Turneu A - Cupa Fit

Turneu A - Cupa Fit.Feel - 2019 - Elite-Open

Turneu A - Cupa Fit.Feel - 2019 - Elite-Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Fit.Feel Sport and Wellness Club
Cím: Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7
Kezdés időpontja: September 28, 2019, 14:00
Befejezés időpontja: September 28, 2019, 21:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Bauer Lajos 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bauer Lajos 0  
     
     
     
     
  • Zakariás Szabolcs 3  
    Zakariás Szabolcs 3  
     
     
     
     
  • Bulubasa Nicusor 0  
     
    Zakariás Szabolcs 2  
     
     
     
  • László Levente 0  
     
    Dabacan Dorin 3  
     
     
     
  • Dabacan Dorin 3  
    Dabacan Dorin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Motorga Dorin 0  
     
     
     
     
  • Motorga Dorin 3  
     
     
    Dabacan Dorin 0  
     
     
  • Vetésy Norbert 3  
     
     
    Mozes Gyula 3  
     
     
  • 0  
    Vetésy Norbert 1  
     
     
     
     
  • Canea Kocsis András Jr. 0  
    Chelmus Ionut 3  
     
     
     
     
  • Chelmus Ionut 3  
     
    Chelmus Ionut 0  
     
     
     
  • Orha Andrei 3  
     
    Mozes Gyula 3  
     
     
     
  • Barabas Sandor 0  
    Orha Andrei 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Mozes Gyula 3  
     
     
     
     
  • Mozes Gyula 3  
     
     
     
    Mozes Gyula 3  
    Mozes Gyula  
  • Baciu Gabriel 3  
     
     
     
    Bardocz Szilárd 0  
     
  • 0  
    Baciu Gabriel 2  
     
     
     
     
  • Bardocz Szilárd 3  
    Bardocz Szilárd 3  
     
     
     
     
  • Pethő Mihály 1  
     
    Bardocz Szilárd 3  
     
     
     
  • participant Tókos Pál 3  
     
    Galiu Mihai 1  
     
     
     
  • Tipser Gabriel 1  
    participant Tókos Pál 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Galiu Mihai 3  
     
     
     
     
  • Galiu Mihai 3  
     
     
    Bardocz Szilárd 3  
     
     
  • Molnár Tihamér 3  
     
     
    Irsai István 0  
     
     
  • 0  
    Molnár Tihamér 1  
     
     
     
     
  • participant Józsa Zoltán 2  
    Irsai István 3  
     
     
     
     
  • Irsai István 3  
     
    Irsai István 3  
     
     
     
  • Geréb Atilla 2  
     
    Moldovan Alexandru 0  
     
     
     
  • Moldovan Alexandru 3  
    Moldovan Alexandru 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Buta Radu 1  
     
     
     
     
  • Buta Radu 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Mozes Gyula
    11-0-0
    33-1
    33
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    7-4-0
    24-16
    21
  • 3.
    Irsai István
    8-2-0
    25-11
    24
  • 4.
    Dabacan Dorin
    8-2-0
    25-14
    24
  • 5.
    Galiu Mihai
    8-1-0
    25-8
    24
  • 6.
    Chelmus Ionut
    7-2-0
    22-15
    21
  • 7.
    Zakariás Szabolcs
    6-3-0
    22-11
    18
  • 8.
    Moldovan Alexandru
    6-3-0
    21-14
    18
  • 9.
    Bauer Lajos
    7-1-0
    21-5
    21
  • 10.
    Baciu Gabriel
    7-1-0
    23-4
    21
  • 11.
    Molnár Tihamér
    7-1-0
    22-6
    21
  • 12.
    participant Tókos Pál
    6-2-0
    20-12
    18
  • 13.
    Vetésy Norbert
    6-2-0
    21-15
    18
  • 14.
    Buta Radu
    5-3-0
    19-13
    15
  • 15.
    Orha Andrei
    5-3-0
    17-11
    15
  • 16.
    Motorga Dorin
    5-3-0
    18-14
    15
  • 17.
    László Levente
    5-2-0
    15-13
    15
  • 18.
    Pethő Mihály
    4-3-0
    14-13
    12
  • 19.
    Geréb Atilla
    4-3-0
    15-11
    12
  • 20.
    participant Józsa Zoltán
    3-4-0
    15-16
    9
  • 21.
    Canea Kocsis András Jr.
    3-4-0
    10-17
    9
  • 22.
    Tipser Gabriel
    3-4-0
    12-15
    9
  • 23.
    Barabas Sandor
    3-4-0
    11-12
    9
  • 24.
    Bulubasa Nicusor
    3-4-0
    10-15
    9
  • 25.
    Mocean Dan
    2-4-0
    11-15
    6
  • 26.
    Birtalan Laszlo
    2-4-0
    8-15
    6
  • 27.
    Györfi Szabolcs
    2-4-0
    10-14
    6
  • 28.
    Colcer Nicolae
    2-4-0
    9-13
    6
  • 29.
    Pădurariu Costel
    2-4-0
    9-15
    6
  • 30.
    Fazakas Attila
    1-5-0
    6-15
    3
  • 31.
    Trandafir Vasile
    1-5-0
    8-15
    3
  • 32.
    Keresztes Zoltán
    1-5-0
    5-16
    3
  • 33.
    Héja Zoltán
    1-5-0
    6-17
    3
  • 34.
    Bokor Zoltán Jr
    1-5-0
    8-16
    3
  • 35.
    Fazakas Gergely
    1-5-0
    6-15
    3
  • 36.
    Pelaghie Ioan
    1-5-0
    8-15
    3
  • 37.
    Raduly Ovidiu
    1-3-0
    4-11
    3
  • 38.
    Lovász Vilmos
    1-3-0
    6-10
    3
  • 39.
    Poloțca Ștefan
    1-3-0
    8-10
    3
  • 40.
    Vass Csaba
    0-4-0
    2-12
    0
  • 41.
    Fancsali Kálmán
    0-4-0
    1-12
    0
  • 42.
    Grif Maria
    0-4-0
    4-12
    0
  • 43.
    Popa Mircea
    0-4-0
    4-12
    0
  • 44.
    Fülöp László
    0-4-0
    5-12
    0
  • 45.
    László Barna
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Chelmus Ionut
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Pethő Mihály
    1-1-0
    4-3
    3
  • Keresztes Zoltán
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    participant Tókos Pál
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Orha Andrei
    1-1-0
    4-3
    3
  • Birtalan Laszlo
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Irsai István
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Bulubasa Nicusor
    1-1-0
    3-5
    3
  • Pelaghie Ioan
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    László Levente
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Geréb Atilla
    1-1-0
    4-4
    3
  • Héja Zoltán
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Motorga Dorin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Moldovan Alexandru
    1-1-0
    5-4
    3
  • Bokor Zoltán Jr
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Molnár Tihamér
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Zakariás Szabolcs
    1-1-0
    5-4
    3
  • Fazakas Gergely
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Galiu Mihai
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Barabas Sandor
    1-1-0
    4-3
    3
  • Fazakas Attila
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Vetésy Norbert
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    1-1-0
    5-3
    3
  • Trandafir Vasile
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Mozes Gyula
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Tipser Gabriel
    1-1-0
    3-4
    3
  • Colcer Nicolae
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Baciu Gabriel
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Canea Kocsis András Jr.
    1-1-0
    3-5
    3
  • Györfi Szabolcs
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Buta Radu
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Dabacan Dorin
    1-1-0
    4-5
    3
  • Mocean Dan
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Bauer Lajos
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    participant Józsa Zoltán
    1-1-0
    4-4
    3
  • Pădurariu Costel
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 2.
    Geréb Atilla
    3-1-0
    9-4
    9
  • 1.
    Irsai István
    3-1-0
    10-4
    9
  • 4.
    Canea Kocsis András Jr.
    2-2-0
    7-9
    6
  • 3.
    Colcer Nicolae
    2-2-0
    8-7
    6
  • László Barna
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Moldovan Alexandru
    3-1-0
    10-4
    9
  • 2.
    participant Tókos Pál
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Buta Radu
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    Trandafir Vasile
    1-3-0
    6-9
    3
  • Raduly Ovidiu
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Molnár Tihamér
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Chelmus Ionut
    3-1-0
    10-9
    9
  • 3.
    Pădurariu Costel
    2-2-0
    8-9
    6
  • 4.
    Fazakas Attila
    1-3-0
    6-9
    3
  • Grif Maria
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Galiu Mihai
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Pethő Mihály
    3-1-0
    9-7
    9
  • 3.
    participant Józsa Zoltán
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    Fazakas Gergely
    1-3-0
    5-9
    3
  • Fülöp László
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 2.
    Vetésy Norbert
    3-1-0
    11-8
    9
  • 1.
    Orha Andrei
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Mocean Dan
    2-2-0
    9-9
    6
  • 4.
    Bokor Zoltán Jr
    1-3-0
    6-10
    3
  • Lovász Vilmos
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Mozes Gyula
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Bulubasa Nicusor
    2-2-0
    7-7
    6
  • 3.
    Györfi Szabolcs
    2-2-0
    7-8
    6
  • Héja Zoltán
    1-3-0
    3-11
    3
  • 4.
    Poloțca Ștefan
    1-3-0
    8-10
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Baciu Gabriel
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    László Levente
    3-1-0
    9-7
    9
  • 3.
    Tipser Gabriel
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Pelaghie Ioan
    1-3-0
    5-9
    3
  • Vass Csaba
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Dabacan Dorin
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Motorga Dorin
    2-2-0
    9-8
    6
  • 3.
    Bardocz Szilárd
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Birtalan Laszlo
    2-2-0
    7-9
    6
  • Popa Mircea
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Bauer Lajos
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Zakariás Szabolcs
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Barabas Sandor
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Keresztes Zoltán
    1-3-0
    4-10
    3
  • Fancsali Kálmán
    0-4-0
    1-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Mozes Gyula
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Top 4
  • Dabacan Dorin
    0-3
    Mozes Gyula
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Irsai István
  • Top 8
  • Zakariás Szabolcs
    2-3
    Dabacan Dorin
  • Chelmus Ionut
    0-3
    Mozes Gyula
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Galiu Mihai
  • Irsai István
    3-0
    Moldovan Alexandru
  • Top 16
  • Bauer Lajos
    0-3
    Zakariás Szabolcs
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Motorga Dorin
  • Vetésy Norbert
    1-3
    Chelmus Ionut
  • Orha Andrei
    0-3
    Mozes Gyula
  • Baciu Gabriel
    2-3
    Bardocz Szilárd
  • participant Tókos Pál
    1-3
    Galiu Mihai
  • Molnár Tihamér
    1-3
    Irsai István
  • Moldovan Alexandru
    3-1
    Buta Radu
  • Top 32
  • Bauer Lajos
    3-0
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • László Levente
    0-3
    Dabacan Dorin
  • 0-3
    Motorga Dorin
  • Vetésy Norbert
    3-0
  • Canea Kocsis András Jr.
    0-3
    Chelmus Ionut
  • Orha Andrei
    3-0
    Barabas Sandor
  • 0-3
    Mozes Gyula
  • Baciu Gabriel
    3-0
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Pethő Mihály
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Tipser Gabriel
  • 0-3
    Galiu Mihai
  • Molnár Tihamér
    3-0
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Irsai István
  • Geréb Atilla
    2-3
    Moldovan Alexandru
  • 0-3
    Buta Radu
  • csoport: Felső: 12
  • Chelmus Ionut
    3-1
    Pethő Mihály
  • Chelmus Ionut
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • Pethő Mihály
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • csoport: Felső: 11
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Orha Andrei
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Orha Andrei
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • csoport: Felső: 10
  • Irsai István
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Irsai István
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Bulubasa Nicusor
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • csoport: Felső: 9
  • Geréb Atilla
    1-3
    László Levente
  • Geréb Atilla
    3-1
    Héja Zoltán
  • László Levente
    3-2
    Héja Zoltán
  • csoport: Felső: 8
  • Moldovan Alexandru
    2-3
    Motorga Dorin
  • Moldovan Alexandru
    3-1
    Bokor Zoltán Jr
  • Motorga Dorin
    3-1
    Bokor Zoltán Jr
  • csoport: Felső: 7
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Zakariás Szabolcs
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Fazakas Gergely
  • csoport: Felső: 6
  • Galiu Mihai
    3-1
    Barabas Sandor
  • Galiu Mihai
    3-0
    Fazakas Attila
  • Barabas Sandor
    3-0
    Fazakas Attila
  • csoport: Felső: 5
  • Vetésy Norbert
    3-2
    Bardocz Szilárd
  • Vetésy Norbert
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Trandafir Vasile
  • csoport: Felső: 4
  • Mozes Gyula
    3-0
    Tipser Gabriel
  • Mozes Gyula
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Tipser Gabriel
    3-1
    Colcer Nicolae
  • csoport: Felső: 3
  • Baciu Gabriel
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Canea Kocsis András Jr.
  • Györfi Szabolcs
    2-3
    Canea Kocsis András Jr.
  • csoport: Felső: 2
  • Dabacan Dorin
    3-2
    Mocean Dan
  • Dabacan Dorin
    1-3
    Buta Radu
  • Mocean Dan
    0-3
    Buta Radu
  • csoport: Felső: 1
  • Bauer Lajos
    3-1
    Józsa Zoltán participant
  • Bauer Lajos
    3-0
    Pădurariu Costel
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Pădurariu Costel
  • csoport: Alsó: 9
  • Irsai István
    1-3
    Geréb Atilla
  • Irsai István
    3-1
    Canea Kocsis András Jr.
  • Irsai István
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Irsai István
    3-0
    László Barna
  • Geréb Atilla
    3-0
    Canea Kocsis András Jr.
  • Geréb Atilla
    0-3
    Colcer Nicolae
  • Geréb Atilla
    3-0
    László Barna
  • Canea Kocsis András Jr.
    3-2
    Colcer Nicolae
  • Canea Kocsis András Jr.
    3-1
    László Barna
  • Colcer Nicolae
    3-1
    László Barna
  • csoport: Alsó: 8
  • Moldovan Alexandru
    1-3
    Buta Radu
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Moldovan Alexandru
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Moldovan Alexandru
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • Buta Radu
    3-2
    Trandafir Vasile
  • Buta Radu
    1-3
    Tókos Pál participant
  • Buta Radu
    2-3
    Raduly Ovidiu
  • Trandafir Vasile
    1-3
    Tókos Pál participant
  • Trandafir Vasile
    3-0
    Raduly Ovidiu
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Raduly Ovidiu
  • csoport: Alsó: 7
  • Molnár Tihamér
    3-1
    Chelmus Ionut
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Fazakas Attila
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Pădurariu Costel
  • Molnár Tihamér
    3-0
    Grif Maria
  • Chelmus Ionut
    3-2
    Fazakas Attila
  • Chelmus Ionut
    3-2
    Pădurariu Costel
  • Chelmus Ionut
    3-2
    Grif Maria
  • Fazakas Attila
    1-3
    Pădurariu Costel
  • Fazakas Attila
    3-0
    Grif Maria
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Grif Maria
  • csoport: Alsó: 6
  • participant Józsa Zoltán
    2-3
    Galiu Mihai
  • participant Józsa Zoltán
    1-3
    Pethő Mihály
  • participant Józsa Zoltán
    3-1
    Fazakas Gergely
  • participant Józsa Zoltán
    3-2
    Fülöp László
  • Galiu Mihai
    3-0
    Pethő Mihály
  • Galiu Mihai
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Galiu Mihai
    3-1
    Fülöp László
  • Pethő Mihály
    3-1
    Fazakas Gergely
  • Pethő Mihály
    3-2
    Fülöp László
  • Fazakas Gergely
    3-0
    Fülöp László
  • csoport: Alsó: 5
  • Mocean Dan
    3-2
    Vetésy Norbert
  • Mocean Dan
    2-3
    Orha Andrei
  • Mocean Dan
    3-1
    Bokor Zoltán Jr
  • Mocean Dan
    1-3
    Lovász Vilmos
  • Vetésy Norbert
    3-1
    Orha Andrei
  • Vetésy Norbert
    3-2
    Bokor Zoltán Jr
  • Vetésy Norbert
    3-2
    Lovász Vilmos
  • Orha Andrei
    3-0
    Bokor Zoltán Jr
  • Orha Andrei
    3-0
    Lovász Vilmos
  • Bokor Zoltán Jr
    3-1
    Lovász Vilmos
  • csoport: Alsó: 4
  • Mozes Gyula
    3-1
    Poloțca Ștefan
  • Mozes Gyula
    3-0
    Bulubasa Nicusor
  • Mozes Gyula
    3-0
    Györfi Szabolcs
  • Mozes Gyula
    3-0
    Héja Zoltán
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Bulubasa Nicusor
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Györfi Szabolcs
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Héja Zoltán
  • Bulubasa Nicusor
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Bulubasa Nicusor
    3-0
    Héja Zoltán
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Héja Zoltán
  • csoport: Alsó: 3
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Tipser Gabriel
  • Baciu Gabriel
    3-0
    László Levente
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Baciu Gabriel
    3-0
    Vass Csaba
  • Tipser Gabriel
    2-3
    László Levente
  • Tipser Gabriel
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Tipser Gabriel
    3-1
    Vass Csaba
  • László Levente
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • László Levente
    3-1
    Vass Csaba
  • Pelaghie Ioan
    3-0
    Vass Csaba
  • csoport: Alsó: 2
  • Bardocz Szilárd
    0-3
    Motorga Dorin
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Dabacan Dorin
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Popa Mircea
  • Motorga Dorin
    2-3
    Dabacan Dorin
  • Motorga Dorin
    1-3
    Birtalan Laszlo
  • Motorga Dorin
    3-2
    Popa Mircea
  • Dabacan Dorin
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Dabacan Dorin
    3-0
    Popa Mircea
  • Birtalan Laszlo
    3-2
    Popa Mircea
  • csoport: Alsó: 1
  • Bauer Lajos
    3-1
    Barabas Sandor
  • Bauer Lajos
    3-0
    Zakariás Szabolcs
  • Bauer Lajos
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Bauer Lajos
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Barabas Sandor
    0-3
    Zakariás Szabolcs
  • Barabas Sandor
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Barabas Sandor
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Keresztes Zoltán
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Barabas Sandor 
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Zakariás Szabolcs 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Keresztes Zoltán 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Motorga Dorin 
    3-0
     
    2-3
    1-3
    3-2
    2
  • 3
    Dabacan Dorin 
    3-1
    3-2
     
    3-1
    3-0
    4
  • 4
    Birtalan Laszlo 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    3-2
    2
  • 5
    Popa Mircea 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Baciu Gabriel 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Tipser Gabriel 
    0-3
     
    2-3
    3-1
    3-1
    2
  • 3
    László Levente 
    0-3
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Pelaghie Ioan 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Vass Csaba 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mozes Gyula 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Poloțca Ștefan 
    1-3
     
    3-1
    2-3
    2-3
    1
  • 3
    Bulubasa Nicusor 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Györfi Szabolcs 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Héja Zoltán 
    0-3
    3-2
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mocean Dan 
     
    3-2
    2-3
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Vetésy Norbert 
    2-3
     
    3-1
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Orha Andrei 
    3-2
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Bokor Zoltán Jr 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Lovász Vilmos 
    3-1
    2-3
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Józsa Zoltán 
     
    2-3
    1-3
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Galiu Mihai 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Pethő Mihály 
    3-1
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Fazakas Gergely 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Fülöp László 
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Molnár Tihamér 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Chelmus Ionut 
    1-3
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3
  • 3
    Fazakas Attila 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Pădurariu Costel 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 5
    Grif Maria 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Moldovan Alexandru 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Buta Radu 
    3-1
     
    3-2
    1-3
    2-3
    2
  • 3
    Trandafir Vasile 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Tókos Pál 
    1-3
    3-1
    3-1
     
    3-1
    3
  • 5
    Raduly Ovidiu 
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Geréb Atilla 
    3-1
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3
  • 3
    Canea Kocsis András Jr. 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 4
    Colcer Nicolae 
    0-3
    3-0
    2-3
     
    3-1
    2
  • 5
    László Barna 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bauer Lajos 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Józsa Zoltán 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Pădurariu Costel 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dabacan Dorin 
     
    3-2
    1-3
    1
  • 2
    Mocean Dan 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Buta Radu 
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Baciu Gabriel 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Györfi Szabolcs 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Canea Kocsis András Jr. 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mozes Gyula 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Tipser Gabriel 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Colcer Nicolae 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vetésy Norbert 
     
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Bardocz Szilárd 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Trandafir Vasile 
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Galiu Mihai 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Barabas Sandor 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Fazakas Attila 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Molnár Tihamér 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Zakariás Szabolcs 
    2-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Fazakas Gergely 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Moldovan Alexandru 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Motorga Dorin 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Bokor Zoltán Jr 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Geréb Atilla 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    László Levente 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Héja Zoltán 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Irsai István 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Bulubasa Nicusor 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Pelaghie Ioan 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tókos Pál 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Orha Andrei 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Birtalan Laszlo 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Chelmus Ionut 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Pethő Mihály 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Keresztes Zoltán 
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók