Turneu A

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Avansati

Turneu A "Cupa Văii Carașului" - Oravița - 2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Oravița
Helyszín: Sala Mare de Sport a Școlii Gimnaziale Romul Ladea
Cím: str. Zona-Gării
Kezdés időpontja: October 05, 2019, 09:05
Befejezés időpontja: October 05, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Vuca Adrian
    3-0
    Bozosan Petre
  • Top 3-4
  • Balaj Roland
    2-3
    Tamsa Titus
  • Top 4
  • Tamsa Titus
    2-3
    Vuca Adrian
  • Balaj Roland
    2-3
    Bozosan Petre
  • Top 8
  • Tamsa Titus
    3-1
    Iliuta Adrian
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    Vuca Adrian
  • Szivery Adrian
    2-3
    Balaj Roland
  • Bozosan Petre
    3-2
    Cioveie Marian
  • csoport: Felső: 4
  • Balaj Roland
    0-3
    Vuca Adrian
  • Balaj Roland
    3-0
    Gherman Romulus
  • Vuca Adrian
    3-1
    Gherman Romulus
  • csoport: Felső: 3
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Zachel Petre
  • Mitar Marius Tiberiu
    0-3
    Szivery Adrian
  • Zachel Petre
    1-3
    Szivery Adrian
  • csoport: Felső: 2
  • Iliuta Adrian
    3-1
    Craiovan Victor
  • Iliuta Adrian
    2-3
    Cioveie Marian
  • Craiovan Victor
    1-3
    Cioveie Marian
  • csoport: Felső: 1
  • Bozosan Petre
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Bozosan Petre
    1-3
    Tamsa Titus
  • Chiscan Bogdan
    2-3
    Tamsa Titus
  • csoport: Alsó: 3
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Tamsa Titus
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Balaj Roland
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Cioveie Marian
  • Mitar Marius Tiberiu
    1-3
    Faur Lucian
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Lascu Marius
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Greonjan Viorel
  • Tamsa Titus
    0-3
    Balaj Roland
  • Tamsa Titus
    3-0
    Cioveie Marian
  • Tamsa Titus
    3-0
    Faur Lucian
  • Tamsa Titus
    3-1
    Lascu Marius
  • Tamsa Titus
    3-0
    Greonjan Viorel
  • Balaj Roland
    3-0
    Cioveie Marian
  • Balaj Roland
    3-0
    Faur Lucian
  • Balaj Roland
    0-3
    Lascu Marius
  • Balaj Roland
    3-0
    Greonjan Viorel
  • Cioveie Marian
    3-0
    Faur Lucian
  • Cioveie Marian
    3-1
    Lascu Marius
  • Cioveie Marian
    3-0
    Greonjan Viorel
  • Faur Lucian
    1-3
    Lascu Marius
  • Faur Lucian
    3-1
    Greonjan Viorel
  • Lascu Marius
    3-0
    Greonjan Viorel
  • csoport: Alsó: 2
  • Szivery Adrian
    0-3
    Iliuta Adrian
  • Szivery Adrian
    0-3
    Vuca Adrian
  • Szivery Adrian
    3-2
    Chiscan Bogdan
  • Szivery Adrian
    3-1
    Schiau Dan
  • Szivery Adrian
    3-0
    Ilica Lucian
  • Szivery Adrian
    3-1
    Iancu Marinel
  • Iliuta Adrian
    3-1
    Vuca Adrian
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Iliuta Adrian
    3-2
    Schiau Dan
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Ilica Lucian
  • Iliuta Adrian
    3-2
    Iancu Marinel
  • Vuca Adrian
    2-3
    Chiscan Bogdan
  • Vuca Adrian
    3-0
    Schiau Dan
  • Vuca Adrian
    3-0
    Ilica Lucian
  • Vuca Adrian
    3-0
    Iancu Marinel
  • Chiscan Bogdan
    3-2
    Schiau Dan
  • Chiscan Bogdan
    3-1
    Ilica Lucian
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Iancu Marinel
  • Schiau Dan
    3-1
    Ilica Lucian
  • Schiau Dan
    1-3
    Iancu Marinel
  • Ilica Lucian
    3-0
    Iancu Marinel
  • csoport: Alsó: 1
  • Bozosan Petre
    3-0
    Gherman Romulus
  • Bozosan Petre
    3-0
    Borcsi Jozsef
  • Bozosan Petre
    2-3
    Craiovan Victor
  • Bozosan Petre
    3-2
    Caraus Sorin
  • Bozosan Petre
    3-0
    Zachel Petre
  • Bozosan Petre
    3-0
    Greonejant Marinel
  • Gherman Romulus
    3-2
    Borcsi Jozsef
  • Gherman Romulus
    1-3
    Craiovan Victor
  • Gherman Romulus
    3-2
    Caraus Sorin
  • Gherman Romulus
    1-3
    Zachel Petre
  • Gherman Romulus
    3-0
    Greonejant Marinel
  • Borcsi Jozsef
    3-0
    Craiovan Victor
  • Borcsi Jozsef
    3-0
    Caraus Sorin
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Zachel Petre
  • Borcsi Jozsef
    3-0
    Greonejant Marinel
  • Craiovan Victor
    3-2
    Caraus Sorin
  • Craiovan Victor
    1-3
    Zachel Petre
  • Craiovan Victor
    3-0
    Greonejant Marinel
  • Caraus Sorin
    3-0
    Zachel Petre
  • Caraus Sorin
    3-2
    Greonejant Marinel
  • Zachel Petre
    3-0
    Greonejant Marinel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Bozosan Petre 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Gherman Romulus 
    0-3
     
    3-2
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3
  • 3
    Borcsi Jozsef 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 4
    Craiovan Victor 
    3-2
    3-1
    0-3
     
    3-2
    1-3
    3-0
    4
  • 5
    Caraus Sorin 
    2-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 6
    Zachel Petre 
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    0-3
     
    3-0
    4
  • 7
    Greonejant Marinel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Szivery Adrian 
     
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Iliuta Adrian 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    6
  • 3
    Vuca Adrian 
    3-0
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Chiscan Bogdan 
    2-3
    0-3
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Schiau Dan 
    1-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 6
    Ilica Lucian 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 7
    Iancu Marinel 
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Mitar Marius Tiberiu 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Tamsa Titus 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Balaj Roland 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    4
  • 4
    Cioveie Marian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Faur Lucian 
    3-1
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    2
  • 6
    Lascu Marius 
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3
  • 7
    Greonjan Viorel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bozosan Petre 
     
    3-0
    1-3
    1
  • 2
    Chiscan Bogdan 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Tamsa Titus 
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Iliuta Adrian 
     
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Craiovan Victor 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Cioveie Marian 
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mitar Marius Tiberiu 
     
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Zachel Petre 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Szivery Adrian 
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Balaj Roland 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Vuca Adrian 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Gherman Romulus 
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók