Turneu A - Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Incepatori

Turneu A - Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Incepatori

Turneu A - Cupa Borșului de Pește - Luncavița - 2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Luncavița
Helyszín: Sala Sporturilor Teoharie Coca Cozma
Cím: 77 Strada Valea Fagilor
Kezdés időpontja: October 12, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 12, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Mardale Radu 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Mardale Radu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Caraivan Bogdan 0  
     
     
     
     
     
  • Caraivan Bogdan 3  
     
    Mardale Radu 3  
     
     
     
     
  • Grigorescu Dan 3  
     
    Avram Ionut 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Grigorescu Dan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Avram Ionut 3  
     
     
     
     
     
  • Avram Ionut 3  
     
     
    Mardale Radu 3  
     
     
     
  • Cruceru Ion 3  
     
     
    Scutaru Marius 1  
     
     
     
  • 0  
    Cruceru Ion 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Scutaru Marius 3  
     
     
     
     
     
  • Scutaru Marius 3  
     
    Scutaru Marius 3  
     
     
     
     
  • Iordan Andrei 3  
     
    Enache Adrian 2  
     
     
     
     
  • Moise Viorel 0  
    Iordan Andrei 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Enache Adrian 3  
     
     
     
     
     
  • Enache Adrian 3  
     
     
     
    Mardale Radu 3  
     
     
  • Iorgu Dorin 3  
     
     
     
    Mihai Gabriel 1  
     
     
  • 0  
    Iorgu Dorin 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bozuc Paul 2  
     
     
     
     
     
  • Bozuc Paul 3  
     
    Iorgu Dorin 0  
     
     
     
     
  • Mihai Gabriel 3  
     
    Mihai Gabriel 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Mihai Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Portase Raluca 0  
     
     
     
     
     
  • Portase Raluca 3  
     
     
    Mihai Gabriel 3  
     
     
     
  • Cornea Marian 3  
     
     
    Cornea Marian 2  
     
     
     
  • 0  
    Cornea Marian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ivanov Silvestru 0  
     
     
     
     
     
  • Ivanov Silvestru 3  
     
    Cornea Marian 3  
     
     
     
     
  • Urdes Florentina Ruxandra 3  
     
    Dicu Razvan 2  
     
     
     
     
  • Nichifor Alexandru 0  
    Urdes Florentina Ruxandra 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Dicu Razvan 3  
     
     
     
     
     
  • Dicu Razvan 3  
     
     
     
     
    Mardale Radu 1  
    Pavel Nicolae  
  • Untea Costel 3  
     
     
     
     
    Pavel Nicolae 3  
     
  • 0  
    Untea Costel 3  
     
     
     
     
     
  • Tiboaca Daniel 0  
    Toma Sebastian 0  
     
     
     
     
     
  • Toma Sebastian 3  
     
    Untea Costel 3  
     
     
     
     
  • Jecu Marian 1  
     
    Pascu Gabriel 0  
     
     
     
     
  • Pascu Gabriel 3  
    Pascu Gabriel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Cofei Petre 2  
     
     
     
     
     
  • Cofei Petre 3  
     
     
    Untea Costel 3  
     
     
     
  • Serban Adi Iulian 3  
     
     
    Serban Adi Iulian 0  
     
     
     
  • 0  
    Serban Adi Iulian 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Zane Ionel 2  
     
     
     
     
     
  • Zane Ionel 3  
     
    Serban Adi Iulian 3  
     
     
     
     
  • Nadoleanu Pavel 3  
     
    Nadoleanu Pavel 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Nadoleanu Pavel 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Istrate Gabriel 1  
     
     
     
     
     
  • Istrate Gabriel 3  
     
     
     
    Untea Costel 1  
     
     
  • Bolozan Laurentiu 3  
     
     
     
    Pavel Nicolae 3  
     
     
  • 0  
    Bolozan Laurentiu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Cazacu Gelu 0  
     
     
     
     
     
  • Cazacu Gelu 3  
     
    Bolozan Laurentiu 3  
     
     
     
     
  • Ipate Dan 3  
     
    Daineanu Paul 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Ipate Dan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Daineanu Paul 3  
     
     
     
     
     
  • Daineanu Paul 3  
     
     
    Bolozan Laurentiu 2  
     
     
     
  • Maxim Dorin 3  
     
     
    Pavel Nicolae 3  
     
     
     
  • 0  
    Maxim Dorin 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Popescu Tiberiu 3  
     
     
     
     
     
  • Popescu Tiberiu 3  
     
    Popescu Tiberiu 0  
     
     
     
     
  • Verman Stefan 3  
     
    Pavel Nicolae 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Verman Stefan 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Pavel Nicolae 3  
     
     
     
     
     
  • Pavel Nicolae 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Pavel Nicolae
    11-0-0
    33-6
    33
  • 2.
    Mardale Radu
    10-1-0
    31-6
    30
  • 3.
    Untea Costel
    9-1-0
    28-5
    27
  • 4.
    Mihai Gabriel
    7-3-0
    26-11
    21
  • 5.
    Scutaru Marius
    7-2-0
    23-9
    21
  • 6.
    Serban Adi Iulian
    7-2-0
    23-11
    21
  • 7.
    Cornea Marian
    7-2-0
    25-8
    21
  • 8.
    Bolozan Laurentiu
    7-2-0
    23-6
    21
  • 9.
    Dicu Razvan
    7-1-0
    23-6
    21
  • 10.
    Enache Adrian
    7-1-0
    23-4
    21
  • 11.
    Iorgu Dorin
    7-1-0
    21-9
    21
  • 12.
    Daineanu Paul
    6-2-0
    18-8
    18
  • 13.
    Avram Ionut
    5-3-0
    16-13
    15
  • 14.
    Pascu Gabriel
    5-3-0
    18-14
    15
  • 15.
    Nadoleanu Pavel
    5-3-0
    17-11
    15
  • 16.
    Popescu Tiberiu
    4-4-0
    14-14
    12
  • 17.
    Istrate Gabriel
    6-1-0
    19-6
    18
  • 18.
    Maxim Dorin
    5-2-0
    15-6
    15
  • 19.
    Portase Raluca
    5-2-0
    16-6
    15
  • 20.
    Zane Ionel
    5-2-0
    19-10
    15
  • 21.
    Cruceru Ion
    4-3-0
    14-10
    12
  • 22.
    Ivanov Silvestru
    4-3-0
    13-9
    12
  • 23.
    Toma Sebastian
    4-3-0
    13-12
    12
  • 24.
    Bozuc Paul
    4-3-0
    16-10
    12
  • 25.
    Ipate Dan
    4-3-0
    14-11
    12
  • 26.
    Iordan Andrei
    4-3-0
    14-10
    12
  • 27.
    Cofei Petre
    4-3-0
    14-11
    12
  • 28.
    Urdes Florentina Ruxandra
    4-3-0
    16-9
    12
  • 29.
    Caraivan Bogdan
    3-4-0
    10-12
    9
  • 30.
    Cazacu Gelu
    3-4-0
    9-12
    9
  • 31.
    Verman Stefan
    3-4-0
    10-12
    9
  • 32.
    Grigorescu Dan
    3-4-0
    10-12
    9
  • 33.
    Jecu Marian
    3-3-0
    10-11
    9
  • 34.
    Tiboaca Daniel
    3-3-0
    9-12
    9
  • 35.
    Nichifor Alexandru
    2-4-0
    6-14
    6
  • 36.
    Moise Viorel
    2-4-0
    9-12
    6
  • 37.
    Cristian Vasile
    2-3-0
    7-10
    6
  • 38.
    Breazu Gheorghe
    2-3-0
    6-12
    6
  • 39.
    Rausche Valentin
    1-4-0
    3-12
    3
  • 40.
    Tataru Dumitrel
    1-4-0
    5-12
    3
  • 41.
    Geileanu Rares
    1-4-0
    3-12
    3
  • 42.
    Bordusanu Daniela
    1-4-0
    3-12
    3
  • 43.
    Popa Silviu
    1-4-0
    5-12
    3
  • 44.
    Frasineanu Alexandru
    1-4-0
    3-12
    3
  • 45.
    Ceocea Elena
    1-4-0
    7-12
    3
  • 46.
    Sirotencu Nicolae
    1-4-0
    5-12
    3
  • 47.
    Ipate Andrei Vlad
    0-5-0
    1-15
    0
  • 48.
    Nastase Marian
    0-5-0
    0-15
    0
  • 49.
    Neagu Cosmin
    0-5-0
    2-15
    0
  • 50.
    Varlan Izabela
    0-5-0
    0-15
    0
  • 51.
    Ilie Stefan
    0-5-0
    0-15
    0
  • 52.
    Popa Florin
    0-5-0
    0-15
    0
  • 53.
    Dimache Marian
    0-5-0
    0-15
    0
  • 54.
    Basau Marian
    0-5-0
    2-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Serban Adi Iulian
    4-1-0
    14-6
    12
  • 4.
    Avram Ionut
    3-2-0
    10-10
    9
  • 2.
    Iordan Andrei
    3-2-0
    11-7
    9
  • 3.
    Pascu Gabriel
    3-2-0
    12-8
    9
  • Cristian Vasile
    2-3-0
    7-10
    6
  • Basau Marian
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Bolozan Laurentiu
    4-1-0
    12-3
    12
  • 3.
    Cruceru Ion
    3-2-0
    11-7
    9
  • 2.
    Urdes Florentina Ruxandra
    3-2-0
    12-6
    9
  • 4.
    Tiboaca Daniel
    3-2-0
    9-9
    9
  • Breazu Gheorghe
    2-3-0
    6-12
    6
  • Neagu Cosmin
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Istrate Gabriel
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Scutaru Marius
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Toma Sebastian
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Moise Viorel
    2-3-0
    9-9
    6
  • Popa Silviu
    1-4-0
    5-12
    3
  • Nastase Marian
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Enache Adrian
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Portase Raluca
    4-1-0
    13-3
    12
  • 3.
    Jecu Marian
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Nichifor Alexandru
    2-3-0
    6-11
    6
  • Ceocea Elena
    1-4-0
    7-12
    3
  • Popa Florin
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Iorgu Dorin
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Cornea Marian
    4-1-0
    14-3
    12
  • 3.
    Nadoleanu Pavel
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Caraivan Bogdan
    2-3-0
    7-9
    6
  • Rausche Valentin
    1-4-0
    3-12
    3
  • Dimache Marian
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Dicu Razvan
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Maxim Dorin
    4-1-0
    12-3
    12
  • 3.
    Bozuc Paul
    3-2-0
    11-7
    9
  • 4.
    Grigorescu Dan
    2-3-0
    7-9
    6
  • Frasineanu Alexandru
    1-4-0
    3-12
    3
  • Ilie Stefan
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Untea Costel
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Daineanu Paul
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Mihai Gabriel
    3-2-0
    13-6
    9
  • 4.
    Cazacu Gelu
    2-3-0
    6-9
    6
  • Geileanu Rares
    1-4-0
    3-12
    3
  • Varlan Izabela
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Pavel Nicolae
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Zane Ionel
    4-1-0
    14-7
    12
  • 3.
    Ivanov Silvestru
    3-2-0
    10-6
    9
  • 4.
    Popescu Tiberiu
    2-3-0
    8-11
    6
  • Tataru Dumitrel
    1-4-0
    5-12
    3
  • Ipate Andrei Vlad
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Mardale Radu
    5-0-0
    15-1
    15
  • 3.
    Cofei Petre
    3-2-0
    9-8
    9
  • 2.
    Ipate Dan
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Verman Stefan
    2-3-0
    7-9
    6
  • Bordusanu Daniela
    1-4-0
    3-12
    3
  • Sirotencu Nicolae
    1-4-0
    5-12
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Mardale Radu
    1-3
    Pavel Nicolae
  • Top 4
  • Mardale Radu
    3-1
    Mihai Gabriel
  • Untea Costel
    1-3
    Pavel Nicolae
  • Top 8
  • Mardale Radu
    3-1
    Scutaru Marius
  • Mihai Gabriel
    3-2
    Cornea Marian
  • Untea Costel
    3-0
    Serban Adi Iulian
  • Bolozan Laurentiu
    2-3
    Pavel Nicolae
  • Top 16
  • Mardale Radu
    3-0
    Avram Ionut
  • Scutaru Marius
    3-2
    Enache Adrian
  • Iorgu Dorin
    0-3
    Mihai Gabriel
  • Cornea Marian
    3-2
    Dicu Razvan
  • Untea Costel
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Nadoleanu Pavel
  • Bolozan Laurentiu
    3-0
    Daineanu Paul
  • Popescu Tiberiu
    0-3
    Pavel Nicolae
  • Top 32
  • Mardale Radu
    3-0
    Caraivan Bogdan
  • Grigorescu Dan
    0-3
    Avram Ionut
  • Cruceru Ion
    0-3
    Scutaru Marius
  • Iordan Andrei
    0-3
    Enache Adrian
  • Iorgu Dorin
    3-2
    Bozuc Paul
  • Mihai Gabriel
    3-0
    Portase Raluca
  • Cornea Marian
    3-0
    Ivanov Silvestru
  • Urdes Florentina Ruxandra
    1-3
    Dicu Razvan
  • Untea Costel
    3-0
    Toma Sebastian
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Cofei Petre
  • Serban Adi Iulian
    3-2
    Zane Ionel
  • Nadoleanu Pavel
    3-1
    Istrate Gabriel
  • Bolozan Laurentiu
    3-0
    Cazacu Gelu
  • Ipate Dan
    0-3
    Daineanu Paul
  • Maxim Dorin
    0-3
    Popescu Tiberiu
  • Verman Stefan
    0-3
    Pavel Nicolae
  • Top 64
  • Mardale Radu
    3-0
  • 0-3
    Caraivan Bogdan
  • Grigorescu Dan
    3-0
  • 0-3
    Avram Ionut
  • Cruceru Ion
    3-0
  • 0-3
    Scutaru Marius
  • Iordan Andrei
    3-0
    Moise Viorel
  • 0-3
    Enache Adrian
  • Iorgu Dorin
    3-0
  • 0-3
    Bozuc Paul
  • Mihai Gabriel
    3-0
  • 0-3
    Portase Raluca
  • Cornea Marian
    3-0
  • 0-3
    Ivanov Silvestru
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-0
    Nichifor Alexandru
  • 0-3
    Dicu Razvan
  • Untea Costel
    3-0
  • Tiboaca Daniel
    0-3
    Toma Sebastian
  • Jecu Marian
    1-3
    Pascu Gabriel
  • 0-3
    Cofei Petre
  • Serban Adi Iulian
    3-0
  • 0-3
    Zane Ionel
  • Nadoleanu Pavel
    3-0
  • 0-3
    Istrate Gabriel
  • Bolozan Laurentiu
    3-0
  • 0-3
    Cazacu Gelu
  • Ipate Dan
    3-0
  • 0-3
    Daineanu Paul
  • Maxim Dorin
    3-0
  • 0-3
    Popescu Tiberiu
  • Verman Stefan
    3-0
  • 0-3
    Pavel Nicolae
  • csoport: Alsó: 9
  • Pascu Gabriel
    3-2
    Serban Adi Iulian
  • Pascu Gabriel
    2-3
    Avram Ionut
  • Pascu Gabriel
    1-3
    Iordan Andrei
  • Pascu Gabriel
    3-0
    Cristian Vasile
  • Pascu Gabriel
    3-0
    Basau Marian
  • Serban Adi Iulian
    3-0
    Avram Ionut
  • Serban Adi Iulian
    3-1
    Iordan Andrei
  • Serban Adi Iulian
    3-1
    Cristian Vasile
  • Serban Adi Iulian
    3-1
    Basau Marian
  • Avram Ionut
    3-1
    Iordan Andrei
  • Avram Ionut
    1-3
    Cristian Vasile
  • Avram Ionut
    3-1
    Basau Marian
  • Iordan Andrei
    3-0
    Cristian Vasile
  • Iordan Andrei
    3-0
    Basau Marian
  • Cristian Vasile
    3-0
    Basau Marian
  • csoport: Alsó: 8
  • Bolozan Laurentiu
    3-0
    Cruceru Ion
  • Bolozan Laurentiu
    3-0
    Breazu Gheorghe
  • Bolozan Laurentiu
    0-3
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Bolozan Laurentiu
    3-0
    Neagu Cosmin
  • Bolozan Laurentiu
    3-0
    Tiboaca Daniel
  • Cruceru Ion
    3-0
    Breazu Gheorghe
  • Cruceru Ion
    3-1
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Cruceru Ion
    3-0
    Neagu Cosmin
  • Cruceru Ion
    2-3
    Tiboaca Daniel
  • Breazu Gheorghe
    3-2
    Urdes Florentina Ruxandra
  • Breazu Gheorghe
    3-1
    Neagu Cosmin
  • Breazu Gheorghe
    0-3
    Tiboaca Daniel
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-0
    Neagu Cosmin
  • Urdes Florentina Ruxandra
    3-0
    Tiboaca Daniel
  • Neagu Cosmin
    1-3
    Tiboaca Daniel
  • csoport: Alsó: 7
  • Scutaru Marius
    3-0
    Moise Viorel
  • Scutaru Marius
    3-1
    Toma Sebastian
  • Scutaru Marius
    3-0
    Popa Silviu
  • Scutaru Marius
    1-3
    Istrate Gabriel
  • Scutaru Marius
    3-0
    Nastase Marian
  • Moise Viorel
    1-3
    Toma Sebastian
  • Moise Viorel
    3-0
    Popa Silviu
  • Moise Viorel
    2-3
    Istrate Gabriel
  • Moise Viorel
    3-0
    Nastase Marian
  • Toma Sebastian
    3-2
    Popa Silviu
  • Toma Sebastian
    0-3
    Istrate Gabriel
  • Toma Sebastian
    3-0
    Nastase Marian
  • Popa Silviu
    0-3
    Istrate Gabriel
  • Popa Silviu
    3-0
    Nastase Marian
  • Istrate Gabriel
    3-0
    Nastase Marian
  • csoport: Alsó: 6
  • Portase Raluca
    1-3
    Enache Adrian
  • Portase Raluca
    3-0
    Popa Florin
  • Portase Raluca
    3-0
    Jecu Marian
  • Portase Raluca
    3-0
    Ceocea Elena
  • Portase Raluca
    3-0
    Nichifor Alexandru
  • Enache Adrian
    3-0
    Popa Florin
  • Enache Adrian
    3-0
    Jecu Marian
  • Enache Adrian
    3-0
    Ceocea Elena
  • Enache Adrian
    3-0
    Nichifor Alexandru
  • Popa Florin
    0-3
    Jecu Marian
  • Popa Florin
    0-3
    Ceocea Elena
  • Popa Florin
    0-3
    Nichifor Alexandru
  • Jecu Marian
    3-2
    Ceocea Elena
  • Jecu Marian
    3-0
    Nichifor Alexandru
  • Ceocea Elena
    2-3
    Nichifor Alexandru
  • csoport: Alsó: 5
  • Cornea Marian
    3-0
    Dimache Marian
  • Cornea Marian
    2-3
    Iorgu Dorin
  • Cornea Marian
    3-0
    Caraivan Bogdan
  • Cornea Marian
    3-0
    Rausche Valentin
  • Cornea Marian
    3-0
    Nadoleanu Pavel
  • Dimache Marian
    0-3
    Iorgu Dorin
  • Dimache Marian
    0-3
    Caraivan Bogdan
  • Dimache Marian
    0-3
    Rausche Valentin
  • Dimache Marian
    0-3
    Nadoleanu Pavel
  • Iorgu Dorin
    3-0
    Caraivan Bogdan
  • Iorgu Dorin
    3-0
    Rausche Valentin
  • Iorgu Dorin
    3-2
    Nadoleanu Pavel
  • Caraivan Bogdan
    3-0
    Rausche Valentin
  • Caraivan Bogdan
    1-3
    Nadoleanu Pavel
  • Rausche Valentin
    0-3
    Nadoleanu Pavel
  • csoport: Alsó: 4
  • Dicu Razvan
    3-0
    Maxim Dorin
  • Dicu Razvan
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Dicu Razvan
    3-0
    Ilie Stefan
  • Dicu Razvan
    3-2
    Bozuc Paul
  • Dicu Razvan
    3-0
    Frasineanu Alexandru
  • Maxim Dorin
    3-0
    Grigorescu Dan
  • Maxim Dorin
    3-0
    Ilie Stefan
  • Maxim Dorin
    3-0
    Bozuc Paul
  • Maxim Dorin
    3-0
    Frasineanu Alexandru
  • Grigorescu Dan
    3-0
    Ilie Stefan
  • Grigorescu Dan
    1-3
    Bozuc Paul
  • Grigorescu Dan
    3-0
    Frasineanu Alexandru
  • Ilie Stefan
    0-3
    Bozuc Paul
  • Ilie Stefan
    0-3
    Frasineanu Alexandru
  • Bozuc Paul
    3-0
    Frasineanu Alexandru
  • csoport: Alsó: 3
  • Mihai Gabriel
    2-3
    Untea Costel
  • Mihai Gabriel
    3-0
    Varlan Izabela
  • Mihai Gabriel
    3-0
    Geileanu Rares
  • Mihai Gabriel
    2-3
    Daineanu Paul
  • Mihai Gabriel
    3-0
    Cazacu Gelu
  • Untea Costel
    3-0
    Varlan Izabela
  • Untea Costel
    3-0
    Geileanu Rares
  • Untea Costel
    3-0
    Daineanu Paul
  • Untea Costel
    3-0
    Cazacu Gelu
  • Varlan Izabela
    0-3
    Geileanu Rares
  • Varlan Izabela
    0-3
    Daineanu Paul
  • Varlan Izabela
    0-3
    Cazacu Gelu
  • Geileanu Rares
    0-3
    Daineanu Paul
  • Geileanu Rares
    0-3
    Cazacu Gelu
  • Daineanu Paul
    3-0
    Cazacu Gelu
  • csoport: Alsó: 2
  • Pavel Nicolae
    3-2
    Zane Ionel
  • Pavel Nicolae
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Pavel Nicolae
    3-0
    Tataru Dumitrel
  • Pavel Nicolae
    3-0
    Ipate Andrei Vlad
  • Pavel Nicolae
    3-0
    Ivanov Silvestru
  • Zane Ionel
    3-2
    Popescu Tiberiu
  • Zane Ionel
    3-1
    Tataru Dumitrel
  • Zane Ionel
    3-0
    Ipate Andrei Vlad
  • Zane Ionel
    3-1
    Ivanov Silvestru
  • Popescu Tiberiu
    3-1
    Tataru Dumitrel
  • Popescu Tiberiu
    3-1
    Ipate Andrei Vlad
  • Popescu Tiberiu
    0-3
    Ivanov Silvestru
  • Tataru Dumitrel
    3-0
    Ipate Andrei Vlad
  • Tataru Dumitrel
    0-3
    Ivanov Silvestru
  • Ipate Andrei Vlad
    0-3
    Ivanov Silvestru
  • csoport: Alsó: 1
  • Mardale Radu
    3-0
    Verman Stefan
  • Mardale Radu
    3-0
    Cofei Petre
  • Mardale Radu
    3-1
    Sirotencu Nicolae
  • Mardale Radu
    3-0
    Bordusanu Daniela
  • Mardale Radu
    3-0
    Ipate Dan
  • Verman Stefan
    0-3
    Cofei Petre
  • Verman Stefan
    3-0
    Sirotencu Nicolae
  • Verman Stefan
    3-0
    Bordusanu Daniela
  • Verman Stefan
    1-3
    Ipate Dan
  • Cofei Petre
    0-3
    Sirotencu Nicolae
  • Cofei Petre
    3-0
    Bordusanu Daniela
  • Cofei Petre
    3-2
    Ipate Dan
  • Sirotencu Nicolae
    0-3
    Bordusanu Daniela
  • Sirotencu Nicolae
    1-3
    Ipate Dan
  • Bordusanu Daniela
    0-3
    Ipate Dan
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mardale Radu 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Verman Stefan 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Cofei Petre 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Sirotencu Nicolae 
    1-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1-3
    1
  • 5
    Bordusanu Daniela 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 6
    Ipate Dan 
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pavel Nicolae 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Zane Ionel 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Popescu Tiberiu 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-1
    0-3
    2
  • 4
    Tataru Dumitrel 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Ipate Andrei Vlad 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Ivanov Silvestru 
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mihai Gabriel 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Untea Costel 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Varlan Izabela 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Geileanu Rares 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    0-3
    0-3
    1
  • 5
    Daineanu Paul 
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
     
    3-0
    4
  • 6
    Cazacu Gelu 
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dicu Razvan 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Maxim Dorin 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Grigorescu Dan 
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1-3
    3-0
    2
  • 4
    Ilie Stefan 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 5
    Bozuc Paul 
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3
  • 6
    Frasineanu Alexandru 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Cornea Marian 
     
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Dimache Marian 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Iorgu Dorin 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-2
    5
  • 4
    Caraivan Bogdan 
    0-3
    3-0
    0-3
     
    3-0
    1-3
    2
  • 5
    Rausche Valentin 
    0-3
    3-0
    0-3
    0-3
     
    0-3
    1
  • 6
    Nadoleanu Pavel 
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Portase Raluca 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Enache Adrian 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Popa Florin 
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0-3
    0
  • 4
    Jecu Marian 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 5
    Ceocea Elena 
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Nichifor Alexandru 
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Scutaru Marius 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    1-3
    3-0
    4
  • 2
    Moise Viorel 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Toma Sebastian 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    0-3
    3-0
    3
  • 4
    Popa Silviu 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 5
    Istrate Gabriel 
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
     
    3-0
    5
  • 6
    Nastase Marian 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bolozan Laurentiu 
     
    3-0
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Cruceru Ion 
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3
  • 3
    Breazu Gheorghe 
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-1
    0-3
    2
  • 4
    Urdes Florentina Ruxandra 
    3-0
    1-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Neagu Cosmin 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Tiboaca Daniel 
    0-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Pascu Gabriel 
     
    3-2
    2-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Serban Adi Iulian 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 3
    Avram Ionut 
    3-2
    0-3
     
    3-1
    1-3
    3-1
    3
  • 4
    Iordan Andrei 
    3-1
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Cristian Vasile 
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Basau Marian 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók