Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Open

Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Open

Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Open

by Amatur Romania
40.00 Ron
Ország: Románia Város: București Helyszín: Top Tenis Arena Cím: Splaiul Independenței 319
Kezdés időpontja: November 23, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: November 23, 2019, 17:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Lita Gabriel
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Craciun David Mihai
  • Grigore Alexandru
    3-0
    Acu Paul
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Popescu Eugen
  • Lita Gabriel
    3-1
    Craciun David Mihai
  • Lita Gabriel
    3-1
    Acu Paul
  • Lita Gabriel
    3-0
    Popescu Eugen
  • Craciun David Mihai
    1-3
    Acu Paul
  • Craciun David Mihai
    3-1
    Popescu Eugen
  • Acu Paul
    3-0
    Popescu Eugen
  • csoport: 2
  • Jimmy Lu
    3-0
    Belinsca Romeo
  • Jimmy Lu
    3-1
    Catana Claudiu
  • Jimmy Lu
    3-0
    Caldararu Mihai Florentin
  • Jimmy Lu
    3-0
    Ene Florin
  • Belinsca Romeo
    2-3
    Catana Claudiu
  • Belinsca Romeo
    3-0
    Caldararu Mihai Florentin
  • Belinsca Romeo
    0-3
    Ene Florin
  • Catana Claudiu
    2-3
    Caldararu Mihai Florentin
  • Catana Claudiu
    3-0
    Ene Florin
  • Caldararu Mihai Florentin
    3-2
    Ene Florin
  • csoport: 3
  • Gheorghe Nicolae
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Gheorghe Nicolae
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Gheorghe Nicolae
    3-2
    Teodorescu Radu
  • Gheorghe Nicolae
    1-3
    Docan Cristian
  • Gheorghe Nicolae
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Stancescu Sebastian
    2-3
    Lovin Eusebiu
  • Stancescu Sebastian
    3-0
    Teodorescu Radu
  • Stancescu Sebastian
    3-0
    Docan Cristian
  • Stancescu Sebastian
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Lovin Eusebiu
    3-0
    Teodorescu Radu
  • Lovin Eusebiu
    3-0
    Docan Cristian
  • Lovin Eusebiu
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Teodorescu Radu
    1-3
    Docan Cristian
  • Teodorescu Radu
    3-0
    Bistreanu Armand
  • Docan Cristian
    3-2
    Bistreanu Armand
  • csoport: 4
  • Voin Doru
    2-3
    Orac Teodor
  • Voin Doru
    3-2
    Ionascu Gabriel
  • Voin Doru
    3-1
    Stancalie Doru
  • Voin Doru
    1-3
    Udrea Valentin
  • Voin Doru
    3-1
    Salavastru Petru
  • Orac Teodor
    0-3
    Ionascu Gabriel
  • Orac Teodor
    0-3
    Stancalie Doru
  • Orac Teodor
    2-3
    Udrea Valentin
  • Orac Teodor
    3-0
    Salavastru Petru
  • Ionascu Gabriel
    3-1
    Stancalie Doru
  • Ionascu Gabriel
    1-3
    Udrea Valentin
  • Ionascu Gabriel
    3-2
    Salavastru Petru
  • Stancalie Doru
    2-3
    Udrea Valentin
  • Stancalie Doru
    3-0
    Salavastru Petru
  • Udrea Valentin
    3-1
    Salavastru Petru
  • csoport: 5
  • Gavrila Aurel
    3-2
    Dena Corneliu
  • Gavrila Aurel
    1-3
    Balaban Catalin
  • Gavrila Aurel
    3-1
    Dospinescu George
  • Gavrila Aurel
    3-1
    Socaci Sorin
  • Gavrila Aurel
    3-1
    Craciunas Bogdan
  • Dena Corneliu
    1-3
    Balaban Catalin
  • Dena Corneliu
    3-1
    Dospinescu George
  • Dena Corneliu
    3-1
    Socaci Sorin
  • Dena Corneliu
    3-1
    Craciunas Bogdan
  • Balaban Catalin
    2-3
    Dospinescu George
  • Balaban Catalin
    3-0
    Socaci Sorin
  • Balaban Catalin
    3-0
    Craciunas Bogdan
  • Dospinescu George
    0-3
    Socaci Sorin
  • Dospinescu George
    0-3
    Craciunas Bogdan
  • Socaci Sorin
    3-1
    Craciunas Bogdan
  • csoport: 6
  • Popa Alexandru Iulian
    3-0
    Rasnoveanu Daniel
  • Popa Alexandru Iulian
    3-1
    Sandu Stefan
  • Popa Alexandru Iulian
    3-0
    Chivu Cornel
  • Popa Alexandru Iulian
    3-0
    Chirica Alexandru
  • Popa Alexandru Iulian
    3-0
    Huica Petre
  • Rasnoveanu Daniel
    1-3
    Sandu Stefan
  • Rasnoveanu Daniel
    3-2
    Chivu Cornel
  • Rasnoveanu Daniel
    3-2
    Chirica Alexandru
  • Rasnoveanu Daniel
    3-2
    Huica Petre
  • Sandu Stefan
    3-0
    Chivu Cornel
  • Sandu Stefan
    3-2
    Chirica Alexandru
  • Sandu Stefan
    3-2
    Huica Petre
  • Chivu Cornel
    3-2
    Chirica Alexandru
  • Chivu Cornel
    3-0
    Huica Petre
  • Chirica Alexandru
    3-0
    Huica Petre
  • csoport: 7
  • Acatrinei Lucian Marian
    3-2
    Presura Eugen
  • Acatrinei Lucian Marian
    2-3
    Cioboiu Dan
  • Acatrinei Lucian Marian
    3-0
    Barca George
  • Acatrinei Lucian Marian
    3-2
    Gheorghe Florin
  • Acatrinei Lucian Marian
    3-0
    Marin Marian
  • Presura Eugen
    3-1
    Cioboiu Dan
  • Presura Eugen
    2-3
    Barca George
  • Presura Eugen
    0-3
    Gheorghe Florin
  • Presura Eugen
    3-2
    Marin Marian
  • Cioboiu Dan
    3-1
    Barca George
  • Cioboiu Dan
    0-3
    Gheorghe Florin
  • Cioboiu Dan
    3-0
    Marin Marian
  • Barca George
    3-2
    Gheorghe Florin
  • Barca George
    3-0
    Marin Marian
  • Gheorghe Florin
    3-0
    Marin Marian
  • csoport: 8
  • Bolea Catalin
    2-3
    Dascalascu Viorel
  • Bolea Catalin
    3-2
    Nicu Constantin
  • Bolea Catalin
    1-3
    Minica Rares
  • Bolea Catalin
    3-0
    Constantin Cristina
  • Bolea Catalin
    3-1
    Ciripan Camelia
  • Dascalascu Viorel
    3-0
    Nicu Constantin
  • Dascalascu Viorel
    3-0
    Minica Rares
  • Dascalascu Viorel
    3-0
    Constantin Cristina
  • Dascalascu Viorel
    3-2
    Ciripan Camelia
  • Nicu Constantin
    3-2
    Minica Rares
  • Nicu Constantin
    1-3
    Constantin Cristina
  • Nicu Constantin
    3-1
    Ciripan Camelia
  • Minica Rares
    3-1
    Constantin Cristina
  • Minica Rares
    3-1
    Ciripan Camelia
  • Constantin Cristina
    3-1
    Ciripan Camelia
  • csoport: I
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Voin Doru
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Ene Florin
  • Voin Doru
    3-1
    Stancescu Sebastian
  • Voin Doru
    3-0
    Ene Florin
  • Stancescu Sebastian
    2-3
    Ene Florin
  • csoport: II
  • Jimmy Lu
    3-1
    Gavrila Aurel
  • Jimmy Lu
    3-0
    Ionascu Gabriel
  • Jimmy Lu
    3-1
    Docan Cristian
  • Gavrila Aurel
    3-0
    Ionascu Gabriel
  • Gavrila Aurel
    3-1
    Docan Cristian
  • Ionascu Gabriel
    2-3
    Docan Cristian
  • csoport: III
  • Gheorghe Nicolae
    0-3
    Sandu Stefan
  • Gheorghe Nicolae
    3-0
    Dena Corneliu
  • Gheorghe Nicolae
    3-0
    Stancalie Doru
  • Sandu Stefan
    3-1
    Dena Corneliu
  • Sandu Stefan
    3-0
    Stancalie Doru
  • Dena Corneliu
    3-2
    Stancalie Doru
  • csoport: IV
  • Udrea Valentin
    3-1
    Barca George
  • Udrea Valentin
    3-0
    Socaci Sorin
  • Barca George
    3-2
    Socaci Sorin
  • csoport: V
  • Balaban Catalin
    1-3
    Minica Rares
  • Balaban Catalin
    3-0
    Gheorghe Florin
  • Balaban Catalin
    3-0
    Chivu Cornel
  • Minica Rares
    3-0
    Gheorghe Florin
  • Minica Rares
    3-1
    Chivu Cornel
  • Gheorghe Florin
    3-2
    Chivu Cornel
  • csoport: VI
  • Popa Alexandru Iulian
    3-0
    Lita Gabriel
  • Popa Alexandru Iulian
    0-3
    Bolea Catalin
  • Popa Alexandru Iulian
    3-0
    Cioboiu Dan
  • Lita Gabriel
    1-3
    Bolea Catalin
  • Lita Gabriel
    3-2
    Cioboiu Dan
  • Bolea Catalin
    3-0
    Cioboiu Dan
  • csoport: VII
  • Acatrinei Lucian Marian
    2-3
    Caldararu Mihai Florentin
  • Acatrinei Lucian Marian
    3-2
    Acu Paul
  • Acatrinei Lucian Marian
    3-2
    Constantin Cristina
  • Caldararu Mihai Florentin
    2-3
    Acu Paul
  • Caldararu Mihai Florentin
    0-3
    Constantin Cristina
  • Acu Paul
    3-2
    Constantin Cristina
  • csoport: VIII
  • Lovin Eusebiu
    3-2
    Catana Claudiu
  • Lovin Eusebiu
    3-0
    Craciun David Mihai
  • Catana Claudiu
    0-3
    Craciun David Mihai
  • Top 16
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Gheorghe Nicolae
  • Popa Alexandru Iulian
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Minica Rares
    2-3
    Acu Paul
  • Gavrila Aurel
    3-1
    Udrea Valentin
  • Sandu Stefan
    3-1
    Voin Doru
  • Craciun David Mihai
    1-3
    Bolea Catalin
  • Acatrinei Lucian Marian
    3-0
    Balaban Catalin
  • Barca George
    2-3
    Jimmy Lu
  • Top 8
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Popa Alexandru Iulian
  • Acu Paul
    0-3
    Gavrila Aurel
  • Sandu Stefan
    1-3
    Bolea Catalin
  • Acatrinei Lucian Marian
    0-3
    Jimmy Lu
  • Top 4
  • Grigore Alexandru
    3-1
    Gavrila Aurel
  • Bolea Catalin
    0-3
    Jimmy Lu
  • Top 1-2
  • Grigore Alexandru
    3-2
    Jimmy Lu
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grigore Alexandru
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 2
    Lita Gabriel
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Craciun David Mihai
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    4
  • 4
    Acu Paul
    0-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    3
  • 5
    Popescu Eugen
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Jimmy Lu
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Belinsca Romeo
    0-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 3
    Catana Claudiu
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
  • 4
    Caldararu Mihai Florentin
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
  • 5
    Ene Florin
    0-3
    3-0
    0-3
    2-3
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gheorghe Nicolae
    3-1
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    4
    2
  • 2
    Stancescu Sebastian
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Lovin Eusebiu
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Teodorescu Radu
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Docan Cristian
    3-1
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    4
