Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Avansati

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Avansati

Turneu A+ Regional -Aiud -2019 - Avansati

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Aiud
Helyszín: Sala de Sport
Cím: str. Tribun Tudoran nr. 5
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Garaz Mircea 3  
     
     
     
     
  • 0  
    Garaz Mircea 3  
     
     
     
  • Damian Mircea 3  
    Damian Mircea 0  
     
     
     
  • Tigaroi Florin 2  
     
    Garaz Mircea 0  
     
     
  • Vass Alexander 3  
     
    Vass Alexander 3  
     
     
  • Barbuta Ioan 0  
    Vass Alexander 3  
     
     
     
  • 0  
    Vecian Marius 1  
     
     
     
  • Vecian Marius 3  
     
     
    Vass Alexander 3  
    Vass Alexander  
  • Susan Mircea 3  
     
     
    Vass Sándor 0  
     
  • 0  
    Susan Mircea 0  
     
     
     
  • Urian Nicusor 3  
    Urian Nicusor 3  
     
     
     
  • Tofeni Ovidiu 2  
     
    Urian Nicusor 1  
     
     
  • Vaduva Dan 0  
     
    Vass Sándor 3  
     
     
  • Andreica Daniel 3  
    Andreica Daniel 2  
     
     
     
  • 0  
    Vass Sándor 3  
     
     
     
