Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Avansati

Turneu A - Cupa CSM - Slobozia - 19.10.2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Slobozia
Helyszín: Sala Sporturilor Andreea Nica
Cím: Soseaua de Centura Bucuresti-Constanta
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Ivan Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ivan Adrian 3  
     
     
     
     
  • Manole Dan 0  
    Tanasov Marius 0  
     
     
     
     
  • Tanasov Marius 3  
     
    Ivan Adrian 3  
     
     
     
  • Ion Radu 3  
     
    Ion Radu 0  
     
     
     
  • Zaharia Puiu 0  
    Ion Radu 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Vestineanu Ionut 0  
     
     
     
     
  • Vestineanu Ionut 3  
     
     
    Ivan Adrian 3  
     
     
  • Durac Viorel 3  
     
     
    Dinu Gheorghe 0  
     
     
  • 0  
    Durac Viorel 2  
     
     
     
     
  • Velicescu Dragos 1  
    Dragu Fanel 3  
     
     
     
     
  • Dragu Fanel 3  
     
    Dragu Fanel 0  
     
     
     
  • Dinu Gheorghe 3  
     
    Dinu Gheorghe 3  
     
     
     
  • Raileanu Raissa 0  
    Dinu Gheorghe 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Sursilov Constantin 1  
     
     
     
     
  • Sursilov Constantin 3  
     
     
     
    Ivan Adrian 2  
    Rasnoveanu Daniel  
  • Panait Constantin 3  
     
     
     
    Rasnoveanu Daniel 3  
     
  • 0  
    Panait Constantin 3  
     
     
     
     
  • Hulpan Cristian 3  
    Hulpan Cristian 0  
     
     
     
     
  • Boboc Viorel 0  
     
    Panait Constantin 0  
     
     
     
  • Amarinei Sorin 2  
     
    Rasnoveanu Daniel 3  
     
     
     
  • Zbant Mihai 3  
    Zbant Mihai 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Rasnoveanu Daniel 3  
     
     
     
     
  • Rasnoveanu Daniel 3  
     
     
    Rasnoveanu Daniel 3  
     
     
  • Todi Dumitru 3  
     
     
    Todi Dumitru 1  
     
     
  • 0  
    Todi Dumitru 3  
     
     
     
     
  • Alexandru Marius 3  
    Alexandru Marius 2  
     
     
     
     
  • Timofei Valentin 2  
     
    Todi Dumitru 3  
     
     
     
  • Hoinaru Mihai 1  
     
    Stoica Liviu Gabriel 2  
     
     
     
  • Stoica Liviu Gabriel 3  
    Stoica Liviu Gabriel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Guluta Florin 0  
     
     
     
