Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Avansati

Turneu A - Serbările Toamnei - Vălenii de Munte - 26.10.2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Vălenii de Munte
Helyszín: Sala de Sport Stelian Manolescu
Cím: Bulevardul Nicolae Iorga
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: October 26, 2019, 20:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Craciunas Bogdan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Craciunas Bogdan 1  
     
     
     
     
  • Lazar Dumitru 1  
    Marin Iulian 3  
     
     
     
     
  • Marin Iulian 3  
     
    Marin Iulian 1  
     
     
     
  • Isar Stefanel 1  
     
    Mihu Florin 3  
     
     
     
  • Stoica Mihai 3  
    Stoica Mihai 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Mihu Florin 3  
     
     
     
     
  • Mihu Florin 3  
     
     
    Mihu Florin 2  
     
     
  • Cuna Gheorghe 3  
     
     
    Gheorghita Vasile 3  
     
     
  • 0  
    Cuna Gheorghe 2  
     
     
     
     
  • Covataru Loredan 1  
    Gheorghita Vasile 3  
     
     
     
     
  • Gheorghita Vasile 3  
     
    Gheorghita Vasile 3  
     
     
     
  • Grumeza Lucian 2  
     
    Nitu Serban 1  
     
     
     
  • Nitu Serban 3  
    Nitu Serban 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Tobosaru Gheorghe 0  
     
     
     
     
  • Tobosaru Gheorghe 3  
     
     
     
    Gheorghita Vasile 2  
    Alexandru Marius  
  • Dumitru George 3  
     
     
     
    Alexandru Marius 3  
     
  • 0  
    Dumitru George 2  
     
     
     
     
  • Alexandru Marius 3  
    Alexandru Marius 3  
     
     
     
     
  • Dinu Adrian 0  
     
    Alexandru Marius 3  
     
     
     
  • Pitac Ovidiu 3  
     
    Pitac Ovidiu 2  
     
     
     
  • Raileanu Raissa 0  
    Pitac Ovidiu 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Kis István 0  
     
     
     
     
  • Kis István 3  
     
     
    Alexandru Marius 3  
     
     
  • Sterczer Sándor 3  
     
     
    Sterczer Sándor 1  
     
     
  • 0  
    Sterczer Sándor 3  
     
     
     
     
  • Trif Florin 3  
    Trif Florin 2  
     
     
     
     
  • Franculescu Marius 2  
     
    Sterczer Sándor 3  
     
     
     
  • Codreanu Laurentiu 2  
     
    Guluta Florin 1  
     
     
     
  • Balanescu Boby 3  
    Balanescu Boby 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Guluta Florin 3  
     
     
     
     
  • Guluta Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Gheorghita Vasile
    10-2-0
    33-17
    30
  • 2.
    Alexandru Marius
    9-2-0
    29-14
    27
  • 3.
    Mihu Florin
    10-1-0
    32-5
    30
  • 4.
    Sterczer Sándor
    7-3-0
    25-13
    21
  • 5.
    Nitu Serban
    7-3-0
    24-16
    21
  • 6.
    Guluta Florin
    7-3-0
    24-14
    21
  • 7.
    Pitac Ovidiu
    6-3-0
    20-14
    18
  • 8.
    Marin Iulian
    4-5-0
    18-18
    12
  • 9.
    Trif Florin
    7-2-0
    24-11
    21
  • 10.
    Cuna Gheorghe
    7-1-0
    23-9
    21
  • 11.
    Stoica Mihai
    6-3-0
    20-13
    18
  • 12.
    Kis István
    6-2-0
    19-11
    18
  • 13.
    Craciunas Bogdan
    6-2-0
    20-9
    18
  • 14.
    Dumitru George
    6-3-0
    20-14
    18
  • 15.
    Tobosaru Gheorghe
    5-4-0
    20-17
    15
  • 16.
    Balanescu Boby
    4-5-0
    16-20
    12
  • 17.
    Isar Stefanel
    6-2-0
    20-10
    18
  • 18.
    Franculescu Marius
    6-2-0
    21-9
    18
  • 19.
    Dinu Adrian
    6-2-0
    18-10
    18
  • 20.
    Lazar Dumitru
    5-3-0
    18-12
    15
  • 21.
    Covataru Loredan
    5-2-0
    18-12
    15
  • 22.
    Codreanu Laurentiu
    5-3-0
    20-15
    15
  • 23.
    Grumeza Lucian
    5-3-0
    19-14
    15
  • 24.
    Raileanu Raissa
    4-4-0
    15-13
    12
  • 25.
    Loghin Florin
    4-3-0
    16-11
    12
  • 26.
    Mitrofan Petrică
    4-3-0
    13-14
    12
  • 27.
    Vlasceanu Valentin
    3-4-0
    12-15
    9
  • 28.
    Boboc Viorel
    3-4-0
    13-14
    9
  • 29.
    Marica Dan
    3-4-0
    11-16
    9
  • 30.
    Ionita Adrian
    2-5-0
    11-17
    6
  • 31.
    Marinescu Nelu
    2-4-0
    11-14
    6
  • 32.
    Simion Silviu
    2-4-0
    10-13
    6
  • 33.
    Matei Mircea
    2-5-0
    12-16
    6
  • 34.
    Huica Petre
    2-5-0
    12-15
    6
  • 35.
    Panait Constantin
    1-5-0
    6-17
    3
  • 36.
    Baicu Claudiu
    1-5-0
    4-16
    3
  • 37.
    Movileanu Neculae
    2-3-0
    9-10
    6
  • 38.
    Ipate Virgil
    2-3-0
    7-11
    6
  • 39.
    Trandafir Catalin
    1-4-0
    4-12
    3
  • 40.
    Mocanu Georgian
    1-3-0
    7-9
    3
  • 41.
    Banuta Dumitru
    1-4-0
    10-12
    3
  • 42.
    Dumitrescu Sorin
    1-4-0
    4-12
    3
  • 43.
    Radu Dragos
    1-4-0
    4-12
    3
  • 44.
    Varbanescu Radu
    0-5-0
    0-15
    0
  • 45.
    Sirbu Ion
    0-5-0
    2-15
    0
  • 46.
    Radu Bogdan Florin
    0-5-0
    1-15
    0
  • 47.
    Parvu Nicolae
    0-5-0
    3-15
    0
  • 48.
    Popa Andrei Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
  • 49.
    Haralambescu Andrei
    0-5-0
    2-15
    0
  • 50.
    Cornita Mario
    0-4-0
    1-12
    0
  • 51.
    Ficleanu Gabriel
    0-5-0
    1-15
    0
  • 52.
    Chivu Octav
    0-0-0
    0-0
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Gheorghita Vasile
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Codreanu Laurentiu
    1-1-0
    5-3
    3
  • Baicu Claudiu
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Pitac Ovidiu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Marin Iulian
    1-1-0
    5-4
    3
  • Mitrofan Petrică
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Franculescu Marius
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Grumeza Lucian
    1-1-0
    4-5
    3
  • Matei Mircea
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Isar Stefanel
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Dinu Adrian
    1-1-0
    3-4
    3
  • Huica Petre
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Mihu Florin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Alexandru Marius
    1-1-0
    4-3
    3
  • Panait Constantin
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Sterczer Sándor
    1-1-0
    5-3
    3
  • 2.
    Nitu Serban
    1-1-0
    3-3
    3
  • Loghin Florin
    1-1-0
    3-5
    3
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Kis István
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Lazar Dumitru
    1-1-0
    5-3
    3
  • Marica Dan
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Cuna Gheorghe
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Balanescu Boby
    1-1-0
    5-5
    3
  • Marinescu Nelu
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Tobosaru Gheorghe
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Trif Florin
    1-1-0
    4-4
    3
  • Boboc Viorel
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Dumitru George
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Stoica Mihai
    1-1-0
    4-4
    3
  • Ionita Adrian
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Guluta Florin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Covataru Loredan
    1-1-0
    5-4
    3
  • Simion Silviu
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Craciunas Bogdan
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Raileanu Raissa
    1-1-0
    3-3
    3
  • Vlasceanu Valentin
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Dinu Adrian
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Grumeza Lucian
    4-1-0
    13-6
    12
  • Ipate Virgil
    2-3-0
    7-11
    6
  • 3.
    Tobosaru Gheorghe
    2-3-0
    11-11
    6
  • 4.
    Ionita Adrian
    2-3-0
    10-11
    6
  • Ficleanu Gabriel
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Mihu Florin
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Mitrofan Petrică
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Guluta Florin
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Balanescu Boby
    2-3-0
    7-10
    6
  • Trandafir Catalin
    1-4-0
    4-12
    3
  • Parvu Nicolae
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Nitu Serban
    4-1-0
    14-8
    12
  • 2.
    Codreanu Laurentiu
    4-1-0
    13-9
    12
  • 3.
    Raileanu Raissa
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Marica Dan
    3-2-0
    10-10
    9
  • Banuta Dumitru
    1-4-0
    10-12
    3
  • Sirbu Ion
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 2.
    Lazar Dumitru
    4-1-0
    12-6
    12
  • 1.
    Gheorghita Vasile
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Vlasceanu Valentin
    3-2-0
    10-9
    9
  • 3.
    Loghin Florin
    3-2-0
    13-6
    9
  • Radu Dragos
    1-4-0
    4-12
    3
  • Haralambescu Andrei
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Cuna Gheorghe
    4-0-0
    12-3
    12
  • 3.
    Pitac Ovidiu
    2-2-0
    6-9
    6
  • 2.
    Simion Silviu
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Panait Constantin
    1-3-0
    6-11
    3
  • Mocanu Georgian
    1-3-0
    7-9
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Trif Florin
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Franculescu Marius
    4-1-0
    13-3
    12
  • 3.
    Dumitru George
    3-2-0
    9-10
    9
  • 4.
    Huica Petre
    2-3-0
    9-9
    6
  • Dumitrescu Sorin
    1-4-0
    4-12
    3
  • Radu Bogdan Florin
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Stoica Mihai
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Isar Stefanel
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Boboc Viorel
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Matei Mircea
    2-3-0
    8-10
    6
  • Movileanu Neculae
    2-3-0
    9-10
    6
  • Varbanescu Radu
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Covataru Loredan
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Alexandru Marius
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Marinescu Nelu
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Marin Iulian
    1-3-0
    6-9
    3
  • Popa Andrei Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 2.
    Sterczer Sándor
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Kis István
    3-1-0
    10-5
    9
  • 1.
    Craciunas Bogdan
    3-1-0
    10-4
    9
  • 4.
    Baicu Claudiu
    1-3-0
    4-10
    3
  • Cornita Mario
    0-4-0
    1-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Gheorghita Vasile
    2-3
    Alexandru Marius
  • Top 4
  • Mihu Florin
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Alexandru Marius
    3-1
    Sterczer Sándor
  • Top 8
  • Marin Iulian
    1-3
    Mihu Florin
  • Gheorghita Vasile
    3-1
    Nitu Serban
  • Alexandru Marius
    3-2
    Pitac Ovidiu
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Guluta Florin
  • Top 16
  • Craciunas Bogdan
    1-3
    Marin Iulian
  • Stoica Mihai
    0-3
    Mihu Florin
  • Cuna Gheorghe
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Nitu Serban
    3-0
    Tobosaru Gheorghe
  • Dumitru George
    2-3
    Alexandru Marius
  • Pitac Ovidiu
    3-0
    Kis István
  • Sterczer Sándor
    3-2
    Trif Florin
  • Balanescu Boby
    1-3
    Guluta Florin
  • Top 32
  • Craciunas Bogdan
    3-0
  • Lazar Dumitru
    1-3
    Marin Iulian
  • Isar Stefanel
    1-3
    Stoica Mihai
  • 0-3
    Mihu Florin
  • Cuna Gheorghe
    3-0
  • Covataru Loredan
    1-3
    Gheorghita Vasile
  • Grumeza Lucian
    2-3
    Nitu Serban
  • 0-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Dumitru George
    3-0
  • Alexandru Marius
    3-0
    Dinu Adrian
  • Pitac Ovidiu
    3-0
    Raileanu Raissa
  • 0-3
    Kis István
  • Sterczer Sándor
    3-0
  • Trif Florin
    3-2
    Franculescu Marius
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Balanescu Boby
  • 0-3
    Guluta Florin
  • csoport: Felső: 12
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Gheorghita Vasile
    3-0
    Baicu Claudiu
  • csoport: Felső: 11
  • Mitrofan Petrică
    0-3
    Pitac Ovidiu
  • Mitrofan Petrică
    1-3
    Marin Iulian
  • Pitac Ovidiu
    3-2
    Marin Iulian
  • csoport: Felső: 10
  • Grumeza Lucian
    1-3
    Franculescu Marius
  • Grumeza Lucian
    3-2
    Matei Mircea
  • Franculescu Marius
    3-2
    Matei Mircea
  • csoport: Felső: 9
  • Dinu Adrian
    0-3
    Isar Stefanel
  • Dinu Adrian
    3-1
    Huica Petre
  • Isar Stefanel
    3-2
    Huica Petre
  • csoport: Felső: 8
  • Mihu Florin
    3-1
    Alexandru Marius
  • Mihu Florin
    3-0
    Panait Constantin
  • Alexandru Marius
    3-0
    Panait Constantin
  • csoport: Felső: 7
  • Nitu Serban
    0-3
    Sterczer Sándor
  • Nitu Serban
    3-0
    Loghin Florin
  • Sterczer Sándor
    2-3
    Loghin Florin
  • csoport: Felső: 6
  • Lazar Dumitru
    2-3
    Kis István
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Marica Dan
  • Kis István
    3-1
    Marica Dan
  • csoport: Felső: 5
  • Cuna Gheorghe
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Cuna Gheorghe
    3-2
    Balanescu Boby
  • Marinescu Nelu
    2-3
    Balanescu Boby
  • csoport: Felső: 4
  • Trif Florin
    3-1
    Boboc Viorel
  • Trif Florin
    1-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Boboc Viorel
    2-3
    Tobosaru Gheorghe
  • csoport: Felső: 3
  • Stoica Mihai
    1-3
    Dumitru George
  • Stoica Mihai
    3-1
    Ionita Adrian
  • Dumitru George
    3-0
    Ionita Adrian
  • csoport: Felső: 2
  • Covataru Loredan
    3-1
    Simion Silviu
  • Covataru Loredan
    2-3
    Guluta Florin
  • Simion Silviu
    1-3
    Guluta Florin
  • csoport: Felső: 1
  • Craciunas Bogdan
    3-2
    Vlasceanu Valentin
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Raileanu Raissa
  • Vlasceanu Valentin
    0-3
    Raileanu Raissa
  • csoport: Alsó: 9
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Dinu Adrian
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Grumeza Lucian
  • Tobosaru Gheorghe
    2-3
    Ipate Virgil
  • Tobosaru Gheorghe
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Ionita Adrian
  • Dinu Adrian
    3-1
    Grumeza Lucian
  • Dinu Adrian
    3-0
    Ipate Virgil
  • Dinu Adrian
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Dinu Adrian
    3-0
    Ionita Adrian
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Ipate Virgil
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Grumeza Lucian
    3-2
    Ionita Adrian
  • Ipate Virgil
    3-0
    Ficleanu Gabriel
  • Ipate Virgil
    1-3
    Ionita Adrian
  • Ficleanu Gabriel
    1-3
    Ionita Adrian
  • csoport: Alsó: 8
  • Mihu Florin
    3-0
    Guluta Florin
  • Mihu Florin
    3-0
    Mitrofan Petrică
  • Mihu Florin
    3-0
    Balanescu Boby
  • Mihu Florin
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Mihu Florin
    3-0
    Parvu Nicolae
  • Guluta Florin
    2-3
    Mitrofan Petrică
  • Guluta Florin
    3-0
    Balanescu Boby
  • Guluta Florin
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Guluta Florin
    3-1
    Parvu Nicolae
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Balanescu Boby
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Trandafir Catalin
  • Mitrofan Petrică
    3-1
    Parvu Nicolae
  • Balanescu Boby
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Balanescu Boby
    3-1
    Parvu Nicolae
  • Trandafir Catalin
    3-0
    Parvu Nicolae
  • csoport: Alsó: 7
  • Nitu Serban
    3-1
    Codreanu Laurentiu
  • Nitu Serban
    3-2
    Banuta Dumitru
  • Nitu Serban
    3-1
    Raileanu Raissa
  • Nitu Serban
    2-3
    Marica Dan
  • Nitu Serban
    3-1
    Sirbu Ion
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Banuta Dumitru
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Raileanu Raissa
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Marica Dan
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Sirbu Ion
  • Banuta Dumitru
    1-3
    Raileanu Raissa
  • Banuta Dumitru
    2-3
    Marica Dan
  • Banuta Dumitru
    3-0
    Sirbu Ion
  • Raileanu Raissa
    3-0
    Marica Dan
  • Raileanu Raissa
    3-0
    Sirbu Ion
  • Marica Dan
    3-0
    Sirbu Ion
  • csoport: Alsó: 6
  • Loghin Florin
    3-0
    Lazar Dumitru
  • Loghin Florin
    2-3
    Vlasceanu Valentin
  • Loghin Florin
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Loghin Florin
    3-0
    Radu Dragos
  • Loghin Florin
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Vlasceanu Valentin
