Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Incepatori

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reșița
Helyszín: Sala Polivalenta Resita
Cím: Piata 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:05
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Popescu Radu 3  
     
     
     
     
  • Cureac Cristina 0  
    Popescu Radu 3  
     
     
     
  • Doblinda Dinu 1  
    Baltat Sebastian 1  
     
     
     
  • Baltat Sebastian 3  
     
    Popescu Radu 1  
     
     
  • Curaciuc Claudiu 3  
     
    Curaciuc Claudiu 3  
     
     
  • Vela Gabriel 1  
    Curaciuc Claudiu 3  
     
     
     
  • Ternauciuc Adrian 3  
    Ternauciuc Adrian 1  
     
     
     
  • Vrinceanu Vladut 2  
     
     
    Curaciuc Claudiu 3  
    Curaciuc Claudiu  
  • Cirstea Toni 1  
     
     
    Pirvu Constantin 0  
     
  • Pirvu Constantin 3  
    Pirvu Constantin 3  
     
     
     
  • Leric David 1  
    Almajanu Sergiu 1  
     
     
     
  • Almajanu Sergiu 3  
     
    Pirvu Constantin 3  
     
     
  • Dumbrava Dan 3  
     
    Pralea Constantin 0  
     
     
  • Burcea Daniel 1  
    Dumbrava Dan 2  
     
     
     
  • Ruhmann Cristian 1  
    Pralea Constantin 3  
     
     
     
  • Pralea Constantin 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Curaciuc Claudiu
    11-0-0
    33-10
    33
  • 2.
    Pirvu Constantin
    9-2-0
    27-10
    27
  • 3.
    Popescu Radu
    8-1-1
    25-4
    25
  • 4.
    Pralea Constantin
    7-3-0
    22-13
    21
  • 5.
    Almajanu Sergiu
    8-1-0
    25-7
    24
  • 6.
    Ternauciuc Adrian
    7-2-0
    23-12
    21
  • 7.
    Baltat Sebastian
    6-3-0
    21-10
    18
  • 8.
    Dumbrava Dan
    6-3-0
    22-13
    18
  • 9.
    Cirstea Toni
    7-1-0
    22-4
    21
  • 10.
    Doblinda Dinu
    5-3-0
    19-11
    15
  • 11.
    Vrinceanu Vladut
    5-3-0
    18-13
    15
  • 12.
    Leric David
    5-3-0
    19-16
    15
  • 13.
    Burcea Daniel
    4-4-0
    18-16
    12
  • 14.
    Cureac Cristina
    4-4-0
    14-13
    12
  • 15.
    Ruhmann Cristian
    4-4-0
    16-19
    12
  • 16.
    Vela Gabriel
    4-4-0
    15-15
    12
  • 17.
    Buie Laurentiu
    5-2-0
    17-10
    15
  • 18.
    Cojocaru Mircea
    4-3-0
    16-11
    12
  • 19.
    Chivaran Alin
    4-3-0
    14-15
    12
  • 20.
    Piscoiu Viorel
    4-3-0
    14-10
    12
  • 21.
    Cristun Geanin
    3-4-0
    11-16
    9
  • 22.
    Stanescu Romeo
    3-4-0
    10-14
    9
  • 23.
    Popovici Dumitru
    3-4-0
    10-13
    9
  • 24.
    Bugarin Fabian
    2-4-1
    9-14
    7
  • 25.
    Simon Ioan
    2-5-0
    8-17
    6
  • 26.
    Doxan Adrian
    2-5-0
    10-17
    6
  • 27.
    Saucan Victor
    1-5-1
    6-17
    4
  • 28.
    Pica Leonard
    1-5-1
    10-17
    4
  • 29.
    Ternauciuc Mihai
    1-6-0
    9-18
    3
  • 30.
    Soloma Nicolae
    1-6-0
    7-18
    3
  • 31.
    Faur Noam
    1-6-0
    3-20
    3
  • 32.
    Ispas Andrei
    1-6-0
    6-19
    3
  • 33.
    Mezin Sorin
    0-0-4
    0-0
    4
  • 34.
    Ardeleanu Bogdan
    1-3-0
    4-11
    3
  • 35.
    Gherman Ovidiu
    0-4-0
    3-12
    0
  • 36.
    Gherman Nadia
    0-4-0
    2-12
    0
  • 37.
    Orban Marius
    0-4-0
    0-12
    0
  • 38.
    Faur Sorin
    0-4-0
    1-12
    0
  • 39.
    Toba Marius
    0-4-0
    4-12
    0
  • 40.
    Gherman Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Baltat Sebastian
    2-1-0
    8-3
    6
  • 2.
    Pirvu Constantin
    2-1-0
    6-3
    6
  • Simon Ioan
    1-2-0
    3-7
    3
  • Cristun Geanin
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Felső: 7
  • 2.
    Dumbrava Dan
    2-1-0
    6-4
    6
  • 1.
    Vela Gabriel
    2-1-0
    6-3
    6
  • Bugarin Fabian
    1-2-0
    4-7
    3
  • Popovici Dumitru
    1-2-0
    4-6
    3
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Almajanu Sergiu
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Doblinda Dinu
    2-1-0
    7-4
    6
  • Stanescu Romeo
    1-2-0
    4-6
    3
  • Ispas Andrei
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Curaciuc Claudiu
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Leric David
    2-1-0
    7-6
    6
  • Doxan Adrian
    1-2-0
    5-8
    3
  • Pica Leonard
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Vrinceanu Vladut
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Burcea Daniel
    2-1-0
    8-4
    6
  • Buie Laurentiu
    1-2-0
    5-7
    3
  • Soloma Nicolae
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Cirstea Toni
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Cureac Cristina
    2-1-0
    6-3
    6
  • Chivaran Alin
    1-2-0
    4-8
    3
  • Saucan Victor
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Pralea Constantin
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Ternauciuc Adrian
    2-1-0
    7-5
    6
  • Cojocaru Mircea
    1-2-0
    5-6
    3
  • Faur Noam
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Popescu Radu
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Ruhmann Cristian
    2-1-0
    6-7
    6
  • Piscoiu Viorel
    1-2-0
    5-6
    3
  • Ternauciuc Mihai
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Pirvu Constantin
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Doblinda Dinu
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Vrinceanu Vladut
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Faur Noam
    1-3-0
    3-11
    3
  • Gherman Mihai
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Dumbrava Dan
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Chivaran Alin
    3-1-0
    10-7
    9
  • 2.
    Leric David
    3-1-0
    11-7
    9
  • 4.
    Ternauciuc Mihai
    1-3-0
    7-9
    3
  • Faur Sorin
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Almajanu Sergiu
    4-0-0
    12-1
    12
  • 3.
    Burcea Daniel
    2-2-0
    9-9
    6
  • 2.
    Pralea Constantin
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Simon Ioan
    1-3-0
    5-10
    3
  • Ardeleanu Bogdan
    1-3-0
    4-11
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Curaciuc Claudiu
    4-0-0
    12-4
    12
  • 4.
    Vela Gabriel
    2-2-0
    8-9
    6
  • 3.
    Ruhmann Cristian
    2-2-0
    9-9
    6
  • 2.
    Cureac Cristina
    2-2-0
    8-7
    6
  • Toba Marius
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Buie Laurentiu
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Cojocaru Mircea
    3-1-0
    11-5
    9
  • 3.
    Cristun Geanin
    2-2-0
    7-8
    6
  • 4.
    Ispas Andrei
    1-3-0
    5-10
    3
  • Gherman Ovidiu
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Cirstea Toni
    4-0-0
    12-0
    12
  • 2.
    Piscoiu Viorel
    3-1-0
    9-4
    9
  • 3.
    Popovici Dumitru
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Doxan Adrian
    1-3-0
    5-9
    3
  • Orban Marius
    0-4-0
    0-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ternauciuc Adrian
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Baltat Sebastian
    3-1-0
    9-3
    9
  • 3.
    Stanescu Romeo
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Soloma Nicolae
    1-3-0
    5-9
    3
  • Gherman Nadia
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Popescu Radu
    3-0-1
    9-0
    10
  • 3.
    Pica Leonard
    1-2-1
    5-8
    4
  • 2.
    Bugarin Fabian
    1-2-1
    5-7
    4
  • 4.
    Saucan Victor
    1-2-1
    4-8
    4
  • Mezin Sorin
    0-0-4
    0-0
    4
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Curaciuc Claudiu
    3-0
    Pirvu Constantin
  • Top 4
  • Popescu Radu
    1-3
    Curaciuc Claudiu
  • Pirvu Constantin
    3-0
    Pralea Constantin
  • Top 8
  • Popescu Radu
    3-1
    Baltat Sebastian
  • Curaciuc Claudiu
    3-1
    Ternauciuc Adrian
  • Pirvu Constantin
    3-1
    Almajanu Sergiu
  • Dumbrava Dan
    2-3
    Pralea Constantin
  • Top 16
  • Popescu Radu
    3-0
    Cureac Cristina
  • Doblinda Dinu
    1-3
    Baltat Sebastian
  • Curaciuc Claudiu
    3-1
    Vela Gabriel
  • Ternauciuc Adrian
    3-2
    Vrinceanu Vladut
  • Cirstea Toni
    1-3
    Pirvu Constantin
  • Leric David
    1-3
    Almajanu Sergiu
  • Dumbrava Dan
    3-1
    Burcea Daniel
  • Ruhmann Cristian
    1-3
    Pralea Constantin
  • csoport: Felső: 8
  • Pirvu Constantin
    0-3
    Baltat Sebastian
  • Pirvu Constantin
    3-0
    Cristun Geanin
  • Pirvu Constantin
    3-0
    Simon Ioan
  • Baltat Sebastian
    2-3
    Cristun Geanin
  • Baltat Sebastian
    3-0
    Simon Ioan
  • Cristun Geanin
    1-3
    Simon Ioan
  • csoport: Felső: 7
  • Dumbrava Dan
    3-1
    Bugarin Fabian
  • Dumbrava Dan
    0-3
    Popovici Dumitru
  • Dumbrava Dan
    3-0
    Vela Gabriel
  • Bugarin Fabian
    3-1
    Popovici Dumitru
  • Bugarin Fabian
    0-3
    Vela Gabriel
  • Popovici Dumitru
    0-3
    Vela Gabriel
  • csoport: Felső: 6
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Doblinda Dinu
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Stanescu Romeo
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Ispas Andrei
  • Doblinda Dinu
    3-1
    Stanescu Romeo
  • Doblinda Dinu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Stanescu Romeo
    3-0
    Ispas Andrei
  • csoport: Felső: 5
  • Curaciuc Claudiu
    3-1
    Leric David
  • Curaciuc Claudiu
    3-1
    Pica Leonard
  • Curaciuc Claudiu
    3-1
    Doxan Adrian
  • Leric David
    3-2
    Pica Leonard
  • Leric David
    3-1
    Doxan Adrian
  • Pica Leonard
    2-3
    Doxan Adrian
  • csoport: Felső: 4
  • Buie Laurentiu
    1-3
    Burcea Daniel
  • Buie Laurentiu
    1-3
    Vrinceanu Vladut
  • Buie Laurentiu
    3-1
    Soloma Nicolae
  • Burcea Daniel
    2-3
    Vrinceanu Vladut
  • Burcea Daniel
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Vrinceanu Vladut
    3-1
    Soloma Nicolae
  • csoport: Felső: 3
  • Cirstea Toni
    3-0
    Cureac Cristina
  • Cirstea Toni
    3-1
    Chivaran Alin
  • Cirstea Toni
    3-0
    Saucan Victor
  • Cureac Cristina
    3-0
    Chivaran Alin
  • Cureac Cristina
    3-0
    Saucan Victor
  • Chivaran Alin
    3-2
    Saucan Victor
  • csoport: Felső: 2
  • Ternauciuc Adrian
    3-2
    Cojocaru Mircea
  • Ternauciuc Adrian
    1-3
