Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Avansati

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Targu Secuiesc
Helyszín: Sala Polivalentă
Cím: Str. Stadionului Nr. 12
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Miklos Botond 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Miklos Botond 1  
     
     
     
     
  • Ailioaie Gheorghe 0  
    Váncsa Zoltán 3  
     
     
     
     
  • Váncsa Zoltán 3  
     
    Váncsa Zoltán 3  
     
     
     
  • Losonczi Dénes 3  
     
    Raduly Ovidiu 2  
     
     
     
  • Hodor Levente 1  
    Losonczi Dénes 1  
     
     
     
     
  • Mitrofan Petrică 1  
    Raduly Ovidiu 3  
     
     
     
     
  • Raduly Ovidiu 3  
     
     
    Váncsa Zoltán 0  
     
     
  • Profiroiu Dorel 1  
     
     
    Toma Dan 3  
     
     
  • Movileanu Neculae 3  
    Movileanu Neculae 1  
     
     
     
     
  • Boér Anita 0  
    Subtirelu Marius 3  
     
     
     
     
  • Subtirelu Marius 3  
     
    Subtirelu Marius 0  
     
     
     
  • Toma Dan 3  
     
    Toma Dan 3  
     
     
     
  • Acriva Marian 0  
    Toma Dan 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Birtalan Levente 0  
     
     
     
     
  • Birtalan Levente 3  
     
     
     
    Toma Dan 1  
    Kovács Eduárd  
  • Tobosaru Gheorghe 3  
     
     
     
    Kovács Eduárd 3  
     
  • 0  
    Tobosaru Gheorghe 3  
     
     
     
     
  • Köntzey József 2  
    Vaszi Dénes 0  
     
     
     
     
  • Vaszi Dénes 3  
     
    Tobosaru Gheorghe 0  
     
     
     
  • Kovács Eduárd 3  
     
    Kovács Eduárd 3  
     
     
     
  • Birtalan Bence 0  
    Kovács Eduárd 3  
     
     
     
     
  • Raduly Marius 3  
    Raduly Marius 0  
     
     
     
     
  • Nitu Serban 2  
     
     
    Kovács Eduárd 3  
     
     
  • Bedő József 3  
     
     
    Bartha István Zsolt 1  
     
     
  • Darie Gabriel 0  
    Bedő József 3  
     
     
     
     
  • Loghin Florin 3  
    Loghin Florin 2  
     
     
     
     
  • Ciobanu Adrian 0  
     
    Bedő József 1  
     
     
     
  • Csurulya Gyula 0  
     
    Bartha István Zsolt 3  
     
     
     
  • Bartha István Zsolt 3  
    Bartha István Zsolt 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Sterczer Sándor 0  
     
     
     
     
  • Sterczer Sándor 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Kovács Eduárd
    7-1-0
    22-5
    21
  • 2.
    Toma Dan
    7-2-0
    23-8
    21
  • 3.
    Bartha István Zsolt
    6-2-0
    21-7
    18
  • 4.
    Váncsa Zoltán
    6-2-0
    19-10
    18
  • 5.
    Raduly Ovidiu
    6-1-0
    20-10
    18
  • 6.
    Bedő József
    6-1-0
    19-7
    18
  • 7.
    Subtirelu Marius
    5-2-0
    17-11
    15
  • 8.
    Tobosaru Gheorghe
    5-2-0
    15-10
    15
  • 9.
    Loghin Florin
    5-1-0
    17-6
    15
  • 10.
    Losonczi Dénes
    4-2-0
    14-7
    12
  • 11.
    Miklos Botond
    4-2-0
    14-9
    12
  • 12.
    Sterczer Sándor
    4-2-0
    14-8
    12
  • 13.
    Vaszi Dénes
    4-2-0
    14-11
    12
  • 14.
    Raduly Marius
    3-3-0
    10-11
    9
  • 15.
    Birtalan Levente
    3-3-0
    9-11
    9
  • 16.
    Movileanu Neculae
    3-2-0
    10-10
    9
  • 17.
    Mitrofan Petrică
    4-1-0
    13-6
    12
  • 18.
    Ciobanu Adrian
    3-2-0
    11-9
    9
  • 19.
    Csurulya Gyula
    3-2-0
    11-7
    9
  • 20.
    Hodor Levente
    3-2-0
    11-7
    9
  • 21.
    Profiroiu Dorel
    2-3-0
    8-10
    6
  • 22.
    Acriva Marian
    2-2-0
    8-7
    6
  • 23.
    Nitu Serban
    2-3-0
    10-10
    6
  • 24.
    Ailioaie Gheorghe
    2-3-0
    8-11
    6
  • 25.
    Darie Gabriel
    2-3-0
    8-10
    6
  • 26.
    Birtalan Bence
    2-3-0
    8-10
    6
  • 27.
    Boér Anita
    1-4-0
    5-12
    3
  • 28.
    Köntzey József
    1-4-0
    7-12
    3
  • 29.
    Adorjan Zoltan
    4-0-0
    12-4
    12
  • 30.
    Demeter Arpad
    3-1-0
    10-6
    9
  • 31.
    Bartos Csongor
    3-1-0
    9-5
    9
  • 32.
    Dolis Narcis
    2-2-0
    9-6
    6
  • 33.
    Kelemen Miklós
    2-2-0
    7-7
    6
  • 34.
    Butunoiu Dorin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 35.
    Ionita Adrian
    1-3-0
    6-10
    3
  • 36.
    Nagy Attila
    1-3-0
    5-10
    3
  • 37.
    Pap Gyula
    1-3-0
    4-10
    3
  • 38.
    Ilyes Sandor
    1-3-0
    6-9
    3
  • 39.
    Vass Péter
    1-3-0
    4-11
    3
  • 40.
    Sisca Nicusor
    1-3-0
    6-11
    3
  • 41.
    Bernad Csaba
    0-4-0
    0-12
    0
  • 42.
    Ferenczi Robert
    0-4-0
    1-12
    0
  • 43.
    Cosau Toader
    0-4-0
    1-12
    0
  • 44.
    Sarcani Andrei
    0-4-0
    2-12
    0
  • 45.
    Ciurca Ovidiu
    0-4-0
    3-12
    0
  • 46.
    Sterczer Zalán
    0-4-0
    4-12
    0
  • 47.
    Birtalan Hunor
    0-4-0
    2-12
    0
  • 48.
    Petra Ioan
    0-4-0
    0-12
    0
  • 49.
    Megyes Andras
    0-3-0
    1-9
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Acriva Marian
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Kovács Eduárd
    2-1-0
    7-3
    6
  • 3.
    Movileanu Neculae
    2-1-0
    6-6
    6
  • 4.
    Megyes Andras
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Demeter Arpad
    3-1-0
    10-6
    9
  • 2.
    Subtirelu Marius
    3-1-0
    11-7
    9
  • 3.
    Raduly Marius
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Darie Gabriel
    2-2-0
    8-7
    6
  • Birtalan Hunor
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Raduly Ovidiu
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Csurulya Gyula
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Dolis Narcis
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Pap Gyula
    1-3-0
    4-10
    3
  • Ferenczi Robert
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Bedő József
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Vaszi Dénes
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Butunoiu Dorin
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Ilyes Sandor
    1-3-0
    6-9
    3
  • Bernad Csaba
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Hodor Levente
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Tobosaru Gheorghe
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    Váncsa Zoltán
    3-1-0
    10-4
    9
  • 4.
    Boér Anita
    1-3-0
    5-9
    3
  • Sarcani Andrei
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Loghin Florin
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Toma Dan
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Birtalan Bence
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Vass Péter
    1-3-0
    4-11
    3
  • Sterczer Zalán
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Adorjan Zoltan
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Bartha István Zsolt
    3-1-0
    11-3
    9
  • 3.
    Profiroiu Dorel
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Köntzey József
    1-3-0
    5-9
    3
  • Petra Ioan
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Mitrofan Petrică
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Bartos Csongor
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Nitu Serban
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Sisca Nicusor
    1-3-0
    6-11
    3
  • Ciurca Ovidiu
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Sterczer Sándor
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Ciobanu Adrian
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Kelemen Miklós
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Ailioaie Gheorghe
    2-2-0
    8-8
    6
  • Cosau Toader
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 2.
    Miklos Botond
    3-1-0
    10-6
    9
  • 1.
    Losonczi Dénes
    3-1-0
    10-3
    9
  • 3.
    Birtalan Levente
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Ionita Adrian
    1-3-0
    6-10
    3
  • Nagy Attila
    1-3-0
    5-10
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Toma Dan
    1-3
    Kovács Eduárd
  • Top 4
  • Váncsa Zoltán
    0-3
    Toma Dan
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Bartha István Zsolt
  • Top 8
  • Váncsa Zoltán
    3-2
    Raduly Ovidiu
  • Subtirelu Marius
    0-3
    Toma Dan
  • Tobosaru Gheorghe
    0-3
    Kovács Eduárd
  • Bedő József
    1-3
    Bartha István Zsolt
  • Top 16
  • Miklos Botond
    1-3
    Váncsa Zoltán
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Raduly Ovidiu
  • Movileanu Neculae
    1-3
    Subtirelu Marius
  • Toma Dan
    3-0
    Birtalan Levente
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Raduly Marius
  • Bedő József
    3-2
    Loghin Florin
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Top 32
  • Miklos Botond
    3-0
  • Ailioaie Gheorghe
    0-3
    Váncsa Zoltán
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Hodor Levente
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Raduly Ovidiu
  • Profiroiu Dorel
    1-3
    Movileanu Neculae
  • Boér Anita
    0-3
    Subtirelu Marius
  • Toma Dan
    3-0
    Acriva Marian
  • 0-3
    Birtalan Levente
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
  • Köntzey József
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Birtalan Bence
  • Raduly Marius
    3-2
    Nitu Serban
  • Bedő József
    3-0
    Darie Gabriel
  • Loghin Florin
    3-0
    Ciobanu Adrian
  • Csurulya Gyula
    0-3
    Bartha István Zsolt
  • 0-3
    Sterczer Sándor
  • csoport: Alsó: 10
  • Kovács Eduárd
    1-3
    Acriva Marian
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Megyes Andras
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Acriva Marian
    3-0
    Megyes Andras
  • Acriva Marian
    2-3
    Movileanu Neculae
  • Megyes Andras
    1-3
    Movileanu Neculae
  • csoport: Alsó: 9
  • Demeter Arpad
    3-2
    Subtirelu Marius
  • Demeter Arpad
    1-3
    Darie Gabriel
  • Demeter Arpad
    3-0
    Raduly Marius
  • Demeter Arpad
    3-1
    Birtalan Hunor
  • Subtirelu Marius
    3-2
    Darie Gabriel
  • Subtirelu Marius
    3-1
    Raduly Marius
  • Subtirelu Marius
    3-1
    Birtalan Hunor
  • Darie Gabriel
    0-3
    Raduly Marius
  • Darie Gabriel
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Raduly Marius
    3-0
    Birtalan Hunor
  • csoport: Alsó: 8
  • Csurulya Gyula
    2-3
    Raduly Ovidiu
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Dolis Narcis
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Pap Gyula
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Raduly Ovidiu
    3-2
    Dolis Narcis
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Pap Gyula
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Dolis Narcis
    3-0
    Pap Gyula
  • Dolis Narcis
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Pap Gyula
    3-1
    Ferenczi Robert
  • csoport: Alsó: 7
  • Bedő József
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Bedő József
    3-0
    Ilyes Sandor
  • Bedő József
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Bedő József
    3-0
    Bernad Csaba
  • Vaszi Dénes
    3-2
    Ilyes Sandor
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Butunoiu Dorin
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Bernad Csaba
  • Ilyes Sandor
    1-3
    Butunoiu Dorin
  • Ilyes Sandor
    3-0
    Bernad Csaba
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Bernad Csaba
  • csoport: Alsó: 6
  • Tobosaru Gheorghe
    0-3
    Hodor Levente
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Boér Anita
  • Hodor Levente
    1-3
    Váncsa Zoltán
  • Hodor Levente
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Hodor Levente
    3-0
    Boér Anita
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Boér Anita
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Boér Anita
  • csoport: Alsó: 5
  • Loghin Florin
    3-1
    Toma Dan
  • Loghin Florin
    3-0
    Birtalan Bence
  • Loghin Florin
    3-2
    Sterczer Zalán
  • Loghin Florin
    3-0
    Vass Péter
  • Toma Dan
    3-2
    Birtalan Bence
  • Toma Dan
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Toma Dan
    3-0
    Vass Péter
  • Birtalan Bence
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Birtalan Bence
    3-1
    Vass Péter
  • Sterczer Zalán
    2-3
    Vass Péter
  • csoport: Alsó: 4
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Profiroiu Dorel
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Köntzey József
  • Bartha István Zsolt
    2-3
    Adorjan Zoltan
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Petra Ioan
  • Profiroiu Dorel
    3-1
    Köntzey József
  • Profiroiu Dorel
    1-3
    Adorjan Zoltan
  • Profiroiu Dorel
    3-0
    Petra Ioan
  • Köntzey József
    1-3
    Adorjan Zoltan
  • Köntzey József
    3-0
    Petra Ioan
  • Adorjan Zoltan
    3-0
    Petra Ioan
  • csoport: Alsó: 3
  • Nitu Serban
    2-3
    Mitrofan Petrică
  • Nitu Serban
    3-0
    Ciurca Ovidiu
  • Nitu Serban
    3-1
    Sisca Nicusor
  • Nitu Serban
    0-3
    Bartos Csongor
  • Mitrofan Petrică
    3-0
    Ciurca Ovidiu
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Sisca Nicusor
  • Mitrofan Petrică
    3-0
    Bartos Csongor
  • Ciurca Ovidiu
    2-3
    Sisca Nicusor
  • Ciurca Ovidiu
    1-3
    Bartos Csongor
  • Sisca Nicusor
    1-3
    Bartos Csongor
  • csoport: Alsó: 2
  • Sterczer Sándor
    2-3
    Ailioaie Gheorghe
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Ciobanu Adrian
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Cosau Toader
  • Ailioaie Gheorghe
    1-3
    Ciobanu Adrian
  • Ailioaie Gheorghe
    1-3
    Kelemen Miklós
  • Ailioaie Gheorghe
    3-0
    Cosau Toader
  • Ciobanu Adrian
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Ciobanu Adrian
    3-1
    Cosau Toader
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Cosau Toader
  • csoport: Alsó: 1
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Birtalan Levente
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Nagy Attila
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Ionita Adrian
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Miklos Botond
  • Birtalan Levente
    3-1
    Nagy Attila
  • Birtalan Levente
    3-1
    Ionita Adrian
  • Birtalan Levente
    0-3
    Miklos Botond
  • Nagy Attila
    1-3
    Ionita Adrian
  • Nagy Attila
    3-1
    Miklos Botond
  • Ionita Adrian
    2-3
    Miklos Botond
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Losonczi Dénes 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
  • 2
    Birtalan Levente 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    Nagy Attila 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Ionita Adrian 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    2-3
    1
  • 5
    Miklos Botond 
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sterczer Sándor 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Ailioaie Gheorghe 
    3-2
     
    1-3
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Ciobanu Adrian 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Kelemen Miklós 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Cosau Toader 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
  • 2
    Mitrofan Petrică 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Ciurca Ovidiu 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    1-3
    0
  • 4
    Sisca Nicusor 
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 5
    Bartos Csongor 
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bartha István Zsolt 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Profiroiu Dorel 
    0-3
     
    3-1
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Köntzey József 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Adorjan Zoltan 
    3-2
    3-1
    3-1
     
    3-0
    4
  • 5
    Petra Ioan 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 2
    Toma Dan 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Birtalan Bence 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Sterczer Zalán 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Vass Péter 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tobosaru Gheorghe 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Hodor Levente 
    3-0
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Váncsa Zoltán 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sarcani Andrei 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Boér Anita 
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bedő József 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Vaszi Dénes 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Ilyes Sandor 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Butunoiu Dorin 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Bernad Csaba 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Csurulya Gyula 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Raduly Ovidiu 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Dolis Narcis 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Pap Gyula 
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Ferenczi Robert 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Demeter Arpad 
     
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Subtirelu Marius 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Darie Gabriel 
    3-1
    2-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Raduly Marius 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Birtalan Hunor 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kovács Eduárd 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Acriva Marian 
    3-1
     
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Megyes Andras 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Movileanu Neculae 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
Támogatók