Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Open

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Open

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de Sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Ciobanu Daniel
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Butura Vasile
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Catricicau Adrian
    3-1-0
    9-5
    9
  • 4.
    Silveira Alexandra
    3-1-0
    9-4
    9
  • 5.
    Bora Nicolae
    3-1-0
    9-5
    9
  • 6.
    Feher Robert
    2-2-0
    6-8
    6
  • 7.
    Peta Octavian
    1-3-0
    7-10
    3
  • 8.
    Ploscaru Bogdan
    1-3-0
    6-10
    3
  • 9.
    Mal Denis
    0-0-0
    0-0
    0
  • 10.
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
    0-0-0
    0-0
    0
  • 11.
    Miclos Andrei
    0-0-0
    0-0
    0
  • 12.
    Kromek Iulian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 13.
    Popa Gheorghe
    0-0-0
    0-0
    0
  • 14.
    Husa Gelu
    0-0-0
    0-0
    0
  • 15.
    Tintas Adrian
    0-0-0
    0-0
    0
  • 16.
    Horotan Catalin
    0-0-0
    0-0
    0
  • 17.
    Irimia Sorin Jr
    0-0-0
    0-0
    0
  • 18.
    Sava Petru
    0-0-0
    0-0
    0
  • 19.
    Fülöp Attila
    0-4-0
    2-12
    0
  • 20.
    Pop Danut
    0-4-0
    3-12
    0
  • 21.
    Marginean Mihai
    0-0-0
    0-0
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Silveira Alexandra
    3-1-0
    9-4
    9
  • 2.
    Catricicau Adrian
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Bora Nicolae
    3-1-0
    9-5
    9
  • 4.
    Peta Octavian
    1-3-0
    7-10
    3
  • Fülöp Attila
    0-4-0
    2-12
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Ciobanu Daniel
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Butura Vasile
    3-1-0
    10-4
    9
  • 3.
    Feher Robert
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Ploscaru Bogdan
    1-3-0
    6-10
    3
  • Pop Danut
    0-4-0
    3-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: Alsó: 4
  • Mal Denis
    _-_
    Popa Gheorghe
  • Mal Denis
    _-_
    Kromek Iulian
  • Mal Denis
    _-_
    Miclos Andrei
  • Mal Denis
    _-_
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Mal Denis
    _-_
    Marginean Mihai
  • Popa Gheorghe
    _-_
    Kromek Iulian
  • Popa Gheorghe
    _-_
    Miclos Andrei
  • Popa Gheorghe
    _-_
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Popa Gheorghe
    _-_
    Marginean Mihai
  • Kromek Iulian
    _-_
    Miclos Andrei
  • Kromek Iulian
    _-_
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Kromek Iulian
    _-_
    Marginean Mihai
  • Miclos Andrei
    _-_
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Miclos Andrei
    _-_
    Marginean Mihai
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    _-_
    Marginean Mihai
  • csoport: Alsó: 3
  • Catricicau Adrian
    0-3
    Silveira Alexandra
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Bora Nicolae
  • Catricicau Adrian
    3-1
    Peta Octavian
  • Catricicau Adrian
    3-1
    Fülöp Attila
  • Silveira Alexandra
    0-3
    Bora Nicolae
  • Silveira Alexandra
    3-1
    Peta Octavian
  • Silveira Alexandra
    3-0
    Fülöp Attila
  • Bora Nicolae
    3-2
    Peta Octavian
  • Bora Nicolae
    3-0
    Fülöp Attila
  • Peta Octavian
    3-1
    Fülöp Attila
  • csoport: Alsó: 2
  • Husa Gelu
    _-_
    Sava Petru
  • Husa Gelu
    _-_
    Irimia Sorin Jr
  • Husa Gelu
    _-_
    Horotan Catalin
  • Husa Gelu
    _-_
    Tintas Adrian
  • Sava Petru
    _-_
    Irimia Sorin Jr
  • Sava Petru
    _-_
    Horotan Catalin
  • Sava Petru
    _-_
    Tintas Adrian
  • Irimia Sorin Jr
    _-_
    Horotan Catalin
  • Irimia Sorin Jr
    _-_
    Tintas Adrian
  • Horotan Catalin
    _-_
    Tintas Adrian
  • csoport: Alsó: 1
  • Butura Vasile
    3-1
    Ploscaru Bogdan
  • Butura Vasile
    1-3
    Ciobanu Daniel
  • Butura Vasile
    3-0
    Feher Robert
  • Butura Vasile
    3-0
    Pop Danut
  • Ploscaru Bogdan
    0-3
    Ciobanu Daniel
  • Ploscaru Bogdan
    2-3
    Feher Robert
  • Ploscaru Bogdan
    3-1
    Pop Danut
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Feher Robert
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Pop Danut
  • Feher Robert
    3-0
    Pop Danut
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Butura Vasile 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Ploscaru Bogdan 
    1-3
     
    0-3
    2-3
    3-1
    1
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    3-1
    3-0
     
    3-0
    3-2
    4
  • 4
    Feher Robert 
    0-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    2
  • 5
    Pop Danut 
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Husa Gelu 
     
     
     
     
     
    0
  • 2
    Sava Petru 
     
     
     
     
     
    0
  • 3
    Irimia Sorin Jr 
     
     
     
     
     
    0
  • 4
    Horotan Catalin 
     
     
     
     
     
    0
  • 5
    Tintas Adrian 
     
     
     
     
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Catricicau Adrian 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Silveira Alexandra 
    3-0
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Bora Nicolae 
    0-3
    3-0
     
    3-2
    3-0
    3
  • 4
    Peta Octavian 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Fülöp Attila 
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Mal Denis 
     
     
     
     
     
     
    0
  • 2
    Popa Gheorghe 
     
     
     
     
     
     
    0
  • 3
    Kromek Iulian 
     
     
     
     
     
     
    0
  • 4
    Miclos Andrei 
     
     
     
     
     
     
    0
  • 5
    Sinpetrean Comsa Gheorghe 
     
     
     
     
     
     
    0
  • 6
    Marginean Mihai 
     
     
     
     
     
     
    0
Támogatók