Turneu A - Cupa Fitfeel - Open

Turneu A - Cupa Fitfeel - Open

Turneu A - Cupa Fitfeel - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Fitfeel
Cím: -
Kezdés időpontja: September 08, 2018, 09:00
Befejezés időpontja: September 08, 2018, 23:59
Nevezési díj: 30.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Pădurariu Costel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pădurariu Costel 1  
     
     
     
     
  • Cuesdean Rares 3  
    Cuesdean Rares 3  
     
     
     
     
  • Pelaghie Ioan 0  
     
    Cuesdean Rares 0  
     
     
     
  • Toma Adrian 3  
     
    Ștefan Patrick 3  
     
     
     
  • Neiconi Sabin 2  
    Toma Adrian 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Ștefan Patrick 3  
     
     
     
     
  • Ștefan Patrick 3  
     
     
    Ștefan Patrick 3  
     
     
  • Veres János 3  
     
     
    Negrean Ioan 2  
     
     
  • 0  
    Veres János 2  
     
     
     
     
  • Popa Mircea 0  
    Negrean Ioan 3  
     
     
     
     
  • Negrean Ioan 3  
     
    Negrean Ioan 3  
     
     
     
  • Fancsali Kálmán 0  
     
    Vida Attila 0  
     
     
     
  • Vida Attila 3  
    Vida Attila 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Dénes Ferenc 1  
     
     
     
     
  • Dénes Ferenc 3  
     
     
     
    Ștefan Patrick 2  
    Dumbrava Daniel  
  • Beches Andrei 3  
     
     
     
    Dumbrava Daniel 3  
     
  • 0  
    Beches Andrei 3  
     
     
     
     
  • participant Tókos Pál 3  
    participant Tókos Pál 1  
     
     
     
     
  • Jánosi Attila 1  
     
    Beches Andrei 1  
     
     
     
  • Boznea Daniel 3  
     
    Boznea Daniel 3  
     
     
     
  • Dirlea Ioan 1  
    Boznea Daniel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Pethő Mihály 1  
     
     
     
     
  • Pethő Mihály 3  
     
     
    Boznea Daniel 0  
     
     
  • Bozosan Petre 3  
     
     
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
  • 0  
    Bozosan Petre 1  
     
     
     
     
  • Barbulescu Dan 2  
    Parcalab Mihai 3  
     
     
     
     
  • Parcalab Mihai 3  
     
    Parcalab Mihai 1  
     
     
     
  • Pralea Marius Dan 1  
     
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
  • Oláh Olivér 3  
    Oláh Olivér 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
     
  • Dumbrava Daniel 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Dumbrava Daniel
    9-0-0
    27-10
    27
  • 2.
    Ștefan Patrick
    8-2-0
    27-11
    24
  • 3.
    Negrean Ioan
    5-3-0
    19-12
    15
  • 4.
    Boznea Daniel
    5-3-0
    17-14
    15
  • 5.
    Parcalab Mihai
    5-3-0
    18-14
    15
  • 6.
    Cuesdean Rares
    5-3-0
    16-12
    15
  • 7.
    Beches Andrei
    5-3-0
    18-11
    15
  • 8.
    Vida Attila
    4-4-0
    15-15
    12
  • 9.
    Pethő Mihály
    6-1-0
    19-9
    18
  • 10.
    Dénes Ferenc
    5-2-0
    16-7
    15
  • 11.
    Veres János
    5-2-0
    19-10
    15
  • 12.
    Pădurariu Costel
    5-1-0
    16-7
    15
  • 13.
    Toma Adrian
    5-2-0
    16-9
    15
  • 14.
    Oláh Olivér
    4-3-0
    15-14
    12
  • 15.
    participant Tókos Pál
    4-3-0
    15-13
    12
  • 16.
    Bozosan Petre
    4-3-0
    15-10
    12
  • 17.
    Dirlea Ioan
    3-3-0
    12-14
    9
  • 18.
    Pralea Marius Dan
    3-3-0
    10-13
    9
  • 19.
    Pelaghie Ioan
    3-3-0
    11-13
    9
  • 20.
    Jánosi Attila
    2-3-0
    10-11
    6
  • 21.
    Fancsali Kálmán
    2-3-0
    8-11
    6
  • 22.
    Popa Mircea
    2-4-0
    9-12
    6
  • 23.
    Neiconi Sabin
    1-4-0
    8-12
    3
  • 24.
    Barbulescu Dan
    1-4-0
    9-12
    3
  • 25.
    Dinu Gheorghe
    2-3-0
    7-11
    6
  • 26.
    Imecs F Attila
    2-3-0
    8-9
    6
  • 27.
    Kelemen László
    2-3-0
    8-11
    6
  • 28.
    Istrate Cristian
    1-4-0
    6-14
    3
  • 29.
    Motorga Dorin
    1-3-0
    4-10
    3
  • 30.
    László Levente
    1-4-0
    5-13
    3
  • 31.
    Zedler Csaba
    1-3-0
    6-11
    3
  • 32.
    Antal Dénes
    0-5-0
    3-15
    0
  • 33.
    Istrate Ioan
    0-0-0
    0-0
    0
  • 34.
    Benyovszki Béla
    0-5-0
    4-15
    0
  • 35.
    Radu Cristian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 36.
    Radu Constantin
    0-5-0
    8-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Pethő Mihály
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Ștefan Patrick
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Oláh Olivér
    3-2-0
    11-10
    9
  • 4.
    Vida Attila
    2-3-0
    9-11
    6
  • Istrate Cristian
    1-4-0
    6-14
    3
  • Radu Constantin
    0-5-0
    8-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Veres János
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Cuesdean Rares
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    participant Tókos Pál
    3-2-0
    11-9
    9
  • 2.
    Bozosan Petre
    3-2-0
    11-7
    9
  • Kelemen László
    2-3-0
    8-11
    6
  • Antal Dénes
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Dénes Ferenc
    4-1-0
    12-4
    12
  • 2.
    Dirlea Ioan
    3-2-0
    11-11
    9
  • 3.
    Parcalab Mihai
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Pelaghie Ioan
    3-2-0
    11-10
    9
  • Imecs F Attila
    2-3-0
    8-9
    6
  • Benyovszki Béla
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Toma Adrian
    4-1-0
    13-4
    12
  • 2.
    Pralea Marius Dan
    3-2-0
    9-10
    9
  • 3.
    Beches Andrei
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Popa Mircea
    2-3-0
    9-9
    6
  • Dinu Gheorghe
    2-3-0
    7-11
    6
  • László Levente
    1-4-0
    5-13
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Dumbrava Daniel
    4-0-0
    12-6
    12
  • 2.
    Negrean Ioan
    2-2-0
    8-7
    6
  • 3.
    Jánosi Attila
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Neiconi Sabin
    1-3-0
    6-9
    3
  • Zedler Csaba
    1-3-0
    6-11
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Pădurariu Costel
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Boznea Daniel
    2-2-0
    8-8
    6
  • 3.
    Fancsali Kálmán
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Barbulescu Dan
    1-3-0
    7-9
    3
  • Motorga Dorin
    1-3-0
    4-10
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Ștefan Patrick
    2-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 4
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Negrean Ioan
  • Boznea Daniel
    0-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 8
  • Cuesdean Rares
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Negrean Ioan
    3-0
    Vida Attila
  • Beches Andrei
    1-3
    Boznea Daniel
  • Parcalab Mihai
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 16
  • Pădurariu Costel
    1-3
    Cuesdean Rares
  • Toma Adrian
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Veres János
    2-3
    Negrean Ioan
  • Vida Attila
    3-1
    Dénes Ferenc
  • Beches Andrei
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Boznea Daniel
    3-1
    Pethő Mihály
  • Bozosan Petre
    1-3
    Parcalab Mihai
  • Oláh Olivér
    1-3
    Dumbrava Daniel
  • Top 32
  • Pădurariu Costel
    3-0
  • Cuesdean Rares
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Toma Adrian
    3-2
    Neiconi Sabin
  • 0-3
    Ștefan Patrick
  • Veres János
    3-0
  • Popa Mircea
    0-3
    Negrean Ioan
  • Fancsali Kálmán
    0-3
    Vida Attila
  • 0-3
    Dénes Ferenc
  • Beches Andrei
    3-0
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Jánosi Attila
  • Boznea Daniel
    3-1
    Dirlea Ioan
  • 0-3
    Pethő Mihály
  • Bozosan Petre
    3-0
  • Barbulescu Dan
    2-3
    Parcalab Mihai
  • Pralea Marius Dan
    1-3
    Oláh Olivér
  • 0-3
    Dumbrava Daniel
  • csoport: Alsó: 6
  • Pethő Mihály
    3-1
    Oláh Olivér
  • Pethő Mihály
    3-1
    Istrate Cristian
  • Pethő Mihály
    3-1
    Ștefan Patrick
  • Pethő Mihály
    3-2
    Radu Constantin
  • Pethő Mihály
    3-1
    Vida Attila
  • Oláh Olivér
    3-0
    Istrate Cristian
  • Oláh Olivér
    1-3
    Ștefan Patrick
  • Oláh Olivér
    3-2
    Radu Constantin
  • Oláh Olivér
    3-2
    Vida Attila
  • Istrate Cristian
    0-3
    Ștefan Patrick
  • Istrate Cristian
    3-2
    Radu Constantin
  • Istrate Cristian
    2-3
    Vida Attila
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Radu Constantin
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Vida Attila
  • Radu Constantin
    0-3
    Vida Attila
  • csoport: Alsó: 5
  • Cuesdean Rares
    3-0
    Tókos Pál participant
  • Cuesdean Rares
    3-0
    Antal Dénes
  • Cuesdean Rares
    1-3
    Veres János
  • Cuesdean Rares
    3-2
    Kelemen László
  • Cuesdean Rares
    0-3
    Bozosan Petre
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Antal Dénes
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Veres János
  • participant Tókos Pál
    2-3
    Kelemen László
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Bozosan Petre
  • Antal Dénes
    2-3
    Veres János
  • Antal Dénes
    0-3
    Kelemen László
  • Antal Dénes
    1-3
    Bozosan Petre
  • Veres János
    3-0
    Kelemen László
  • Veres János
    3-1
    Bozosan Petre
  • Kelemen László
    0-3
    Bozosan Petre
  • csoport: Alsó: 4
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Dirlea Ioan
  • Dénes Ferenc
    0-3
    Parcalab Mihai
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Imecs F Attila
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Parcalab Mihai
  • Dirlea Ioan
    3-1
    Imecs F Attila
  • Dirlea Ioan
    2-3
    Pelaghie Ioan
  • Dirlea Ioan
    3-2
    Benyovszki Béla
  • Parcalab Mihai
    0-3
    Imecs F Attila
  • Parcalab Mihai
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Parcalab Mihai
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Imecs F Attila
    1-3
    Pelaghie Ioan
  • Imecs F Attila
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Pelaghie Ioan
    3-1
    Benyovszki Béla
  • csoport: Alsó: 3
  • Beches Andrei
    3-0
    László Levente
  • Beches Andrei
    0-3
    Toma Adrian
  • Beches Andrei
    2-3
    Pralea Marius Dan
  • Beches Andrei
    3-1
    Popa Mircea
  • Beches Andrei
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • László Levente
    0-3
    Toma Adrian
  • László Levente
    1-3
    Pralea Marius Dan
  • László Levente
    3-1
    Popa Mircea
  • László Levente
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Toma Adrian
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Toma Adrian
    3-1
    Popa Mircea
  • Toma Adrian
    1-3
    Dinu Gheorghe
  • Pralea Marius Dan
    0-3
    Popa Mircea
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Dinu Gheorghe
  • Popa Mircea
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • csoport: Alsó: 2
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Zedler Csaba
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Neiconi Sabin
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Negrean Ioan
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Jánosi Attila
  • Zedler Csaba
    0-3
    Neiconi Sabin
  • Zedler Csaba
    3-2
    Negrean Ioan
  • Zedler Csaba
    1-3
    Jánosi Attila
  • Neiconi Sabin
    0-3
    Negrean Ioan
  • Neiconi Sabin
    1-3
    Jánosi Attila
  • Negrean Ioan
    3-1
    Jánosi Attila
  • csoport: Alsó: 1
  • Motorga Dorin
    3-1
    Boznea Daniel
  • Motorga Dorin
    1-3
    Fancsali Kálmán
  • Motorga Dorin
    0-3
    Pădurariu Costel
  • Motorga Dorin
    0-3
    Barbulescu Dan
  • Boznea Daniel
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Boznea Daniel
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Boznea Daniel
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Barbulescu Dan
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Motorga Dorin 
     
    3-1
    1-3
    0-3
    0-3
    1
  • 2
    Boznea Daniel 
    1-3
     
    3-1
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Fancsali Kálmán 
    3-1
    1-3
     
    1-3
    3-1
    2
  • 4
    Pădurariu Costel 
    3-0
    3-1
    3-1
     
    3-2
    4
  • 5
    Barbulescu Dan 
    3-0
    1-3
    1-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dumbrava Daniel 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Zedler Csaba 
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1-3
    1
  • 3
    Neiconi Sabin 
    2-3
    3-0
     
    0-3
    1-3
    1
  • 4
    Negrean Ioan 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 5
    Jánosi Attila 
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Beches Andrei 
     
    3-0
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    László Levente 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
  • 3
    Toma Adrian 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3-1
    1-3
    4
  • 4
    Pralea Marius Dan 
    3-2
    3-1
    0-3
     
    0-3
    3-1
    3
  • 5
    Popa Mircea 
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Dinu Gheorghe 
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Dirlea Ioan 
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    3-2
    3
  • 3
    Parcalab Mihai 
    3-0
    2-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Imecs F Attila 
    0-3
    1-3
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2
  • 5
    Pelaghie Ioan 
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3
  • 6
    Benyovszki Béla 
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Cuesdean Rares 
     
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    0-3
    3
  • 2
    Tókos Pál 
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2-3
    3-1
    3
  • 3
    Antal Dénes 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Veres János 
    3-1
    2-3
    3-2
     
    3-0
    3-1
    4
  • 5
    Kelemen László 
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
     
    0-3
    2
  • 6
    Bozosan Petre 
    3-0
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pethő Mihály 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    5
  • 2
    Oláh Olivér 
    1-3
     
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Istrate Cristian 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    3-2
    2-3
    1
  • 4
    Ștefan Patrick 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3-0
    4
  • 5
    Radu Constantin 
    2-3
    2-3
    2-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Vida Attila 
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    3-0
     
    2
Támogatók