     
  • Guluta Florin 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Rasnoveanu Daniel
    11-1-0
    35-9
    33
  • 2.
    Ivan Adrian
    10-1-0
    32-6
    30
  • 3.
    Todi Dumitru
    9-2-0
    29-16
    27
  • 4.
    Dinu Gheorghe
    7-4-0
    25-17
    21
  • 5.
    Dragu Fanel
    8-2-0
    26-15
    24
  • 6.
    Panait Constantin
    7-3-0
    24-12
    21
  • 7.
    Ion Radu
    7-3-0
    24-15
    21
  • 8.
    Stoica Liviu Gabriel
    6-4-0
    24-14
    18
  • 9.
    Sursilov Constantin
    8-1-0
    25-8
    24
  • 10.
    Guluta Florin
    8-1-0
    24-5
    24
  • 11.
    Vestineanu Ionut
    7-2-0
    21-12
    21
  • 12.
    Durac Viorel
    7-2-0
    25-6
    21
  • 13.
    Zbant Mihai
    6-3-0
    22-16
    18
  • 14.
    Tanasov Marius
    5-4-0
    18-14
    15
  • 15.
    Alexandru Marius
    5-4-0
    20-18
    15
  • 16.
    Hulpan Cristian
    4-5-0
    13-16
    12
  • 17.
    Amarinei Sorin
    5-3-0
    21-14
    15
  • 18.
    Timofei Valentin
    5-3-0
    21-13
    15
  • 19.
    Velicescu Dragos
    4-4-0
    15-20
    12
  • 20.
    Raileanu Raissa
    4-3-0
    14-14
    12
  • 21.
    Boboc Viorel
    4-4-0
    15-17
    12
  • 22.
    Zaharia Puiu
    4-4-0
    16-14
    12
  • 23.
    Manole Dan
    3-4-0
    11-16
    9
  • 24.
    Hoinaru Mihai
    2-5-0
    12-17
    6
  • 25.
    Barca George
    4-3-0
    16-10
    12
  • 26.
    Dumitru George
    3-4-0
    11-16
    9
  • 27.
    Huica Petre
    3-4-0
    10-14
    9
  • 28.
    Panait Adrian
    3-4-0
    13-16
    9
  • 29.
    Oancea Vasile
    3-4-0
    12-14
    9
  • 30.
    Glavan Niculae
    3-4-0
    10-17
    9
  • 31.
    Bran Florin
    3-4-0
    14-16
    9
  • 32.
    Radu Dragos
    2-5-0
    9-16
    6
  • 33.
    Cotet Nicolae
    2-5-0
    10-16
    6
  • 34.
    Sorocean Olga
    2-5-0
    9-18
    6
  • 35.
    Ceobotaru Daniel
    2-5-0
    14-15
    6
  • 36.
    Giosan Marcel
    1-5-0
    4-17
    3
  • 37.
    Nitu Florin
    2-3-0
    9-11
    6
  • 38.
    Nechifor Constantin
    2-3-0
    8-11
    6
  • 39.
    Marinescu Nelu
    2-3-0
    9-12
    6
  • 40.
    Gheorghe Daniel
    2-3-0
    10-11
    6
  • 41.
    Hutanu Adrian
    2-3-0
    7-13
    6
  • 42.
    Baicu Claudiu
    2-3-0
    9-10
    6
  • 43.
    Mihailescu Antonel
    1-4-0
    4-12
    3
  • 44.
    Sirbu Ion
    1-4-0
    8-14
    3
  • 45.
    Gheorghita Vasile
    1-4-0
    5-14
    3
  • 46.
    Petcana Lucian
    1-4-0
    7-14
    3
  • 47.
    Serban Nicolae
    1-4-0
    3-12
    3
  • 48.
    Grumeza Lucian
    1-4-0
    5-12
    3
  • 49.
    Trandafir Catalin
    0-4-0
    3-12
    0
  • 50.
    Geanta Mihai
    0-3-0
    2-9
    0
  • 51.
    Chivu Octav
    0-5-0
    3-15
    0
  • 52.
    Botea Mihai
    0-4-0
    3-12
    0
  • 53.
    Comis Marian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 54.
    Silviu Niculae
    0-5-0
    3-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Dragu Fanel
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Hoinaru Mihai
    1-1-0
    5-5
    3
  • Panait Adrian
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Amarinei Sorin
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Tanasov Marius
    1-1-0
    4-3
    3
  • Giosan Marcel
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Timofei Valentin
    1-1-0
    5-4
    3
  • 2.
    Dinu Gheorghe
    1-1-0
    4-4
    3
  • Bran Florin
    1-1-0
    4-5
    3
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Ion Radu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Boboc Viorel
    1-1-0
    5-5
    3
  • Ceobotaru Daniel
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Vestineanu Ionut
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Hulpan Cristian
    1-1-0
    3-3
    3
  • Barca George
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Todi Dumitru
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Raileanu Raissa
    1-1-0
    5-3
    3
  • Cotet Nicolae
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Rasnoveanu Daniel
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Manole Dan
    1-1-0
    3-5
    3
  • Radu Dragos
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Durac Viorel
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Stoica Liviu Gabriel
    1-1-0
    3-4
    3
  • Huica Petre
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Sursilov Constantin
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Alexandru Marius
    1-1-0
    4-4
    3
  • Dumitru George
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Panait Constantin
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Zaharia Puiu
    1-1-0
    5-5
    3
  • Sorocean Olga
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Guluta Florin
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Velicescu Dragos
    1-1-0
    3-5
    3
  • Oancea Vasile
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Ivan Adrian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Zbant Mihai
    1-1-0
    5-3
    3
  • Glavan Niculae
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Alsó: 9
  • 2.
    Dinu Gheorghe
    3-2-0
    12-9
    9
  • 3.
    Boboc Viorel
    3-2-0
    10-9
    9
  • 1.
    Zaharia Puiu
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Dumitru George
    3-2-0
    10-10
    9
  • Gheorghe Daniel
    2-3-0
    10-11
    6
  • Mihailescu Antonel
    1-4-0
    4-12
    3
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Vestineanu Ionut
    4-1-0
    12-7
    12
  • 3.
    Amarinei Sorin
    3-2-0
    13-9
    9
  • 4.
    Velicescu Dragos
    3-2-0
    11-12
    9
  • 2.
    Stoica Liviu Gabriel
    3-2-0
    13-6
    9
  • Marinescu Nelu
    2-3-0
    9-12
    6
  • Chivu Octav
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Todi Dumitru
    4-1-0
    13-6
    12
  • 2.
    Panait Constantin
    3-2-0
    12-6
    9
  • 3.
    Glavan Niculae
    3-2-0
    10-11
    9
  • 4.
    Radu Dragos
    2-3-0
    7-10
    6
  • Nechifor Constantin
    2-3-0
    8-11
    6
  • Sirbu Ion
    1-4-0
    8-14
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 3.
    Zbant Mihai
    4-1-0
    14-8
    12
  • 1.
    Rasnoveanu Daniel
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Dragu Fanel
    4-1-0
    14-6
    12
  • 4.
    Cotet Nicolae
    2-3-0
    9-10
    6
  • Gheorghita Vasile
    1-4-0
    5-14
    3
  • Silviu Niculae
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Durac Viorel
    4-1-0
    14-3
    12
  • 2.
    Tanasov Marius
    3-2-0
    11-8
    9
  • 3.
    Oancea Vasile
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Hulpan Cristian
    2-3-0
    7-10
    6
  • Hutanu Adrian
    2-3-0
    7-13
    6
  • Petcana Lucian
    1-4-0
    7-14
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Sursilov Constantin
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Timofei Valentin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 4.
    Sorocean Olga
    2-3-0
    6-12
    6
  • 3.
    Ceobotaru Daniel
    2-3-0
    12-9
    6
  • Grumeza Lucian
    1-4-0
    5-12
    3
  • Serban Nicolae
    1-4-0
    3-12
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Ion Radu
    3-2-0
    12-10
    9
  • 3.
    Panait Adrian
    3-2-0
    10-10
    9
  • 2.
    Alexandru Marius
    3-2-0
    11-9
    9
  • Baicu Claudiu
    2-3-0
    9-10
    6
  • Nitu Florin
    2-3-0
    9-11
    6
  • 4.
    Bran Florin
    2-3-0
    10-11
    6
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Guluta Florin
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Barca George
    4-1-0
    14-4
    12
  • 3.
    Huica Petre
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Giosan Marcel
    1-3-0
    3-11
    3
  • Geanta Mihai
    0-3-0
    2-9
    0
  • Botea Mihai
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Ivan Adrian
    4-0-0
    12-1
    12
  • 2.
    Raileanu Raissa
    3-1-0
    9-8
    9
  • 3.
    Manole Dan
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Hoinaru Mihai
    1-3-0
    6-9
    3
  • Trandafir Catalin
    0-4-0
    3-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Ivan Adrian
    2-3
    Rasnoveanu Daniel
  • Top 4
  • Ivan Adrian
    3-0
    Dinu Gheorghe
  • Rasnoveanu Daniel
    3-1
    Todi Dumitru
  • Top 8
  • Ivan Adrian
    3-0
    Ion Radu
  • Dragu Fanel
    0-3
    Dinu Gheorghe
  • Panait Constantin
    0-3
    Rasnoveanu Daniel
  • Todi Dumitru
    3-2
    Stoica Liviu Gabriel
  • Top 16
  • Ivan Adrian
    3-0
    Tanasov Marius
  • Ion Radu
    3-0
    Vestineanu Ionut
  • Durac Viorel
    2-3
    Dragu Fanel
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Sursilov Constantin
  • Panait Constantin
    3-0
    Hulpan Cristian
  • Zbant Mihai
    0-3
    Rasnoveanu Daniel
  • Todi Dumitru
    3-2
    Alexandru Marius
  • Stoica Liviu Gabriel
    3-0
    Guluta Florin
  • Top 32
  • Ivan Adrian
    3-0
  • Manole Dan
    0-3
    Tanasov Marius
  • Ion Radu
    3-0
    Zaharia Puiu
  • 0-3
    Vestineanu Ionut
  • Durac Viorel
    3-0
  • Velicescu Dragos
    1-3
    Dragu Fanel
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Raileanu Raissa
  • 0-3
    Sursilov Constantin
  • Panait Constantin
    3-0
  • Hulpan Cristian
    3-0
    Boboc Viorel
  • Amarinei Sorin
    2-3
    Zbant Mihai
  • 0-3
    Rasnoveanu Daniel
  • Todi Dumitru
    3-0
  • Alexandru Marius
    3-2
    Timofei Valentin
  • Hoinaru Mihai
    1-3
    Stoica Liviu Gabriel
  • 0-3
    Guluta Florin
  • csoport: Felső: 12
  • Panait Adrian
    1-3
    Dragu Fanel
  • Panait Adrian
    2-3
    Hoinaru Mihai
  • Dragu Fanel
    3-2
    Hoinaru Mihai
  • csoport: Felső: 11
  • Amarinei Sorin
    3-1
    Tanasov Marius
  • Amarinei Sorin
    3-1
    Giosan Marcel
  • Tanasov Marius
    3-0
    Giosan Marcel
  • csoport: Felső: 10
  • Dinu Gheorghe
    1-3
    Timofei Valentin
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Bran Florin
  • Timofei Valentin
    2-3
    Bran Florin
  • csoport: Felső: 9
  • Boboc Viorel
    2-3
    Ion Radu
  • Boboc Viorel
    3-2
    Ceobotaru Daniel
  • Ion Radu
    3-0
    Ceobotaru Daniel
  • csoport: Felső: 8
  • Vestineanu Ionut
    3-2
    Barca George
  • Vestineanu Ionut
    3-0
    Hulpan Cristian
  • Barca George
    0-3
    Hulpan Cristian
  • csoport: Felső: 7
  • Todi Dumitru
    3-2
    Raileanu Raissa
  • Todi Dumitru
    3-1
    Cotet Nicolae
  • Raileanu Raissa
    3-0
    Cotet Nicolae
  • csoport: Felső: 6
  • Rasnoveanu Daniel
    3-0
    Manole Dan
  • Rasnoveanu Daniel
    3-0
    Radu Dragos
  • Manole Dan
    3-2
    Radu Dragos
  • csoport: Felső: 5
  • Durac Viorel
    3-0
    Huica Petre
  • Durac Viorel
    3-0
    Stoica Liviu Gabriel
  • Huica Petre
    1-3
    Stoica Liviu Gabriel
  • csoport: Felső: 4
  • Sursilov Constantin
    3-1
    Alexandru Marius
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Dumitru George
  • Alexandru Marius
    3-1
    Dumitru George
  • csoport: Felső: 3
  • Panait Constantin
    3-1
    Sorocean Olga
  • Panait Constantin
    3-2
    Zaharia Puiu
  • Sorocean Olga
    2-3
    Zaharia Puiu
  • csoport: Felső: 2
  • Guluta Florin
    3-0
    Oancea Vasile
  • Guluta Florin
    3-0
    Velicescu Dragos
  • Oancea Vasile
    2-3
    Velicescu Dragos
  • csoport: Felső: 1
  • Ivan Adrian
    3-2
    Zbant Mihai
  • Ivan Adrian
    3-0
    Glavan Niculae
  • Zbant Mihai
    3-0
    Glavan Niculae
  • csoport: Alsó: 9
  • Zaharia Puiu
    2-3
    Dinu Gheorghe
  • Zaharia Puiu
    0-3
    Boboc Viorel
  • Zaharia Puiu
    3-0
    Dumitru George
  • Zaharia Puiu
    3-0
    Gheorghe Daniel
  • Zaharia Puiu
    3-0
    Mihailescu Antonel
  • Dinu Gheorghe
    3-1
    Boboc Viorel
  • Dinu Gheorghe
    1-3
    Dumitru George
  • Dinu Gheorghe
    2-3
    Gheorghe Daniel
  • Dinu Gheorghe
    3-0
    Mihailescu Antonel
  • Boboc Viorel
    3-1
    Dumitru George
  • Boboc Viorel
    3-2
    Gheorghe Daniel
  • Boboc Viorel
    0-3
    Mihailescu Antonel
  • Dumitru George
    3-2
    Gheorghe Daniel
  • Dumitru George
    3-1
    Mihailescu Antonel
  • Gheorghe Daniel
    3-0
    Mihailescu Antonel
  • csoport: Alsó: 8
  • Vestineanu Ionut
    3-2
    Amarinei Sorin
  • Vestineanu Ionut
    0-3
    Stoica Liviu Gabriel
  • Vestineanu Ionut
    3-1
    Velicescu Dragos
  • Vestineanu Ionut
    3-1
    Marinescu Nelu
  • Vestineanu Ionut
    3-0
    Chivu Octav
  • Amarinei Sorin
    3-2
    Stoica Liviu Gabriel
  • Amarinei Sorin
    3-1
    Velicescu Dragos
  • Amarinei Sorin
    2-3
    Marinescu Nelu
  • Amarinei Sorin
    3-0
    Chivu Octav
  • Stoica Liviu Gabriel
    2-3
    Velicescu Dragos
  • Stoica Liviu Gabriel
    3-0
    Marinescu Nelu
  • Stoica Liviu Gabriel
    3-0
    Chivu Octav
  • Velicescu Dragos
    3-2
    Marinescu Nelu
  • Velicescu Dragos
    3-2
    Chivu Octav
  • Marinescu Nelu
    3-1
    Chivu Octav
  • csoport: Alsó: 7
  • Nechifor Constantin
    3-1
    Todi Dumitru
  • Nechifor Constantin
    2-3
    Glavan Niculae
  • Nechifor Constantin
    0-3
    Panait Constantin
  • Nechifor Constantin
    0-3
    Radu Dragos
  • Nechifor Constantin
    3-1
    Sirbu Ion
  • Todi Dumitru
    3-1
    Glavan Niculae
  • Todi Dumitru
    3-1
    Panait Constantin
  • Todi Dumitru
    3-0
    Radu Dragos
  • Todi Dumitru
    3-1
    Sirbu Ion
  • Glavan Niculae
    0-3
    Panait Constantin
  • Glavan Niculae
    3-1
    Radu Dragos
  • Glavan Niculae
    3-2
    Sirbu Ion
  • Panait Constantin
    3-0
    Radu Dragos
  • Panait Constantin
    2-3
    Sirbu Ion
  • Radu Dragos
    3-1
    Sirbu Ion
  • csoport: Alsó: 6
  • Rasnoveanu Daniel
    2-3
    Zbant Mihai
  • Rasnoveanu Daniel
    3-0
    Cotet Nicolae
  • Rasnoveanu Daniel
    3-2
    Dragu Fanel
  • Rasnoveanu Daniel
    3-0
    Gheorghita Vasile
  • Rasnoveanu Daniel
    3-1
    Silviu Niculae
  • Zbant Mihai
    3-2
    Cotet Nicolae
  • Zbant Mihai
    2-3
    Dragu Fanel
  • Zbant Mihai
    3-1
    Gheorghita Vasile
  • Zbant Mihai
    3-0
    Silviu Niculae
  • Cotet Nicolae
    1-3
    Dragu Fanel
  • Cotet Nicolae
    3-1
    Gheorghita Vasile
  • Cotet Nicolae
    3-0
    Silviu Niculae
  • Dragu Fanel
    3-0
    Gheorghita Vasile
  • Dragu Fanel
    3-0
    Silviu Niculae
  • Gheorghita Vasile
    3-2
    Silviu Niculae
  • csoport: Alsó: 5
  • Durac Viorel
    3-0
    Hutanu Adrian
  • Durac Viorel
    3-0
    Oancea Vasile
  • Durac Viorel
    3-0
    Hulpan Cristian
  • Durac Viorel
    3-0
    Tanasov Marius
  • Durac Viorel
    2-3
    Petcana Lucian
  • Hutanu Adrian
    1-3
    Oancea Vasile
  • Hutanu Adrian
    0-3
    Hulpan Cristian
  • Hutanu Adrian
    3-2
    Tanasov Marius
  • Hutanu Adrian
    3-2
    Petcana Lucian
  • Oancea Vasile
    3-1
    Hulpan Cristian
  • Oancea Vasile
    1-3
    Tanasov Marius
  • Oancea Vasile
    3-0
    Petcana Lucian
  • Hulpan Cristian
    0-3
    Tanasov Marius
  • Hulpan Cristian
    3-1
    Petcana Lucian
  • Tanasov Marius
    3-1
    Petcana Lucian
  • csoport: Alsó: 4
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Ceobotaru Daniel
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Sursilov Constantin
    3-2
    Timofei Valentin
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Serban Nicolae
  • Sursilov Constantin
    3-0
    Sorocean Olga
  • Ceobotaru Daniel
    3-0
    Grumeza Lucian
  • Ceobotaru Daniel
    2-3
    Timofei Valentin
  • Ceobotaru Daniel
    3-0
    Serban Nicolae
  • Ceobotaru Daniel
    2-3
    Sorocean Olga
  • Grumeza Lucian
    1-3
    Timofei Valentin
  • Grumeza Lucian
    3-0
    Serban Nicolae
  • Grumeza Lucian
    1-3
    Sorocean Olga
  • Timofei Valentin
    3-0
    Serban Nicolae
  • Timofei Valentin
    3-0
    Sorocean Olga
  • Serban Nicolae
    3-0
    Sorocean Olga
  • csoport: Alsó: 3
  • Alexandru Marius
    2-3
    Ion Radu
  • Alexandru Marius
    0-3
    Panait Adrian
  • Alexandru Marius
    3-1
    Nitu Florin
  • Alexandru Marius
    3-1
    Baicu Claudiu
  • Alexandru Marius
    3-1
    Bran Florin
  • Ion Radu
    2-3
    Panait Adrian
  • Ion Radu
    3-1
    Nitu Florin
  • Ion Radu
    3-1
    Baicu Claudiu
  • Ion Radu
    1-3
    Bran Florin
  • Panait Adrian
    1-3
    Nitu Florin
  • Panait Adrian
    0-3
    Baicu Claudiu
  • Panait Adrian
    3-2
    Bran Florin
  • Nitu Florin
    1-3
    Baicu Claudiu
  • Nitu Florin
    3-1
    Bran Florin
  • Baicu Claudiu
    1-3
    Bran Florin
  • csoport: Alsó: 2
  • Barca George
    2-3
    Guluta Florin
  • Barca George
    3-0
    Huica Petre
  • Barca George
    3-0
    Giosan Marcel
  • Barca George
    3-0
    Geanta Mihai
  • Barca George
    3-1
    Botea Mihai
  • Guluta Florin
    3-0
    Huica Petre
  • Guluta Florin
    3-0
    Giosan Marcel
  • Guluta Florin
    3-0
    Geanta Mihai
  • Guluta Florin
    3-0
    Botea Mihai
  • Huica Petre
    3-0
    Giosan Marcel
  • Huica Petre
    3-2
    Geanta Mihai
  • Huica Petre
    3-0
    Botea Mihai
  • Giosan Marcel
    3-2
    Botea Mihai
  • csoport: Alsó: 1
  • Ivan Adrian
    3-1
    Hoinaru Mihai
  • Ivan Adrian
    3-0
    Manole Dan
  • Ivan Adrian
    3-0
    Raileanu Raissa
  • Ivan Adrian
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Hoinaru Mihai
    1-3
    Manole Dan
  • Hoinaru Mihai
    1-3
    Raileanu Raissa
  • Hoinaru Mihai
    3-0
    Trandafir Catalin
  • Manole Dan
    2-3
    Raileanu Raissa
  • Manole Dan
    3-1
    Trandafir Catalin
  • Raileanu Raissa
    3-2
    Trandafir Catalin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ivan Adrian 
     
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Comis Marian 
     
     
     
     
     
     
    0
  • 3
    Hoinaru Mihai 
    1-3
     
     
    1-3
    1-3
    3-0
    1
  • 4
    Manole Dan 
    0-3
     
    3-1
     
    2-3
    3-1
    2
  • 5
    Raileanu Raissa 
    0-3
     
    3-1
    3-2
     
    3-2
    3
  • 6
    Trandafir Catalin 
    0-3
     
    0-3
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Barca George 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Guluta Florin 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Huica Petre 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Giosan Marcel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
     
    3-2
    1
  • 5
    Geanta Mihai 
    0-3
    0-3
    2-3
     
     
     
    0
  • 6
    Botea Mihai 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Alexandru Marius 
     
    2-3
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Ion Radu 
    3-2
     
    2-3
    3-1
    3-1
    1-3
    3
  • 3
    Panait Adrian 
    3-0
    3-2
     
    1-3
    0-3
    3-2
    3
  • 4
    Nitu Florin 
    1-3
    1-3
    3-1
     
    1-3
    3-1
    2
  • 5
    Baicu Claudiu 
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
     
    1-3
    2
  • 6
    Bran Florin 
    1-3
    3-1
    2-3
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sursilov Constantin 
     
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Ceobotaru Daniel 
    2-3
     
    3-0
    2-3
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Grumeza Lucian 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1-3
    1
  • 4
    Timofei Valentin 
    2-3
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Serban Nicolae 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Sorocean Olga 
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Durac Viorel 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    2-3
    4
  • 2
    Hutanu Adrian 
    0-3
     
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Oancea Vasile 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3
  • 4
    Hulpan Cristian 
    0-3
    3-0
    1-3
     
    0-3
    3-1
    2
  • 5
    Tanasov Marius 
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
     
    3-1
    3
  • 6
    Petcana Lucian 
    3-2
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Rasnoveanu Daniel 
     
    2-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Zbant Mihai 
    3-2
     
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Cotet Nicolae 
    0-3
    2-3
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Dragu Fanel 
    2-3
    3-2
    3-1
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Gheorghita Vasile 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 6
    Silviu Niculae 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Nechifor Constantin 
     
    3-1
    2-3
    0-3
    0-3
    3-1
    2
  • 2
    Todi Dumitru 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Glavan Niculae 
    3-2
    1-3
     
    0-3
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Panait Constantin 
    3-0
    1-3
    3-0
     
    3-0
    2-3
    3
  • 5
    Radu Dragos 
    3-0
    0-3
    1-3
    0-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Sirbu Ion 
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Vestineanu Ionut 
     
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Amarinei Sorin 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    Stoica Liviu Gabriel 
    3-0
    2-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Velicescu Dragos 
    1-3
    1-3
    3-2
     
    3-2
    3-2
    3
  • 5
    Marinescu Nelu 
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Chivu Octav 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Zaharia Puiu 
     
    2-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Dinu Gheorghe 
    3-2
     
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    Boboc Viorel 
    3-0
    1-3
     
    3-1
    3-2
    0-3
    3
  • 4
    Dumitru George 
    0-3
    3-1
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3
  • 5
    Gheorghe Daniel 
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Mihailescu Antonel 
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ivan Adrian 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Zbant Mihai 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Glavan Niculae 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Guluta Florin 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Oancea Vasile 
    0-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Velicescu Dragos 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Panait Constantin 
     
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Sorocean Olga 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Zaharia Puiu 
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Sursilov Constantin 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Alexandru Marius 
    1-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Dumitru George 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Durac Viorel 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Huica Petre 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Stoica Liviu Gabriel 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Rasnoveanu Daniel 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Manole Dan 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Radu Dragos 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Todi Dumitru 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Raileanu Raissa 
    2-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Cotet Nicolae 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Vestineanu Ionut 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Barca George 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Hulpan Cristian 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Boboc Viorel 
     
    2-3
    3-2
    1
  • 2
    Ion Radu 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Ceobotaru Daniel 
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dinu Gheorghe 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Timofei Valentin 
    3-1
     
    2-3
    1
  • 3
    Bran Florin 
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Amarinei Sorin 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Tanasov Marius 
    1-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Giosan Marcel 
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Panait Adrian 
     
    1-3
    2-3
    0
  • 2
    Dragu Fanel 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Hoinaru Mihai 
    3-2
    2-3
     
    1
Támogatók