Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Str. Stadionului Nr. 12
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Modoran Marian 3  
     
     
     
     
  • Raduly Eduard 0  
    Modoran Marian 3  
     
     
     
  • Beke Hunor 1  
    Bobu Stefan Minodor 1  
     
     
     
  • Bobu Stefan Minodor 3  
     
    Modoran Marian 3  
     
     
  • Antal Csaba 3  
     
    Antal Csaba 0  
     
     
  • Drapac Gheorghe 0  
    Antal Csaba 3  
     
     
     
  • Stanciu Constantin 3  
    Stanciu Constantin 2  
     
     
     
  • Ianovici Florin 0  
     
     
    Modoran Marian 3  
    Modoran Marian  
  • Korodi Csaba 3  
     
     
    Korodi Csaba 0  
     
  • Lenart Kendi Istvan 1  
    Korodi Csaba 3  
     
     
     
  • Fekete Tamás 0  
    Gita Dan 0  
     
     
     
  • Gita Dan 3  
     
    Korodi Csaba 3  
     
     
  • Hella Lajos 3  
     
    Bordás László 0  
     
     
  • Rogin Florin 0  
    Hella Lajos 2  
     
     
     
  • Bordás László 3  
    Bordás László 3  
     
     
     
  • Apopei Rares Gabriel 1  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Modoran Marian
    9-1-0
    27-7
    27
  • 2.
    Korodi Csaba
    9-1-0
    27-4
    27
  • 3.
    Bordás László
    7-2-0
    22-12
    21
  • 4.
    Antal Csaba
    7-2-0
    23-10
    21
  • 5.
    Gita Dan
    7-1-0
    21-6
    21
  • 6.
    Hella Lajos
    6-2-0
    21-9
    18
  • 7.
    Stanciu Constantin
    6-2-0
    20-8
    18
  • 8.
    Bobu Stefan Minodor
    5-3-0
    20-13
    15
  • 9.
    Apopei Rares Gabriel
    4-3-0
    15-11
    12
  • 10.
    Drapac Gheorghe
    4-3-0
    12-9
    12
  • 11.
    Rogin Florin
    4-3-0
    12-10
    12
  • 12.
    Ianovici Florin
    4-3-0
    13-13
    12
  • 13.
    Raduly Eduard
    3-4-0
    10-14
    9
  • 14.
    Lenart Kendi Istvan
    3-4-0
    11-14
    9
  • 15.
    Beke Hunor
    3-4-0
    14-15
    9
  • 16.
    Fekete Tamás
    2-5-0
    7-17
    6
  • 17.
    Schall Imre
    3-3-0
    11-9
    9
  • 18.
    Miron Catalin
    2-4-0
    10-14
    6
  • 19.
    Diplas Adrian
    2-4-0
    8-12
    6
  • 20.
    Movileanu Adrian
    2-4-0
    9-16
    6
  • 21.
    Mihalcz Szilárd István
    1-5-0
    3-17
    3
  • 22.
    Stoicescu Gheorghe
    1-5-0
    3-15
    3
  • 23.
    Elekes Csaba
    1-5-0
    7-15
    3
  • 24.
    Kovács Attila
    1-5-0
    8-16
    3
  • 25.
    Handra Mark
    1-3-0
    5-10
    3
  • 26.
    Savina Dan
    1-3-0
    6-11
    3
  • 27.
    Korodi Krisztián
    1-3-0
    5-9
    3
  • 28.
    Korodi Dániel
    0-4-0
    0-12
    0
  • 29.
    Balazs Boglarka
    0-4-0
    2-12
    0
  • 30.
    Boaca Marc
    0-4-0
    0-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Bobu Stefan Minodor
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Fekete Tamás
    1-1-0
    4-5
    3
  • Schall Imre
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Hella Lajos
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Drapac Gheorghe
    1-1-0
    3-3
    3
  • Kovács Attila
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Gita Dan
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Beke Hunor
    1-1-0
    5-3
    3
  • Mihalcz Szilárd István
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Antal Csaba
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Rogin Florin
    1-1-0
    3-3
    3
  • Elekes Csaba
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Ianovici Florin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Bordás László
    1-1-0
    4-3
    3
  • Movileanu Adrian
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Korodi Csaba
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Raduly Eduard
    1-1-0
    3-3
    3
  • Stoicescu Gheorghe
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Apopei Rares Gabriel
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Stanciu Constantin
    1-1-0
    3-3
    3
  • Diplas Adrian
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Modoran Marian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Lenart Kendi Istvan
    1-1-0
    4-4
    3
  • Miron Catalin
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Gita Dan
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Hella Lajos
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Apopei Rares Gabriel
    2-2-0
    8-6
    6
  • 4.
    Stoicescu Gheorghe
    1-3-0
    3-9
    3
  • Boaca Marc
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Antal Csaba
    3-1-0
    11-4
    9
  • 4.
    Movileanu Adrian
    2-2-0
    7-10
    6
  • 2.
    Bobu Stefan Minodor
    2-2-0
    10-8
    6
  • 3.
    Lenart Kendi Istvan
    2-2-0
    6-7
    6
  • Savina Dan
    1-3-0
    6-11
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Bordás László
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Schall Imre
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Miron Catalin
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Elekes Csaba
    1-3-0
    6-9
    3
  • Korodi Dániel
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Korodi Csaba
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Drapac Gheorghe
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Diplas Adrian
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Mihalcz Szilárd István
    1-3-0
    3-11
    3
  • Balazs Boglarka
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Stanciu Constantin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Beke Hunor
    2-2-0
    8-9
    6
  • 3.
    Raduly Eduard
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Kovács Attila
    1-3-0
    7-10
    3
  • Handra Mark
    1-3-0
    5-10
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Modoran Marian
    3-1-0
    9-4
    9
  • 2.
    Rogin Florin
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Ianovici Florin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Fekete Tamás
    1-3-0
    3-9
    3
  • Korodi Krisztián
    1-3-0
    5-9
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Modoran Marian
    3-0
    Korodi Csaba
  • Top 4
  • Modoran Marian
    3-0
    Antal Csaba
  • Korodi Csaba
    3-0
    Bordás László
  • Top 8
  • Modoran Marian
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Antal Csaba
    3-2
    Stanciu Constantin
  • Korodi Csaba
    3-0
    Gita Dan
  • Hella Lajos
    2-3
    Bordás László
  • Top 16
  • Modoran Marian
    3-0
    Raduly Eduard
  • Beke Hunor
    1-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Antal Csaba
    3-0
    Drapac Gheorghe
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Ianovici Florin
  • Korodi Csaba
    3-1
    Lenart Kendi Istvan
  • Fekete Tamás
    0-3
    Gita Dan
  • Hella Lajos
    3-0
    Rogin Florin
  • Bordás László
    3-1
    Apopei Rares Gabriel
  • csoport: Felső: 8
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Schall Imre
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Fekete Tamás
  • Schall Imre
    2-3
    Fekete Tamás
  • csoport: Felső: 7
  • Hella Lajos
    3-0
    Drapac Gheorghe
  • Hella Lajos
    3-1
    Kovács Attila
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Kovács Attila
  • csoport: Felső: 6
  • Gita Dan
    3-2
    Beke Hunor
  • Gita Dan
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Beke Hunor
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • csoport: Felső: 5
  • Antal Csaba
    3-0
    Rogin Florin
  • Antal Csaba
    3-1
    Elekes Csaba
  • Rogin Florin
    3-0
    Elekes Csaba
  • csoport: Felső: 4
  • Bordás László
    1-3
    Ianovici Florin
  • Bordás László
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Ianovici Florin
    3-2
    Movileanu Adrian
  • csoport: Felső: 3
  • Korodi Csaba
    3-0
    Raduly Eduard
  • Korodi Csaba
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Raduly Eduard
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • csoport: Felső: 2
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Diplas Adrian
  • Stanciu Constantin
    0-3
    Apopei Rares Gabriel
  • Diplas Adrian
    2-3
    Apopei Rares Gabriel
  • csoport: Felső: 1
  • Modoran Marian
    3-1
    Miron Catalin
  • Modoran Marian
    3-1
    Lenart Kendi Istvan
  • Miron Catalin
    1-3
    Lenart Kendi Istvan
  • csoport: Alsó: 6
  • Gita Dan
    3-1
    Hella Lajos
  • Gita Dan
    3-0
    Apopei Rares Gabriel
  • Gita Dan
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Gita Dan
    3-0
    Boaca Marc
  • Hella Lajos
    3-2
    Apopei Rares Gabriel
  • Hella Lajos
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Hella Lajos
    3-0
    Boaca Marc
  • Apopei Rares Gabriel
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Apopei Rares Gabriel
    3-0
    Boaca Marc
  • Stoicescu Gheorghe
    3-0
    Boaca Marc
  • csoport: Alsó: 5
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Antal Csaba
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Savina Dan
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Movileanu Adrian
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Lenart Kendi Istvan
  • Antal Csaba
    3-0
    Savina Dan
  • Antal Csaba
    3-1
    Movileanu Adrian
  • Antal Csaba
    3-0
    Lenart Kendi Istvan
  • Savina Dan
    2-3
    Movileanu Adrian
  • Savina Dan
    1-3
    Lenart Kendi Istvan
  • Movileanu Adrian
    0-3
    Lenart Kendi Istvan
  • csoport: Alsó: 4
  • Bordás László
    3-1
    Elekes Csaba
  • Bordás László
    3-2
    Miron Catalin
  • Bordás László
    3-0
    Korodi Dániel
  • Bordás László
    3-0
    Schall Imre
  • Elekes Csaba
    2-3
    Miron Catalin
  • Elekes Csaba
    3-0
    Korodi Dániel
  • Elekes Csaba
    0-3
    Schall Imre
  • Miron Catalin
    3-0
    Korodi Dániel
  • Miron Catalin
    0-3
    Schall Imre
  • Korodi Dániel
    0-3
    Schall Imre
  • csoport: Alsó: 3
  • Korodi Csaba
    3-0
    Drapac Gheorghe
  • Korodi Csaba
    3-0
    Diplas Adrian
  • Korodi Csaba
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Korodi Csaba
    3-0
    Balazs Boglarka
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Diplas Adrian
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Drapac Gheorghe
    3-0
    Balazs Boglarka
  • Diplas Adrian
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Diplas Adrian
    3-0
    Balazs Boglarka
  • Mihalcz Szilárd István
    3-2
    Balazs Boglarka
  • csoport: Alsó: 2
  • Beke Hunor
    1-3
    Stanciu Constantin
  • Beke Hunor
    3-2
    Kovács Attila
  • Beke Hunor
    3-1
    Raduly Eduard
  • Beke Hunor
    1-3
    Handra Mark
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Kovács Attila
  • Stanciu Constantin
    3-0
    Raduly Eduard
  • Stanciu Constantin
    3-1
    Handra Mark
  • Kovács Attila
    2-3
    Raduly Eduard
  • Kovács Attila
    3-1
    Handra Mark
  • Raduly Eduard
    3-0
    Handra Mark
  • csoport: Alsó: 1
  • Rogin Florin
    3-1
    Korodi Krisztián
  • Rogin Florin
    3-0
    Ianovici Florin
  • Rogin Florin
    3-0
    Fekete Tamás
  • Rogin Florin
    0-3
    Modoran Marian
  • Korodi Krisztián
    1-3
    Ianovici Florin
  • Korodi Krisztián
    0-3
    Fekete Tamás
  • Korodi Krisztián
    3-0
    Modoran Marian
  • Ianovici Florin
    3-0
    Fekete Tamás
  • Ianovici Florin
    1-3
    Modoran Marian
  • Fekete Tamás
    0-3
    Modoran Marian
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Rogin Florin 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3
  • 2
    Korodi Krisztián 
    1-3
     
    1-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Ianovici Florin 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    1-3
    2
  • 4
    Fekete Tamás 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    0-3
    1
  • 5
    Modoran Marian 
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Beke Hunor 
     
    1-3
    3-2
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Stanciu Constantin 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Kovács Attila 
    2-3
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 4
    Raduly Eduard 
    1-3
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 5
    Handra Mark 
    3-1
    1-3
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Korodi Csaba 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Drapac Gheorghe 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Diplas Adrian 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Mihalcz Szilárd István 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Balazs Boglarka 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bordás László 
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Elekes Csaba 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    0-3
    1
  • 3
    Miron Catalin 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Korodi Dániel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Schall Imre 
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bobu Stefan Minodor 
     
    3-2
    2-3
    2-3
    3-0
    2
  • 2
    Antal Csaba 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Savina Dan 
    3-2
    0-3
     
    2-3
    1-3
    1
  • 4
    Movileanu Adrian 
    3-2
    1-3
    3-2
     
    0-3
    2
  • 5
    Lenart Kendi Istvan 
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Gita Dan 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Hella Lajos 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Apopei Rares Gabriel 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Stoicescu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Boaca Marc 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Modoran Marian 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Miron Catalin 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Lenart Kendi Istvan 
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Stanciu Constantin 
     
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Diplas Adrian 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Apopei Rares Gabriel 
    3-0
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Korodi Csaba 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Raduly Eduard 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Stoicescu Gheorghe 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bordás László 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Ianovici Florin 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Movileanu Adrian 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Antal Csaba 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Rogin Florin 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Elekes Csaba 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gita Dan 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Beke Hunor 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Mihalcz Szilárd István 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Hella Lajos 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Drapac Gheorghe 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Kovács Attila 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bobu Stefan Minodor 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Schall Imre 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Fekete Tamás 
    1-3
    3-2
     
    1
Támogatók