Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Incepatori

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Incepatori

Turneu A Cupa de Toamna - Dej - 2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Dej
Helyszín: CS Tenis Dej - Grupul Scolar Somes
Cím: Str. Marasti nr. 20
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 13:30
Befejezés időpontja: October 05, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Curtea Marcel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Curtea Marcel 3  
     
     
     
  • Hruban Darius 1  
    Szabo Ovidiu 0  
     
     
     
  • Szabo Ovidiu 3  
     
    Curtea Marcel 3  
     
     
  • Cristea Samuel 3  
     
    Cristea Samuel 0  
     
     
  • 0  
    Cristea Samuel 3  
     
     
     
  • 0  
    Rakosi Istvan 1  
     
     
     
  • Rakosi Istvan 3  
     
     
    Curtea Marcel 3  
    Curtea Marcel  
  • Pop Mihai 3  
     
     
    Buraciuc Cornel 0  
     
  • 0  
    Pop Mihai 3  
     
     
     
  • 0  
    Creta Petru 2  
     
     
     
  • Creta Petru 3  
     
    Pop Mihai 2  
     
     
  • Layis Rita 1  
     
    Buraciuc Cornel 3  
     
     
  • Buraciuc Cornel 3  
    Buraciuc Cornel 3  
     
     
     
  • 0  
    Pop Dan Cristian 0  
     
     
     
