Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Avansati

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Avansati

Turneu A - Targu Secuiesc - 19.10.2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Targu Secuiesc Helyszín: Sala Polivalentă Cím: Str. Stadionului Nr. 12
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Birtalan Levente
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Nagy Attila
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Ionita Adrian
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Miklos Botond
  • Birtalan Levente
    3-1
    Nagy Attila
  • Birtalan Levente
    3-1
    Ionita Adrian
  • Birtalan Levente
    0-3
    Miklos Botond
  • Nagy Attila
    1-3
    Ionita Adrian
  • Nagy Attila
    3-1
    Miklos Botond
  • Ionita Adrian
    2-3
    Miklos Botond
  • csoport: 2
  • Sterczer Sándor
    2-3
    Ailioaie Gheorghe
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Ciobanu Adrian
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Cosau Toader
  • Ailioaie Gheorghe
    1-3
    Ciobanu Adrian
  • Ailioaie Gheorghe
    1-3
    Kelemen Miklós
  • Ailioaie Gheorghe
    3-0
    Cosau Toader
  • Ciobanu Adrian
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Ciobanu Adrian
    3-1
    Cosau Toader
  • Kelemen Miklós
    3-0
    Cosau Toader
  • csoport: 3
  • Nitu Serban
    2-3
    Mitrofan Petrică
  • Nitu Serban
    3-0
    Ciurcă Ovidiu
  • Nitu Serban
    3-1
    Sisca Nicusor
  • Nitu Serban
    0-3
    Bartos Csongor
  • Mitrofan Petrică
    3-0
    Ciurcă Ovidiu
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Sisca Nicusor
  • Mitrofan Petrică
    3-0
    Bartos Csongor
  • Ciurcă Ovidiu
    2-3
    Sisca Nicusor
  • Ciurcă Ovidiu
    1-3
    Bartos Csongor
  • Sisca Nicusor
    1-3
    Bartos Csongor
  • csoport: 4
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Profiroiu Dorel
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Köntzey József
  • Bartha István Zsolt
    2-3
    Adorjan Zoltan
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Petra Ioan
  • Profiroiu Dorel
    3-1
    Köntzey József
  • Profiroiu Dorel
    1-3
    Adorjan Zoltan
  • Profiroiu Dorel
    3-0
    Petra Ioan
  • Köntzey József
    1-3
    Adorjan Zoltan
  • Köntzey József
    3-0
    Petra Ioan
  • Adorjan Zoltan
    3-0
    Petra Ioan
  • csoport: 5
  • Loghin Florin
    3-1
    Toma Dan
  • Loghin Florin
    3-0
    Birtalan Bence
  • Loghin Florin
    3-2
    Sterczer Zalán
  • Loghin Florin
    3-0
    Vass Péter
  • Toma Dan
    3-2
    Birtalan Bence
  • Toma Dan
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Toma Dan
    3-0
    Vass Péter
  • Birtalan Bence
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Birtalan Bence
    3-1
    Vass Péter
  • Sterczer Zalán
    2-3
    Vass Péter
  • csoport: 6
  • Tobosaru Gheorghe
    0-3
    Hodor Levente
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Tobosaru Gheorghe
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Boér Anita
  • Hodor Levente
    1-3
    Váncsa Zoltán
  • Hodor Levente
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Hodor Levente
    3-0
    Boér Anita
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Boér Anita
  • Sarcani Andrei
    0-3
    Boér Anita
  • csoport: 7
  • Bedő József
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Bedő József
    3-0
    Ilyes Sandor
  • Bedő József
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Bedő József
    3-0
    Bernad Csaba
  • Vaszi Dénes
    3-2
    Ilyes Sandor
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Butunoiu Dorin
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Bernad Csaba
  • Ilyes Sandor
    1-3
    Butunoiu Dorin
  • Ilyes Sandor
    3-0
    Bernad Csaba
  • Butunoiu Dorin
    3-0
    Bernad Csaba
  • csoport: 8
  • Csurulya Gyula
    2-3
    Raduly Ovidiu
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Dolis Narcis
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Pap Gyula
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Raduly Ovidiu
    3-2
    Dolis Narcis
  • Raduly Ovidiu
    3-1
    Pap Gyula
  • Raduly Ovidiu
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Dolis Narcis
    3-0
    Pap Gyula
  • Dolis Narcis
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Pap Gyula
    3-1
    Ferenczi Robert
  • csoport: 9
  • Demeter Arpad
    3-2
    Subtirelu Marius
  • Demeter Arpad
    1-3
    Darie Gabriel
  • Demeter Arpad
    3-0
    Raduly Marius
  • Demeter Arpad
    3-1
    Birtalan Hunor
  • Subtirelu Marius
    3-2
    Darie Gabriel
  • Subtirelu Marius
    3-1
    Raduly Marius
  • Subtirelu Marius
    3-1
    Birtalan Hunor
  • Darie Gabriel
    0-3
    Raduly Marius
  • Darie Gabriel
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Raduly Marius
    3-0
    Birtalan Hunor
  • csoport: 10
  • Kovács Eduárd
    1-3
    Acriva Marian
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Megyes Andras
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Acriva Marian
    3-0
    Megyes Andras
  • Acriva Marian
    2-3
    Movileanu Neculae
  • Megyes Andras
    1-3
    Movileanu Neculae
  • Top 32
  • Miklos Botond
    3-0
  • Ailioaie Gheorghe
    0-3
    Váncsa Zoltán
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Hodor Levente
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Raduly Ovidiu
  • Profiroiu Dorel
    1-3
    Movileanu Neculae
  • Boér Anita
    0-3
    Subtirelu Marius
  • Toma Dan
    3-0
    Acriva Marian
  • 0-3
    Birtalan Levente
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
  • Köntzey József
    2-3
    Vaszi Dénes
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Birtalan Bence
  • Raduly Marius
    3-2
    Nitu Serban
  • Bedő József
    3-0
    Darie Gabriel
  • Loghin Florin
    3-0
    Ciobanu Adrian
  • Csurulya Gyula
    0-3
    Bartha István Zsolt
  • 0-3
    Sterczer Sándor
  • Top 16
  • Miklos Botond
    1-3
    Váncsa Zoltán
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Raduly Ovidiu
  • Movileanu Neculae
    1-3
    Subtirelu Marius
  • Toma Dan
    3-0
    Birtalan Levente
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Vaszi Dénes
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Raduly Marius
  • Bedő József
    3-2
    Loghin Florin
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Sterczer Sándor
  • Top 8
  • Váncsa Zoltán
    3-2
    Raduly Ovidiu
  • Subtirelu Marius
    0-3
    Toma Dan
  • Tobosaru Gheorghe
    0-3
    Kovács Eduárd
  • Bedő József
    1-3
    Bartha István Zsolt
  • Top 4
  • Váncsa Zoltán
    0-3
    Toma Dan
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Bartha István Zsolt
  • Top 1-2
  • Toma Dan
    1-3
    Kovács Eduárd
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Losonczi Dénes
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    1
  • 2
    Birtalan Levente
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
    3
  • 3
    Nagy Attila
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 4
    Ionita Adrian
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    4
  • 5
    Miklos Botond
    3-1
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sterczer Sándor
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Ailioaie Gheorghe
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 3
    Ciobanu Adrian
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 4
    Kelemen Miklós
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Cosau Toader
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    2
    3
  • 2
    Mitrofan Petrică
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Ciurcă Ovidiu
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    5
  • 4
    Sisca Nicusor
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
  • 5
    Bartos Csongor
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bartha István Zsolt
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 2
    Profiroiu Dorel
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    3
  • 3
    Köntzey József
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Adorjan Zoltan
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 5
    Petra Ioan
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 2
    Toma Dan
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 3
    Birtalan Bence
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 4
    Sterczer Zalán
    2-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Vass Péter
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tobosaru Gheorghe
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
    3
  • 2
    Hodor Levente
    3-0
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 3
    Váncsa Zoltán
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Sarcani Andrei
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • 5
    Boér Anita
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bedő József
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Vaszi Dénes
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Ilyes Sandor
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Butunoiu Dorin
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 5
    Bernad Csaba
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csurulya Gyula
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Raduly Ovidiu
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Dolis Narcis
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 4
    Pap Gyula
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Ferenczi Robert
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Demeter Arpad
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Subtirelu Marius
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 3
    Darie Gabriel
    3-1
    2-3
    0-3
    3-0
    2
    4
  • 4
    Raduly Marius
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 5
    Birtalan Hunor
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Kovács Eduárd
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Acriva Marian
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    1
  • 3
    Megyes Andras
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Movileanu Neculae
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...