  • Vass Sándor 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Vass Alexander
    12-0-0
    36-8
    36
  • 2.
    Vass Sándor
    10-2-0
    32-15
    30
  • 3.
    Urian Nicusor
    10-2-0
    32-10
    30
  • 4.
    Garaz Mircea
    9-2-0
    28-12
    27
  • 5.
    Susan Mircea
    8-2-0
    26-9
    24
  • 6.
    Andreica Daniel
    8-2-0
    26-13
    24
  • 7.
    Vecian Marius
    8-3-0
    27-13
    24
  • 8.
    Damian Mircea
    7-3-0
    21-14
    21
  • 9.
    Tofeni Ovidiu
    8-1-0
    26-9
    24
  • 10.
    Barbuta Ioan
    7-2-0
    21-11
    21
  • 11.
    Tigaroi Florin
    6-3-0
    21-13
    18
  • 12.
    Vaduva Dan
    6-4-0
    18-21
    18
  • 13.
    Piper Petru
    4-4-0
    18-13
    12
  • 14.
    Oniga Paul
    4-4-0
    14-13
    12
  • 15.
    Ispas Emil
    4-4-0
    15-18
    12
  • 16.
    Badescu Tudor
    4-4-0
    16-14
    12
  • 17.
    Luca Eugen
    4-4-0
    13-15
    12
  • 18.
    Orban Marc Adrian
    3-5-0
    13-18
    9
  • 19.
    Cir Florin
    3-5-0
    14-21
    9
  • 20.
    Drimus Mihai
    3-5-0
    12-17
    9
  • 21.
    Ticala Vasile
    3-6-0
    12-19
    9
  • 22.
    Szarvas Karoly
    2-6-0
    12-19
    6
  • 23.
    Suciu Sergiu
    2-6-0
    11-21
    6
  • 24.
    Golban Nicolae
    2-6-0
    10-20
    6
  • 25.
    Zavaski Ioan
    2-3-0
    10-13
    6
  • 26.
    Petrache Radu
    2-4-0
    8-16
    6
  • 27.
    Solyom Sandor
    1-4-0
    7-13
    3
  • 28.
    Susman Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • 29.
    Popa Decebal
    1-4-0
    6-14
    3
  • 30.
    Marian Ioan
    1-4-0
    6-12
    3
  • 31.
    Ispan Stefan
    1-5-0
    9-17
    3
  • 32.
    Balan Viorel
    1-4-0
    8-12
    3
  • 33.
    Faraian Alexandru
    0-5-0
    3-15
    0
  • 34.
    Hales Teodor
    0-5-0
    3-15
    0
  • 35.
    Farcas Mihnea
    0-6-0
    8-18
    0
  • 36.
    Ivascu Cosmin
    0-5-0
    2-15
    0
  • 37.
    Bregar Dan
    0-5-0
    4-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Tofeni Ovidiu
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Tigaroi Florin
    2-1-0
    7-4
    6
  • Badescu Tudor
    1-2-0
    5-6
    3
  • Ticala Vasile
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Vass Alexander
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Vaduva Dan
    2-1-0
    6-6
    6
  • Orban Marc Adrian
    1-2-0
    5-6
    3
  • Oniga Paul
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Vecian Marius
    2-1-0
    8-3
    6
  • 2.
    Andreica Daniel
    2-1-0
    6-4
    6
  • Ispas Emil
    2-1-0
    7-6
    6
  • Drimus Mihai
    0-3-0
    1-9
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Susan Mircea
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Damian Mircea
    2-1-0
    6-4
    6
  • Piper Petru
    1-2-0
    5-6
    3
  • Cir Florin
    1-2-0
    3-8
    3
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Vass Sándor
    3-0-0
    9-1
    9
  • 2.
    Barbuta Ioan
    2-1-0
    6-6
    6
  • Szarvas Karoly
    1-2-0
    5-6
    3
  • Suciu Sergiu
    0-3-0
    2-9
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Garaz Mircea
    3-0-0
    9-3
    9
  • 2.
    Urian Nicusor
    2-1-0
    7-4
    6
  • Luca Eugen
    1-2-0
    4-7
    3
  • Golban Nicolae
    0-3-0
    3-9
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Tofeni Ovidiu
    5-0-0
    15-3
    15
  • 2.
    Damian Mircea
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Drimus Mihai
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Orban Marc Adrian
    2-3-0
    8-12
    6
  • Marian Ioan
    1-4-0
    6-12
    3
  • Faraian Alexandru
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Vass Alexander
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Vass Sándor
    4-1-0
    14-8
    12
  • 3.
    Piper Petru
    3-2-0
    13-7
    9
  • 4.
    Ispas Emil
    2-3-0
    8-12
    6
  • Balan Viorel
    1-4-0
    8-12
    3
  • Ivascu Cosmin
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Andreica Daniel
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Garaz Mircea
    4-1-0
    13-6
    12
  • 4.
    Suciu Sergiu
    2-3-0
    9-12
    6
  • 3.
    Cir Florin
    2-3-0
    11-13
    6
  • Susman Dan
    1-4-0
    7-12
    3
  • Solyom Sandor
    1-4-0
    7-13
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Susan Mircea
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Tigaroi Florin
    4-1-0
    12-6
    12
  • 3.
    Luca Eugen
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Zavaski Ioan
    2-3-0
    10-13
    6
  • Szarvas Karoly
    1-4-0
    7-13
    3
  • Bregar Dan
    0-5-0
    4-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Barbuta Ioan
    5-0-0
    15-2
    15
  • 2.
    Oniga Paul
    4-1-0
    12-4
    12
  • 3.
    Badescu Tudor
    3-2-0
    11-8
    9
  • 4.
    Golban Nicolae
    2-3-0
    7-11
    6
  • Popa Decebal
    1-4-0
    6-14
    3
  • Hales Teodor
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Urian Nicusor
    6-0-0
    18-1
    18
  • 2.
    Vecian Marius
    5-1-0
    15-7
    15
  • 3.
    Vaduva Dan
    4-2-0
    12-12
    12
  • 4.
    Ticala Vasile
    3-3-0
    11-10
    9
  • Petrache Radu
    2-4-0
    8-16
    6
  • Ispan Stefan
    1-5-0
    9-17
    3
  • Farcas Mihnea
    0-6-0
    8-18
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Vass Alexander
    3-0
    Vass Sándor
  • Top 4
  • Garaz Mircea
    0-3
    Vass Alexander
  • Urian Nicusor
    1-3
    Vass Sándor
  • Top 8
  • Garaz Mircea
    3-0
    Damian Mircea
  • Vass Alexander
    3-1
    Vecian Marius
  • Susan Mircea
    0-3
    Urian Nicusor
  • Andreica Daniel
    2-3
    Vass Sándor
  • Top 16
  • Garaz Mircea
    3-0
  • Damian Mircea
    3-2
    Tigaroi Florin
  • Vass Alexander
    3-0
    Barbuta Ioan
  • 0-3
    Vecian Marius
  • Susan Mircea
    3-0
  • Urian Nicusor
    3-2
    Tofeni Ovidiu
  • Vaduva Dan
    0-3
    Andreica Daniel
  • 0-3
    Vass Sándor
  • csoport: Felső: 6
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Tigaroi Florin
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Badescu Tudor
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Ticala Vasile
  • Tigaroi Florin
    3-1
    Badescu Tudor
  • Tigaroi Florin
    3-0
    Ticala Vasile
  • Badescu Tudor
    3-0
    Ticala Vasile
  • csoport: Felső: 5
  • Vass Alexander
    3-0
    Oniga Paul
  • Vass Alexander
    3-0
    Vaduva Dan
  • Vass Alexander
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • Oniga Paul
    2-3
    Vaduva Dan
  • Oniga Paul
    0-3
    Orban Marc Adrian
  • Vaduva Dan
    3-1
    Orban Marc Adrian
  • csoport: Felső: 4
  • Andreica Daniel
    0-3
    Vecian Marius
  • Andreica Daniel
    3-0
    Drimus Mihai
  • Andreica Daniel
    3-1
    Ispas Emil
  • Vecian Marius
    3-0
    Drimus Mihai
  • Vecian Marius
    2-3
    Ispas Emil
  • Drimus Mihai
    1-3
    Ispas Emil
  • csoport: Felső: 3
  • Susan Mircea
    3-0
    Damian Mircea
  • Susan Mircea
    3-1
    Piper Petru
  • Susan Mircea
    2-3
    Cir Florin
  • Damian Mircea
    3-1
    Piper Petru
  • Damian Mircea
    3-0
    Cir Florin
  • Piper Petru
    3-0
    Cir Florin
  • csoport: Felső: 2
  • Barbuta Ioan
    0-3
    Vass Sándor
  • Barbuta Ioan
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Szarvas Karoly
  • Vass Sándor
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Vass Sándor
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Suciu Sergiu
    0-3
    Szarvas Karoly
  • csoport: Felső: 1
  • Urian Nicusor
    1-3
    Garaz Mircea
  • Urian Nicusor
    3-1
    Luca Eugen
  • Urian Nicusor
    3-0
    Golban Nicolae
  • Garaz Mircea
    3-0
    Luca Eugen
  • Garaz Mircea
    3-2
    Golban Nicolae
  • Luca Eugen
    3-1
    Golban Nicolae
  • csoport: Alsó: 6
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Damian Mircea
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Faraian Alexandru
  • Tofeni Ovidiu
    3-1
    Drimus Mihai
  • Tofeni Ovidiu
    3-0
    Marian Ioan
  • Tofeni Ovidiu
    3-2
    Orban Marc Adrian
  • Damian Mircea
    3-1
    Faraian Alexandru
  • Damian Mircea
    3-1
    Drimus Mihai
  • Damian Mircea
    3-0
    Marian Ioan
  • Damian Mircea
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Drimus Mihai
  • Faraian Alexandru
    0-3
    Marian Ioan
  • Faraian Alexandru
    1-3
    Orban Marc Adrian
  • Drimus Mihai
    3-1
    Marian Ioan
  • Drimus Mihai
    3-0
    Orban Marc Adrian
  • Marian Ioan
    2-3
    Orban Marc Adrian
  • csoport: Alsó: 5
  • Piper Petru
    2-3
    Vass Sándor
  • Piper Petru
    3-1
    Ivascu Cosmin
  • Piper Petru
    3-0
    Balan Viorel
  • Piper Petru
    3-0
    Ispas Emil
  • Piper Petru
    2-3
    Vass Alexander
  • Vass Sándor
    3-0
    Ivascu Cosmin
  • Vass Sándor
    3-2
    Balan Viorel
  • Vass Sándor
    3-1
    Ispas Emil
  • Vass Sándor
    2-3
    Vass Alexander
  • Ivascu Cosmin
    0-3
    Balan Viorel
  • Ivascu Cosmin
    1-3
    Ispas Emil
  • Ivascu Cosmin
    0-3
    Vass Alexander
  • Balan Viorel
    2-3
    Ispas Emil
  • Balan Viorel
    1-3
    Vass Alexander
  • Ispas Emil
    1-3
    Vass Alexander
  • csoport: Alsó: 4
  • Andreica Daniel
    3-1
    Garaz Mircea
  • Andreica Daniel
    3-1
    Cir Florin
  • Andreica Daniel
    3-2
    Solyom Sandor
  • Andreica Daniel
    3-1
    Susman Dan
  • Andreica Daniel
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Garaz Mircea
    3-2
    Cir Florin
  • Garaz Mircea
    3-0
    Solyom Sandor
  • Garaz Mircea
    3-0
    Susman Dan
  • Garaz Mircea
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Cir Florin
    3-2
    Solyom Sandor
  • Cir Florin
    3-2
    Susman Dan
  • Cir Florin
    2-3
    Suciu Sergiu
  • Solyom Sandor
    0-3
    Susman Dan
  • Solyom Sandor
    3-1
    Suciu Sergiu
  • Susman Dan
    1-3
    Suciu Sergiu
  • csoport: Alsó: 3
  • Susan Mircea
    3-2
    Zavaski Ioan
  • Susan Mircea
    3-0
    Luca Eugen
  • Susan Mircea
    3-0
    Tigaroi Florin
  • Susan Mircea
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Susan Mircea
    3-0
    Bregar Dan
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Luca Eugen
  • Zavaski Ioan
    1-3
    Tigaroi Florin
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Szarvas Karoly
  • Zavaski Ioan
    3-2
    Bregar Dan
  • Luca Eugen
    0-3
    Tigaroi Florin
  • Luca Eugen
    3-0
    Szarvas Karoly
  • Luca Eugen
    3-1
    Bregar Dan
  • Tigaroi Florin
    3-2
    Szarvas Karoly
  • Tigaroi Florin
    3-0
    Bregar Dan
  • Szarvas Karoly
    3-1
    Bregar Dan
  • csoport: Alsó: 2
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Oniga Paul
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Golban Nicolae
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Hales Teodor
  • Barbuta Ioan
    3-2
    Badescu Tudor
  • Barbuta Ioan
    3-0
    Popa Decebal
  • Oniga Paul
    3-1
    Golban Nicolae
  • Oniga Paul
    3-0
    Hales Teodor
  • Oniga Paul
    3-0
    Badescu Tudor
  • Oniga Paul
    3-0
    Popa Decebal
  • Golban Nicolae
    3-0
    Hales Teodor
  • Golban Nicolae
    0-3
    Badescu Tudor
  • Golban Nicolae
    3-2
    Popa Decebal
  • Hales Teodor
    1-3
    Badescu Tudor
  • Hales Teodor
    2-3
    Popa Decebal
  • Badescu Tudor
    3-1
    Popa Decebal
  • csoport: Alsó: 1
  • Ticala Vasile
    0-3
    Vaduva Dan
  • Ticala Vasile
    2-3
    Vecian Marius
  • Ticala Vasile
    3-0
    Petrache Radu
  • Ticala Vasile
    3-1
    Ispan Stefan
  • Ticala Vasile
    0-3
    Urian Nicusor
  • Ticala Vasile
    3-0
    Farcas Mihnea
  • Vaduva Dan
    0-3
    Vecian Marius
  • Vaduva Dan
    3-2
    Petrache Radu
  • Vaduva Dan
    3-2
    Ispan Stefan
  • Vaduva Dan
    0-3
    Urian Nicusor
  • Vaduva Dan
    3-2
    Farcas Mihnea
  • Vecian Marius
    3-0
    Petrache Radu
  • Vecian Marius
    3-1
    Ispan Stefan
  • Vecian Marius
    0-3
    Urian Nicusor
  • Vecian Marius
    3-1
    Farcas Mihnea
  • Petrache Radu
    3-2
    Ispan Stefan
  • Petrache Radu
    0-3
    Urian Nicusor
  • Petrache Radu
    3-2
    Farcas Mihnea
  • Ispan Stefan
    0-3
    Urian Nicusor
  • Ispan Stefan
    3-2
    Farcas Mihnea
  • Urian Nicusor
    3-1
    Farcas Mihnea
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    Nyert
  • 1
    Ticala Vasile 
     
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    0-3
    3-0
    3
  • 2
    Vaduva Dan 
    3-0
     
    0-3
    3-2
    3-2
    0-3
    3-2
    4
  • 3
    Vecian Marius 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-1
    0-3
    3-1
    5
  • 4
    Petrache Radu 
    0-3
    2-3
    0-3
     
    3-2
    0-3
    3-2
    2
  • 5
    Ispan Stefan 
    1-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    1
  • 6
    Urian Nicusor 
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    3-1
    6
  • 7
    Farcas Mihnea 
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    5
  • 2
    Oniga Paul 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Golban Nicolae 
    0-3
    1-3
     
    3-0
    0-3
    3-2
    2
  • 4
    Hales Teodor 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    2-3
    0
  • 5
    Badescu Tudor 
    2-3
    0-3
    3-0
    3-1
     
    3-1
    3
  • 6
    Popa Decebal 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Susan Mircea 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Zavaski Ioan 
    2-3
     
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Luca Eugen 
    0-3
    3-1
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 4
    Tigaroi Florin 
    0-3
    3-1
    3-0
     
    3-2
    3-0
    4
  • 5
    Szarvas Karoly 
    0-3
    2-3
    0-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Bregar Dan 
    0-3
    2-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Andreica Daniel 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    5
  • 2
    Garaz Mircea 
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 3
    Cir Florin 
    1-3
    2-3
     
    3-2
    3-2
    2-3
    2
  • 4
    Solyom Sandor 
    2-3
    0-3
    2-3
     
    0-3
    3-1
    1
  • 5
    Susman Dan 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-0
     
    1-3
    1
  • 6
    Suciu Sergiu 
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Piper Petru 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    2-3
    3
  • 2
    Vass Sándor 
    3-2
     
    3-0
    3-2
    3-1
    2-3
    4
  • 3
    Ivascu Cosmin 
    1-3
    0-3
     
    0-3
    1-3
    0-3
    0
  • 4
    Balan Viorel 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    2-3
    1-3
    1
  • 5
    Ispas Emil 
    0-3
    1-3
    3-1
    3-2
     
    1-3
    2
  • 6
    Vass Alexander 
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
     
    5
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Tofeni Ovidiu 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    5
  • 2
    Damian Mircea 
    0-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Faraian Alexandru 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0-3
    1-3
    0
  • 4
    Drimus Mihai 
    1-3
    1-3
    3-1
     
    3-1
    3-0
    3
  • 5
    Marian Ioan 
    0-3
    0-3
    3-0
    1-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Orban Marc Adrian 
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Urian Nicusor 
     
    1-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Garaz Mircea 
    3-1
     
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Luca Eugen 
    1-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Golban Nicolae 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Barbuta Ioan 
     
    0-3
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Vass Sándor 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Suciu Sergiu 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 4
    Szarvas Karoly 
    2-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Susan Mircea 
     
    3-0
    3-1
    2-3
    2
  • 2
    Damian Mircea 
    0-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Piper Petru 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Cir Florin 
    3-2
    0-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Andreica Daniel 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Vecian Marius 
    3-0
     
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Drimus Mihai 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Ispas Emil 
    1-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Vass Alexander 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Oniga Paul 
    0-3
     
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    Vaduva Dan 
    0-3
    3-2
     
    3-1
    2
  • 4
    Orban Marc Adrian 
    1-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Tofeni Ovidiu 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Tigaroi Florin 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Badescu Tudor 
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Ticala Vasile 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók