Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Elite

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Slobozia
Helyszín: Sala Sporturilor Andreea Nica
Cím: Soseaua de Centura Bucuresti-Constanta
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 14:15
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Romanenco Igor 3  
     
     
     
     
  • Neculai Alexandru 2  
    Romanenco Igor 3  
     
     
     
  • Neagu Mircea 3  
    Neagu Mircea 1  
     
     
     
  • Enciu Alexandru 0  
     
    Romanenco Igor 2  
     
     
  • Macarenco Andrei 3  
     
    Macarenco Andrei 3  
     
     
  • Constantin Teodor 0  
    Macarenco Andrei 3  
     
     
     
  • Dumitru Bogdan 1  
    Chiscop Bogdan 0  
     
     
     
  • Chiscop Bogdan 3  
     
     
    Macarenco Andrei 3  
    Macarenco Andrei  
  • Stanciu Alin 3  
     
     
    Fratila Robert 0  
     
  • Nitu Victor 1  
    Stanciu Alin 1  
     
     
     
  • Costache Claudiu 0  
    Petrescu Liviu 3  
     
     
     
  • Petrescu Liviu 3  
     
    Petrescu Liviu 0  
     
     
  • Stanciu Silviu 3  
     
    Fratila Robert 3  
     
     
  • Pavunev Dan 0  
    Stanciu Silviu 0  
     
     
     
  • Wischegg Robert 0  
    Fratila Robert 3  
     
     
     
  • Fratila Robert 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Macarenco Andrei
    8-1-0
    26-6
    24
  • 2.
    Fratila Robert
    8-1-0
    24-6
    24
  • 3.
    Romanenco Igor
    7-1-0
    23-7
    21
  • 4.
    Petrescu Liviu
    6-2-0
    19-8
    18
  • 5.
    Chiscop Bogdan
    6-1-0
    18-8
    18
  • 6.
    Stanciu Alin
    6-1-0
    19-9
    18
  • 7.
    Stanciu Silviu
    5-2-0
    15-10
    15
  • 8.
    Neagu Mircea
    4-3-0
    17-11
    12
  • 9.
    Enciu Alexandru
    4-2-0
    13-9
    12
  • 10.
    Costache Claudiu
    3-3-0
    9-12
    9
  • 11.
    Pavunev Dan
    3-3-0
    9-14
    9
  • 12.
    Constantin Teodor
    3-3-0
    10-11
    9
  • 13.
    Nitu Victor
    2-4-0
    10-14
    6
  • 14.
    Wischegg Robert
    2-4-0
    6-14
    6
  • 15.
    Neculai Alexandru
    2-4-0
    12-14
    6
  • 16.
    Dumitru Bogdan
    2-4-0
    11-14
    6
  • 17.
    Arion Costel
    1-4-0
    5-13
    3
  • 18.
    Visan Bogdan
    1-4-0
    3-12
    3
  • 19.
    Dumitrescu Cornel
    1-4-0
    7-14
    3
  • 20.
    Tigau Dan
    0-5-0
    5-15
    0
  • 21.
    Craciunica Gabriel
    0-4-0
    1-12
    0
  • 22.
    Lazaroiu Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
  • 23.
    Iordache Eugen
    0-5-0
    2-15
    0
  • 24.
    Wischegg Nela
    0-5-0
    8-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Chiscop Bogdan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Stanciu Silviu
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Neagu Mircea
    3-2-0
    13-8
    9
  • 4.
    Nitu Victor
    2-3-0
    9-11
    6
  • Visan Bogdan
    1-4-0
    3-12
    3
  • Tigau Dan
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Stanciu Alin
    5-0-0
    15-5
    15
  • 2.
    Enciu Alexandru
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Pavunev Dan
    3-2-0
    9-11
    9
  • 4.
    Dumitru Bogdan
    2-3-0
    10-11
    6
  • Dumitrescu Cornel
    1-4-0
    7-14
    3
  • Wischegg Nela
    0-5-0
    8-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Fratila Robert
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Macarenco Andrei
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Costache Claudiu
    3-2-0
    9-9
    9
  • 4.
    Neculai Alexandru
    2-3-0
    10-11
    6
  • Arion Costel
    1-4-0
    5-13
    3
  • Iordache Eugen
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Romanenco Igor
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Petrescu Liviu
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Constantin Teodor
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Wischegg Robert
    2-3-0
    6-11
    6
  • Lazaroiu Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
  • Craciunica Gabriel
    0-4-0
    1-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Fratila Robert
  • Top 4
  • Romanenco Igor
    2-3
    Macarenco Andrei
  • Petrescu Liviu
    0-3
    Fratila Robert
  • Top 8
  • Romanenco Igor
    3-1
    Neagu Mircea
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Chiscop Bogdan
  • Stanciu Alin
    1-3
    Petrescu Liviu
  • Stanciu Silviu
    0-3
    Fratila Robert
  • Top 16
  • Romanenco Igor
    3-2
    Neculai Alexandru
  • Neagu Mircea
    3-0
    Enciu Alexandru
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Constantin Teodor
  • Dumitru Bogdan
    1-3
    Chiscop Bogdan
  • Stanciu Alin
    3-1
    Nitu Victor
  • Costache Claudiu
    0-3
    Petrescu Liviu
  • Stanciu Silviu
    3-0
    Pavunev Dan
  • Wischegg Robert
    0-3
    Fratila Robert
  • csoport: Alsó: 4
  • Neagu Mircea
    2-3
    Chiscop Bogdan
  • Neagu Mircea
    3-1
    Nitu Victor
  • Neagu Mircea
    3-1
    Tigau Dan
  • Neagu Mircea
    3-0
    Visan Bogdan
  • Neagu Mircea
    2-3
    Stanciu Silviu
  • Chiscop Bogdan
    3-2
    Nitu Victor
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Tigau Dan
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Visan Bogdan
  • Chiscop Bogdan
    3-0
    Stanciu Silviu
  • Nitu Victor
    3-2
    Tigau Dan
  • Nitu Victor
    3-0
    Visan Bogdan
  • Nitu Victor
    0-3
    Stanciu Silviu
  • Tigau Dan
    0-3
    Visan Bogdan
  • Tigau Dan
    2-3
    Stanciu Silviu
  • Visan Bogdan
    0-3
    Stanciu Silviu
  • csoport: Alsó: 3
  • Enciu Alexandru
    1-3
    Stanciu Alin
  • Enciu Alexandru
    3-0
    Pavunev Dan
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Wischegg Nela
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Dumitrescu Cornel
  • Enciu Alexandru
    3-1
    Dumitru Bogdan
  • Stanciu Alin
    3-0
    Pavunev Dan
  • Stanciu Alin
    3-1
    Wischegg Nela
  • Stanciu Alin
    3-2
    Dumitrescu Cornel
  • Stanciu Alin
    3-1
    Dumitru Bogdan
  • Pavunev Dan
    3-2
    Wischegg Nela
  • Pavunev Dan
    3-1
    Dumitrescu Cornel
  • Pavunev Dan
    3-2
    Dumitru Bogdan
  • Wischegg Nela
    2-3
    Dumitrescu Cornel
  • Wischegg Nela
    2-3
    Dumitru Bogdan
  • Dumitrescu Cornel
    0-3
    Dumitru Bogdan
  • csoport: Alsó: 2
  • Fratila Robert
    3-2
    Macarenco Andrei
  • Fratila Robert
    3-1
    Neculai Alexandru
  • Fratila Robert
    3-0
    Arion Costel
  • Fratila Robert
    3-0
    Iordache Eugen
  • Fratila Robert
    3-0
    Costache Claudiu
  • Macarenco Andrei
    3-1
    Neculai Alexandru
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Arion Costel
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Iordache Eugen
  • Macarenco Andrei
    3-0
    Costache Claudiu
  • Neculai Alexandru
    3-1
    Arion Costel
  • Neculai Alexandru
    3-1
    Iordache Eugen
  • Neculai Alexandru
    2-3
    Costache Claudiu
  • Arion Costel
    3-1
    Iordache Eugen
  • Arion Costel
    1-3
    Costache Claudiu
  • Iordache Eugen
    0-3
    Costache Claudiu
  • csoport: Alsó: 1
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Wischegg Robert
  • Petrescu Liviu
    3-1
    Constantin Teodor
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Lazaroiu Adrian
  • Petrescu Liviu
    3-0
    Craciunica Gabriel
  • Petrescu Liviu
    1-3
    Romanenco Igor
  • Wischegg Robert
    0-3
    Constantin Teodor
  • Wischegg Robert
    3-1
    Lazaroiu Adrian
  • Wischegg Robert
    3-1
    Craciunica Gabriel
  • Wischegg Robert
    0-3
    Romanenco Igor
  • Constantin Teodor
    3-2
    Lazaroiu Adrian
  • Constantin Teodor
    3-0
    Craciunica Gabriel
  • Constantin Teodor
    0-3
    Romanenco Igor
  • Lazaroiu Adrian
    0-3
    Romanenco Igor
  • Craciunica Gabriel
    0-3
    Romanenco Igor
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Petrescu Liviu 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    1-3
    4
  • 2
    Wischegg Robert 
    0-3
     
    0-3
    3-1
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    Constantin Teodor 
    1-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    0-3
    3
  • 4
    Lazaroiu Adrian 
    0-3
    1-3
    2-3
     
     
    0-3
    0
  • 5
    Craciunica Gabriel 
    0-3
    1-3
    0-3
     
     
    0-3
    0
  • 6
    Romanenco Igor 
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    5
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fratila Robert 
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Macarenco Andrei 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Neculai Alexandru 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Arion Costel 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1-3
    1
  • 5
    Iordache Eugen 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Costache Claudiu 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Enciu Alexandru 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Stanciu Alin 
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-1
    5
  • 3
    Pavunev Dan 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Wischegg Nela 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    2-3
    2-3
    0
  • 5
    Dumitrescu Cornel 
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
     
    0-3
    1
  • 6
    Dumitru Bogdan 
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Neagu Mircea 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    3
  • 2
    Chiscop Bogdan 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Nitu Victor 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Tigau Dan 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    2-3
    0
  • 5
    Visan Bogdan 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Stanciu Silviu 
    3-2
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
     
    4
Támogatók