticu Dorin
    3-1
    Havris Rares
  • Morosan Marian
    3-2
    Vlaisan Vasile
  • Butnaru Madalina
    3-1
    Fotia Iulian
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Zamfiroaia Sorin
  • Polocoser Cristian
    3-1
    Ursulean Vasile
  • Bubulac Cristi
    0-3
    Macovei Cristi
  • Top 32
  • Braniste George
    3-0
  • Stroe Ionel
    3-2
    Dragan Petru Ioan
  • Colesniuc Romeo
    3-0
  • 0-3
    Bulubasa Nicusor
  • Ticu Dorin
    3-0
  • 0-3
    Havris Rares
  • Morosan Marian
    3-0
  • 0-3
    Vlaisan Vasile
  • Butnaru Madalina
    3-0
  • 0-3
    Fotia Iulian
  • Ciortescu Cristi
    3-0
  • 0-3
    Zamfiroaia Sorin
  • Polocoser Cristian
    3-0
  • 0-3
    Ursulean Vasile
  • Duceac Catalin
    0-3
    Bubulac Cristi
  • 0-3
    Macovei Cristi
  • csoport: Felső: 9
  • Ursulean Vasile
    1-3
    Colesniuc Romeo
  • Ursulean Vasile
    3-1
    Badaluta Marian
  • Ursulean Vasile
    3-0
    Dicu Vlad
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Badaluta Marian
  • Colesniuc Romeo
    3-0
    Dicu Vlad
  • Badaluta Marian
    3-1
    Dicu Vlad
  • csoport: Felső: 8
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Ciortescu Cristi
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • csoport: Felső: 7
  • Havris Rares
    2-3
    Polocoser Cristian
  • Havris Rares
    3-0
    Pascu Marius
  • Polocoser Cristian
    3-0
    Pascu Marius
  • csoport: Felső: 6
  • Vicovanu Petru
    0-3
    Zamfiroaia Sorin
  • Vicovanu Petru
    0-3
    Morosan Marian
  • Zamfiroaia Sorin
    3-1
    Morosan Marian
  • csoport: Felső: 5
  • MARCU Vasile
    3-1
    Ticu Dorin
  • MARCU Vasile
    0-3
    Fotia Iulian
  • Ticu Dorin
    3-0
    Fotia Iulian
  • csoport: Felső: 4
  • Vlaisan Vasile
    3-0
    Duceac Catalin
  • Vlaisan Vasile
    3-0
    Ursulescu Ioan
  • Duceac Catalin
    3-1
    Ursulescu Ioan
  • csoport: Felső: 3
  • Dragan Petru Ioan
    2-3
    Grosu Alexandru
  • Dragan Petru Ioan
    3-2
    Butnaru Madalina
  • Grosu Alexandru
    2-3
    Butnaru Madalina
  • csoport: Felső: 2
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    2-3
    Stroe Ionel
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    2-3
    Macovei Cristi
  • Stroe Ionel
    2-3
    Macovei Cristi
  • csoport: Felső: 1
  • Bubulac Cristi
    3-2
    Pinzar Alin
  • Bubulac Cristi
    2-3
    Braniste George
  • Pinzar Alin
    2-3
    Braniste George
  • csoport: Alsó: 7
  • Havris Rares
    0-3
    Bulubasa Nicusor
  • Havris Rares
    3-2
    Butnaru Madalina
  • Havris Rares
    3-1
    Ursulescu Ioan
  • Havris Rares
    3-0
    Turcu Viorel
  • Havris Rares
    3-0
    Petrescu Claudiu
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Butnaru Madalina
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Ursulescu Ioan
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Turcu Viorel
  • Bulubasa Nicusor
    1-3
    Petrescu Claudiu
  • Butnaru Madalina
    1-3
    Ursulescu Ioan
  • Butnaru Madalina
    3-1
    Turcu Viorel
  • Butnaru Madalina
    3-0
    Petrescu Claudiu
  • Ursulescu Ioan
    3-0
    Turcu Viorel
  • Ursulescu Ioan
    3-0
    Petrescu Claudiu
  • Turcu Viorel
    3-1
    Petrescu Claudiu
  • csoport: Alsó: 6
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Macovei Cristi
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Mahu Bogdan
  • Ursulean Vasile
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Ursulean Vasile
    1-3
    Vicovanu Petru
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Fotia Iulian
  • Macovei Cristi
    3-1
    Mahu Bogdan
  • Macovei Cristi
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Macovei Cristi
    1-3
    Vicovanu Petru
  • Macovei Cristi
    1-3
    Fotia Iulian
  • Mahu Bogdan
    1-3
    Corneanu Sorin
  • Mahu Bogdan
    3-0
    Vicovanu Petru
  • Mahu Bogdan
    1-3
    Fotia Iulian
  • Corneanu Sorin
    2-3
    Vicovanu Petru
  • Corneanu Sorin
    3-1
    Fotia Iulian
  • Vicovanu Petru
    3-0
    Fotia Iulian
  • csoport: Alsó: 5
  • MARCU Vasile
    3-2
    Braniste George
  • MARCU Vasile
    3-2
    Morosan Marian
  • MARCU Vasile
    3-1
    Colesniuc Romeo
  • MARCU Vasile
    3-0
    Pristavu Bogdan Constantin
  • Braniste George
    3-1
    Morosan Marian
  • Braniste George
    2-3
    Colesniuc Romeo
  • Braniste George
    3-2
    Pristavu Bogdan Constantin
  • Morosan Marian
    2-3
    Colesniuc Romeo
  • Morosan Marian
    3-2
    Pristavu Bogdan Constantin
  • Colesniuc Romeo
    2-3
    Pristavu Bogdan Constantin
  • csoport: Alsó: 4
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Vlaisan Vasile
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Pinzar Alin
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Pascu Marius
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Vieru Costica
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Oancea Marian
  • Vlaisan Vasile
    3-1
    Pinzar Alin
  • Vlaisan Vasile
    3-1
    Pascu Marius
  • Vlaisan Vasile
    3-1
    Vieru Costica
  • Vlaisan Vasile
    3-2
    Oancea Marian
  • Pinzar Alin
    3-1
    Pascu Marius
  • Pinzar Alin
    3-0
    Vieru Costica
  • Pinzar Alin
    3-1
    Oancea Marian
  • Pascu Marius
    3-0
    Vieru Costica
  • Pascu Marius
    3-2
    Oancea Marian
  • Vieru Costica
    3-0
    Oancea Marian
  • csoport: Alsó: 3
  • Polocoser Cristian
    3-2
    Dragan Petru Ioan
  • Polocoser Cristian
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • Polocoser Cristian
    2-3
    Stroe Ionel
  • Polocoser Cristian
    3-0
    Serban Liviu
  • Dragan Petru Ioan
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • Dragan Petru Ioan
    3-0
    Stroe Ionel
  • Dragan Petru Ioan
    3-0
    Serban Liviu
  • Pralea Marius Dan
    1-3
    Stroe Ionel
  • Pralea Marius Dan
    3-2
    Serban Liviu
  • Stroe Ionel
    3-1
    Serban Liviu
  • csoport: Alsó: 2
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Zamfiroaia Sorin
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Marola Dan
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Grosu Alexandru
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-2
    Badaluta Marian
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Mihalea Lucian
  • Zamfiroaia Sorin
    3-0
    Marola Dan
  • Zamfiroaia Sorin
    3-1
    Grosu Alexandru
  • Zamfiroaia Sorin
    3-0
    Badaluta Marian
  • Zamfiroaia Sorin
    3-0
    Mihalea Lucian
  • Marola Dan
    3-2
    Grosu Alexandru
  • Marola Dan
    2-3
    Badaluta Marian
  • Marola Dan
    3-0
    Mihalea Lucian
  • Grosu Alexandru
    3-2
    Badaluta Marian
  • Grosu Alexandru
    3-1
    Mihalea Lucian
  • Badaluta Marian
    3-1
    Mihalea Lucian
  • csoport: Alsó: 1
  • Duceac Catalin
    1-3
    Bubulac Cristi
  • Duceac Catalin
    0-3
    Ticu Dorin
  • Duceac Catalin
    3-1
    Dicu Vlad
  • Duceac Catalin
    3-0
    Nemaciuc Ovidiu
  • Bubulac Cristi
    3-2
    Ticu Dorin
  • Bubulac Cristi
    0-3
    Dicu Vlad
  • Bubulac Cristi
    3-1
    Nemaciuc Ovidiu
  • Ticu Dorin
    3-1
    Dicu Vlad
  • Ticu Dorin
    1-3
    Nemaciuc Ovidiu
  • Dicu Vlad
    3-2
    Nemaciuc Ovidiu
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Duceac Catalin 
     
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Bubulac Cristi 
    3-1
     
    3-2
    0-3
    3-1
    3
  • 3
    Ticu Dorin 
    3-0
    2-3
     
    3-1
    1-3
    2
  • 4
    Dicu Vlad 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Nemaciuc Ovidiu 
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Zamfiroaia Sorin 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Marola Dan 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Grosu Alexandru 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 5
    Badaluta Marian 
    2-3
    0-3
    3-2
    2-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Mihalea Lucian 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Polocoser Cristian 
     
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Dragan Petru Ioan 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Pralea Marius Dan 
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 4
    Stroe Ionel 
    3-2
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3
  • 5
    Serban Liviu 
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Vlaisan Vasile 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
  • 3
    Pinzar Alin 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Pascu Marius 
    2-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 5
    Vieru Costica 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Oancea Marian 
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    MARCU Vasile 
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Braniste George 
    2-3
     
    3-1
    2-3
    3-2
    2
  • 3
    Morosan Marian 
    2-3
    1-3
     
    2-3
    3-2
    1
  • 4
    Colesniuc Romeo 
    1-3
    3-2
    3-2
     
    2-3
    2
  • 5
    Pristavu Bogdan Constantin 
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ursulean Vasile 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    1-3
    3-2
    4
  • 2
    Macovei Cristi 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    1-3
    1-3
    2
  • 3
    Mahu Bogdan 
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1-3
    1
  • 4
    Corneanu Sorin 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Vicovanu Petru 
    3-1
    3-1
    0-3
    3-2
     
    3-0
    4
  • 6
    Fotia Iulian 
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Havris Rares 
     
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Bulubasa Nicusor 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 3
    Butnaru Madalina 
    2-3
    3-1
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Ursulescu Ioan 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Turcu Viorel 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Petrescu Claudiu 
    0-3
    3-1
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bubulac Cristi 
     
    3-2
    2-3
    1
  • 2
    Pinzar Alin 
    2-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Braniste George 
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 
     
    2-3
    2-3
    0
  • 2
    Stroe Ionel 
    3-2
     
    2-3
    1
  • 3
    Macovei Cristi 
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dragan Petru Ioan 
     
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Grosu Alexandru 
    3-2
     
    2-3
    1
  • 3
    Butnaru Madalina 
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vlaisan Vasile 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Duceac Catalin 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Ursulescu Ioan 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    MARCU Vasile 
     
    3-1
    0-3
    1
  • 2
    Ticu Dorin 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Fotia Iulian 
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vicovanu Petru 
     
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Zamfiroaia Sorin 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Morosan Marian 
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Havris Rares 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Polocoser Cristian 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Pascu Marius 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bulubasa Nicusor 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Ciortescu Cristi 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Pralea Marius Dan 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ursulean Vasile 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Colesniuc Romeo 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Badaluta Marian 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Dicu Vlad 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók