Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Incepatori

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Incepatori

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Comanesti
Helyszín: Sala Polivalenta din cadrul Centrului de Agrement Trotus Ionut Iftimoaie
Cím: Str. Arinilor Nr.1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 14:15
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Marinescu Crenguta 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Marinescu Crenguta 0  
     
     
     
  • Ambrus Zoltan 0  
    Gita Dan 3  
     
     
     
  • Gita Dan 3  
     
    Gita Dan 0  
     
     
  • Bobu Stefan Minodor 3  
     
    Miklos Botond 3  
     
     
  • Filip Cristi 0  
    Bobu Stefan Minodor 2  
     
     
     
  • 0  
    Miklos Botond 3  
     
     
     
  • Miklos Botond 3  
     
     
    Miklos Botond 3  
    Miklos Botond  
  • Aldea Sandrino 3  
     
     
    Pirvu Cornel 0  
     
  • 0  
    Aldea Sandrino 1  
     
     
     
  • Colceru Paul 3  
    Colceru Paul 3  
     
     
     
  • Catana Vasile 0  
     
    Colceru Paul 2  
     
     
  • Pirvu Cornel 3  
     
    Pirvu Cornel 3  
     
     
  • Musat Viorel 1  
    Pirvu Cornel 3  
     
     
     
  • 0  
    Luca Ioan 2  
     
     
     
  • Luca Ioan 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Miklos Botond
    8-1-0
    26-6
    24
  • 2.
    Pirvu Cornel
    5-3-0
    19-14
    15
  • 3.
    Colceru Paul
    6-2-0
    20-10
    18
  • 4.
    Gita Dan
    5-2-0
    16-8
    15
  • 5.
    Bobu Stefan Minodor
    5-2-0
    19-9
    15
  • 6.
    Luca Ioan
    4-2-0
    16-9
    12
  • 7.
    Aldea Sandrino
    3-3-0
    12-11
    9
  • 8.
    Marinescu Crenguta
    2-4-0
    7-12
    6
  • 9.
    Ambrus Zoltan
    4-1-0
    12-5
    12
  • 10.
    Catana Vasile
    3-2-0
    10-8
    9
  • 11.
    Filip Cristi
    2-3-0
    9-10
    6
  • 12.
    Musat Viorel
    2-3-0
    8-11
    6
  • 13.
    Rogin Florin
    4-0-0
    12-5
    12
  • 14.
    Beke Hunor
    2-2-0
    10-9
    6
  • 15.
    Bucurel Claudiu
    2-2-0
    8-8
    6
  • 16.
    Herciu Iustin
    2-3-0
    8-11
    6
  • 17.
    Pentrunjel Lucian
    1-4-0
    5-14
    3
  • 18.
    Grosu Gheorghita
    0-4-0
    1-12
    0
  • 19.
    Botezatu Sorin
    0-4-0
    0-12
    0
  • 20.
    Irimia Viorel
    0-4-0
    2-12
    0
  • 21.
    Lovin Eugen
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 2.
    Bobu Stefan Minodor
    4-1-0
    14-6
    12
  • 1.
    Miklos Botond
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Colceru Paul
    4-1-0
    12-6
    12
  • 4.
    Herciu Iustin
    2-3-0
    8-11
    6
  • Pentrunjel Lucian
    1-4-0
    5-14
    3
  • Lovin Eugen
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Ambrus Zoltan
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Catana Vasile
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Filip Cristi
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Marinescu Crenguta
    1-3-0
    4-9
    3
  • Botezatu Sorin
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Gita Dan
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    Luca Ioan
    3-1-0
    11-6
    9
  • 4.
    Aldea Sandrino
    2-2-0
    8-8
    6
  • 3.
    Beke Hunor
    2-2-0
    10-9
    6
  • Grosu Gheorghita
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Rogin Florin
    4-0-0
    12-5
    12
  • 2.
    Pirvu Cornel
    2-2-0
    10-6
    6
  • 4.
    Musat Viorel
    2-2-0
    7-8
    6
  • 3.
    Bucurel Claudiu
    2-2-0
    8-8
    6
  • Irimia Viorel
    0-4-0
    2-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Miklos Botond
    3-0
    Pirvu Cornel
  • Top 4
  • Gita Dan
    0-3
    Miklos Botond
  • Colceru Paul
    2-3
    Pirvu Cornel
  • Top 8
  • Marinescu Crenguta
    0-3
    Gita Dan
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Miklos Botond
  • Aldea Sandrino
    1-3
    Colceru Paul
  • Pirvu Cornel
    3-2
    Luca Ioan
  • Top 16
  • Marinescu Crenguta
    3-0
  • Ambrus Zoltan
    0-3
    Gita Dan
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Filip Cristi
  • 0-3
    Miklos Botond
  • Aldea Sandrino
    3-0
  • Colceru Paul
    3-0
    Catana Vasile
  • Pirvu Cornel
    3-1
    Musat Viorel
  • 0-3
    Luca Ioan
  • csoport: Alsó: 4
  • Miklos Botond
    2-3
    Bobu Stefan Minodor
  • Miklos Botond
    3-0
    Colceru Paul
  • Miklos Botond
    3-0
    Lovin Eugen
  • Miklos Botond
    3-1
    Herciu Iustin
  • Miklos Botond
    3-0
    Pentrunjel Lucian
  • Bobu Stefan Minodor
    2-3
    Colceru Paul
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Lovin Eugen
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Herciu Iustin
  • Bobu Stefan Minodor
    3-1
    Pentrunjel Lucian
  • Colceru Paul
    3-0
    Lovin Eugen
  • Colceru Paul
    3-1
    Herciu Iustin
  • Colceru Paul
    3-0
    Pentrunjel Lucian
  • Lovin Eugen
    1-3
    Herciu Iustin
  • Lovin Eugen
    2-3
    Pentrunjel Lucian
  • Herciu Iustin
    3-1
    Pentrunjel Lucian
  • csoport: Alsó: 3
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Catana Vasile
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Filip Cristi
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Botezatu Sorin
  • Catana Vasile
    3-2
    Filip Cristi
  • Catana Vasile
    3-0
    Marinescu Crenguta
  • Catana Vasile
    3-0
    Botezatu Sorin
  • Filip Cristi
    3-1
    Marinescu Crenguta
  • Filip Cristi
    3-0
    Botezatu Sorin
  • Marinescu Crenguta
    3-0
    Botezatu Sorin
  • csoport: Alsó: 2
  • Beke Hunor
    2-3
    Gita Dan
  • Beke Hunor
    3-2
    Luca Ioan
  • Beke Hunor
    2-3
    Aldea Sandrino
  • Beke Hunor
    3-1
    Grosu Gheorghita
  • Gita Dan
    1-3
    Luca Ioan
  • Gita Dan
    3-0
    Aldea Sandrino
  • Gita Dan
    3-0
    Grosu Gheorghita
  • Luca Ioan
    3-2
    Aldea Sandrino
  • Luca Ioan
    3-0
    Grosu Gheorghita
  • Aldea Sandrino
    3-0
    Grosu Gheorghita
  • csoport: Alsó: 1
  • Rogin Florin
    3-1
    Musat Viorel
  • Rogin Florin
    3-2
    Pirvu Cornel
  • Rogin Florin
    3-1
    Bucurel Claudiu
  • Rogin Florin
    3-1
    Irimia Viorel
  • Musat Viorel
    0-3
    Pirvu Cornel
  • Musat Viorel
    3-1
    Bucurel Claudiu
  • Musat Viorel
    3-1
    Irimia Viorel
  • Pirvu Cornel
    2-3
    Bucurel Claudiu
  • Pirvu Cornel
    3-0
    Irimia Viorel
  • Bucurel Claudiu
    3-0
    Irimia Viorel
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Rogin Florin 
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Musat Viorel 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    Pirvu Cornel 
    2-3
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Bucurel Claudiu 
    1-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 5
    Irimia Viorel 
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Beke Hunor 
     
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    2
  • 2
    Gita Dan 
    3-2
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Luca Ioan 
    2-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Aldea Sandrino 
    3-2
    0-3
    2-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Grosu Gheorghita 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ambrus Zoltan 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Catana Vasile 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Filip Cristi 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Marinescu Crenguta 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Botezatu Sorin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Miklos Botond 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    3-2
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Colceru Paul 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Lovin Eugen 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 5
    Herciu Iustin 
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 6
    Pentrunjel Lucian 
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
     
    1
Támogatók