  • Pop Dan Cristian 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Curtea Marcel
    11-1-0
    34-4
    33
  • 2.
    Buraciuc Cornel
    8-4-0
    24-17
    24
  • 3.
    Cristea Samuel
    10-2-0
    31-15
    30
  • 4.
    Pop Mihai
    10-2-0
    34-15
    30
  • 5.
    Rakosi Istvan
    8-2-0
    26-10
    24
  • 6.
    Pop Dan Cristian
    8-2-0
    24-9
    24
  • 7.
    Creta Petru
    7-3-0
    27-9
    21
  • 8.
    Szabo Ovidiu
    5-5-0
    18-16
    15
  • 9.
    Hruban Darius
    7-2-0
    22-9
    21
  • 10.
    Layis Rita
    7-2-0
    23-13
    21
  • 11.
    Damian Vasile
    5-3-0
    17-9
    15
  • 12.
    Faltisca Eugen
    5-3-0
    20-9
    15
  • 13.
    Pica Horia
    5-3-0
    16-10
    15
  • 14.
    Aron Valentin
    4-4-0
    15-14
    12
  • 15.
    Pop David
    4-4-0
    12-13
    12
  • 16.
    Cristea Daniel
    4-4-0
    15-15
    12
  • 17.
    Hohoi Alessandro
    2-6-0
    10-22
    6
  • 18.
    Oniga Florin
    2-6-0
    9-18
    6
  • 19.
    Moldovan Calin
    2-6-0
    6-21
    6
  • 20.
    Gaciu Gabriel
    1-6-0
    5-18
    3
  • 21.
    Curtea Daniel
    1-4-0
    9-12
    3
  • 22.
    Curtea Lucas
    1-4-0
    4-14
    3
  • 23.
    Buraciuc Ema
    1-4-0
    3-13
    3
  • 24.
    Ivascu Stefan
    1-4-0
    3-13
    3
  • 25.
    Moldovan Ioan
    1-4-0
    3-12
    3
  • 26.
    Cimpean Nelu
    0-5-0
    3-15
    0
  • 27.
    Aron Razvan
    0-5-0
    5-15
    0
  • 28.
    Toader Florin
    0-5-0
    1-15
    0
  • 29.
    Alaminos Domnar Juanjose
    0-4-0
    1-12
    0
  • 30.
    Zahan Florin
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Rakosi Istvan
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Layis Rita
    2-1-0
    7-5
    6
  • Faltisca Eugen
    1-2-0
    6-6
    3
  • Oniga Florin
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Cristea Samuel
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Creta Petru
    2-1-0
    8-3
    6
  • Cristea Daniel
    1-2-0
    5-8
    3
  • Gaciu Gabriel
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Pop Mihai
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Szabo Ovidiu
    2-1-0
    6-3
    6
  • Pica Horia
    1-2-0
    4-6
    3
  • Pop David
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Pop Dan Cristian
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Hruban Darius
    2-1-0
    6-3
    6
  • Aron Valentin
    1-2-0
    4-8
    3
  • Hohoi Alessandro
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Curtea Marcel
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Buraciuc Cornel
    2-1-0
    6-3
    6
  • Damian Vasile
    1-2-0
    3-6
    3
  • Moldovan Calin
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Cristea Samuel
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Pop Dan Cristian
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Pop David
    4-1-0
    12-4
    12
  • 4.
    Oniga Florin
    2-3-0
    9-9
    6
  • Moldovan Ioan
    1-4-0
    3-12
    3
  • Zahan Florin
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Layis Rita
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Curtea Marcel
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Aron Valentin
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Szabo Ovidiu
    2-3-0
    9-9
    6
  • Buraciuc Ema
    1-4-0
    3-13
    3
  • Toader Florin
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Pop Mihai
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Creta Petru
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Buraciuc Cornel
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Hohoi Alessandro
    2-3-0
    7-13
    6
  • Curtea Daniel
    1-4-0
    9-12
    3
  • Cimpean Nelu
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Hruban Darius
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Faltisca Eugen
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Cristea Daniel
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Moldovan Calin
    2-3-0
    6-12
    6
  • Curtea Lucas
    1-4-0
    4-14
    3
  • Aron Razvan
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Damian Vasile
    4-1-0
    14-3
    12
  • 2.
    Pica Horia
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Rakosi Istvan
    4-1-0
    13-5
    12
  • 4.
    Gaciu Gabriel
    1-3-0
    3-9
    3
  • Ivascu Stefan
    1-4-0
    3-13
    3
  • Alaminos Domnar Juanjose
    0-4-0
    1-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Curtea Marcel
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Top 3-4
  • Pop Mihai
    2-3
    Cristea Samuel
  • Top 4
  • Curtea Marcel
    3-0
    Cristea Samuel
  • Pop Mihai
    2-3
    Buraciuc Cornel
  • Top 8
  • Curtea Marcel
    3-0
    Szabo Ovidiu
  • Cristea Samuel
    3-1
    Rakosi Istvan
  • Pop Mihai
    3-2
    Creta Petru
  • Buraciuc Cornel
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Top 16
  • Curtea Marcel
    3-0
  • Hruban Darius
    1-3
    Szabo Ovidiu
  • Cristea Samuel
    3-0
  • 0-3
    Rakosi Istvan
  • Pop Mihai
    3-0
  • 0-3
    Creta Petru
  • Layis Rita
    1-3
    Buraciuc Cornel
  • 0-3
    Pop Dan Cristian
  • csoport: Felső: 4
  • Layis Rita
    3-2
    Faltisca Eugen
  • Layis Rita
    1-3
    Rakosi Istvan
  • Layis Rita
    3-0
    Oniga Florin
  • Faltisca Eugen
    1-3
    Rakosi Istvan
  • Faltisca Eugen
    3-0
    Oniga Florin
  • Rakosi Istvan
    3-0
    Oniga Florin
  • csoport: Felső: 5
  • Cristea Samuel
    3-2
    Creta Petru
  • Cristea Samuel
    3-2
    Cristea Daniel
  • Cristea Samuel
    3-0
    Gaciu Gabriel
  • Creta Petru
    3-0
    Cristea Daniel
  • Creta Petru
    3-0
    Gaciu Gabriel
  • Cristea Daniel
    3-2
    Gaciu Gabriel
  • csoport: Felső: 3
  • Pop Mihai
    3-1
    Pica Horia
  • Pop Mihai
    3-0
    Pop David
  • Pop Mihai
    3-0
    Szabo Ovidiu
  • Pica Horia
    3-0
    Pop David
  • Pica Horia
    0-3
    Szabo Ovidiu
  • Pop David
    0-3
    Szabo Ovidiu
  • csoport: Felső: 2
  • Hruban Darius
    0-3
    Pop Dan Cristian
  • Hruban Darius
    3-0
    Aron Valentin
  • Hruban Darius
    3-0
    Hohoi Alessandro
  • Pop Dan Cristian
    3-1
    Aron Valentin
  • Pop Dan Cristian
    3-1
    Hohoi Alessandro
  • Aron Valentin
    3-2
    Hohoi Alessandro
  • csoport: Felső: 1
  • Damian Vasile
    0-3
    Curtea Marcel
  • Damian Vasile
    0-3
    Buraciuc Cornel
  • Damian Vasile
    3-0
    Moldovan Calin
  • Curtea Marcel
    3-0
    Buraciuc Cornel
  • Curtea Marcel
    3-0
    Moldovan Calin
  • Buraciuc Cornel
    3-0
    Moldovan Calin
  • csoport: Alsó: 5
  • Cristea Samuel
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Cristea Samuel
    1-3
    Pop David
  • Cristea Samuel
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Cristea Samuel
    3-0
    Zahan Florin
  • Cristea Samuel
    3-2
    Oniga Florin
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Pop David
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Zahan Florin
  • Pop Dan Cristian
    3-1
    Oniga Florin
  • Pop David
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Pop David
    3-0
    Zahan Florin
  • Pop David
    3-0
    Oniga Florin
  • Moldovan Ioan
    3-0
    Zahan Florin
  • Moldovan Ioan
    0-3
    Oniga Florin
  • Zahan Florin
    0-3
    Oniga Florin
  • csoport: Alsó: 4
  • Aron Valentin
    2-3
    Layis Rita
  • Aron Valentin
    3-0
    Szabo Ovidiu
  • Aron Valentin
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Aron Valentin
    0-3
    Curtea Marcel
  • Aron Valentin
    3-0
    Toader Florin
  • Layis Rita
    3-2
    Szabo Ovidiu
  • Layis Rita
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Layis Rita
    3-1
    Curtea Marcel
  • Layis Rita
    3-0
    Toader Florin
  • Szabo Ovidiu
    3-0
    Buraciuc Ema
  • Szabo Ovidiu
    1-3
    Curtea Marcel
  • Szabo Ovidiu
    3-0
    Toader Florin
  • Buraciuc Ema
    0-3
    Curtea Marcel
  • Buraciuc Ema
    3-1
    Toader Florin
  • Curtea Marcel
    3-0
    Toader Florin
  • csoport: Alsó: 3
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Creta Petru
  • Buraciuc Cornel
    0-3
    Pop Mihai
  • Buraciuc Cornel
    3-0
    Hohoi Alessandro
  • Buraciuc Cornel
    3-2
    Curtea Daniel
  • Buraciuc Cornel
    3-0
    Cimpean Nelu
  • Creta Petru
    2-3
    Pop Mihai
  • Creta Petru
    3-0
    Hohoi Alessandro
  • Creta Petru
    3-0
    Curtea Daniel
  • Creta Petru
    3-0
    Cimpean Nelu
  • Pop Mihai
    3-1
    Hohoi Alessandro
  • Pop Mihai
    3-2
    Curtea Daniel
  • Pop Mihai
    3-1
    Cimpean Nelu
  • Hohoi Alessandro
    3-2
    Curtea Daniel
  • Hohoi Alessandro
    3-2
    Cimpean Nelu
  • Curtea Daniel
    3-0
    Cimpean Nelu
  • csoport: Alsó: 2
  • Hruban Darius
    3-2
    Faltisca Eugen
  • Hruban Darius
    3-1
    Cristea Daniel
  • Hruban Darius
    3-0
    Aron Razvan
  • Hruban Darius
    3-0
    Curtea Lucas
  • Hruban Darius
    3-0
    Moldovan Calin
  • Faltisca Eugen
    3-0
    Cristea Daniel
  • Faltisca Eugen
    3-0
    Aron Razvan
  • Faltisca Eugen
    3-0
    Curtea Lucas
  • Faltisca Eugen
    3-0
    Moldovan Calin
  • Cristea Daniel
    3-1
    Aron Razvan
  • Cristea Daniel
    3-0
    Curtea Lucas
  • Cristea Daniel
    3-0
    Moldovan Calin
  • Aron Razvan
    2-3
    Curtea Lucas
  • Aron Razvan
    2-3
    Moldovan Calin
  • Curtea Lucas
    1-3
    Moldovan Calin
  • csoport: Alsó: 1
  • Damian Vasile
    3-0
    Pica Horia
  • Damian Vasile
    2-3
    Rakosi Istvan
  • Damian Vasile
    3-0
    Ivascu Stefan
  • Damian Vasile
    3-0
    Gaciu Gabriel
  • Damian Vasile
    3-0
    Alaminos Domnar Juanjose
  • Pica Horia
    3-1
    Rakosi Istvan
  • Pica Horia
    3-0
    Ivascu Stefan
  • Pica Horia
    3-0
    Gaciu Gabriel
  • Pica Horia
    3-0
    Alaminos Domnar Juanjose
  • Rakosi Istvan
    3-0
    Ivascu Stefan
  • Rakosi Istvan
    3-0
    Gaciu Gabriel
  • Rakosi Istvan
    3-0
    Alaminos Domnar Juanjose
  • Ivascu Stefan
    0-3
    Gaciu Gabriel
  • Ivascu Stefan
    3-1
    Alaminos Domnar Juanjose
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Damian Vasile 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Pica Horia 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Rakosi Istvan 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Ivascu Stefan 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 5
    Gaciu Gabriel 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
     
