Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Avansati

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Avansati

Turneu A plus Regional - Botosani - 2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Botosani Helyszín: Sala Polivalenta Elisabeta Lipa Cím: str. Vanatori nr.15A
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Iacob Gabriel
    3-1
    Constantinica Silviu
  • Iacob Gabriel
    0-3
    Aparaschivei Marcel
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Simionese Ovidiu
  • Iacob Gabriel
    3-0
    Baciu Adrian
  • Constantinica Silviu
    1-3
    Aparaschivei Marcel
  • Constantinica Silviu
    3-1
    Simionese Ovidiu
  • Constantinica Silviu
    3-1
    Baciu Adrian
  • Aparaschivei Marcel
    3-0
    Simionese Ovidiu
  • Aparaschivei Marcel
    2-3
    Baciu Adrian
  • Simionese Ovidiu
    3-1
    Baciu Adrian
  • csoport: 2
  • Andrei Radu Alexandru
    3-0
    Zepciuc Marius
  • Andrei Radu Alexandru
    1-3
    Albu Constantin
  • Andrei Radu Alexandru
    3-0
    Cervicescu Laurentiu
  • Andrei Radu Alexandru
    3-0
    Calancea Dragos
  • Zepciuc Marius
    3-2
    Albu Constantin
  • Zepciuc Marius
    3-2
    Cervicescu Laurentiu
  • Zepciuc Marius
    3-2
    Calancea Dragos
  • Albu Constantin
    3-1
    Cervicescu Laurentiu
  • Albu Constantin
    3-2
    Calancea Dragos
  • Cervicescu Laurentiu
    3-0
    Calancea Dragos
  • csoport: 3
  • Dior Dorin
    0-3
    Lucic Corneliu
  • Dior Dorin
    1-3
    Vieru Teodora
  • Dior Dorin
    3-2
    Simionese Sorin Gabriel
  • Dior Dorin
    3-0
    Spircu Alexandru
  • Lucic Corneliu
    3-0
    Vieru Teodora
  • Lucic Corneliu
    3-1
    Simionese Sorin Gabriel
  • Lucic Corneliu
    3-0
    Spircu Alexandru
  • Vieru Teodora
    3-2
    Simionese Sorin Gabriel
  • Vieru Teodora
    0-3
    Spircu Alexandru
  • Simionese Sorin Gabriel
    3-0
    Spircu Alexandru
  • csoport: 4
  • Gagea Marian
    3-0
    Cazacu Florin
  • Gagea Marian
    3-0
    Subtirelu Marius
  • Gagea Marian
    1-3
    Morosan Mihai
  • Gagea Marian
    3-2
    Panzariu Flavius
  • Cazacu Florin
    3-2
    Subtirelu Marius
  • Cazacu Florin
    3-0
    Morosan Mihai
  • Cazacu Florin
    3-0
    Panzariu Flavius
  • Subtirelu Marius
    0-3
    Morosan Mihai
  • Subtirelu Marius
    1-3
    Panzariu Flavius
  • Morosan Mihai
    2-3
    Panzariu Flavius
  • csoport: 5
  • Tabacaru Constantin
    2-3
    Boicu Gabriel
  • Tabacaru Constantin
    3-0
    Morosan Ionel
  • Tabacaru Constantin
    2-3
    Olteanu Gabriel
  • Tabacaru Constantin
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Tabacaru Constantin
    3-0
    Marcean Ovidiu
  • Boicu Gabriel
    3-1
    Morosan Ionel
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Olteanu Gabriel
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Boicu Gabriel
    0-3
    Marcean Ovidiu
  • Morosan Ionel
    1-3
    Olteanu Gabriel
  • Morosan Ionel
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Morosan Ionel
    1-3
    Marcean Ovidiu
  • Olteanu Gabriel
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Olteanu Gabriel
    2-3
    Marcean Ovidiu
  • Ghitu Liviu
    1-3
    Marcean Ovidiu
  • csoport: 6
  • Sofian Corneliu
    3-0
    Lupu Cristian
  • Sofian Corneliu
    1-3
    Ilie Aurelian
  • Sofian Corneliu
    2-3
    Tronciu Gabriel
  • Sofian Corneliu
    3-2
    Mita Augustin
  • Lupu Cristian
    1-3
    Ilie Aurelian
  • Lupu Cristian
    3-0
    Tronciu Gabriel
  • Lupu Cristian
    3-0
    Mita Augustin
  • Ilie Aurelian
    1-3
    Tronciu Gabriel
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Mita Augustin
  • Tronciu Gabriel
    3-0
    Mita Augustin
  • csoport: 7
  • Aldea Nelu
    3-1
    Donisan Costel
  • Aldea Nelu
    0-3
    Salavastru Petru
  • Aldea Nelu
    3-1
    Puiu Andrei
  • Aldea Nelu
    3-1
    Flutur Ghita
  • Donisan Costel
    1-3
    Salavastru Petru
  • Donisan Costel
    3-2
    Puiu Andrei
  • Donisan Costel
    3-0
    Flutur Ghita
  • Salavastru Petru
    1-3
    Puiu Andrei
  • Salavastru Petru
    3-1
    Flutur Ghita
  • Puiu Andrei
    3-0
    Flutur Ghita
  • csoport: 1
  • Aparaschivei Marcel
    3-1
    Panzariu Flavius
  • Aparaschivei Marcel
    2-3
    Olteanu Gabriel
  • Panzariu Flavius
    2-3
    Olteanu Gabriel
  • csoport: 2
  • Albu Constantin
    2-3
    Dior Dorin
  • Albu Constantin
    3-1
    Sofian Corneliu
  • Dior Dorin
    3-1
    Sofian Corneliu
  • csoport: 3
  • Lucic Corneliu
    1-3
    Zepciuc Marius
  • Lucic Corneliu
    3-1
    Donisan Costel
  • Zepciuc Marius
    0-3
    Donisan Costel
  • csoport: 4
  • Gagea Marian
    3-0
    Constantinica Silviu
  • Gagea Marian
    3-2
    Puiu Andrei
  • Constantinica Silviu
    1-3
    Puiu Andrei
  • csoport: 5
  • Marcean Ovidiu
    2-3
    Iacob Gabriel
  • Marcean Ovidiu
    3-2
    Lupu Cristian
  • Iacob Gabriel
    0-3
    Lupu Cristian
  • csoport: 6
  • Tronciu Gabriel
    0-3
    Andrei Radu Alexandru
  • Tronciu Gabriel
    3-2
    Tabacaru Constantin
  • Andrei Radu Alexandru
    2-3
    Tabacaru Constantin
  • csoport: 7
  • Salavastru Petru
    3-0
    Vieru Teodora
  • Salavastru Petru
    3-0
    Morosan Mihai
  • Vieru Teodora
    1-3
    Morosan Mihai
  • csoport: 8
  • Aldea Nelu
    1-3
    Cazacu Florin
  • Aldea Nelu
    3-0
    Simionese Sorin Gabriel
  • Cazacu Florin
    2-3
    Simionese Sorin Gabriel
  • csoport: 9
  • Ilie Aurelian
    3-2
    Boicu Gabriel
  • Ilie Aurelian
    3-1
    Cervicescu Laurentiu
  • Ilie Aurelian
    3-0
    Simionese Ovidiu
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Cervicescu Laurentiu
  • Boicu Gabriel
    3-0
    Simionese Ovidiu
  • Cervicescu Laurentiu
    2-3
    Simionese Ovidiu
  • Top 32
  • Olteanu Gabriel
    3-0
  • Albu Constantin
    3-2
    Lucic Corneliu
  • Ilie Aurelian
    3-0
  • 0-3
    Cazacu Florin
  • Lupu Cristian
    3-0
  • 0-3
    Morosan Mihai
  • Tabacaru Constantin
    3-0
  • 0-3
    Gagea Marian
  • Donisan Costel
    3-0
  • 0-3
    Marcean Ovidiu
  • Aldea Nelu
    3-0
  • 0-3
    Andrei Radu Alexandru
  • Salavastru Petru
    3-0
  • 0-3
    Boicu Gabriel
  • Puiu Andrei
    1-3
    Aparaschivei Marcel
  • 0-3
    Dior Dorin
  • Top 16
  • Olteanu Gabriel
    0-3
    Albu Constantin
  • Ilie Aurelian
    0-3
    Cazacu Florin
  • Lupu Cristian
    3-2
    Morosan Mihai
  • Tabacaru Constantin
    1-3
    Gagea Marian
  • Donisan Costel
    3-0
    Marcean Ovidiu
  • Aldea Nelu
    2-3
    Andrei Radu Alexandru
  • Salavastru Petru
    2-3
    Boicu Gabriel
  • Aparaschivei Marcel
    2-3
    Dior Dorin
  • Top 8
  • Albu Constantin
    1-3
    Cazacu Florin
  • Lupu Cristian
    1-3
    Gagea Marian
  • Donisan Costel
    2-3
    Andrei Radu Alexandru
  • Boicu Gabriel
    1-3
    Dior Dorin
  • Top 4
  • Cazacu Florin
    3-1
    Gagea Marian
  • Andrei Radu Alexandru
    3-0
    Dior Dorin
  • Top 1-2
  • Cazacu Florin
    0-3
    Andrei Radu Alexandru
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iacob Gabriel
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Constantinica Silviu
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 3
    Aparaschivei Marcel
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    1
  • 4
    Simionese Ovidiu
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Baciu Adrian
    0-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Andrei Radu Alexandru
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Zepciuc Marius
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 3
    Albu Constantin
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 4
    Cervicescu Laurentiu
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Calancea Dragos
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dior Dorin
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    2
  • 2
    Lucic Corneliu
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Vieru Teodora
    3-1
    0-3
    3-2
    0-3
    2
    3
  • 4
    Simionese Sorin Gabriel
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Spircu Alexandru
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gagea Marian
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    1
  • 2
    Cazacu Florin
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Subtirelu Marius
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Morosan Mihai
    3-1
    0-3
    3-0
    2-3
    2
    3
  • 5
    Panzariu Flavius
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tabacaru Constantin
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Boicu Gabriel
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    4
    1
  • 3
    Morosan Ionel
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 4
    Olteanu Gabriel
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    4
  • 5
    Ghitu Liviu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Marcean Ovidiu
    0-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sofian Corneliu
    3-0
    1-3
    2-3
    3-2
    2
    3
  • 2
    Lupu Cristian
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 3
    Ilie Aurelian
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    1
  • 4
    Tronciu Gabriel
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 5
    Mita Augustin
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Aldea Nelu
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 2
    Donisan Costel
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 3
    Salavastru Petru
    3-0
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    1
  • 4
    Puiu Andrei
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 5
    Flutur Ghita
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Aparaschivei Marcel
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 2
    Panzariu Flavius
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Olteanu Gabriel
    3-2
    3-2
    2
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Albu Constantin
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Dior Dorin
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Sofian Corneliu
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lucic Corneliu
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Zepciuc Marius
    3-1
    0-3
    1
    3
  • 3
    Donisan Costel
    1-3
    3-0
    1
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gagea Marian
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 2
    Constantinica Silviu
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Puiu Andrei
    2-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Marcean Ovidiu
    2-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Iacob Gabriel
    3-2
    0-3
    1
    3
  • 3
    Lupu Cristian
    2-3
    3-0
    1
    1
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tronciu Gabriel
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 2
    Andrei Radu Alexandru
    3-0
    2-3
    1
    1
  • 3
    Tabacaru Constantin
    2-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Salavastru Petru
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Vieru Teodora
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Morosan Mihai
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Aldea Nelu
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Cazacu Florin
    3-1
    2-3
    1
    1
  • 3
    Simionese Sorin Gabriel
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilie Aurelian
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 2
    Boicu Gabriel
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 3
    Cervicescu Laurentiu
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Simionese Ovidiu
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...