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Gheorghita Vasile
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Radu Dragos
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Haralambescu Andrei
  • Vlasceanu Valentin
    1-3
    Gheorghita Vasile
  • Vlasceanu Valentin
    3-0
    Radu Dragos
  • Vlasceanu Valentin
    3-1
    Haralambescu Andrei
  • Gheorghita Vasile
    3-0
    Radu Dragos
  • Gheorghita Vasile
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • Radu Dragos
    3-0
    Haralambescu Andrei
  • csoport: Alsó: 5
  • Simion Silviu
    1-3
    Cuna Gheorghe
  • Simion Silviu
    3-0
    Panait Constantin
  • Simion Silviu
    3-1
    Mocanu Georgian
  • Simion Silviu
    1-3
    Pitac Ovidiu
  • Cuna Gheorghe
    3-1
    Panait Constantin
  • Cuna Gheorghe
    3-1
    Mocanu Georgian
  • Cuna Gheorghe
    3-0
    Pitac Ovidiu
  • Panait Constantin
    3-2
    Mocanu Georgian
  • Panait Constantin
    2-3
    Pitac Ovidiu
  • Mocanu Georgian
    3-0
    Pitac Ovidiu
  • csoport: Alsó: 4
  • Trif Florin
    3-1
    Huica Petre
  • Trif Florin
    3-0
    Dumitru George
  • Trif Florin
    3-1
    Franculescu Marius
  • Trif Florin
    3-0
    Radu Bogdan Florin
  • Trif Florin
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Huica Petre
    2-3
    Dumitru George
  • Huica Petre
    0-3
    Franculescu Marius
  • Huica Petre
    3-0
    Radu Bogdan Florin
  • Huica Petre
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Dumitru George
    0-3
    Franculescu Marius
  • Dumitru George
    3-1
    Radu Bogdan Florin
  • Dumitru George
    3-1
    Dumitrescu Sorin
  • Franculescu Marius
    3-0
    Radu Bogdan Florin
  • Franculescu Marius
    3-0
    Dumitrescu Sorin
  • Radu Bogdan Florin
    0-3
    Dumitrescu Sorin
  • csoport: Alsó: 3
  • Isar Stefanel
    3-1
    Boboc Viorel
  • Isar Stefanel
    1-3
    Stoica Mihai
  • Isar Stefanel
    3-0
    Matei Mircea
  • Isar Stefanel
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Isar Stefanel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Boboc Viorel
    0-3
    Stoica Mihai
  • Boboc Viorel
    3-1
    Matei Mircea
  • Boboc Viorel
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Boboc Viorel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Stoica Mihai
    3-1
    Matei Mircea
  • Stoica Mihai
    1-3
    Movileanu Neculae
  • Stoica Mihai
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Matei Mircea
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Matei Mircea
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Movileanu Neculae
    3-0
    Varbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 2
  • Alexandru Marius
    3-1
    Marin Iulian
  • Alexandru Marius
    1-3
    Covataru Loredan
  • Alexandru Marius
    3-0
    Popa Andrei Mihai
  • Alexandru Marius
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Marin Iulian
    1-3
    Covataru Loredan
  • Marin Iulian
    3-0
    Popa Andrei Mihai
  • Marin Iulian
    1-3
    Marinescu Nelu
  • Covataru Loredan
    3-1
    Popa Andrei Mihai
  • Covataru Loredan
    3-2
    Marinescu Nelu
  • Popa Andrei Mihai
    1-3
    Marinescu Nelu
  • csoport: Alsó: 1
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Kis István
  • Sterczer Sándor
    1-3
    Craciunas Bogdan
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Cornita Mario
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Kis István
    3-1
    Craciunas Bogdan
  • Kis István
    3-0
    Cornita Mario
  • Kis István
    3-1
    Baicu Claudiu
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Cornita Mario
  • Craciunas Bogdan
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Cornita Mario
    1-3
    Baicu Claudiu
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sterczer Sándor 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Kis István 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Craciunas Bogdan 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Cornita Mario 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Baicu Claudiu 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Alexandru Marius 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Marin Iulian 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Covataru Loredan 
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3-2
    4
  • 4
    Popa Andrei Mihai 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Marinescu Nelu 
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Isar Stefanel 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Boboc Viorel 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Stoica Mihai 
    3-1
    3-0
     
    3-1
    1-3
    3-0
    4
  • 4
    Matei Mircea 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Movileanu Neculae 
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Varbanescu Radu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Trif Florin 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Huica Petre 
    1-3
     
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Dumitru George 
    0-3
    3-2
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Franculescu Marius 
    1-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Radu Bogdan Florin 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Dumitrescu Sorin 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Simion Silviu 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Cuna Gheorghe 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Panait Constantin 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    2-3
    1
  • 4
    Mocanu Georgian 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Pitac Ovidiu 
    3-1
    0-3
    3-2
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Lazar Dumitru 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Vlasceanu Valentin 
    3-2
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Gheorghita Vasile 
    3-2
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Radu Dragos 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Haralambescu Andrei 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    4
  • 2
    Codreanu Laurentiu 
    1-3
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Banuta Dumitru 
    2-3
    2-3
     
    1-3
    2-3
    3-0
    1
  • 4
    Raileanu Raissa 
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Marica Dan 
    3-2
    1-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    3
  • 6
    Sirbu Ion 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mihu Florin 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Guluta Florin 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Mitrofan Petrică 
    0-3
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Balanescu Boby 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Trandafir Catalin 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Parvu Nicolae 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tobosaru Gheorghe 
     
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Dinu Adrian 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Grumeza Lucian 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Ipate Virgil 
    3-2
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1-3
    2
  • 5
    Ficleanu Gabriel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Ionita Adrian 
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Craciunas Bogdan 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Vlasceanu Valentin 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Raileanu Raissa 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Covataru Loredan 
     
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Simion Silviu 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Guluta Florin 
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Stoica Mihai 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Dumitru George 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Ionita Adrian 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Trif Florin 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Boboc Viorel 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Tobosaru Gheorghe 
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Cuna Gheorghe 
     
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Marinescu Nelu 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Balanescu Boby 
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lazar Dumitru 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Kis István 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Marica Dan 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nitu Serban 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Sterczer Sándor 
    3-0
     
    2-3
    1
  • 3
    Loghin Florin 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mihu Florin 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Alexandru Marius 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Panait Constantin 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dinu Adrian 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Isar Stefanel 
    3-0
     
    3-2
    2
  • 3
    Huica Petre 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Grumeza Lucian 
     
    1-3
    3-2
    1
  • 2
    Franculescu Marius 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Matei Mircea 
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mitrofan Petrică 
     
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Pitac Ovidiu 
    3-0
     
    3-2
    2
  • 3
    Marin Iulian 
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Codreanu Laurentiu 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Gheorghita Vasile 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Baicu Claudiu 
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók