Turneu A - Memorialul Dan Leorda - 15. mai 2019

Turneu A - Memorialul Dan Leorda - 15. mai 2019. - Amatori

Turneu A - Memorialul Dan Leorda - 15. mai 2019. - Amatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reghin
Helyszín: Sala de sport din Parcul Tineretului
Cím: -
Kezdés időpontja: May 11, 2019, 08:30
Befejezés időpontja: May 11, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Bumbu Pavel 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bumbu Pavel 3  
     
     
     
     
     
  • Boariu Timofte Dănuț 3  
    Boariu Timofte Dănuț 0  
     
     
     
     
     
  • Onofrei Petru 2  
     
    Bumbu Pavel 0  
     
     
     
     
  • Joldes Adrian 3  
     
    Piper Petru 3  
     
     
     
     
  • Vaszi Dénes 2  
    Joldes Adrian 0  
     
     
     
     
     
  • Sandu Andrei 1  
    Piper Petru 3  
     
     
     
     
     
  • Piper Petru 3  
     
     
    Piper Petru 2  
     
     
     
  • Morariu Marius 3  
     
     
    Horotan Catalin 3  
     
     
     
  • Cioloca Claudiu 0  
    Morariu Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Szakács Attila 3  
    Szakács Attila 1  
     
     
     
     
     
  • Veress Árpád 1  
     
    Morariu Marius 2  
     
     
     
     
  • Pop Ioan 3  
     
    Horotan Catalin 3  
     
     
     
     
  • Pasca Lucian 1  
    Pop Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Horotan Catalin 3  
     
     
     
     
     
  • Horotan Catalin 3  
     
     
     
    Horotan Catalin 3  
     
     
  • Scurtu Nicolae 3  
     
     
     
    Rusu Calin 1  
     
     
  • 0  
    Scurtu Nicolae 3  
     
     
     
     
     
  • Badescu Tudor 2  
    Strugar Ioan 1  
     
     
     
     
     
  • Strugar Ioan 3  
     
    Scurtu Nicolae 0  
     
     
     
     
  • Anitei Marcel 3  
     
    Rusu Calin 3  
     
     
     
     
  • Csíki János 2  
    Anitei Marcel 1  
     
     
     
     
     
  • Gusan Boris 1  
    Rusu Calin 3  
     
     
     
     
     
  • Rusu Calin 3  
     
     
    Rusu Calin 3  
     
     
     
  • Vita Istvan 3  
     
     
    Damian Mircea 2  
     
     
     
  • Sava Andrei 0  
    Vita Istvan 0  
     
     
     
     
     
  • Petrache Radu 0  
    Damian Mircea 3  
     
     
     
     
     
  • Damian Mircea 3  
     
    Damian Mircea 3  
     
     
     
     
  • Simo Jozsef Tibor 0  
     
    Cir Florin 0  
     
     
     
     
  • Cir Florin 3  
    Cir Florin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tintas Adrian 0  
     
     
     
     
     
  • Tintas Adrian 3  
     
     
     
     
    Horotan Catalin 3  
    Horotan Catalin  
  • Muresan Dorel 3  
     
     
     
     
    Chibulcutean Bogdan 1  
     
  • 0  
    Muresan Dorel 2  
     
     
     
     
     
  • Bendris Nicu 3  
    Bendris Nicu 3  
     
     
     
     
     
  • Valea Claudiu 1  
     
    Bendris Nicu 3  
     
     
     
     
  • Bardas Ioan 3  
     
    Maerean Claudiu 2  
     
     
     
     
  • Suciu Sergiu 1  
    Bardas Ioan 0  
     
     
     
     
     
  • Bardas Patrick 0  
    Maerean Claudiu 3  
     
     
     
     
     
  • Maerean Claudiu 3  
     
     
    Bendris Nicu 1  
     
     
     
  • Derzsi Lóránd 3  
     
     
    Chibulcutean Bogdan 3  
     
     
     
  • Sicoe Ioan 0  
    Derzsi Lóránd 1  
     
     
     
     
     
  • Tofeni Ovidiu 2  
    Chibulcutean Bogdan 3  
     
     
     
     
     
  • Chibulcutean Bogdan 3  
     
    Chibulcutean Bogdan 3  
     
     
     
     
  • Tódor Csaba 0  
     
    Fülöp Attila 2  
     
     
     
     
  • Oltean Octavian 3  
    Oltean Octavian 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Fülöp Attila 3  
     
