Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Elite

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Elite

Turneu A - Memorialul Nicusor Bulubasa - Comanesti - 2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Comanesti
Helyszín: Sala Polivalenta din cadrul Centrului de Agrement Trotus Ionut Iftimoaie
Cím: Str. Arinilor Nr.1
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 14:15
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Ciubotariu Andrei 3  
     
     
     
  • Bubulac Cristi 0  
    Ciubotariu Andrei 1  
     
     
  • Ciortescu Cristi 0  
    Rojnita Sebastian 3  
     
     
  • Rojnita Sebastian 3  
     
    Rojnita Sebastian 1  
    Chelmus Ionut  
  • Chelmus Ionut 3  
     
    Chelmus Ionut 3  
     
  • Marola Mihai 2  
    Chelmus Ionut 3  
     
     
  • Atomei Armand 3  
    Atomei Armand 0  
     
     
  • Barsa Ioan 1  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Chelmus Ionut
    7-1-0
    23-12
    21
  • 2.
    Rojnita Sebastian
    6-2-0
    20-11
    18
  • 3.
    Ciubotariu Andrei
    6-1-0
    19-6
    18
  • 4.
    Atomei Armand
    3-4-0
    11-14
    9
  • 5.
    Barsa Ioan
    5-1-0
    16-7
    15
  • 6.
    Ciortescu Cristi
    3-3-0
    11-11
    9
  • 7.
    Marola Mihai
    2-4-0
    10-15
    6
  • 8.
    Bubulac Cristi
    2-4-0
    10-14
    6
  • 9.
    Braniste George
    1-4-0
    7-13
    3
  • 10.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    1-4-0
    8-12
    3
  • 11.
    Rosu Gabriel
    1-4-0
    4-12
    3
  • 12.
    Bulubasa Nicusor
    0-0-0
    0-0
    0
  • 13.
    Ursulescu Ioan
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Barsa Ioan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Rojnita Sebastian
    4-1-0
    13-7
    12
  • 4.
    Marola Mihai
    2-3-0
    8-12
    6
  • 3.
    Bubulac Cristi
    2-3-0
    10-11
    6
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    1-4-0
    8-12
    3
  • Rosu Gabriel
    1-4-0
    4-12
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Ciubotariu Andrei
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Chelmus Ionut
    4-1-0
    14-9
    12
  • 3.
    Ciortescu Cristi
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Atomei Armand
    2-3-0
    8-10
    6
  • Braniste George
    1-4-0
    7-13
    3
  • Ursulescu Ioan
    0-5-0
    3-15
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Rojnita Sebastian
    1-3
    Chelmus Ionut
  • Top 4
  • Ciubotariu Andrei
    1-3
    Rojnita Sebastian
  • Chelmus Ionut
    3-0
    Atomei Armand
  • Top 8
  • Ciubotariu Andrei
    3-0
    Bubulac Cristi
  • Ciortescu Cristi
    0-3
    Rojnita Sebastian
  • Chelmus Ionut
    3-2
    Marola Mihai
  • Atomei Armand
    3-1
    Barsa Ioan
  • csoport: Alsó: 2
  • Marola Mihai
    1-3
    Barsa Ioan
  • Marola Mihai
    1-3
    Rojnita Sebastian
  • Marola Mihai
    3-2
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Marola Mihai
    3-1
    Bubulac Cristi
  • Marola Mihai
    0-3
    Rosu Gabriel
  • Barsa Ioan
    3-1
    Rojnita Sebastian
  • Barsa Ioan
    3-1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Barsa Ioan
    3-1
    Bubulac Cristi
  • Barsa Ioan
    3-0
    Rosu Gabriel
  • Rojnita Sebastian
    3-1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Rojnita Sebastian
    3-2
    Bubulac Cristi
  • Rojnita Sebastian
    3-0
    Rosu Gabriel
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    1-3
    Bubulac Cristi
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Rosu Gabriel
  • Bubulac Cristi
    3-1
    Rosu Gabriel
  • csoport: Alsó: 1
  • Ciubotariu Andrei
    3-2
    Chelmus Ionut
  • Ciubotariu Andrei
    3-0
    Ciortescu Cristi
  • Ciubotariu Andrei
    3-0
    Atomei Armand
  • Ciubotariu Andrei
    3-0
    Braniste George
  • Ciubotariu Andrei
    3-1
    Ursulescu Ioan
  • Chelmus Ionut
    3-2
    Ciortescu Cristi
  • Chelmus Ionut
    3-2
    Atomei Armand
  • Chelmus Ionut
    3-2
    Braniste George
  • Chelmus Ionut
    3-0
    Ursulescu Ioan
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Atomei Armand
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Braniste George
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Ursulescu Ioan
  • Atomei Armand
    3-0
    Braniste George
  • Atomei Armand
    3-1
    Ursulescu Ioan
  • Braniste George
    3-1
    Ursulescu Ioan
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ciubotariu Andrei 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Chelmus Ionut 
    2-3
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Ciortescu Cristi 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Atomei Armand 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 5
    Braniste George 
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Ursulescu Ioan 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Marola Mihai 
     
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
  • 2
    Barsa Ioan 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Rojnita Sebastian 
    3-1
    1-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 
    2-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Bubulac Cristi 
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 6
    Rosu Gabriel 
    3-0
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1
Támogatók