Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Avansati

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Avansati

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Luncavița
Helyszín: Sala Sporturilor Teoharie Coca Cozma
Cím: 77 Strada Valea Fagilor
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Boboc Viorel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Boboc Viorel 3  
     
     
     
     
  • Stoian Nicolae 2  
    Aihan Velula 0  
     
     
     
     
  • Aihan Velula 3  
     
    Boboc Viorel 2  
     
     
     
  • Popa Sandu 3  
     
    Ceobotaru Daniel 3  
     
     
     
  • 0  
    Popa Sandu 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Ceobotaru Daniel 3  
     
     
     
     
  • Ceobotaru Daniel 3  
     
     
    Ceobotaru Daniel 0  
     
     
  • Serban Marin 3  
     
     
    Serban Marin 3  
     
     
  • 0  
    Serban Marin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Cotet Nicolae 2  
     
     
     
     
  • Cotet Nicolae 3  
     
    Serban Marin 3  
     
     
     
  • Ciocirlan Mircea 2  
     
    Stoica Emanuel 2  
     
     
     
  • Comsa George Alexandru 3  
    Comsa George Alexandru 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Stoica Emanuel 3  
     
     
     
     
  • Stoica Emanuel 3  
     
     
     
    Serban Marin 0  
    Pancrat Cristian  
  • Bujoi Emanuel 3  
     
     
     
    Pancrat Cristian 3  
     
  • 0  
    Bujoi Emanuel 3  
     
     
     
     
  • Asmarandei Petru 3  
    Asmarandei Petru 2  
     
     
     
     
  • Bran Florin 1  
     
    Bujoi Emanuel 0  
     
     
     
  • Radu Fanel 3  
     
    Picioroga Lucian 3  
     
     
     
  • 0  
    Radu Fanel 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Picioroga Lucian 3  
     
     
     
     
  • Picioroga Lucian 3  
     
     
    Picioroga Lucian 1  
     
     
  • Stirbu Daniel 3  
     
     
    Pancrat Cristian 3  
     
     
  • 0  
    Stirbu Daniel 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Stoian Sorin 3  
     
     
     
     
  • Stoian Sorin 3  
     
    Stoian Sorin 2  
     
     
     
  • Zbant Mihai 2  
     
    Pancrat Cristian 3  
     
     
     
  • Trandafir Catalin 3  
    Trandafir Catalin 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Pancrat Cristian 3  
     
     
     
     
  • Pancrat Cristian 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Pancrat Cristian
    8-1-0
    24-10
    24
  • 2.
    Serban Marin
    8-2-0
    24-11
    24
  • 3.
    Picioroga Lucian
    7-2-0
    23-8
    21
  • 4.
    Ceobotaru Daniel
    6-2-0
    19-12
    18
  • 5.
    Bujoi Emanuel
    6-1-0
    18-7
    18
  • 6.
    Stoica Emanuel
    5-2-0
    18-12
    15
  • 7.
    Stoian Sorin
    5-2-0
    17-9
    15
  • 8.
    Boboc Viorel
    5-2-0
    18-6
    15
  • 9.
    Popa Sandu
    4-2-0
    15-8
    12
  • 10.
    Aihan Velula
    4-3-0
    14-13
    12
  • 11.
    Cotet Nicolae
    3-3-0
    14-9
    9
  • 12.
    Stirbu Daniel
    3-3-0
    13-10
    9
  • 13.
    Radu Fanel
    3-3-0
    9-12
    9
  • 14.
    Comsa George Alexandru
    3-3-0
    13-14
    9
  • 15.
    Trandafir Catalin
    2-4-0
    10-15
    6
  • 16.
    Asmarandei Petru
    2-4-0
    9-14
    6
  • 17.
    Zbant Mihai
    3-3-0
    13-10
    9
  • 18.
    Bran Florin
    2-3-0
    8-11
    6
  • 19.
    Stoian Nicolae
    2-3-0
    10-12
    6
  • 20.
    Ciocirlan Mircea
    2-3-0
    9-10
    6
  • 21.
    Hulpan Cristian
    1-3-0
    7-11
    3
  • 22.
    Manole Dan
    1-4-0
    3-14
    3
  • 23.
    Nechifor Constantin
    1-3-0
    4-9
    3
  • 24.
    Panait Adrian
    0-4-0
    6-12
    0
  • 25.
    Grigore Dumitru Valentin
    0-4-0
    1-12
    0
  • 26.
    Tatu Ion
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Picioroga Lucian
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Serban Marin
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Zbant Mihai
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Aihan Velula
    3-2-0
    11-8
    9
  • Manole Dan
    1-4-0
    3-14
    3
  • Tatu Ion
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Stoica Emanuel
    3-1-0
    10-7
    9
  • 2.
    Stirbu Daniel
    2-2-0
    10-7
    6
  • 3.
    Bran Florin
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Stoian Nicolae
    2-2-0
    8-9
    6
  • Hulpan Cristian
    1-3-0
    7-11
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Bujoi Emanuel
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Ceobotaru Daniel
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Ciocirlan Mircea
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Trandafir Catalin
    1-3-0
    7-10
    3
  • Grigore Dumitru Valentin
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 2.
    Pancrat Cristian
    3-1-0
    9-7
    9
  • 1.
    Popa Sandu
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Cotet Nicolae
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Asmarandei Petru
    1-3-0
    4-10
    3
  • Nechifor Constantin
    1-3-0
    4-9
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Boboc Viorel
    3-1-0
    10-3
    9
  • 2.
    Stoian Sorin
    3-1-0
    9-6
    9
  • 4.
    Radu Fanel
    2-2-0
    6-9
    6
  • 3.
    Comsa George Alexandru
    2-2-0
    8-9
    6
  • Panait Adrian
    0-4-0
    6-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Serban Marin
    0-3
    Pancrat Cristian
  • Top 4
  • Ceobotaru Daniel
    0-3
    Serban Marin
  • Picioroga Lucian
    1-3
    Pancrat Cristian
  • Top 8
  • Boboc Viorel
    2-3
    Ceobotaru Daniel
  • Serban Marin
    3-2
    Stoica Emanuel
  • Bujoi Emanuel
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Stoian Sorin
    2-3
    Pancrat Cristian
  • Top 16
  • Boboc Viorel
    3-0
    Aihan Velula
  • Popa Sandu
    1-3
    Ceobotaru Daniel
  • Serban Marin
    3-2
    Cotet Nicolae
  • Comsa George Alexandru
    2-3
    Stoica Emanuel
  • Bujoi Emanuel
    3-2
    Asmarandei Petru
  • Radu Fanel
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Stirbu Daniel
    0-3
    Stoian Sorin
  • Trandafir Catalin
    0-3
    Pancrat Cristian
  • Top 32
  • Boboc Viorel
    3-0
  • Stoian Nicolae
    2-3
    Aihan Velula
  • Popa Sandu
    3-0
  • 0-3
    Ceobotaru Daniel
  • Serban Marin
    3-0
  • 0-3
    Cotet Nicolae
  • Ciocirlan Mircea
    2-3
    Comsa George Alexandru
  • 0-3
    Stoica Emanuel
  • Bujoi Emanuel
    3-0
  • Asmarandei Petru
    3-1
    Bran Florin
  • Radu Fanel
    3-0
  • 0-3
    Picioroga Lucian
  • Stirbu Daniel
    3-0
  • 0-3
    Stoian Sorin
  • Zbant Mihai
    2-3
    Trandafir Catalin
  • 0-3
    Pancrat Cristian
  • csoport: Alsó: 5
  • Zbant Mihai
    3-1
    Aihan Velula
  • Zbant Mihai
    3-0
    Tatu Ion
  • Zbant Mihai
    3-0
    Manole Dan
  • Zbant Mihai
    0-3
    Serban Marin
  • Zbant Mihai
    2-3
    Picioroga Lucian
  • Aihan Velula
    3-1
    Tatu Ion
  • Aihan Velula
    3-0
    Manole Dan
  • Aihan Velula
    1-3
    Serban Marin
  • Aihan Velula
    3-1
    Picioroga Lucian
  • Tatu Ion
    2-3
    Manole Dan
  • Tatu Ion
    0-3
    Serban Marin
  • Tatu Ion
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Manole Dan
    0-3
    Serban Marin
  • Manole Dan
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Serban Marin
    0-3
    Picioroga Lucian
  • csoport: Alsó: 4
  • Stoica Emanuel
    1-3
    Stoian Nicolae
  • Stoica Emanuel
    3-1
    Hulpan Cristian
  • Stoica Emanuel
    3-2
    Stirbu Daniel
  • Stoica Emanuel
    3-1
    Bran Florin
  • Stoian Nicolae
    3-2
    Hulpan Cristian
  • Stoian Nicolae
    1-3
    Stirbu Daniel
  • Stoian Nicolae
    1-3
    Bran Florin
  • Hulpan Cristian
    3-2
    Stirbu Daniel
  • Hulpan Cristian
    1-3
    Bran Florin
  • Stirbu Daniel
    3-0
    Bran Florin
  • csoport: Alsó: 3
  • Bujoi Emanuel
    3-1
    Ceobotaru Daniel
  • Bujoi Emanuel
    3-0
    Grigore Dumitru Valentin
  • Bujoi Emanuel
    3-0
    Ciocirlan Mircea
  • Bujoi Emanuel
    3-1
    Trandafir Catalin
  • Ceobotaru Daniel
    3-0
    Grigore Dumitru Valentin
  • Ceobotaru Daniel
    3-1
    Ciocirlan Mircea
  • Ceobotaru Daniel
    3-2
    Trandafir Catalin
  • Grigore Dumitru Valentin
    0-3
    Ciocirlan Mircea
  • Grigore Dumitru Valentin
    1-3
    Trandafir Catalin
  • Ciocirlan Mircea
    3-1
    Trandafir Catalin
  • csoport: Alsó: 2
  • Nechifor Constantin
    0-3
    Cotet Nicolae
  • Nechifor Constantin
    3-0
    Pancrat Cristian
  • Nechifor Constantin
    1-3
    Asmarandei Petru
  • Nechifor Constantin
    0-3
    Popa Sandu
  • Cotet Nicolae
    1-3
    Pancrat Cristian
  • Cotet Nicolae
    3-0
    Asmarandei Petru
  • Cotet Nicolae
    2-3
    Popa Sandu
  • Pancrat Cristian
    3-1
    Asmarandei Petru
  • Pancrat Cristian
    3-2
    Popa Sandu
  • Asmarandei Petru
    0-3
    Popa Sandu
  • csoport: Alsó: 1
  • Stoian Sorin
    3-2
    Panait Adrian
  • Stoian Sorin
    0-3
    Boboc Viorel
  • Stoian Sorin
    3-1
    Comsa George Alexandru
  • Stoian Sorin
    3-0
    Radu Fanel
  • Panait Adrian
    0-3
    Boboc Viorel
  • Panait Adrian
    2-3
    Comsa George Alexandru
  • Panait Adrian
    2-3
    Radu Fanel
  • Boboc Viorel
    1-3
    Comsa George Alexandru
  • Boboc Viorel
    3-0
    Radu Fanel
  • Comsa George Alexandru
    1-3
    Radu Fanel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Stoian Sorin 
     
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Panait Adrian 
    2-3
     
    0-3
    2-3
    2-3
    0
  • 3
    Boboc Viorel 
    3-0
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Comsa George Alexandru 
    1-3
    3-2
    3-1
     
    1-3
    2
  • 5
    Radu Fanel 
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nechifor Constantin 
     
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
  • 2
    Cotet Nicolae 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Pancrat Cristian 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Asmarandei Petru 
    3-1
    0-3
    1-3
     
    0-3
    1
  • 5
    Popa Sandu 
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bujoi Emanuel 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Ceobotaru Daniel 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3
  • 3
    Grigore Dumitru Valentin 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Ciocirlan Mircea 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 5
    Trandafir Catalin 
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Stoica Emanuel 
     
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Stoian Nicolae 
    3-1
     
    3-2
    1-3
    1-3
    2
  • 3
    Hulpan Cristian 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 4
    Stirbu Daniel 
    2-3
    3-1
    2-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Bran Florin 
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Zbant Mihai 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    2-3
    3
  • 2
    Aihan Velula 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
  • 3
    Tatu Ion 
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Manole Dan 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    0-3
    0-3
    1
  • 5
    Serban Marin 
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
     
    0-3
    4
  • 6
    Picioroga Lucian 
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    4
Támogatók