Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Open

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Open

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Luncavița
Helyszín: Sala Sporturilor Teoharie Coca Cozma
Cím: 77 Strada Valea Fagilor
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Dumitru Bogdan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dumitru Bogdan 0  
     
     
     
     
  • Toader Nicolae 2  
    Luca Octavian 3  
     
     
     
     
  • Luca Octavian 3  
     
    Luca Octavian 1  
     
     
     
  • Mitrea Silviu 3  
     
    Leolea Andrei 3  
     
     
     
  • 0  
    Mitrea Silviu 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Leolea Andrei 3  
     
     
     
     
  • Leolea Andrei 3  
     
     
    Leolea Andrei 1  
     
     
  • 0  
     
     
    Rasid Aihan 3  
     
     
  • Istrate Lucretiu 3  
    Istrate Lucretiu 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Gaitan Tiberiu 3  
     
     
     
     
  • Gaitan Tiberiu 3  
     
    Gaitan Tiberiu 1  
     
     
     
  • Ghizdavescu Adrian 0  
     
    Rasid Aihan 3  
     
     
     
  • Peiu Cosmin 3  
    Peiu Cosmin 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Rasid Aihan 3  
     
     
     
     
  • Rasid Aihan 3  
     
     
     
    Rasid Aihan 3  
    Rasid Aihan  
  • Silivestru Nicu 3  
     
     
     
    Baiburi Levent 2  
     
  • 0  
    Silivestru Nicu 3  
     
     
     
     
  • Samoila Ion 2  
    Trocaru Remus 0  
     
     
     
     
  • Trocaru Remus 3  
     
    Silivestru Nicu 2  
     
     
     
  • Lica George 3  
     
    Baiburi Levent 3  
     
     
     
  • 0  
    Lica George 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Baiburi Levent 3  
     
     
     
     
  • Baiburi Levent 3  
     
     
    Baiburi Levent 3  
     
     
  • Nicula Florin 3  
     
     
    Nicula Florin 0  
     
     
  • 0  
    Nicula Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Evtei Vasile 1  
     
     
     
     
  • Evtei Vasile 3  
     
    Nicula Florin 3  
     
     
     
  • Popescu Andrei 1  
     
    Capus Giani 1  
     
     
     
  • Budescu Marian 3  
    Budescu Marian 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Capus Giani 3  
     
     
     
     
  • Capus Giani 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Rasid Aihan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Baiburi Levent
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Nicula Florin
    3-1-0
    9-5
    9
  • 4.
    Leolea Andrei
    3-1-0
    10-5
    9
  • 5.
    Capus Giani
    2-1-0
    7-3
    6
  • 6.
    Silivestru Nicu
    2-1-0
    8-3
    6
  • 7.
    Gaitan Tiberiu
    2-1-0
    7-5
    6
  • 8.
    Luca Octavian
    2-1-0
    7-5
    6
  • 9.
    Peiu Cosmin
    1-1-0
    3-3
    3
  • 10.
    Istrate Lucretiu
    1-1-0
    5-3
    3
  • 11.
    Trocaru Remus
    1-1-0
    3-5
    3
  • 12.
    Lica George
    1-1-0
    4-3
    3
  • 13.
    Mitrea Silviu
    1-1-0
    4-3
    3
  • 14.
    Evtei Vasile
    1-1-0
    4-3
    3
  • 15.
    Budescu Marian
    1-1-0
    3-4
    3
  • 16.
    Dumitru Bogdan
    1-1-0
    3-3
    3
  • 17.
    Ghizdavescu Adrian
    0-1-0
    0-3
    0
  • 18.
    Toader Nicolae
    0-1-0
    2-3
    0
  • 19.
    Samoila Ion
    0-1-0
    2-3
    0
  • 20.
    Popescu Andrei
    0-1-0
    1-3
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Rasid Aihan
    3-2
    Baiburi Levent
  • Top 4
  • Leolea Andrei
    1-3
    Rasid Aihan
  • Baiburi Levent
    3-0
    Nicula Florin
  • Top 8
  • Luca Octavian
    1-3
    Leolea Andrei
  • Gaitan Tiberiu
    1-3
    Rasid Aihan
  • Silivestru Nicu
    2-3
    Baiburi Levent
  • Nicula Florin
    3-1
    Capus Giani
  • Top 16
  • Dumitru Bogdan
    0-3
    Luca Octavian
  • Mitrea Silviu
    1-3
    Leolea Andrei
  • Istrate Lucretiu
    2-3
    Gaitan Tiberiu
  • Peiu Cosmin
    0-3
    Rasid Aihan
  • Silivestru Nicu
    3-0
    Trocaru Remus
  • Lica George
    1-3
    Baiburi Levent
  • Nicula Florin
    3-1
    Evtei Vasile
  • Budescu Marian
    0-3
    Capus Giani
  • Top 32
  • Dumitru Bogdan
    3-0
  • Toader Nicolae
    2-3
    Luca Octavian
  • Mitrea Silviu
    3-0
  • 0-3
    Leolea Andrei
  • 0-3
    Istrate Lucretiu
  • 0-3
    Gaitan Tiberiu
  • Ghizdavescu Adrian
    0-3
    Peiu Cosmin
  • 0-3
    Rasid Aihan
  • Silivestru Nicu
    3-0
  • Samoila Ion
    2-3
    Trocaru Remus
  • Lica George
    3-0
  • 0-3
    Baiburi Levent
  • Nicula Florin
    3-0
  • 0-3
    Evtei Vasile
  • Popescu Andrei
    1-3
    Budescu Marian
  • 0-3
    Capus Giani
Támogatók