Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Incepatori

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Incepatori

Ország: Románia Város: Oravița Helyszín: Sala Mare de Sport a Școlii Gimnaziale Romul Ladea Cím: str. Zona-Gării
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 09:05 Befejezés időpontja: October 05, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Popescu Radu
    3-2
    Vela Gabriel
  • Popescu Radu
    3-0
    Pirvu Constantin
  • Popescu Radu
    2-3
    Ruhmann Cristian
  • Popescu Radu
    3-1
    Ardeleanu Bogdan
  • Vela Gabriel
    3-0
    Pirvu Constantin
  • Vela Gabriel
    3-0
    Ruhmann Cristian
  • Vela Gabriel
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Pirvu Constantin
    3-2
    Ruhmann Cristian
  • Pirvu Constantin
    3-2
    Ardeleanu Bogdan
  • Ruhmann Cristian
    2-3
    Ardeleanu Bogdan
  • csoport: 2
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Almajanu Sergiu
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Ghisa Bogdan
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Doxan Adrian
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Ghisa Bogdan
  • Doxan Adrian
    3-0
    Ispas Andrei
  • Doxan Adrian
    3-0
    Ghisa Bogdan
  • Ispas Andrei
    3-1
    Ghisa Bogdan
  • csoport: 3
  • Pralea Constantin
    3-2
    Chivaran Alin
  • Pralea Constantin
    3-2
    Buie Laurentiu
  • Pralea Constantin
    2-3
    Piscoiu Viorel
  • Pralea Constantin
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Pralea Constantin
    1-3
    Nicolici Dragan
  • Chivaran Alin
    3-1
    Buie Laurentiu
  • Chivaran Alin
    1-3
    Piscoiu Viorel
  • Chivaran Alin
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Chivaran Alin
    1-3
    Nicolici Dragan
  • Buie Laurentiu
    3-2
    Piscoiu Viorel
  • Buie Laurentiu
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Buie Laurentiu
    3-2
    Nicolici Dragan
  • Piscoiu Viorel
    3-0
    Nicuriciu Razvan
  • Piscoiu Viorel
    3-1
    Nicolici Dragan
  • Nicuriciu Razvan
    1-3
    Nicolici Dragan
  • csoport: 1
  • Popescu Radu
    3-0
    Doxan Adrian
  • Popescu Radu
    2-3
    Buie Laurentiu
  • Doxan Adrian
    0-3
    Buie Laurentiu
  • csoport: 2
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Pirvu Constantin
  • Tataru Tiberiu
    3-0
    Pralea Constantin
  • Pirvu Constantin
    3-1
    Pralea Constantin
  • csoport: 3
  • Piscoiu Viorel
    0-3
    Vela Gabriel
  • Piscoiu Viorel
    3-0
    Ispas Andrei
  • Vela Gabriel
    1-3
    Ispas Andrei
  • csoport: 4
  • Nicolici Dragan
    3-1
    Almajanu Sergiu
  • Nicolici Dragan
    3-1
    Ardeleanu Bogdan
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Ardeleanu Bogdan
  • Top 8
  • Buie Laurentiu
    2-3
    Pirvu Constantin
  • Piscoiu Viorel
    0-3
    Nicolici Dragan
  • Vela Gabriel
    0-3
    Popescu Radu
  • Almajanu Sergiu
    0-3
    Tataru Tiberiu
  • Top 4
  • Pirvu Constantin
    3-0
    Nicolici Dragan
  • Popescu Radu
    2-3
    Tataru Tiberiu
  • Top 3-4
  • Nicolici Dragan
    1-3
    Popescu Radu
  • Top 1-2
  • Pirvu Constantin
    2-3
    Tataru Tiberiu
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popescu Radu
    3-2
    3-0
    2-3
    3-1
    3
    2
  • 2
    Vela Gabriel
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 3
    Pirvu Constantin
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 4
    Ruhmann Cristian
    3-2
    0-3
    2-3
    2-3
    1
    5
  • 5
    Ardeleanu Bogdan
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tataru Tiberiu
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Almajanu Sergiu
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 3
    Doxan Adrian
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Ispas Andrei
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Ghisa Bogdan
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pralea Constantin
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 2
    Chivaran Alin
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    1-3
    2
    5
  • 3
    Buie Laurentiu
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-2
    3
    4
  • 4
    Piscoiu Viorel
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 5
    Nicuriciu Razvan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Nicolici Dragan
    3-1
    3-1
    2-3
    1-3
    3-1
    3
    2
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popescu Radu
    3-0
    2-3
    1
    2
  • 2
    Doxan Adrian
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Buie Laurentiu
    3-2
    3-0
    2
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tataru Tiberiu
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Pirvu Constantin
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Pralea Constantin
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Piscoiu Viorel
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Vela Gabriel
    3-0
    1-3
    1
    1
  • 3
    Ispas Andrei
    0-3
    3-1
    1
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nicolici Dragan
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Almajanu Sergiu
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Ardeleanu Bogdan
    1-3
    1-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...