Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Incepatori

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Incepatori

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Lazarea
Helyszín: Sala de Sport din Lazarea
Cím: Sala de Sport din Lazarea
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Ionita Adrian 1  
     
     
     
     
  • Bordás László 3  
    Bordás László 2  
     
     
     
  • Pap Gyula 3  
    Pap Gyula 3  
     
     
     
  • Antal Dászkel József 2  
     
    Pap Gyula 1  
     
     
  • Bartos Csongor 1  
     
    Sterczer Zalán 3  
     
     
  • Korodi Csaba 3  
    Korodi Csaba 0  
     
     
     
  • Sterczer Zalán 3  
    Sterczer Zalán 3  
     
     
     
  • Elekes Levente 0  
     
     
    Sterczer Zalán 3  
    Sterczer Zalán  
  • Raduly Marius 3  
     
     
    Miklos Botond 0  
     
  • Csíki János 2  
    Raduly Marius 0  
     
     
     
  • Gita Dan 1  
    Ambrus Zoltan 3  
     
     
     
  • Ambrus Zoltan 3  
     
    Ambrus Zoltan 2  
     
     
  • Miklos Botond 3  
     
    Miklos Botond 3  
     
     
  • Antal Csaba 0  
    Miklos Botond 3  
     
     
     
  • Malene Petru 1  
    Olah Ignac 1  
     
     
     
  • Olah Ignac 3  
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Sterczer Zalán
    10-1-0
    30-8
    30
  • 2.
    Miklos Botond
    9-2-0
    28-15
    27
  • 3.
    Ambrus Zoltan
    9-1-0
    29-13
    27
  • 4.
    Pap Gyula
    6-4-0
    19-19
    18
  • 5.
    Olah Ignac
    8-1-0
    25-5
    24
  • 6.
    Raduly Marius
    6-3-0
    20-11
    18
  • 7.
    Bordás László
    5-4-0
    20-16
    15
  • 8.
    Korodi Csaba
    5-4-0
    19-16
    15
  • 9.
    Elekes Levente
    6-2-0
    18-10
    18
  • 10.
    Ionita Adrian
    6-1-0
    19-7
    18
  • 11.
    Antal Dászkel József
    6-2-0
    21-9
    18
  • 12.
    Antal Csaba
    5-3-0
    17-12
    15
  • 13.
    Gita Dan
    5-3-0
    18-9
    15
  • 14.
    Malene Petru
    4-4-0
    13-14
    12
  • 15.
    Bartos Csongor
    4-3-0
    15-12
    12
  • 16.
    Csíki János
    3-5-0
    13-15
    9
  • 17.
    Cserei Gabor
    4-3-0
    15-12
    12
  • 18.
    Angi Zoltán
    3-4-0
    14-13
    9
  • 19.
    Gergely István
    3-4-0
    12-15
    9
  • 20.
    Ferenczi Robert
    2-4-0
    9-15
    6
  • 21.
    Isar Raluca
    2-5-0
    9-15
    6
  • 22.
    Bokor Zoltán
    2-5-0
    11-18
    6
  • 23.
    Movileanu Adrian
    2-5-0
    11-18
    6
  • 24.
    Kopacz András
    2-4-0
    8-16
    6
  • 25.
    Canea Kocsis Abigél
    2-3-0
    7-11
    6
  • 26.
    Benedek Alex
    2-3-0
    8-10
    6
  • 27.
    Petra Ioan
    1-4-0
    9-12
    3
  • 28.
    Birtalan Hunor
    1-4-0
    3-12
    3
  • 29.
    Vass Péter
    1-4-0
    7-12
    3
  • 30.
    Illyés Elemér
    0-5-0
    0-15
    0
  • 31.
    Nagy Árpád
    0-5-0
    0-15
    0
  • 32.
    Jakab Szabolcs
    0-4-0
    5-12
    0
  • 33.
    Andras Imre
    0-5-0
    2-15
    0
  • 34.
    Czimbalmos Gyula
    0-5-0
    3-15
    0
  • 35.
    Porojan Madalin
    0-5-0
    0-15
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Antal Dászkel József
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Antal Csaba
    1-1-0
    5-4
    3
  • Kopacz András
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Miklos Botond
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Pap Gyula
    1-1-0
    3-4
    3
  • Cserei Gabor
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Ambrus Zoltan
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Korodi Csaba
    1-1-0
    5-5
    3
  • Bokor Zoltán
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 1.
    Bartos Csongor
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Gita Dan
    1-1-0
    4-3
    3
  • Isar Raluca
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Elekes Levente
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Csíki János
    1-1-0
    3-3
    3
  • Ferenczi Robert
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Raduly Marius
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Sterczer Zalán
    1-1-0
    3-3
    3
  • Movileanu Adrian
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Olah Ignac
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Bordás László
    1-1-0
    3-4
    3
  • Gergely István
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Ionita Adrian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Malene Petru
    1-1-0
    3-3
    3
  • Angi Zoltán
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Ambrus Zoltan
    5-0-0
    15-6
    15
  • 2.
    Miklos Botond
    4-1-0
    13-8
    12
  • 3.
    Gergely István
    3-2-0
    11-9
    9
  • 4.
    Movileanu Adrian
    2-3-0
    11-12
    6
  • Petra Ioan
    1-4-0
    9-12
    3
  • Czimbalmos Gyula
    0-5-0
    3-15
    0
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Gita Dan
    4-1-0
    13-3
    12
  • 2.
    Antal Csaba
    4-1-0
    12-5
    12
  • 3.
    Malene Petru
    3-2-0
    9-8
    9
  • 4.
    Csíki János
    2-3-0
    8-9
    6
  • Benedek Alex
    2-3-0
    8-10
    6
  • Illyés Elemér
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 4
  • 2.
    Elekes Levente
    4-1-0
    12-7
    12
  • 1.
    Antal Dászkel József
    4-1-0
    13-4
    12
  • 3.
    Angi Zoltán
    3-2-0
    12-7
    9
  • 4.
    Isar Raluca
    2-3-0
    9-9
    6
  • Canea Kocsis Abigél
    2-3-0
    7-11
    6
  • Porojan Madalin
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Sterczer Zalán
    5-0-0
    15-4
    15
  • 2.
    Cserei Gabor
    4-1-0
    13-6
    12
  • 3.
    Bordás László
    3-2-0
    12-8
    9
  • 4.
    Bokor Zoltán
    2-3-0
    8-12
    6
  • Vass Péter
    1-4-0
    7-12
    3
  • Andras Imre
    0-5-0
    2-15
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Olah Ignac
    5-0-0
    15-1
    15
  • 3.
    Korodi Csaba
    3-2-0
    11-7
    9
  • 2.
    Raduly Marius
    3-2-0
    11-6
    9
  • 4.
    Pap Gyula
    3-2-0
    9-8
    9
  • Birtalan Hunor
    1-4-0
    3-12
    3
  • Nagy Árpád
    0-5-0
    0-15
    0
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Ionita Adrian
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Ferenczi Robert
    2-2-0
    9-9
    6
  • 3.
    Bartos Csongor
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Kopacz András
    2-2-0
    7-10
    6
  • Jakab Szabolcs
    0-4-0
    5-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Miklos Botond
  • Top 4
  • Pap Gyula
    1-3
    Sterczer Zalán
  • Ambrus Zoltan
    2-3
    Miklos Botond
  • Top 8
  • Bordás László
    2-3
    Pap Gyula
  • Korodi Csaba
    0-3
    Sterczer Zalán
  • Raduly Marius
    0-3
    Ambrus Zoltan
  • Miklos Botond
    3-1
    Olah Ignac
  • Top 16
  • Ionita Adrian
    1-3
    Bordás László
  • Pap Gyula
    3-2
    Antal Dászkel József
  • Bartos Csongor
    1-3
    Korodi Csaba
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Elekes Levente
  • Raduly Marius
    3-2
    Csíki János
  • Gita Dan
    1-3
    Ambrus Zoltan
  • Miklos Botond
    3-0
    Antal Csaba
  • Malene Petru
    1-3
    Olah Ignac
  • csoport: Felső: 8
  • Antal Csaba
    2-3
    Antal Dászkel József
  • Antal Csaba
    3-1
    Kopacz András
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Kopacz András
  • csoport: Felső: 7
  • Miklos Botond
    3-1
    Cserei Gabor
  • Miklos Botond
    3-0
    Pap Gyula
  • Cserei Gabor
    1-3
    Pap Gyula
  • csoport: Felső: 6
  • Ambrus Zoltan
    3-2
    Korodi Csaba
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Bokor Zoltán
  • Korodi Csaba
    3-2
    Bokor Zoltán
  • csoport: Felső: 5
  • Gita Dan
    1-3
    Bartos Csongor
  • Gita Dan
    3-0
    Isar Raluca
  • Bartos Csongor
    3-0
    Isar Raluca
  • csoport: Felső: 4
  • Elekes Levente
    3-0
    Ferenczi Robert
  • Elekes Levente
    3-0
    Csíki János
  • Ferenczi Robert
    0-3
    Csíki János
  • csoport: Felső: 3
  • Sterczer Zalán
    0-3
    Raduly Marius
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Raduly Marius
    3-0
    Movileanu Adrian
  • csoport: Felső: 2
  • Olah Ignac
    3-0
    Bordás László
  • Olah Ignac
    3-0
    Gergely István
  • Bordás László
    3-1
    Gergely István
  • csoport: Felső: 1
  • Ionita Adrian
    3-2
    Angi Zoltán
  • Ionita Adrian
    3-0
    Malene Petru
  • Angi Zoltán
    0-3
    Malene Petru
  • csoport: Alsó: 6
  • Ambrus Zoltan
    3-0
    Gergely István
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Miklos Botond
  • Ambrus Zoltan
    3-2
    Petra Ioan
  • Ambrus Zoltan
    3-2
    Movileanu Adrian
  • Ambrus Zoltan
    3-1
    Czimbalmos Gyula
  • Gergely István
    2-3
    Miklos Botond
  • Gergely István
    3-2
    Petra Ioan
  • Gergely István
    3-1
    Movileanu Adrian
  • Gergely István
    3-0
    Czimbalmos Gyula
  • Miklos Botond
    3-1
    Petra Ioan
  • Miklos Botond
    3-2
    Movileanu Adrian
  • Miklos Botond
    3-0
    Czimbalmos Gyula
  • Petra Ioan
    1-3
    Movileanu Adrian
  • Petra Ioan
    3-0
    Czimbalmos Gyula
  • Movileanu Adrian
    3-2
    Czimbalmos Gyula
  • csoport: Alsó: 5
  • Malene Petru
    0-3
    Gita Dan
  • Malene Petru
    3-1
    Csíki János
  • Malene Petru
    3-1
    Benedek Alex
  • Malene Petru
    3-0
    Illyés Elemér
  • Malene Petru
    0-3
    Antal Csaba
  • Gita Dan
    3-0
    Csíki János
  • Gita Dan
    1-3
    Benedek Alex
  • Gita Dan
    3-0
    Illyés Elemér
  • Gita Dan
    3-0
    Antal Csaba
  • Csíki János
    3-0
    Benedek Alex
  • Csíki János
    3-0
    Illyés Elemér
  • Csíki János
    1-3
    Antal Csaba
  • Benedek Alex
    3-0
    Illyés Elemér
  • Benedek Alex
    1-3
    Antal Csaba
  • Illyés Elemér
    0-3
    Antal Csaba
  • csoport: Alsó: 4
  • Antal Dászkel József
    3-1
    Angi Zoltán
  • Antal Dászkel József
    1-3
    Elekes Levente
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Canea Kocsis Abigél
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Isar Raluca
  • Antal Dászkel József
    3-0
    Porojan Madalin
  • Angi Zoltán
    3-0
    Elekes Levente
  • Angi Zoltán
    2-3
    Canea Kocsis Abigél
  • Angi Zoltán
    3-1
    Isar Raluca
  • Angi Zoltán
    3-0
    Porojan Madalin
  • Elekes Levente
    3-1
    Canea Kocsis Abigél
  • Elekes Levente
    3-2
    Isar Raluca
  • Elekes Levente
    3-0
    Porojan Madalin
  • Canea Kocsis Abigél
    0-3
    Isar Raluca
  • Canea Kocsis Abigél
    3-0
    Porojan Madalin
  • Isar Raluca
    3-0
    Porojan Madalin
  • csoport: Alsó: 3
  • Sterczer Zalán
    3-1
    Bordás László
  • Sterczer Zalán
    3-1
    Cserei Gabor
  • Sterczer Zalán
    3-2
    Vass Péter
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Andras Imre
  • Sterczer Zalán
    3-0
    Bokor Zoltán
  • Bordás László
    2-3
    Cserei Gabor
  • Bordás László
    3-0
    Vass Péter
  • Bordás László
    3-1
    Andras Imre
  • Bordás László
    3-1
    Bokor Zoltán
  • Cserei Gabor
    3-0
    Vass Péter
  • Cserei Gabor
    3-0
    Andras Imre
  • Cserei Gabor
    3-1
    Bokor Zoltán
  • Vass Péter
    3-0
    Andras Imre
  • Vass Péter
    2-3
    Bokor Zoltán
  • Andras Imre
    1-3
    Bokor Zoltán
  • csoport: Alsó: 2
  • Raduly Marius
    1-3
    Olah Ignac
  • Raduly Marius
    1-3
    Korodi Csaba
  • Raduly Marius
    3-0
    Pap Gyula
  • Raduly Marius
    3-0
    Nagy Árpád
  • Raduly Marius
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Olah Ignac
    3-0
    Korodi Csaba
  • Olah Ignac
    3-0
    Pap Gyula
  • Olah Ignac
    3-0
    Nagy Árpád
  • Olah Ignac
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Korodi Csaba
    2-3
    Pap Gyula
  • Korodi Csaba
    3-0
    Nagy Árpád
  • Korodi Csaba
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Pap Gyula
    3-0
    Nagy Árpád
  • Pap Gyula
    3-0
    Birtalan Hunor
  • Nagy Árpád
    0-3
    Birtalan Hunor
  • csoport: Alsó: 1
  • Ionita Adrian
    3-0
    Jakab Szabolcs
  • Ionita Adrian
    3-0
    Bartos Csongor
  • Ionita Adrian
    3-1
    Ferenczi Robert
  • Ionita Adrian
    3-1
    Kopacz András
  • Jakab Szabolcs
    2-3
    Bartos Csongor
  • Jakab Szabolcs
    1-3
    Ferenczi Robert
  • Jakab Szabolcs
    2-3
    Kopacz András
  • Bartos Csongor
    2-3
    Ferenczi Robert
  • Bartos Csongor
    3-0
    Kopacz András
  • Ferenczi Robert
    2-3
    Kopacz András
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ionita Adrian 
     
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Jakab Szabolcs 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    Bartos Csongor 
    0-3
    3-2
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Ferenczi Robert 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    2-3
    2
  • 5
    Kopacz András 
    1-3
    3-2
    0-3
    3-2
     
    2
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Raduly Marius 
     
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Olah Ignac 
    3-1
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Korodi Csaba 
    3-1
    0-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Pap Gyula 
    0-3
    0-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Nagy Árpád 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Birtalan Hunor 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Sterczer Zalán 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Bordás László 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Cserei Gabor 
    1-3
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-1
    4
  • 4
    Vass Péter 
    2-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 5
    Andras Imre 
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Bokor Zoltán 
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Antal Dászkel József 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Angi Zoltán 
    1-3
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Elekes Levente 
    3-1
    0-3
     
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Canea Kocsis Abigél 
    0-3
    3-2
    1-3
     
    0-3
    3-0
    2
  • 5
    Isar Raluca 
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
     
    3-0
    2
  • 6
    Porojan Madalin 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Malene Petru 
     
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    0-3
    3
  • 2
    Gita Dan 
    3-0
     
    3-0
    1-3
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Csíki János 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 4
    Benedek Alex 
    1-3
    3-1
    0-3
     
    3-0
    1-3
    2
  • 5
    Illyés Elemér 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Antal Csaba 
    3-0
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Ambrus Zoltan 
     
    3-0
    3-1
    3-2
    3-2
    3-1
    5
  • 2
    Gergely István 
    0-3
     
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Miklos Botond 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3-2
    3-0
    4
  • 4
    Petra Ioan 
    2-3
    2-3
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 5
    Movileanu Adrian 
    2-3
    1-3
    2-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 6
    Czimbalmos Gyula 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ionita Adrian 
     
    3-2
    3-0
    2
  • 2
    Angi Zoltán 
    2-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Malene Petru 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Olah Ignac 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Bordás László 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Gergely István 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Sterczer Zalán 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Raduly Marius 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Movileanu Adrian 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Elekes Levente 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Ferenczi Robert 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Csíki János 
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gita Dan 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Bartos Csongor 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Isar Raluca 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ambrus Zoltan 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Korodi Csaba 
    2-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Bokor Zoltán 
    1-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Miklos Botond 
     
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Cserei Gabor 
    1-3
     
    1-3
    0
  • 3
    Pap Gyula 
    0-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Antal Csaba 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Antal Dászkel József 
    3-2
     
    3-0
    2
  • 3
    Kopacz András 
    1-3
    0-3
     
    0
Támogatók