Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Open+Elite

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Open+Elite

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Open+Elite

Ország: Románia Város: Vălenii de Munte Helyszín: Sala de Sport Stelian Manolescu Cím: Bulevardul Nicolae Iorga
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 14:00 Befejezés időpontja: October 26, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Fratila Robert
    3-0
    Mihaila Nicolae
  • Fratila Robert
    3-0
    Istrate Cristian
  • Fratila Robert
    3-0
    Stancescu Sebastian
  • Fratila Robert
    3-0
    Zavricescu George
  • Fratila Robert
    3-0
    Piperea Florin
  • Mihaila Nicolae
    3-1
    Istrate Cristian
  • Mihaila Nicolae
    2-3
    Stancescu Sebastian
  • Mihaila Nicolae
    3-2
    Zavricescu George
  • Mihaila Nicolae
    3-0
    Piperea Florin
  • Istrate Cristian
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Istrate Cristian
    3-2
    Zavricescu George
  • Istrate Cristian
    3-0
    Piperea Florin
  • Stancescu Sebastian
    2-3
    Zavricescu George
  • Stancescu Sebastian
    3-0
    Piperea Florin
  • Zavricescu George
    3-2
    Piperea Florin
  • csoport: 2
  • Neagoe Costin
    3-2
    Corbu Darius
  • Neagoe Costin
    3-0
    Mostovoi Andrei
  • Neagoe Costin
    1-3
    Vasilescu Remus
  • Neagoe Costin
    3-1
    Sarbu Dan
  • Neagoe Costin
    3-1
    Stancalie Doru
  • Corbu Darius
    3-0
    Mostovoi Andrei
  • Corbu Darius
    3-0
    Vasilescu Remus
  • Corbu Darius
    3-0
    Sarbu Dan
  • Corbu Darius
    3-1
    Stancalie Doru
  • Mostovoi Andrei
    1-3
    Vasilescu Remus
  • Mostovoi Andrei
    3-1
    Sarbu Dan
  • Mostovoi Andrei
    3-0
    Stancalie Doru
  • Vasilescu Remus
    3-0
    Sarbu Dan
  • Vasilescu Remus
    3-2
    Stancalie Doru
  • Sarbu Dan
    3-1
    Stancalie Doru
  • csoport: 3
  • Iancu George
    3-0
    Dracea Gabriel
  • Iancu George
    3-2
    Voin Doru
  • Iancu George
    3-1
    Stan Catalin
  • Iancu George
    3-0
    Plaiasu Ion
  • Iancu George
    3-0
    Visan Victor
  • Dracea Gabriel
    3-2
    Voin Doru
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Stan Catalin
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Plaiasu Ion
  • Dracea Gabriel
    3-0
    Visan Victor
  • Voin Doru
    3-1
    Stan Catalin
  • Voin Doru
    2-3
    Plaiasu Ion
  • Voin Doru
    3-0
    Visan Victor
  • Stan Catalin
    2-3
    Plaiasu Ion
  • Stan Catalin
    0-3
    Visan Victor
  • Plaiasu Ion
    3-2
    Visan Victor
  • csoport: 4
  • Welker Iván
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Welker Iván
    3-2
    Laur Boro
  • Welker Iván
    3-0
    Panait Genu
  • Welker Iván
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Welker Iván
    3-0
    Popescu George
  • Grigore Alexandru
    1-3
    Laur Boro
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Panait Genu
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Ilie Octavian Marius
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Popescu George
  • Laur Boro
    2-3
    Panait Genu
  • Laur Boro
    3-0
    Ilie Octavian Marius
  • Laur Boro
    3-0
    Popescu George
  • Panait Genu
    0-3
    Ilie Octavian Marius
  • Panait Genu
    3-0
    Popescu George
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Popescu George
  • csoport: 5
  • Ștefan Patrick
    0-3
    Retegan Cosmin
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Sorescu Mircea
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Chiru Sorin
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Bodeanu Dan
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Ene Florin
  • Retegan Cosmin
    1-3
    Sorescu Mircea
  • Retegan Cosmin
    1-3
    Chiru Sorin
  • Retegan Cosmin
    3-2
    Bodeanu Dan
  • Retegan Cosmin
    3-1
    Ene Florin
  • Sorescu Mircea
    0-3
    Chiru Sorin
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Bodeanu Dan
  • Sorescu Mircea
    3-1
    Ene Florin
  • Chiru Sorin
    3-0
    Bodeanu Dan
  • Chiru Sorin
    2-3
    Ene Florin
  • Bodeanu Dan
    3-0
    Ene Florin
  • csoport: 6
  • Totpal Marius
    0-3
    Galiu Mihai
  • Totpal Marius
    3-0
    Trocan Nicolae
  • Totpal Marius
    3-0
    Ivan Valentin
  • Totpal Marius
    3-2
    Constantin Cristina
  • Galiu Mihai
    3-1
    Trocan Nicolae
  • Galiu Mihai
    3-0
    Ivan Valentin
  • Galiu Mihai
    3-2
    Constantin Cristina
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Ivan Valentin
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Constantin Cristina
  • Ivan Valentin
    3-1
    Constantin Cristina
  • Top 32
  • Fratila Robert
    3-0
  • Sorescu Mircea
    0-3
    Grigore Alexandru
  • Dracea Gabriel
    3-1
    Mostovoi Andrei
  • 0-3
    Totpal Marius
  • Ștefan Patrick
    3-0
  • Voin Doru
    0-3
    Vasilescu Remus
  • Istrate Cristian
    1-3
    Trocan Nicolae
  • 0-3
    Welker Iván
  • Iancu George
    3-0
  • Retegan Cosmin
    1-3
    Neagoe Costin
  • Mihaila Nicolae
    2-3
    Ilie Octavian Marius
  • 0-3
    Galiu Mihai
  • Chiru Sorin
    3-0
  • Zavricescu George
    3-0
    Laur Boro
  • Plaiasu Ion
    1-3
    Ivan Valentin
  • 0-3
    Corbu Darius
  • Top 16
  • Fratila Robert
    3-0
    Grigore Alexandru
  • Dracea Gabriel
    2-3
    Totpal Marius
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Vasilescu Remus
  • Trocan Nicolae
    1-3
    Welker Iván
  • Iancu George
    1-3
    Neagoe Costin
  • Ilie Octavian Marius
    0-3
    Galiu Mihai
  • Chiru Sorin
    1-3
    Zavricescu George
  • Ivan Valentin
    3-0
    Corbu Darius
  • Top 8
  • Fratila Robert
    3-0
    Totpal Marius
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Welker Iván
  • Neagoe Costin
    1-3
    Galiu Mihai
  • Zavricescu George
    3-1
    Ivan Valentin
  • Top 4
  • Fratila Robert
    3-0
    Ștefan Patrick
  • Galiu Mihai
    3-0
    Zavricescu George
  • Top 1-2
  • Fratila Robert
    3-0
    Galiu Mihai
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Fratila Robert
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Mihaila Nicolae
    0-3
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 3
    Istrate Cristian
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Stancescu Sebastian
    0-3
    3-2
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Zavricescu George
    0-3
    2-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • 6
    Piperea Florin
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Neagoe Costin
    3-2
    3-0
    1-3
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 2
    Corbu Darius
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 3
    Mostovoi Andrei
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 4
    Vasilescu Remus
    3-1
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    3
  • 5
    Sarbu Dan
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Stancalie Doru
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Iancu George
    3-0
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Dracea Gabriel
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Voin Doru
    2-3
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 4
    Stan Catalin
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 5
    Plaiasu Ion
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 6
    Visan Victor
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Welker Iván
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Grigore Alexandru
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 3
    Laur Boro
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Panait Genu
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Ilie Octavian Marius
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 6
    Popescu George
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ștefan Patrick
    0-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
    1
  • 2
    Retegan Cosmin
    3-0
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3
    4
  • 3
    Sorescu Mircea
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 4
    Chiru Sorin
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    2
  • 5
    Bodeanu Dan
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Ene Florin
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Totpal Marius
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
  • 2
    Galiu Mihai
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 3
    Trocan Nicolae
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Ivan Valentin
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 5
    Constantin Cristina
    2-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    5
Támogatók
ajax-icon Betöltés...