Turneu A

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Elite

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Oravița
Helyszín: Sala Mare de Sport a Școlii Gimnaziale Romul Ladea
Cím: str. Zona-Gării
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 15:45
Befejezés időpontja: October 05, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Sorescu Deian
    3-2
    Verdet Adrian
  • Top 4
  • Sorescu Deian
    3-0
    Mutrescu Eugen
  • Verdet Adrian
    3-2
    Glisa Valentin
  • Top 8
  • Sorescu Deian
    3-0
    Boru Lucian
  • Put Gabriel
    1-3
    Mutrescu Eugen
  • Roman Bogdan
    2-3
    Verdet Adrian
  • Thouzard Adrian
    0-3
    Glisa Valentin
  • Top 16
  • Sorescu Deian
    3-0
  • Mihalescu Dinu
    1-3
    Boru Lucian
  • Put Gabriel
    3-1
    Ciucioiu Dorin
  • 0-3
    Mutrescu Eugen
  • Roman Bogdan
    3-0
  • Costache Rosioru Cristian
    1-3
    Verdet Adrian
  • Thouzard Adrian
    3-2
    Parvu Nicolae
  • 0-3
    Glisa Valentin
  • csoport: Alsó: 3
  • Mutrescu Eugen
    2-3
    Roman Bogdan
  • Mutrescu Eugen
    3-1
    Parvu Nicolae
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Mihalescu Dinu
  • Mutrescu Eugen
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Roman Bogdan
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Roman Bogdan
    3-1
    Mihalescu Dinu
  • Roman Bogdan
    3-0
    Curuț Gabriel
  • Parvu Nicolae
    3-1
    Mihalescu Dinu
  • Parvu Nicolae
    1-3
    Curuț Gabriel
  • Mihalescu Dinu
    3-0
    Curuț Gabriel
  • csoport: Alsó: 2
  • Glisa Valentin
    3-0
    Put Gabriel
  • Glisa Valentin
    3-0
    Boru Lucian
  • Glisa Valentin
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Glisa Valentin
    3-0
    Kaposta Victor
  • Put Gabriel
    3-0
    Boru Lucian
  • Put Gabriel
    3-1
    Costache Rosioru Cristian
  • Put Gabriel
    3-0
    Kaposta Victor
  • Boru Lucian
    3-0
    Costache Rosioru Cristian
  • Boru Lucian
    3-1
    Kaposta Victor
  • Costache Rosioru Cristian
    3-0
    Kaposta Victor
  • csoport: Alsó: 1
  • Sorescu Deian
    3-0
    Thouzard Adrian
  • Sorescu Deian
    3-2
    Verdet Adrian
  • Sorescu Deian
    3-0
    Mirza Sorin
  • Sorescu Deian
    3-0
    Ciucioiu Dorin
  • Thouzard Adrian
    0-3
    Verdet Adrian
  • Thouzard Adrian
    3-2
    Mirza Sorin
  • Thouzard Adrian
    3-1
    Ciucioiu Dorin
  • Verdet Adrian
    3-1
    Mirza Sorin
  • Verdet Adrian
    3-0
    Ciucioiu Dorin
  • Mirza Sorin
    2-3
    Ciucioiu Dorin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sorescu Deian 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Thouzard Adrian 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Verdet Adrian 
    2-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Mirza Sorin 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Ciucioiu Dorin 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Glisa Valentin 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Put Gabriel 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Boru Lucian 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Costache Rosioru Cristian 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Kaposta Victor 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mutrescu Eugen 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Roman Bogdan 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Parvu Nicolae 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 4
    Mihalescu Dinu 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Curuț Gabriel 
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
Támogatók