Turneu A

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Incepatori

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Oravița
Helyszín: Sala Mare de Sport a Școlii Gimnaziale Romul Ladea
Cím: str. Zona-Gării
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 09:05
Befejezés időpontja: October 05, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Buie Laurentiu 2  
     
     
     
  • Pirvu Constantin 3  
    Pirvu Constantin 3  
     
     
  • Piscoiu Viorel 0  
    Nicolici Dragan 0  
     
     
  • Nicolici Dragan 3  
     
    Pirvu Constantin 2  
    Tataru Tiberiu  
  • Vela Gabriel 0  
     
    Tataru Tiberiu 3  
     
  • Popescu Radu 3  
    Popescu Radu 2  
     
     
  • Almajanu Sergiu 0  
    Tataru Tiberiu 3  
     
     
  • Tataru Tiberiu 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Tataru Tiberiu
    9-0-0
    27-4
    27
  • 2.
    Pirvu Constantin
    5-4-0
    17-19
    15
  • 3.
    Popescu Radu
    6-3-0
    24-13
    18
  • 4.
    Nicolici Dragan
    6-4-0
    22-17
    18
  • 5.
    Buie Laurentiu
    5-3-0
    20-15
    15
  • 6.
    Piscoiu Viorel
    5-3-0
    17-13
    15
  • 7.
    Vela Gabriel
    4-3-0
    15-9
    12
  • 8.
    Almajanu Sergiu
    4-3-0
    13-12
    12
  • 9.
    Pralea Constantin
    3-4-0
    13-16
    9
  • 10.
    Doxan Adrian
    2-4-0
    7-12
    6
  • 11.
    Ispas Andrei
    2-4-0
    6-14
    6
  • 12.
    Ardeleanu Bogdan
    1-5-0
    8-17
    3
  • 13.
    Chivaran Alin
    2-3-0
    10-10
    6
  • 14.
    Ruhmann Cristian
    1-3-0
    7-11
    3
  • 15.
    Ghisa Bogdan
    0-4-0
    2-12
    0
  • 16.
    Nicuriciu Razvan
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Nicolici Dragan
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Almajanu Sergiu
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ardeleanu Bogdan
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Vela Gabriel
    1-1-0
    4-3
    3
  • 2.
    Piscoiu Viorel
    1-1-0
    3-3
    3
  • Ispas Andrei
    1-1-0
    3-4
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Tataru Tiberiu
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Pirvu Constantin
    1-1-0
    3-4
    3
  • Pralea Constantin
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Buie Laurentiu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Popescu Radu
    1-1-0
    5-3
    3
  • Doxan Adrian
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Piscoiu Viorel
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Pralea Constantin
    3-2-0
    12-10
    9
  • 4.
    Buie Laurentiu
    3-2-0
    12-10
    9
  • 2.
    Nicolici Dragan
    3-2-0
    12-9
    9
  • Chivaran Alin
    2-3-0
    10-10
    6
  • Nicuriciu Razvan
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Tataru Tiberiu
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Almajanu Sergiu
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Doxan Adrian
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Ispas Andrei
    1-3-0
    3-10
    3
  • Ghisa Bogdan
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 2.
    Popescu Radu
    3-1-0
    11-6
    9
  • 1.
    Vela Gabriel
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Pirvu Constantin
    2-2-0
    6-10
    6
  • 4.
    Ardeleanu Bogdan
    1-3-0
    6-11
    3
  • Ruhmann Cristian
    1-3-0
    7-11
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Pirvu Constantin
    2-3
    Tataru Tiberiu
  • Top 3-4
  • Nicolici Dragan
    1-3
    Popescu Radu
  • Top 4
  • Pirvu Constantin
    3-0
    Nicolici Dragan
  • Popescu Radu
    2-3
    Tataru Tiberiu
  • Top 8
  • Buie Laurentiu
    2-3
    Pirvu Constantin
  • Piscoiu Viorel
    0-3
    Nicolici Dragan
  • Vela Gabriel
    0-3
    Popescu Radu
  • Almajanu Sergiu
    0-3
    Tataru Tiberiu
  • csoport: Felső: 4
  • Nicolici Dragan
    3-1
    Almajanu Sergiu
  • Nicolici Dragan
    3-1
    Ardeleanu Bogdan
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Ardeleanu Bogdan
  • csoport: Felső: 3
  • Piscoiu Viorel
    0-3
    Vela Gabriel
  • Piscoiu Viorel
    3-0
    Ispas Andrei
  • Vela Gabriel
    1-3
    Ispas Andrei
  • csoport: Felső: 2
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Pirvu Constantin
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Pralea Constantin
  • Pirvu Constantin
    3-1
    Pralea Constantin
  • csoport: Felső: 1
  • Popescu Radu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Popescu Radu
    2-3
    Buie Laurentiu
  • Doxan Adrian
    0-3
    Buie Laurentiu
  • csoport: Alsó: 3
  • Pralea Constantin
    3-2
    Chivaran Alin
  • Pralea Constantin
    3-2
    Buie Laurentiu
  • Pralea Constantin
    2-3
    Piscoiu Viorel
  • Pralea Constantin
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Pralea Constantin
    1-3
    Nicolici Dragan
  • Chivaran Alin
    3-1
    Buie Laurentiu
  • Chivaran Alin
    1-3
    Piscoiu Viorel
  • Chivaran Alin
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Chivaran Alin
    1-3
    Nicolici Dragan
  • Buie Laurentiu
    3-2
    Piscoiu Viorel
  • Buie Laurentiu
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Buie Laurentiu
    3-2
    Nicolici Dragan
  • Piscoiu Viorel
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Piscoiu Viorel
    3-1
    Nicolici Dragan
  • Nicuriciu Razvan
    1-3
    Nicolici Dragan
  • csoport: Alsó: 2
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Almajanu Sergiu
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Ghisa Bogdan
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Doxan Adrian
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Ghisa Bogdan
  • Doxan Adrian
    3-0
    Ispas Andrei
  • Doxan Adrian
    3-0
    Ghisa Bogdan
  • Ispas Andrei
    3-1
    Ghisa Bogdan
  • csoport: Alsó: 1
  • Popescu Radu
    3-2
    Vela Gabriel
  • Popescu Radu
    3-0
    Pirvu Constantin
  • Popescu Radu
    2-3
    Ruhmann Cristian
  • Popescu Radu
    3-1
    Ardeleanu Bogdan
  • Vela Gabriel
    3-0
    Pirvu Constantin
  • Vela Gabriel
    3-0
    Ruhmann Cristian
  • Vela Gabriel
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Pirvu Constantin
    3-2
    Ruhmann Cristian
  • Pirvu Constantin
    3-2
    Ardeleanu Bogdan
  • Ruhmann Cristian
    2-3
    Ardeleanu Bogdan
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Popescu Radu 
     
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    3
  • 2
    Vela Gabriel 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Pirvu Constantin 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 4
    Ruhmann Cristian 
    3-2
    0-3
    2-3
     
    2-3
    1
  • 5
    Ardeleanu Bogdan 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tataru Tiberiu 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Almajanu Sergiu 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Doxan Adrian 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Ispas Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Ghisa Bogdan 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pralea Constantin 
     
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    1-3
    3
  • 2
    Chivaran Alin 
    2-3
     
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Buie Laurentiu 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Piscoiu Viorel 
    3-2
    3-1
    2-3
     
    3-0
    3-1
    4
  • 5
    Nicuriciu Razvan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Nicolici Dragan 
    3-1
    3-1
    2-3
    1-3
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Popescu Radu 
     
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Doxan Adrian 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Buie Laurentiu 
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tataru Tiberiu 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Pirvu Constantin 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Pralea Constantin 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Piscoiu Viorel 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Vela Gabriel 
    3-0
     
    1-3
    1
  • 3
    Ispas Andrei 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nicolici Dragan 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Almajanu Sergiu 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Ardeleanu Bogdan 
    1-3
    1-3
     
    0
Támogatók