Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Elite

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Elite

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Botosani
Helyszín: Sala Polivalenta Elisabeta Lipa
Cím: str. Vanatori nr.15A
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Hasna Cosmin 3  
     
     
     
     
  • Onufrei Ciprian 1  
    Hasna Cosmin 1  
     
     
     
  • Calenciuc Dumitru 0  
    Sumanaru Catalin 3  
     
     
     
  • Sumanaru Catalin 3  
     
    Sumanaru Catalin 1  
     
     
  • Albu Vlad 1  
     
    Ursulean Florin 3  
     
     
  • Albu Catalin 3  
    Albu Catalin 1  
     
     
     
  • Barbalata Lorin 0  
    Ursulean Florin 3  
     
     
     
  • Ursulean Florin 3  
     
     
    Ursulean Florin 3  
    Ursulean Florin  
  • Opincaru Marius 3  
     
     
    Coroiu Andrei 1  
     
  • Epure George 1  
    Opincaru Marius 2  
     
     
     
  • Coroiu Andrei 3  
    Coroiu Andrei 3  
     
     
     
  • Ciubotariu Andrei 0  
     
    Coroiu Andrei 3  
     
     
  • Cojocaru Stefan 3  
     
    Cojocaru Stefan 1  
     
     
  • Valcu Alin 1  
    Cojocaru Stefan 3  
     
     
     
  • Rojnita Sebastian 0  
    Morosanu Vasile 1  
     
     
     
  • Morosanu Vasile 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Ursulean Florin
    8-0-0
    24-4
    24
  • 2.
    Coroiu Andrei
    5-3-0
    17-13
    15
  • 3.
    Cojocaru Stefan
    5-2-0
    16-9
    15
  • 4.
    Sumanaru Catalin
    5-2-0
    18-8
    15
  • 5.
    Opincaru Marius
    5-1-0
    17-9
    15
  • 6.
    Hasna Cosmin
    5-1-0
    16-6
    15
  • 7.
    Morosanu Vasile
    4-2-0
    14-9
    12
  • 8.
    Albu Catalin
    3-3-0
    13-11
    9
  • 9.
    Ciubotariu Andrei
    3-2-0
    9-12
    9
  • 10.
    Albu Vlad
    2-3-0
    11-11
    6
  • 11.
    Onufrei Ciprian
    2-3-0
    8-13
    6
  • 12.
    Valcu Alin
    2-3-0
    8-10
    6
  • 13.
    Calenciuc Dumitru
    2-3-0
    7-11
    6
  • 14.
    Rojnita Sebastian
    1-4-0
    7-12
    3
  • 15.
    Barbalata Lorin
    1-4-0
    5-12
    3
  • 16.
    Epure George
    1-4-0
    6-12
    3
  • 17.
    Georgiu Dragos
    1-3-0
    6-9
    3
  • 18.
    Atomei Armand
    0-4-0
    2-12
    0
  • 19.
    Tiganas Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
  • 20.
    Plamada Lucian
    0-4-0
    1-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Ursulean Florin
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Cojocaru Stefan
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Calenciuc Dumitru
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Epure George
    1-3-0
    5-9
    3
  • Plamada Lucian
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Opincaru Marius
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Sumanaru Catalin
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Valcu Alin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Barbalata Lorin
    1-3-0
    5-9
    3
  • Tiganas Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Morosanu Vasile
    3-1-0
    10-6
    9
  • 2.
    Albu Vlad
    2-2-0
    10-8
    6
  • 3.
    Coroiu Andrei
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Onufrei Ciprian
    2-2-0
    7-10
    6
  • Georgiu Dragos
    1-3-0
    6-9
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Hasna Cosmin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Ciubotariu Andrei
    3-1-0
    9-9
    9
  • 3.
    Albu Catalin
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Rojnita Sebastian
    1-3-0
    7-9
    3
  • Atomei Armand
    0-4-0
    2-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Ursulean Florin
    3-1
    Coroiu Andrei
  • Top 4
  • Sumanaru Catalin
    1-3
    Ursulean Florin
  • Coroiu Andrei
    3-1
    Cojocaru Stefan
  • Top 8
  • Hasna Cosmin
    1-3
    Sumanaru Catalin
  • Albu Catalin
    1-3
    Ursulean Florin
  • Opincaru Marius
    2-3
    Coroiu Andrei
  • Cojocaru Stefan
    3-1
    Morosanu Vasile
  • Top 16
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Onufrei Ciprian
  • Calenciuc Dumitru
    0-3
    Sumanaru Catalin
  • Albu Vlad
    1-3
    Albu Catalin
  • Barbalata Lorin
    0-3
    Ursulean Florin
  • Opincaru Marius
    3-1
    Epure George
  • Coroiu Andrei
    3-0
    Ciubotariu Andrei
  • Cojocaru Stefan
    3-1
    Valcu Alin
  • Rojnita Sebastian
    0-3
    Morosanu Vasile
  • csoport: Alsó: 4
  • Epure George
    0-3
    Cojocaru Stefan
  • Epure George
    1-3
    Ursulean Florin
  • Epure George
    1-3
    Calenciuc Dumitru
  • Epure George
    3-0
    Plamada Lucian
  • Cojocaru Stefan
    0-3
    Ursulean Florin
  • Cojocaru Stefan
    3-1
    Calenciuc Dumitru
  • Cojocaru Stefan
    3-0
    Plamada Lucian
  • Ursulean Florin
    3-0
    Calenciuc Dumitru
  • Ursulean Florin
    3-0
    Plamada Lucian
  • Calenciuc Dumitru
    3-1
    Plamada Lucian
  • csoport: Alsó: 3
  • Sumanaru Catalin
    2-3
    Opincaru Marius
  • Sumanaru Catalin
    3-1
    Valcu Alin
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Tiganas Mihai
  • Sumanaru Catalin
    3-0
    Barbalata Lorin
  • Opincaru Marius
    3-0
    Valcu Alin
  • Opincaru Marius
    3-1
    Tiganas Mihai
  • Opincaru Marius
    3-2
    Barbalata Lorin
  • Valcu Alin
    3-1
    Tiganas Mihai
  • Valcu Alin
    3-0
    Barbalata Lorin
  • Tiganas Mihai
    0-3
    Barbalata Lorin
  • csoport: Alsó: 2
  • Albu Vlad
    3-1
    Coroiu Andrei
  • Albu Vlad
    2-3
    Onufrei Ciprian
  • Albu Vlad
    2-3
    Morosanu Vasile
  • Albu Vlad
    3-1
    Georgiu Dragos
  • Coroiu Andrei
    3-0
    Onufrei Ciprian
  • Coroiu Andrei
    3-1
    Morosanu Vasile
  • Coroiu Andrei
    0-3
    Georgiu Dragos
  • Onufrei Ciprian
    1-3
    Morosanu Vasile
  • Onufrei Ciprian
    3-2
    Georgiu Dragos
  • Morosanu Vasile
    3-0
    Georgiu Dragos
  • csoport: Alsó: 1
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Albu Catalin
  • Hasna Cosmin
    3-0
    Ciubotariu Andrei
  • Hasna Cosmin
    3-1
    Rojnita Sebastian
  • Hasna Cosmin
    3-0
    Atomei Armand
  • Albu Catalin
    2-3
    Ciubotariu Andrei
  • Albu Catalin
    3-1
    Rojnita Sebastian
  • Albu Catalin
    3-0
    Atomei Armand
  • Ciubotariu Andrei
    3-2
    Rojnita Sebastian
  • Ciubotariu Andrei
    3-2
    Atomei Armand
  • Rojnita Sebastian
    3-0
    Atomei Armand
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Hasna Cosmin 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Albu Catalin 
    1-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Ciubotariu Andrei 
    0-3
    3-2
     
    3-2
    3-2
    3
  • 4
    Rojnita Sebastian 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Atomei Armand 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Albu Vlad 
     
    3-1
    2-3
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Coroiu Andrei 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    Onufrei Ciprian 
    3-2
    0-3
     
    1-3
    3-2
    2
  • 4
    Morosanu Vasile 
    3-2
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3
  • 5
    Georgiu Dragos 
    1-3
    3-0
    2-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sumanaru Catalin 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Opincaru Marius 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-2
    4
  • 3
    Valcu Alin 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Tiganas Mihai 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Barbalata Lorin 
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Epure George 
     
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Cojocaru Stefan 
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Ursulean Florin 
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Calenciuc Dumitru 
    3-1
    1-3
    0-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Plamada Lucian 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók