Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Open

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Open

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Open

Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de Sport Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 2
  • Husa Gelu
    Sava Petru
  • Husa Gelu
    Irimia Sorin Jr
  • Husa Gelu
    Horotan Catalin
  • Husa Gelu
    Tintas Adrian
  • Sava Petru
    Irimia Sorin Jr
  • Sava Petru
    Horotan Catalin
  • Sava Petru
    Tintas Adrian
  • Irimia Sorin Jr
    Horotan Catalin
  • Irimia Sorin Jr
    Tintas Adrian
  • Horotan Catalin
    Tintas Adrian
  • csoport: 4
  • Mal Denis
    Popa Gheorghe
  • Mal Denis
    Kromek Iulian
  • Mal Denis
    Miclos Andrei
  • Mal Denis
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Mal Denis
    Marginean Mihai
  • Popa Gheorghe
    Kromek Iulian
  • Popa Gheorghe
    Miclos Andrei
  • Popa Gheorghe
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Popa Gheorghe
    Marginean Mihai
  • Kromek Iulian
    Miclos Andrei
  • Kromek Iulian
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Kromek Iulian
    Marginean Mihai
  • Miclos Andrei
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
  • Miclos Andrei
    Marginean Mihai
  • Sinpetrean Comsa Gheorghe
    Marginean Mihai
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Butura Vasile
    3-1
    Ploscaru Bogdan
  • Butura Vasile
    1-3
    Ciobanu Daniel
  • Butura Vasile
    3-0
    Feher Robert
  • Butura Vasile
    3-0
    Pop Dănuț
  • Ploscaru Bogdan
    0-3
    Ciobanu Daniel
  • Ploscaru Bogdan
    2-3
    Feher Robert
  • Ploscaru Bogdan
    3-1
    Pop Dănuț
  • Ciobanu Daniel
    3-0
    Feher Robert
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Pop Dănuț
  • Feher Robert
    3-0
    Pop Dănuț
  • csoport: 3
  • Catricicau Adrian
    0-3
    Silveira Alexandra
  • Catricicau Adrian
    3-0
    Bora Nicolae
  • Catricicau Adrian
    3-1
    Peta Octavian
  • Catricicau Adrian
    3-1
    Fülöp Attila
  • Silveira Alexandra
    0-3
    Bora Nicolae
  • Silveira Alexandra
    3-1
    Peta Octavian
  • Silveira Alexandra
    3-0
    Fülöp Attila
  • Bora Nicolae
    3-2
    Peta Octavian
  • Bora Nicolae
    3-0
    Fülöp Attila
  • Peta Octavian
    3-1
    Fülöp Attila
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Butura Vasile
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 2
    Ploscaru Bogdan
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 3
    Ciobanu Daniel
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
    1
  • 4
    Feher Robert
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    3
  • 5
    Pop Dănuț
    0-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Husa Gelu
    0
    0
  • 2
    Sava Petru
    0
    0
  • 3
    Irimia Sorin Jr
    0
    0
  • 4
    Horotan Catalin
    0
    0
  • 5
    Tintas Adrian
    0
    0
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Catricicau Adrian
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    2
  • 2
    Silveira Alexandra
    3-0
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 3
    Bora Nicolae
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    3
  • 4
    Peta Octavian
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    4
  • 5
    Fülöp Attila
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    5
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Mal Denis
    0
    0
  • 2
    Popa Gheorghe
    0
    0
  • 3
    Kromek Iulian
    0
    0
  • 4
    Miclos Andrei
    0
    0
  • 5
    Sinpetrean Comsa Gheorghe
    0
    0
  • 6
    Marginean Mihai
    0
    0
Támogatók
ajax-icon Betöltés...