Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Inepatori

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Inepatori

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Inepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de Sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Sirbu Vlad
    1-3
    Dunka Dacian
  • Top 4
  • Homana Marius
    1-3
    Sirbu Vlad
  • Dunka Dacian
    3-0
    Cristea Daniel
  • Top 8
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Homana Marius
  • Aron Valentin
    0-3
    Sirbu Vlad
  • Dunka Dacian
    3-0
    Layis Rita
  • Cristea Daniel
    3-1
    Puscas Razvan
  • csoport: Felső: 4
  • Creta Petru
    1-3
    Rakosi Istvan
  • Creta Petru
    0-3
    Sirbu Vlad
  • Creta Petru
    3-1
    Cristea Daniel
  • Rakosi Istvan
    1-3
    Sirbu Vlad
  • Rakosi Istvan
    1-3
    Cristea Daniel
  • Sirbu Vlad
    3-2
    Cristea Daniel
  • csoport: Felső: 3
  • Dunka Dacian
    3-1
    Bunea Aurel
  • Dunka Dacian
    3-0
    Homana Marius
  • Dunka Dacian
    3-0
    Tetcu Rares
  • Bunea Aurel
    2-3
    Homana Marius
  • Bunea Aurel
    3-0
    Tetcu Rares
  • Homana Marius
    3-2
    Tetcu Rares
  • csoport: Felső: 2
  • Puscas Razvan
    3-0
    Asavei Gheorghe
  • Puscas Razvan
    3-0
    Cristea Samuel
  • Puscas Razvan
    3-0
    Aron Valentin
  • Asavei Gheorghe
    0-3
    Cristea Samuel
  • Asavei Gheorghe
    0-3
    Aron Valentin
  • Cristea Samuel
    1-3
    Aron Valentin
  • csoport: Felső: 1
  • Layis Rita
    3-1
    Rosa Vasile
  • Layis Rita
    2-3
    Pop Dan Cristian
  • Layis Rita
    3-2
    Hagea Andra
  • Rosa Vasile
    0-3
    Pop Dan Cristian
  • Rosa Vasile
    3-2
    Hagea Andra
  • Pop Dan Cristian
    0-3
    Hagea Andra
  • csoport: Alsó: 4
  • Rosa Vasile
    0-3
    Creta Petru
  • Rosa Vasile
    3-1
    Dranca David
  • Rosa Vasile
    3-0
    Cristea Daniel
  • Rosa Vasile
    3-0
    Tetcu Rares
  • Rosa Vasile
    3-0
    Dirlea Ana
  • Creta Petru
    3-1
    Dranca David
  • Creta Petru
    3-0
    Cristea Daniel
  • Creta Petru
    3-0
    Tetcu Rares
  • Creta Petru
    3-0
    Dirlea Ana
  • Dranca David
    1-3
    Cristea Daniel
  • Dranca David
    2-3
    Tetcu Rares
  • Dranca David
    3-0
    Dirlea Ana
  • Cristea Daniel
    3-0
    Tetcu Rares
  • Cristea Daniel
    3-1
    Dirlea Ana
  • Tetcu Rares
    3-1
    Dirlea Ana
  • csoport: Alsó: 3
  • Dunka Dacian
    3-0
    Aron Valentin
  • Dunka Dacian
    3-0
    Pop Dan Cristian
  • Dunka Dacian
    3-0
    Rakosi Istvan
  • Dunka Dacian
    3-1
    Burnar Ioan
  • Dunka Dacian
    3-0
    Stanciu Patrick
  • Aron Valentin
    2-3
    Pop Dan Cristian
  • Aron Valentin
    2-3
    Rakosi Istvan
  • Aron Valentin
    3-0
    Burnar Ioan
  • Aron Valentin
    3-0
    Stanciu Patrick
  • Pop Dan Cristian
    2-3
    Rakosi Istvan
  • Pop Dan Cristian
    3-1
    Burnar Ioan
  • Pop Dan Cristian
    3-0
    Stanciu Patrick
  • Rakosi Istvan
    3-0
    Burnar Ioan
  • Rakosi Istvan
    3-0
    Stanciu Patrick
  • Burnar Ioan
    0-3
    Stanciu Patrick
  • csoport: Alsó: 2
  • Sirbu Vlad
    2-3
    Bunea Aurel
  • Sirbu Vlad
    0-3
    Puscas Razvan
  • Sirbu Vlad
    3-1
    Hagea Andra
  • Sirbu Vlad
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Sirbu Vlad
    3-0
    Aron Razvan
  • Bunea Aurel
    0-3
    Puscas Razvan
  • Bunea Aurel
    3-1
    Hagea Andra
  • Bunea Aurel
    3-1
    Moldovan Ioan
  • Bunea Aurel
    3-0
    Aron Razvan
  • Puscas Razvan
    3-0
    Hagea Andra
  • Puscas Razvan
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Puscas Razvan
    3-0
    Aron Razvan
  • Hagea Andra
    3-0
    Moldovan Ioan
  • Hagea Andra
    3-2
    Aron Razvan
  • Moldovan Ioan
    3-0
    Aron Razvan
  • csoport: Alsó: 1
  • Homana Marius
    3-2
    Cristea Samuel
  • Homana Marius
    0-3
    Layis Rita
  • Homana Marius
    2-3
    Asavei Gheorghe
  • Homana Marius
    3-0
    Lopadean Daria
  • Homana Marius
    3-0
    Hosoi Alessandro
  • Cristea Samuel
    0-3
    Layis Rita
  • Cristea Samuel
    2-3
    Asavei Gheorghe
  • Cristea Samuel
    3-0
    Lopadean Daria
  • Cristea Samuel
    3-1
    Hosoi Alessandro
  • Layis Rita
    3-0
    Asavei Gheorghe
  • Layis Rita
    3-0
    Lopadean Daria
  • Layis Rita
    3-0
    Hosoi Alessandro
  • Asavei Gheorghe
    3-1
    Lopadean Daria
  • Asavei Gheorghe
    3-1
    Hosoi Alessandro
  • Lopadean Daria
    1-3
    Hosoi Alessandro
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Homana Marius 
     
    3-2
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Cristea Samuel 
    2-3
     
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
  • 3
    Layis Rita 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Asavei Gheorghe 
    3-2
    3-2
    0-3
     
    3-1
    3-1
    4
  • 5
    Lopadean Daria 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Hosoi Alessandro 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sirbu Vlad 
     
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bunea Aurel 
    3-2
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Puscas Razvan 
    3-0
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 4
    Hagea Andra 
    1-3
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-2
    2
  • 5
    Moldovan Ioan 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Aron Razvan 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Dunka Dacian 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    5
  • 2
    Aron Valentin 
    0-3
     
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Pop Dan Cristian 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Rakosi Istvan 
    0-3
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3-0
    4
  • 5
    Burnar Ioan 
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Stanciu Patrick 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Rosa Vasile 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Creta Petru 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Dranca David 
    1-3
    1-3
     
    1-3
    2-3
    3-0
    1
  • 4
    Cristea Daniel 
    0-3
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-1
    3
  • 5
    Tetcu Rares 
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
     
    3-1
    2
  • 6
    Dirlea Ana 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Layis Rita 
     
    3-1
    2-3
    3-2
    2
  • 2
    Rosa Vasile 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 3
    Pop Dan Cristian 
    3-2
    3-0
     
    0-3
    2
  • 4
    Hagea Andra 
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Puscas Razvan 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Asavei Gheorghe 
    0-3
     
    0-3
    0-3
    0
  • 3
    Cristea Samuel 
    0-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 4
    Aron Valentin 
    0-3
    3-0
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dunka Dacian 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Bunea Aurel 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Homana Marius 
    0-3
    3-2
     
    3-2
    2
  • 4
    Tetcu Rares 
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Creta Petru 
     
    1-3
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Rakosi Istvan 
    3-1
     
    1-3
    1-3
    1
  • 3
    Sirbu Vlad 
    3-0
    3-1
     
    3-2
    3
  • 4
    Cristea Daniel 
    1-3
    3-1
    2-3
     
    1
Támogatók