Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Elite

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Str. Stadionului Nr. 12
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Simon Csaba 3  
     
     
     
  • Bardocz Szilárd 1  
    Simon Csaba 3  
     
     
  • Galiu Mihai 0  
    Tamás Szabolcs 1  
     
     
  • Tamás Szabolcs 3  
     
    Simon Csaba 3  
    Simon Csaba  
  • participant Józsa Zoltán 0  
     
    Medvés Antal 0  
     
  • Irsai István 3  
    Irsai István 0  
     
     
  • Pribeagu Sebastian 0  
    Medvés Antal 3  
     
     
  • Medvés Antal 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Simon Csaba
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Medvés Antal
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Tamás Szabolcs
    3-1-0
    10-3
    9
  • 4.
    Irsai István
    2-2-0
    6-6
    6
  • 5.
    participant Józsa Zoltán
    2-1-0
    6-7
    6
  • 6.
    Galiu Mihai
    1-2-0
    4-8
    3
  • 7.
    Bardocz Szilárd
    1-2-0
    6-7
    3
  • 8.
    Pribeagu Sebastian
    1-2-0
    3-7
    3
  • 9.
    Bondoc Alexandru
    1-1-0
    3-3
    3
  • 10.
    Ditu Daniel
    0-2-0
    2-6
    0
  • 11.
    Ștefan Patrick
    0-2-0
    3-6
    0
  • 12.
    Finna Gabor
    0-2-0
    1-6
    0
  • 13.
    Buta Radu
    0-0-0
    0-0
    0
  • 14.
    Hutanu Alin
    0-0-0
    0-0
    0
  • 15.
    Chelmus Ionut
    0-0-0
    0-0
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Tamás Szabolcs
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Pribeagu Sebastian
    1-1-0
    3-4
    3
  • Finna Gabor
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    participant Józsa Zoltán
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    1-1-0
    5-4
    3
  • Ștefan Patrick
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Medvés Antal
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Galiu Mihai
    1-1-0
    4-5
    3
  • Ditu Daniel
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Irsai István
    1-1-0
    3-3
    3
  • 2.
    Simon Csaba
    1-1-0
    3-3
    3
  • Bondoc Alexandru
    1-1-0
    3-3
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Simon Csaba
    3-0
    Medvés Antal
  • Top 4
  • Simon Csaba
    3-1
    Tamás Szabolcs
  • Irsai István
    0-3
    Medvés Antal
  • Top 8
  • Simon Csaba
    3-1
    Bardocz Szilárd
  • Galiu Mihai
    0-3
    Tamás Szabolcs
  • participant Józsa Zoltán
    0-3
    Irsai István
  • Pribeagu Sebastian
    0-3
    Medvés Antal
  • csoport: Felső: 4
  • Pribeagu Sebastian
    0-3
    Tamás Szabolcs
  • Pribeagu Sebastian
    3-1
    Finna Gabor
  • Tamás Szabolcs
    3-0
    Finna Gabor
  • csoport: Felső: 3
  • Bardocz Szilárd
    2-3
    Józsa Zoltán participant
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Ștefan Patrick
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Ștefan Patrick
  • csoport: Felső: 2
  • Medvés Antal
    3-1
    Galiu Mihai
  • Medvés Antal
    3-0
    Ditu Daniel
  • Galiu Mihai
    3-2
    Ditu Daniel
  • csoport: Felső: 1
  • Simon Csaba
    0-3
    Irsai István
  • Simon Csaba
    3-0
    Bondoc Alexandru
  • Irsai István
    0-3
    Bondoc Alexandru
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Simon Csaba 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Irsai István 
    3-0
     
    0-3
    1
  • 3
    Bondoc Alexandru 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Medvés Antal 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Galiu Mihai 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Ditu Daniel 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Józsa Zoltán 
    3-2
     
    3-2
    2
  • 3
    Ștefan Patrick 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Pribeagu Sebastian 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Tamás Szabolcs 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Finna Gabor 
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók