Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Incepatori

Ország: Románia Város: Targu Secuiesc Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Str. Stadionului Nr. 12
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Rogin Florin
    3-1
    Korodi Krisztián
  • Rogin Florin
    3-0
    Ianovici Florin
  • Rogin Florin
    3-0
    Fekete Tamás
  • Rogin Florin
    0-3
    Modoran Marian
  • Korodi Krisztián
    1-3
    Ianovici Florin
  • Korodi Krisztián
    0-3
    Fekete Tamás
  • Korodi Krisztián
    3-0
    Modoran Marian
  • Ianovici Florin
    3-0
    Fekete Tamás
  • Ianovici Florin
    1-3
    Modoran Marian
  • Fekete Tamás
    0-3
    Modoran Marian
  • csoport: 2
  • Beke Hunor
    1-3
    Stanciu Constantin
  • Beke Hunor
    3-2
    Kovács Attila
  • Beke Hunor
    3-1
    Raduly Eduard
  • Beke Hunor
    1-3
    Handra Mark
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Kovács Attila
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Raduly Eduard
  • Stanciu Constantin
    3-1
    Handra Mark
  • Kovács Attila
    2-3
    Raduly Eduard
  • Kovács Attila
    3-1
    Handra Mark
  • Raduly Eduard
    3-0
    Handra Mark
  • csoport: 3
  • Korodi Csaba
    3-0
    Drapac Gheorghe
  • Korodi Csaba
    3-0
    Diplas Adrian
  • Korodi Csaba
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Korodi Csaba
    3-0
    Balazs Boglarka
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Diplas Adrian
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Balazs Boglarka
  • Diplas Adrian
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Diplas Adrian
    3-0
    Balazs Boglarka
  • Mihalcz Szilárd István
    3-2
    Balazs Boglarka
  • csoport: 4
  • Bordás László
    3-1
    Elekes Csaba
  • Bordás László
    3-2
    Miron Catalin
  • Bordás László
    3-0
    Korodi Dániel
  • Bordás László
    3-0
    Schall Imre
  • Elekes Csaba
    2-3
    Miron Catalin
  • Elekes Csaba
    3-0
    Korodi Dániel
  • Elekes Csaba
    0-3
    Schall Imre
  • Miron Catalin
    3-0
    Korodi Dániel
  • Miron Catalin
    0-3
    Schall Imre
  • Korodi Dániel
    0-3
    Schall Imre
  • csoport: 5
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Antal Csaba
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Savina Dan
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Movileanu Adrian
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Lenart Kendi Istvan
  • Antal Csaba
    3-0
    Savina Dan
  • Antal Csaba
    3-1
    Movileanu Adrian
  • Antal Csaba
    3-0
    Lenart Kendi Istvan
  • Savina Dan
    2-3
    Movileanu Adrian
  • Savina Dan
    1-3
    Lenart Kendi Istvan
  • Movileanu Adrian
    0-3
    Lenart Kendi Istvan
  • csoport: 6
  • Gita Dan
    3-1
    Hella Lajos
  • Gita Dan
    3-0
    Apopei Rares Gabriel
  • Gita Dan
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Gita Dan
    3-0
    Boaca Marc
  • Hella Lajos
    3-2
    Apopei Rares Gabriel
  • Hella Lajos
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Hella Lajos
    3-0
    Boaca Marc
  • Apopei Rares Gabriel
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Apopei Rares Gabriel
    3-0
    Boaca Marc
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
    Boaca Marc
  • csoport: 1
  • Modoran Marian
    3-1
    Miron Catalin
  • Modoran Marian
    3-1
    Lenart Kendi Istvan
  • Miron Catalin
    1-3
    Lenart Kendi Istvan
  • csoport: 2
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Diplas Adrian
  • Stanciu Constantin
    0-3
    Apopei Rares Gabriel
  • Diplas Adrian
    2-3
    Apopei Rares Gabriel
  • csoport: 3
  • Korodi Csaba
    3-0
    Raduly Eduard
  • Korodi Csaba
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Raduly Eduard
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • csoport: 4
  • Bordás László
    1-3
    Ianovici Florin
  • Bordás László
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Ianovici Florin
    3-2
    Movileanu Adrian
  • csoport: 5
  • Antal Csaba
    3-0
    Rogin Florin
  • Antal Csaba
    3-1
    Elekes Csaba
  • Rogin Florin
    3-0
    Elekes Csaba
  • csoport: 6
  • Gita Dan
    3-2
    Beke Hunor
  • Gita Dan
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Beke Hunor
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • csoport: 7
  • Hella Lajos
    3-0
    Drapac Gheorghe
  • Hella Lajos
    3-1
    Kovács Attila
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Kovács Attila
  • csoport: 8
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Schall Imre
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Fekete Tamás
  • Schall Imre
    2-3
    Fekete Tamás
  • Top 16
  • Modoran Marian
    3-0
    Raduly Eduard
  • Beke Hunor
    1-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Antal Csaba
    3-0
    Drapac Gheorghe
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Ianovici Florin
  • Korodi Csaba
    3-1
    Lenart Kendi Istvan
  • Fekete Tamás
    0-3
    Gita Dan
  • Hella Lajos
    3-0
    Rogin Florin
  • Bordás László
    3-1
    Apopei Rares Gabriel
  • Top 8
  • Modoran Marian
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Antal Csaba
    3-2
    Stanciu Constantin
  • Korodi Csaba
    3-0
    Gita Dan
  • Hella Lajos
    2-3
    Bordás László
  • Top 4
  • Modoran Marian
    3-0
    Antal Csaba
  • Korodi Csaba
    3-0
    Bordás László
  • Top 1-2
  • Modoran Marian
    3-0
    Korodi Csaba
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Rogin Florin
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    2
  • 2
    Korodi Krisztián
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 3
    Ianovici Florin
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
  • 4
    Fekete Tamás
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
    1
    4
  • 5
    Modoran Marian
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    1
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Beke Hunor
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
    2
  • 2
    Stanciu Constantin
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Kovács Attila
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Raduly Eduard
    1-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    3
  • 5
    Handra Mark
    3-1
    1-3
    1-3
    0-3
    1
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Korodi Csaba
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Drapac Gheorghe
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Diplas Adrian
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Mihalcz Szilárd István
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Balazs Boglarka
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bordás László
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Elekes Csaba
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    4
  • 3
    Miron Catalin
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    3
  • 4
    Korodi Dániel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Schall Imre
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bobu Stefan Minodor
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Antal Csaba
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 3
    Savina Dan
    3-2
    0-3
    2-3
    1-3
    1
    5
  • 4
    Movileanu Adrian
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    2
    4
  • 5
    Lenart Kendi Istvan
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gita Dan
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Hella Lajos
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Apopei Rares Gabriel
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Stoicescu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • 5
    Boaca Marc
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Modoran Marian
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Miron Catalin
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Lenart Kendi Istvan
    1-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stanciu Constantin
    3-0
    0-3
    1
    2
  • 2
    Diplas Adrian
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Apopei Rares Gabriel
    3-0
    3-2
    2
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Korodi Csaba
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Raduly Eduard
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Stoicescu Gheorghe
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bordás László
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Ianovici Florin
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 3
    Movileanu Adrian
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Antal Csaba
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Rogin Florin
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Elekes Csaba
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gita Dan
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Beke Hunor
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Mihalcz Szilárd István
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Hella Lajos
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Drapac Gheorghe
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Kovács Attila
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bobu Stefan Minodor
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Schall Imre
    0-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Fekete Tamás
    1-3
    3-2
    1
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...