Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Incepatori

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Incepatori

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Botosani
Helyszín: Sala Polivalenta Elisabeta Lipa
Cím: str. Vanatori nr.15A
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Grusca Narcis 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Grusca Narcis 2  
     
     
     
  • Vaculisteanu Ionut 1  
    Gavrilei Constantin 3  
     
     
     
  • Gavrilei Constantin 3  
     
    Gavrilei Constantin 1  
     
     
  • Rogin Florin 3  
     
    Rogin Florin 3  
     
     
  • 0  
    Rogin Florin 3  
     
     
     
  • 0  
    Iordache Catalin 1  
     
     
     
  • Iordache Catalin 3  
     
     
    Rogin Florin 3  
    Rogin Florin  
  • Marin Doru 3  
     
     
    Marin Doru 1  
     
  • 0  
    Marin Doru 3  
     
     
     
  • 0  
    Barba Gabriel 0  
     
     
     
  • Barba Gabriel 3  
     
    Marin Doru 3  
     
     
  • Sisca Nicusor 0  
     
    Tibirna Andrei 0  
     
     
  • Tibirna Andrei 3  
    Tibirna Andrei 3  
     
     
     
  • 0  
    Aluculesa Radu 1  
     
     
     
  • Aluculesa Radu 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Rogin Florin
    11-1-0
    34-10
    33
  • 2.
    Marin Doru
    11-1-0
    34-6
    33
  • 3.
    Gavrilei Constantin
    8-3-0
    25-13
    24
  • 4.
    Tibirna Andrei
    7-3-0
    22-15
    21
  • 5.
    Iordache Catalin
    8-2-0
    25-11
    24
  • 6.
    Aluculesa Radu
    7-2-0
    23-10
    21
  • 7.
    Barba Gabriel
    6-4-0
    23-15
    18
  • 8.
    Grusca Narcis
    6-3-0
    23-12
    18
  • 9.
    Sisca Nicusor
    6-2-0
    20-13
    18
  • 10.
    Vaculisteanu Ionut
    4-4-0
    18-15
    12
  • 11.
    Bobu Stefan Minodor
    5-3-0
    19-12
    15
  • 12.
    Buzila Robert
    5-3-0
    15-11
    15
  • 13.
    Robu Valentin
    4-4-0
    16-14
    12
  • 14.
    Vlaisan Georgica
    4-3-0
    14-11
    12
  • 15.
    Luca Ioan
    4-4-0
    18-15
    12
  • 16.
    Iurea Marian
    3-4-0
    10-16
    9
  • 17.
    Grosu Mihai Ioan
    3-5-0
    10-15
    9
  • 18.
    Bors Vlad Cristian
    2-6-0
    8-21
    6
  • 19.
    Arhip George
    2-6-0
    10-19
    6
  • 20.
    Apetroaei Mircea
    1-6-0
    4-18
    3
  • 21.
    Marinescu Crenguta
    1-4-0
    8-12
    3
  • 22.
    Nica Alexandru
    1-4-0
    6-13
    3
  • 23.
    Batir Ionut
    1-4-0
    4-12
    3
  • 24.
    Ciurlica Mugurel
    0-4-0
    0-12
    0
  • 25.
    Pauca Cosmin
    0-0-0
    0-0
    0
  • 26.
    Pirvu Patrik Emanuel
    0-4-0
    1-12
    0
  • 27.
    Hrab Bogdan
    0-5-0
    0-15
    0
  • 28.
    Stefancu Mihai
    0-5-0
    6-15
    0
  • 29.
    Mihaela Iustina
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Rogin Florin
    3-0-0
    9-1
    9
  • Iurea Marian
    1-2-0
    3-8
    3
  • 2.
    Barba Gabriel
    1-2-0
    6-6
    3
  • Grosu Mihai Ioan
    1-2-0
    3-6
    3
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Iordache Catalin
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Sisca Nicusor
    2-1-0
    8-6
    6
  • Vlaisan Georgica
    1-2-0
    4-6
    3
  • Bors Vlad Cristian
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Marin Doru
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Gavrilei Constantin
    2-1-0
    6-3
    6
  • Buzila Robert
    1-2-0
    3-6
    3
  • Apetroaei Mircea
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Aluculesa Radu
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Vaculisteanu Ionut
    2-1-0
    7-6
    6
  • Bobu Stefan Minodor
    1-2-0
    6-6
    3
  • Arhip George
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Grusca Narcis
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Tibirna Andrei
    2-1-0
    6-5
    6
  • Robu Valentin
    1-2-0
    4-7
    3
  • Luca Ioan
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 2.
    Bobu Stefan Minodor
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Rogin Florin
    4-1-0
    13-6
    12
  • 1.
    Gavrilei Constantin
    4-1-0
    12-4
    12
  • 4.
    Bors Vlad Cristian
    2-3-0
    6-12
    6
  • Nica Alexandru
    1-4-0
    6-13
    3
  • Stefancu Mihai
    0-5-0
    6-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Sisca Nicusor
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Tibirna Andrei
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Vaculisteanu Ionut
    2-2-0
    10-6
    6
  • 4.
    Apetroaei Mircea
    1-3-0
    4-9
    3
  • Pirvu Patrik Emanuel
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Marin Doru
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Barba Gabriel
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Robu Valentin
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Arhip George
    2-3-0
    8-10
    6
  • Batir Ionut
    1-4-0
    4-12
    3
  • Mihaela Iustina
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Aluculesa Radu
    3-1-0
    10-4
    9
  • 2.
    Vlaisan Georgica
    3-1-0
    10-5
    9
  • 4.
    Iurea Marian
    2-2-0
    7-8
    6
  • 3.
    Grusca Narcis
    2-2-0
    9-7
    6
  • Ciurlica Mugurel
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 2.
    Buzila Robert
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Iordache Catalin
    4-1-0
    12-6
    12
  • 1.
    Luca Ioan
    4-1-0
    14-6
    12
  • 4.
    Grosu Mihai Ioan
    2-3-0
    7-9
    6
  • Marinescu Crenguta
    1-4-0
    8-12
    3
  • Hrab Bogdan
    0-5-0
    0-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Rogin Florin
    3-1
    Marin Doru
  • Top 4
  • Gavrilei Constantin
    1-3
    Rogin Florin
  • Marin Doru
    3-0
    Tibirna Andrei
  • Top 8
  • Grusca Narcis
    2-3
    Gavrilei Constantin
  • Rogin Florin
    3-1
    Iordache Catalin
  • Marin Doru
    3-0
    Barba Gabriel
  • Tibirna Andrei
    3-1
    Aluculesa Radu
  • Top 16
  • Grusca Narcis
    3-0
  • Vaculisteanu Ionut
    1-3
    Gavrilei Constantin
  • Rogin Florin
    3-0
  • 0-3
    Iordache Catalin
  • Marin Doru
    3-0
  • 0-3
    Barba Gabriel
  • Sisca Nicusor
    0-3
    Tibirna Andrei
  • 0-3
    Aluculesa Radu
  • csoport: Felső: 5
  • Rogin Florin
    3-1
    Barba Gabriel
  • Rogin Florin
    3-0
    Iurea Marian
  • Rogin Florin
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Barba Gabriel
    2-3
    Iurea Marian
  • Barba Gabriel
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Iurea Marian
    0-3
    Grosu Mihai Ioan
  • csoport: Felső: 4
  • Sisca Nicusor
    3-1
    Vlaisan Georgica
  • Sisca Nicusor
    2-3
    Iordache Catalin
  • Sisca Nicusor
    3-2
    Bors Vlad Cristian
  • Vlaisan Georgica
    0-3
    Iordache Catalin
  • Vlaisan Georgica
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Iordache Catalin
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • csoport: Felső: 3
  • Marin Doru
    3-0
    Buzila Robert
  • Marin Doru
    3-0
    Gavrilei Constantin
  • Marin Doru
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • Buzila Robert
    0-3
    Gavrilei Constantin
  • Buzila Robert
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • csoport: Felső: 2
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Vaculisteanu Ionut
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Arhip George
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Vaculisteanu Ionut
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Arhip George
  • Vaculisteanu Ionut
    3-1
    Arhip George
  • csoport: Felső: 1
  • Luca Ioan
    1-3
    Tibirna Andrei
  • Luca Ioan
    1-3
    Robu Valentin
  • Luca Ioan
    2-3
    Grusca Narcis
  • Tibirna Andrei
    3-1
    Robu Valentin
  • Tibirna Andrei
    0-3
    Grusca Narcis
  • Robu Valentin
    0-3
    Grusca Narcis
  • csoport: Alsó: 5
  • Rogin Florin
    1-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Rogin Florin
    3-0
    Gavrilei Constantin
  • Rogin Florin
    3-2
    Stefancu Mihai
  • Rogin Florin
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Rogin Florin
    3-1
    Nica Alexandru
  • Bobu Stefan Minodor
    1-3
    Gavrilei Constantin
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Stefancu Mihai
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Nica Alexandru
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Nica Alexandru
  • Stefancu Mihai
    2-3
    Bors Vlad Cristian
  • Stefancu Mihai
    1-3
    Nica Alexandru
  • Bors Vlad Cristian
    3-1
    Nica Alexandru
  • csoport: Alsó: 4
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Pirvu Patrik Emanuel
  • Sisca Nicusor
    3-2
    Vaculisteanu Ionut
  • Sisca Nicusor
    3-1
    Tibirna Andrei
  • Sisca Nicusor
    3-1
    Apetroaei Mircea
  • Pirvu Patrik Emanuel
    0-3
    Vaculisteanu Ionut
  • Pirvu Patrik Emanuel
    1-3
    Tibirna Andrei
  • Pirvu Patrik Emanuel
    0-3
    Apetroaei Mircea
  • Vaculisteanu Ionut
    2-3
    Tibirna Andrei
  • Vaculisteanu Ionut
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • Tibirna Andrei
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • csoport: Alsó: 3
  • Marin Doru
    3-1
    Robu Valentin
  • Marin Doru
    3-2
    Barba Gabriel
  • Marin Doru
    3-0
    Arhip George
  • Marin Doru
    3-0
    Batir Ionut
  • Marin Doru
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Robu Valentin
    2-3
    Barba Gabriel
  • Robu Valentin
    3-1
    Arhip George
  • Robu Valentin
    3-0
    Batir Ionut
  • Robu Valentin
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Barba Gabriel
    3-1
    Arhip George
  • Barba Gabriel
    3-0
    Batir Ionut
  • Barba Gabriel
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Arhip George
    3-1
    Batir Ionut
  • Arhip George
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Batir Ionut
    3-0
    Mihaela Iustina
  • csoport: Alsó: 2
  • Grusca Narcis
    3-1
    Aluculesa Radu
  • Grusca Narcis
    1-3
    Vlaisan Georgica
  • Grusca Narcis
    3-0
    Ciurlica Mugurel
  • Grusca Narcis
    2-3
    Iurea Marian
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Vlaisan Georgica
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Ciurlica Mugurel
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Iurea Marian
  • Vlaisan Georgica
    3-0
    Ciurlica Mugurel
  • Vlaisan Georgica
    3-1
    Iurea Marian
  • Ciurlica Mugurel
    0-3
    Iurea Marian
  • csoport: Alsó: 1
  • Buzila Robert
    3-0
    Iordache Catalin
  • Buzila Robert
    0-3
    Luca Ioan
  • Buzila Robert
    3-2
    Marinescu Crenguta
  • Buzila Robert
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Buzila Robert
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Iordache Catalin
    3-2
    Luca Ioan
  • Iordache Catalin
    3-1
    Marinescu Crenguta
  • Iordache Catalin
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Iordache Catalin
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Luca Ioan
    3-2
    Marinescu Crenguta
  • Luca Ioan
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Luca Ioan
    3-1
    Grosu Mihai Ioan
  • Marinescu Crenguta
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Marinescu Crenguta
    0-3
    Grosu Mihai Ioan
  • Hrab Bogdan
    0-3
    Grosu Mihai Ioan
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Buzila Robert 
     
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Iordache Catalin 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Luca Ioan 
    3-0
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Marinescu Crenguta 
    2-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Hrab Bogdan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Grosu Mihai Ioan 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Grusca Narcis 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Aluculesa Radu 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Vlaisan Georgica 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Ciurlica Mugurel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Iurea Marian 
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Marin Doru 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Robu Valentin 
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Barba Gabriel 
    2-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Arhip George 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Batir Ionut 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Mihaela Iustina 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sisca Nicusor 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Pirvu Patrik Emanuel 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0-3
    0
  • 3
    Vaculisteanu Ionut 
    2-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Tibirna Andrei 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Apetroaei Mircea 
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Rogin Florin 
     
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    3-1
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Gavrilei Constantin 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Stefancu Mihai 
    2-3
    1-3
    0-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 5
    Bors Vlad Cristian 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 6
    Nica Alexandru 
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Luca Ioan 
     
    1-3
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Tibirna Andrei 
    3-1
     
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    Robu Valentin 
    3-1
    1-3
     
    0-3
    1
  • 4
    Grusca Narcis 
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Aluculesa Radu 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Vaculisteanu Ionut 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 4
    Arhip George 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Marin Doru 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Buzila Robert 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Gavrilei Constantin 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 4
    Apetroaei Mircea 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sisca Nicusor 
     
    3-1
    2-3
    3-2
    2
  • 2
    Vlaisan Georgica 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Iordache Catalin 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Bors Vlad Cristian 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Rogin Florin 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Barba Gabriel 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Iurea Marian 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 4
    Grosu Mihai Ioan 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
Támogatók