Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Avansati

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Avansati

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Vălenii de Munte Helyszín: Sala de Sport Stelian Manolescu Cím: Bulevardul Nicolae Iorga
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: October 26, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Kis István
  • Sterczer Sándor
    1-3
    Craciunas Bogdan
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Cornita Mario
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Kis István
    3-1
    Craciunas Bogdan
  • Kis István
    3-0
    Cornita Mario
  • Kis István
    3-1
    Baicu Claudiu
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Cornita Mario
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Cornita Mario
    1-3
    Baicu Claudiu
  • csoport: 2
  • Alexandru Marius
    3-1
    Marin Iulian
  • Alexandru Marius
    1-3
    Covataru Loredan
  • Alexandru Marius
    3-0
    Popa Andrei Mihai
  • Alexandru Marius
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Marin Iulian
    1-3
    Covataru Loredan
  • Marin Iulian
    3-0
    Popa Andrei Mihai
  • Marin Iulian
    1-3
    Marinescu Nelu
  • Covataru Loredan
    3-1
    Popa Andrei Mihai
  • Covataru Loredan
    3-2
    Marinescu Nelu
  • Popa Andrei Mihai
    1-3
    Marinescu Nelu
  • csoport: 3
  • Isar Stefanel
    3-1
    Boboc Viorel
  • Isar Stefanel
    1-3
    Stoica Mihai
  • Isar Stefanel
    3-0
    Matei Mircea
  • Isar Stefanel
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Isar Stefanel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Boboc Viorel
    0-3
    Stoica Mihai
  • Boboc Viorel
    3-1
    Matei Mircea
  • Boboc Viorel
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Boboc Viorel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Stoica Mihai
    3-1
    Matei Mircea
  • Stoica Mihai
    1-3
    Movileanu Neculae
  • Stoica Mihai
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Matei Mircea
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Matei Mircea
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Movileanu Neculae
    3-0
    Varbanescu Radu
  • csoport: 4
  • Trif Florin
    3-1
    Huica Petre
  • Trif Florin
    3-0
    Dumitru George
  • Trif Florin
    3-1
    Franculescu Marius
  • Trif Florin
    3-0
    Radu Bogdan Florin
  • Trif Florin
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Huica Petre
    2-3
    Dumitru George
  • Huica Petre
    0-3
    Franculescu Marius
  • Huica Petre
    3-0
    Radu Bogdan Florin
  • Huica Petre
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Dumitru George
    0-3
    Franculescu Marius
  • Dumitru George
    3-1
    Radu Bogdan Florin
  • Dumitru George
    3-1
    Dumitrescu Sorin
  • Franculescu Marius
    3-0
    Radu Bogdan Florin
  • Franculescu Marius
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Radu Bogdan Florin
    0-3
    Dumitrescu Sorin
  • csoport: 5
  • Simion Silviu
    1-3
    Cuna Gheorghe
  • Simion Silviu
    3-0
    Panait Constantin
  • Simion Silviu
    3-1
    Mocanu Georgian
  • Simion Silviu
    1-3
    Pitac Ovidiu
  • Cuna Gheorghe
    3-1
    Panait Constantin
  • Cuna Gheorghe
    3-1
    Mocanu Georgian
  • Cuna Gheorghe
    3-0
    Pitac Ovidiu
  • Panait Constantin
    3-2
    Mocanu Georgian
  • Panait Constantin
    2-3
    Pitac Ovidiu
  • Mocanu Georgian
    3-0
    Pitac Ovidiu
  • csoport: 6
  • Loghin Florin
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Loghin Florin
    2-3
    Vlasceanu Valentin
  • Loghin Florin
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Loghin Florin
    3-0
    Radu Dragos
  • Loghin Florin
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Vlasceanu Valentin
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Gheorghita Vasile
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Radu Dragos
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Haralambescu Andrei
  • Vlasceanu Valentin
    1-3
    Gheorghita Vasile
  • Vlasceanu Valentin
    3-0
    Radu Dragos
  • Vlasceanu Valentin
    3-1
    Haralambescu Andrei
  • Gheorghita Vasile
    3-0
    Radu Dragos
  • Gheorghita Vasile
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • Radu Dragos
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • csoport: 7
  • Nitu Serban
    3-1
    Codreanu Laurentiu
  • Nitu Serban
    3-2
    Banuta Dumitru
  • Nitu Serban
    3-1
    Raileanu Raissa
  • Nitu Serban
    2-3
    Marica Dan
  • Nitu Serban
    3-1
    Sirbu Ion
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Banuta Dumitru
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Raileanu Raissa
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Marica Dan
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Sirbu Ion
  • Banuta Dumitru
    1-3
    Raileanu Raissa
  • Banuta Dumitru
    2-3
    Marica Dan
  • Banuta Dumitru
    3-0
    Sirbu Ion
  • Raileanu Raissa
    3-0
    Marica Dan
  • Raileanu Raissa
    3-0
    Sirbu Ion
  • Marica Dan
    3-0
    Sirbu Ion
  • csoport: 8
  • Mihu Florin
    3-0
    Guluta Florin
  • Mihu Florin
    3-0
    Mitrofan Petrică
  • Mihu Florin
    3-0
    Balanescu Boby
  • Mihu Florin
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Mihu Florin
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Guluta Florin
    2-3
    Mitrofan Petrică
  • Guluta Florin
    3-0
    Balanescu Boby
  • Guluta Florin
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Guluta Florin
    3-1
    Parvu Nicolae
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Balanescu Boby
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Trandafir Catalin
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Parvu Nicolae
  • Balanescu Boby
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Balanescu Boby
    3-1
    Parvu Nicolae
  • Trandafir Catalin
    3-0
    Parvu Nicolae
  • csoport: 9
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Dinu Adrian
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Grumeza Lucian
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Ipate Virgil
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Ionita Adrian
  • Dinu Adrian
    3-1
    Grumeza Lucian
  • Dinu Adrian
    3-0
    Ipate Virgil
  • Dinu Adrian
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Dinu Adrian
    3-0
    Ionita Adrian
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Ipate Virgil
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Grumeza Lucian
    3-2
    Ionita Adrian
  • Ipate Virgil
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Ipate Virgil
    1-3
    Ionita Adrian
  • Ficleanu Gabriel
    1-3
    Ionita Adrian
  • csoport: 1
  • Craciunas Bogdan
    3-2
    Vlasceanu Valentin
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Raileanu Raissa
  • Vlasceanu Valentin
    0-3
    Raileanu Raissa
  • csoport: 2
  • Covataru Loredan
    3-1
    Simion Silviu
  • Covataru Loredan
    2-3
    Guluta Florin
  • Simion Silviu
    1-3
    Guluta Florin
  • csoport: 3
  • Stoica Mihai
    1-3
    Dumitru George
  • Stoica Mihai
    3-1
    Ionita Adrian
  • Dumitru George
    3-0
    Ionita Adrian
  • csoport: 4
  • Trif Florin
    3-1
    Boboc Viorel
  • Trif Florin
    1-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Boboc Viorel
    2-3
    Tobosaru Gheorghe
  • csoport: 5
  • Cuna Gheorghe
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Cuna Gheorghe
    3-2
    Balanescu Boby
  • Marinescu Nelu
    2-3
    Balanescu Boby
  • csoport: 6
  • Lazar Dumitru
    2-3
    Kis István
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Marica Dan
  • Kis István
    3-1
    Marica Dan
  • csoport: 7
  • Nitu Serban
    0-3
    Sterczer Sándor
  • Nitu Serban
    3-0
    Loghin Florin
  • Sterczer Sándor
    2-3
    Loghin Florin
  • csoport: 8
  • Mihu Florin
    3-1
    Alexandru Marius
  • Mihu Florin
    3-0
    Panait Constantin
  • Alexandru Marius
    3-0
    Panait Constantin
  • csoport: 9
  • Dinu Adrian
    0-3
    Isar Stefanel
  • Dinu Adrian
    3-1
    Huica Petre
  • Isar Stefanel
    3-2
    Huica Petre
  • csoport: 10
  • Grumeza Lucian
    1-3
    Franculescu Marius
  • Grumeza Lucian
    3-2
    Matei Mircea
  • Franculescu Marius
    3-2
    Matei Mircea
  • csoport: 11
  • Mitrofan Petrică
    0-3
    Pitac Ovidiu
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Marin Iulian
  • Pitac Ovidiu
    3-2
    Marin Iulian
  • csoport: 12
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Gheorghita Vasile
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Top 32
  • Craciunas Bogdan
    3-0
  • Lazar Dumitru
    1-3
    Marin Iulian
  • Isar Stefanel
    1-3
    Stoica Mihai
  • 0-3
    Mihu Florin
  • Cuna Gheorghe
    3-0
  • Covataru Loredan
    1-3
    Gheorghita Vasile
  • Grumeza Lucian
    2-3
    Nitu Serban
  • 0-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Dumitru George
    3-0
  • Alexandru Marius
    3-0
    Dinu Adrian
  • Pitac Ovidiu
    3-0
    Raileanu Raissa
  • 0-3
    Kis István
  • Sterczer Sándor
    3-0
  • Trif Florin
    3-2
    Franculescu Marius
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Balanescu Boby
  • 0-3
    Guluta Florin
  • Top 16
  • Craciunas Bogdan
    1-3
    Marin Iulian
  • Stoica Mihai
    0-3
    Mihu Florin
  • Cuna Gheorghe
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Nitu Serban
    3-0
    Tobosaru Gheorghe
  • Dumitru George
    2-3
    Alexandru Marius
  • Pitac Ovidiu
    3-0
    Kis István
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Trif Florin
  • Balanescu Boby
    1-3
    Guluta Florin
  • Top 8
  • Marin Iulian
    1-3
    Mihu Florin
  • Gheorghita Vasile
    3-1
    Nitu Serban
  • Alexandru Marius
    3-2
    Pitac Ovidiu
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Guluta Florin
  • Top 4
  • Mihu Florin
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Alexandru Marius
    3-1
    Sterczer Sándor
  • Top 1-2
  • Gheorghita Vasile
    2-3
    Alexandru Marius
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sterczer Sándor
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Kis István
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Craciunas Bogdan
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 4
    Cornita Mario
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Baicu Claudiu
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Alexandru Marius
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Marin Iulian
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    4
  • 3
    Covataru Loredan
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 4
    Popa Andrei Mihai
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    5
  • 5
    Marinescu Nelu
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Isar Stefanel
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Boboc Viorel
    1-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 3
    Stoica Mihai
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    4
    1
  • 4
    Matei Mircea
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Movileanu Neculae
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 6
    Varbanescu Radu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Trif Florin
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Huica Petre
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 3
    Dumitru George
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 4
    Franculescu Marius
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 5
    Radu Bogdan Florin
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Dumitrescu Sorin
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Simion Silviu
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
    2
  • 2
    Cuna Gheorghe
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    1
  • 3
    Panait Constantin
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1
    4
  • 4
    Mocanu Georgian
    1-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Pitac Ovidiu
    3-1
    0-3
    3-2
    0-3
    2
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Lazar Dumitru
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Vlasceanu Valentin
    3-2
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    4
  • 4
    Gheorghita Vasile
    3-2
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 5
    Radu Dragos
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Haralambescu Andrei
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    3-1
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    1
  • 2
    Codreanu Laurentiu
    1-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 3
    Banuta Dumitru
    2-3
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 4
    Raileanu Raissa
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 5
    Marica Dan
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    3
    4
  • 6
    Sirbu Ion
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mihu Florin
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Guluta Florin
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 3
    Mitrofan Petrică
    0-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 4
    Balanescu Boby
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 5
    Trandafir Catalin
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Parvu Nicolae
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tobosaru Gheorghe
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
    3
  • 2
    Dinu Adrian
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Grumeza Lucian
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    2
  • 4
    Ipate Virgil
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2
    5
  • 5
    Ficleanu Gabriel
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Ionita Adrian
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Craciunas Bogdan
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Vlasceanu Valentin
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Raileanu Raissa
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Covataru Loredan
    3-1
    2-3
    1
    2
  • 2
    Simion Silviu
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Guluta Florin
    3-2
    3-1
    2
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stoica Mihai
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Dumitru George
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 3
    Ionita Adrian
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Trif Florin
    3-1
    1-3
    1
    2
  • 2
    Boboc Viorel
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Tobosaru Gheorghe
    3-1
    3-2
    2
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cuna Gheorghe
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 2
    Marinescu Nelu
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Balanescu Boby
    2-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lazar Dumitru
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Kis István
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Marica Dan
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Sterczer Sándor
    3-0
    2-3
    1
    1
  • 3
    Loghin Florin
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mihu Florin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Alexandru Marius
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Panait Constantin
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dinu Adrian
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 2
    Isar Stefanel
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Huica Petre
    1-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grumeza Lucian
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Franculescu Marius
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 3
    Matei Mircea
    2-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mitrofan Petrică
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 2
    Pitac Ovidiu
    3-0
    3-2
    2
    1
  • 3
    Marin Iulian
    3-1
    2-3
    1
    2
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Codreanu Laurentiu
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Gheorghita Vasile
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 3
    Baicu Claudiu
    0-3
    0-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...