    Pralea Constantin
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Faur Noam
  • Cojocaru Mircea
    0-3
    Pralea Constantin
  • Cojocaru Mircea
    3-0
    Faur Noam
  • Pralea Constantin
    3-0
    Faur Noam
  • csoport: Felső: 1
  • Popescu Radu
    3-0
    Piscoiu Viorel
  • Popescu Radu
    3-0
    Ruhmann Cristian
  • Popescu Radu
    3-0
    Ternauciuc Mihai
  • Piscoiu Viorel
    2-3
    Ruhmann Cristian
  • Piscoiu Viorel
    3-0
    Ternauciuc Mihai
  • Ruhmann Cristian
    3-2
    Ternauciuc Mihai
  • csoport: Alsó: 8
  • Vrinceanu Vladut
    1-3
    Doblinda Dinu
  • Vrinceanu Vladut
    0-3
    Pirvu Constantin
  • Vrinceanu Vladut
    3-0
    Gherman Mihai
  • Vrinceanu Vladut
    3-0
    Faur Noam
  • Doblinda Dinu
    2-3
    Pirvu Constantin
  • Doblinda Dinu
    3-0
    Gherman Mihai
  • Doblinda Dinu
    3-0
    Faur Noam
  • Pirvu Constantin
    3-0
    Gherman Mihai
  • Pirvu Constantin
    3-0
    Faur Noam
  • Gherman Mihai
    2-3
    Faur Noam
  • csoport: Alsó: 7
  • Dumbrava Dan
    3-1
    Chivaran Alin
  • Dumbrava Dan
    3-1
    Ternauciuc Mihai
  • Dumbrava Dan
    2-3
    Leric David
  • Dumbrava Dan
    3-0
    Faur Sorin
  • Chivaran Alin
    3-1
    Ternauciuc Mihai
  • Chivaran Alin
    3-2
    Leric David
  • Chivaran Alin
    3-1
    Faur Sorin
  • Ternauciuc Mihai
    2-3
    Leric David
  • Ternauciuc Mihai
    3-0
    Faur Sorin
  • Leric David
    3-0
    Faur Sorin
  • csoport: Alsó: 6
  • Pralea Constantin
    0-3
    Almajanu Sergiu
  • Pralea Constantin
    1-3
    Burcea Daniel
  • Pralea Constantin
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Pralea Constantin
    3-0
    Simon Ioan
  • Almajanu Sergiu
    3-1
    Burcea Daniel
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Ardeleanu Bogdan
  • Almajanu Sergiu
    3-0
    Simon Ioan
  • Burcea Daniel
    2-3
    Ardeleanu Bogdan
  • Burcea Daniel
    3-2
    Simon Ioan
  • Ardeleanu Bogdan
    1-3
    Simon Ioan
  • csoport: Alsó: 5
  • Curaciuc Claudiu
    3-2
    Vela Gabriel
  • Curaciuc Claudiu
    3-1
    Ruhmann Cristian
  • Curaciuc Claudiu
    3-1
    Toba Marius
  • Curaciuc Claudiu
    3-0
    Cureac Cristina
  • Vela Gabriel
    3-2
    Ruhmann Cristian
  • Vela Gabriel
    3-1
    Toba Marius
  • Vela Gabriel
    0-3
    Cureac Cristina
  • Ruhmann Cristian
    3-1
    Toba Marius
  • Ruhmann Cristian
    3-2
    Cureac Cristina
  • Toba Marius
    1-3
    Cureac Cristina
  • csoport: Alsó: 4
  • Cojocaru Mircea
    2-3
    Buie Laurentiu
  • Cojocaru Mircea
    3-2
    Ispas Andrei
  • Cojocaru Mircea
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Cojocaru Mircea
    3-0
    Cristun Geanin
  • Buie Laurentiu
    3-0
    Ispas Andrei
  • Buie Laurentiu
    3-0
    Gherman Ovidiu
  • Buie Laurentiu
    3-1
    Cristun Geanin
  • Ispas Andrei
    3-1
    Gherman Ovidiu
  • Ispas Andrei
    0-3
    Cristun Geanin
  • Gherman Ovidiu
    2-3
    Cristun Geanin
  • csoport: Alsó: 3
  • Cirstea Toni
    3-0
    Doxan Adrian
  • Cirstea Toni
    3-0
    Piscoiu Viorel
  • Cirstea Toni
    3-0
    Orban Marius
  • Cirstea Toni
    3-0
    Popovici Dumitru
  • Doxan Adrian
    1-3
    Piscoiu Viorel
  • Doxan Adrian
    3-0
    Orban Marius
  • Doxan Adrian
    1-3
    Popovici Dumitru
  • Piscoiu Viorel
    3-0
    Orban Marius
  • Piscoiu Viorel
    3-0
    Popovici Dumitru
  • Orban Marius
    0-3
    Popovici Dumitru
  • csoport: Alsó: 2
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Stanescu Romeo
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Baltat Sebastian
  • Ternauciuc Adrian
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Ternauciuc Adrian
    3-2
    Gherman Nadia
  • Stanescu Romeo
    0-3
    Baltat Sebastian
  • Stanescu Romeo
    3-2
    Soloma Nicolae
  • Stanescu Romeo
    3-0
    Gherman Nadia
  • Baltat Sebastian
    3-0
    Soloma Nicolae
  • Baltat Sebastian
    3-0
    Gherman Nadia
  • Soloma Nicolae
    3-0
    Gherman Nadia
  • csoport: Alsó: 1
  • Popescu Radu
    3-0
    Pica Leonard
  • Popescu Radu
    3-0
    Bugarin Fabian
  • Popescu Radu
    0-0
    Mezin Sorin
  • Popescu Radu
    3-0
    Saucan Victor
  • Pica Leonard
    3-2
    Bugarin Fabian
  • Pica Leonard
    0-0
    Mezin Sorin
  • Pica Leonard
    2-3
    Saucan Victor
  • Bugarin Fabian
    0-0
    Mezin Sorin
  • Bugarin Fabian
    3-1
    Saucan Victor
  • Mezin Sorin
    0-0
    Saucan Victor
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Popescu Radu 
     
    3-0
    3-0
    0-0
    3-0
    3
  • 2
    Pica Leonard 
    0-3
     
    3-2
    0-0
    2-3
    1
  • 3
    Bugarin Fabian 
    0-3
    2-3
     
    0-0
    3-1
    1
  • 4
    Mezin Sorin 
    0-0
    0-0
    0-0
     
    0-0
    0
  • 5
    Saucan Victor 
    0-3
    3-2
    1-3
    0-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ternauciuc Adrian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Stanescu Romeo 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Baltat Sebastian 
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Soloma Nicolae 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Gherman Nadia 
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cirstea Toni 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Doxan Adrian 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Piscoiu Viorel 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Orban Marius 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Popovici Dumitru 
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Cojocaru Mircea 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Buie Laurentiu 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Ispas Andrei 
    2-3
    0-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 4
    Gherman Ovidiu 
    0-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Cristun Geanin 
    0-3
    1-3
    3-0
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Curaciuc Claudiu 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Vela Gabriel 
    2-3
     
    3-2
    3-1
    0-3
    2
  • 3
    Ruhmann Cristian 
    1-3
    2-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 4
    Toba Marius 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Cureac Cristina 
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pralea Constantin 
     
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Almajanu Sergiu 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Burcea Daniel 
    3-1
    1-3
     
    2-3
    3-2
    2
  • 4
    Ardeleanu Bogdan 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 5
    Simon Ioan 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dumbrava Dan 
     
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Chivaran Alin 
    1-3
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Ternauciuc Mihai 
    1-3
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 4
    Leric David 
    3-2
    2-3
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Faur Sorin 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Vrinceanu Vladut 
     
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Doblinda Dinu 
    3-1
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Pirvu Constantin 
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Gherman Mihai 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Faur Noam 
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Popescu Radu 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Piscoiu Viorel 
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Ruhmann Cristian 
    0-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 4
    Ternauciuc Mihai 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ternauciuc Adrian 
     
    3-2
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    Cojocaru Mircea 
    2-3
     
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Pralea Constantin 
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Faur Noam 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Cirstea Toni 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Cureac Cristina 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Chivaran Alin 
    1-3
    0-3
     
    3-2
    1
  • 4
    Saucan Victor 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Buie Laurentiu 
     
    1-3
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Burcea Daniel 
    3-1
     
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Vrinceanu Vladut 
    3-1
    3-2
     
    3-1
    3
  • 4
    Soloma Nicolae 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Curaciuc Claudiu 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Leric David 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Pica Leonard 
    1-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Doxan Adrian 
    1-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Almajanu Sergiu 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Doblinda Dinu 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Stanescu Romeo 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Ispas Andrei 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dumbrava Dan 
     
    3-1
    0-3
    3-0
    2
  • 2
    Bugarin Fabian 
    1-3
     
    3-1
    0-3
    1
  • 3
    Popovici Dumitru 
    3-0
    1-3
     
    0-3
    1
  • 4
    Vela Gabriel 
    0-3
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pirvu Constantin 
     
    0-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Baltat Sebastian 
    3-0
     
    2-3
    3-0
    2
  • 3
    Cristun Geanin 
    0-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 4
    Simon Ioan 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    1
Támogatók