Turneu A - Cupa Fit

Turneu A - Cupa Fit.Feel - 2019 - Avansati-Incepatori

Turneu A - Cupa Fit.Feel - 2019 - Avansati-Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Odorheiu Secuiesc
Helyszín: Fit.Feel Sport and Wellness Club
Cím: Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7
Kezdés időpontja: September 28, 2019, 08:45
Befejezés időpontja: September 28, 2019, 18:00
Nevezési díj: 35.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Vajda Ernő
    3-0
    Canea Kocsis András
  • Top 4
  • Subtirelu Marius
    0-3
    Vajda Ernő
  • Demeter Arpad
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Top 8
  • Tobosaru Gheorghe
    1-3
    Subtirelu Marius
  • Bedő József
    1-3
    Vajda Ernő
  • Bálint Gábor
    2-3
    Demeter Arpad
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Kézdi János
  • Top 16
  • Sterczer Sándor
    0-3
    Tobosaru Gheorghe
  • Tőkés Szabolcs
    1-3
    Subtirelu Marius
  • Lungu Lucian
    1-3
    Bedő József
  • Bardas Patrick
    1-3
    Vajda Ernő
  • Bálint Gábor
    3-2
    Loghin Florin
  • Demeter Arpad
    3-1
    Tódor Csaba
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Canea Kocsis András
  • Kézdi János
    3-1
    Szabó Szilárd
  • Top 32
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Papp Teteny
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Tirlea Gheorghe
  • Tőkés Szabolcs
    3-0
    Tamás Vivien
  • Onet Nicolae
    1-3
    Subtirelu Marius
  • Kelemen Miklós
    1-3
    Lungu Lucian
  • Sabau Gheorghe
    1-3
    Bedő József
  • Bardas Patrick
    3-2
    Miklos Botond
  • Sala Zsolt
    0-3
    Vajda Ernő
  • Bálint Gábor
    3-0
    Korodi Csaba
  • Bleoca Lucas
    0-3
    Loghin Florin
  • Demeter Arpad
    3-1
    Köntzey József
  • Nagy Róbert
    2-3
    Tódor Csaba
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Darie Gabriel
  • Beke Hunor
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Kézdi János
    3-1
    Strugar Ioan
  • Moldovan Flavia
    0-3
    Szabó Szilárd
  • csoport: Felső: 16
  • Strugar Ioan
    2-3
    Tirlea Gheorghe
  • Strugar Ioan
    3-0
    Faluvegi Edvard
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Faluvegi Edvard
  • csoport: Felső: 15
  • Kézdi János
    3-1
    Tobosaru Gheorghe
  • Kézdi János
    3-0
    György Nicolett
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    György Nicolett
  • csoport: Felső: 14
  • Kis István
    0-3
    Loghin Florin
  • Kis István
    1-3
    Miklos Botond
  • Loghin Florin
    3-0
    Miklos Botond
  • csoport: Felső: 13
  • Bleoca Lucas
    2-3
    Bardas Patrick
  • Bleoca Lucas
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Bardas Patrick
    3-0
    Korodi Krisztián
  • csoport: Felső: 12
  • Bedő József
    3-1
    Köntzey József
  • Bedő József
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Köntzey József
    3-2
    Movileanu Neculae
  • csoport: Felső: 11
  • Demeter Arpad
    3-0
    Sabau Gheorghe
  • Demeter Arpad
    3-0
    Bartos Csongor
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Bartos Csongor
  • csoport: Felső: 10
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Tamás Vivien
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Tamás Vivien
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • csoport: Felső: 9
  • Lőrincz Zoltán
    2-3
    Tőkés Szabolcs
  • Lőrincz Zoltán
    0-3
    Beke Hunor
  • Tőkés Szabolcs
    3-0
    Beke Hunor
  • csoport: Felső: 8
  • Subtirelu Marius
    3-0
    Sabau Mircea
  • Subtirelu Marius
    3-0
    Darie Gabriel
  • Sabau Mircea
    1-3
    Darie Gabriel
  • csoport: Felső: 7
  • Vaszi Dénes
    3-2
    Onet Nicolae
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Sisca Nicusor
  • Onet Nicolae
    3-0
    Sisca Nicusor
  • csoport: Felső: 6
  • Tódor Csaba
    3-0
    Lungu Lucian
  • Tódor Csaba
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Lungu Lucian
    3-0
    Sterczer Zalán
  • csoport: Felső: 5
  • Nagy Róbert
    3-0
    Váncsa Zoltán
  • Nagy Róbert
    2-3
    Kelemen Miklós
  • Váncsa Zoltán
    2-3
    Kelemen Miklós
  • csoport: Felső: 4
  • Vajda Ernő
    3-0
    Korodi Csaba
  • Vajda Ernő
    3-1
    Kovács Tihamér
  • Korodi Csaba
    3-1
    Kovács Tihamér
  • csoport: Felső: 3
  • Bálint Gábor
    3-0
    Sala Zsolt
  • Bálint Gábor
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Sala Zsolt
    3-2
    Ghitu Liviu
  • csoport: Felső: 2
  • Szabó Szilárd
    3-1
    Papp Teteny
  • Szabó Szilárd
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Papp Teteny
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • csoport: Felső: 1
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Moldovan Flavia
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Tenea Cosmin
  • Moldovan Flavia
    3-2
    Tenea Cosmin
  • csoport: Alsó: 12
  • Bedő József
    3-2
    Bleoca Lucas
  • Bedő József
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Bedő József
    3-1
    Kovács Tihamér
  • Bleoca Lucas
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Bleoca Lucas
    3-0
    Kovács Tihamér
  • Kelemen Miklós
    0-3
    Kovács Tihamér
  • csoport: Alsó: 11
  • Kis István
    0-3
    Demeter Arpad
  • Kis István
    3-0
    Ghitu Liviu
  • Kis István
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Demeter Arpad
    3-1
    Ghitu Liviu
  • Demeter Arpad
    3-0
    Sterczer Zalán
  • Ghitu Liviu
    3-0
    Sterczer Zalán
  • csoport: Alsó: 10
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Kézdi János
  • Canea Kocsis András
    3-2
    Adorjan Zoltan
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Sisca Nicusor
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Kajtár Adrienn
  • Kézdi János
    1-3
    Adorjan Zoltan
  • Kézdi János
    3-0
    Sisca Nicusor
  • Kézdi János
    3-0
    Kajtár Adrienn
  • Adorjan Zoltan
    1-3
    Sisca Nicusor
  • Adorjan Zoltan
    3-0
    Kajtár Adrienn
  • Sisca Nicusor
    3-0
    Kajtár Adrienn
  • csoport: Alsó: 9
  • Strugar Ioan
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Strugar Ioan
    3-0
    Darie Gabriel
  • Strugar Ioan
    3-0
    Tenea Cosmin
  • Strugar Ioan
    3-0
    Zajzon Pál
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Darie Gabriel
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Tenea Cosmin
  • Lőrincz Zoltán
    3-0
    Zajzon Pál
  • Darie Gabriel
    0-3
    Tenea Cosmin
  • Darie Gabriel
    3-0
    Zajzon Pál
  • Tenea Cosmin
    3-1
    Zajzon Pál
  • csoport: Alsó: 8
  • Moldovan Flavia
    1-3
    Subtirelu Marius
  • Moldovan Flavia
    1-3
    Tirlea Gheorghe
  • Moldovan Flavia
    3-0
    Beke Hunor
  • Moldovan Flavia
    3-1
    Kádár Levente
  • Subtirelu Marius
    3-0
    Tirlea Gheorghe
  • Subtirelu Marius
    3-0
    Beke Hunor
  • Subtirelu Marius
    3-1
    Kádár Levente
  • Tirlea Gheorghe
    3-1
    Beke Hunor
  • Tirlea Gheorghe
    3-0
    Kádár Levente
  • Beke Hunor
    3-2
    Kádár Levente
  • csoport: Alsó: 7
  • Tobosaru Gheorghe
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Lőrinczi Béla
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Mag Jozsef
  • Tobosaru Gheorghe
    3-2
    Papp Teteny
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Lőrinczi Béla
  • Vaszi Dénes
    3-1
    Mag Jozsef
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Papp Teteny
  • Lőrinczi Béla
    3-2
    Mag Jozsef
  • Lőrinczi Béla
    0-3
    Papp Teteny
  • Mag Jozsef
    2-3
    Papp Teteny
  • csoport: Alsó: 6
  • Loghin Florin
    2-3
    Tódor Csaba
  • Loghin Florin
    3-0
    Suciu Andrei
  • Loghin Florin
    3-0
    Bartos Csongor
  • Loghin Florin
    3-0
    Sala Zsolt
  • Tódor Csaba
    3-2
    Suciu Andrei
  • Tódor Csaba
    3-0
    Bartos Csongor
  • Tódor Csaba
    3-0
    Sala Zsolt
  • Suciu Andrei
    2-3
    Bartos Csongor
  • Suciu Andrei
    2-3
    Sala Zsolt
  • Bartos Csongor
    1-3
    Sala Zsolt
  • csoport: Alsó: 5
  • Nagy Róbert
    3-1
    Bardas Patrick
  • Nagy Róbert
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Nagy Róbert
    3-1
    Korodi Csaba
  • Nagy Róbert
    3-0
    Vass Levente
  • Bardas Patrick
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Bardas Patrick
    3-0
    Korodi Csaba
  • Bardas Patrick
    3-0
    Vass Levente
  • Movileanu Neculae
    2-3
    Korodi Csaba
  • Movileanu Neculae
    3-1
    Vass Levente
  • Korodi Csaba
    3-1
    Vass Levente
  • csoport: Alsó: 4
  • Vajda Ernő
    3-0
    Köntzey József
  • Vajda Ernő
    3-1
    Váncsa Zoltán
  • Vajda Ernő
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Vajda Ernő
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Köntzey József
    3-2
    Váncsa Zoltán
  • Köntzey József
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Köntzey József
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Korodi Krisztián
  • Váncsa Zoltán
    3-0
    Csata Sebestyén
  • Korodi Krisztián
    3-0
    Csata Sebestyén
  • csoport: Alsó: 3
  • Sabau Gheorghe
    0-3
    Bálint Gábor
  • Sabau Gheorghe
    3-2
    Lungu Lucian
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Miklos Botond
  • Sabau Gheorghe
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Bálint Gábor
    3-1
    Lungu Lucian
  • Bálint Gábor
    3-0
    Miklos Botond
  • Bálint Gábor
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • Lungu Lucian
    3-2
    Miklos Botond
  • Lungu Lucian
    3-1
    Zsigmond Tamás
  • Miklos Botond
    3-0
    Zsigmond Tamás
  • csoport: Alsó: 2
  • Szabó Szilárd
    3-0
    Onet Nicolae
  • Szabó Szilárd
    3-0
    Tamás Vivien
  • Szabó Szilárd
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Szabó Szilárd
    3-0
    György Nicolett
  • Onet Nicolae
    1-3
    Tamás Vivien
  • Onet Nicolae
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Onet Nicolae
    3-0
    György Nicolett
  • Tamás Vivien
    3-0
    Mihalcz Szilárd István
  • Tamás Vivien
    3-1
    György Nicolett
  • Mihalcz Szilárd István
    1-3
    György Nicolett
  • csoport: Alsó: 1
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Tőkés Szabolcs
  • Sterczer Sándor
    3-1
    Sabau Mircea
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Faluvegi Edvard
  • Sterczer Sándor
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Tőkés Szabolcs
    3-1
    Sabau Mircea
  • Tőkés Szabolcs
    3-0
    Faluvegi Edvard
  • Tőkés Szabolcs
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Sabau Mircea
    3-1
    Faluvegi Edvard
  • Sabau Mircea
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • Faluvegi Edvard
    3-0
    Vioreanu Cristian
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sterczer Sándor 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Tőkés Szabolcs 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Sabau Mircea 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Faluvegi Edvard 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Vioreanu Cristian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Szabó Szilárd 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Onet Nicolae 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Tamás Vivien 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Mihalcz Szilárd István 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 5
    György Nicolett 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Sabau Gheorghe 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bálint Gábor 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Lungu Lucian 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 4
    Miklos Botond 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Zsigmond Tamás 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Vajda Ernő 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Köntzey József 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Váncsa Zoltán 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Korodi Krisztián 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Csata Sebestyén 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nagy Róbert 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Bardas Patrick 
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Movileanu Neculae 
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-1
    1
  • 4
    Korodi Csaba 
    1-3
    0-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 5
    Vass Levente 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Loghin Florin 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Tódor Csaba 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Suciu Andrei 
    0-3
    2-3
     
    2-3
    2-3
    0
  • 4
    Bartos Csongor 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 5
    Sala Zsolt 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tobosaru Gheorghe 
     
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Vaszi Dénes 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Lőrinczi Béla 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    0-3
    1
  • 4
    Mag Jozsef 
    2-3
    1-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Papp Teteny 
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Moldovan Flavia 
     
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Subtirelu Marius 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Tirlea Gheorghe 
    3-1
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Beke Hunor 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Kádár Levente 
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Strugar Ioan 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Lőrincz Zoltán 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Darie Gabriel 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 4
    Tenea Cosmin 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 5
    Zajzon Pál 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Canea Kocsis András 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Kézdi János 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Adorjan Zoltan 
    2-3
    3-1
     
    1-3
    3-0
    2
  • 4
    Sisca Nicusor 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Kajtár Adrienn 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Kis István 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Demeter Arpad 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Ghitu Liviu 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Sterczer Zalán 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bedő József 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Bleoca Lucas 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Kelemen Miklós 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Kovács Tihamér 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Sterczer Sándor 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Moldovan Flavia 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Tenea Cosmin 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szabó Szilárd 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Papp Teteny 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Adorjan Zoltan 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bálint Gábor 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Sala Zsolt 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Ghitu Liviu 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vajda Ernő 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Korodi Csaba 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Kovács Tihamér 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nagy Róbert 
     
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Váncsa Zoltán 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Kelemen Miklós 
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tódor Csaba 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Lungu Lucian 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Sterczer Zalán 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vaszi Dénes 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Onet Nicolae 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Sisca Nicusor 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Subtirelu Marius 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Sabau Mircea 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Darie Gabriel 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lőrincz Zoltán 
     
    2-3
    0-3
    0
  • 2
    Tőkés Szabolcs 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Beke Hunor 
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Canea Kocsis András 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Tamás Vivien 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Lőrinczi Béla 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Demeter Arpad 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Sabau Gheorghe 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Bartos Csongor 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bedő József 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Köntzey József 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Movileanu Neculae 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bleoca Lucas 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Bardas Patrick 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Korodi Krisztián 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kis István 
     
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Loghin Florin 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Miklos Botond 
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kézdi János 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Tobosaru Gheorghe 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    György Nicolett 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Strugar Ioan 
     
    2-3
    3-0
    1
  • 2
    Tirlea Gheorghe 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Faluvegi Edvard 
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók