Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Open+Elite

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Open+Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Vălenii de Munte
Helyszín: Sala de Sport Stelian Manolescu
Cím: Bulevardul Nicolae Iorga
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: October 26, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Fratila Robert 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Fratila Robert 3  
     
     
     
     
  • Sorescu Mircea 0  
    Grigore Alexandru 0  
     
     
     
     
  • Grigore Alexandru 3  
     
    Fratila Robert 3  
     
     
     
  • Dracea Gabriel 3  
     
    Totpal Marius 0  
     
     
     
  • Mostovoi Andrei 1  
    Dracea Gabriel 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Totpal Marius 3  
     
     
     
     
  • Totpal Marius 3  
     
     
    Fratila Robert 3  
     
     
  • Ștefan Patrick 3  
     
     
    Ștefan Patrick 0  
     
     
  • 0  
    Ștefan Patrick 3  
     
     
     
     
  • Voin Doru 0  
    Vasilescu Remus 2  
     
     
     
     
  • Vasilescu Remus 3  
     
    Ștefan Patrick 3  
     
     
     
  • Istrate Cristian 1  
     
    Welker Iván 1  
     
     
     
  • Trocan Nicolae 3  
    Trocan Nicolae 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Welker Iván 3  
     
     
     
     
  • Welker Iván 3  
     
     
     
    Fratila Robert 3  
    Fratila Robert  
  • Iancu George 3  
     
     
     
    Galiu Mihai 0  
     
  • 0  
    Iancu George 1  
     
     
     
     
  • Retegan Cosmin 1  
    Neagoe Costin 3  
     
     
     
     
  • Neagoe Costin 3  
     
    Neagoe Costin 1  
     
     
     
  • Mihaila Nicolae 2  
     
    Galiu Mihai 3  
     
     
     
  • Ilie Octavian Marius 3  
    Ilie Octavian Marius 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Galiu Mihai 3  
     
     
     
     
  • Galiu Mihai 3  
     
     
    Galiu Mihai 3  
     
     
  • Chiru Sorin 3  
     
     
    Zavricescu George 0  
     
     
  • 0  
    Chiru Sorin 1  
     
     
     
     
  • Zavricescu George 3  
    Zavricescu George 3  
     
     
     
     
  • Laur Boro 0  
     
    Zavricescu George 3  
     
     
     
  • Plaiasu Ion 1  
     
    Ivan Valentin 1  
     
     
     
  • Ivan Valentin 3  
    Ivan Valentin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Corbu Darius 0  
     
     
     
     
  • Corbu Darius 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Fratila Robert
    10-0-0
    30-0
    30
  • 2.
    Galiu Mihai
    8-1-0
    24-7
    24
  • 3.
    Ștefan Patrick
    7-2-0
    21-14
    21
  • 4.
    Zavricescu George
    5-4-0
    19-18
    15
  • 5.
    Welker Iván
    7-1-0
    22-6
    21
  • 6.
    Neagoe Costin
    6-2-0
    20-12
    18
  • 7.
    Totpal Marius
    5-2-0
    15-10
    15
  • 8.
    Ivan Valentin
    4-3-0
    13-12
    12
  • 9.
    Iancu George
    6-1-0
    19-6
    18
  • 10.
    Corbu Darius
    5-2-0
    17-7
    15
  • 11.
    Vasilescu Remus
    5-2-0
    17-10
    15
  • 12.
    Dracea Gabriel
    5-2-0
    17-9
    15
  • 13.
    Grigore Alexandru
    4-3-0
    13-12
    12
  • 14.
    Chiru Sorin
    4-3-0
    16-10
    12
  • 15.
    Ilie Octavian Marius
    3-4-0
    11-14
    9
  • 16.
    Trocan Nicolae
    2-4-0
    9-14
    6
  • 17.
    Sorescu Mircea
    3-3-0
    10-11
    9
  • 18.
    Retegan Cosmin
    3-3-0
    12-12
    9
  • 19.
    Laur Boro
    3-3-0
    13-10
    9
  • 20.
    Istrate Cristian
    3-3-0
    11-12
    9
  • 21.
    Plaiasu Ion
    3-3-0
    10-15
    9
  • 22.
    Mihaila Nicolae
    3-3-0
    13-12
    9
  • 23.
    Voin Doru
    2-4-0
    12-13
    6
  • 24.
    Mostovoi Andrei
    2-4-0
    8-13
    6
  • 25.
    Panait Genu
    2-3-0
    7-11
    6
  • 26.
    Stancescu Sebastian
    2-3-0
    9-11
    6
  • 27.
    Visan Victor
    1-4-0
    5-12
    3
  • 28.
    Sarbu Dan
    1-4-0
    5-13
    3
  • 29.
    Bodeanu Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • 30.
    Ene Florin
    1-4-0
    6-14
    3
  • 31.
    Chivu Adrian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 32.
    Piperea Florin
    0-5-0
    2-15
    0
  • 33.
    Popescu George
    0-5-0
    0-15
    0
  • 34.
    Stan Catalin
    0-5-0
    4-15
    0
  • 35.
    Stancalie Doru
    0-5-0
    5-15
    0
  • 36.
    Constantin Cristina
    0-4-0
    6-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Galiu Mihai
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Totpal Marius
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Ivan Valentin
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Trocan Nicolae
    1-3-0
    5-10
    3
  • Constantin Cristina
    0-4-0
    6-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Ștefan Patrick
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Sorescu Mircea
    3-2-0
    10-8
    9
  • 2.
    Chiru Sorin
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Retegan Cosmin
    3-2-0
    11-9
    9
  • Bodeanu Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • Ene Florin
    1-4-0
    6-14
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Welker Iván
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Laur Boro
    3-2-0
    13-7
    9
  • 3.
    Grigore Alexandru
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Ilie Octavian Marius
    2-3-0
    8-9
    6
  • Panait Genu
    2-3-0
    7-11
    6
  • Popescu George
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Iancu George
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Dracea Gabriel
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Plaiasu Ion
    3-2-0
    9-12
    9
  • 4.
    Voin Doru
    2-3-0
    12-10
    6
  • Visan Victor
    1-4-0
    5-12
    3
  • Stan Catalin
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 2.
    Neagoe Costin
    4-1-0
    13-7
    12
  • 1.
    Corbu Darius
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Vasilescu Remus
    4-1-0
    12-7
    12
  • 4.
    Mostovoi Andrei
    2-3-0
    7-10
    6
  • Sarbu Dan
    1-4-0
    5-13
    3
  • Stancalie Doru
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Fratila Robert
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Mihaila Nicolae
    3-2-0
    11-9
    9
  • 3.
    Istrate Cristian
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Zavricescu George
    2-3-0
    10-13
    6
  • Stancescu Sebastian
    2-3-0
    9-11
    6
  • Piperea Florin
    0-5-0
    2-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Fratila Robert
    3-0
    Galiu Mihai
  • Top 4
  • Fratila Robert
    3-0
    Ștefan Patrick
  • Galiu Mihai
    3-0
    Zavricescu George
  • Top 8
  • Fratila Robert
    3-0
    Totpal Marius
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Welker Iván
  • Neagoe Costin
    1-3
    Galiu Mihai
  • Zavricescu George
    3-1
    Ivan Valentin
  • Top 16
  • Fratila Robert
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Dracea Gabriel
    2-3
    Totpal Marius
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Vasilescu Remus
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Welker Iván
  • Iancu George
    1-3
    Neagoe Costin
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Galiu Mihai
  • Chiru Sorin
    1-3
    Zavricescu George
  • Ivan Valentin
    3-0
    Corbu Darius
  • Top 32
  • Fratila Robert
    3-0
  • Sorescu Mircea
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Dracea Gabriel
    3-1
    Mostovoi Andrei
  • 0-3
    Totpal Marius
  • Ștefan Patrick
    3-0
  • Voin Doru
    0-3
    Vasilescu Remus
  • Istrate Cristian
    1-3
    Trocan Nicolae
  • 0-3
    Welker Iván
  • Iancu George
    3-0
  • Retegan Cosmin
    1-3
    Neagoe Costin
  • Mihaila Nicolae
    2-3
    Ilie Octavian Marius
  • 0-3
    Galiu Mihai
  • Chiru Sorin
    3-0
  • Zavricescu George
    3-0
    Laur Boro
  • Plaiasu Ion
    1-3
    Ivan Valentin
  • 0-3
    Corbu Darius
  • csoport: Alsó: 6
  • Totpal Marius
    0-3
    Galiu Mihai
  • Totpal Marius
    3-0
    Trocan Nicolae
  • Totpal Marius
    3-0
    Ivan Valentin
  • Totpal Marius
    3-2
    Constantin Cristina
  • Galiu Mihai
    3-1
    Trocan Nicolae
  • Galiu Mihai
    3-0
    Ivan Valentin
  • Galiu Mihai
    3-2
    Constantin Cristina
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Ivan Valentin
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Constantin Cristina
  • Ivan Valentin
    3-1
    Constantin Cristina
  • csoport: Alsó: 5
  • Ștefan Patrick
    0-3
    Retegan Cosmin
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Sorescu Mircea
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Chiru Sorin
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Bodeanu Dan
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Ene Florin
  • Retegan Cosmin
    1-3
    Sorescu Mircea
  • Retegan Cosmin
    1-3
    Chiru Sorin
  • Retegan Cosmin
    3-2
    Bodeanu Dan
  • Retegan Cosmin
    3-1
    Ene Florin
  • Sorescu Mircea
    0-3
    Chiru Sorin
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Bodeanu Dan
  • Sorescu Mircea
    3-1
    Ene Florin
  • Chiru Sorin
    3-0
    Bodeanu Dan
  • Chiru Sorin
    2-3
    Ene Florin
  • Bodeanu Dan
    3-0
    Ene Florin
  • csoport: Alsó: 4
  • Welker Iván
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Welker Iván
    3-2
    Laur Boro
  • Welker Iván
    3-0
    Panait Genu
  • Welker Iván
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Welker Iván
    3-0
    Popescu George
  • Grigore Alexandru
    1-3
    Laur Boro
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Panait Genu
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Popescu George
  • Laur Boro
    2-3
    Panait Genu
  • Laur Boro
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Laur Boro
    3-0
    Popescu George
  • Panait Genu
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Panait Genu
    3-0
    Popescu George
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Popescu George
  • csoport: Alsó: 3
  • Iancu George
    3-0
    Dracea Gabriel
  • Iancu George
    3-2
    Voin Doru
  • Iancu George
    3-1
    Stan Catalin
  • Iancu George
    3-0
    Plaiasu Ion
  • Iancu George
    3-0
    Visan Victor
  • Dracea Gabriel
    3-2
    Voin Doru
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Stan Catalin
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Plaiasu Ion
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Visan Victor
  • Voin Doru
    3-1
    Stan Catalin
  • Voin Doru
    2-3
    Plaiasu Ion
  • Voin Doru
    3-0
    Visan Victor
  • Stan Catalin
    2-3
    Plaiasu Ion
  • Stan Catalin
    0-3
    Visan Victor
  • Plaiasu Ion
    3-2
    Visan Victor
  • csoport: Alsó: 2
  • Neagoe Costin
    3-2
    Corbu Darius
  • Neagoe Costin
    3-0
    Mostovoi Andrei
  • Neagoe Costin
    1-3
    Vasilescu Remus
  • Neagoe Costin
    3-1
    Sarbu Dan
  • Neagoe Costin
    3-1
    Stancalie Doru
  • Corbu Darius
    3-0
    Mostovoi Andrei
  • Corbu Darius
    3-0
    Vasilescu Remus
  • Corbu Darius
    3-0
    Sarbu Dan
  • Corbu Darius
    3-1
    Stancalie Doru
  • Mostovoi Andrei
    1-3
    Vasilescu Remus
  • Mostovoi Andrei
    3-1
    Sarbu Dan
  • Mostovoi Andrei
    3-0
    Stancalie Doru
  • Vasilescu Remus
    3-0
    Sarbu Dan
  • Vasilescu Remus
    3-2
    Stancalie Doru
  • Sarbu Dan
    3-1
    Stancalie Doru
  • csoport: Alsó: 1
  • Fratila Robert
    3-0
    Mihaila Nicolae
  • Fratila Robert
    3-0
    Istrate Cristian
  • Fratila Robert
    3-0
    Stancescu Sebastian
  • Fratila Robert
    3-0
    Zavricescu George
  • Fratila Robert
    3-0
    Piperea Florin
  • Mihaila Nicolae
    3-1
    Istrate Cristian
  • Mihaila Nicolae
    2-3
    Stancescu Sebastian
  • Mihaila Nicolae
    3-2
    Zavricescu George
  • Mihaila Nicolae
    3-0
    Piperea Florin
  • Istrate Cristian
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Istrate Cristian
    3-2
    Zavricescu George
  • Istrate Cristian
    3-0
    Piperea Florin
  • Stancescu Sebastian
    2-3
    Zavricescu George
  • Stancescu Sebastian
    3-0
    Piperea Florin
  • Zavricescu George
    3-2
    Piperea Florin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fratila Robert 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Mihaila Nicolae 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Istrate Cristian 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Stancescu Sebastian 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    2-3
    3-0
    2
  • 5
    Zavricescu George 
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 6
    Piperea Florin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Neagoe Costin 
     
    3-2
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Corbu Darius 
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Mostovoi Andrei 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Vasilescu Remus 
    3-1
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-2
    4
  • 5
    Sarbu Dan 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Stancalie Doru 
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iancu George 
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Dracea Gabriel 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Voin Doru 
    2-3
    2-3
     
    3-1
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Stan Catalin 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 5
    Plaiasu Ion 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
     
    3-2
    3
  • 6
    Visan Victor 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Welker Iván 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Grigore Alexandru 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Laur Boro 
    2-3
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Panait Genu 
    0-3
    1-3
    3-2
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Ilie Octavian Marius 
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Popescu George 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ștefan Patrick 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Retegan Cosmin 
    3-0
     
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Sorescu Mircea 
    1-3
    3-1
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Chiru Sorin 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    2-3
    3
  • 5
    Bodeanu Dan 
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Ene Florin 
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Totpal Marius 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Galiu Mihai 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Trocan Nicolae 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    1
  • 4
    Ivan Valentin 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 5
    Constantin Cristina 
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
     
    0
Támogatók