     
     
     
     
  • Fülöp Attila 3  
     
     
     
    Chibulcutean Bogdan 3  
     
     
  • Lovász Vilmos 3  
     
     
     
    Lovász Vilmos 1  
     
     
  • 0  
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
     
  • Gálfi Levente 3  
    Gálfi Levente 1  
     
     
     
     
     
  • Barbos Florin 0  
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
     
  • Cazacu Florin 3  
     
    Cazacu Florin 2  
     
     
     
     
  • Chibulcutean Ioan 0  
    Cazacu Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Suciu Andrei 1  
    Kis István 0  
     
     
     
     
     
  • Kis István 3  
     
     
    Lovász Vilmos 3  
     
     
     
  • Lőrincz Zoltán 3  
     
     
    Sabau Mircea 1  
     
     
     
  • Lupescu Nicolae 0  
    Lőrincz Zoltán 3  
     
     
     
     
     
  • Ciurca Ovidiu 0  
    Héja Zoltán 1  
     
     
     
     
     
  • Héja Zoltán 3  
     
    Lőrincz Zoltán 2  
     
     
     
     
  • Ghitu Liviu 1  
     
    Sabau Mircea 3  
     
     
     
     
  • Sabau Mircea 3  
    Sabau Mircea 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Burghelea Florin 0  
     
     
     
     
     
  • Burghelea Florin 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Horotan Catalin
    11-0-0
    33-8
    33
  • 2.
    Chibulcutean Bogdan
    9-2-0
    29-15
    27
  • 3.
    Rusu Calin
    9-1-0
    28-8
    27
  • 4.
    Lovász Vilmos
    9-1-0
    28-14
    27
  • 5.
    Piper Petru
    7-2-0
    24-9
    21
  • 6.
    Damian Mircea
    6-2-1
    21-10
    19
  • 7.
    Bendris Nicu
    6-3-0
    21-15
    18
  • 8.
    Sabau Mircea
    6-3-0
    19-16
    18
  • 9.
    Scurtu Nicolae
    7-1-0
    21-4
    21
  • 10.
    Maerean Claudiu
    7-1-0
    23-4
    21
  • 11.
    Fülöp Attila
    7-1-0
    23-7
    21
  • 12.
    Morariu Marius
    6-1-1
    20-9
    19
  • 13.
    Lőrincz Zoltán
    6-2-0
    20-9
    18
  • 14.
    Cazacu Florin
    6-2-0
    20-6
    18
  • 15.
    Bumbu Pavel
    6-1-0
    18-7
    18
  • 16.
    Cir Florin
    5-3-0
    15-11
    15
  • 17.
    Burghelea Florin
    6-1-0
    18-6
    18
  • 18.
    Tintas Adrian
    6-1-0
    18-3
    18
  • 19.
    Vita Istvan
    6-1-0
    18-6
    18
  • 20.
    Muresan Dorel
    6-1-0
    20-9
    18
  • 21.
    Pop Ioan
    5-2-0
    16-10
    15
  • 22.
    Héja Zoltán
    5-2-0
    16-6
    15
  • 23.
    Joldes Adrian
    5-2-0
    17-14
    15
  • 24.
    Strugar Ioan
    5-2-0
    18-8
    15
  • 25.
    Derzsi Lóránd
    5-2-0
    17-10
    15
  • 26.
    Kis István
    4-2-1
    12-9
    13
  • 27.
    Bardas Ioan
    4-2-1
    14-9
    13
  • 28.
    Anitei Marcel
    4-3-0
    15-11
    12
  • 29.
    Szakács Attila
    4-3-0
    14-11
    12
  • 30.
    Gálfi Levente
    4-3-0
    15-12
    12
  • 31.
    Oltean Octavian
    3-3-1
    13-11
    10
  • 32.
    Boariu Timofte Dănuț
    3-4-0
    11-15
    9
  • 33.
    Veress Árpád
    4-2-0
    14-7
    12
  • 34.
    Sicoe Ioan
    3-3-0
    9-11
    9
  • 35.
    Sandu Andrei
    3-3-0
    12-11
    9
  • 36.
    Ghitu Liviu
    3-3-0
    12-11
    9
  • 37.
    Pasca Lucian
    3-3-0
    11-11
    9
  • 38.
    Valea Claudiu
    3-3-0
    10-9
    9
  • 39.
    Tódor Csaba
    3-2-0
    10-7
    9
  • 40.
    Barbos Florin
    3-3-0
    10-9
    9
  • 41.
    Onofrei Petru
    3-3-0
    12-12
    9
  • 42.
    Chibulcutean Ioan
    3-3-0
    9-9
    9
  • 43.
    Badescu Tudor
    2-3-1
    10-11
    7
  • 44.
    Vaszi Dénes
    2-3-1
    12-9
    7
  • 45.
    Tofeni Ovidiu
    2-4-0
    11-13
    6
  • 46.
    Cioloca Claudiu
    2-4-0
    6-13
    6
  • 47.
    Simo Jozsef Tibor
    2-3-0
    8-12
    6
  • 48.
    Csíki János
    2-4-0
    8-13
    6
  • 49.
    Bardas Patrick
    2-4-0
    6-13
    6
  • 50.
    Gusan Boris
    2-4-0
    10-12
    6
  • 51.
    Sava Andrei
    2-4-0
    10-12
    6
  • 52.
    Ciurca Ovidiu
    1-4-1
    5-12
    4
  • 53.
    Petrache Radu
    1-5-0
    8-17
    3
  • 54.
    Suciu Andrei
    1-4-0
    7-13
    3
  • 55.
    Lupescu Nicolae
    1-5-0
    8-15
    3
  • 56.
    Suciu Sergiu
    1-5-0
    7-15
    3
  • 57.
    Bartos Csongor
    2-3-0
    7-11
    6
  • 58.
    Kasper Thomas
    2-3-0
    11-11
    6
  • 59.
    Albut Ioan
    0-0-5
    0-0
    5
  • 60.
    Coldea David
    0-0-5
    0-0
    5
  • 61.
    Sticlet Doru
    1-4-0
    4-12
    3
  • 62.
    Drimus Mihai
    1-4-0
    5-12
    3
  • 63.
    Marian Ovidiu
    1-4-0
    4-14
    3
  • 64.
    Aron Valentin
    1-4-0
    5-14
    3
  • 65.
    Angi Zoltán
    1-4-0
    7-12
    3
  • 66.
    Layis Rita
    1-4-0
    7-14
    3
  • 67.
    Marian Marcel
    1-4-0
    6-14
    3
  • 68.
    Ambrus Zoltan
    1-4-0
    5-12
    3
  • 69.
    Elekes Levente
    1-4-0
    5-14
    3
  • 70.
    Luca Ioan
    1-4-0
    4-13
    3
  • 71.
    Butunoiu Dorin
    1-4-0
    5-13
    3
  • 72.
    Docea Beniamin
    1-4-0
    6-12
    3
  • 73.
    Beke Hunor
    0-4-1
    3-12
    1
  • 74.
    Marian Rares
    0-4-1
    0-12
    1
  • 75.
    Vida Alexandru
    0-5-0
    1-15
    0
  • 76.
    Cioloca Stefan
    0-5-0
    1-15
    0
  • 77.
    Pop Dan Cristian
    0-5-0
    2-15
    0
  • 78.
    Creta Petru
    0-5-0
    1-15
    0
  • 79.
    Moldovan Ioan
    0-5-0
    2-15
    0
  • 80.
    Sarcani Andrei
    0-4-0
    3-12
    0
  • 81.
    Gergely István
    0-5-0
    1-15
    0
  • 82.
    Virlanovici David
    0-5-0
    1-15
    0
  • 83.
    Klein Ferenc
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    Maerean Claudiu
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Piper Petru
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Chibulcutean Ioan
    3-2-0
    9-6
    9
  • 4.
    Csíki János
    2-3-0
    6-10
    6
  • Drimus Mihai
    1-4-0
    5-12
    3
  • Klein Ferenc
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    Vita Istvan
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Lőrincz Zoltán
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Szakács Attila
    3-2-0
    10-7
    9
  • 4.
    Tofeni Ovidiu
    2-3-0
    9-10
    6
  • Sticlet Doru
    1-4-0
    4-12
    3
  • Moldovan Ioan
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    Rusu Calin
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Héja Zoltán
    4-1-0
    12-3
    12
  • 3.
    Pasca Lucian
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Suciu Sergiu
    1-4-0
    6-12
    3
  • Marian Ovidiu
    1-4-0
    4-14
    3
  • Aron Valentin
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Derzsi Lóránd
    4-1-0
    13-7
    12
  • 2.
    Joldes Adrian
    4-1-0
    14-9
    12
  • 3.
    Gálfi Levente
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Kasper Thomas
    2-3-0
    11-11
    6
  • Petrache Radu
    1-4-0
    8-14
    3
  • Layis Rita
    1-4-0
    7-14
    3
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Kis István
    3-1-1
