Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Open

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Str. Stadionului Nr. 12
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Chirita Nicolae 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Chirita Nicolae 0  
     
     
     
     
  • Canea Kocsis András 3  
    Canea Kocsis András 3  
     
     
     
     
  • Ene Florin 0  
     
    Canea Kocsis András 1  
     
     
     
  • Pădurariu Costel 3  
     
    Bokor Zoltán Jr 3  
     
     
     
  • Györfi Szabolcs 0  
    Pădurariu Costel 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Bokor Zoltán Jr 3  
     
     
     
     
  • Bokor Zoltán Jr 3  
     
     
    Bokor Zoltán Jr 3  
    Bokor Zoltán Jr  
     
  • Szakáli Csaba 3  
     
     
    Grigore Alexandru 1  
     
     
  • 0  
    Szakáli Csaba 3  
     
     
     
     
  • Lovász Vilmos 0  
    Anita Dorel 0  
     
     
     
     
  • Anita Dorel 3  
     
    Szakáli Csaba 1  
     
     
     
  • Veres János 0  
     
    Grigore Alexandru 3  
     
     
     
  • Grigore Alexandru 3  
    Grigore Alexandru 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Vladoiu Gelu 1  
     
     
     
     
  • Vladoiu Gelu 3  
     
     
     
     
     
  • Orha Andrei 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Orha Andrei    
     
     
     
     
  • Matei Mirel 0  
    Ursulescu Ioan    
     
     
     
     
  • Ursulescu Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • Héja Zoltán 0  
     
    Pethő Mihály    
     
     
     
  • Leteanu Marius 3  
    Leteanu Marius 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Pethő Mihály 3  
     
     
     
     
  • Pethő Mihály 3  
     
     
     
     
     
  • Stanciulescu Bogdan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Stanciulescu Bogdan 3  
     
     
     
     
  • László Levente 0  
    Ilie Octavian Marius 1  
     
     
     
     
  • Ilie Octavian Marius 3  
     
    Stanciulescu Bogdan    
     
     
     
  • participant Tókos Pál 3  
     
    Geréb Atilla  
     
     
     
  • Persa Florin 1  
    participant Tókos Pál 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Geréb Atilla 3  
     
     
     
     
  • Geréb Atilla 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Orha Andrei
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Bokor Zoltán Jr
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Stanciulescu Bogdan
    3-1-0
    9-5
    9
  • 4.
    Grigore Alexandru
    3-1-0
    10-5
    9
  • 5.
    Geréb Atilla
    2-1-0
    7-4
    6
  • 6.
    Canea Kocsis András
    2-1-0
    7-3
    6
  • 7.
    Pethő Mihály
    2-1-0
    6-4
    6
  • 8.
    Szakáli Csaba
    2-1-0
    7-3
    6
  • 9.
    Ilie Octavian Marius
    1-1-0
    4-3
    3
  • 10.
    Chirita Nicolae
    1-1-0
    3-3
    3
  • 11.
    Pădurariu Costel
    1-1-0
    4-3
    3
  • 12.
    Vladoiu Gelu
    1-1-0
    4-3
    3
  • 13.
    participant Tókos Pál
    1-1-0
    4-4
    3
  • 14.
    Anita Dorel
    1-1-0
    3-3
    3
  • 15.
    Leteanu Marius
    1-1-0
    4-3
    3
  • 16.
    Matei Mirel
    0-0-1
    0-0
    1
  • 17.
    Ursulescu Ioan
    0-0-1
    0-0
    1
  • 18.
    Ticu Dorin
    0-0-0
    0-0
    0
  • 19.
    Veres János
    0-1-0
    0-3
    0
  • 20.
    Héja Zoltán
    0-1-0
    0-3
    0
  • 21.
    Ene Florin
    0-1-0
    0-3
    0
  • 22.
    Urus Kristóf
    0-0-0
    0-0
    0
  • 23.
    Preda Nicolae
    0-0-0
    0-0
    0
  • 24.
    Zavricescu George
    0-0-0
    0-0
    0
  • 25.
    Vasilescu Remus
    0-0-0
    0-0
    0
  • 26.
    Fazakas Gergely
    0-0-0
    0-0
    0
  • 27.
    Keresztes Zoltán
    0-0-0
    0-0
    0
  • 28.
    Serban Liviu
    0-0-0
    0-0
    0
  • 29.
    Persa Florin
    0-1-0
    1-3
    0
  • 30.
    Fotia Iulian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 31.
    László Levente
    0-1-0
    0-3
    0
  • 32.
    Májai Lehel
    0-0-0
    0-0
    0
  • 33.
    Györfi Szabolcs
    0-1-0
    0-3
    0
  • 34.
    Pelaghie Ioan
    0-0-0
    0-0
    0
  • 35.
    Lovász Vilmos
    0-1-0
    0-3
    0
  • 36.
    Fancsali Kálmán
    0-0-0
    0-0
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Bokor Zoltán Jr
    2-3
    Orha Andrei
  • Top 4
  • Bokor Zoltán Jr
    3-1
    Grigore Alexandru
  • Orha Andrei
    3-0
    Stanciulescu Bogdan
  • Top 8
  • Canea Kocsis András
    1-3
    Bokor Zoltán Jr
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Grigore Alexandru
  • Orha Andrei
    3-0
    Pethő Mihály
  • Stanciulescu Bogdan
    3-1
    Geréb Atilla
  • Top 16
  • Chirita Nicolae
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Pădurariu Costel
    1-3
    Bokor Zoltán Jr
  • Szakáli Csaba
    3-0
    Anita Dorel
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Orha Andrei
    3-0
  • Leteanu Marius
    1-3
    Pethő Mihály
  • Stanciulescu Bogdan
    3-1
    Ilie Octavian Marius
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Geréb Atilla
  • Top 32
  • Chirita Nicolae
    3-0
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Ene Florin
  • Pădurariu Costel
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • 0-3
    Bokor Zoltán Jr
  • Szakáli Csaba
    3-0
  • Lovász Vilmos
    0-3
    Anita Dorel
  • Veres János
    0-3
    Grigore Alexandru
  • 0-3
    Vladoiu Gelu
  • Orha Andrei
    3-0
  • Matei Mirel
    0-0
    Ursulescu Ioan
  • Héja Zoltán
    0-3
    Leteanu Marius
  • 0-3
    Pethő Mihály
  • Stanciulescu Bogdan
    3-0
  • László Levente
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Persa Florin
  • 0-3
    Geréb Atilla
Támogatók