Oldalunk sütiket használ a jobb működés érdekében. Amennyiben itt marad az oldalon, vagy bezárja ezt a figyelmeztetést, Ön elfogadja ezt.

Elfogadom
Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Avansati

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Avansati

Turneu A+ Regional - Lazarea - 2019 - Avansati

Ország: Románia Város: Lazarea Helyszín: Sala de Sport din Lazarea Cím: Sala de Sport din Lazarea
Kezdés időpontja: September 07, 2019, 08:00 Befejezés időpontja: September 07, 2019, 21:00
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Bálint Gábor
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • csoport: 1
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Bedő József
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Geréd Ferenc
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Sabau Mircea
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Pop Sabin
  • Bedő József
    1-3
    Geréd Ferenc
  • Bedő József
    3-0
    Sabau Mircea
  • Bedő József
    3-1
    Pop Sabin
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Sabau Mircea
  • Geréd Ferenc
    3-0
    Pop Sabin
  • Sabau Mircea
    3-2
    Pop Sabin
  • csoport: 2
  • Radu Constantin
    3-0
    Imecs F Attila
  • Radu Constantin
    0-3
    Raduly Ovidiu
  • Radu Constantin
    3-0
    Nagy Attila
  • Radu Constantin
    3-0
    Péter László
  • Imecs F Attila
    0-3
    Raduly Ovidiu
  • Imecs F Attila
    1-3
    Nagy Attila
  • Imecs F Attila
    3-0
    Péter László
  • Raduly Ovidiu
    0-3
    Nagy Attila
  • Raduly Ovidiu
    3-2
    Péter László
  • Nagy Attila
    1-3
    Péter László
  • csoport: 3
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Kovács Eduárd
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Benyovszki Béla
  • Losonczi Dénes
    2-3
    Csurulya Gyula
  • Losonczi Dénes
    1-3
    Lupescu Nicolae
  • Losonczi Dénes
    3-1
    Vizoli Alexandru
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Kovács Eduárd
    1-3
    Csurulya Gyula
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Lupescu Nicolae
  • Kovács Eduárd
    3-0
    Vizoli Alexandru
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Csurulya Gyula
  • Benyovszki Béla
    3-2
    Lupescu Nicolae
  • Benyovszki Béla
    3-0
    Vizoli Alexandru
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Lupescu Nicolae
  • Csurulya Gyula
    3-2
    Vizoli Alexandru
  • Lupescu Nicolae
    3-0
    Vizoli Alexandru
  • csoport: 4
  • Bozosan Petre
    3-1
    Héja Zoltán
  • Bozosan Petre
    1-3
    Demeter Arpad
  • Bozosan Petre
    3-1
    Nandrean Dan
  • Bozosan Petre
    3-0
    Movileanu Neculae
  • Bozosan Petre
    3-1
    Birtalan Bence
  • Héja Zoltán
    3-0
    Demeter Arpad
  • Héja Zoltán
    3-0
    Nandrean Dan
  • Héja Zoltán
    3-2
    Movileanu Neculae
  • Héja Zoltán
    3-2
    Birtalan Bence
  • Demeter Arpad
    3-1
    Nandrean Dan
  • Demeter Arpad
    2-3
    Movileanu Neculae
  • Demeter Arpad
    3-0
    Birtalan Bence
  • Nandrean Dan
    3-1
    Movileanu Neculae
  • Nandrean Dan
    1-3
    Birtalan Bence
  • Movileanu Neculae
    2-3
    Birtalan Bence
  • csoport: 5
  • Bartha István Zsolt
    0-3
    Manitiu Florin
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Simo Jozsef Tibor
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Megyes Andras
  • Bartha István Zsolt
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Toma Dan
  • Manitiu Florin
    3-0
    Simo Jozsef Tibor
  • Manitiu Florin
    3-1
    Megyes Andras
  • Manitiu Florin
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Manitiu Florin
    3-0
    Toma Dan
  • Simo Jozsef Tibor
    3-2
    Megyes Andras
  • Simo Jozsef Tibor
    3-1
    Bardocz Ferenc
  • Simo Jozsef Tibor
    0-3
    Toma Dan
  • Megyes Andras
    0-3
    Bardocz Ferenc
  • Megyes Andras
    1-3
    Toma Dan
  • Bardocz Ferenc
    3-2
    Toma Dan
  • csoport: 6
  • Bucur Alin Adrian
    3-2
    Birtalan Levente
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Bucur Alin Adrian
    1-3
    Bálint Gábor
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Mandru Aurel
  • Bucur Alin Adrian
    3-0
    Kelemen Miklós
  • Birtalan Levente
    1-3
    Lőrincz Zoltán
  • Birtalan Levente
    1-3
    Bálint Gábor
  • Birtalan Levente
    2-3
    Mandru Aurel
  • Birtalan Levente
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Lőrincz Zoltán
    1-3
    Bálint Gábor
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Mandru Aurel
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Kelemen Miklós
  • Bálint Gábor
    3-0
    Mandru Aurel
  • Bálint Gábor
    3-2
    Kelemen Miklós
  • Mandru Aurel
    3-0
    Kelemen Miklós
  • csoport: 7
  • Vajda Ernő
    3-1
    Canea Kocsis András
  • Vajda Ernő
    3-1
    Veress Árpád
  • Vajda Ernő
    3-1
    Pasca Lucian
  • Vajda Ernő
    3-0
    Mindru Marin
  • Vajda Ernő
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Veress Árpád
  • Canea Kocsis András
    3-1
    Pasca Lucian
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Mindru Marin
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Adorjan Zoltan
  • Veress Árpád
    3-1
    Pasca Lucian
  • Veress Árpád
    3-2
    Mindru Marin
  • Veress Árpád
    3-1
    Adorjan Zoltan
  • Pasca Lucian
    3-0
    Mindru Marin
  • Pasca Lucian
    3-2
    Adorjan Zoltan
  • Mindru Marin
    1-3
    Adorjan Zoltan
  • csoport: 8
  • Loghin Florin
    1-3
    Strugar Ioan
  • Loghin Florin
    0-3
    Vaszi Dénes
  • Loghin Florin
    3-0
    Köntzey József
  • Loghin Florin
    3-1
    Lőrinczi Béla
  • Loghin Florin
    3-1
    Chibulcutean Ioan
  • Strugar Ioan
    3-1
    Vaszi Dénes
  • Strugar Ioan
    3-0
    Köntzey József
  • Strugar Ioan
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Strugar Ioan
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Vaszi Dénes
    1-3
    Köntzey József
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Lőrinczi Béla
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Chibulcutean Ioan
  • Köntzey József
    0-3
    Lőrinczi Béla
  • Köntzey József
    1-3
    Chibulcutean Ioan
  • Lőrinczi Béla
    0-3
    Chibulcutean Ioan
  • csoport: 9
  • Morariu Marius
    3-0
    Isar Stefanel
  • Morariu Marius
    3-0
    Tódor Csaba
  • Morariu Marius
    3-1
    Oltean Octavian
  • Morariu Marius
    3-1
    Tirlea Gheorghe
  • Morariu Marius
    3-0
    Mija Gheorghe
  • Isar Stefanel
    3-0
    Tódor Csaba
  • Isar Stefanel
    3-0
    Oltean Octavian
  • Isar Stefanel
    3-2
    Tirlea Gheorghe
  • Isar Stefanel
    3-1
    Mija Gheorghe
  • Tódor Csaba
    3-0
    Oltean Octavian
  • Tódor Csaba
    2-3
    Tirlea Gheorghe
  • Tódor Csaba
    3-2
    Mija Gheorghe
  • Oltean Octavian
    2-3
    Tirlea Gheorghe
  • Oltean Octavian
    3-2
    Mija Gheorghe
  • Tirlea Gheorghe
    3-1
    Mija Gheorghe
  • csoport: 1
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Bucur Alin Adrian
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
    Veress Árpád
  • Bucur Alin Adrian
    0-3
    Veress Árpád
  • csoport: 2
  • Raduly Ovidiu
    2-3
    Toma Dan
  • Raduly Ovidiu
    0-3
    Loghin Florin
  • Toma Dan
    1-3
    Loghin Florin
  • csoport: 3
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Demeter Arpad
  • Csurulya Gyula
    3-0
    Tirlea Gheorghe
  • Demeter Arpad
    3-0
    Tirlea Gheorghe
  • csoport: 4
  • Bozosan Petre
    2-3
    Kovács Eduárd
  • Bozosan Petre
    3-2
    Tódor Csaba
  • Kovács Eduárd
    3-1
    Tódor Csaba
  • csoport: 5
  • Manitiu Florin
    3-1
    Nagy Attila
  • Manitiu Florin
    3-1
    Chibulcutean Ioan
  • Nagy Attila
    1-3
    Chibulcutean Ioan
  • csoport: 6
  • Bálint Gábor
    3-0
    Bedő József
  • Bálint Gábor
    3-1
    Pasca Lucian
  • Bedő József
    3-1
    Pasca Lucian
  • csoport: 7
  • Vajda Ernő
    3-1
    Geréd Ferenc
  • Vajda Ernő
    3-0
    Mandru Aurel
  • Geréd Ferenc
    3-2
    Mandru Aurel
  • csoport: 8
  • Strugar Ioan
    3-1
    Radu Constantin
  • Strugar Ioan
    3-2
    Simo Jozsef Tibor
  • Radu Constantin
    3-0
    Simo Jozsef Tibor
  • csoport: 9
  • Morariu Marius
    3-0
    Losonczi Dénes
  • Morariu Marius
    3-1
    Birtalan Bence
  • Losonczi Dénes
    3-0
    Birtalan Bence
  • csoport: 10
  • Isar Stefanel
    1-3
    Héja Zoltán
  • Isar Stefanel
    3-0
    Benyovszki Béla
  • Héja Zoltán
    0-3
    Benyovszki Béla
  • csoport: 11
  • Vaszi Dénes
    3-0
    Bartha István Zsolt
  • Vaszi Dénes
    2-3
    Imecs F Attila
  • Bartha István Zsolt
    3-0
    Imecs F Attila
  • csoport: 12
  • Canea Kocsis András
    3-2
    Lőrincz Zoltán
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Sabau Mircea
  • Lőrincz Zoltán
    3-1
    Sabau Mircea
  • Top 32
  • Ilie Octavian Marius
    3-0
  • Geréd Ferenc
    0-3
    Benyovszki Béla
  • Morariu Marius
    3-2
    Toma Dan
  • 0-3
    Strugar Ioan
  • Manitiu Florin
    3-0
  • Demeter Arpad
    2-3
    Canea Kocsis András
  • Bartha István Zsolt
    2-3
    Bedő József
  • 0-3
    Kovács Eduárd
  • Csurulya Gyula
    3-0
  • Chibulcutean Ioan
    0-3
    Lőrincz Zoltán
  • Vaszi Dénes
    2-3
    Bozosan Petre
  • 0-3
    Bálint Gábor
  • Vajda Ernő
    3-0
  • Veress Árpád
    0-3
    Isar Stefanel
  • Losonczi Dénes
    3-2
    Radu Constantin
  • 0-3
    Loghin Florin
  • Top 16
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Benyovszki Béla
  • Morariu Marius
    3-2
    Strugar Ioan
  • Manitiu Florin
    0-3
    Canea Kocsis András
  • Bedő József
    3-2
    Kovács Eduárd
  • Csurulya Gyula
    3-1
    Lőrincz Zoltán
  • Bozosan Petre
    1-3
    Bálint Gábor
  • Vajda Ernő
    1-3
    Isar Stefanel
  • Losonczi Dénes
    2-3
    Loghin Florin
  • Top 8
  • Ilie Octavian Marius
    3-2
    Morariu Marius
  • Canea Kocsis András
    3-0
    Bedő József
  • Csurulya Gyula
    0-3
    Bálint Gábor
  • Isar Stefanel
    3-2
    Loghin Florin
  • Top 4
  • Ilie Octavian Marius
    3-1
    Canea Kocsis András
  • Bálint Gábor
    3-1
    Isar Stefanel
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilie Octavian Marius
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
  • 2
    Bedő József
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    3
  • 3
    Geréd Ferenc
    0-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    2
  • 4
    Sabau Mircea
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    4
  • 5
    Pop Sabin
    1-3
    1-3
    0-3
    2-3
    0
    5
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Radu Constantin
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
    1
  • 2
    Imecs F Attila
    0-3
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4
  • 3
    Raduly Ovidiu
    3-0
    3-0
    0-3
    3-2
    3
    2
  • 4
    Nagy Attila
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3
  • 5
    Péter László
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Losonczi Dénes
    3-0
    3-2
    2-3
    1-3
    3-1
    3
    2
  • 2
    Kovács Eduárd
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 3
    Benyovszki Béla
    2-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3-0
    3
    4
  • 4
    Csurulya Gyula
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    4
    1
  • 5
    Lupescu Nicolae
    3-1
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    2
    5
  • 6
    Vizoli Alexandru
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bozosan Petre
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
  • 2
    Héja Zoltán
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    2
  • 3
    Demeter Arpad
    3-1
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3
    3
  • 4
    Nandrean Dan
    1-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    6
  • 5
    Movileanu Neculae
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    2-3
    1
    5
  • 6
    Birtalan Bence
    1-3
    2-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bartha István Zsolt
    0-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    4
    2
  • 2
    Manitiu Florin
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 3
    Simo Jozsef Tibor
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    3
  • 4
    Megyes Andras
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 5
    Bardocz Ferenc
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    5
  • 6
    Toma Dan
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2-3
    2
    4
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bucur Alin Adrian
    3-2
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
  • 2
    Birtalan Levente
    2-3
    1-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • 3
    Lőrincz Zoltán
    3-1
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    4
    2
  • 4
    Bálint Gábor
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    5
    1
  • 5
    Mandru Aurel
    0-3
    3-2
    1-3
    0-3
    3-0
    2
    4
  • 6
    Kelemen Miklós
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0-3
    0
    6
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 2
    Canea Kocsis András
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
  • 3
    Veress Árpád
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 4
    Pasca Lucian
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-2
    2
    4
  • 5
    Mindru Marin
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0
    6
  • 6
    Adorjan Zoltan
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1
    5
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Loghin Florin
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
  • 2
    Strugar Ioan
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
  • 3
    Vaszi Dénes
    3-0
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
  • 4
    Köntzey József
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    6
  • 5
    Lőrinczi Béla
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    5
  • 6
    Chibulcutean Ioan
    1-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morariu Marius
    3-0
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
  • 2
    Isar Stefanel
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
  • 3
    Tódor Csaba
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    4
  • 4
    Oltean Octavian
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-2
    1
    5
  • 5
    Tirlea Gheorghe
    1-3
    2-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
  • 6
    Mija Gheorghe
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    6
  • csoport: 1
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Ilie Octavian Marius
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Bucur Alin Adrian
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 3
    Veress Árpád
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 2
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Raduly Ovidiu
    2-3
    0-3
    0
    3
  • 2
    Toma Dan
    3-2
    1-3
    1
    2
  • 3
    Loghin Florin
    3-0
    3-1
    2
    1
  • csoport: 3
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Csurulya Gyula
    3-0
    3-0
    2
    1
  • 2
    Demeter Arpad
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Tirlea Gheorghe
    0-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 4
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bozosan Petre
    2-3
    3-2
    1
    2
  • 2
    Kovács Eduárd
    3-2
    3-1
    2
    1
  • 3
    Tódor Csaba
    2-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 5
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Manitiu Florin
    3-1
    3-1
    2
    1
  • 2
    Nagy Attila
    1-3
    1-3
    0
    3
  • 3
    Chibulcutean Ioan
    1-3
    3-1
    1
    2
  • csoport: 6
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Bálint Gábor
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Bedő József
    0-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Pasca Lucian
    1-3
    1-3
    0
    3
  • csoport: 7
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vajda Ernő
    3-1
    3-0
    2
    1
  • 2
    Geréd Ferenc
    1-3
    3-2
    1
    2
  • 3
    Mandru Aurel
    0-3
    2-3
    0
    3
  • csoport: 8
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Strugar Ioan
    3-1
    3-2
    2
    1
  • 2
    Radu Constantin
    1-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Simo Jozsef Tibor
    2-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 9
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Morariu Marius
    3-0
    3-1
    2
    1
  • 2
    Losonczi Dénes
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Birtalan Bence
    1-3
    0-3
    0
    3
  • csoport: 10
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Isar Stefanel
    1-3
    3-0
    1
    1
  • 2
    Héja Zoltán
    3-1
    0-3
    1
    3
  • 3
    Benyovszki Béla
    0-3
    3-0
    1
    2
  • csoport: 11
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Vaszi Dénes
    3-0
    2-3
    1
    1
  • 2
    Bartha István Zsolt
    0-3
    3-0
    1
    2
  • 3
    Imecs F Attila
    3-2
    0-3
    1
    3
  • csoport: 12
  • 1
    2
    3
    Nyert
    Pozíció
  • 1
    Canea Kocsis András
    3-2
    3-0
    2
    1
  • 2
    Lőrincz Zoltán
    2-3
    3-1
    1
    2
  • 3
    Sabau Mircea
    0-3
    1-3
    0
    3
Támogatók
ajax-icon Betöltés...