Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Avansati

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Avansati

Turneu A Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Luncavița Helyszín: Sala Sporturilor Teoharie Coca Cozma Cím: 77 Strada Valea Fagilor
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30 Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Stoian Sorin
    3-2
    Panait Adrian
  • Stoian Sorin
    0-3
    Boboc Viorel
  • Stoian Sorin
    3-1
    Comsa George Alexandru
  • Stoian Sorin
    3-0
    Radu Fanel
  • Panait Adrian
    0-3
    Boboc Viorel
  • Panait Adrian
    2-3
    Comsa George Alexandru
  • Panait Adrian
    2-3
    Radu Fanel
  • Boboc Viorel
    1-3
    Comsa George Alexandru
  • Boboc Viorel
    3-0
    Radu Fanel
  • Comsa George Alexandru
    1-3
    Radu Fanel
  • csoport: 2
  • Nechifor Constantin
    0-3
    Cotet Nicolae
  • Nechifor Constantin
    3-0
    Pancrat Cristian
  • Nechifor Constantin
    1-3
    Asmarandei Petru
  • Nechifor Constantin
    0-3
    Popa Sandu
  • Cotet Nicolae
    1-3
    Pancrat Cristian
  • Cotet Nicolae
    3-0
    Asmarandei Petru
  • Cotet Nicolae
    2-3
    Popa Sandu
  • Pancrat Cristian
    3-1
    Asmarandei Petru
  • Pancrat Cristian
    3-2
    Popa Sandu
  • Asmarandei Petru
    0-3
    Popa Sandu
  • csoport: 3
  • Bujoi Emanuel
    3-1
    Ceobotaru Daniel
  • Bujoi Emanuel
    3-0
    Grigore Dumitru Valentin
  • Bujoi Emanuel
    3-0
    Ciocirlan Mircea
  • Bujoi Emanuel
    3-1
    Trandafir Catalin
  • Ceobotaru Daniel
    3-0
    Grigore Dumitru Valentin
  • Ceobotaru Daniel
    3-1
    Ciocirlan Mircea
  • Ceobotaru Daniel
    3-2
    Trandafir Catalin
  • Grigore Dumitru Valentin
    0-3
    Ciocirlan Mircea
  • Grigore Dumitru Valentin
    1-3
    Trandafir Catalin
  • Ciocirlan Mircea
    3-1
    Trandafir Catalin
  • csoport: 4
  • Stoica Emanuel
    1-3
    Stoian Nicolae
  • Stoica Emanuel
    3-1
    Hulpan Cristian
  • Stoica Emanuel
    3-2
    Stirbu Daniel
  • Stoica Emanuel
    3-1
    Bran Florin
  • Stoian Nicolae
    3-2
    Hulpan Cristian
  • Stoian Nicolae
    1-3
    Stirbu Daniel
  • Stoian Nicolae
    1-3
    Bran Florin
  • Hulpan Cristian
    3-2
    Stirbu Daniel
  • Hulpan Cristian
    1-3
    Bran Florin
  • Stirbu Daniel
    3-0
    Bran Florin
  • csoport: 5
  • Zbant Mihai
    3-1
    Aihan Velula
  • Zbant Mihai
    3-0
    Tatu Ion
  • Zbant Mihai
    3-0
    Manole Dan
  • Zbant Mihai
    0-3
    Serban Marin
  • Zbant Mihai
    2-3
    Picioroga Lucian
  • Aihan Velula
    3-1
    Tatu Ion
  • Aihan Velula
    3-0
    Manole Dan
  • Aihan Velula
    1-3
    Serban Marin
  • Aihan Velula
    3-1
    Picioroga Lucian
  • Tatu Ion
    2-3
    Manole Dan
  • Tatu Ion
    0-3
    Serban Marin
  • Tatu Ion
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Manole Dan
    0-3
    Serban Marin
  • Manole Dan
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Serban Marin
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Top 32
  • Boboc Viorel
    3-0
  • Stoian Nicolae
    2-3
    Aihan Velula
  • Popa Sandu
    3-0
  • 0-3
    Ceobotaru Daniel
  • Serban Marin
    3-0
  • 0-3
    Cotet Nicolae
  • Ciocirlan Mircea
    2-3
    Comsa George Alexandru
  • 0-3
    Stoica Emanuel
  • Bujoi Emanuel
    3-0
  • Asmarandei Petru
    3-1
    Bran Florin
  • Radu Fanel
    3-0
  • 0-3
    Picioroga Lucian
  • Stirbu Daniel
    3-0
  • 0-3
    Stoian Sorin
  • Zbant Mihai
    2-3
    Trandafir Catalin
  • 0-3
    Pancrat Cristian
  • Top 16
  • Boboc Viorel
    3-0
    Aihan Velula
  • Popa Sandu
    1-3
    Ceobotaru Daniel
  • Serban Marin
    3-2
    Cotet Nicolae
  • Comsa George Alexandru
    2-3
    Stoica Emanuel
  • Bujoi Emanuel
    3-2
    Asmarandei Petru
  • Radu Fanel
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Stirbu Daniel
    0-3
    Stoian Sorin
  • Trandafir Catalin
    0-3
    Pancrat Cristian
  • Top 8
  • Boboc Viorel
    2-3
    Ceobotaru Daniel
  • Serban Marin
    3-2
    Stoica Emanuel
  • Bujoi Emanuel
    0-3
    Picioroga Lucian
  • Stoian Sorin
    2-3
    Pancrat Cristian
  • Top 4
  • Ceobotaru Daniel
    0-3
    Serban Marin
  • Picioroga Lucian
    1-3
    Pancrat Cristian
  • Top 1-2
  • Serban Marin
    0-3
    Pancrat Cristian
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stoian Sorin
    3-2
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 2
    Panait Adrian
    2-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    5
  • 3
    Boboc Viorel
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    1
  • 4
    Comsa George Alexandru
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    3
  • 5
    Radu Fanel
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nechifor Constantin
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
    1
    5
  • 2
    Cotet Nicolae
    3-0
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    3
  • 3
    Pancrat Cristian
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 4
    Asmarandei Petru
    3-1
    0-3
    1-3
    0-3
    1
    4
  • 5
    Popa Sandu
    3-0
    3-2
    2-3
    3-0
    3
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bujoi Emanuel
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Ceobotaru Daniel
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
  • 3
    Grigore Dumitru Valentin
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Ciocirlan Mircea
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 5
    Trandafir Catalin
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stoica Emanuel
    1-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    1
  • 2
    Stoian Nicolae
    3-1
    3-2
    1-3
    1-3
    2
    4
  • 3
    Hulpan Cristian
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • 4
    Stirbu Daniel
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 5
    Bran Florin
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zbant Mihai
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    2-3
    3
    3
  • 2
    Aihan Velula
    1-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    4
  • 3
    Tatu Ion
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 4
    Manole Dan
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    5
  • 5
    Serban Marin
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    4
    2
  • 6
    Picioroga Lucian
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...