Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Elite

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Elite

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Elite

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Lazarea
Helyszín: Sala de Sport din Lazarea
Cím: Sala de Sport din Lazarea
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00
Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
     
  • Daneliuc Gabi 0  
    Moldován Horváth Csaba 3  
     
     
  • Incze Levente 3  
    Incze Levente 0  
     
     
  • Molnár Tihamér 1  
     
    Moldován Horváth Csaba 3  
    Moldován Horváth Csaba  
  • Govoreanu Florin 1  
     
    Bardocz Szilárd 0  
     
  • Bardocz Szilárd 3  
    Bardocz Szilárd 3  
     
     
  • Boeriu Cezara 1  
    Farkas Gábor 0  
     
     
  • Farkas Gábor 3  
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    9-0-0
    27-4
    27
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    5-3-0
    17-13
    15
  • 3.
    Farkas Gábor
    7-1-0
    21-7
    21
  • 4.
    Incze Levente
    3-5-0
    15-17
    9
  • 5.
    Govoreanu Florin
    5-2-0
    18-8
    15
  • 6.
    Molnár Tihamér
    4-3-0
    14-15
    12
  • 7.
    Boeriu Cezara
    3-4-0
    12-18
    9
  • 8.
    Daneliuc Gabi
    2-5-0
    11-19
    6
  • 9.
    Zidar Victor
    2-3-0
    8-10
    6
  • 10.
    Hutanu Alin
    1-5-0
    9-17
    3
  • 11.
    Erdos Ferenc
    1-4-0
    6-14
    3
  • 12.
    Irsai István
    1-4-0
    7-13
    3
  • 13.
    Ambrus Szilárd
    1-3-0
    5-11
    3
  • 14.
    Carpaci Alexandru
    1-3-0
    6-10
    3
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Molnár Tihamér
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    1-1-0
    4-4
    3
  • Hutanu Alin
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Govoreanu Florin
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Incze Levente
    1-1-0
    3-3
    3
  • Zidar Victor
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Farkas Gábor
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Daneliuc Gabi
    1-1-0
    3-5
    3
  • Erdos Ferenc
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Boeriu Cezara
    1-1-0
    3-5
    3
  • Irsai István
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Zidar Victor
    2-1-0
    8-4
    6
  • 2.
    Bardocz Szilárd
    2-1-0
    7-5
    6
  • 3.
    Irsai István
    1-2-0
    5-7
    3
  • 4.
    Erdos Ferenc
    1-2-0
    4-8
    3
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Farkas Gábor
    4-0-0
    12-3
    12
  • 2.
    Molnár Tihamér
    2-2-0
    7-9
    6
  • 3.
    Boeriu Cezara
    2-2-0
    8-10
    6
  • 4.
    Incze Levente
    1-3-0
    9-10
    3
  • Carpaci Alexandru
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Moldován Horváth Csaba
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Govoreanu Florin
    3-1-0
    11-5
    9
  • 4.
    Hutanu Alin
    1-3-0
    6-11
    3
  • 3.
    Daneliuc Gabi
    1-3-0
    8-11
    3
  • Ambrus Szilárd
    1-3-0
    5-11
    3
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Bardocz Szilárd
  • Top 4
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Incze Levente
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Farkas Gábor
  • Top 8
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Incze Levente
    3-1
    Molnár Tihamér
  • Govoreanu Florin
    1-3
    Bardocz Szilárd
  • Boeriu Cezara
    1-3
    Farkas Gábor
  • csoport: Felső: 4
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Bardocz Szilárd
    3-1
    Hutanu Alin
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Hutanu Alin
  • csoport: Felső: 3
  • Zidar Victor
    0-3
    Govoreanu Florin
  • Zidar Victor
    0-3
    Incze Levente
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Incze Levente
  • csoport: Felső: 2
  • Farkas Gábor
    3-0
    Daneliuc Gabi
  • Farkas Gábor
    3-0
    Erdos Ferenc
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Erdos Ferenc
  • csoport: Felső: 1
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Boeriu Cezara
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Irsai István
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Irsai István
  • csoport: Alsó: 3
  • Bardocz Szilárd
    3-0
    Erdos Ferenc
  • Bardocz Szilárd
    3-2
    Irsai István
  • Bardocz Szilárd
    1-3
    Zidar Victor
  • Erdos Ferenc
    1-3
    Irsai István
  • Erdos Ferenc
    3-2
    Zidar Victor
  • Irsai István
    0-3
    Zidar Victor
  • csoport: Alsó: 2
  • Farkas Gábor
    3-1
    Boeriu Cezara
  • Farkas Gábor
    3-0
    Molnár Tihamér
  • Farkas Gábor
    3-0
    Carpaci Alexandru
  • Farkas Gábor
    3-2
    Incze Levente
  • Boeriu Cezara
    1-3
    Molnár Tihamér
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Carpaci Alexandru
  • Boeriu Cezara
    3-2
    Incze Levente
  • Molnár Tihamér
    1-3
    Carpaci Alexandru
  • Molnár Tihamér
    3-2
    Incze Levente
  • Carpaci Alexandru
    1-3
    Incze Levente
  • csoport: Alsó: 1
  • Moldován Horváth Csaba
    3-2
    Govoreanu Florin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Daneliuc Gabi
  • Moldován Horváth Csaba
    3-1
    Hutanu Alin
  • Moldován Horváth Csaba
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Govoreanu Florin
    3-2
    Daneliuc Gabi
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Hutanu Alin
  • Govoreanu Florin
    3-0
    Ambrus Szilárd
  • Daneliuc Gabi
    2-3
    Hutanu Alin
  • Daneliuc Gabi
    3-2
    Ambrus Szilárd
  • Hutanu Alin
    2-3
    Ambrus Szilárd
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Govoreanu Florin 
    2-3
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Daneliuc Gabi 
    1-3
    2-3
     
    2-3
    3-2
    1
  • 4
    Hutanu Alin 
    1-3
    0-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 5
    Ambrus Szilárd 
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Boeriu Cezara 
    1-3
     
    1-3
    3-2
    3-2
    2
  • 3
    Molnár Tihamér 
    0-3
    3-1
     
    1-3
    3-2
    2
  • 4
    Carpaci Alexandru 
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1-3
    1
  • 5
    Incze Levente 
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    3-0
    3-2
    1-3
    2
  • 2
    Erdos Ferenc 
    0-3
     
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Irsai István 
    2-3
    3-1
     
    0-3
    1
  • 4
    Zidar Victor 
    3-1
    2-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Moldován Horváth Csaba 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Boeriu Cezara 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Irsai István 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Farkas Gábor 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Daneliuc Gabi 
    0-3
     
    3-2
    1
  • 3
    Erdos Ferenc 
    0-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Zidar Victor 
     
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Govoreanu Florin 
    3-0
     
    3-0
    2
  • 3
    Incze Levente 
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bardocz Szilárd 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Molnár Tihamér 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Hutanu Alin 
    1-3
    2-3
     
    0
Támogatók