Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Elite

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Elite

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Elite

Ország: Románia Város: Targu Secuiesc Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Str. Stadionului Nr. 12
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 14:00 Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Simon Csaba
    0-3
    Irsai István
  • Simon Csaba
    3-0
    Bondoc Alexandru
  • Irsai István
    0-3
    Bondoc Alexandru
  • csoport: 2
  • Medvés Antal
    3-1
    Galiu Mihai
  • Medvés Antal
    3-0
    Ditu Daniel
  • Galiu Mihai
    3-2
    Ditu Daniel
  • csoport: 3
  • Bardocz Szilárd
    2-3
    Józsa Zoltán
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Józsa Zoltán
    3-2
    Ștefan Patrick
  • csoport: 4
  • Pribeagu Sebastian
    0-3
    Tamás Szabolcs
  • Pribeagu Sebastian
    3-1
    Finna Gabor
  • Tamás Szabolcs
    3-0
    Finna Gabor
  • Top 8
  • Simon Csaba
    3-1
    Bardocz Szilárd
  • Galiu Mihai
    0-3
    Tamás Szabolcs
  • Józsa Zoltán
    0-3
    Irsai István
  • Pribeagu Sebastian
    0-3
    Medvés Antal
  • Top 4
  • Simon Csaba
    3-1
    Tamás Szabolcs
  • Irsai István
    0-3
    Medvés Antal
  • Top 1-2
  • Simon Csaba
    3-0
    Medvés Antal
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simon Csaba
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Irsai István
    3-0
    0-3
    1
    1
  • 3
    Bondoc Alexandru
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Medvés Antal
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Galiu Mihai
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Ditu Daniel
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bardocz Szilárd
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Józsa Zoltán
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 3
    Ștefan Patrick
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pribeagu Sebastian
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Tamás Szabolcs
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 3
    Finna Gabor
    1-3
    0-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...