Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Elite

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Elite

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Luncavița
Helyszín: Sala Sporturilor Teoharie Coca Cozma
Cím: 77 Strada Valea Fagilor
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Enciu Alexandru 2  
     
     
     
  • Chiscop Bogdan 3  
    Chiscop Bogdan 3  
     
     
  • Tiganisteanu Adrian 1  
    Constantinescu Rares 1  
     
     
  • Constantinescu Rares 3  
     
    Chiscop Bogdan 1  
    Neculai Alexandru  
  • Wischegg Robert 3  
     
    Neculai Alexandru 3  
     
  • Lazaroiu Adrian 0  
    Wischegg Robert 0  
     
     
  • Nitu Victor 0  
    Neculai Alexandru 3  
     
     
  • Neculai Alexandru 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Neculai Alexandru
    8-0-0
    24-4
    24
  • 2.
    Chiscop Bogdan
    4-4-0
    16-15
    12
  • 3.
    Wischegg Robert
    5-2-0
    16-9
    15
  • 4.
    Constantinescu Rares
    5-2-0
    16-10
    15
  • 5.
    Enciu Alexandru
    5-1-0
    17-6
    15
  • 6.
    Nitu Victor
    2-4-0
    10-15
    6
  • 7.
    Tiganisteanu Adrian
    2-4-0
    10-16
    6
  • 8.
    Lazaroiu Adrian
    2-4-0
    6-13
    6
  • 9.
    Taranu Nucusor
    1-4-0
    7-14
    3
  • 10.
    Wischegg Nela
    1-4-0
    8-14
    3
  • 11.
    Vlase Gheorghe
    1-4-0
    4-12
    3
  • 12.
    Iordache Eugen
    1-4-0
    6-12
    3
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Neculai Alexandru
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Constantinescu Rares
    4-1-0
    12-6
    12
  • 4.
    Lazaroiu Adrian
    2-3-0
    6-10
    6
  • 3.
    Chiscop Bogdan
    2-3-0
    9-9
    6
  • Iordache Eugen
    1-4-0
    6-12
    3
  • Vlase Gheorghe
    1-4-0
    4-12
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Enciu Alexandru
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Wischegg Robert
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Tiganisteanu Adrian
    2-3-0
    9-13
    6
  • 3.
    Nitu Victor
    2-3-0
    10-12
    6
  • Taranu Nucusor
    1-4-0
    7-14
    3
  • Wischegg Nela
    1-4-0
    8-14
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Chiscop Bogdan
    1-3
    Neculai Alexandru
  • Top 4
  • Chiscop Bogdan
    3-1
    Constantinescu Rares
  • Wischegg Robert
    0-3
    Neculai Alexandru
  • Top 8
  • Enciu Alexandru
    2-3
    Chiscop Bogdan
  • Tiganisteanu Adrian
    1-3
    Constantinescu Rares
  • Wischegg Robert
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Nitu Victor
    0-3
    Neculai Alexandru
  • csoport: Alsó: 2
  • Chiscop Bogdan
    1-3
    Constantinescu Rares
  • Chiscop Bogdan
    2-3
    Neculai Alexandru
  • Chiscop Bogdan
    0-3
    Lazaroiu Adrian
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Iordache Eugen
  • Constantinescu Rares
    0-3
    Neculai Alexandru
  • Constantinescu Rares
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Constantinescu Rares
    3-1
    Vlase Gheorghe
  • Constantinescu Rares
    3-1
    Iordache Eugen
  • Neculai Alexandru
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Neculai Alexandru
    3-0
    Vlase Gheorghe
  • Neculai Alexandru
    3-1
    Iordache Eugen
  • Lazaroiu Adrian
    0-3
    Vlase Gheorghe
  • Lazaroiu Adrian
    3-1
    Iordache Eugen
  • Vlase Gheorghe
    0-3
    Iordache Eugen
  • csoport: Alsó: 1
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Wischegg Robert
  • Enciu Alexandru
    3-2
    Nitu Victor
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Taranu Nucusor
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Wischegg Nela
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Tiganisteanu Adrian
  • Wischegg Robert
    3-0
    Nitu Victor
  • Wischegg Robert
    3-0
    Taranu Nucusor
  • Wischegg Robert
    3-2
    Wischegg Nela
  • Wischegg Robert
    3-1
    Tiganisteanu Adrian
  • Nitu Victor
    3-2
    Taranu Nucusor
  • Nitu Victor
    3-1
    Wischegg Nela
  • Nitu Victor
    2-3
    Tiganisteanu Adrian
  • Taranu Nucusor
    3-2
    Wischegg Nela
  • Taranu Nucusor
    2-3
    Tiganisteanu Adrian
  • Wischegg Nela
    3-2
    Tiganisteanu Adrian
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Enciu Alexandru 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Wischegg Robert 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
  • 3
    Nitu Victor 
    2-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Taranu Nucusor 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 5
    Wischegg Nela 
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 6
    Tiganisteanu Adrian 
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Chiscop Bogdan 
     
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Constantinescu Rares 
    3-1
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Neculai Alexandru 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 4
    Lazaroiu Adrian 
    3-0
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-1
    2
  • 5
    Vlase Gheorghe 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Iordache Eugen 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    1
Támogatók