    9-5
    10
  • 2.
    Damian Mircea
    3-1-1
    10-7
    10
  • 3.
    Oltean Octavian
    2-2-1
    9-8
    7
  • 4.
    Vaszi Dénes
    2-2-1
    10-6
    7
  • Coldea David
    0-0-5
    0-0
    5
  • Marian Rares
    0-4-1
    0-12
    1
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Morariu Marius
    4-0-1
    12-5
    13
  • 2.
    Bardas Ioan
    3-1-1
    11-5
    10
  • 3.
    Badescu Tudor
    2-2-1
    8-8
    7
  • 4.
    Albut Ioan
    0-0-5
    0-0
    5
  • Ciurca Ovidiu
    1-3-1
    5-9
    4
  • Beke Hunor
    0-4-1
    3-12
    1
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Horotan Catalin
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Chibulcutean Bogdan
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Cir Florin
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Lupescu Nicolae
    1-4-0
    8-12
    3
  • Luca Ioan
    1-4-0
    4-13
    3
  • Elekes Levente
    1-4-0
    5-14
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Lovász Vilmos
    5-0-0
    15-7
    15
  • 4.
    Sandu Andrei
    3-2-0
    11-8
    9
  • 2.
    Anitei Marcel
    3-2-0
    11-6
    9
  • 3.
    Bendris Nicu
    3-2-0
    11-7
    9
  • Docea Beniamin
    1-4-0
    6-12
    3
  • Creta Petru
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Fülöp Attila
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Veress Árpád
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Sabau Mircea
    3-2-0
    9-10
    9
  • 4.
    Sava Andrei
    2-3-0
    10-9
    6
  • Marian Marcel
    1-4-0
    6-14
    3
  • Pop Dan Cristian
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Scurtu Nicolae
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Cazacu Florin
    4-1-0
    12-3
    12
  • 3.
    Boariu Timofte Dănuț
    2-3-0
    8-10
    6
  • 4.
    Bardas Patrick
    2-3-0
    6-10
    6
  • Bartos Csongor
    2-3-0
    7-11
    6
  • Cioloca Stefan
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Tintas Adrian
    5-0-0
    15-0
    15
  • 2.
    Barbos Florin
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Sicoe Ioan
    3-2-0
    9-8
    9
  • 3.
    Onofrei Petru
    3-2-0
    10-9
    9
  • Ambrus Zoltan
    1-4-0
    5-12
    3
  • Vida Alexandru
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Muresan Dorel
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Pop Ioan
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Ghitu Liviu
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Gusan Boris
    2-3-0
    9-9
    6
  • Angi Zoltán
    1-4-0
    7-12
    3
  • Virlanovici David
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Burghelea Florin
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Strugar Ioan
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Valea Claudiu
    3-2-0
    9-6
    9
  • 4.
    Cioloca Claudiu
    2-3-0
    6-10
    6
  • Butunoiu Dorin
    1-4-0
    5-13
    3
  • Gergely István
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Bumbu Pavel
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Tódor Csaba
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Simo Jozsef Tibor
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Suciu Andrei
    1-3-0
    6-10
    3
  • Sarcani Andrei
    0-4-0
    3-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Horotan Catalin
    3-1
    Chibulcutean Bogdan
  • Top 4
  • Horotan Catalin
    3-1
    Rusu Calin
  • Chibulcutean Bogdan
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Top 8
  • Piper Petru
    2-3
    Horotan Catalin
  • Rusu Calin
    3-2
    Damian Mircea
  • Bendris Nicu
    1-3
    Chibulcutean Bogdan
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Sabau Mircea
  • Top 16
  • Bumbu Pavel
    0-3
    Piper Petru
  • Morariu Marius
    2-3
    Horotan Catalin
  • Scurtu Nicolae
    0-3
    Rusu Calin
  • Damian Mircea
    3-0
    Cir Florin
  • Bendris Nicu
    3-2
    Maerean Claudiu
  • Chibulcutean Bogdan
    3-2
    Fülöp Attila
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Cazacu Florin
  • Lőrincz Zoltán
    2-3
    Sabau Mircea
  • Top 32
  • Bumbu Pavel
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Joldes Adrian
    0-3
    Piper Petru
  • Morariu Marius
    3-1
    Szakács Attila
  • Pop Ioan
    0-3
    Horotan Catalin
  • Scurtu Nicolae
    3-1
    Strugar Ioan
  • Anitei Marcel
    1-3
    Rusu Calin
  • Vita Istvan
    0-3
    Damian Mircea
  • Cir Florin
    3-0
    Tintas Adrian
  • Muresan Dorel
    2-3
    Bendris Nicu
  • Bardas Ioan
    0-3
    Maerean Claudiu
  • Derzsi Lóránd
    1-3
    Chibulcutean Bogdan
  • Oltean Octavian
    1-3
    Fülöp Attila
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Gálfi Levente
  • Cazacu Florin
    3-0
    Kis István
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Héja Zoltán
  • Sabau Mircea
    3-0
    Burghelea Florin
  • Top 64
  • Bumbu Pavel
    3-0
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-2
    Onofrei Petru
  • Joldes Adrian
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Sandu Andrei
    1-3
    Piper Petru
  • Morariu Marius
    3-0
    Cioloca Claudiu
  • Szakács Attila
    3-1
    Veress Árpád
  • Pop Ioan
    3-1
    Pasca Lucian
  • 0-3
    Horotan Catalin
  • Scurtu Nicolae
    3-0
  • Badescu Tudor
    2-3
    Strugar Ioan
  • Anitei Marcel
    3-2
    Csíki János
  • Gusan Boris
    1-3
    Rusu Calin
  • Vita Istvan
    3-0
    Sava Andrei
  • Petrache Radu
    0-3
    Damian Mircea
  • Simo Jozsef Tibor
    0-3
    Cir Florin
  • 0-3
    Tintas Adrian
  • Muresan Dorel
    3-0
  • Bendris Nicu
    3-1
    Valea Claudiu
  • Bardas Ioan
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Bardas Patrick
    0-3
    Maerean Claudiu
  • Derzsi Lóránd
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Tofeni Ovidiu
    2-3
    Chibulcutean Bogdan
  • Tódor Csaba
    0-3
    Oltean Octavian
  • 0-3
    Fülöp Attila
  • Lovász Vilmos
    3-0
  • Gálfi Levente
    3-0
    Barbos Florin
  • Cazacu Florin
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Suciu Andrei
    1-3
    Kis István
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Ciurca Ovidiu
    0-3
    Héja Zoltán
  • Ghitu Liviu
    1-3
    Sabau Mircea
  • 0-3
    Burghelea Florin
  • csoport: Alsó: 14
  • Maerean Claudiu
    3-1
    Piper Petru
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Drimus Mihai
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Csíki János
  • Maerean Claudiu
    3-0
    Klein Ferenc
  • Piper Petru
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Piper Petru
    3-2
    Drimus Mihai
  • Piper Petru
    3-0
    Csíki János
  • Piper Petru
    3-0
    Klein Ferenc
  • Chibulcutean Ioan
    3-0
    Drimus Mihai
  • Chibulcutean Ioan
    3-0
    Csíki János
  • Chibulcutean Ioan
    3-0
    Klein Ferenc
  • Drimus Mihai
    0-3
    Csíki János
  • Drimus Mihai
    3-0
    Klein Ferenc
  • Csíki János
    3-1
    Klein Ferenc
  • csoport: Alsó: 13
  • Vita Istvan
    3-1
    Szakács Attila
  • Vita Istvan
    3-0
    Lőrincz Zoltán
  • Vita Istvan
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Vita Istvan
    3-0
    Sticlet Doru
  • Vita Istvan
    3-1
    Moldovan Ioan
  • Szakács Attila
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Szakács Attila
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Szakács Attila
    3-0
    Sticlet Doru
  • Szakács Attila
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Tofeni Ovidiu
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Sticlet Doru
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Moldovan Ioan
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Sticlet Doru
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Sticlet Doru
    3-0
    Moldovan Ioan
  • csoport: Alsó: 12
  • Rusu Calin
    3-0
    Héja Zoltán
  • Rusu Calin
    3-1
    Pasca Lucian
  • Rusu Calin
    3-0
    Marian Ovidiu
  • Rusu Calin
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Rusu Calin
    3-0
    Aron Valentin
  • Héja Zoltán
    3-0
    Pasca Lucian
  • Héja Zoltán
    3-0
    Marian Ovidiu
  • Héja Zoltán
    3-0
    Suciu Sergiu
  • Héja Zoltán
    3-0
    Aron Valentin
  • Pasca Lucian
    3-1
    Marian Ovidiu
  • Pasca Lucian
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Pasca Lucian
    3-0
    Aron Valentin
  • Marian Ovidiu
    0-3
    Suciu Sergiu
  • Marian Ovidiu
    3-2
    Aron Valentin
  • Suciu Sergiu
    2-3
    Aron Valentin
  • csoport: Alsó: 11
  • Joldes Adrian
    3-2
    Gálfi Levente
  • Joldes Adrian
    2-3
    Derzsi Lóránd
  • Joldes Adrian
    3-1
    Petrache Radu
  • Joldes Adrian
    3-1
    Layis Rita
  • Joldes Adrian
    3-2
    Kasper Thomas
  • Gálfi Levente
    0-3
    Derzsi Lóránd
  • Gálfi Levente
    3-2
    Petrache Radu
  • Gálfi Levente
    3-0
    Layis Rita
  • Gálfi Levente
    3-1
    Kasper Thomas
  • Derzsi Lóránd
    3-1
    Petrache Radu
  • Derzsi Lóránd
    3-1
    Layis Rita
  • Derzsi Lóránd
    1-3
    Kasper Thomas
  • Petrache Radu
    3-2
    Layis Rita
  • Petrache Radu
    1-3
    Kasper Thomas
  • Layis Rita
    3-2
    Kasper Thomas
  • csoport: Alsó: 10
  • Damian Mircea
    1-3
    Kis István
  • Damian Mircea
    3-2
    Oltean Octavian
  • Damian Mircea
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Damian Mircea
    3-0
    Marian Rares
  • Damian Mircea
    0-0
    Coldea David
  • Kis István
    3-1
    Oltean Octavian
  • Kis István
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Kis István
    3-0
    Marian Rares
  • Kis István
    0-0
    Coldea David
  • Oltean Octavian
    3-2
    Vaszi Dénes
  • Oltean Octavian
    3-0
    Marian Rares
  • Oltean Octavian
    0-0
    Coldea David
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Marian Rares
  • Vaszi Dénes
    0-0
    Coldea David
  • Marian Rares
    0-0
    Coldea David
  • csoport: Alsó: 9
  • Morariu Marius
    3-2
    Bardas Ioan
  • Morariu Marius
    3-1
    Ciurca Ovidiu
  • Morariu Marius
    3-1
    Badescu Tudor
  • Morariu Marius
    0-0
    Albut Ioan
  • Morariu Marius
    3-1
    Beke Hunor
  • Bardas Ioan
    3-1
    Ciurca Ovidiu
  • Bardas Ioan
    3-1
    Badescu Tudor
  • Bardas Ioan
    0-0
    Albut Ioan
  • Bardas Ioan
    3-0
    Beke Hunor
  • Ciurca Ovidiu
    0-3
    Badescu Tudor
  • Ciurca Ovidiu
    0-0
    Albut Ioan
  • Ciurca Ovidiu
    3-0
    Beke Hunor
  • Badescu Tudor
    0-0
    Albut Ioan
  • Badescu Tudor
    3-2
    Beke Hunor
  • Albut Ioan
    0-0
    Beke Hunor
  • csoport: Alsó: 8
  • Horotan Catalin
    3-1
    Chibulcutean Bogdan
  • Horotan Catalin
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Horotan Catalin
    3-0
    Cir Florin
  • Horotan Catalin
    3-1
    Luca Ioan
  • Horotan Catalin
    3-0
    Elekes Levente
  • Chibulcutean Bogdan
    3-2
    Lupescu Nicolae
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Cir Florin
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Luca Ioan
  • Chibulcutean Bogdan
    3-0
    Elekes Levente
  • Lupescu Nicolae
    1-3
    Cir Florin
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Luca Ioan
  • Lupescu Nicolae
    2-3
    Elekes Levente
  • Cir Florin
    3-0
    Luca Ioan
  • Cir Florin
    3-1
    Elekes Levente
  • Luca Ioan
    3-1
    Elekes Levente
  • csoport: Alsó: 7
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Docea Beniamin
  • Lovász Vilmos
    3-1
    Anitei Marcel
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Sandu Andrei
  • Lovász Vilmos
    3-0
    Creta Petru
  • Lovász Vilmos
    3-2
    Bendris Nicu
  • Docea Beniamin
    0-3
    Anitei Marcel
  • Docea Beniamin
    0-3
    Sandu Andrei
  • Docea Beniamin
    3-0
    Creta Petru
  • Docea Beniamin
    1-3
    Bendris Nicu
  • Anitei Marcel
    1-3
    Sandu Andrei
  • Anitei Marcel
    3-0
    Creta Petru
  • Anitei Marcel
    3-0
    Bendris Nicu
  • Sandu Andrei
    3-1
    Creta Petru
  • Sandu Andrei
    0-3
    Bendris Nicu
  • Creta Petru
    0-3
    Bendris Nicu
  • csoport: Alsó: 6
  • Fülöp Attila
    3-1
    Veress Árpád
  • Fülöp Attila
    3-0
    Sabau Mircea
  • Fülöp Attila
    3-2
    Sava Andrei
  • Fülöp Attila
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Fülöp Attila
    3-0
    Marian Marcel
  • Veress Árpád
    3-0
    Sabau Mircea
  • Veress Árpád
    3-0
    Sava Andrei
  • Veress Árpád
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Veress Árpád
    3-1
    Marian Marcel
  • Sabau Mircea
    3-2
    Sava Andrei
  • Sabau Mircea
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Sabau Mircea
    3-2
    Marian Marcel
  • Sava Andrei
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Sava Andrei
    3-0
    Marian Marcel
  • Pop Dan Cristian
    2-3
    Marian Marcel
  • csoport: Alsó: 5
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Cazacu Florin
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Bardas Patrick
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Bartos Csongor
  • Scurtu Nicolae
    3-0
    Cioloca Stefan
  • Cazacu Florin
    3-0
    Bardas Patrick
  • Cazacu Florin
    3-0
    Boariu Timofte Dănuț
  • Cazacu Florin
    3-0
    Bartos Csongor
  • Cazacu Florin
    3-0
    Cioloca Stefan
  • Bardas Patrick
    0-3
    Boariu Timofte Dănuț
  • Bardas Patrick
    3-1
    Bartos Csongor
  • Bardas Patrick
    3-0
    Cioloca Stefan
  • Boariu Timofte Dănuț
    2-3
    Bartos Csongor
  • Boariu Timofte Dănuț
    3-1
    Cioloca Stefan
  • Bartos Csongor
    3-0
    Cioloca Stefan
  • csoport: Alsó: 4
  • Tintas Adrian
    3-0
    Sicoe Ioan
  • Tintas Adrian
    3-0
    Barbos Florin
  • Tintas Adrian
    3-0
    Onofrei Petru
  • Tintas Adrian
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Tintas Adrian
    3-0
    Vida Alexandru
  • Sicoe Ioan
    0-3
    Barbos Florin
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Onofrei Petru
  • Sicoe Ioan
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Sicoe Ioan
    3-0
    Vida Alexandru
  • Barbos Florin
    1-3
    Onofrei Petru
  • Barbos Florin
    3-0
    Ambrus Zoltan
  • Barbos Florin
    3-0
    Vida Alexandru
  • Onofrei Petru
    3-1
    Ambrus Zoltan
  • Onofrei Petru
    3-1
    Vida Alexandru
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Vida Alexandru
  • csoport: Alsó: 3
  • Muresan Dorel
    3-2
    Gusan Boris
  • Muresan Dorel
    3-1
    Pop Ioan
  • Muresan Dorel
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Muresan Dorel
    3-1
    Angi Zoltán
  • Muresan Dorel
    3-1
    Virlanovici David
  • Gusan Boris
    1-3
    Pop Ioan
  • Gusan Boris
    0-3
    Ghitu Liviu
  • Gusan Boris
    3-0
    Angi Zoltán
  • Gusan Boris
    3-0
    Virlanovici David
  • Pop Ioan
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Pop Ioan
    3-1
    Angi Zoltán
  • Pop Ioan
    3-0
    Virlanovici David
  • Ghitu Liviu
    3-2
    Angi Zoltán
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Virlanovici David
  • Angi Zoltán
    3-0
    Virlanovici David
  • csoport: Alsó: 2
  • Burghelea Florin
    3-0
    Valea Claudiu
  • Burghelea Florin
    3-2
    Strugar Ioan
  • Burghelea Florin
    3-0
    Gergely István
  • Burghelea Florin
    3-1
    Butunoiu Dorin
  • Burghelea Florin
    3-0
    Cioloca Claudiu
  • Valea Claudiu
    0-3
    Strugar Ioan
  • Valea Claudiu
    3-0
    Gergely István
  • Valea Claudiu
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Valea Claudiu
    3-0
    Cioloca Claudiu
  • Strugar Ioan
    3-0
    Gergely István
  • Strugar Ioan
    3-0
    Butunoiu Dorin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Cioloca Claudiu
  • Gergely István
    1-3
    Butunoiu Dorin
  • Gergely István
    0-3
    Cioloca Claudiu
  • Butunoiu Dorin
    1-3
    Cioloca Claudiu
  • csoport: Alsó: 1
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Simo Jozsef Tibor
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Tódor Csaba
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Suciu Andrei
  • Bumbu Pavel
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Simo Jozsef Tibor
    1-3
    Tódor Csaba
  • Simo Jozsef Tibor
    3-2
    Suciu Andrei
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Tódor Csaba
    3-0
    Suciu Andrei
  • Tódor Csaba
    3-0
    Sarcani Andrei
  • Suciu Andrei
    3-1
    Sarcani Andrei
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bumbu Pavel 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Simo Jozsef Tibor 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Tódor Csaba 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Suciu Andrei 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Sarcani Andrei 
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Burghelea Florin 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Valea Claudiu 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Strugar Ioan 
    2-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Gergely István 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0-3
    0
  • 5
    Butunoiu Dorin 
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 6
    Cioloca Claudiu 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Muresan Dorel 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Gusan Boris 
    2-3
     
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Pop Ioan 
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Ghitu Liviu 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3
  • 5
    Angi Zoltán 
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Virlanovici David 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tintas Adrian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Sicoe Ioan 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Barbos Florin 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Onofrei Petru 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    Ambrus Zoltan 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Vida Alexandru 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Scurtu Nicolae 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Cazacu Florin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Bardas Patrick 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Boariu Timofte Dănuț 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Bartos Csongor 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 6
    Cioloca Stefan 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Veress Árpád 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Sabau Mircea 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Sava Andrei 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Pop Dan Cristian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Marian Marcel 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Lovász Vilmos 
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    5
  • 2
    Docea Beniamin 
    2-3
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Anitei Marcel 
    1-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sandu Andrei 
    2-3
    3-0
    3-1
     
    3-1
    0-3
    3
  • 5
    Creta Petru 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Bendris Nicu 
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Horotan Catalin 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Chibulcutean Bogdan 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Lupescu Nicolae 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Cir Florin 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Luca Ioan 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Elekes Levente 
    0-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Morariu Marius 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    0-0
    3-1
    4
  • 2
    Bardas Ioan 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    0-0
    3-0
    3
  • 3
    Ciurca Ovidiu 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0-0
    3-0
    1
  • 4
    Badescu Tudor 
    1-3
    1-3
    3-0
     
    0-0
    3-2
    2
  • 5
    Albut Ioan 
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
     
    0-0
    0
  • 6
    Beke Hunor 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-0
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Damian Mircea 
     
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    0-0
    3
  • 2
    Kis István 
    3-1
     
    3-1
    0-3
    3-0
    0-0
    3
  • 3
    Oltean Octavian 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    0-0
    2
  • 4
    Vaszi Dénes 
    2-3
    3-0
    2-3
     
    3-0
    0-0
    2
  • 5
    Marian Rares 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-0
    0
  • 6
    Coldea David 
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
    0-0
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Joldes Adrian 
     
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    4
  • 2
    Gálfi Levente 
    2-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Derzsi Lóránd 
    3-2
    3-0
     
    3-1
    3-1
    1-3
    4
  • 4
    Petrache Radu 
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 5
    Layis Rita 
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 6
    Kasper Thomas 
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Rusu Calin 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Héja Zoltán 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Pasca Lucian 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Marian Ovidiu 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 5
    Suciu Sergiu 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 6
    Aron Valentin 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vita Istvan 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Szakács Attila 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Lőrincz Zoltán 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Tofeni Ovidiu 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Sticlet Doru 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Moldovan Ioan 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Maerean Claudiu 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Piper Petru 
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Chibulcutean Ioan 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Drimus Mihai 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Csíki János 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 6
    Klein Ferenc 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
Támogatók