Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Avansati

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Avansati

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Aiud Helyszín: Sala de Sport Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 09:00 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Ticala Vasile
    0-3
    Vaduva Dan
  • Ticala Vasile
    2-3
    Vecian Marius
  • Ticala Vasile
    3-0
    Petrache Radu
  • Ticala Vasile
    3-1
    Ispan Stefan
  • Ticala Vasile
    0-3
    Urian Nicusor
  • Ticala Vasile
    3-0
    Farcas Mihnea
  • Vaduva Dan
    0-3
    Vecian Marius
  • Vaduva Dan
    3-2
    Petrache Radu
  • Vaduva Dan
    3-2
    Ispan Stefan
  • Vaduva Dan
    0-3
    Urian Nicusor
  • Vaduva Dan
    3-2
    Farcas Mihnea
  • Vecian Marius
    3-0
    Petrache Radu
  • Vecian Marius
    3-1
    Ispan Stefan
  • Vecian Marius
    0-3
    Urian Nicusor
  • Vecian Marius
    3-1
    Farcas Mihnea
  • Petrache Radu
    3-2
    Ispan Stefan
  • Petrache Radu
    0-3
    Urian Nicusor
  • Petrache Radu
    3-2
    Farcas Mihnea
  • Ispan Stefan
    0-3
    Urian Nicusor
  • Ispan Stefan
    3-2
    Farcas Mihnea
  • Urian Nicusor
    3-1
    Farcas Mihnea
  • csoport: 2
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Oniga Paul
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Golban Nicolae
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Hales Teodor
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Badescu Tudor
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Popa Decebal
  • Oniga Paul
    3-1
    Golban Nicolae
  • Oniga Paul
    3-0
    Hales Teodor
  • Oniga Paul
    3-0
    Badescu Tudor
  • Oniga Paul
    3-0
    Popa Decebal
  • Golban Nicolae
    3-0
    Hales Teodor
  • Golban Nicolae
    0-3
    Badescu Tudor
  • Golban Nicolae
    3-2
    Popa Decebal
  • Hales Teodor
    1-3
    Badescu Tudor
  • Hales Teodor
    2-3
    Popa Decebal
  • Badescu Tudor
    3-1
    Popa Decebal
  • csoport: 3
  • Susan Mircea
    3-2
    Zavaski Ioan
  • Susan Mircea
    3-0
    Luca Eugen
  • Susan Mircea
    3-0
    Tigaroi Florin
  • Susan Mircea
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Susan Mircea
    3-0
    Bregar Dan
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Luca Eugen
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Tigaroi Florin
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Szarvas Karoly
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Bregar Dan
  • Luca Eugen
    0-3
    Tigaroi Florin
  • Luca Eugen
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Luca Eugen
    3-1
    Bregar Dan
  • Tigaroi Florin
    3-2
    Szarvas Karoly
  • Tigaroi Florin
    3-0
    Bregar Dan
  • Szarvas Karoly
    3-1
    Bregar Dan
  • csoport: 4
  • Andreica Daniel
    3-1
    Garaz Mircea
  • Andreica Daniel
    3-1
    Cir Florin
  • Andreica Daniel
    3-2
    Solyom Sandor
  • Andreica Daniel
    3-1
    Susman Dan
  • Andreica Daniel
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Garaz Mircea
    3-2
    Cir Florin
  • Garaz Mircea
    3-0
    Solyom Sandor
  • Garaz Mircea
    3-0
    Susman Dan
  • Garaz Mircea
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Cir Florin
    3-2
    Solyom Sandor
  • Cir Florin
    3-2
    Susman Dan
  • Cir Florin
    2-3
    Suciu Sergiu
  • Solyom Sandor
    0-3
    Susman Dan
  • Solyom Sandor
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Susman Dan
    1-3
    Suciu Sergiu
  • csoport: 5
  • Piper Petru
    2-3
    Vass Sándor
  • Piper Petru
    3-1
    Ivascu Cosmin
  • Piper Petru
    3-0
    Balan Viorel
  • Piper Petru
    3-0
    Ispas Emil
  • Piper Petru
    2-3
    Vass Alexander
  • Vass Sándor
    3-0
    Ivascu Cosmin
  • Vass Sándor
    3-2
    Balan Viorel
  • Vass Sándor
    3-1
    Ispas Emil
  • Vass Sándor
    2-3
    Vass Alexander
  • Ivascu Cosmin
    0-3
    Balan Viorel
  • Ivascu Cosmin
    1-3
    Ispas Emil
  • Ivascu Cosmin
    0-3
    Vass Alexander
  • Balan Viorel
    2-3
    Ispas Emil
  • Balan Viorel
    1-3
    Vass Alexander
  • Ispas Emil
    1-3
    Vass Alexander
  • csoport: 6
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Damian Mircea
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Faraian Alexandru
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Drimus Mihai
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Marian Ioan
  • Tofeni Ovidiu
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Damian Mircea
    3-1
    Faraian Alexandru
  • Damian Mircea
    3-1
    Drimus Mihai
  • Damian Mircea
    3-0
    Marian Ioan
  • Damian Mircea
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Drimus Mihai
  • Faraian Alexandru
    0-3
    Marian Ioan
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Orban Marc Adrian
  • Drimus Mihai
    3-1
    Marian Ioan
  • Drimus Mihai
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Marian Ioan
    2-3
    Orban Marc Adrian
  • csoport: 1
  • Urian Nicusor
    1-3
    Garaz Mircea
  • Urian Nicusor
    3-1
    Luca Eugen
  • Urian Nicusor
    3-0
    Golban Nicolae
  • Garaz Mircea
    3-0
    Luca Eugen
  • Garaz Mircea
    3-2
    Golban Nicolae
  • Luca Eugen
    3-1
    Golban Nicolae
  • csoport: 2
  • Barbuta Ioan
    0-3
    Vass Sándor
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Szarvas Karoly
  • Vass Sándor
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Vass Sándor
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Suciu Sergiu
    0-3
    Szarvas Karoly
  • csoport: 3
  • Susan Mircea
    3-0
    Damian Mircea
  • Susan Mircea
    3-1
    Piper Petru
  • Susan Mircea
    2-3
    Cir Florin
  • Damian Mircea
    3-1
    Piper Petru
  • Damian Mircea
    3-0
    Cir Florin
  • Piper Petru
    3-0
    Cir Florin
  • csoport: 4
  • Andreica Daniel
    0-3
    Vecian Marius
  • Andreica Daniel
    3-0
    Drimus Mihai
  • Andreica Daniel
    3-1
    Ispas Emil
  • Vecian Marius
    3-0
    Drimus Mihai
  • Vecian Marius
    2-3
    Ispas Emil
  • Drimus Mihai
    1-3
    Ispas Emil
  • csoport: 5
  • Vass Alexander
    3-0
    Oniga Paul
  • Vass Alexander
    3-0
    Vaduva Dan
  • Vass Alexander
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Oniga Paul
    2-3
    Vaduva Dan
  • Oniga Paul
    0-3
    Orban Marc Adrian
  • Vaduva Dan
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • csoport: 6
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Tigaroi Florin
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Badescu Tudor
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Ticala Vasile
  • Tigaroi Florin
    3-1
    Badescu Tudor
  • Tigaroi Florin
    3-0
    Ticala Vasile
  • Badescu Tudor
    3-0
    Ticala Vasile
  • Top 16
  • Garaz Mircea
    3-0
  • Damian Mircea
    3-2
    Tigaroi Florin
  • Vass Alexander
    3-0
    Barbuta Ioan
  • 0-3
    Vecian Marius
  • Susan Mircea
    3-0
  • Urian Nicusor
    3-2
    Tofeni Ovidiu
  • Vaduva Dan
    0-3
    Andreica Daniel
  • 0-3
    Vass Sándor
  • Top 8
  • Garaz Mircea
    3-0
    Damian Mircea
  • Vass Alexander
    3-1
    Vecian Marius
  • Susan Mircea
    0-3
    Urian Nicusor
  • Andreica Daniel
    2-3
    Vass Sándor
  • Top 4
  • Garaz Mircea
    0-3
    Vass Alexander
  • Urian Nicusor
    1-3
    Vass Sándor
  • Top 1-2
  • Vass Alexander
    3-0
    Vass Sándor
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ticala Vasile
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    4
  • 2
    Vaduva Dan
    3-0
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    3-2
    4
    3
  • 3
    Vecian Marius
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    0-3
    3-1
    5
    2
  • 4
    Petrache Radu
    0-3
    2-3
    0-3
    3-2
    0-3
    3-2
    2
    5
  • 5
    Ispan Stefan
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    1
    6
  • 6
    Urian Nicusor
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    6
    1
  • 7
    Farcas Mihnea
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    7
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbuta Ioan
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
  • 2
    Oniga Paul
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Golban Nicolae
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-2
    2
    4
  • 4
    Hales Teodor
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6
  • 5
    Badescu Tudor
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 6
    Popa Decebal
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Susan Mircea
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Zavaski Ioan
    2-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
  • 3
    Luca Eugen
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    3
  • 4
    Tigaroi Florin
    0-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
  • 5
    Szarvas Karoly
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 6
    Bregar Dan
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Andreica Daniel
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    5
    1
  • 2
    Garaz Mircea
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
  • 3
    Cir Florin
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2-3
    2
    3
  • 4
    Solyom Sandor
    2-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    6
  • 5
    Susman Dan
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    5
  • 6
    Suciu Sergiu
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    2
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Piper Petru
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
    3
  • 2
    Vass Sándor
    3-2
    3-0
    3-2
    3-1
    2-3
    4
    2
  • 3
    Ivascu Cosmin
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6
  • 4
    Balan Viorel
    0-3
    2-3
    3-0
    2-3
    1-3
    1
    5
  • 5
    Ispas Emil
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    4
  • 6
    Vass Alexander
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tofeni Ovidiu
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 2
    Damian Mircea
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Faraian Alexandru
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 4
    Drimus Mihai
    1-3
    1-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    3
  • 5
    Marian Ioan
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
    2-3
    1
    5
  • 6
    Orban Marc Adrian
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Urian Nicusor
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 2
    Garaz Mircea
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
  • 3
    Luca Eugen
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    3
  • 4
    Golban Nicolae
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    4
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Barbuta Ioan
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
  • 2
    Vass Sándor
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
  • 3
    Suciu Sergiu
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    4
  • 4
    Szarvas Karoly
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    3
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Susan Mircea
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    1
  • 2
    Damian Mircea
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Piper Petru
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Cir Florin
    3-2
    0-3
    0-3
    1
    4
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Andreica Daniel
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2
  • 2
    Vecian Marius
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    1
  • 3
    Drimus Mihai
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    4
  • 4
    Ispas Emil
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vass Alexander
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
  • 2
    Oniga Paul
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    4
  • 3
    Vaduva Dan
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
  • 4
    Orban Marc Adrian
    1-3
    3-0
    1-3
    1
    3
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Tofeni Ovidiu
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
  • 2
    Tigaroi Florin
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
  • 3
    Badescu Tudor
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    3
  • 4
    Ticala Vasile
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4
Támogatók
ajax-icon Betöltés...