Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Open

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Open

Ország: Románia Város: Oravița Helyszín: Sala Mare de Sport a Școlii Gimnaziale Romul Ladea Cím: str. Zona-Gării
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 14:20 Befejezés időpontja: October 05, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Frunza Alexandru
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Frunza Alexandru
    3-1
    Ilia Ionicut
  • Frunza Alexandru
    3-1
    Dumitru Florin
  • Frunza Alexandru
    1-3
    Marin Puiu
  • Frunza Alexandru
    3-0
    Simion Dan
  • Jichici Svetozar
    2-3
    Ilia Ionicut
  • Jichici Svetozar
    3-1
    Dumitru Florin
  • Jichici Svetozar
    3-0
    Marin Puiu
  • Jichici Svetozar
    3-0
    Simion Dan
  • Ilia Ionicut
    3-0
    Dumitru Florin
  • Ilia Ionicut
    1-3
    Marin Puiu
  • Ilia Ionicut
    3-1
    Simion Dan
  • Dumitru Florin
    3-2
    Marin Puiu
  • Dumitru Florin
    3-0
    Simion Dan
  • Marin Puiu
    3-0
    Simion Dan
  • csoport: 2
  • Turburan Ion
    0-3
    Nagy Iosif
  • Turburan Ion
    3-0
    Veres Francisc
  • Turburan Ion
    3-2
    Ticu Sorin
  • Turburan Ion
    3-0
    Cecan Vasile
  • Turburan Ion
    3-0
    Paladuta Victor
  • Nagy Iosif
    3-2
    Veres Francisc
  • Nagy Iosif
    3-0
    Ticu Sorin
  • Nagy Iosif
    2-3
    Cecan Vasile
  • Nagy Iosif
    3-1
    Paladuta Victor
  • Veres Francisc
    1-3
    Ticu Sorin
  • Veres Francisc
    2-3
    Cecan Vasile
  • Veres Francisc
    3-0
    Paladuta Victor
  • Ticu Sorin
    3-1
    Cecan Vasile
  • Ticu Sorin
    3-2
    Paladuta Victor
  • Cecan Vasile
    3-2
    Paladuta Victor
  • csoport: 3
  • Balmez Dorel
    3-2
    Ciublea Vichente
  • Balmez Dorel
    1-3
    Degianschi Obrad
  • Balmez Dorel
    1-3
    Ispas Dan
  • Balmez Dorel
    3-0
    Varadi Tudor Catalin
  • Ciublea Vichente
    2-3
    Degianschi Obrad
  • Ciublea Vichente
    0-3
    Ispas Dan
  • Ciublea Vichente
    3-2
    Varadi Tudor Catalin
  • Degianschi Obrad
    3-2
    Ispas Dan
  • Degianschi Obrad
    1-3
    Varadi Tudor Catalin
  • Ispas Dan
    0-3
    Varadi Tudor Catalin
  • csoport: 4
  • Lacatis Ghita
    1-3
    Geamanu Robert
  • Lacatis Ghita
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Lacatis Ghita
    3-2
    Csaky Tiberiu
  • Lacatis Ghita
    3-1
    Lungu Marius
  • Lacatis Ghita
    3-1
    Munteanu Constantin
  • Geamanu Robert
    0-3
    Jurescu Sorin
  • Geamanu Robert
    1-3
    Csaky Tiberiu
  • Geamanu Robert
    3-1
    Lungu Marius
  • Geamanu Robert
    3-2
    Munteanu Constantin
  • Jurescu Sorin
    2-3
    Csaky Tiberiu
  • Jurescu Sorin
    2-3
    Lungu Marius
  • Jurescu Sorin
    3-1
    Munteanu Constantin
  • Csaky Tiberiu
    3-2
    Lungu Marius
  • Csaky Tiberiu
    3-2
    Munteanu Constantin
  • Lungu Marius
    1-3
    Munteanu Constantin
  • csoport: 5
  • Murgu Ioan
    2-3
    Boznea Daniel
  • Murgu Ioan
    3-2
    Cioveie Bogdan
  • Murgu Ioan
    3-1
    Dehelean Octavian
  • Murgu Ioan
    0-3
    Venter Liviu
  • Murgu Ioan
    3-2
    Putnik Tiberiu
  • Boznea Daniel
    3-1
    Cioveie Bogdan
  • Boznea Daniel
    3-2
    Dehelean Octavian
  • Boznea Daniel
    0-3
    Venter Liviu
  • Boznea Daniel
    3-1
    Putnik Tiberiu
  • Cioveie Bogdan
    3-0
    Dehelean Octavian
  • Cioveie Bogdan
    1-3
    Venter Liviu
  • Cioveie Bogdan
    3-2
    Putnik Tiberiu
  • Dehelean Octavian
    1-3
    Venter Liviu
  • Dehelean Octavian
    3-0
    Putnik Tiberiu
  • Venter Liviu
    3-1
    Putnik Tiberiu
  • csoport: 1
  • Frunza Alexandru
    0-3
    Geamanu Robert
  • Frunza Alexandru
    3-1
    Murgu Ioan
  • Geamanu Robert
    3-2
    Murgu Ioan
  • csoport: 2
  • Nagy Iosif
    3-1
    Varadi Tudor Catalin
  • Nagy Iosif
    1-3
    Cioveie Bogdan
  • Varadi Tudor Catalin
    2-3
    Cioveie Bogdan
  • csoport: 3
  • Degianschi Obrad
    3-0
    Ticu Sorin
  • Degianschi Obrad
    0-3
    Lacatis Ghita
  • Ticu Sorin
    1-3
    Lacatis Ghita
  • csoport: 4
  • Csaky Tiberiu
    3-0
    Marin Puiu
  • Csaky Tiberiu
    1-3
    Ispas Dan
  • Marin Puiu
    2-3
    Ispas Dan
  • csoport: 5
  • Venter Liviu
    3-1
    Jichici Svetozar
  • Venter Liviu
    3-2
    Cecan Vasile
  • Jichici Svetozar
    3-0
    Cecan Vasile
  • csoport: 6
  • Boznea Daniel
    1-3
    Turburan Ion
  • Boznea Daniel
    0-3
    Ilia Ionicut
  • Turburan Ion
    3-0
    Ilia Ionicut
  • csoport: 7
  • Jurescu Sorin
    2-3
    Balmez Dorel
  • Jurescu Sorin
    1-3
    Dumitru Florin
  • Balmez Dorel
    2-3
    Dumitru Florin
  • Top 16
  • Geamanu Robert
    3-0
  • Balmez Dorel
    3-1
    Ilia Ionicut
  • Venter Liviu
    2-3
    Degianschi Obrad
  • Nagy Iosif
    0-3
    Ispas Dan
  • Lacatis Ghita
    0-3
    Frunza Alexandru
  • Jichici Svetozar
    3-2
    Turburan Ion
  • Dumitru Florin
    1-3
    Csaky Tiberiu
  • 0-3
    Cioveie Bogdan
  • Top 8
  • Geamanu Robert
    0-3
    Balmez Dorel
  • Degianschi Obrad
    3-2
    Ispas Dan
  • Frunza Alexandru
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Csaky Tiberiu
    0-3
    Cioveie Bogdan
  • Top 4
  • Balmez Dorel
    3-1
    Degianschi Obrad
  • Jichici Svetozar
    0-3
    Cioveie Bogdan
  • Top 3-4
  • Jichici Svetozar
    0-3
    Degianschi Obrad
  • Top 1-2
  • Balmez Dorel
    0-3
    Cioveie Bogdan
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Frunza Alexandru
    3-1
    3-1
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    1
  • 2
    Jichici Svetozar
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Ilia Ionicut
    1-3
    3-2
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    4
  • 4
    Dumitru Florin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    5
  • 5
    Marin Puiu
    3-1
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    3
  • 6
    Simion Dan
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Turburan Ion
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Nagy Iosif
    3-0
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
  • 3
    Veres Francisc
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 4
    Ticu Sorin
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 5
    Cecan Vasile
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    4
  • 6
    Paladuta Victor
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Balmez Dorel
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 2
    Ciublea Vichente
    2-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    5
  • 3
    Degianschi Obrad
    3-1
    3-2
    3-2
    1-3
    3
    1
  • 4
    Ispas Dan
    3-1
    3-0
    2-3
    0-3
    2
    2
  • 5
    Varadi Tudor Catalin
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lacatis Ghita
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    4
  • 2
    Geamanu Robert
    3-1
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 3
    Jurescu Sorin
    3-0
    3-0
    2-3
    2-3
    3-1
    3
    2
  • 4
    Csaky Tiberiu
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    4
    1
  • 5
    Lungu Marius
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    6
  • 6
    Munteanu Constantin
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Murgu Ioan
    2-3
    3-2
    3-1
    0-3
    3-2
    3
    3
  • 2
    Boznea Daniel
    3-2
    3-1
    3-2
    0-3
    3-1
    4
    2
  • 3
    Cioveie Bogdan
    2-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    4
  • 4
    Dehelean Octavian
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Venter Liviu
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 6
    Putnik Tiberiu
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Frunza Alexandru
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Geamanu Robert
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Murgu Ioan
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nagy Iosif
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Varadi Tudor Catalin
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Cioveie Bogdan
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Degianschi Obrad
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Ticu Sorin
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Lacatis Ghita
    3-0
    3-1
    2
    1
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csaky Tiberiu
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Marin Puiu
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Ispas Dan
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Venter Liviu
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 2
    Jichici Svetozar
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Cecan Vasile
    2-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Boznea Daniel
    1-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Turburan Ion
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Ilia Ionicut
    3-0
    0-3
    1
    2
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Jurescu Sorin
    2-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Balmez Dorel
    3-2
    2-3
    1
    2
  • 3
    Dumitru Florin
    3-1
    3-2
    2
    1
Támogatók
ajax-icon Betöltés...