Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019

Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019. - Incepatori

Turneu A+ - Ploiesti - 22. iun. 2019. - Incepatori

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Ploiesti
Helyszín: Sala de sport a liceului Ion Mihalache
Cím: DN7 - Topoloveni 115500 - Romania
Kezdés időpontja: June 22, 2019, 13:00
Befejezés időpontja: June 23, 2019, 00:00
Nevezési díj: 40.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Lazar Eva
    3-1
    Dobinda Alexandru
  • Top 4
  • Constantin Eduard
    0-3
    Lazar Eva
  • Dobinda Alexandru
    3-1
    Tamás Vivien
  • Top 8
  • Tanasov Marius
    2-3
    Constantin Eduard
  • Lazar Eva
    3-1
    Sarcani Andrei
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Matei Mircea
  • Avramescu Bogdan
    1-3
    Tamás Vivien
  • Top 16
  • Tanasov Marius
    3-2
    Silviu Niculae
  • Constantin Eduard
    3-2
    Mocanu Luca
  • Lazar Eva
    3-0
    Enciu Marcel
  • Constantin Mihaela
    2-3
    Sarcani Andrei
  • Fusca Georgian
    0-3
    Dobinda Alexandru
  • Matei Mircea
    3-2
    Podlovschi Bogdan
  • Avramescu Bogdan
    3-1
    Popa Sandu
  • Tamás Vivien
    3-2
    Nandrean Dan
  • Top 32
  • Tanasov Marius
    3-0
  • Suciu Dragos
    0-3
    Silviu Niculae
  • Constantin Eduard
    3-0
  • 0-3
    Mocanu Luca
  • Lazar Eva
    3-0
  • 0-3
    Enciu Marcel
  • Pralea Constantin
    1-3
    Constantin Mihaela
  • 0-3
    Sarcani Andrei
  • Fusca Georgian
    3-0
  • Dobinda Alexandru
    3-2
    Moraru Marius
  • Matei Mircea
    3-0
  • 0-3
    Podlovschi Bogdan
  • Avramescu Bogdan
    3-0
  • 0-3
    Popa Sandu
  • Tamás Vivien
    3-2
    Enache Vivian
  • 0-3
    Nandrean Dan
  • csoport: Felső: 10
  • Popa Sandu
    3-1
    Lungu Mihai
  • Popa Sandu
    3-0
    Enciu Marcel
  • Popa Sandu
    3-0
    Ciobanu Marius
  • Lungu Mihai
    2-3
    Enciu Marcel
  • Lungu Mihai
    3-0
    Ciobanu Marius
  • Enciu Marcel
    3-0
    Ciobanu Marius
  • csoport: Felső: 9
  • Constantin Eduard
    3-0
    Matei Mircea
  • Constantin Eduard
    3-1
    Baciu Stefan
  • Constantin Eduard
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Matei Mircea
    3-2
    Baciu Stefan
  • Matei Mircea
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Baciu Stefan
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • csoport: Felső: 8
  • Mocanu Luca
    3-1
    Moraru Marius
  • Mocanu Luca
    3-0
    Lambru Iustinian
  • Mocanu Luca
    1-3
    Orosanu Alexandru
  • Moraru Marius
    3-1
    Lambru Iustinian
  • Moraru Marius
    3-0
    Orosanu Alexandru
  • Lambru Iustinian
    3-1
    Orosanu Alexandru
  • csoport: Felső: 7
  • Avramescu Bogdan
    3-1
    Rogin Florin
  • Avramescu Bogdan
    3-1
    Mitu Nicolae
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Pralea Constantin
  • Rogin Florin
    3-0
    Mitu Nicolae
  • Rogin Florin
    2-3
    Pralea Constantin
  • Mitu Nicolae
    1-3
    Pralea Constantin
  • csoport: Felső: 6
  • Haralambescu Andrei
    2-3
    Podlovschi Bogdan
  • Haralambescu Andrei
    0-3
    Silviu Niculae
  • Haralambescu Andrei
    1-3
    Caranfilian Migo
  • Podlovschi Bogdan
    3-1
    Silviu Niculae
  • Podlovschi Bogdan
    3-1
    Caranfilian Migo
  • Silviu Niculae
    3-1
    Caranfilian Migo
  • csoport: Felső: 5
  • Lazar Eva
    3-0
    Tamás Vivien
  • Lazar Eva
    3-1
    Tudose Ilariu
  • Lazar Eva
    3-1
    Radu Ciprian
  • Tamás Vivien
    3-0
    Tudose Ilariu
  • Tamás Vivien
    3-0
    Radu Ciprian
  • Tudose Ilariu
    2-3
    Radu Ciprian
  • csoport: Felső: 4
  • Sarcani Andrei
    3-1
    Malene Petru
  • Sarcani Andrei
    3-1
    Enache Vivian
  • Sarcani Andrei
    3-1
    Ontoiu Catalin
  • Malene Petru
    1-3
    Enache Vivian
  • Malene Petru
    3-0
    Ontoiu Catalin
  • Enache Vivian
    3-0
    Ontoiu Catalin
  • csoport: Felső: 3
  • Fusca Georgian
    1-3
    Patrascu Dorin
  • Fusca Georgian
    3-1
    Suciu Dragos
  • Fusca Georgian
    3-1
    Babes Razvan
  • Patrascu Dorin
    1-3
    Suciu Dragos
  • Patrascu Dorin
    1-3
    Babes Razvan
  • Suciu Dragos
    3-2
    Babes Razvan
  • csoport: Felső: 2
  • Constantin Mihaela
    2-3
    Nandrean Dan
  • Constantin Mihaela
    3-0
    Martoiu Gabriel
  • Constantin Mihaela
    0-3
    Barabancea Lili
  • Nandrean Dan
    3-2
    Martoiu Gabriel
  • Nandrean Dan
    3-1
    Barabancea Lili
  • Martoiu Gabriel
    3-0
    Barabancea Lili
  • csoport: Felső: 1
  • Dobinda Alexandru
    2-3
    Tanasov Marius
  • Dobinda Alexandru
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Balaban Daniel
  • Tanasov Marius
    3-0
    Bobu Stefan Minodor
  • Tanasov Marius
    3-0
    Balaban Daniel
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Balaban Daniel
  • csoport: Alsó: 10
  • Popa Sandu
    3-1
    Moraru Marius
  • Popa Sandu
    3-1
    Pralea Constantin
  • Popa Sandu
    3-1
    Baciu Stefan
  • Popa Sandu
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Popa Sandu
    3-0
    Ion Ana Stefania
  • Moraru Marius
    3-0
    Pralea Constantin
  • Moraru Marius
    3-1
    Baciu Stefan
  • Moraru Marius
    3-0
    Necsoiu Georgiana
  • Moraru Marius
    3-0
    Ion Ana Stefania
  • Pralea Constantin
    2-3
    Baciu Stefan
  • Pralea Constantin
    3-1
    Necsoiu Georgiana
  • Pralea Constantin
    3-0
    Ion Ana Stefania
  • Baciu Stefan
    3-2
    Necsoiu Georgiana
  • Baciu Stefan
    3-2
    Ion Ana Stefania
  • Necsoiu Georgiana
    3-2
    Ion Ana Stefania
  • csoport: Alsó: 9
  • Constantin Eduard
    3-2
    Lambru Iustinian
  • Constantin Eduard
    3-0
    Rogin Florin
  • Constantin Eduard
    3-1
    Caranfilian Migo
  • Constantin Eduard
    3-0
    Vlad Gabriel
  • Constantin Eduard
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Lambru Iustinian
    3-2
    Rogin Florin
  • Lambru Iustinian
    2-3
    Caranfilian Migo
  • Lambru Iustinian
    3-0
    Vlad Gabriel
  • Lambru Iustinian
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Rogin Florin
    3-0
    Caranfilian Migo
  • Rogin Florin
    3-0
    Vlad Gabriel
  • Rogin Florin
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Caranfilian Migo
    3-0
    Vlad Gabriel
  • Caranfilian Migo
    3-0
    Stoicescu Gheorghe
  • Vlad Gabriel
    2-3
    Stoicescu Gheorghe
  • csoport: Alsó: 8
  • Podlovschi Bogdan
    2-3
    Mocanu Luca
  • Podlovschi Bogdan
    3-2
    Mitu Nicolae
  • Podlovschi Bogdan
    3-0
    Radu Ciprian
  • Podlovschi Bogdan
    3-0
    Popa Silviu
  • Podlovschi Bogdan
    3-0
    Geileanu Rares
  • Mocanu Luca
    3-0
    Mitu Nicolae
  • Mocanu Luca
    3-0
    Radu Ciprian
  • Mocanu Luca
    3-0
    Popa Silviu
  • Mocanu Luca
    3-0
    Geileanu Rares
  • Mitu Nicolae
    3-0
    Radu Ciprian
  • Mitu Nicolae
    3-1
    Popa Silviu
  • Mitu Nicolae
    3-0
    Geileanu Rares
  • Radu Ciprian
    3-2
    Popa Silviu
  • Radu Ciprian
    3-0
    Geileanu Rares
  • Popa Silviu
    3-0
    Geileanu Rares
  • csoport: Alsó: 7
  • Silviu Niculae
    1-3
    Avramescu Bogdan
  • Silviu Niculae
    3-1
    Ontoiu Catalin
  • Silviu Niculae
    0-3
    Tamás Vivien
  • Silviu Niculae
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Silviu Niculae
    3-1
    Ariciu George
  • Avramescu Bogdan
    3-1
    Ontoiu Catalin
  • Avramescu Bogdan
    3-2
    Tamás Vivien
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Avramescu Bogdan
    3-0
    Ariciu George
  • Ontoiu Catalin
    2-3
    Tamás Vivien
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Movileanu Adrian
  • Ontoiu Catalin
    3-0
    Ariciu George
  • Tamás Vivien
    3-1
    Movileanu Adrian
  • Tamás Vivien
    3-2
    Ariciu George
  • Movileanu Adrian
    1-3
    Ariciu George
  • csoport: Alsó: 6
  • Malene Petru
    0-3
    Haralambescu Andrei
  • Malene Petru
    3-1
    Babes Razvan
  • Malene Petru
    3-0
    Tudose Ilariu
  • Malene Petru
    3-1
    Popa Florin
  • Malene Petru
    3-0
    Matei Alexandru
  • Haralambescu Andrei
    3-1
    Babes Razvan
  • Haralambescu Andrei
    3-0
    Tudose Ilariu
  • Haralambescu Andrei
    3-0
    Popa Florin
  • Haralambescu Andrei
    3-0
    Matei Alexandru
  • Babes Razvan
    0-3
    Tudose Ilariu
  • Babes Razvan
    3-0
    Popa Florin
  • Babes Razvan
    3-1
    Matei Alexandru
  • Tudose Ilariu
    3-0
    Popa Florin
  • Tudose Ilariu
    3-0
    Matei Alexandru
  • Popa Florin
    3-1
    Matei Alexandru
  • csoport: Alsó: 5
  • Enache Vivian
    3-0
    Barabancea Lili
  • Enache Vivian
    2-3
    Patrascu Dorin
  • Enache Vivian
    3-1
    Toader Petru
  • Enache Vivian
    3-0
    Voicu Alexandra
  • Enache Vivian
    0-3
    Lazar Eva
  • Barabancea Lili
    0-3
    Patrascu Dorin
  • Barabancea Lili
    3-0
    Toader Petru
  • Barabancea Lili
    3-0
    Voicu Alexandra
  • Barabancea Lili
    0-3
    Lazar Eva
  • Patrascu Dorin
    3-0
    Toader Petru
  • Patrascu Dorin
    3-1
    Voicu Alexandra
  • Patrascu Dorin
    0-3
    Lazar Eva
  • Toader Petru
    3-0
    Voicu Alexandra
  • Toader Petru
    0-3
    Lazar Eva
  • Voicu Alexandra
    0-3
    Lazar Eva
  • csoport: Alsó: 4
  • Suciu Dragos
    0-3
    Sarcani Andrei
  • Suciu Dragos
    3-0
    Cirstea Toni
  • Suciu Dragos
    3-2
    Balaban Daniel
  • Suciu Dragos
    3-0
    Grigore Denisa
  • Suciu Dragos
    1-3
    Nandrean Dan
  • Sarcani Andrei
    3-1
    Cirstea Toni
  • Sarcani Andrei
    3-0
    Balaban Daniel
  • Sarcani Andrei
    3-2
    Grigore Denisa
  • Sarcani Andrei
    3-1
    Nandrean Dan
  • Cirstea Toni
    1-3
    Balaban Daniel
  • Cirstea Toni
    3-1
    Grigore Denisa
  • Cirstea Toni
    0-3
    Nandrean Dan
  • Balaban Daniel
    3-2
    Grigore Denisa
  • Balaban Daniel
    0-3
    Nandrean Dan
  • Grigore Denisa
    0-3
    Nandrean Dan
  • csoport: Alsó: 3
  • Tanasov Marius
    1-3
    Fusca Georgian
  • Tanasov Marius
    3-1
    Martoiu Gabriel
  • Tanasov Marius
    3-2
    Ciobanu Marius
  • Tanasov Marius
    3-0
    Grigore Madalin
  • Fusca Georgian
    3-1
    Martoiu Gabriel
  • Fusca Georgian
    3-1
    Ciobanu Marius
  • Fusca Georgian
    3-0
    Grigore Madalin
  • Martoiu Gabriel
    3-2
    Ciobanu Marius
  • Martoiu Gabriel
    3-0
    Grigore Madalin
  • Ciobanu Marius
    3-1
    Grigore Madalin
  • csoport: Alsó: 2
  • Constantin Mihaela
    3-1
    Bobu Stefan Minodor
  • Constantin Mihaela
    3-1
    Lungu Mihai
  • Constantin Mihaela
    3-0
    Popescu Tiberiu
  • Constantin Mihaela
    3-0
    Caranfilian Eduard
  • Bobu Stefan Minodor
    0-3
    Lungu Mihai
  • Bobu Stefan Minodor
    3-2
    Popescu Tiberiu
  • Bobu Stefan Minodor
    3-0
    Caranfilian Eduard
  • Lungu Mihai
    3-1
    Popescu Tiberiu
  • Lungu Mihai
    3-0
    Caranfilian Eduard
  • Popescu Tiberiu
    3-1
    Caranfilian Eduard
  • csoport: Alsó: 1
  • Dobinda Alexandru
    2-3
    Enciu Marcel
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Matei Mircea
  • Dobinda Alexandru
    3-0
    Savina Dan
  • Dobinda Alexandru
    3-2
    Orosanu Alexandru
  • Enciu Marcel
    1-3
    Matei Mircea
  • Enciu Marcel
    3-0
    Savina Dan
  • Enciu Marcel
    3-2
    Orosanu Alexandru
  • Matei Mircea
    3-0
    Savina Dan
  • Matei Mircea
    3-2
    Orosanu Alexandru
  • Savina Dan
    0-3
    Orosanu Alexandru
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dobinda Alexandru 
     
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
  • 2
    Enciu Marcel 
    3-2
     
    1-3
    3-0
    3-2
    3
  • 3
    Matei Mircea 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    3-2
    3
  • 4
    Savina Dan 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Orosanu Alexandru 
    2-3
    2-3
    2-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Constantin Mihaela 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Bobu Stefan Minodor 
    1-3
     
    0-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Lungu Mihai 
    1-3
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Popescu Tiberiu 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Caranfilian Eduard 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Tanasov Marius 
     
    1-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
  • 2
    Fusca Georgian 
    3-1
     
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 3
    Martoiu Gabriel 
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 4
    Ciobanu Marius 
    2-3
    1-3
    2-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Grigore Madalin 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Suciu Dragos 
     
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    1-3
    3
  • 2
    Sarcani Andrei 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    5
  • 3
    Cirstea Toni 
    0-3
    1-3
     
    1-3
    3-1
    0-3
    1
  • 4
    Balaban Daniel 
    2-3
    0-3
    3-1
     
    3-2
    0-3
    2
  • 5
    Grigore Denisa 
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Nandrean Dan 
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
     
    4
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Enache Vivian 
     
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    0-3
    3
  • 2
    Barabancea Lili 
    0-3
     
    0-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
  • 3
    Patrascu Dorin 
    3-2
    3-0
     
    3-0
    3-1
    0-3
    4
  • 4
    Toader Petru 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    3-0
    0-3
    1
  • 5
    Voicu Alexandra 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 6
    Lazar Eva 
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
     
    5
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Malene Petru 
     
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Haralambescu Andrei 
    3-0
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Babes Razvan 
    1-3
    1-3
     
    0-3
    3-0
    3-1
    2
  • 4
    Tudose Ilariu 
    0-3
    0-3
    3-0
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Popa Florin 
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 6
    Matei Alexandru 
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Silviu Niculae 
     
    1-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Avramescu Bogdan 
    3-1
     
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Ontoiu Catalin 
    1-3
    1-3
     
    2-3
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Tamás Vivien 
    3-0
    2-3
    3-2
     
    3-1
    3-2
    4
  • 5
    Movileanu Adrian 
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 6
    Ariciu George 
    1-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Podlovschi Bogdan 
     
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    4
  • 2
    Mocanu Luca 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
  • 3
    Mitu Nicolae 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Radu Ciprian 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 5
    Popa Silviu 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 6
    Geileanu Rares 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Constantin Eduard 
     
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Lambru Iustinian 
    2-3
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Rogin Florin 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3
  • 4
    Caranfilian Migo 
    1-3
    3-2
    0-3
     
    3-0
    3-0
    3
  • 5
    Vlad Gabriel 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 6
    Stoicescu Gheorghe 
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    Nyert
  • 1
    Popa Sandu 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
  • 2
    Moraru Marius 
    1-3
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    4
  • 3
    Pralea Constantin 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Baciu Stefan 
    1-3
    1-3
    3-2
     
    3-2
    3-2
    3
  • 5
    Necsoiu Georgiana 
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
     
    3-2
    1
  • 6
    Ion Ana Stefania 
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Dobinda Alexandru 
     
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Tanasov Marius 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Bobu Stefan Minodor 
    1-3
    0-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Balaban Daniel 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Constantin Mihaela 
     
    2-3
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Nandrean Dan 
    3-2
     
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Martoiu Gabriel 
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Barabancea Lili 
    3-0
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Fusca Georgian 
     
    1-3
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Patrascu Dorin 
    3-1
     
    1-3
    1-3
    1
  • 3
    Suciu Dragos 
    1-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 4
    Babes Razvan 
    1-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Sarcani Andrei 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Malene Petru 
    1-3
     
    1-3
    3-0
    1
  • 3
    Enache Vivian 
    1-3
    3-1
     
    3-0
    2
  • 4
    Ontoiu Catalin 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Lazar Eva 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Tamás Vivien 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 3
    Tudose Ilariu 
    1-3
    0-3
     
    2-3
    0
  • 4
    Radu Ciprian 
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Haralambescu Andrei 
     
    2-3
    0-3
    1-3
    0
  • 2
    Podlovschi Bogdan 
    3-2
     
    3-1
    3-1
    3
  • 3
    Silviu Niculae 
    3-0
    1-3
     
    3-1
    2
  • 4
    Caranfilian Migo 
    3-1
    1-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Avramescu Bogdan 
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Rogin Florin 
    1-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 3
    Mitu Nicolae 
    1-3
    0-3
     
    1-3
    0
  • 4
    Pralea Constantin 
    0-3
    3-2
    3-1
     
    2
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Mocanu Luca 
     
    3-1
    3-0
    1-3
    2
  • 2
    Moraru Marius 
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 3
    Lambru Iustinian 
    0-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 4
    Orosanu Alexandru 
    3-1
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Constantin Eduard 
     
    3-0
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Matei Mircea 
    0-3
     
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Baciu Stefan 
    1-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 4
    Popescu Tiberiu 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    Nyert
  • 1
    Popa Sandu 
     
    3-1
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Lungu Mihai 
    1-3
     
    2-3
    3-0
    1
  • 3
    Enciu Marcel 
    0-3
    3-2
     
    3-0
    2
  • 4
    Ciobanu Marius 
    0-3
    0-3
    0-3
     
    0
Támogatók