    1
  • 6
    Alaminos Domnar Juanjose 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Hruban Darius 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Faltisca Eugen 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Cristea Daniel 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Aron Razvan 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    2-3
    0
  • 5
    Curtea Lucas 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 6
    Moldovan Calin 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Buraciuc Cornel 
     
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Creta Petru 
    3-0
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Pop Mihai 
    3-0
    3-2
     
    3-1
    3-2
    3-1
    5
  • 4
    Hohoi Alessandro 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 5
    Curtea Daniel 
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Cimpean Nelu 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Aron Valentin 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3
  • 2
    Layis Rita 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Szabo Ovidiu 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1-3
    3-0
    2
  • 4
    Buraciuc Ema 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 5
    Curtea Marcel 
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Toader Florin 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Cristea Samuel 
     
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Pop Dan Cristian 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Pop David 
    3-1
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Moldovan Ioan 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Zahan Florin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Oniga Florin 
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Damian Vasile 
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Curtea Marcel 
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Buraciuc Cornel 
    3-0
    0-3
     
    3-0
    2
  • 4
    Moldovan Calin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Hruban Darius 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Pop Dan Cristian 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Aron Valentin 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Hohoi Alessandro 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pop Mihai 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Pica Horia 
    1-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    Pop David 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Szabo Ovidiu 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Cristea Samuel 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Creta Petru 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Cristea Daniel 
    2-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Gaciu Gabriel 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Layis Rita 
     
    3-2
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    Faltisca Eugen 
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Rakosi Istvan 
    3-1
    3-1
     
    3-0
    3
  • 4
    Oniga Florin 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók