Turneu A - Aiud - 26.10

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Avansati

Turneu A - Aiud - 26.10.2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de Sport
Cím: Str. Tribun Tudoran Nr.5
Kezdés időpontja: October 26, 2019, 09:30
Befejezés időpontja: October 26, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Gipsy King 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Gipsy King 3  
     
     
     
     
  • Zavaski Ioan 3  
    Zavaski Ioan 2  
     
     
     
     
  • Docea Beniamin 2  
     
    Gipsy King 3  
     
     
     
  • Cir Florin 3  
     
    Cir Florin 0  
     
     
     
  • 0  
    Cir Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Iepure Teodor Calin 2  
     
     
     
     
  • Iepure Teodor Calin 3  
     
     
    Gipsy King 3  
     
     
  • Bardas Ioan 3  
     
     
    Cristea Andrei Cosmin 2  
     
     
  • 0  
    Bardas Ioan 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Weisz Zsófia 3  
     
     
     
     
  • Weisz Zsófia 3  
     
    Weisz Zsófia 0  
     
     
     
  • Tatar Dorel 3  
     
    Cristea Andrei Cosmin 3  
     
     
     
  • 0  
    Tatar Dorel 1  
     
     
     
     
  • 0  
    Cristea Andrei Cosmin 3  
     
     
     
     
  • Cristea Andrei Cosmin 3  
     
     
     
    Gipsy King 2  
    Barbuta Ioan  
  • Benyovszki Béla 3  
     
     
     
    Barbuta Ioan 3  
     
  • 0  
    Benyovszki Béla 0  
     
     
     
     
  • 0  
    Barbuta Ioan 3  
     
     
     
     
  • Barbuta Ioan 3  
     
    Barbuta Ioan 3  
     
     
     
  • Manitiu Florin 3  
     
    Manitiu Florin 1  
     
     
     
  • 0  
    Manitiu Florin 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Szakács Attila 0  
     
     
     
     
  • Szakács Attila 3  
     
     
    Barbuta Ioan 3  
     
     
  • Pop Danut 3  
     
     
    Bozosan Petre 1  
     
     
  • 0  
    Pop Danut 3  
     
     
     
     
  • 0  
    galfi Levente 0  
     
     
     
     
  • galfi Levente 3  
     
    Pop Danut 0  
     
     
     
  • Bozosan Petre 3  
     
    Bozosan Petre 3  
     
     
     
  • Midvichi Alexandru 0  
    Bozosan Petre 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Bardas Patrick 1  
     
     
     
     
  • Bardas Patrick 3  
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Barbuta Ioan
    12-1-0
    38-12
    36
  • 2.
    Gipsy King
    10-2-0
    33-17
    30
  • 3.
    Cristea Andrei Cosmin
    10-2-0
    34-13
    30
  • 4.
    Bozosan Petre
    9-3-0
    29-13
    27
  • 5.
    Cir Florin
    9-2-0
    28-12
    27
  • 6.
    Manitiu Florin
    8-3-0
    29-14
    24
  • 7.
    Pop Danut
    7-3-0
    24-12
    21
  • 8.
    Weisz Zsófia
    6-5-0
    22-17
    18
  • 9.
    Bardas Ioan
    8-2-0
    26-11
    24
  • 10.
    Tatar Dorel
    7-3-0
    26-12
    21
  • 11.
    Bardas Patrick
    7-3-0
    25-12
    21
  • 12.
    galfi Levente
    7-3-0
    23-14
    21
  • 13.
    Szakács Attila
    7-3-0
    23-16
    21
  • 14.
    Zavaski Ioan
    6-4-0
    22-18
    18
  • 15.
    Iepure Teodor Calin
    6-3-0
    22-14
    18
  • 16.
    Benyovszki Béla
    6-4-0
    19-12
    18
  • 17.
    Docea Beniamin
    6-3-0
    20-10
    18
  • 18.
    Midvichi Alexandru
    3-6-0
    14-21
    9
  • 19.
    Ispas Emil
    6-2-0
    21-11
    18
  • 20.
    Faraian Alexandru
    6-2-0
    20-12
    18
  • 21.
    Pasca Lucian
    5-3-0
    15-13
    15
  • 22.
    Piper Petru
    5-3-0
    16-12
    15
  • 23.
    Iakab Ovidiu
    5-3-0
    17-15
    15
  • 24.
    Cobzaru Radu
    4-4-0
    16-15
    12
  • 25.
    Vladescu Adrian
    4-4-0
    12-15
    12
  • 26.
    Puia Darius
    4-4-0
    19-16
    12
  • 27.
    Sirbu Vlad
    4-4-0
    17-18
    12
  • 28.
    Marian Ioan
    4-4-0
    15-16
    12
  • 29.
    Moldovean Valer
    4-4-0
    18-15
    12
  • 30.
    Golban Nicolae
    3-5-0
    11-17
    9
  • 31.
    Orban Marc Adrian
    3-5-0
    14-20
    9
  • 32.
    Tedi Ioja
    3-5-0
    14-17
    9
  • 33.
    Ilea Radu
    2-6-0
    10-19
    6
  • 34.
    Ticala Sorin
    2-6-0
    12-20
    6
  • 35.
    Oltean Octavian
    2-6-0
    9-19
    6
  • 36.
    Fodor Iosif
    2-5-0
    9-19
    6
  • 37.
    Susman Dan
    2-3-0
    6-12
    6
  • 38.
    Gog Vasile
    2-3-0
    8-11
    6
  • 39.
    Szarvas Karoly
    2-3-0
    8-12
    6
  • 40.
    Sabau Mircea
    1-4-0
    6-12
    3
  • 41.
    Tenea Cosmin
    1-4-0
    6-14
    3
  • 42.
    Matei Dumitru
    1-4-0
    7-12
    3
  • 43.
    Hada Calin
    1-4-0
    6-13
    3
  • 44.
    Ispan Stefan
    1-4-0
    9-13
    3
  • 45.
    György Nikolett
    1-4-0
    6-13
    3
  • 46.
    Pascu Gabriel
    1-4-0
    6-13
    3
  • 47.
    Sticlet Doru
    0-5-0
    1-15
    0
  • 48.
    Csíki János
    0-5-0
    1-15
    0
  • 49.
    Fülöp Attila
    0-5-0
    5-15
    0
  • 50.
    Bunea Aurel
    0-5-0
    1-15
    0
  • 51.
    Homana Marius
    0-4-0
    6-12
    0
  • 52.
    Ariciu George
    0-5-0
    3-15
    0
  • 53.
    Rosa Vasile
    0-5-0
    1-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Cir Florin
    2-1-0
    7-3
    6
  • 2.
    galfi Levente
    2-1-0
    6-5
    6
  • Fodor Iosif
    1-2-0
    3-8
    3
  • Moldovean Valer
    1-2-0
    7-7
    3
  • csoport: Felső: 8
  • Faraian Alexandru
    2-1-0
    7-5
    6
  • 2.
    Manitiu Florin
    2-1-0
    8-5
    6
  • 1.
    Iepure Teodor Calin
    2-1-0
    8-4
    6
  • Oltean Octavian
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 7
  • Ispas Emil
    2-1-0
    7-6
    6
  • 1.
    Pop Danut
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Weisz Zsófia
    2-1-0
    7-4
    6
  • Ilea Radu
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Szakács Attila
    3-0-0
    9-4
    9
  • 2.
    Tatar Dorel
    2-1-0
    8-4
    6
  • Iakab Ovidiu
    1-2-0
    5-7
    3
  • Cobzaru Radu
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Bardas Ioan
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Barbuta Ioan
    2-1-0
    8-7
    6
  • Orban Marc Adrian
    1-2-0
    6-8
    3
  • Tedi Ioja
    0-3-0
    4-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Cristea Andrei Cosmin
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Bozosan Petre
    2-1-0
    7-4
    6
  • Piper Petru
    1-2-0
    4-7
    3
  • Ticala Sorin
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Benyovszki Béla
    3-0-0
    9-0
    9
  • 2.
    Docea Beniamin
    2-1-0
    6-3
    6
  • Pasca Lucian
    1-2-0
    3-6
    3
  • Golban Nicolae
    0-3-0
    0-9
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Bardas Patrick
    3-0-0
    9-2
    9
  • 2.
    Zavaski Ioan
    2-1-0
    6-5
    6
  • Vladescu Adrian
    1-2-0
    3-7
    3
  • Puia Darius
    0-3-0
    5-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Gipsy King
    3-0-0
    9-4
    9
  • Marian Ioan
    1-2-0
    5-7
    3
  • Sirbu Vlad
    1-2-0
    5-8
    3
  • 2.
    Midvichi Alexandru
    1-2-0
    7-7
    3
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Cir Florin
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Tatar Dorel
    4-1-0
    14-5
    12
  • 4.
    Oltean Octavian
    2-3-0
    9-10
    6
  • Szarvas Karoly
    2-3-0
    8-12
    6
  • 3.
    Ilea Radu
    2-3-0
    9-10
    6
  • Rosa Vasile
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Manitiu Florin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 2.
    Bardas Ioan
    4-1-0
    13-5
    12
  • 3.
    Iakab Ovidiu
    4-1-0
    12-8
    12
  • 4.
    Weisz Zsófia
    2-3-0
    9-9
    6
  • Sabau Mircea
    1-4-0
    6-12
    3
  • Bunea Aurel
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Ispas Emil
    4-1-0
    14-5
    12
  • 2.
    Cristea Andrei Cosmin
    4-1-0
    14-6
    12
  • 3.
    Tedi Ioja
    3-2-0
    10-8
    9
  • 4.
    Szakács Attila
    3-2-0
    11-9
    9
  • Pascu Gabriel
    1-4-0
    6-13
    3
  • Sticlet Doru
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Docea Beniamin
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Piper Petru
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Cobzaru Radu
    4-1-0
    14-6
    12
  • 4.
    Orban Marc Adrian
    2-3-0
    8-12
    6
  • György Nikolett
    1-4-0
    6-13
    3
  • Ariciu George
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Barbuta Ioan
    5-0-0
    15-1
    15
  • 2.
    Vladescu Adrian
    3-2-0
    9-8
    9
  • Susman Dan
    2-3-0
    6-12
    6
  • 3.
    Benyovszki Béla
    2-3-0
    7-9
    6
  • 4.
    Ticala Sorin
    2-3-0
    9-11
    6
  • Matei Dumitru
    1-4-0
    7-12
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Bozosan Petre
    4-1-0
    12-5
    12
  • 2.
    Bardas Patrick
    3-2-0
    12-7
    9
  • 3.
    Golban Nicolae
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Sirbu Vlad
    3-2-0
    12-10
    9
  • Gog Vasile
    2-3-0
    8-11
    6
  • Csíki János
    0-5-0
    1-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 2.
    Pasca Lucian
    4-1-0
    12-7
    12
  • 1.
    galfi Levente
    4-1-0
    14-6
    12
  • 4.
    Marian Ioan
    3-2-0
    10-9
    9
  • 3.
    Zavaski Ioan
    3-2-0
    11-8
    9
  • Hada Calin
    1-4-0
    6-13
    3
  • Fülöp Attila
    0-5-0
    5-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Puia Darius
    4-1-0
    14-7
    12
  • 2.
    Faraian Alexandru
    4-1-0
    13-7
    12
  • 3.
    Moldovean Valer
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Midvichi Alexandru
    2-3-0
    7-11
    6
  • Tenea Cosmin
    1-4-0
    6-14
    3
  • Ispan Stefan
    1-4-0
    9-13
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Pop Danut
    3-1-0
    10-5
    9
  • 2.
    Gipsy King
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Iepure Teodor Calin
    3-1-0
    9-7
    9
  • 4.
    Fodor Iosif
    1-3-0
    6-11
    3
  • Homana Marius
    0-4-0
    6-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Gipsy King
    2-3
    Barbuta Ioan
  • Top 4
  • Gipsy King
    3-2
    Cristea Andrei Cosmin
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Bozosan Petre
  • Top 8
  • Gipsy King
    3-0
    Cir Florin
  • Weisz Zsófia
    0-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Manitiu Florin
  • Pop Danut
    0-3
    Bozosan Petre
  • Top 16
  • Gipsy King
    3-2
    Zavaski Ioan
  • Cir Florin
    3-2
    Iepure Teodor Calin
  • Bardas Ioan
    1-3
    Weisz Zsófia
  • Tatar Dorel
    1-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Barbuta Ioan
  • Manitiu Florin
    3-0
    Szakács Attila
  • Pop Danut
    3-0
    galfi Levente
  • Bozosan Petre
    3-1
    Bardas Patrick
  • Top 32
  • Gipsy King
    3-0
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Docea Beniamin
  • Cir Florin
    3-0
  • 0-3
    Iepure Teodor Calin
  • Bardas Ioan
    3-0
  • 0-3
    Weisz Zsófia
  • Tatar Dorel
    3-0
  • 0-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Benyovszki Béla
    3-0
  • 0-3
    Barbuta Ioan
  • Manitiu Florin
    3-0
  • 0-3
    Szakács Attila
  • Pop Danut
    3-0
  • 0-3
    galfi Levente
  • Bozosan Petre
    3-0
    Midvichi Alexandru
  • 0-3
    Bardas Patrick
  • csoport: Felső: 9
  • Cir Florin
    3-0
    galfi Levente
  • Cir Florin
    1-3
    Moldovean Valer
  • Cir Florin
    3-0
    Fodor Iosif
  • galfi Levente
    3-2
    Moldovean Valer
  • galfi Levente
    3-0
    Fodor Iosif
  • Moldovean Valer
    2-3
    Fodor Iosif
  • csoport: Felső: 8
  • Manitiu Florin
    2-3
    Faraian Alexandru
  • Manitiu Florin
    3-2
    Iepure Teodor Calin
  • Manitiu Florin
    3-0
    Oltean Octavian
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Iepure Teodor Calin
  • Faraian Alexandru
    3-0
    Oltean Octavian
  • Iepure Teodor Calin
    3-0
    Oltean Octavian
  • csoport: Felső: 7
  • Ispas Emil
    3-2
    Pop Danut
  • Ispas Emil
    3-1
    Ilea Radu
  • Ispas Emil
    1-3
    Weisz Zsófia
  • Pop Danut
    3-0
    Ilea Radu
  • Pop Danut
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Ilea Radu
    0-3
    Weisz Zsófia
  • csoport: Felső: 6
  • Cobzaru Radu
    0-3
    Tatar Dorel
  • Cobzaru Radu
    1-3
    Iakab Ovidiu
  • Cobzaru Radu
    1-3
    Szakács Attila
  • Tatar Dorel
    3-1
    Iakab Ovidiu
  • Tatar Dorel
    2-3
    Szakács Attila
  • Iakab Ovidiu
    1-3
    Szakács Attila
  • csoport: Felső: 5
  • Barbuta Ioan
    2-3
    Bardas Ioan
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Tedi Ioja
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Bardas Ioan
    3-0
    Tedi Ioja
  • Bardas Ioan
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Tedi Ioja
    2-3
    Orban Marc Adrian
  • csoport: Felső: 4
  • Bozosan Petre
    1-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Bozosan Petre
    3-0
    Piper Petru
  • Bozosan Petre
    3-1
    Ticala Sorin
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-1
    Piper Petru
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-1
    Ticala Sorin
  • Piper Petru
    3-1
    Ticala Sorin
  • csoport: Felső: 3
  • Pasca Lucian
    0-3
    Docea Beniamin
  • Pasca Lucian
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Pasca Lucian
    3-0
    Golban Nicolae
  • Docea Beniamin
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Docea Beniamin
    3-0
    Golban Nicolae
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Golban Nicolae
  • csoport: Felső: 2
  • Puia Darius
    1-3
    Vladescu Adrian
  • Puia Darius
    2-3
    Bardas Patrick
  • Puia Darius
    2-3
    Zavaski Ioan
  • Vladescu Adrian
    0-3
    Bardas Patrick
  • Vladescu Adrian
    0-3
    Zavaski Ioan
  • Bardas Patrick
    3-0
    Zavaski Ioan
  • csoport: Felső: 1
  • Gipsy King
    3-1
    Sirbu Vlad
  • Gipsy King
    3-1
    Marian Ioan
  • Gipsy King
    3-2
    Midvichi Alexandru
  • Sirbu Vlad
    1-3
    Marian Ioan
  • Sirbu Vlad
    3-2
    Midvichi Alexandru
  • Marian Ioan
    1-3
    Midvichi Alexandru
  • csoport: Alsó: 9
  • Tatar Dorel
    2-3
    Cir Florin
  • Tatar Dorel
    3-0
    Oltean Octavian
  • Tatar Dorel
    3-1
    Szarvas Karoly
  • Tatar Dorel
    3-0
    Rosa Vasile
  • Tatar Dorel
    3-1
    Ilea Radu
  • Cir Florin
    3-2
    Oltean Octavian
  • Cir Florin
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Cir Florin
    3-0
    Rosa Vasile
  • Cir Florin
    3-0
    Ilea Radu
  • Oltean Octavian
    3-1
    Szarvas Karoly
  • Oltean Octavian
    3-0
    Rosa Vasile
  • Oltean Octavian
    1-3
    Ilea Radu
  • Szarvas Karoly
    3-1
    Rosa Vasile
  • Szarvas Karoly
    3-2
    Ilea Radu
  • Rosa Vasile
    0-3
    Ilea Radu
  • csoport: Alsó: 8
  • Manitiu Florin
    3-1
    Bardas Ioan
  • Manitiu Florin
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Manitiu Florin
    3-1
    Sabau Mircea
  • Manitiu Florin
    2-3
    Iakab Ovidiu
  • Manitiu Florin
    3-0
    Bunea Aurel
  • Bardas Ioan
    3-2
    Weisz Zsófia
  • Bardas Ioan
    3-0
    Sabau Mircea
  • Bardas Ioan
    3-0
    Iakab Ovidiu
  • Bardas Ioan
    3-0
    Bunea Aurel
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Sabau Mircea
  • Weisz Zsófia
    0-3
    Iakab Ovidiu
  • Weisz Zsófia
    3-0
    Bunea Aurel
  • Sabau Mircea
    2-3
    Iakab Ovidiu
  • Sabau Mircea
    3-0
    Bunea Aurel
  • Iakab Ovidiu
    3-1
    Bunea Aurel
  • csoport: Alsó: 7
  • Szakács Attila
    0-3
    Cristea Andrei Cosmin
  • Szakács Attila
    3-2
    Ispas Emil
  • Szakács Attila
    2-3
    Tedi Ioja
  • Szakács Attila
    3-1
    Pascu Gabriel
  • Szakács Attila
    3-0
    Sticlet Doru
  • Cristea Andrei Cosmin
    2-3
    Ispas Emil
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-1
    Tedi Ioja
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-2
    Pascu Gabriel
  • Cristea Andrei Cosmin
    3-0
    Sticlet Doru
  • Ispas Emil
    3-0
    Tedi Ioja
  • Ispas Emil
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Ispas Emil
    3-0
    Sticlet Doru
  • Tedi Ioja
    3-0
    Pascu Gabriel
  • Tedi Ioja
    3-0
    Sticlet Doru
  • Pascu Gabriel
    3-1
    Sticlet Doru
  • csoport: Alsó: 6
  • Piper Petru
    0-3
    Docea Beniamin
  • Piper Petru
    3-2
    Cobzaru Radu
  • Piper Petru
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Piper Petru
    3-0
    György Nikolett
  • Piper Petru
    3-0
    Ariciu George
  • Docea Beniamin
    0-3
    Cobzaru Radu
  • Docea Beniamin
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Docea Beniamin
    3-0
    György Nikolett
  • Docea Beniamin
    3-0
    Ariciu George
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Cobzaru Radu
    3-1
    György Nikolett
  • Cobzaru Radu
    3-1
    Ariciu George
  • Orban Marc Adrian
    3-2
    György Nikolett
  • Orban Marc Adrian
    3-1
    Ariciu George
  • György Nikolett
    3-1
    Ariciu George
  • csoport: Alsó: 5
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Matei Dumitru
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Susman Dan
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Ticala Sorin
  • Benyovszki Béla
    0-3
    Matei Dumitru
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Vladescu Adrian
  • Benyovszki Béla
    1-3
    Susman Dan
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Ticala Sorin
  • Matei Dumitru
    0-3
    Vladescu Adrian
  • Matei Dumitru
    2-3
    Susman Dan
  • Matei Dumitru
    2-3
    Ticala Sorin
  • Vladescu Adrian
    3-0
    Susman Dan
  • Vladescu Adrian
    3-2
    Ticala Sorin
  • Susman Dan
    0-3
    Ticala Sorin
  • csoport: Alsó: 4
  • Bozosan Petre
    0-3
    Bardas Patrick
  • Bozosan Petre
    3-1
    Golban Nicolae
  • Bozosan Petre
    3-1
    Sirbu Vlad
  • Bozosan Petre
    3-0
    Gog Vasile
  • Bozosan Petre
    3-0
    Csíki János
  • Bardas Patrick
    3-1
    Golban Nicolae
  • Bardas Patrick
    1-3
    Sirbu Vlad
  • Bardas Patrick
    2-3
    Gog Vasile
  • Bardas Patrick
    3-0
    Csíki János
  • Golban Nicolae
    3-2
    Sirbu Vlad
  • Golban Nicolae
    3-0
    Gog Vasile
  • Golban Nicolae
    3-0
    Csíki János
  • Sirbu Vlad
    3-2
    Gog Vasile
  • Sirbu Vlad
    3-1
    Csíki János
  • Gog Vasile
    3-0
    Csíki János
  • csoport: Alsó: 3
  • Fülöp Attila
    1-3
    Zavaski Ioan
  • Fülöp Attila
    1-3
    Pasca Lucian
  • Fülöp Attila
    1-3
    galfi Levente
  • Fülöp Attila
    1-3
    Marian Ioan
  • Fülöp Attila
    1-3
    Hada Calin
  • Zavaski Ioan
    3-0
    Pasca Lucian
  • Zavaski Ioan
    1-3
    galfi Levente
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Marian Ioan
  • Zavaski Ioan
    3-1
    Hada Calin
  • Pasca Lucian
    3-2
    galfi Levente
  • Pasca Lucian
    3-0
    Marian Ioan
  • Pasca Lucian
    3-1
    Hada Calin
  • galfi Levente
    3-1
    Marian Ioan
  • galfi Levente
    3-0
    Hada Calin
  • Marian Ioan
    3-1
    Hada Calin
  • csoport: Alsó: 2
  • Midvichi Alexandru
    0-3
    Faraian Alexandru
  • Midvichi Alexandru
    3-1
    Moldovean Valer
  • Midvichi Alexandru
    3-1
    Tenea Cosmin
  • Midvichi Alexandru
    1-3
    Ispan Stefan
  • Midvichi Alexandru
    0-3
    Puia Darius
  • Faraian Alexandru
    3-1
    Moldovean Valer
  • Faraian Alexandru
    3-1
    Tenea Cosmin
  • Faraian Alexandru
    3-2
    Ispan Stefan
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Puia Darius
  • Moldovean Valer
    3-0
    Tenea Cosmin
  • Moldovean Valer
    3-0
    Ispan Stefan
  • Moldovean Valer
    3-2
    Puia Darius
  • Tenea Cosmin
    3-2
    Ispan Stefan
  • Tenea Cosmin
    1-3
    Puia Darius
  • Ispan Stefan
    2-3
    Puia Darius
  • csoport: Alsó: 1
  • Pop Danut
    3-1
    Gipsy King
  • Pop Danut
    3-0
    Fodor Iosif
  • Pop Danut
    3-1
    Homana Marius
  • Pop Danut
    1-3
    Iepure Teodor Calin
  • Gipsy King
    3-2
    Fodor Iosif
  • Gipsy King
    3-1
    Homana Marius
  • Gipsy King
    3-0
    Iepure Teodor Calin
  • Fodor Iosif
    3-2
    Homana Marius
  • Fodor Iosif
    1-3
    Iepure Teodor Calin
  • Homana Marius
    2-3
    Iepure Teodor Calin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Pop Danut 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    1-3
    3
  • 2
    Gipsy King 
    1-3
     
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Fodor Iosif 
    0-3
    2-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 4
    Homana Marius 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    2-3
    0
  • 5
    Iepure Teodor Calin 
    3-1
    0-3
    3-1
    3-2
     
    3
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Midvichi Alexandru 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    1-3
    0-3
    2
  • 2
    Faraian Alexandru 
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-2
    1-3
    4
  • 3
    Moldovean Valer 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Tenea Cosmin 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-2
    1-3
    1
  • 5
    Ispan Stefan 
    3-1
    2-3
    0-3
    2-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Puia Darius 
    3-0
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
     
    4
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Fülöp Attila 
     
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Zavaski Ioan 
    3-1
     
    3-0
    1-3
    1-3
    3-1
    3
  • 3
    Pasca Lucian 
    3-1
    0-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    galfi Levente 
    3-1
    3-1
    2-3
     
    3-1
    3-0
    4
  • 5
    Marian Ioan 
    3-1
    3-1
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3
  • 6
    Hada Calin 
    3-1
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Bozosan Petre 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Bardas Patrick 
    3-0
     
    3-1
    1-3
    2-3
    3-0
    3
  • 3
    Golban Nicolae 
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Sirbu Vlad 
    1-3
    3-1
    2-3
     
    3-2
    3-1
    3
  • 5
    Gog Vasile 
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
     
    3-0
    2
  • 6
    Csíki János 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Benyovszki Béla 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Matei Dumitru 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    2-3
    2-3
    1
  • 4
    Vladescu Adrian 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-2
    3
  • 5
    Susman Dan 
    0-3
    3-1
    3-2
    0-3
     
    0-3
    2
  • 6
    Ticala Sorin 
    1-3
    0-3
    3-2
    2-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Piper Petru 
     
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Docea Beniamin 
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Cobzaru Radu 
    2-3
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 4
    Orban Marc Adrian 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 5
    György Nikolett 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Ariciu George 
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Szakács Attila 
     
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Cristea Andrei Cosmin 
    3-0
     
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Ispas Emil 
    2-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Tedi Ioja 
    3-2
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Pascu Gabriel 
    1-3
    2-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Sticlet Doru 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Manitiu Florin 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    2-3
    3-0
    4
  • 2
    Bardas Ioan 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Weisz Zsófia 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Sabau Mircea 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 5
    Iakab Ovidiu 
    3-2
    0-3
    3-0
    3-2
     
    3-1
    4
  • 6
    Bunea Aurel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tatar Dorel 
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Cir Florin 
    3-2
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Oltean Octavian 
    0-3
    2-3
     
    3-1
    3-0
    1-3
    2
  • 4
    Szarvas Karoly 
    1-3
    0-3
    1-3
     
    3-1
    3-2
    2
  • 5
    Rosa Vasile 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Ilea Radu 
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Gipsy King 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Sirbu Vlad 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Marian Ioan 
    1-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 4
    Midvichi Alexandru 
    2-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Puia Darius 
     
    1-3
    2-3
    2-3
    0
  • 2
    Vladescu Adrian 
    3-1
     
    0-3
    0-3
    1
  • 3
    Bardas Patrick 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Zavaski Ioan 
    3-2
    3-0
    0-3
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Pasca Lucian 
     
    0-3
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Docea Beniamin 
    3-0
     
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Benyovszki Béla 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3
  • 4
    Golban Nicolae 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bozosan Petre 
     
    1-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Cristea Andrei Cosmin 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Piper Petru 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Ticala Sorin 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    2-3
    3-2
    3-2
    2
  • 2
    Bardas Ioan 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3
  • 3
    Tedi Ioja 
    2-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Orban Marc Adrian 
    2-3
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Cobzaru Radu 
     
    0-3
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Tatar Dorel 
    3-0
     
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Iakab Ovidiu 
    3-1
    1-3
     
    1-3
    1
  • 4
    Szakács Attila 
    3-1
    3-2
    3-1
     
    3
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Ispas Emil 
     
    3-2
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Pop Danut 
    2-3
     
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Ilea Radu 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Weisz Zsófia 
    3-1
    1-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Manitiu Florin 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Faraian Alexandru 
    3-2
     
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Iepure Teodor Calin 
    2-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Oltean Octavian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Cir Florin 
     
    3-0
    1-3
    3-0
    2
  • 2
    galfi Levente 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Moldovean Valer 
    3-1
    2-3
     
    2-3
    1
  • 4
    Fodor Iosif 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
Támogatók