Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Avansati

Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Avansati

Turneu A - Memorialul George Vaduva - București - 23-24.11.2019 - Avansati

by Amatur Romania
40.00 Ron
Ország: Románia Város: București Helyszín: Top Tenis Arena Cím: Splaiul Independenței 319
Kezdés időpontja: November 23, 2019, 14:30 Befejezés időpontja: November 23, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Sursilov Constantin
    0-3
    Moasa Gabriel
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Grumeza Lucian
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Modoran Marian
  • Moasa Gabriel
    3-2
    Grumeza Lucian
  • Moasa Gabriel
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Moasa Gabriel
    3-2
    Modoran Marian
  • Grumeza Lucian
    1-3
    Marinescu Nelu
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Modoran Marian
  • Marinescu Nelu
    3-1
    Modoran Marian
  • csoport: 2
  • Todi Dumitru
    3-1
    Ileanu Bogdan
  • Todi Dumitru
    2-3
    Dragos Marian
  • Todi Dumitru
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Todi Dumitru
    3-1
    Sirbu Ion
  • Ileanu Bogdan
    0-3
    Dragos Marian
  • Ileanu Bogdan
    3-0
    Baicu Claudiu
  • Ileanu Bogdan
    2-3
    Sirbu Ion
  • Dragos Marian
    3-1
    Baicu Claudiu
  • Dragos Marian
    3-2
    Sirbu Ion
  • Baicu Claudiu
    3-1
    Sirbu Ion
  • csoport: 3
  • Bejan Alexandru
    3-2
    Zaharia Puiu
  • Bejan Alexandru
    3-1
    Popescu George
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Toma Florin
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Ciocau Viorel
  • Zaharia Puiu
    2-3
    Popescu George
  • Zaharia Puiu
    3-0
    Toma Florin
  • Zaharia Puiu
    2-3
    Ciocau Viorel
  • Popescu George
    3-1
    Toma Florin
  • Popescu George
    2-3
    Ciocau Viorel
  • Toma Florin
    2-3
    Ciocau Viorel
  • csoport: 4
  • Alexandru Marius
    0-3
    Boboc Viorel
  • Alexandru Marius
    3-0
    Cristescu Cristian
  • Alexandru Marius
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Alexandru Marius
    3-0
    Chivu Octav
  • Alexandru Marius
    1-3
    Filip Gabriel
  • Boboc Viorel
    3-1
    Cristescu Cristian
  • Boboc Viorel
    3-0
    Munteanu Constantin
  • Boboc Viorel
    3-2
    Chivu Octav
  • Boboc Viorel
    0-3
    Filip Gabriel
  • Cristescu Cristian
    3-2
    Munteanu Constantin
  • Cristescu Cristian
    3-0
    Chivu Octav
  • Cristescu Cristian
    0-3
    Filip Gabriel
  • Munteanu Constantin
    3-2
    Chivu Octav
  • Munteanu Constantin
    0-3
    Filip Gabriel
  • Chivu Octav
    0-3
    Filip Gabriel
  • csoport: 5
  • Dica Danut
    1-3
    Bucur Mario
  • Dica Danut
    3-1
    Palaloga Sebastian
  • Dica Danut
    1-3
    Raileanu Raissa
  • Dica Danut
    3-0
    Ionita Adrian
  • Dica Danut
    3-0
    Breazu Sabin
  • Bucur Mario
    3-1
    Palaloga Sebastian
  • Bucur Mario
    3-0
    Raileanu Raissa
  • Bucur Mario
    3-0
    Ionita Adrian
  • Bucur Mario
    3-0
    Breazu Sabin
  • Palaloga Sebastian
    3-2
    Raileanu Raissa
  • Palaloga Sebastian
    3-0
    Ionita Adrian
  • Palaloga Sebastian
    3-0
    Breazu Sabin
  • Raileanu Raissa
    1-3
    Ionita Adrian
  • Raileanu Raissa
    3-0
    Breazu Sabin
  • Ionita Adrian
    3-0
    Breazu Sabin
  • csoport: 6
  • Plop Adrian
    3-2
    Ghiurutan Razvan
  • Plop Adrian
    3-0
    Panait Constantin
  • Plop Adrian
    3-0
    Dina Alexandru
  • Plop Adrian
    3-0
    Moisa Costel
  • Plop Adrian
    3-0
    Stoiu Ambra
  • Ghiurutan Razvan
    0-3
    Panait Constantin
  • Ghiurutan Razvan
    3-0
    Dina Alexandru
  • Ghiurutan Razvan
    1-3
    Moisa Costel
  • Ghiurutan Razvan
    3-0
    Stoiu Ambra
  • Panait Constantin
    3-1
    Dina Alexandru
  • Panait Constantin
    3-0
    Moisa Costel
  • Panait Constantin
    3-1
    Stoiu Ambra
  • Dina Alexandru
    0-3
    Moisa Costel
  • Dina Alexandru
    3-0
    Stoiu Ambra
  • Moisa Costel
    3-0
    Stoiu Ambra
  • csoport: 7
  • Lupsa Bogdan
    3-0
    Hutanu Adrian
  • Lupsa Bogdan
    3-1
    Alexandru Ionescu
  • Lupsa Bogdan
    0-3
    Matei Mircea
  • Lupsa Bogdan
    3-2
    Enache Vivian
  • Lupsa Bogdan
    3-1
    Tauru Romica
  • Hutanu Adrian
    3-1
    Alexandru Ionescu
  • Hutanu Adrian
    3-0
    Matei Mircea
  • Hutanu Adrian
    3-0
    Enache Vivian
  • Hutanu Adrian
    0-3
    Tauru Romica
  • Alexandru Ionescu
    0-3
    Matei Mircea
  • Alexandru Ionescu
    2-3
    Enache Vivian
  • Alexandru Ionescu
    1-3
    Tauru Romica
  • Matei Mircea
    3-0
    Enache Vivian
  • Matei Mircea
    1-3
    Tauru Romica
  • Enache Vivian
    1-3
    Tauru Romica
  • csoport: 8
  • Tudor Emil
    2-3
    Ianos Vlad
  • Tudor Emil
    3-2
    Banuta Dumitru
  • Tudor Emil
    3-0
    Tanasov Marius
  • Tudor Emil
    3-1
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Tudor Emil
    3-0
    Mihai Ion
  • Ianos Vlad
    3-1
    Banuta Dumitru
  • Ianos Vlad
    3-0
    Tanasov Marius
  • Ianos Vlad
    3-1
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Ianos Vlad
    3-1
    Mihai Ion
  • Banuta Dumitru
    2-3
    Tanasov Marius
  • Banuta Dumitru
    2-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Banuta Dumitru
    3-1
    Mihai Ion
  • Tanasov Marius
    1-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Tanasov Marius
    3-2
    Mihai Ion
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-0
    Mihai Ion
  • csoport: 9
  • Loghin Florin
    3-1
    Lazar Dumitru
  • Loghin Florin
    3-1
    Mihaila George
  • Loghin Florin
    3-0
    Avramescu Bogdan
  • Loghin Florin
    3-1
    Enciu Marcel
  • Loghin Florin
    3-0
    Serban Marius Daniel
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Mihaila George
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Avramescu Bogdan
  • Lazar Dumitru
    1-3
    Enciu Marcel
  • Lazar Dumitru
    3-0
    Serban Marius Daniel
  • Mihaila George
    3-2
    Avramescu Bogdan
  • Mihaila George
    3-2
    Enciu Marcel
  • Mihaila George
    3-0
    Serban Marius Daniel
  • Avramescu Bogdan
    3-2
    Enciu Marcel
  • Avramescu Bogdan
    1-3
    Serban Marius Daniel
  • Enciu Marcel
    3-0
    Serban Marius Daniel
  • csoport: 10
  • Nitu Serban
    3-1
    Stanciu Marian
  • Nitu Serban
    3-1
    Ipate Virgil
  • Nitu Serban
    3-0
    Tical Nicusor
  • Nitu Serban
    3-0
    Rapan Mihai
  • Nitu Serban
    3-1
    Boboc Adam
  • Stanciu Marian
    3-0
    Ipate Virgil
  • Stanciu Marian
    3-0
    Tical Nicusor
  • Stanciu Marian
    3-1
    Rapan Mihai
  • Stanciu Marian
    3-0
    Boboc Adam
  • Ipate Virgil
    3-0
    Tical Nicusor
  • Ipate Virgil
    3-0
    Rapan Mihai
  • Ipate Virgil
    3-2
    Boboc Adam
  • Tical Nicusor
    3-1
    Rapan Mihai
  • Tical Nicusor
    3-0
    Boboc Adam
  • Rapan Mihai
    3-1
    Boboc Adam
  • csoport: 11
  • Paul Cosmin Sebastian
    1-3
    Codreanu Laurentiu
  • Paul Cosmin Sebastian
    3-1
    Dragu Fanel
  • Paul Cosmin Sebastian
    1-3
    Zisu Cristian
  • Paul Cosmin Sebastian
    3-0
    Constantin Sandu
  • Paul Cosmin Sebastian
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Dragu Fanel
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Zisu Cristian
  • Codreanu Laurentiu
    2-3
    Constantin Sandu
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Dragu Fanel
    0-3
    Zisu Cristian
  • Dragu Fanel
    3-0
    Constantin Sandu
  • Dragu Fanel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Zisu Cristian
    3-0
    Constantin Sandu
  • Zisu Cristian
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Constantin Sandu
    3-0
    Varbanescu Radu
  • csoport: 12
  • Darjan Daniel
    3-2
    Dramba Daniel Dumitru
  • Darjan Daniel
    3-1
    Pasoveanu Silvian
  • Darjan Daniel
    3-2
    Gheorghita Vasile
  • Darjan Daniel
    3-0
    Popa Sandu
  • Darjan Daniel
    3-1
    Danila Eugeniu
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-2
    Pasoveanu Silvian
  • Dramba Daniel Dumitru
    2-3
    Gheorghita Vasile
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-1
    Popa Sandu
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Danila Eugeniu
  • Pasoveanu Silvian
    3-0
    Gheorghita Vasile
  • Pasoveanu Silvian
    3-2
    Popa Sandu
  • Pasoveanu Silvian
    3-1
    Danila Eugeniu
  • Gheorghita Vasile
    2-3
    Popa Sandu
  • Gheorghita Vasile
    3-1
    Danila Eugeniu
  • Popa Sandu
    3-1
    Danila Eugeniu
  • csoport: 13
  • Guluta Florin
    3-1
    Acriva Marian
  • Guluta Florin
    3-0
    Serban Leonard
  • Guluta Florin
    2-3
    Serban Bogdan
  • Guluta Florin
    3-0
    Fusca Georgian
  • Guluta Florin
    3-0
    Tiosea Nicolae
  • Acriva Marian
    1-3
    Serban Leonard
  • Acriva Marian
    1-3
    Serban Bogdan
  • Acriva Marian
    3-0
    Fusca Georgian
  • Acriva Marian
    3-0
    Tiosea Nicolae
  • Serban Leonard
    1-3
    Serban Bogdan
  • Serban Leonard
    3-1
    Fusca Georgian
  • Serban Leonard
    1-3
    Tiosea Nicolae
  • Serban Bogdan
    3-1
    Fusca Georgian
  • Serban Bogdan
    3-0
    Tiosea Nicolae
  • Fusca Georgian
    2-3
    Tiosea Nicolae
  • csoport: I
  • Moasa Gabriel
    2-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Moasa Gabriel
    0-3
    Mihaila George
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    2-3
    Mihaila George
  • csoport: II
  • Dragos Marian
    2-3
    Hutanu Adrian
  • Dragos Marian
    2-3
    Ipate Virgil
  • Hutanu Adrian
    2-3
    Ipate Virgil
  • csoport: III
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Moisa Costel
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Paul Cosmin Sebastian
  • Moisa Costel
    0-3
    Paul Cosmin Sebastian
  • csoport: IV
  • Filip Gabriel
    3-0
    Palaloga Sebastian
  • Filip Gabriel
    3-1
    Pasoveanu Silvian
  • Palaloga Sebastian
    3-1
    Pasoveanu Silvian
  • csoport: V
  • Bucur Mario
    0-3
    Alexandru Marius
  • Bucur Mario
    3-0
    Acriva Marian
  • Alexandru Marius
    3-1
    Acriva Marian
  • csoport: VI
  • Plop Adrian
    3-0
    Popescu George
  • Plop Adrian
    3-1
    Serban Leonard
  • Popescu George
    3-0
    Serban Leonard
  • csoport: VII
  • Lupsa Bogdan
    3-1
    Ileanu Bogdan
  • Lupsa Bogdan
    2-3
    Popa Sandu
  • Ileanu Bogdan
    3-0
    Popa Sandu
  • csoport: VIII
  • Ianos Vlad
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Ianos Vlad
    1-3
    Dragu Fanel
  • Marinescu Nelu
    0-3
    Dragu Fanel
  • csoport: IX
  • Loghin Florin
    3-1
    Sursilov Constantin
  • Loghin Florin
    3-0
    Tical Nicusor
  • Sursilov Constantin
    1-3
    Tical Nicusor
  • csoport: X
  • Nitu Serban
    3-1
    Todi Dumitru
  • Nitu Serban
    3-1
    Enciu Marcel
  • Todi Dumitru
    3-0
    Enciu Marcel
  • csoport: XI
  • Codreanu Laurentiu
    3-1
    Ciocau Viorel
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
    Tanasov Marius
  • Ciocau Viorel
    2-3
    Tanasov Marius
  • csoport: XII
  • Darjan Daniel
    3-0
    Boboc Viorel
  • Darjan Daniel
    3-1
    Matei Mircea
  • Boboc Viorel
    3-1
    Matei Mircea
  • csoport: XIII
  • Serban Bogdan
    3-2
    Dica Danut
  • Serban Bogdan
    3-2
    Ghiurutan Razvan
  • Dica Danut
    3-0
    Ghiurutan Razvan
  • csoport: XIV
  • Guluta Florin
    3-0
    Panait Constantin
  • Guluta Florin
    3-0
    Ionita Adrian
  • Panait Constantin
    3-0
    Ionita Adrian
  • csoport: XV
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Tauru Romica
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Cristescu Cristian
  • Tauru Romica
    1-3
    Cristescu Cristian
  • csoport: XVI
  • Zisu Cristian
    3-1
    Tudor Emil
  • Zisu Cristian
    3-0
    Zaharia Puiu
  • Tudor Emil
    3-1
    Zaharia Puiu
  • csoport: XVII
  • Stanciu Marian
    3-2
    Lazar Dumitru
  • Stanciu Marian
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Lazar Dumitru
    1-3
    Grumeza Lucian
  • Stanciu Marian
    3-1
    Baicu Claudiu
  • Lazar Dumitru
    3-1
    Baicu Claudiu
  • Baicu Claudiu
    3-2
    Grumeza Lucian
  • Top 64
  • Mihaila George
    3-0
  • Hutanu Adrian
    2-3
    Paul Cosmin Sebastian
  • Stanciu Marian
    3-0
  • 0-3
    Zisu Cristian
  • Loghin Florin
    3-0
  • 0-3
    Tanasov Marius
  • Todi Dumitru
    3-0
  • 0-3
    Dragu Fanel
  • Alexandru Marius
    3-0
  • 0-3
    Ileanu Bogdan
  • Panait Constantin
    3-0
  • 0-3
    Darjan Daniel
  • Serban Bogdan
    3-0
  • 0-3
    Cristescu Cristian
  • Popescu George
    3-0
  • 0-3
    Filip Gabriel
  • Bejan Alexandru
    3-0
  • 0-3
    Bucur Mario
  • Tudor Emil
    3-0
  • 0-3
    Guluta Florin
  • Codreanu Laurentiu
    3-0
  • 0-3
    Dica Danut
  • Ianos Vlad
    3-0
  • 0-3
    Plop Adrian
  • Lupsa Bogdan
    3-0
  • 0-3
    Tical Nicusor
  • Boboc Viorel
    3-0
  • 0-3
    Nitu Serban
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
  • 0-3
    Grumeza Lucian
  • Palaloga Sebastian
    0-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • 0-3
    Ipate Virgil
  • Top 32
  • Mihaila George
    2-3
    Paul Cosmin Sebastian
  • Stanciu Marian
    3-2
    Zisu Cristian
  • Loghin Florin
    3-1
    Tanasov Marius
  • Todi Dumitru
    3-2
    Dragu Fanel
  • Alexandru Marius
    3-1
    Ileanu Bogdan
  • Panait Constantin
    0-3
    Darjan Daniel
  • Serban Bogdan
    3-0
    Cristescu Cristian
  • Popescu George
    1-3
    Filip Gabriel
  • Bejan Alexandru
    3-0
    Bucur Mario
  • Tudor Emil
    1-3
    Guluta Florin
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Dica Danut
  • Ianos Vlad
    0-3
    Plop Adrian
  • Lupsa Bogdan
    3-2
    Tical Nicusor
  • Boboc Viorel
    0-3
    Nitu Serban
  • Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Baltatu Eduard Laurentiu
    3-0
    Ipate Virgil
  • Top 16
  • Paul Cosmin Sebastian
    3-2
    Stanciu Marian
  • Loghin Florin
    0-3
    Todi Dumitru
  • Alexandru Marius
    3-1
    Darjan Daniel
  • Serban Bogdan
    2-3
    Filip Gabriel
  • Bejan Alexandru
    1-3
    Guluta Florin
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Plop Adrian
  • Lupsa Bogdan
    3-0
    Nitu Serban
  • Dramba Daniel Dumitru
    0-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Top 8
  • Paul Cosmin Sebastian
    3-2
    Todi Dumitru
  • Alexandru Marius
    1-3
    Filip Gabriel
  • Guluta Florin
    1-3
    Codreanu Laurentiu
  • Lupsa Bogdan
    2-3
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Top 4
  • Paul Cosmin Sebastian
    0-3
    Filip Gabriel
  • Codreanu Laurentiu
    3-2
    Baltatu Eduard Laurentiu
  • Top 1-2
  • Filip Gabriel
    3-2
    Codreanu Laurentiu
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Sursilov Constantin
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Moasa Gabriel
    3-0
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 3
    Grumeza Lucian
    2-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 4
    Marinescu Nelu
    0-3
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    3
  • 5
    Modoran Marian
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Todi Dumitru
    3-1
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
  • 2
    Ileanu Bogdan
    1-3
    0-3
    3-0
    2-3
    1
    3
  • 3
    Dragos Marian
    3-2
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 4
    Baicu Claudiu
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 5
    Sirbu Ion
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    4
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bejan Alexandru
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    1
  • 2
    Zaharia Puiu
    2-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1
    4
  • 3
    Popescu George
    1-3
    3-2
    3-1
    2-3
    2
    3
  • 4
    Toma Florin
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5
  • 5
    Ciocau Viorel
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    2
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Alexandru Marius
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 2
    Boboc Viorel
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    0-3
    4
    2
  • 3
    Cristescu Cristian
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    0-3
    2
    4
  • 4
    Munteanu Constantin
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    5
  • 5
    Chivu Octav
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Filip Gabriel
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dica Danut
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Bucur Mario
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Palaloga Sebastian
    1-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 4
    Raileanu Raissa
    3-1
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Ionita Adrian
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 6
    Breazu Sabin
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Plop Adrian
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Ghiurutan Razvan
    2-3
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
  • 3
    Panait Constantin
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 4
    Dina Alexandru
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5
  • 5
    Moisa Costel
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 6
    Stoiu Ambra
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lupsa Bogdan
    3-0
    3-1
    0-3
    3-2
    3-1
    4
    2
  • 2
    Hutanu Adrian
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    0-3
    3
    4
  • 3
    Alexandru Ionescu
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Matei Mircea
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
  • 5
    Enache Vivian
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    5
  • 6
    Tauru Romica
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tudor Emil
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Ianos Vlad
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 3
    Banuta Dumitru
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 4
    Tanasov Marius
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
  • 5
    Baltatu Eduard Laurentiu
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 6
    Mihai Ion
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Lazar Dumitru
    1-3
    3-0
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
  • 3
    Mihaila George
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Avramescu Bogdan
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • 5
    Enciu Marcel
    1-3
    3-1
    2-3
    2-3
    3-0
    2
    4
  • 6
    Serban Marius Daniel
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    6
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Stanciu Marian
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 3
    Ipate Virgil
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
  • 4
    Tical Nicusor
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • 5
    Rapan Mihai
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Boboc Adam
    1-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Paul Cosmin Sebastian
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Codreanu Laurentiu
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    1
  • 3
    Dragu Fanel
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 4
    Zisu Cristian
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 5
    Constantin Sandu
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    5
  • 6
    Varbanescu Radu
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Darjan Daniel
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    5
    1
  • 2
    Dramba Daniel Dumitru
    2-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    2
  • 3
    Pasoveanu Silvian
    1-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 4
    Gheorghita Vasile
    2-3
    3-2
    0-3
    2-3
    3-1
    2
    5
  • 5
    Popa Sandu
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-1
    2
    4
  • 6
    Danila Eugeniu
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 13
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Guluta Florin
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 2
    Acriva Marian
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    3
  • 3
    Serban Leonard
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    1-3
    2
    4
  • 4
    Serban Bogdan
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 5
    Fusca Georgian
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 6
    Tiosea Nicolae
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    5
  • csoport: I
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Moasa Gabriel
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Baltatu Eduard Laurentiu
    3-2
    2-3
    1
    2
  • 3
    Mihaila George
    3-0
    3-2
    2
    1
  • csoport: II
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dragos Marian
    2-3
    2-3
    0
    3
  • 2
    Hutanu Adrian
    3-2
    2-3
    1
    2
  • 3
    Ipate Virgil
    3-2
    3-2
    2
    1
  • csoport: III
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bejan Alexandru
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Moisa Costel
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Paul Cosmin Sebastian
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: IV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Filip Gabriel
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Palaloga Sebastian
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Pasoveanu Silvian
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: V
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bucur Mario
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 2
    Alexandru Marius
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 3
    Acriva Marian
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: VI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Plop Adrian
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Popescu George
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Serban Leonard
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: VII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Lupsa Bogdan
    3-1
    2-3
    1
    1
  • 2
    Ileanu Bogdan
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Popa Sandu
    3-2
    0-3
    1
    3
  • csoport: VIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ianos Vlad
    3-0
    1-3
    1
    2
  • 2
    Marinescu Nelu
    0-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Dragu Fanel
    3-1
    3-0
    2
    1
  • csoport: IX
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Sursilov Constantin
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Tical Nicusor
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: X
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Nitu Serban
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Todi Dumitru
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Enciu Marcel
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Codreanu Laurentiu
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Ciocau Viorel
    1-3
    2-3
    0
    3
  • 3
    Tanasov Marius
    0-3
    3-2
    1
    2
  • csoport: XII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Darjan Daniel
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Boboc Viorel
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Matei Mircea
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XIII
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Serban Bogdan
    3-2
    3-2
    2
    1
  • 2
    Dica Danut
    2-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Ghiurutan Razvan
    2-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XIV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Guluta Florin
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Panait Constantin
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Ionita Adrian
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: XV
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dramba Daniel Dumitru
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Tauru Romica
    0-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Cristescu Cristian
    0-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: XVI
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Zisu Cristian
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Tudor Emil
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Zaharia Puiu
    0-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: XVII
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Stanciu Marian
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Lazar Dumitru
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Grumeza Lucian
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3
  • 4
    Baicu Claudiu
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...