Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Open

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Open

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Comanesti
Helyszín: Sala Polivalenta din cadrul Centrului de Agrement Trotus Ionut Iftimoaie
Cím: Str. Arinilor Nr.1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Stancescu Sebastian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Stancescu Sebastian 1  
     
     
     
     
  • Munteanu Diana 0  
    László Levente 3  
     
     
     
     
  • László Levente 3  
     
    László Levente 3  
     
     
     
  • Petenchi Edmond 3  
     
    Marian Bogdan 2  
     
     
     
  • 0  
    Petenchi Edmond 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Marian Bogdan 3  
     
     
     
     
  • Marian Bogdan 3  
     
     
    László Levente 3  
     
     
  • Tamas Szilárd 3  
     
     
    Dumbrava Daniel 2  
     
     
  • 0  
    Tamas Szilárd 3  
     
     
     
     
  • Fotia Iulian 1  
    Filip Dan 2  
     
     
     
     
  • Filip Dan 3  
     
    Tamas Szilárd 2  
     
     
     
  • Stroe Ionel 0  
     
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
  • Dumbrava Daniel 3  
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Nistor Florin 1  
     
     
     
     
  • Nistor Florin 3  
     
     
     
    László Levente 2  
    Pizlaru Ionel  
  • Lovin Eusebiu 3  
     
     
     
    Pizlaru Ionel 3  
     
  • 0  
    Lovin Eusebiu 3  
     
     
     
     
  • Munteanu Octavian 3  
    Munteanu Octavian 1  
     
     
     
     
  • Szántó Lajos 2  
     
    Lovin Eusebiu 3  
     
     
     
  • Serban Liviu 1  
     
    Mirauta Darius 1  
     
     
     
  • Sarbu Dan 3  
    Sarbu Dan 2  
     
     
     
     
  • 0  
    Mirauta Darius 3  
     
     
     
     
  • Mirauta Darius 3  
     
     
    Lovin Eusebiu 2  
     
     
  • Trandafir Vasile 3  
     
     
    Pizlaru Ionel 3  
     
     
  • 0  
    Trandafir Vasile 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Ticu Dorin 1  
     
     
     
     
  • Ticu Dorin 3  
     
    Trandafir Vasile 1  
     
     
     
  • Pizlaru Ionel 3  
     
    Pizlaru Ionel 3  
     
     
     
  • Györfi Szabolcs 2  
    Pizlaru Ionel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Leteanu Marius 0  
     
     
     
     
  • Leteanu Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Pizlaru Ionel
    7-1-0
    23-11
    21
  • 2.
    László Levente
    5-4-0
    22-17
    15
  • 3.
    Dumbrava Daniel
    7-1-0
    23-8
    21
  • 4.
    Lovin Eusebiu
    4-3-0
    17-11
    12
  • 5.
    Tamas Szilárd
    5-2-0
    18-9
    15
  • 6.
    Trandafir Vasile
    5-1-0
    16-8
    15
  • 7.
    Marian Bogdan
    4-2-0
    14-7
    12
  • 8.
    Mirauta Darius
    3-3-0
    11-12
    9
  • 9.
    Stancescu Sebastian
    4-1-0
    13-7
    12
  • 10.
    Filip Dan
    3-2-0
    12-7
    9
  • 11.
    Munteanu Octavian
    3-3-0
    13-14
    9
  • 12.
    Ticu Dorin
    3-2-0
    12-10
    9
  • 13.
    Petenchi Edmond
    3-3-0
    11-10
    9
  • 14.
    Leteanu Marius
    2-3-0
    6-11
    6
  • 15.
    Sarbu Dan
    2-3-0
    8-10
    6
  • 16.
    Nistor Florin
    1-4-0
    9-12
    3
  • 17.
    Munteanu Diana
    2-3-0
    7-12
    6
  • 18.
    Fotia Iulian
    2-2-0
    7-10
    6
  • 19.
    Szántó Lajos
    1-3-0
    6-9
    3
  • 20.
    Györfi Szabolcs
    1-3-0
    7-9
    3
  • 21.
    Stroe Ionel
    1-4-0
    9-13
    3
  • 22.
    Serban Liviu
    0-4-0
    3-12
    0
  • 23.
    Buruiana Mihai
    4-0-0
    12-5
    12
  • 24.
    Sorescu Mircea
    3-0-0
    9-2
    9
  • 25.
    Spoiala Cristinel
    2-1-0
    6-4
    6
  • 26.
    Istrate Cristian
    2-1-0
    8-3
    6
  • 27.
    Corneanu Sorin
    2-2-0
    7-8
    6
  • 28.
    Munteanu Ion
    2-2-0
    6-8
    6
  • 29.
    Lovász Vilmos
    2-2-0
    6-9
    6
  • 30.
    Iorgoiu Constantin
    2-2-0
    9-7
    6
  • 31.
    Marola Dan
    1-3-0
    5-10
    3
  • 32.
    Imecs F Attila
    1-2-0
    5-7
    3
  • 33.
    Oancea Marian
    1-3-0
    5-11
    3
  • 34.
    Fancsali Kálmán
    1-3-0
    6-10
    3
  • 35.
    Szakáli Csaba
    0-3-0
    1-9
    0
  • 36.
    Ursulescu Ioan
    0-0-0
    0-0
    0
  • 37.
    Catana Claudiu
    0-0-0
    0-0
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Marian Bogdan
    2-1-0
    6-3
    6
  • 2.
    Spoiala Cristinel
    2-1-0
    6-4
    6
  • 4.
    Leteanu Marius
    1-2-0
    3-8
    3
  • 3.
    Lovin Eusebiu
    1-2-0
    6-6
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Trandafir Vasile
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Ticu Dorin
    2-1-0
    8-7
    6
  • 3.
    Imecs F Attila
    1-2-0
    5-7
    3
  • 4.
    Nistor Florin
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Sorescu Mircea
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Filip Dan
    2-1-0
    7-3
    6
  • 3.
    Sarbu Dan
    1-2-0
    3-6
    3
  • 4.
    Szakáli Csaba
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Tamas Szilárd
    3-1-0
    10-4
    9
  • 2.
    Corneanu Sorin
    2-2-0
    7-8
    6
  • 3.
    Munteanu Ion
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Munteanu Diana
    2-2-0
    7-9
    6
  • Stroe Ionel
    1-3-0
    9-10
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Buruiana Mihai
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Iorgoiu Constantin
    2-2-0
    9-7
    6
  • 3.
    Lovász Vilmos
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    László Levente
    1-3-0
    8-9
    3
  • Marola Dan
    1-3-0
    5-10
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Dumbrava Daniel
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Petenchi Edmond
    2-2-0
    7-7
    6
  • 3.
    Munteanu Octavian
    2-2-0
    9-9
    6
  • Oancea Marian
    1-3-0
    5-11
    3
  • 4.
    Fancsali Kálmán
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 2.
    Fotia Iulian
    2-1-0
    6-7
    6
  • 1.
    Pizlaru Ionel
    2-1-0
    8-4
    6
  • 3.
    Györfi Szabolcs
    1-2-0
    5-6
    3
  • 4.
    Szántó Lajos
    1-2-0
    4-6
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Stancescu Sebastian
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Istrate Cristian
    2-1-0
    8-3
    6
  • 3.
    Mirauta Darius
    1-2-0
    4-7
    3
  • 4.
    Serban Liviu
    0-3-0
    2-9
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • László Levente
    2-3
    Pizlaru Ionel
  • Top 4
  • László Levente
    3-2
    Dumbrava Daniel
  • Lovin Eusebiu
    2-3
    Pizlaru Ionel
  • Top 8
  • László Levente
    3-2
    Marian Bogdan
  • Tamas Szilárd
    2-3
    Dumbrava Daniel
  • Lovin Eusebiu
    3-1
    Mirauta Darius
  • Trandafir Vasile
    1-3
    Pizlaru Ionel
  • Top 16
  • Stancescu Sebastian
    1-3
    László Levente
  • Petenchi Edmond
    1-3
    Marian Bogdan
  • Tamas Szilárd
    3-2
    Filip Dan
  • Dumbrava Daniel
    3-1
    Nistor Florin
  • Lovin Eusebiu
    3-1
    Munteanu Octavian
  • Sarbu Dan
    2-3
    Mirauta Darius
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Ticu Dorin
  • Pizlaru Ionel
    3-0
    Leteanu Marius
  • Top 32
  • Stancescu Sebastian
    3-0
  • Munteanu Diana
    0-3
    László Levente
  • Petenchi Edmond
    3-0
  • 0-3
    Marian Bogdan
  • Tamas Szilárd
    3-0
  • Fotia Iulian
    1-3
    Filip Dan
  • Stroe Ionel
    0-3
    Dumbrava Daniel
  • 0-3
    Nistor Florin
  • Lovin Eusebiu
    3-0
  • Munteanu Octavian
    3-2
    Szántó Lajos
  • Serban Liviu
    1-3
    Sarbu Dan
  • 0-3
    Mirauta Darius
  • Trandafir Vasile
    3-0
  • 0-3
    Ticu Dorin
  • Pizlaru Ionel
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • 0-3
    Leteanu Marius
  • csoport: Alsó: 8
  • Marian Bogdan
    3-0
    Spoiala Cristinel
  • Marian Bogdan
    0-3
    Lovin Eusebiu
  • Marian Bogdan
    3-0
    Leteanu Marius
  • Spoiala Cristinel
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Spoiala Cristinel
    3-0
    Leteanu Marius
  • Lovin Eusebiu
    2-3
    Leteanu Marius
  • csoport: Alsó: 7
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Ticu Dorin
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Nistor Florin
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Imecs F Attila
  • Ticu Dorin
    3-2
    Nistor Florin
  • Ticu Dorin
    3-2
    Imecs F Attila
  • Nistor Florin
    1-3
    Imecs F Attila
  • csoport: Alsó: 6
  • Sorescu Mircea
    3-1
    Filip Dan
  • Sorescu Mircea
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Sarbu Dan
  • Filip Dan
    3-0
    Szakáli Csaba
  • Filip Dan
    3-0
    Sarbu Dan
  • Szakáli Csaba
    0-3
    Sarbu Dan
  • csoport: Alsó: 5
  • Munteanu Ion
    0-3
    Tamas Szilárd
  • Munteanu Ion
    0-3
    Corneanu Sorin
  • Munteanu Ion
    3-2
    Stroe Ionel
  • Munteanu Ion
    3-0
    Munteanu Diana
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Tamas Szilárd
    1-3
    Stroe Ionel
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Munteanu Diana
  • Corneanu Sorin
    3-2
    Stroe Ionel
  • Corneanu Sorin
    1-3
    Munteanu Diana
  • Stroe Ionel
    2-3
    Munteanu Diana
  • csoport: Alsó: 4
  • László Levente
    3-0
    Marola Dan
  • László Levente
    2-3
    Buruiana Mihai
  • László Levente
    1-3
    Iorgoiu Constantin
  • László Levente
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Marola Dan
    1-3
    Buruiana Mihai
  • Marola Dan
    3-1
    Iorgoiu Constantin
  • Marola Dan
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Buruiana Mihai
    3-2
    Iorgoiu Constantin
  • Buruiana Mihai
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Iorgoiu Constantin
    3-0
    Lovász Vilmos
  • csoport: Alsó: 3
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Munteanu Octavian
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Petenchi Edmond
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Oancea Marian
  • Munteanu Octavian
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Munteanu Octavian
    1-3
    Petenchi Edmond
  • Munteanu Octavian
    3-2
    Oancea Marian
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Petenchi Edmond
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Oancea Marian
  • Petenchi Edmond
    3-0
    Oancea Marian
  • csoport: Alsó: 2
  • Pizlaru Ionel
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Pizlaru Ionel
    3-1
    Szántó Lajos
  • Pizlaru Ionel
    2-3
    Fotia Iulian
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Szántó Lajos
  • Györfi Szabolcs
    2-3
    Fotia Iulian
  • Szántó Lajos
    3-0
    Fotia Iulian
  • csoport: Alsó: 1
  • Istrate Cristian
    2-3
    Stancescu Sebastian
  • Istrate Cristian
    3-0
    Mirauta Darius
  • Istrate Cristian
    3-0
    Serban Liviu
  • Stancescu Sebastian
    3-1
    Mirauta Darius
  • Stancescu Sebastian
    3-1
    Serban Liviu
  • Mirauta Darius
    3-1
    Serban Liviu
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Istrate Cristian 
     
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Ursulescu Ioan 
     
     
     
     
     
    0
  • 3
    Stancescu Sebastian 
    3-2
     
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Mirauta Darius 
    0-3
     
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Serban Liviu 
    0-3
     
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pizlaru Ionel 
     
    3-0
     
    3-1
    2-3
    2
  • 2
    Györfi Szabolcs 
    0-3
     
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    Catana Claudiu 
     
     
     
     
     
    0
  • 4
    Szántó Lajos 
    1-3
    0-3
     
     
    3-0
    1
  • 5
    Fotia Iulian 
    3-2
    3-2
     
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dumbrava Daniel 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Munteanu Octavian 
    2-3
     
    3-1
    1-3
    3-2
    2
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 4
    Petenchi Edmond 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Oancea Marian 
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    László Levente 
     
    3-0
    2-3
    1-3
    2-3
    1
  • 2
    Marola Dan 
    0-3
     
    1-3
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    Buruiana Mihai 
    3-2
    3-1
     
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Iorgoiu Constantin 
    3-1
    1-3
    2-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Lovász Vilmos 
    3-2
    3-1
    0-3
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Munteanu Ion 
     
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Tamas Szilárd 
    3-0
     
    3-0
    1-3
    3-1
    3
  • 3
    Corneanu Sorin 
    3-0
    0-3
     
    3-2
    1-3
    2
  • 4
    Stroe Ionel 
    2-3
    3-1
    2-3
     
    2-3
    1
  • 5
    Munteanu Diana 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sorescu Mircea 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Filip Dan 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Szakáli Csaba 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Sarbu Dan 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Trandafir Vasile 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Ticu Dorin 
    2-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Nistor Florin 
    2-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Imecs F Attila 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Marian Bogdan 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Spoiala Cristinel 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Lovin Eusebiu 
    3-0
    1-3
     
    2-3
    1
  • 4
    Leteanu Marius 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
Támogatók