Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Open

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Slobozia
Helyszín: Sala Sporturilor Andreea Nica
Cím: Soseaua de Centura Bucuresti-Constanta
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 14:15
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Fratea Aurel
    3-1
    Vasiliev Stanislav
  • Top 4
  • Jimmy Lu
    2-3
    Fratea Aurel
  • Vasiliev Stanislav
    3-2
    Darmaz Ion
  • Top 8
  • Jimmy Lu
    3-2
    Marian Bogdan
  • Manea Mihaita
    2-3
    Fratea Aurel
  • Vasiliev Stanislav
    3-2
    Avram Nicolae
  • Voicu Ionut
    1-3
    Darmaz Ion
  • Top 16
  • Silivestru Nicu
    0-3
    Jimmy Lu
  • Peiu Cosmin
    1-3
    Marian Bogdan
  • Manea Mihaita
    3-0
    Voin Doru
  • Uzun Nicolai
    0-3
    Fratea Aurel
  • Lica George
    0-3
    Vasiliev Stanislav
  • Gaitan Tiberiu
    1-3
    Avram Nicolae
  • Voicu Ionut
    3-1
    Trocan Nicolae
  • Baiburi Levent
    1-3
    Darmaz Ion
  • Top 32
  • Dascalasu Viorel
    2-3
    Silivestru Nicu
  • Jimmy Lu
    3-1
    Nicula Florin
  • Sorescu Mircea
    1-3
    Peiu Cosmin
  • Orac Teodor
    0-3
    Marian Bogdan
  • Manea Mihaita
    3-0
    Stancescu Sebastian
  • Panaitescu Stefan
    0-3
    Voin Doru
  • Luca Octavian
    2-3
    Uzun Nicolai
  • Stolearenco Igor
    0-3
    Fratea Aurel
  • Trocaru Remus
    1-3
    Lica George
  • Vasiliev Stanislav
    3-0
    Craciun David Mihai
  • Istrate Cristian
    2-3
    Gaitan Tiberiu
  • Avram Nicolae
    3-0
    Rasid Aihan
  • Voicu Ionut
    3-0
    Leolea Andrei
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Zop Sergiu
  • Munteanu Octavian
    0-3
    Baiburi Levent
  • Presura Eugen
    0-3
    Darmaz Ion
  • Top 64
  • Dascalasu Viorel
    3-0
  • Silivestru Nicu
    3-1
    Sarbu Dan
  • Jimmy Lu
    3-0
  • 0-3
    Nicula Florin
  • Sorescu Mircea
    3-0
  • 0-3
    Peiu Cosmin
  • Orac Teodor
    3-0
  • 0-3
    Marian Bogdan
  • Manea Mihaita
    3-0
  • 0-3
    Stancescu Sebastian
  • Panaitescu Stefan
    3-0
  • 0-3
    Voin Doru
  • Luca Octavian
    3-0
  • 0-3
    Uzun Nicolai
  • Stolearenco Igor
    3-0
    Mandru Ionel
  • 0-3
    Fratea Aurel
  • Trocaru Remus
    3-0
  • Lica George
    3-0
    Stanciu Stelian
  • Vasiliev Stanislav
    3-0
  • 0-3
    Craciun David Mihai
  • Istrate Cristian
    3-0
  • 0-3
    Gaitan Tiberiu
  • Avram Nicolae
    3-0
  • 0-3
    Rasid Aihan
  • Voicu Ionut
    3-0
  • 0-3
    Leolea Andrei
  • Trocan Nicolae
    3-0
  • 0-3
    Zop Sergiu
  • Munteanu Octavian
    3-0
  • 0-3
    Baiburi Levent
  • Presura Eugen
    3-1
    Samoila Ion
  • 0-3
    Darmaz Ion
  • csoport: Alsó: 9
  • Avram Nicolae
    1-3
    Sorescu Mircea
  • Avram Nicolae
    3-2
    Stancescu Sebastian
  • Avram Nicolae
    3-0
    Papacu Bejoli
  • Avram Nicolae
    3-0
    Dospinescu George
  • Avram Nicolae
    1-3
    Zop Sergiu
  • Sorescu Mircea
    2-3
    Stancescu Sebastian
  • Sorescu Mircea
    3-1
    Papacu Bejoli
  • Sorescu Mircea
    0-3
    Dospinescu George
  • Sorescu Mircea
    3-1
    Zop Sergiu
  • Stancescu Sebastian
    3-2
    Papacu Bejoli
  • Stancescu Sebastian
    3-1
    Dospinescu George
  • Stancescu Sebastian
    2-3
    Zop Sergiu
  • Papacu Bejoli
    3-1
    Dospinescu George
  • Papacu Bejoli
    3-0
    Zop Sergiu
  • Dospinescu George
    2-3
    Zop Sergiu
  • csoport: Alsó: 8
  • Istrate Cristian
    2-3
    Marian Bogdan
  • Istrate Cristian
    3-0
    Leolea Andrei
  • Istrate Cristian
    3-0
    Stolearenco Igor
  • Istrate Cristian
    3-0
    Visan Victor
  • Istrate Cristian
    3-0
    Popescu George
  • Marian Bogdan
    3-2
    Leolea Andrei
  • Marian Bogdan
    3-0
    Stolearenco Igor
  • Marian Bogdan
    3-1
    Visan Victor
  • Marian Bogdan
    3-1
    Popescu George
  • Leolea Andrei
    3-2
    Stolearenco Igor
  • Leolea Andrei
    3-1
    Visan Victor
  • Leolea Andrei
    3-0
    Popescu George
  • Stolearenco Igor
    3-1
    Visan Victor
  • Stolearenco Igor
    3-0
    Popescu George
  • Visan Victor
    3-0
    Popescu George
  • csoport: Alsó: 7
  • Voicu Ionut
    3-2
    Voin Doru
  • Voicu Ionut
    3-2
    Orac Teodor
  • Voicu Ionut
    3-1
    Stanciu Stelian
  • Voicu Ionut
    3-0
    Botoc Ovidiu
  • Voicu Ionut
    3-0
    Budescu Marian
  • Voin Doru
    3-1
    Orac Teodor
  • Voin Doru
    3-0
    Stanciu Stelian
  • Voin Doru
    3-2
    Botoc Ovidiu
  • Voin Doru
    3-0
    Budescu Marian
  • Orac Teodor
    3-0
    Stanciu Stelian
  • Orac Teodor
    3-2
    Botoc Ovidiu
  • Orac Teodor
    3-1
    Budescu Marian
  • Stanciu Stelian
    3-0
    Botoc Ovidiu
  • Stanciu Stelian
    3-0
    Budescu Marian
  • Botoc Ovidiu
    2-3
    Budescu Marian
  • csoport: Alsó: 6
  • Rasid Aihan
    3-0
    Luca Octavian
  • Rasid Aihan
    2-3
    Presura Eugen
  • Rasid Aihan
    3-0
    Peiu Cosmin
  • Rasid Aihan
    3-0
    Gheorghe Florin
  • Rasid Aihan
    3-0
    Stoica Mihai
  • Luca Octavian
    3-1
    Presura Eugen
  • Luca Octavian
    3-0
    Peiu Cosmin
  • Luca Octavian
    3-1
    Gheorghe Florin
  • Luca Octavian
    3-0
    Stoica Mihai
  • Presura Eugen
    1-3
    Peiu Cosmin
  • Presura Eugen
    3-1
    Gheorghe Florin
  • Presura Eugen
    3-2
    Stoica Mihai
  • Peiu Cosmin
    3-2
    Gheorghe Florin
  • Peiu Cosmin
    3-0
    Stoica Mihai
  • Gheorghe Florin
    1-3
    Stoica Mihai
  • csoport: Alsó: 5
  • Manea Mihaita
    3-1
    Trocan Nicolae
  • Manea Mihaita
    2-3
    Craciun David Mihai
  • Manea Mihaita
    3-1
    Sarbu Dan
  • Manea Mihaita
    3-1
    Dumitru Silviu
  • Manea Mihaita
    3-0
    Presura Marin
  • Trocan Nicolae
    0-3
    Craciun David Mihai
  • Trocan Nicolae
    3-2
    Sarbu Dan
  • Trocan Nicolae
    3-0
    Dumitru Silviu
  • Trocan Nicolae
    3-1
    Presura Marin
  • Craciun David Mihai
    3-1
    Sarbu Dan
  • Craciun David Mihai
    2-3
    Dumitru Silviu
  • Craciun David Mihai
    3-0
    Presura Marin
  • Sarbu Dan
    3-1
    Dumitru Silviu
  • Sarbu Dan
    3-0
    Presura Marin
  • Dumitru Silviu
    3-1
    Presura Marin
  • csoport: Alsó: 4
  • Fratea Aurel
    3-2
    Silivestru Nicu
  • Fratea Aurel
    3-1
    Munteanu Octavian
  • Fratea Aurel
    3-1
    Gaitan Tiberiu
  • Fratea Aurel
    3-1
    Chirica Alexandru
  • Fratea Aurel
    3-0
    Vasilescu Emil
  • Silivestru Nicu
    1-3
    Munteanu Octavian
  • Silivestru Nicu
    2-3
    Gaitan Tiberiu
  • Silivestru Nicu
    3-2
    Chirica Alexandru
  • Silivestru Nicu
    3-0
    Vasilescu Emil
  • Munteanu Octavian
    3-0
    Gaitan Tiberiu
  • Munteanu Octavian
    2-3
    Chirica Alexandru
  • Munteanu Octavian
    3-1
    Vasilescu Emil
  • Gaitan Tiberiu
    3-0
    Chirica Alexandru
  • Gaitan Tiberiu
    1-3
    Vasilescu Emil
  • Chirica Alexandru
    3-1
    Vasilescu Emil
  • csoport: Alsó: 3
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Samoila Ion
  • Panaitescu Stefan
    0-3
    Trocaru Remus
  • Panaitescu Stefan
    0-3
    Nicula Florin
  • Panaitescu Stefan
    3-1
    Constantin Cristina
  • Samoila Ion
    3-2
    Trocaru Remus
  • Samoila Ion
    2-3
    Nicula Florin
  • Samoila Ion
    3-0
    Constantin Cristina
  • Trocaru Remus
    3-0
    Nicula Florin
  • Trocaru Remus
    3-1
    Constantin Cristina
  • Nicula Florin
    3-1
    Constantin Cristina
  • csoport: Alsó: 2
  • Jimmy Lu
    1-3
    Gherasim Iulian
  • Jimmy Lu
    2-3
    Darmaz Ion
  • Jimmy Lu
    3-1
    Lica George
  • Jimmy Lu
    3-1
    Nicola Marian
  • Jimmy Lu
    3-2
    Uzun Nicolai
  • Gherasim Iulian
    0-3
    Darmaz Ion
  • Gherasim Iulian
    1-3
    Lica George
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Nicola Marian
  • Gherasim Iulian
    1-3
    Uzun Nicolai
  • Darmaz Ion
    0-3
    Lica George
  • Darmaz Ion
    3-0
    Nicola Marian
  • Darmaz Ion
    3-2
    Uzun Nicolai
  • Lica George
    3-2
    Nicola Marian
  • Lica George
    1-3
    Uzun Nicolai
  • Nicola Marian
    1-3
    Uzun Nicolai
  • csoport: Alsó: 1
  • Baiburi Levent
    1-3
    Dascalasu Viorel
  • Baiburi Levent
    1-3
    Ghizdavescu Adrian
  • Baiburi Levent
    3-1
    Mandru Ionel
  • Baiburi Levent
    3-1
    Popescu Andrei
  • Baiburi Levent
    3-1
    Vasiliev Stanislav
  • Dascalasu Viorel
    3-2
    Ghizdavescu Adrian
  • Dascalasu Viorel
    1-3
    Mandru Ionel
  • Dascalasu Viorel
    3-1
    Popescu Andrei
  • Dascalasu Viorel
    3-2
    Vasiliev Stanislav
  • Ghizdavescu Adrian
    1-3
    Mandru Ionel
  • Ghizdavescu Adrian
    3-1
    Popescu Andrei
  • Ghizdavescu Adrian
    2-3
    Vasiliev Stanislav
  • Mandru Ionel
    3-0
    Popescu Andrei
  • Mandru Ionel
    2-3
    Vasiliev Stanislav
  • Popescu Andrei
    0-3
    Vasiliev Stanislav
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Baiburi Levent 
     
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Dascalasu Viorel 
    3-1
     
    3-2
    1-3
    3-1
    3-2
    4
  • 3
    Ghizdavescu Adrian 
    3-1
    2-3
     
    1-3
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Mandru Ionel 
    1-3
    3-1
    3-1
     
    3-0
    2-3
    3
  • 5
    Popescu Andrei 
    1-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Vasiliev Stanislav 
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Jimmy Lu 
     
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Gherasim Iulian 
    3-1
     
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Darmaz Ion 
    3-2
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Lica George 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    3-2
    1-3
    3
  • 5
    Nicola Marian 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Uzun Nicolai 
    2-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Panaitescu Stefan 
     
    3-1
    0-3
    0-3
     
    3-1
    2
  • 2
    Samoila Ion 
    1-3
     
    3-2
    2-3
     
    3-0
    2
  • 3
    Trocaru Remus 
    3-0
    2-3
     
    3-0
     
    3-1
    3
  • 4
    Nicula Florin 
    3-0
    3-2
    0-3
     
     
    3-1
    3
  • 5
    Chivu Adrian 
     
     
     
     
     
     
    0
  • 6
    Constantin Cristina 
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fratea Aurel 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Silivestru Nicu 
    2-3
     
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Munteanu Octavian 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3
  • 4
    Gaitan Tiberiu 
    1-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    1-3
    2
  • 5
    Chirica Alexandru 
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Vasilescu Emil 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Manea Mihaita 
     
    3-1
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Trocan Nicolae 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Craciun David Mihai 
    3-2
    3-0
     
    3-1
    2-3
    3-0
    4
  • 4
    Sarbu Dan 
    1-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Dumitru Silviu 
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Presura Marin 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Rasid Aihan 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Luca Octavian 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Presura Eugen 
    3-2
    1-3
     
    1-3
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Peiu Cosmin 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3
  • 5
    Gheorghe Florin 
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Stoica Mihai 
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Voicu Ionut 
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Voin Doru 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Orac Teodor 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Stanciu Stelian 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 5
    Botoc Ovidiu 
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Budescu Marian 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Istrate Cristian 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Marian Bogdan 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Leolea Andrei 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Stolearenco Igor 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Visan Victor 
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Popescu George 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Avram Nicolae 
     
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    1-3
    3
  • 2
    Sorescu Mircea 
    3-1
     
    2-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3
  • 3
    Stancescu Sebastian 
    2-3
    3-2
     
    3-2
    3-1
    2-3
    3
  • 4
    Papacu Bejoli 
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 5
    Dospinescu George 
    0-3
    3-0
    1-3
    1-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Zop Sergiu 
    3-1
    1-3
    3-2
    0-3
    3-2
     
    3
Támogatók