Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A - Cupa Fitfeel - Open

Turneu A - Cupa Fitfeel - Open

Turneu A - Cupa Fitfeel - Open

Ország: Románia Város: Odorheiu Secuiesc Helyszín: Fitfeel Cím: -
Kezdés időpontja: September 08, 2018, 09:00 Befejezés időpontja: September 08, 2018, 23:59
Nevezési díj: 30.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Motorga Dorin
    3-1
    Boznea Daniel
  • Motorga Dorin
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Motorga Dorin
    0-3
    Pădurariu Costel
  • Motorga Dorin
    0-3
    Barbulescu Dan
  • Boznea Daniel
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Boznea Daniel
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Boznea Daniel
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Barbulescu Dan
  • csoport: 2
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Zedler Csaba
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Neiconi Sabin
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Negrean Ioan
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Jánosi Attila
  • Zedler Csaba
    0-3
    Neiconi Sabin
  • Zedler Csaba
    3-2
    Negrean Ioan
  • Zedler Csaba
    1-3
    Jánosi Attila
  • Neiconi Sabin
    0-3
    Negrean Ioan
  • Neiconi Sabin
    1-3
    Jánosi Attila
  • Negrean Ioan
    3-1
    Jánosi Attila
  • csoport: 3
  • Beches Andrei
    3-0
    László Levente
  • Beches Andrei
    0-3
    Toma Adrian
  • Beches Andrei
    2-3
    Pralea Marius Dan
  • Beches Andrei
    3-1
    Popa Mircea
  • Beches Andrei
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • László Levente
    0-3
    Toma Adrian
  • László Levente
    1-3
    Pralea Marius Dan
  • László Levente
    3-1
    Popa Mircea
  • László Levente
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Toma Adrian
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Toma Adrian
    3-1
    Popa Mircea
  • Toma Adrian
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Pralea Marius Dan
    0-3
    Popa Mircea
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Dinu Gheorghe
  • Popa Mircea
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • csoport: 4
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Parcalab Mihai
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Imecs F Attila
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Parcalab Mihai
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Imecs F Attila
  • Dirlea Ioan
    2-3
    Pelaghie Ioan
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Benyovszki Béla
  • Parcalab Mihai
    0-3
    Imecs F Attila
  • Parcalab Mihai
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Parcalab Mihai
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Imecs F Attila
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Imecs F Attila
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Benyovszki Béla
  • csoport: 5
  • Cuesdean Rares
    3-0
    participant Tókos Pál participant
  • Cuesdean Rares
    3-0
    Antal Dénes
  • Cuesdean Rares
    1-3
    Veres János
  • Cuesdean Rares
    3-2
    Kelemen László
  • Cuesdean Rares
    0-3
    Bozosan Petre
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Antal Dénes
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Veres János
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Kelemen László
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Bozosan Petre
  • Antal Dénes
    2-3
    Veres János
  • Antal Dénes
    0-3
    Kelemen László
  • Antal Dénes
    1-3
    Bozosan Petre
  • Veres János
    3-0
    Kelemen László
  • Veres János
    3-1
    Bozosan Petre
  • Kelemen László
    0-3
    Bozosan Petre
  • csoport: 6
  • Pethő Mihály
    3-1
    Oláh Olivér
  • Pethő Mihály
    3-1
    Istrate Cristian
  • Pethő Mihály
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Pethő Mihály
    3-2
    Radu Constantin
  • Pethő Mihály
    3-1
    Vida Attila
  • Oláh Olivér
    3-0
    Istrate Cristian
  • Oláh Olivér
    1-3
    Ștefan Patrick
  • Oláh Olivér
    3-2
    Radu Constantin
  • Oláh Olivér
    3-2
    Vida Attila
  • Istrate Cristian
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Istrate Cristian
    3-2
    Radu Constantin
  • Istrate Cristian
    2-3
    Vida Attila
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Radu Constantin
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Vida Attila
  • Radu Constantin
    0-3
    Vida Attila
  • Top 32
  • Pădurariu Costel
    3-0
  • Cuesdean Rares
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Toma Adrian
    3-2
    Neiconi Sabin
  • 0-3
    Ștefan Patrick
  • Veres János
    3-0
  • Popa Mircea
    0-3
    Negrean Ioan
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Vida Attila
  • 0-3
    Dénes Ferenc
  • Beches Andrei
    3-0
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Jánosi Attila
  • Boznea Daniel
    3-1
    Dirlea Ioan
  • 0-3
    Pethő Mihály
  • Bozosan Petre
    3-0
  • Barbulescu Dan
    2-3
    Parcalab Mihai
  • Pralea Marius Dan
    1-3
    Oláh Olivér
  • 0-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 16
  • Pădurariu Costel
    1-3
    Cuesdean Rares
  • Toma Adrian
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Veres János
    2-3
    Negrean Ioan
  • Vida Attila
    3-1
    Dénes Ferenc
  • Beches Andrei
    3-1
    participant Tókos Pál participant
  • Boznea Daniel
    3-1
    Pethő Mihály
  • Bozosan Petre
    1-3
    Parcalab Mihai
  • Oláh Olivér
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 8
  • Cuesdean Rares
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Negrean Ioan
    3-0
    Vida Attila
  • Beches Andrei
    1-3
    Boznea Daniel
  • Parcalab Mihai
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 4
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Negrean Ioan
  • Boznea Daniel
    0-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 1-2
  • Ștefan Patrick
    2-3
    Dumbrava Daniel
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Motorga Dorin
    3-1
    1-3
    0-3
    0-3
    1
    5
  • 2
    Boznea Daniel
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    2
    2
  • 3
    Fancsali Kálmán
    3-1
    1-3
    1-3
    3-1
    2
    3
  • 4
    Pădurariu Costel
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 5
    Barbulescu Dan
    3-0
    1-3
    1-3
    2-3
    1
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dumbrava Daniel
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 2
    Zedler Csaba
    2-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • 3
    Neiconi Sabin
    2-3
    3-0
    0-3
    1-3
    1
    4
  • 4
    Negrean Ioan
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 5
    Jánosi Attila
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
    2
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Beches Andrei
    3-0
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 2
    László Levente
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    6
  • 3
    Toma Adrian
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    1-3
    4
    1
  • 4
    Pralea Marius Dan
    3-2
    3-1
    0-3
    0-3
    3-1
    3
    2
  • 5
    Popa Mircea
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
  • 6
    Dinu Gheorghe
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    0-3
    2
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Dénes Ferenc
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Dirlea Ioan
    0-3
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    3
    2
  • 3
    Parcalab Mihai
    3-0
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Imecs F Attila
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 5
    Pelaghie Ioan
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    4
  • 6
    Benyovszki Béla
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Cuesdean Rares
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    0-3
    3
    3
  • 2
    Tókos Pál
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    4
  • 3
    Antal Dénes
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Veres János
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 5
    Kelemen László
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    0-3
    2
    5
  • 6
    Bozosan Petre
    3-0
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Pethő Mihály
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    5
    1
  • 2
    Oláh Olivér
    1-3
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    3
  • 3
    Istrate Cristian
    1-3
    0-3
    0-3
    3-2
    2-3
    1
    5
  • 4
    Ștefan Patrick
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
  • 5
    Radu Constantin
    2-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • 6
    Vida Attila
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...