  • 6
    Bistreanu Armand
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Voin Doru
    2-3
    3-2
    3-1
    1-3
    3-1
    3
    3
  • 2
    Orac Teodor
    3-2
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    2
    5
  • 3
    Ionascu Gabriel
    2-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3-2
    3
    2
  • 4
    Stancalie Doru
    1-3
    3-0
    1-3
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 5
    Udrea Valentin
    3-1
    3-2
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
  • 6
    Salavastru Petru
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gavrila Aurel
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 2
    Dena Corneliu
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 3
    Balaban Catalin
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 4
    Dospinescu George
    1-3
    1-3
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    6
  • 5
    Socaci Sorin
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
  • 6
    Craciunas Bogdan
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popa Alexandru Iulian
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Rasnoveanu Daniel
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 3
    Sandu Stefan
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    2
  • 4
    Chivu Cornel
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
  • 5
    Chirica Alexandru
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    5
  • 6
    Huica Petre
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Acatrinei Lucian Marian
    3-2
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    1
  • 2
    Presura Eugen
    2-3
    3-1
    2-3
    0-3
    3-2
    2
    5
  • 3
    Cioboiu Dan
    3-2
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    3
  • 4
    Barca George
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 5
    Gheorghe Florin
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
  • 6
    Marin Marian
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bolea Catalin
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 2
    Dascalascu Viorel
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 3
    Nicu Constantin
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    5
  • 4
    Minica Rares
    3-1
    0-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 5
    Constantin Cristina
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    4
  • 6
    Ciripan Camelia
    1-3
    2-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Grigore Alexandru
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Voin Doru
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Stancescu Sebastian
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Ene Florin
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Jimmy Lu
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Gavrila Aurel
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 3
    Ionascu Gabriel
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • 4
    Docan Cristian
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Gheorghe Nicolae
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Sandu Stefan
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 3
    Dena Corneliu
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Stancalie Doru
    0-3
    0-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Udrea Valentin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Barca George
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Socaci Sorin
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: V
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Balaban Catalin
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
  • 2
    Minica Rares
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 3
    Gheorghe Florin
    0-3
    0-3
    3-2
    1
    3
  • 4
    Chivu Cornel
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    4
  • csoport: VI
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Popa Alexandru Iulian
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    2
  • 2
    Lita Gabriel
    0-3
    1-3
    3-2
    1
    3
  • 3
    Bolea Catalin
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 4
    Cioboiu Dan
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • csoport: VII
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Acatrinei Lucian Marian
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 2
    Caldararu Mihai Florentin
    3-2
    2-3
    0-3
    1
    4
  • 3
    Acu Paul
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    2
  • 4
    Constantin Cristina
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    3
  • csoport: VIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lovin Eusebiu
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Catana Claudiu
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Craciun David Mihai
    0-3
    3-0
    1
    2
Támogatók
ajax-icon Betöltés...