Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Avansati

Turneu A - Cupa Banatului Montan - Reșița - 19.10.2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Reșița
Helyszín: Sala Polivalenta Resita
Cím: Piata 1 Decembrie 1918 nr. 5
Kezdés időpontja: October 19, 2019, 09:05
Befejezés időpontja: October 19, 2019, 20:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Borcsi Jozsef 1  
     
     
     
     
  • Moldovean Valer 3  
    Moldovean Valer 0  
     
     
     
  • Iliuta Adrian 3  
    Iliuta Adrian 3  
     
     
     
  • Herteg Dorinel 2  
     
    Iliuta Adrian 3  
     
     
  • Tamsa Titus 3  
     
    Tamsa Titus 1  
     
     
  • Craiovan Victor 1  
    Tamsa Titus 3  
     
     
     
  • Stoica Mihai 1  
    Mitar Marius Tiberiu 2  
     
     
     
  • Mitar Marius Tiberiu 3  
     
     
    Iliuta Adrian 1  
    Daroti Florin  
  • Vuca Adrian 3  
     
     
    Daroti Florin 3  
     
  • Coste Rafael 0  
    Vuca Adrian 3  
     
     
     
  • Starcz Adrian 3  
    Starcz Adrian 2  
     
     
     
  • Neag Ioan 2  
     
    Vuca Adrian 1  
     
     
  • Chiscan Bogdan 3  
     
    Daroti Florin 3  
     
     
  • Ignuta Sebastian 1  
    Chiscan Bogdan 0  
     
     
     
  • Daroti Florin 3  
    Daroti Florin 3  
     
     
     
  • Fekete István 2  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Daroti Florin
    10-1-0
    31-10
    30
  • 2.
    Iliuta Adrian
    8-4-0
    28-18
    24
  • 3.
    Tamsa Titus
    9-2-0
    29-13
    27
  • 4.
    Vuca Adrian
    8-2-0
    27-11
    24
  • 5.
    Chiscan Bogdan
    7-3-0
    23-13
    21
  • 6.
    Mitar Marius Tiberiu
    7-3-0
    27-13
    21
  • 7.
    Starcz Adrian
    5-4-0
    23-17
    15
  • 8.
    Moldovean Valer
    5-4-0
    18-16
    15
  • 9.
    Neag Ioan
    8-1-0
    26-8
    24
  • 10.
    Stoica Mihai
    7-2-0
    22-10
    21
  • 11.
    Coste Rafael
    6-3-0
    21-14
    18
  • 12.
    Fekete István
    6-2-0
    22-10
    18
  • 13.
    Herteg Dorinel
    6-3-0
    23-13
    18
  • 14.
    Ignuta Sebastian
    5-3-0
    18-12
    15
  • 15.
    Borcsi Jozsef
    5-3-0
    20-14
    15
  • 16.
    Craiovan Victor
    4-4-0
    14-15
    12
  • 17.
    Vijaica Florin
    4-4-0
    16-15
    12
  • 18.
    Tedi Ioja
    4-4-0
    15-17
    12
  • 19.
    Botas Constantin
    4-3-0
    14-12
    12
  • 20.
    Gherman Romulus
    4-3-0
    15-12
    12
  • 21.
    Popa Alin
    4-3-0
    14-16
    12
  • 22.
    Cioveie Marian
    3-4-0
    11-14
    9
  • 23.
    Gipsy King
    3-4-0
    10-16
    9
  • 24.
    Szivery Adrian
    3-4-0
    12-14
    9
  • 25.
    Kaszta Harrald
    3-4-0
    14-18
    9
  • 26.
    Balaj Roland
    3-4-0
    13-14
    9
  • 27.
    Orban Alexandru Andrei
    2-5-0
    8-15
    6
  • 28.
    Olah Remus
    2-5-0
    12-17
    6
  • 29.
    Focht Leonard
    2-6-0
    8-19
    6
  • 30.
    Vasi Daniel
    2-6-0
    10-20
    6
  • 31.
    Sorescu Velimir
    2-5-0
    10-16
    6
  • 32.
    Matusan Florin
    1-6-0
    6-20
    3
  • 33.
    Faur Lucian
    1-4-0
    8-12
    3
  • 34.
    Varbanescu Radu
    1-4-0
    3-12
    3
  • 35.
    Caraus Sorin
    1-3-0
    5-11
    3
  • 36.
    Gligor Paul
    1-4-0
    5-13
    3
  • 37.
    Glavan Radu
    1-3-0
    6-11
    3
  • 38.
    Matei Dumitru
    1-3-0
    6-11
    3
  • 39.
    Velceanu Viorel
    0-5-0
    1-15
    0
  • 40.
    Cobzaru Radu
    0-5-0
    3-15
    0
  • 41.
    Negru Marius
    0-4-0
    2-12
    0
  • 42.
    Oprean Andrei
    0-5-0
    1-15
    0
  • 43.
    Moldoveanu Sorin Florian
    0-4-0
    1-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 2.
    Herteg Dorinel
    2-1-0
    8-5
    6
  • 1.
    Starcz Adrian
    2-1-0
    8-4
    6
  • Balaj Roland
    1-2-0
    4-7
    3
  • Olah Remus
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Chiscan Bogdan
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Stoica Mihai
    2-1-0
    6-4
    6
  • Gipsy King
    1-2-0
    3-6
    3
  • Sorescu Velimir
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Neag Ioan
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Iliuta Adrian
    2-1-0
    6-4
    6
  • Botas Constantin
    1-2-0
    4-7
    3
  • Vasi Daniel
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Tamsa Titus
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Ignuta Sebastian
    2-1-0
    6-4
    6
  • Vijaica Florin
    1-2-0
    6-6
    3
  • Focht Leonard
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Mitar Marius Tiberiu
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Coste Rafael
    2-1-0
    8-6
    6
  • Popa Alin
    1-2-0
    5-7
    3
  • Matusan Florin
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Vuca Adrian
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Craiovan Victor
    2-1-0
    6-5
    6
  • Szivery Adrian
    1-2-0
    4-8
    3
  • Tedi Ioja
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Fekete István
    2-1-0
    8-3
    6
  • 2.
    Moldovean Valer
    2-1-0
    6-5
    6
  • Gherman Romulus
    1-2-0
    4-8
    3
  • Kaszta Harrald
    1-2-0
    6-8
    3
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Borcsi Jozsef
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Daroti Florin
    2-1-0
    7-3
    6
  • Cioveie Marian
    1-2-0
    3-6
    3
  • Orban Alexandru Andrei
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Herteg Dorinel
    4-1-0
    13-5
    12
  • 2.
    Tamsa Titus
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Iliuta Adrian
    3-2-0
    12-8
    9
  • 4.
    Chiscan Bogdan
    3-2-0
    11-8
    9
  • Varbanescu Radu
    1-4-0
    3-12
    3
  • Oprean Andrei
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Stoica Mihai
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Coste Rafael
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Vijaica Florin
    3-2-0
    10-9
    9
  • 4.
    Vasi Daniel
    2-3-0
    8-11
    6
  • Faur Lucian
    1-4-0
    8-12
    3
  • Velceanu Viorel
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Neag Ioan
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Tedi Ioja
    4-1-0
    12-8
    12
  • 3.
    Mitar Marius Tiberiu
    3-2-0
    13-6
    9
  • 4.
    Focht Leonard
    2-3-0
    8-10
    6
  • Gligor Paul
    1-4-0
    5-13
    3
  • Cobzaru Radu
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 2.
    Ignuta Sebastian
    3-1-0
    11-5
    9
  • 1.
    Gherman Romulus
    3-1-0
    11-4
    9
  • 3.
    Craiovan Victor
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    Matusan Florin
    1-3-0
    3-11
    3
  • Matei Dumitru
    1-3-0
    6-11
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Popa Alin
    3-1-0
    9-9
    9
  • 2.
    Borcsi Jozsef
    2-2-0
    10-8
    6
  • 3.
    Moldovean Valer
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Szivery Adrian
    2-2-0
    8-6
    6
  • Caraus Sorin
    1-3-0
    5-11
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Vuca Adrian
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    Starcz Adrian
    2-2-0
    10-8
    6
  • 3.
    Orban Alexandru Andrei
    2-2-0
    6-6
    6
  • 4.
    Kaszta Harrald
    2-2-0
    8-10
    6
  • Glavan Radu
    1-3-0
    6-11
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Fekete István
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Balaj Roland
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Cioveie Marian
    2-2-0
    8-8
    6
  • 3.
    Sorescu Velimir
    2-2-0
    8-7
    6
  • Moldoveanu Sorin Florian
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Daroti Florin
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Botas Constantin
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Gipsy King
    2-2-0
    7-10
    6
  • 4.
    Olah Remus
    1-3-0
    8-9
    3
  • Negru Marius
    0-4-0
    2-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Iliuta Adrian
    1-3
    Daroti Florin
  • Top 4
  • Iliuta Adrian
    3-1
    Tamsa Titus
  • Vuca Adrian
    1-3
    Daroti Florin
  • Top 8
  • Moldovean Valer
    0-3
    Iliuta Adrian
  • Tamsa Titus
    3-2
    Mitar Marius Tiberiu
  • Vuca Adrian
    3-2
    Starcz Adrian
  • Chiscan Bogdan
    0-3
    Daroti Florin
  • Top 16
  • Borcsi Jozsef
    1-3
    Moldovean Valer
  • Iliuta Adrian
    3-2
    Herteg Dorinel
  • Tamsa Titus
    3-1
    Craiovan Victor
  • Stoica Mihai
    1-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Vuca Adrian
    3-0
    Coste Rafael
  • Starcz Adrian
    3-2
    Neag Ioan
  • Chiscan Bogdan
    3-1
    Ignuta Sebastian
  • Daroti Florin
    3-2
    Fekete István
  • csoport: Felső: 8
  • Herteg Dorinel
    3-2
    Starcz Adrian
  • Herteg Dorinel
    3-0
    Balaj Roland
  • Herteg Dorinel
    2-3
    Olah Remus
  • Starcz Adrian
    3-1
    Balaj Roland
  • Starcz Adrian
    3-0
    Olah Remus
  • Balaj Roland
    3-1
    Olah Remus
  • csoport: Felső: 7
  • Stoica Mihai
    3-1
    Sorescu Velimir
  • Stoica Mihai
    3-0
    Gipsy King
  • Stoica Mihai
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • Sorescu Velimir
    0-3
    Gipsy King
  • Sorescu Velimir
    1-3
    Chiscan Bogdan
  • Gipsy King
    0-3
    Chiscan Bogdan
  • csoport: Felső: 6
  • Neag Ioan
    3-1
    Botas Constantin
  • Neag Ioan
    3-0
    Iliuta Adrian
  • Neag Ioan
    3-0
    Vasi Daniel
  • Botas Constantin
    0-3
    Iliuta Adrian
  • Botas Constantin
    3-1
    Vasi Daniel
  • Iliuta Adrian
    3-1
    Vasi Daniel
  • csoport: Felső: 5
  • Ignuta Sebastian
    0-3
    Tamsa Titus
  • Ignuta Sebastian
    3-1
    Vijaica Florin
  • Ignuta Sebastian
    3-0
    Focht Leonard
  • Tamsa Titus
    3-2
    Vijaica Florin
  • Tamsa Titus
    3-0
    Focht Leonard
  • Vijaica Florin
    3-0
    Focht Leonard
  • csoport: Felső: 4
  • Popa Alin
    2-3
    Coste Rafael
  • Popa Alin
    0-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Popa Alin
    3-1
    Matusan Florin
  • Coste Rafael
    2-3
    Mitar Marius Tiberiu
  • Coste Rafael
    3-1
    Matusan Florin
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-1
    Matusan Florin
  • csoport: Felső: 3
  • Vuca Adrian
    3-0
    Tedi Ioja
  • Vuca Adrian
    3-0
    Craiovan Victor
  • Vuca Adrian
    3-0
    Szivery Adrian
  • Tedi Ioja
    1-3
    Craiovan Victor
  • Tedi Ioja
    2-3
    Szivery Adrian
  • Craiovan Victor
    3-1
    Szivery Adrian
  • csoport: Felső: 2
  • Fekete István
    3-0
    Gherman Romulus
  • Fekete István
    3-0
    Moldovean Valer
  • Fekete István
    2-3
    Kaszta Harrald
  • Gherman Romulus
    1-3
    Moldovean Valer
  • Gherman Romulus
    3-2
    Kaszta Harrald
  • Moldovean Valer
    3-1
    Kaszta Harrald
  • csoport: Felső: 1
  • Daroti Florin
    1-3
    Borcsi Jozsef
  • Daroti Florin
    3-0
    Orban Alexandru Andrei
  • Daroti Florin
    3-0
    Cioveie Marian
  • Borcsi Jozsef
    3-2
    Orban Alexandru Andrei
  • Borcsi Jozsef
    3-0
    Cioveie Marian
  • Orban Alexandru Andrei
    0-3
    Cioveie Marian
  • csoport: Alsó: 8
  • Iliuta Adrian
    2-3
    Tamsa Titus
  • Iliuta Adrian
    1-3
    Herteg Dorinel
  • Iliuta Adrian
    3-2
    Chiscan Bogdan
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Oprean Andrei
  • Iliuta Adrian
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Tamsa Titus
    1-3
    Herteg Dorinel
  • Tamsa Titus
    3-0
    Chiscan Bogdan
  • Tamsa Titus
    3-0
    Oprean Andrei
  • Tamsa Titus
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Herteg Dorinel
    1-3
    Chiscan Bogdan
  • Herteg Dorinel
    3-0
    Oprean Andrei
  • Herteg Dorinel
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Chiscan Bogdan
    3-1
    Oprean Andrei
  • Chiscan Bogdan
    3-0
    Varbanescu Radu
  • Oprean Andrei
    0-3
    Varbanescu Radu
  • csoport: Alsó: 7
  • Stoica Mihai
    3-1
    Vijaica Florin
  • Stoica Mihai
    3-1
    Coste Rafael
  • Stoica Mihai
    3-0
    Vasi Daniel
  • Stoica Mihai
    3-1
    Faur Lucian
  • Stoica Mihai
    3-0
    Velceanu Viorel
  • Vijaica Florin
    0-3
    Coste Rafael
  • Vijaica Florin
    3-2
    Vasi Daniel
  • Vijaica Florin
    3-1
    Faur Lucian
  • Vijaica Florin
    3-0
    Velceanu Viorel
  • Coste Rafael
    3-0
    Vasi Daniel
  • Coste Rafael
    3-1
    Faur Lucian
  • Coste Rafael
    3-1
    Velceanu Viorel
  • Vasi Daniel
    3-2
    Faur Lucian
  • Vasi Daniel
    3-0
    Velceanu Viorel
  • Faur Lucian
    3-0
    Velceanu Viorel
  • csoport: Alsó: 6
  • Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    Neag Ioan
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Cobzaru Radu
  • Mitar Marius Tiberiu
    2-3
    Tedi Ioja
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Gligor Paul
  • Mitar Marius Tiberiu
    3-0
    Focht Leonard
  • Neag Ioan
    3-1
    Cobzaru Radu
  • Neag Ioan
    3-0
    Tedi Ioja
  • Neag Ioan
    3-1
    Gligor Paul
  • Neag Ioan
    3-0
    Focht Leonard
  • Cobzaru Radu
    1-3
    Tedi Ioja
  • Cobzaru Radu
    1-3
    Gligor Paul
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Focht Leonard
  • Tedi Ioja
    3-0
    Gligor Paul
  • Tedi Ioja
    3-2
    Focht Leonard
  • Gligor Paul
    1-3
    Focht Leonard
  • csoport: Alsó: 5
  • Ignuta Sebastian
    3-2
    Gherman Romulus
  • Ignuta Sebastian
    2-3
    Matei Dumitru
  • Ignuta Sebastian
    3-0
    Craiovan Victor
  • Ignuta Sebastian
    3-0
    Matusan Florin
  • Gherman Romulus
    3-0
    Matei Dumitru
  • Gherman Romulus
    3-1
    Craiovan Victor
  • Gherman Romulus
    3-0
    Matusan Florin
  • Matei Dumitru
    1-3
    Craiovan Victor
  • Matei Dumitru
    2-3
    Matusan Florin
  • Craiovan Victor
    3-0
    Matusan Florin
  • csoport: Alsó: 4
  • Szivery Adrian
    1-3
    Borcsi Jozsef
  • Szivery Adrian
    1-3
    Moldovean Valer
  • Szivery Adrian
    3-0
    Caraus Sorin
  • Szivery Adrian
    3-0
    Popa Alin
  • Borcsi Jozsef
    3-1
    Moldovean Valer
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Caraus Sorin
  • Borcsi Jozsef
    2-3
    Popa Alin
  • Moldovean Valer
    3-0
    Caraus Sorin
  • Moldovean Valer
    2-3
    Popa Alin
  • Caraus Sorin
    2-3
    Popa Alin
  • csoport: Alsó: 3
  • Starcz Adrian
    2-3
    Vuca Adrian
  • Starcz Adrian
    3-2
    Glavan Radu
  • Starcz Adrian
    3-0
    Orban Alexandru Andrei
  • Starcz Adrian
    2-3
    Kaszta Harrald
  • Vuca Adrian
    3-1
    Glavan Radu
  • Vuca Adrian
    3-0
    Orban Alexandru Andrei
  • Vuca Adrian
    2-3
    Kaszta Harrald
  • Glavan Radu
    0-3
    Orban Alexandru Andrei
  • Glavan Radu
    3-2
    Kaszta Harrald
  • Orban Alexandru Andrei
    3-0
    Kaszta Harrald
  • csoport: Alsó: 2
  • Fekete István
    3-2
    Balaj Roland
  • Fekete István
    3-2
    Cioveie Marian
  • Fekete István
    3-0
    Sorescu Velimir
  • Fekete István
    3-0
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Balaj Roland
    3-0
    Cioveie Marian
  • Balaj Roland
    1-3
    Sorescu Velimir
  • Balaj Roland
    3-1
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Cioveie Marian
    3-2
    Sorescu Velimir
  • Cioveie Marian
    3-0
    Moldoveanu Sorin Florian
  • Sorescu Velimir
    3-0
    Moldoveanu Sorin Florian
  • csoport: Alsó: 1
  • Daroti Florin
    3-1
    Botas Constantin
  • Daroti Florin
    3-0
    Gipsy King
  • Daroti Florin
    3-0
    Negru Marius
  • Daroti Florin
    3-2
    Olah Remus
  • Botas Constantin
    3-1
    Gipsy King
  • Botas Constantin
    3-0
    Negru Marius
  • Botas Constantin
    3-1
    Olah Remus
  • Gipsy King
    3-2
    Negru Marius
  • Gipsy King
    3-2
    Olah Remus
  • Negru Marius
    0-3
    Olah Remus
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Daroti Florin 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Botas Constantin 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Gipsy King 
    0-3
    1-3
     
    3-2
    3-2
    2
  • 4
    Negru Marius 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Olah Remus 
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fekete István 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Balaj Roland 
    2-3
     
    3-0
    1-3
    3-1
    2
  • 3
    Cioveie Marian 
    2-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Sorescu Velimir 
    0-3
    3-1
    2-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Moldoveanu Sorin Florian 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Starcz Adrian 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Vuca Adrian 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    2-3
    3
  • 3
    Glavan Radu 
    2-3
    1-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 4
    Orban Alexandru Andrei 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 5
    Kaszta Harrald 
    3-2
    3-2
    2-3
    0-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Szivery Adrian 
     
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Borcsi Jozsef 
    3-1
     
    3-1
    2-3
    2-3
    2
  • 3
    Moldovean Valer 
    3-1
    1-3
     
    3-0
    2-3
    2
  • 4
    Caraus Sorin 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    2-3
    1
  • 5
    Popa Alin 
    0-3
    3-2
    3-2
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ignuta Sebastian 
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Gherman Romulus 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Matei Dumitru 
    3-2
    0-3
     
    1-3
    2-3
    1
  • 4
    Craiovan Victor 
    0-3
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 5
    Matusan Florin 
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mitar Marius Tiberiu 
     
    2-3
    3-0
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Neag Ioan 
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 3
    Cobzaru Radu 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Tedi Ioja 
    3-2
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-2
    4
  • 5
    Gligor Paul 
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
     
    1-3
    1
  • 6
    Focht Leonard 
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Stoica Mihai 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Vijaica Florin 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Coste Rafael 
    1-3
    3-0
     
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Vasi Daniel 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Faur Lucian 
    1-3
    1-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Velceanu Viorel 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Iliuta Adrian 
     
    2-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Tamsa Titus 
    3-2
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Herteg Dorinel 
    3-1
    3-1
     
    1-3
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Chiscan Bogdan 
    2-3
    0-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Oprean Andrei 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Varbanescu Radu 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Daroti Florin 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Borcsi Jozsef 
    3-1
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Orban Alexandru Andrei 
    0-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Cioveie Marian 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Fekete István 
     
    3-0
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Gherman Romulus 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Moldovean Valer 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    Kaszta Harrald 
    3-2
    2-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Vuca Adrian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Tedi Ioja 
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    Craiovan Victor 
    0-3
    3-1
     
    3-1
    2
  • 4
    Szivery Adrian 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Popa Alin 
     
    2-3
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Coste Rafael 
    3-2
     
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Mitar Marius Tiberiu 
    3-0
    3-2
     
    3-1
    3
  • 4
    Matusan Florin 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ignuta Sebastian 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Tamsa Titus 
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 3
    Vijaica Florin 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Focht Leonard 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Neag Ioan 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Botas Constantin 
    1-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Iliuta Adrian 
    0-3
    3-0
     
    3-1
    2
  • 4
    Vasi Daniel 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Stoica Mihai 
     
    3-1
    3-0
    0-3
    2
  • 2
    Sorescu Velimir 
    1-3
     
    0-3
    1-3
    0
  • 3
    Gipsy King 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    1
  • 4
    Chiscan Bogdan 
    3-0
    3-1
    3-0
     
    3
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Herteg Dorinel 
     
    3-2
    3-0
    2-3
    2
  • 2
    Starcz Adrian 
    2-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Balaj Roland 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Olah Remus 
    3-2
    0-3
    1-3
     
    1
Támogatók