Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Incepatori

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Incepatori

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Incepatori

Ország: Románia Város: Botosani Helyszín: Sala Polivalenta Elisabeta Lipa Cím: str. Vanatori nr.15A
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Buzila Robert
    3-0
    Iordache Catalin
  • Buzila Robert
    0-3
    Luca Ioan
  • Buzila Robert
    3-2
    Marinescu Crenguta
  • Buzila Robert
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Buzila Robert
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Iordache Catalin
    3-2
    Luca Ioan
  • Iordache Catalin
    3-1
    Marinescu Crenguta
  • Iordache Catalin
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Iordache Catalin
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Luca Ioan
    3-2
    Marinescu Crenguta
  • Luca Ioan
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Luca Ioan
    3-1
    Grosu Mihai Ioan
  • Marinescu Crenguta
    3-0
    Hrab Bogdan
  • Marinescu Crenguta
    0-3
    Grosu Mihai Ioan
  • Hrab Bogdan
    0-3
    Grosu Mihai Ioan
  • csoport: 2
  • Grusca Narcis
    3-1
    Aluculesa Radu
  • Grusca Narcis
    1-3
    Vlaisan Georgica
  • Grusca Narcis
    3-0
    Ciurlica Mugurel
  • Grusca Narcis
    2-3
    Iurea Marian
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Vlaisan Georgica
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Ciurlica Mugurel
  • Aluculesa Radu
    3-0
    Iurea Marian
  • Vlaisan Georgica
    3-0
    Ciurlica Mugurel
  • Vlaisan Georgica
    3-1
    Iurea Marian
  • Ciurlica Mugurel
    0-3
    Iurea Marian
  • csoport: 3
  • Marin Doru
    3-1
    Robu Valentin
  • Marin Doru
    3-2
    Barba Gabriel
  • Marin Doru
    3-0
    Arhip George
  • Marin Doru
    3-0
    Batir Ionut
  • Marin Doru
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Robu Valentin
    2-3
    Barba Gabriel
  • Robu Valentin
    3-1
    Arhip George
  • Robu Valentin
    3-0
    Batir Ionut
  • Robu Valentin
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Barba Gabriel
    3-1
    Arhip George
  • Barba Gabriel
    3-0
    Batir Ionut
  • Barba Gabriel
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Arhip George
    3-1
    Batir Ionut
  • Arhip George
    3-0
    Mihaela Iustina
  • Batir Ionut
    3-0
    Mihaela Iustina
  • csoport: 4
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Pirvu Patrik Emanuel
  • Sisca Nicusor
    3-2
    Vaculisteanu Ionut
  • Sisca Nicusor
    3-1
    Tibirna Andrei
  • Sisca Nicusor
    3-1
    Apetroaei Mircea
  • Pirvu Patrik Emanuel
    0-3
    Vaculisteanu Ionut
  • Pirvu Patrik Emanuel
    1-3
    Tibirna Andrei
  • Pirvu Patrik Emanuel
    0-3
    Apetroaei Mircea
  • Vaculisteanu Ionut
    2-3
    Tibirna Andrei
  • Vaculisteanu Ionut
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • Tibirna Andrei
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • csoport: 5
  • Rogin Florin
    1-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Rogin Florin
    3-0
    Gavrilei Constantin
  • Rogin Florin
    3-2
    Stefancu Mihai
  • Rogin Florin
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Rogin Florin
    3-1
    Nica Alexandru
  • Bobu Stefan Minodor
    1-3
    Gavrilei Constantin
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Stefancu Mihai
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Nica Alexandru
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Stefancu Mihai
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Nica Alexandru
  • Stefancu Mihai
    2-3
    Bors Vlad Cristian
  • Stefancu Mihai
    1-3
    Nica Alexandru
  • Bors Vlad Cristian
    3-1
    Nica Alexandru
  • csoport: 1
  • Luca Ioan
    1-3
    Tibirna Andrei
  • Luca Ioan
    1-3
    Robu Valentin
  • Luca Ioan
    2-3
    Grusca Narcis
  • Tibirna Andrei
    3-1
    Robu Valentin
  • Tibirna Andrei
    0-3
    Grusca Narcis
  • Robu Valentin
    0-3
    Grusca Narcis
  • csoport: 2
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Vaculisteanu Ionut
  • Aluculesa Radu
    3-1
    Arhip George
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Vaculisteanu Ionut
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Arhip George
  • Vaculisteanu Ionut
    3-1
    Arhip George
  • csoport: 3
  • Marin Doru
    3-0
    Buzila Robert
  • Marin Doru
    3-0
    Gavrilei Constantin
  • Marin Doru
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • Buzila Robert
    0-3
    Gavrilei Constantin
  • Buzila Robert
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • Gavrilei Constantin
    3-0
    Apetroaei Mircea
  • csoport: 4
  • Sisca Nicusor
    3-1
    Vlaisan Georgica
  • Sisca Nicusor
    2-3
    Iordache Catalin
  • Sisca Nicusor
    3-2
    Bors Vlad Cristian
  • Vlaisan Georgica
    0-3
    Iordache Catalin
  • Vlaisan Georgica
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • Iordache Catalin
    3-0
    Bors Vlad Cristian
  • csoport: 5
  • Rogin Florin
    3-1
    Barba Gabriel
  • Rogin Florin
    3-0
    Iurea Marian
  • Rogin Florin
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Barba Gabriel
    2-3
    Iurea Marian
  • Barba Gabriel
    3-0
    Grosu Mihai Ioan
  • Iurea Marian
    0-3
    Grosu Mihai Ioan
  • Top 16
  • Grusca Narcis
    3-0
  • Vaculisteanu Ionut
    1-3
    Gavrilei Constantin
  • Rogin Florin
    3-0
  • 0-3
    Iordache Catalin
  • Marin Doru
    3-0
  • 0-3
    Barba Gabriel
  • Sisca Nicusor
    0-3
    Tibirna Andrei
  • 0-3
    Aluculesa Radu
  • Top 8
  • Grusca Narcis
    2-3
    Gavrilei Constantin
  • Rogin Florin
    3-1
    Iordache Catalin
  • Marin Doru
    3-0
    Barba Gabriel
  • Tibirna Andrei
    3-1
    Aluculesa Radu
  • Top 4
  • Gavrilei Constantin
    1-3
    Rogin Florin
  • Marin Doru
    3-0
    Tibirna Andrei
  • Top 1-2
  • Rogin Florin
    3-1
    Marin Doru
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Buzila Robert
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Iordache Catalin
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    3
  • 3
    Luca Ioan
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 4
    Marinescu Crenguta
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 5
    Hrab Bogdan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Grosu Mihai Ioan
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grusca Narcis
    3-1
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    3
  • 2
    Aluculesa Radu
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Vlaisan Georgica
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 4
    Ciurlica Mugurel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Iurea Marian
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    2
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marin Doru
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Robu Valentin
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Barba Gabriel
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 4
    Arhip George
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Batir Ionut
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Mihaela Iustina
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sisca Nicusor
    3-0
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Pirvu Patrik Emanuel
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • 3
    Vaculisteanu Ionut
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
  • 4
    Tibirna Andrei
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 5
    Apetroaei Mircea
    1-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Rogin Florin
    1-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    3
  • 2
    Bobu Stefan Minodor
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Gavrilei Constantin
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Stefancu Mihai
    2-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 5
    Bors Vlad Cristian
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 6
    Nica Alexandru
    1-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Luca Ioan
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 2
    Tibirna Andrei
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    2
  • 3
    Robu Valentin
    3-1
    1-3
    0-3
    1
    3
  • 4
    Grusca Narcis
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Aluculesa Radu
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Bobu Stefan Minodor
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Vaculisteanu Ionut
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 4
    Arhip George
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marin Doru
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Buzila Robert
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Gavrilei Constantin
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 4
    Apetroaei Mircea
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sisca Nicusor
    3-1
    2-3
    3-2
    2
    2
  • 2
    Vlaisan Georgica
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • 3
    Iordache Catalin
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Bors Vlad Cristian
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Rogin Florin
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Barba Gabriel
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Iurea Marian
    0-3
    3-2
    0-3
    1
    4
  • 4
    Grosu Mihai Ioan
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...