Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Open

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Open

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Lazarea
Helyszín: Sala de Sport din Lazarea
Cím: Sala de Sport din Lazarea
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Migea Cornel
    3-1
    Tamas Szilárd
  • Top 4
  • Dénes Ferenc
    2-3
    Migea Cornel
  • Pădurariu Costel
    2-3
    Tamas Szilárd
  • Top 8
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Lakatos Zsolt
  • Pethő Mihály
    1-3
    Migea Cornel
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Timaru Ilie
  • Fazakas Attila
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Top 16
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Orosz Attila
  • Bokor Zoltán Jr
    1-3
    Lakatos Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    1-3
    Pethő Mihály
  • Migea Cornel
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Szakáli Csaba
    1-3
    Timaru Ilie
  • Fazakas Attila
    3-0
    Chibulcutean Bogdan
  • Tamas Szilárd
    3-2
    Poloțca Ștefan
  • Top 32
  • Dénes Ferenc
    3-0
  • Vera Esteban
    1-3
    Orosz Attila
  • Bokor Zoltán Jr
    3-0
    Vladoiu Gelu
  • 0-3
    Lakatos Zsolt
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
  • Pethő Mihály
    3-0
    Gecse Alpár
  • Migea Cornel
    3-0
    Sass Imre
  • 0-3
    Tókos Pál participant
  • Pădurariu Costel
    3-0
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Kincses József
    0-3
    Szakáli Csaba
  • 0-3
    Timaru Ilie
  • Fazakas Attila
    3-0
  • Chibulcutean Bogdan
    3-2
    Comsa Dan
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Antal Dénes
  • 0-3
    Poloțca Ștefan
  • csoport: Felső: 12
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Babics Tamas
  • Fancsali Kálmán
    1-3
    Gecse Alpár
  • Babics Tamas
    1-3
    Gecse Alpár
  • csoport: Felső: 11
  • Migea Cornel
    3-1
    Szántó Lajos
  • Migea Cornel
    1-3
    Kincses József
  • Szántó Lajos
    3-2
    Kincses József
  • csoport: Felső: 10
  • Comsa Dan
    3-2
    Orosz Attila
  • Comsa Dan
    3-0
    Bendris Nicu
  • Orosz Attila
    3-2
    Bendris Nicu
  • csoport: Felső: 9
  • László Levente
    1-3
    Tamas Szilárd
  • László Levente
    0-3
    Bokor Zoltán Jr
  • Tamas Szilárd
    0-3
    Bokor Zoltán Jr
  • csoport: Felső: 8
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Antal Dénes
  • Lakatos Zsolt
    3-0
    Májai Lehel
  • Antal Dénes
    3-2
    Májai Lehel
  • csoport: Felső: 7
  • Fazakas Attila
    3-0
    Beches Andrei
  • Fazakas Attila
    3-0
    Vera Esteban
  • Beches Andrei
    1-3
    Vera Esteban
  • csoport: Felső: 6
  • Sass Imre
    0-3
    Timaru Ilie
  • Sass Imre
    3-1
    Negrean Ioan
  • Timaru Ilie
    3-1
    Negrean Ioan
  • csoport: Felső: 5
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Barac Marius
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Barac Marius
    1-3
    Györfi Szabolcs
  • csoport: Felső: 4
  • participant Tókos Pál
    3-0
    Motorga Dorin
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Szakáli Csaba
  • Motorga Dorin
    0-3
    Szakáli Csaba
  • csoport: Felső: 3
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Pethő Mihály
  • Lovász Vilmos
    1-3
    Pethő Mihály
  • csoport: Felső: 2
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Toma Adrian
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Toma Adrian
    2-3
    Vladoiu Gelu
  • csoport: Felső: 1
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Urzica Ioan
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Chibulcutean Bogdan
  • Urzica Ioan
    0-3
    Chibulcutean Bogdan
  • csoport: Alsó: 9
  • László Levente
    3-1
    Pethő Mihály
  • László Levente
    3-0
    Szakáli Csaba
  • László Levente
    3-1
    Jánosi Attila
  • László Levente
    3-0
    Comsa Dan
  • László Levente
    3-0
    Popa Mircea
  • Pethő Mihály
    2-3
    Szakáli Csaba
  • Pethő Mihály
    3-2
    Jánosi Attila
  • Pethő Mihály
    1-3
    Comsa Dan
  • Pethő Mihály
    3-0
    Popa Mircea
  • Szakáli Csaba
    2-3
    Jánosi Attila
  • Szakáli Csaba
    3-2
    Comsa Dan
  • Szakáli Csaba
    2-3
    Popa Mircea
  • Jánosi Attila
    1-3
    Comsa Dan
  • Jánosi Attila
    2-3
    Popa Mircea
  • Comsa Dan
    3-1
    Popa Mircea
  • csoport: Alsó: 8
  • Migea Cornel
    2-3
    Lakatos Zsolt
  • Migea Cornel
    3-1
    Györfi Szabolcs
  • Migea Cornel
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Migea Cornel
    3-1
    Nistor Iosif
  • Migea Cornel
    3-0
    Weisz Zsófia
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Györfi Szabolcs
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Vladoiu Gelu
  • Lakatos Zsolt
    3-2
    Nistor Iosif
  • Lakatos Zsolt
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Györfi Szabolcs
    0-3
    Vladoiu Gelu
  • Györfi Szabolcs
    3-2
    Nistor Iosif
  • Györfi Szabolcs
    3-0
    Weisz Zsófia
  • Vladoiu Gelu
    3-1
    Nistor Iosif
  • Vladoiu Gelu
    3-1
    Weisz Zsófia
  • Nistor Iosif
    1-3
    Weisz Zsófia
  • csoport: Alsó: 7
  • Matei Mirel
    2-3
    Fazakas Attila
  • Matei Mirel
    0-3
    Negrean Ioan
  • Matei Mirel
    2-3
    Fancsali Kálmán
  • Matei Mirel
    3-1
    Pelaghie Ioan
  • Matei Mirel
    2-3
    Chibulcutean Bogdan
  • Fazakas Attila
    3-0
    Negrean Ioan
  • Fazakas Attila
    3-1
    Fancsali Kálmán
  • Fazakas Attila
    3-0
    Pelaghie Ioan
  • Fazakas Attila
    3-0
    Chibulcutean Bogdan
  • Negrean Ioan
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Negrean Ioan
    3-2
    Pelaghie Ioan
  • Negrean Ioan
    1-3
    Chibulcutean Bogdan
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Pelaghie Ioan
  • Fancsali Kálmán
    3-1
    Chibulcutean Bogdan
  • Pelaghie Ioan
    1-3
    Chibulcutean Bogdan
  • csoport: Alsó: 6
  • Persa Florin
    1-3
    Babics Tamas
  • Persa Florin
    3-0
    Farkas Bence
  • Persa Florin
    3-0
    Sass Imre
  • Persa Florin
    1-3
    Urzica Ioan
  • Persa Florin
    1-3
    Vera Esteban
  • Babics Tamas
    3-0
    Farkas Bence
  • Babics Tamas
    2-3
    Sass Imre
  • Babics Tamas
    3-2
    Urzica Ioan
  • Babics Tamas
    3-0
    Vera Esteban
  • Farkas Bence
    1-3
    Sass Imre
  • Farkas Bence
    1-3
    Urzica Ioan
  • Farkas Bence
    1-3
    Vera Esteban
  • Sass Imre
    3-2
    Urzica Ioan
  • Sass Imre
    3-1
    Vera Esteban
  • Urzica Ioan
    3-1
    Vera Esteban
  • csoport: Alsó: 5
  • Zakariás Szabolcs
    3-2
    Colcer Nicolae
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Májai Lehel
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Toma Adrian
  • Zakariás Szabolcs
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Zakariás Szabolcs
    3-1
    Szántó Lajos
  • Colcer Nicolae
    0-3
    Májai Lehel
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Toma Adrian
  • Colcer Nicolae
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • Colcer Nicolae
    2-3
    Szántó Lajos
  • Májai Lehel
    0-3
    Toma Adrian
  • Májai Lehel
    3-1
    Keresztes Zoltán
  • Májai Lehel
    1-3
    Szántó Lajos
  • Toma Adrian
    3-0
    Keresztes Zoltán
  • Toma Adrian
    1-3
    Szántó Lajos
  • Keresztes Zoltán
    0-3
    Szántó Lajos
  • csoport: Alsó: 4
  • Orosz Attila
    0-3
    Tókos Pál participant
  • Orosz Attila
    3-2
    Bokor Zoltán Jr
  • Orosz Attila
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Orosz Attila
    3-1
    Veres János
  • Orosz Attila
    3-1
    Lovász Vilmos
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Bokor Zoltán Jr
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Veres János
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Lovász Vilmos
  • Bokor Zoltán Jr
    3-2
    Kántor Imre Zoltán
  • Bokor Zoltán Jr
    3-1
    Veres János
  • Bokor Zoltán Jr
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Kántor Imre Zoltán
    3-1
    Veres János
  • Kántor Imre Zoltán
    2-3
    Lovász Vilmos
  • Veres János
    0-3
    Lovász Vilmos
  • csoport: Alsó: 3
  • Motorga Dorin
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Motorga Dorin
    0-3
    Tamas Szilárd
  • Motorga Dorin
    3-1
    Decean Darian
  • Motorga Dorin
    2-3
    Bartha Zsolt Attila
  • Motorga Dorin
    3-0
    Bendris Nicu
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Tamas Szilárd
  • Pădurariu Costel
    3-2
    Decean Darian
  • Pădurariu Costel
    3-0
    Bartha Zsolt Attila
  • Pădurariu Costel
    3-0
    Bendris Nicu
  • Tamas Szilárd
    3-2
    Decean Darian
  • Tamas Szilárd
    3-0
    Bartha Zsolt Attila
  • Tamas Szilárd
    3-1
    Bendris Nicu
  • Decean Darian
    3-1
    Bartha Zsolt Attila
  • Decean Darian
    2-3
    Bendris Nicu
  • Bartha Zsolt Attila
    2-3
    Bendris Nicu
  • csoport: Alsó: 2
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Fazakas Gergely
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Kincses József
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Antal Dénes
  • Poloțca Ștefan
    3-1
    Barac Marius
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Kincses József
  • Fazakas Gergely
    2-3
    Antal Dénes
  • Fazakas Gergely
    0-3
    Barac Marius
  • Kincses József
    1-3
    Antal Dénes
  • Kincses József
    2-3
    Barac Marius
  • Antal Dénes
    3-1
    Barac Marius
  • csoport: Alsó: 1
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Gecse Alpár
  • Dénes Ferenc
    3-2
    Beches Andrei
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Imecs F Attila
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Timaru Ilie
  • Gecse Alpár
    1-3
    Beches Andrei
  • Gecse Alpár
    3-0
    Imecs F Attila
  • Gecse Alpár
    1-3
    Timaru Ilie
  • Beches Andrei
    0-3
    Imecs F Attila
  • Beches Andrei
    3-1
    Timaru Ilie
  • Imecs F Attila
    2-3
    Timaru Ilie
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Gecse Alpár 
    0-3
     
    1-3
    3-0
    1-3
    1
  • 3
    Beches Andrei 
    2-3
    3-1
     
    0-3
    3-1
    2
  • 4
    Imecs F Attila 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 5
    Timaru Ilie 
    0-3
    3-1
    1-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 2
    Fazakas Gergely 
    0-3
     
    2-3
    2-3
    0-3
    0
  • 3
    Kincses József 
    0-3
    3-2
     
    1-3
    2-3
    1
  • 4
    Antal Dénes 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    3-1
    3
  • 5
    Barac Marius 
    1-3
    3-0
    3-2
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Motorga Dorin 
     
    3-1
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
  • 2
    Pădurariu Costel 
    1-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Tamas Szilárd 
    3-0
    1-3
     
    3-2
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Decean Darian 
    1-3
    2-3
    2-3
     
    3-1
    2-3
    1
  • 5
    Bartha Zsolt Attila 
    3-2
    0-3
    0-3
    1-3
     
    2-3
    1
  • 6
    Bendris Nicu 
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Orosz Attila 
     
    0-3
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Tókos Pál 
    3-0
     
    3-1
    3-2
    3-1
    3-1
    5
  • 3
    Bokor Zoltán Jr 
    2-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Kántor Imre Zoltán 
    3-0
    2-3
    2-3
     
    3-1
    2-3
    2
  • 5
    Veres János 
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Lovász Vilmos 
    1-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
     
    3
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Zakariás Szabolcs 
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    5
  • 2
    Colcer Nicolae 
    2-3
     
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
  • 3
    Májai Lehel 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    3-1
    1-3
    2
  • 4
    Toma Adrian 
    1-3
    3-1
    3-0
     
    3-0
    1-3
    3
  • 5
    Keresztes Zoltán 
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Szántó Lajos 
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Persa Florin 
     
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    1-3
    2
  • 2
    Babics Tamas 
    3-1
     
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
  • 3
    Farkas Bence 
    0-3
    0-3
     
    1-3
    1-3
    1-3
    0
  • 4
    Sass Imre 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    3-2
    3-1
    4
  • 5
    Urzica Ioan 
    3-1
    2-3
    3-1
    2-3
     
    3-1
    3
  • 6
    Vera Esteban 
    3-1
    0-3
    3-1
    1-3
    1-3
     
    2
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Matei Mirel 
     
    2-3
    0-3
    2-3
    3-1
    2-3
    1
  • 2
    Fazakas Attila 
    3-2
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Negrean Ioan 
    3-0
    0-3
     
    0-3
    3-2
    1-3
    2
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    3-2
    1-3
    3-0
     
    2-3
    3-1
    3
  • 5
    Pelaghie Ioan 
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1-3
    1
  • 6
    Chibulcutean Bogdan 
    3-2
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
     
    3
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Migea Cornel 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Lakatos Zsolt 
    3-2
     
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    5
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    1-3
    2-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Vladoiu Gelu 
    1-3
    2-3
    3-0
     
    3-1
    3-1
    3
  • 5
    Nistor Iosif 
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Weisz Zsófia 
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    László Levente 
     
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Pethő Mihály 
    1-3
     
    2-3
    3-2
    1-3
    3-0
    2
  • 3
    Szakáli Csaba 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    3-2
    2-3
    2
  • 4
    Jánosi Attila 
    1-3
    2-3
    3-2
     
    1-3
    2-3
    1
  • 5
    Comsa Dan 
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
     
    3-1
    3
  • 6
    Popa Mircea 
    0-3
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Urzica Ioan 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Chibulcutean Bogdan 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Toma Adrian 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Vladoiu Gelu 
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Pădurariu Costel 
     
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Lovász Vilmos 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Pethő Mihály 
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Tókos Pál 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Motorga Dorin 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Szakáli Csaba 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Zakariás Szabolcs 
     
    3-1
    3-2
    2
  • 2
    Barac Marius 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Györfi Szabolcs 
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Sass Imre 
     
    0-3
    3-1
    1
  • 2
    Timaru Ilie 
    3-0
     
    3-1
    2
  • 3
    Negrean Ioan 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Fazakas Attila 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Beches Andrei 
    0-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Vera Esteban 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Lakatos Zsolt 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Antal Dénes 
    2-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Májai Lehel 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    László Levente 
     
    1-3
    0-3
    0
  • 2
    Tamas Szilárd 
    3-1
     
    0-3
    1
  • 3
    Bokor Zoltán Jr 
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Comsa Dan 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Orosz Attila 
    2-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Bendris Nicu 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Migea Cornel 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Szántó Lajos 
    1-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Kincses József 
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Fancsali Kálmán 
     
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Babics Tamas 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Gecse Alpár 
    3-1
    3-1
     
    2
Támogatók