Turneu A+ -  Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Open

Turneu A+ - Memorialul Ionuț Nica - 01. iun. 2019. - Open

by Amatur Romania
Ország: Románia
Város: Cheile Gradistei
Helyszín: Sala Sporturilor
Cím: -
Kezdés időpontja: June 01, 2019, 09:00
Befejezés időpontja: June 01, 2019, 20:00
Nevezési díj: 50.00 Ron
Kiesős szakasz eredmények
  • Top 64
    Top 32
    Top 16
    Top 8
    Top 4
    Top 1-2
    Nyertes
  • Sorescu Mircea 3  
     
     
     
     
     
     
  • 0  
    Sorescu Mircea 1  
     
     
     
     
     
  • Ivan Sorin Ioan 3  
    Ivan Sorin Ioan 3  
     
     
     
     
     
  • Jichici Svetozar 0  
     
    Ivan Sorin Ioan 2  
     
     
     
     
  • Darmaz Ion 0  
     
    Kaposta Victor 3  
     
     
     
     
  • Kaposta Victor 3  
    Kaposta Victor 3  
     
     
     
     
     
  • Colcer Nicolae 3  
    Colcer Nicolae 0  
     
     
     
     
     
  • Voicu Ionut 0  
     
     
    Kaposta Victor 2  
     
     
     
  • Vaida Sorin 3  
     
     
    Bozga Razvan 3  
     
     
     
  • 0  
    Vaida Sorin 3  
     
     
     
     
     
  • Corneanu Sorin 0  
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 2  
     
     
     
     
     
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3  
     
    Vaida Sorin 0  
     
     
     
     
  • Ștefan Patrick 3  
     
    Bozga Razvan 3  
     
     
     
     
  • Pethő Mihály 2  
    Ștefan Patrick 1  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Bozga Razvan 3  
     
     
     
     
     
  • Bozga Razvan 3  
     
     
     
    Bozga Razvan 3  
     
     
  • Mitrea Silviu 3  
     
     
     
    Mitrea Silviu 1  
     
     
  • 0  
    Mitrea Silviu 3  
     
     
     
     
     
  • Mitzea Alexandru 1  
    Deancea Gabriel 2  
     
     
     
     
     
  • Deancea Gabriel 3  
     
    Mitrea Silviu 3  
     
     
     
     
  • Dénes Ferenc 3  
     
    Ursulean Vasile 0  
     
     
     
     
  • Vladoiu Gelu 1  
    Dénes Ferenc 1  
     
     
     
     
     
  • Ticu Dorin 1  
    Ursulean Vasile 3  
     
     
     
     
     
  • Ursulean Vasile 3  
     
     
    Mitrea Silviu 3  
     
     
     
  • Ciortescu Cristi 1  
     
     
    Baiburi Levent 0  
     
     
     
  • Baiburi Levent 3  
    Baiburi Levent 3  
     
     
     
     
     
  • Staicu Dan 0  
    Gheorghe Nicolae 2  
     
     
     
     
     
  • Gheorghe Nicolae 3  
     
    Baiburi Levent 3  
     
     
     
     
  • Buta Radu 3  
     
    Buta Radu 0  
     
     
     
     
  • Istrate Cristian 1  
    Buta Radu 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Tamas Szilárd 1  
     
     
     
     
     
  • Tamas Szilárd 3  
     
     
     
     
    Bozga Razvan 0  
    Barsa Ioan  
  • Corbu Darius 3  
     
     
     
     
    Barsa Ioan 3  
     
  • 0  
    Corbu Darius 3  
     
     
     
     
     
  • Gavrila Aurel 0  
    Trocan Nicolae 2  
     
     
     
     
     
  • Trocan Nicolae 3  
     
    Corbu Darius 3  
     
     
     
     
  • Fratea Aurel 3  
     
    Fratea Aurel 0  
     
     
     
     
  • Dumbrava Daniel 0  
    Fratea Aurel 3  
     
     
     
     
     
  • Poloțca Ștefan 2  
    Szalay Liviu 2  
     
     
     
     
     
  • Szalay Liviu 3  
     
     
    Corbu Darius 3  
     
     
     
  • Gheorghe Nicu 0  
     
     
    Mignea Cornel 0  
     
     
     
  • Potarniche Bianca 3  
    Potarniche Bianca 1  
     
     
     
     
     
  • Bulubusa Nicusor 1  
    Mignea Cornel 3  
     
     
     
     
     
  • Mignea Cornel 3  
     
    Mignea Cornel 3  
     
     
     
     
  • Stanciulescu Bogdan 3  
     
    Stanciulescu Bogdan 1  
     
     
     
     
  • Pralea Marius Dan 1  
    Stanciulescu Bogdan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Morosan Marian 2  
     
     
     
     
     
  • Morosan Marian 3  
     
     
     
    Corbu Darius 1  
     
     
  • Panait Genu 3  
     
     
     
    Barsa Ioan 3  
     
     
  • 0  
    Panait Genu 2  
     
     
     
     
     
  • Macovei Cristi 3  
    Macovei Cristi 3  
     
     
     
     
     
  • Costache Rosioru Cristian 2  
     
    Macovei Cristi 3  
     
     
     
     
  • Lacatis Ghita 3  
     
    Braniste George 2  
     
     
     
     
  • Trandafir Vasile 0  
    Lacatis Ghita 0  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Braniste George 3  
     
     
     
     
     
  • Braniste George 3  
     
     
    Macovei Cristi 2  
     
     
     
  • Samoila Ion 3  
     
     
    Barsa Ioan 3  
     
     
     
  • Panaitescu Stefan 1  
    Samoila Ion 3  
     
     
     
     
     
  • Gecse Alpár 0  
    László Levente 1  
     
     
     
     
     
  • László Levente 3  
     
    Samoila Ion 0  
     
     
     
     
  • Barsa Ioan 3  
     
    Barsa Ioan 3  
     
     
     
     
  • Macelaru Eugen 0  
    Barsa Ioan 3  
     
     
     
     
     
  • 0  
    Ciuca Dan 1  
     
     
     
     
     
  • Ciuca Dan 3  
     
     
     
     
     
     
  • Név
    Ny-V-E
    Sz-K
    P
  • 1.
    Barsa Ioan
    10-2-0
    34-15
    30
  • 2.
    Bozga Razvan
    10-2-0
    32-13
    30
  • 3.
    Corbu Darius
    8-3-0
    25-15
    24
  • 4.
    Mitrea Silviu
    7-4-0
    24-17
    21
  • 5.
    Baiburi Levent
    8-2-0
    26-15
    24
  • 6.
    Kaposta Victor
    8-2-0
    27-14
    24
  • 7.
    Mignea Cornel
    7-3-0
    23-15
    21
  • 8.
    Macovei Cristi
    6-4-0
    20-18
    18
  • 9.
    Ursulean Vasile
    7-2-0
    22-13
    21
  • 10.
    Stanciulescu Bogdan
    7-2-0
    24-16
    21
  • 11.
    Fratea Aurel
    6-3-0
    19-14
    18
  • 12.
    Ivan Sorin Ioan
    6-3-0
    21-14
    18
  • 13.
    Braniste George
    6-3-0
    22-15
    18
  • 14.
    Buta Radu
    5-4-0
    18-18
    15
  • 15.
    Vaida Sorin
    5-4-0
    20-15
    15
  • 16.
    Samoila Ion
    5-4-0
    18-15
    15
  • 17.
    Ciuca Dan
    7-1-0
    22-5
    21
  • 18.
    Szalay Liviu
    6-2-0
    22-14
    18
  • 19.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    6-2-0
    21-11
    18
  • 20.
    Dénes Ferenc
    6-2-0
    20-9
    18
  • 21.
    Gheorghe Nicolae
    6-2-0
    22-10
    18
  • 22.
    Ștefan Patrick
    6-2-0
    21-14
    18
  • 23.
    László Levente
    6-2-0
    19-9
    18
  • 24.
    Panait Genu
    5-3-0
    19-11
    15
  • 25.
    Sorescu Mircea
    5-3-0
    17-11
    15
  • 26.
    Deancea Gabriel
    5-3-0
    20-14
    15
  • 27.
    Morosan Marian
    5-3-0
    18-12
    15
  • 28.
    Lacatis Ghita
    5-3-0
    17-13
    15
  • 29.
    Potarniche Bianca
    4-4-0
    15-15
    12
  • 30.
    Tamas Szilárd
    4-4-0
    17-13
    12
  • 31.
    Colcer Nicolae
    4-4-0
    15-15
    12
  • 32.
    Trocan Nicolae
    3-5-0
    16-17
    9
  • 33.
    Voicu Ionut
    6-1-0
    18-7
    18
  • 34.
    Darmaz Ion
    5-2-0
    16-10
    15
  • 35.
    Dumbrava Daniel
    5-2-0
    15-10
    15
  • 36.
    Mitzea Alexandru
    5-2-0
    17-8
    15
  • 37.
    Costache Rosioru Cristian
    5-2-0
    17-10
    15
  • 38.
    Gheorghe Nicu
    4-3-0
    14-14
    12
  • 39.
    Poloțca Ștefan
    4-3-0
    14-9
    12
  • 40.
    Panaitescu Stefan
    4-3-0
    14-13
    12
  • 41.
    Istrate Cristian
    4-3-0
    13-12
    12
  • 42.
    Ticu Dorin
    4-3-0
    15-15
    12
  • 43.
    Ciortescu Cristi
    4-3-0
    17-12
    12
  • 44.
    Gecse Alpár
    3-4-0
    9-15
    9
  • 45.
    Pralea Marius Dan
    3-4-0
    14-14
    9
  • 46.
    Trandafir Vasile
    3-4-0
    9-16
    9
  • 47.
    Pethő Mihály
    3-4-0
    15-14
    9
  • 48.
    Bulubusa Nicusor
    3-4-0
    11-14
    9
  • 49.
    Corneanu Sorin
    2-5-0
    10-19
    6
  • 50.
    Staicu Dan
    2-5-0
    10-15
    6
  • 51.
    Gavrila Aurel
    2-5-0
    9-17
    6
  • 52.
    Macelaru Eugen
    2-5-0
    10-16
    6
  • 53.
    Jichici Svetozar
    2-5-0
    9-17
    6
  • 54.
    Vladoiu Gelu
    2-5-0
    12-18
    6
  • 55.
    Micuda Mihai
    4-2-0
    14-10
    12
  • 56.
    Jurescu Sorin
    4-2-0
    16-13
    12
  • 57.
    Gherasim Iulian
    4-2-0
    16-10
    12
  • 58.
    Marola Dan
    3-3-0
    14-12
    9
  • 59.
    Pădurariu Costel
    3-3-0
    12-14
    9
  • 60.
    Brulea Petre
    3-3-0
    11-12
    9
  • 61.
    Nagy Iosif
    3-3-0
    9-12
    9
  • 62.
    Cecan Vasile
    3-3-0
    9-13
    9
  • 63.
    Ivan Valentin
    3-3-0
    11-15
    9
  • 64.
    Mihaila Nicolae
    3-3-0
    10-12
    9
  • 65.
    Ciobanu Daniel
    3-3-0
    12-13
    9
  • 66.
    Cinca Daniel
    3-3-0
    10-13
    9
  • 67.
    Birtalan Laszlo
    2-4-0
    11-15
    6
  • 68.
    Stolearenco Igor
    2-4-0
    9-12
    6
  • 69.
    Avram Nicolae
    2-4-0
    11-14
    6
  • 70.
    participant Tókos Pál
    2-4-0
    10-15
    6
  • 71.
    Petrov Dan
    2-4-0
    8-15
    6
  • 72.
    Capus Giani
    2-4-0
    12-12
    6
  • 73.
    Popa Mircea
    2-4-0
    8-13
    6
  • 74.
    Szántó Lajos
    1-5-0
    10-17
    3
  • 75.
    Silvistru Nicu
    1-5-0
    10-15
    3
  • 76.
    Dospinescu George
    1-5-0
    7-16
    3
  • 77.
    Maerean Claudiu
    1-5-0
    7-16
    3
  • 78.
    Pinzar Alin
    1-5-0
    7-15
    3
  • 79.
    Negrean Ioan
    1-5-0
    6-15
    3
  • 80.
    Orac Teodor
    1-5-0
    9-15
    3
  • 81.
    Jánosi Attila
    1-5-0
    5-17
    3
  • 82.
    Colesniuc Romeo
    1-3-0
    3-9
    3
  • 83.
    Kántor Imre Zoltán
    1-3-0
    4-9
    3
  • 84.
    Dena Corneliu
    1-3-0
    7-10
    3
  • 85.
    Voin Doru
    1-3-0
    6-10
    3
  • 86.
    Visan Bogdan
    1-3-0
    7-11
    3
  • 87.
    Dragan Petru Ioan
    1-3-0
    6-10
    3
  • 88.
    Motorga Dorin
    1-3-0
    6-11
    3
  • 89.
    Nicola Marian
    1-3-0
    6-10
    3
  • 90.
    Dumitrache Gabriel
    1-3-0
    5-11
    3
  • 91.
    Lovin Eusebiu
    1-3-0
    6-9
    3
  • 92.
    Fancsali Kálmán
    1-3-0
    7-9
    3
  • 93.
    Craciun David Mihai
    1-3-0
    7-10
    3
  • 94.
    Leola Andrei
    0-4-0
    5-12
    0
  • 95.
    Plaiasu Ion
    0-4-0
    3-12
    0
  • 96.
    Curpas Ioan
    0-4-0
    4-12
    0
  • 97.
    Campean Adrian
    0-4-0
    1-12
    0
  • 98.
    Osman Metin
    0-4-0
    4-12
    0
  • 99.
    Barbulescu Dan
    0-4-0
    6-12
    0
  • 100.
    Veres Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
Név
Ny-V-E
Sz-K
P
  • csoport: Felső: 27
  • 1.
    Stanciulescu Bogdan
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Deancea Gabriel
    1-1-0
    4-4
    3
  • Silvistru Nicu
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 26
  • 1.
    Costache Rosioru Cristian
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Buta Radu
    1-1-0
    4-3
    3
  • Mihaila Nicolae
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 25
  • 1.
    Ștefan Patrick
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Trocan Nicolae
    1-1-0
    5-3
    3
  • Brulea Petre
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 24
  • 1.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Barsa Ioan
    1-1-0
    5-4
    3
  • participant Tókos Pál
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 23
  • 1.
    Lacatis Ghita
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Jichici Svetozar
    1-1-0
    4-5
    3
  • Marola Dan
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 22
  • 1.
    Mignea Cornel
    1-1-0
    5-3
    3
  • 2.
    Ivan Sorin Ioan
    1-1-0
    3-3
    3
  • Birtalan Laszlo
    1-1-0
    3-5
    3
  • csoport: Felső: 21
  • 1.
    Dénes Ferenc
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Macelaru Eugen
    1-1-0
    4-3
    3
  • Stolearenco Igor
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 20
  • 1.
    Gheorghe Nicolae
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Gavrila Aurel
    1-1-0
    3-4
    3
  • Ciobanu Daniel
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 19
  • 1.
    Fratea Aurel
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Istrate Cristian
    1-1-0
    3-3
    3
  • Ivan Valentin
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 18
  • 1.
    László Levente
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Mitzea Alexandru
    1-1-0
    4-3
    3
  • Jánosi Attila
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 17
  • 1.
    Darmaz Ion
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Pralea Marius Dan
    1-1-0
    3-4
    3
  • Pinzar Alin
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 16
  • 1.
    Voicu Ionut
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Macovei Cristi
    1-1-0
    3-3
    3
  • Negrean Ioan
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 15
  • 1.
    Samoila Ion
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Pethő Mihály
    1-1-0
    3-3
    3
  • Nagy Iosif
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 14
  • 1.
    Szalay Liviu
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Corneanu Sorin
    1-1-0
    4-5
    3
  • Capus Giani
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 13
  • 1.
    Ciortescu Cristi
    1-1-0
    5-3
    3
  • 2.
    Trandafir Vasile
    1-1-0
    3-4
    3
  • Pădurariu Costel
    1-1-0
    4-5
    3
  • csoport: Felső: 12
  • 1.
    Ursulean Vasile
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Bulubusa Nicusor
    1-1-0
    3-4
    3
  • Orac Teodor
    0-2-0
    3-6
    0
  • csoport: Felső: 11
  • 1.
    Gheorghe Nicu
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Vladoiu Gelu
    1-1-0
    4-5
    3
  • Gherasim Iulian
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Felső: 10
  • 1.
    Braniste George
    2-0-0
    6-4
    6
  • 2.
    Staicu Dan
    1-1-0
    5-3
    3
  • Micuda Mihai
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 9
  • 1.
    Vaida Sorin
    1-1-0
    5-3
    3
  • 2.
    Dumbrava Daniel
    1-1-0
    3-3
    3
  • Petrov Dan
    1-1-0
    3-5
    3
  • csoport: Felső: 8
  • 1.
    Bozga Razvan
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Gecse Alpár
    1-1-0
    3-4
    3
  • Szántó Lajos
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 7
  • 1.
    Panait Genu
    2-0-0
    6-1
    6
  • 2.
    Kaposta Victor
    1-1-0
    4-3
    3
  • Maerean Claudiu
    0-2-0
    0-6
    0
  • csoport: Felső: 6
  • 1.
    Morosan Marian
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Colcer Nicolae
    1-1-0
    3-4
    3
  • Cinca Daniel
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 5
  • 2.
    Panaitescu Stefan
    1-1-0
    3-3
    3
  • Popa Mircea
    1-1-0
    3-4
    3
  • 1.
    Mitrea Silviu
    1-1-0
    4-3
    3
  • csoport: Felső: 4
  • 1.
    Tamas Szilárd
    1-1-0
    5-3
    3
  • 2.
    Poloțca Ștefan
    1-1-0
    3-3
    3
  • Cecan Vasile
    1-1-0
    3-5
    3
  • csoport: Felső: 3
  • 1.
    Corbu Darius
    2-0-0
    6-3
    6
  • 2.
    Baiburi Levent
    1-1-0
    5-4
    3
  • Avram Nicolae
    0-2-0
    2-6
    0
  • csoport: Felső: 2
  • 1.
    Ciuca Dan
    2-0-0
    6-0
    6
  • 2.
    Ticu Dorin
    1-1-0
    3-4
    3
  • Dospinescu George
    0-2-0
    1-6
    0
  • csoport: Felső: 1
  • 1.
    Sorescu Mircea
    2-0-0
    6-2
    6
  • 2.
    Potarniche Bianca
    1-1-0
    3-5
    3
  • Jurescu Sorin
    0-2-0
    4-6
    0
  • csoport: Alsó: 20
  • 2.
    Dénes Ferenc
    3-1-0
    10-4
    9
  • 1.
    Ciobanu Daniel
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Morosan Marian
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    Maerean Claudiu
    1-3-0
    7-10
    3
  • Voin Doru
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 19
  • 1.
    Istrate Cristian
    3-1-0
    9-6
    9
  • 2.
    Mignea Cornel
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Mitrea Silviu
    2-2-0
    7-9
    6
  • 4.
    Szántó Lajos
    1-3-0
    8-11
    3
  • Silvistru Nicu
    1-3-0
    8-9
    3
  • csoport: Alsó: 18
  • 1.
    Mitzea Alexandru
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Marola Dan
    3-1-0
    10-6
    9
  • 3.
    Cecan Vasile
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Petrov Dan
    1-3-0
    5-10
    3
  • Leola Andrei
    0-4-0
    5-12
    0
  • csoport: Alsó: 17
  • 1.
    Darmaz Ion
    3-1-0
    10-6
    9
  • 2.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1-0
    10-5
    9
  • 3.
    Avram Nicolae
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Staicu Dan
    1-3-0
    5-9
    3
  • Dumitrache Gabriel
    1-3-0
    5-11
    3
  • csoport: Alsó: 16
  • 1.
    Voicu Ionut
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Brulea Petre
    3-1-0
    10-6
    9
  • 4.
    Vladoiu Gelu
    1-3-0
    7-10
    3
  • Motorga Dorin
    1-3-0
    6-11
    3
  • 3.
    Dospinescu George
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 15
  • 1.
    Nagy Iosif
    3-1-0
    9-6
    9
  • 2.
    Mihaila Nicolae
    3-1-0
    9-6
    9
  • 3.
    Sorescu Mircea
    2-2-0
    7-6
    6
  • 4.
    Orac Teodor
    1-3-0
    6-9
    3
  • Nicola Marian
    1-3-0
    6-10
    3
  • csoport: Alsó: 14
  • 1.
    Szalay Liviu
    3-1-0
    11-7
    9
  • 2.
    Deancea Gabriel
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Potarniche Bianca
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Pădurariu Costel
    2-2-0
    8-9
    6
  • Veres Adrian
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 13
  • 1.
    Ciortescu Cristi
    3-1-0
    11-6
    9
  • 2.
    Stanciulescu Bogdan
    3-1-0
    11-8
    9
  • 3.
    Ticu Dorin
    3-1-0
    11-8
    9
  • 4.
    Corneanu Sorin
    1-3-0
    6-11
    3
  • Barbulescu Dan
    0-4-0
    6-12
    0
  • csoport: Alsó: 12
  • 1.
    Ursulean Vasile
    3-1-0
    10-6
    9
  • 2.
    Costache Rosioru Cristian
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Corbu Darius
    2-2-0
    6-7
    6
  • 4.
    Samoila Ion
    1-3-0
    6-10
    3
  • Lovin Eusebiu
    1-3-0
    6-9
    3
  • csoport: Alsó: 11
  • 1.
    Gherasim Iulian
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Ștefan Patrick
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Tamas Szilárd
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Negrean Ioan
    1-3-0
    6-9
    3
  • Campean Adrian
    0-4-0
    1-12
    0
  • csoport: Alsó: 10
  • 1.
    Micuda Mihai
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Barsa Ioan
    3-1-0
    11-7
    9
  • 4.
    Pinzar Alin
    1-3-0
    5-9
    3
  • Dragan Petru Ioan
    1-3-0
    6-10
    3
  • 3.
    Popa Mircea
    1-3-0
    5-9
    3
  • csoport: Alsó: 9
  • 1.
    Dumbrava Daniel
    4-0-0
    12-4
    12
  • 2.
    Lacatis Ghita
    2-2-0
    8-7
    6
  • 3.
    Colcer Nicolae
    2-2-0
    9-8
    6
  • 4.
    Jánosi Attila
    1-3-0
    5-11
    3
  • Visan Bogdan
    1-3-0
    7-11
    3
  • csoport: Alsó: 8
  • 1.
    Bozga Razvan
    3-1-0
    11-5
    9
  • 2.
    Ivan Sorin Ioan
    3-1-0
    10-7
    9
  • 3.
    Panait Genu
    2-2-0
    8-7
    6
  • 4.
    Fratea Aurel
    2-2-0
    7-9
    6
  • Osman Metin
    0-4-0
    4-12
    0
  • csoport: Alsó: 7
  • 1.
    Kaposta Victor
    4-0-0
    12-6
    12
  • 2.
    Stolearenco Igor
    2-2-0
    9-6
    6
  • 3.
    Gecse Alpár
    2-2-0
    6-8
    6
  • 4.
    Gavrila Aurel
    1-3-0
    6-10
    3
  • Dena Corneliu
    1-3-0
    7-10
    3
  • csoport: Alsó: 6
  • 1.
    Cinca Daniel
    3-1-0
    9-7
    9
  • 2.
    Gheorghe Nicolae
    3-1-0
    11-6
    9
  • 3.
    Vaida Sorin
    2-2-0
    9-7
    6
  • 4.
    Macelaru Eugen
    1-3-0
    6-10
    3
  • Kántor Imre Zoltán
    1-3-0
    4-9
    3
  • csoport: Alsó: 5
  • 1.
    Panaitescu Stefan
    3-1-0
    10-7
    9
  • 2.
    Ivan Valentin
    3-1-0
    11-9
    9
  • 3.
    Braniste George
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Birtalan Laszlo
    1-3-0
    8-10
    3
  • Craciun David Mihai
    1-3-0
    7-10
    3
  • csoport: Alsó: 4
  • 1.
    Poloțca Ștefan
    3-1-0
    9-3
    9
  • 2.
    László Levente
    3-1-0
    9-5
    9
  • 3.
    Gheorghe Nicu
    2-2-0
    8-8
    6
  • 4.
    Jichici Svetozar
    1-3-0
    5-9
    3
  • Colesniuc Romeo
    1-3-0
    3-9
    3
  • csoport: Alsó: 3
  • 1.
    Baiburi Levent
    4-0-0
    12-5
    12
  • 3.
    Bulubusa Nicusor
    2-2-0
    7-7
    6
  • 4.
    participant Tókos Pál
    2-2-0
    8-9
    6
  • 2.
    Pralea Marius Dan
    2-2-0
    10-7
    6
  • Plaiasu Ion
    0-4-0
    3-12
    0
  • csoport: Alsó: 2
  • 1.
    Ciuca Dan
    4-0-0
    12-2
    12
  • 2.
    Macovei Cristi
    2-2-0
    6-6
    6
  • 3.
    Trandafir Vasile
    2-2-0
    6-9
    6
  • 4.
    Trocan Nicolae
    1-3-0
    6-11
    3
  • Fancsali Kálmán
    1-3-0
    7-9
    3
  • csoport: Alsó: 1
  • 1.
    Jurescu Sorin
    4-0-0
    12-7
    12
  • 2.
    Capus Giani
    2-2-0
    9-6
    6
  • 4.
    Buta Radu
    2-2-0
    8-10
    6
  • 3.
    Pethő Mihály
    2-2-0
    10-8
    6
  • Curpas Ioan
    0-4-0
    4-12
    0
  • Egyéni díj
    Név
  • Sajnáljuk, egyetlen külön díj sem található
  • Név
    Engedélyezett
    Művelet
  • Sajnáljuk, egyetlen feliratkozó sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Sajnáljuk, egyetlen mérkőzés sem található
  • Résztvevő
    Eredmény
    Résztvevő
  • Top 1-2
  • Bozga Razvan
    0-3
    Barsa Ioan
  • Top 4
  • Bozga Razvan
    3-1
    Mitrea Silviu
  • Corbu Darius
    1-3
    Barsa Ioan
  • Top 8
  • Kaposta Victor
    2-3
    Bozga Razvan
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Baiburi Levent
  • Corbu Darius
    3-0
    Mignea Cornel
  • Macovei Cristi
    2-3
    Barsa Ioan
  • Top 16
  • Ivan Sorin Ioan
    2-3
    Kaposta Victor
  • Vaida Sorin
    0-3
    Bozga Razvan
  • Mitrea Silviu
    3-0
    Ursulean Vasile
  • Baiburi Levent
    3-0
    Buta Radu
  • Corbu Darius
    3-0
    Fratea Aurel
  • Mignea Cornel
    3-1
    Stanciulescu Bogdan
  • Macovei Cristi
    3-2
    Braniste George
  • Samoila Ion
    0-3
    Barsa Ioan
  • Top 32
  • Sorescu Mircea
    1-3
    Ivan Sorin Ioan
  • Kaposta Victor
    3-0
    Colcer Nicolae
  • Vaida Sorin
    3-2
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Ștefan Patrick
    1-3
    Bozga Razvan
  • Mitrea Silviu
    3-2
    Deancea Gabriel
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Ursulean Vasile
  • Baiburi Levent
    3-2
    Gheorghe Nicolae
  • Buta Radu
    3-1
    Tamas Szilárd
  • Corbu Darius
    3-2
    Trocan Nicolae
  • Fratea Aurel
    3-2
    Szalay Liviu
  • Potarniche Bianca
    1-3
    Mignea Cornel
  • Stanciulescu Bogdan
    3-2
    Morosan Marian
  • Panait Genu
    2-3
    Macovei Cristi
  • Lacatis Ghita
    0-3
    Braniste George
  • Samoila Ion
    3-1
    László Levente
  • Barsa Ioan
    3-1
    Ciuca Dan
  • Top 64
  • Sorescu Mircea
    3-0
  • Ivan Sorin Ioan
    3-0
    Jichici Svetozar
  • Darmaz Ion
    0-3
    Kaposta Victor
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Voicu Ionut
  • Vaida Sorin
    3-0
  • Corneanu Sorin
    0-3
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Pethő Mihály
  • 0-3
    Bozga Razvan
  • Mitrea Silviu
    3-0
  • Mitzea Alexandru
    1-3
    Deancea Gabriel
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Ticu Dorin
    1-3
    Ursulean Vasile
  • Ciortescu Cristi
    1-3
    Baiburi Levent
  • Staicu Dan
    0-3
    Gheorghe Nicolae
  • Buta Radu
    3-1
    Istrate Cristian
  • 0-3
    Tamas Szilárd
  • Corbu Darius
    3-0
  • Gavrila Aurel
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Fratea Aurel
    3-0
    Dumbrava Daniel
  • Poloțca Ștefan
    2-3
    Szalay Liviu
  • Gheorghe Nicu
    0-3
    Potarniche Bianca
  • Bulubusa Nicusor
    1-3
    Mignea Cornel
  • Stanciulescu Bogdan
    3-1
    Pralea Marius Dan
  • 0-3
    Morosan Marian
  • Panait Genu
    3-0
  • Macovei Cristi
    3-2
    Costache Rosioru Cristian
  • Lacatis Ghita
    3-0
    Trandafir Vasile
  • 0-3
    Braniste George
  • Samoila Ion
    3-1
    Panaitescu Stefan
  • Gecse Alpár
    0-3
    László Levente
  • Barsa Ioan
    3-0
    Macelaru Eugen
  • 0-3
    Ciuca Dan
  • csoport: Felső: 27
  • Deancea Gabriel
    1-3
    Stanciulescu Bogdan
  • Deancea Gabriel
    3-1
    Silvistru Nicu
  • Stanciulescu Bogdan
    3-1
    Silvistru Nicu
  • csoport: Felső: 26
  • Mihaila Nicolae
    1-3
    Costache Rosioru Cristian
  • Mihaila Nicolae
    0-3
    Buta Radu
  • Costache Rosioru Cristian
    3-1
    Buta Radu
  • csoport: Felső: 25
  • Brulea Petre
    1-3
    Ștefan Patrick
  • Brulea Petre
    0-3
    Trocan Nicolae
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Trocan Nicolae
  • csoport: Felső: 24
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-2
    Barsa Ioan
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Barsa Ioan
    3-1
    Tókos Pál participant
  • csoport: Felső: 23
  • Marola Dan
    2-3
    Lacatis Ghita
  • Marola Dan
    2-3
    Jichici Svetozar
  • Lacatis Ghita
    3-1
    Jichici Svetozar
  • csoport: Felső: 22
  • Mignea Cornel
    3-0
    Ivan Sorin Ioan
  • Mignea Cornel
    2-3
    Birtalan Laszlo
  • Ivan Sorin Ioan
    3-0
    Birtalan Laszlo
  • csoport: Felső: 21
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Stolearenco Igor
  • Dénes Ferenc
    3-1
    Macelaru Eugen
  • Stolearenco Igor
    0-3
    Macelaru Eugen
  • csoport: Felső: 20
  • Ciobanu Daniel
    1-3
    Gheorghe Nicolae
  • Ciobanu Daniel
    1-3
    Gavrila Aurel
  • Gheorghe Nicolae
    3-0
    Gavrila Aurel
  • csoport: Felső: 19
  • Istrate Cristian
    3-0
    Ivan Valentin
  • Istrate Cristian
    0-3
    Fratea Aurel
  • Ivan Valentin
    0-3
    Fratea Aurel
  • csoport: Felső: 18
  • Mitzea Alexandru
    1-3
    László Levente
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Jánosi Attila
  • László Levente
    3-0
    Jánosi Attila
  • csoport: Felső: 17
  • Darmaz Ion
    3-0
    Pralea Marius Dan
  • Darmaz Ion
    3-1
    Pinzar Alin
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Pinzar Alin
  • csoport: Felső: 16
  • Voicu Ionut
    3-0
    Macovei Cristi
  • Voicu Ionut
    3-0
    Negrean Ioan
  • Macovei Cristi
    3-0
    Negrean Ioan
  • csoport: Felső: 15
  • Nagy Iosif
    0-3
    Pethő Mihály
  • Nagy Iosif
    0-3
    Samoila Ion
  • Pethő Mihály
    0-3
    Samoila Ion
  • csoport: Felső: 14
  • Szalay Liviu
    3-1
    Capus Giani
  • Szalay Liviu
    3-1
    Corneanu Sorin
  • Capus Giani
    2-3
    Corneanu Sorin
  • csoport: Felső: 13
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Pădurariu Costel
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Pădurariu Costel
  • csoport: Felső: 12
  • Ursulean Vasile
    3-0
    Bulubusa Nicusor
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Orac Teodor
  • Bulubusa Nicusor
    3-1
    Orac Teodor
  • csoport: Felső: 11
  • Gherasim Iulian
    2-3
    Gheorghe Nicu
  • Gherasim Iulian
    2-3
    Vladoiu Gelu
  • Gheorghe Nicu
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • csoport: Felső: 10
  • Micuda Mihai
    2-3
    Braniste George
  • Micuda Mihai
    0-3
    Staicu Dan
  • Braniste George
    3-2
    Staicu Dan
  • csoport: Felső: 9
  • Dumbrava Daniel
    0-3
    Vaida Sorin
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Petrov Dan
  • Vaida Sorin
    2-3
    Petrov Dan
  • csoport: Felső: 8
  • Bozga Razvan
    3-0
    Gecse Alpár
  • Bozga Razvan
    3-1
    Szántó Lajos
  • Gecse Alpár
    3-1
    Szántó Lajos
  • csoport: Felső: 7
  • Kaposta Victor
    1-3
    Panait Genu
  • Kaposta Victor
    3-0
    Maerean Claudiu
  • Panait Genu
    3-0
    Maerean Claudiu
  • csoport: Felső: 6
  • Cinca Daniel
    1-3
    Colcer Nicolae
  • Cinca Daniel
    0-3
    Morosan Marian
  • Colcer Nicolae
    0-3
    Morosan Marian
  • csoport: Felső: 5
  • Panaitescu Stefan
    3-0
    Popa Mircea
  • Panaitescu Stefan
    0-3
    Mitrea Silviu
  • Popa Mircea
    3-1
    Mitrea Silviu
  • csoport: Felső: 4
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Tamas Szilárd
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Cecan Vasile
  • Tamas Szilárd
    2-3
    Cecan Vasile
  • csoport: Felső: 3
  • Baiburi Levent
    2-3
    Corbu Darius
  • Baiburi Levent
    3-1
    Avram Nicolae
  • Corbu Darius
    3-1
    Avram Nicolae
  • csoport: Felső: 2
  • Ciuca Dan
    3-0
    Ticu Dorin
  • Ciuca Dan
    3-0
    Dospinescu George
  • Ticu Dorin
    3-1
    Dospinescu George
  • csoport: Felső: 1
  • Jurescu Sorin
    2-3
    Potarniche Bianca
  • Jurescu Sorin
    2-3
    Sorescu Mircea
  • Potarniche Bianca
    0-3
    Sorescu Mircea
  • csoport: Alsó: 20
  • Voin Doru
    1-3
    Dénes Ferenc
  • Voin Doru
    1-3
    Ciobanu Daniel
  • Voin Doru
    3-1
    Morosan Marian
  • Voin Doru
    1-3
    Maerean Claudiu
  • Dénes Ferenc
    1-3
    Ciobanu Daniel
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Morosan Marian
  • Dénes Ferenc
    3-0
    Maerean Claudiu
  • Ciobanu Daniel
    1-3
    Morosan Marian
  • Ciobanu Daniel
    3-2
    Maerean Claudiu
  • Morosan Marian
    3-2
    Maerean Claudiu
  • csoport: Alsó: 19
  • Mignea Cornel
    3-0
    Mitrea Silviu
  • Mignea Cornel
    3-2
    Silvistru Nicu
  • Mignea Cornel
    0-3
    Istrate Cristian
  • Mignea Cornel
    3-1
    Szántó Lajos
  • Mitrea Silviu
    3-1
    Silvistru Nicu
  • Mitrea Silviu
    1-3
    Istrate Cristian
  • Mitrea Silviu
    3-2
    Szántó Lajos
  • Silvistru Nicu
    3-0
    Istrate Cristian
  • Silvistru Nicu
    2-3
    Szántó Lajos
  • Istrate Cristian
    3-2
    Szántó Lajos
  • csoport: Alsó: 18
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Leola Andrei
  • Mitzea Alexandru
    3-1
    Marola Dan
  • Mitzea Alexandru
    3-1
    Petrov Dan
  • Mitzea Alexandru
    3-0
    Cecan Vasile
  • Leola Andrei
    2-3
    Marola Dan
  • Leola Andrei
    1-3
    Petrov Dan
  • Leola Andrei
    2-3
    Cecan Vasile
  • Marola Dan
    3-1
    Petrov Dan
  • Marola Dan
    3-0
    Cecan Vasile
  • Petrov Dan
    0-3
    Cecan Vasile
  • csoport: Alsó: 17
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Avram Nicolae
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    1-3
    Darmaz Ion
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-0
    Staicu Dan
  • Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    3-1
    Dumitrache Gabriel
  • Avram Nicolae
    3-1
    Darmaz Ion
  • Avram Nicolae
    3-1
    Staicu Dan
  • Avram Nicolae
    2-3
    Dumitrache Gabriel
  • Darmaz Ion
    3-1
    Staicu Dan
  • Darmaz Ion
    3-1
    Dumitrache Gabriel
  • Staicu Dan
    3-0
    Dumitrache Gabriel
  • csoport: Alsó: 16
  • Voicu Ionut
    3-1
    Motorga Dorin
  • Voicu Ionut
    3-1
    Vladoiu Gelu
  • Voicu Ionut
    3-1
    Brulea Petre
  • Voicu Ionut
    3-1
    Dospinescu George
  • Motorga Dorin
    1-3
    Vladoiu Gelu
  • Motorga Dorin
    1-3
    Brulea Petre
  • Motorga Dorin
    3-2
    Dospinescu George
  • Vladoiu Gelu
    2-3
    Brulea Petre
  • Vladoiu Gelu
    1-3
    Dospinescu George
  • Brulea Petre
    3-0
    Dospinescu George
  • csoport: Alsó: 15
  • Mihaila Nicolae
    3-0
    Sorescu Mircea
  • Mihaila Nicolae
    0-3
    Nagy Iosif
  • Mihaila Nicolae
    3-1
    Orac Teodor
  • Mihaila Nicolae
    3-2
    Nicola Marian
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Nagy Iosif
  • Sorescu Mircea
    3-0
    Orac Teodor
  • Sorescu Mircea
    1-3
    Nicola Marian
  • Nagy Iosif
    3-2
    Orac Teodor
  • Nagy Iosif
    3-1
    Nicola Marian
  • Orac Teodor
    3-0
    Nicola Marian
  • csoport: Alsó: 14
  • Deancea Gabriel
    2-3
    Szalay Liviu
  • Deancea Gabriel
    3-1
    Potarniche Bianca
  • Deancea Gabriel
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Deancea Gabriel
    3-1
    Veres Adrian
  • Szalay Liviu
    3-1
    Potarniche Bianca
  • Szalay Liviu
    2-3
    Pădurariu Costel
  • Szalay Liviu
    3-1
    Veres Adrian
  • Potarniche Bianca
    3-1
    Pădurariu Costel
  • Potarniche Bianca
    3-0
    Veres Adrian
  • Pădurariu Costel
    3-1
    Veres Adrian
  • csoport: Alsó: 13
  • Ciortescu Cristi
    3-2
    Stanciulescu Bogdan
  • Ciortescu Cristi
    2-3
    Ticu Dorin
  • Ciortescu Cristi
    3-0
    Corneanu Sorin
  • Ciortescu Cristi
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Stanciulescu Bogdan
    3-2
    Ticu Dorin
  • Stanciulescu Bogdan
    3-2
    Corneanu Sorin
  • Stanciulescu Bogdan
    3-1
    Barbulescu Dan
  • Ticu Dorin
    3-1
    Corneanu Sorin
  • Ticu Dorin
    3-2
    Barbulescu Dan
  • Corneanu Sorin
    3-2
    Barbulescu Dan
  • csoport: Alsó: 12
  • Costache Rosioru Cristian
    0-3
    Ursulean Vasile
  • Costache Rosioru Cristian
    3-0
    Corbu Darius
  • Costache Rosioru Cristian
    3-1
    Samoila Ion
  • Costache Rosioru Cristian
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Ursulean Vasile
    1-3
    Corbu Darius
  • Ursulean Vasile
    3-2
    Samoila Ion
  • Ursulean Vasile
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • Corbu Darius
    3-0
    Samoila Ion
  • Corbu Darius
    0-3
    Lovin Eusebiu
  • Samoila Ion
    3-1
    Lovin Eusebiu
  • csoport: Alsó: 11
  • Ștefan Patrick
    2-3
    Gherasim Iulian
  • Ștefan Patrick
    3-2
    Negrean Ioan
  • Ștefan Patrick
    3-1
    Campean Adrian
  • Ștefan Patrick
    3-0
    Tamas Szilárd
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Negrean Ioan
  • Gherasim Iulian
    3-0
    Campean Adrian
  • Gherasim Iulian
    3-2
    Tamas Szilárd
  • Negrean Ioan
    3-0
    Campean Adrian
  • Negrean Ioan
    1-3
    Tamas Szilárd
  • Campean Adrian
    0-3
    Tamas Szilárd
  • csoport: Alsó: 10
  • Barsa Ioan
    3-1
    Dragan Petru Ioan
  • Barsa Ioan
    2-3
    Micuda Mihai
  • Barsa Ioan
    3-2
    Pinzar Alin
  • Barsa Ioan
    3-1
    Popa Mircea
  • Dragan Petru Ioan
    2-3
    Micuda Mihai
  • Dragan Petru Ioan
    0-3
    Pinzar Alin
  • Dragan Petru Ioan
    3-1
    Popa Mircea
  • Micuda Mihai
    3-0
    Pinzar Alin
  • Micuda Mihai
    3-0
    Popa Mircea
  • Pinzar Alin
    0-3
    Popa Mircea
  • csoport: Alsó: 9
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Colcer Nicolae
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Lacatis Ghita
  • Dumbrava Daniel
    3-0
    Visan Bogdan
  • Dumbrava Daniel
    3-2
    Jánosi Attila
  • Colcer Nicolae
    1-3
    Lacatis Ghita
  • Colcer Nicolae
    3-2
    Visan Bogdan
  • Colcer Nicolae
    3-0
    Jánosi Attila
  • Lacatis Ghita
    2-3
    Visan Bogdan
  • Lacatis Ghita
    3-0
    Jánosi Attila
  • Visan Bogdan
    2-3
    Jánosi Attila
  • csoport: Alsó: 8
  • Fratea Aurel
    3-2
    Bozga Razvan
  • Fratea Aurel
    0-3
    Ivan Sorin Ioan
  • Fratea Aurel
    3-1
    Osman Metin
  • Fratea Aurel
    1-3
    Panait Genu
  • Bozga Razvan
    3-1
    Ivan Sorin Ioan
  • Bozga Razvan
    3-1
    Osman Metin
  • Bozga Razvan
    3-0
    Panait Genu
  • Ivan Sorin Ioan
    3-2
    Osman Metin
  • Ivan Sorin Ioan
    3-2
    Panait Genu
  • Osman Metin
    0-3
    Panait Genu
  • csoport: Alsó: 7
  • Kaposta Victor
    3-2
    Dena Corneliu
  • Kaposta Victor
    3-2
    Stolearenco Igor
  • Kaposta Victor
    3-0
    Gecse Alpár
  • Kaposta Victor
    3-2
    Gavrila Aurel
  • Dena Corneliu
    3-1
    Stolearenco Igor
  • Dena Corneliu
    1-3
    Gecse Alpár
  • Dena Corneliu
    1-3
    Gavrila Aurel
  • Stolearenco Igor
    3-0
    Gecse Alpár
  • Stolearenco Igor
    3-0
    Gavrila Aurel
  • Gecse Alpár
    3-1
    Gavrila Aurel
  • csoport: Alsó: 6
  • Vaida Sorin
    1-3
    Cinca Daniel
  • Vaida Sorin
    2-3
    Gheorghe Nicolae
  • Vaida Sorin
    3-1
    Macelaru Eugen
  • Vaida Sorin
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Cinca Daniel
    3-2
    Gheorghe Nicolae
  • Cinca Daniel
    3-1
    Macelaru Eugen
  • Cinca Daniel
    0-3
    Kántor Imre Zoltán
  • Gheorghe Nicolae
    3-1
    Macelaru Eugen
  • Gheorghe Nicolae
    3-0
    Kántor Imre Zoltán
  • Macelaru Eugen
    3-1
    Kántor Imre Zoltán
  • csoport: Alsó: 5
  • Panaitescu Stefan
    3-0
    Braniste George
  • Panaitescu Stefan
    1-3
    Craciun David Mihai
  • Panaitescu Stefan
    3-2
    Ivan Valentin
  • Panaitescu Stefan
    3-2
    Birtalan Laszlo
  • Braniste George
    3-1
    Craciun David Mihai
  • Braniste George
    2-3
    Ivan Valentin
  • Braniste George
    3-1
    Birtalan Laszlo
  • Craciun David Mihai
    2-3
    Ivan Valentin
  • Craciun David Mihai
    1-3
    Birtalan Laszlo
  • Ivan Valentin
    3-2
    Birtalan Laszlo
  • csoport: Alsó: 4
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Jichici Svetozar
  • Poloțca Ștefan
    0-3
    Gheorghe Nicu
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    László Levente
  • Poloțca Ștefan
    3-0
    Colesniuc Romeo
  • Jichici Svetozar
    2-3
    Gheorghe Nicu
  • Jichici Svetozar
    0-3
    László Levente
  • Jichici Svetozar
    3-0
    Colesniuc Romeo
  • Gheorghe Nicu
    2-3
    László Levente
  • Gheorghe Nicu
    0-3
    Colesniuc Romeo
  • László Levente
    3-0
    Colesniuc Romeo
  • csoport: Alsó: 3
  • Baiburi Levent
    3-1
    Bulubusa Nicusor
  • Baiburi Levent
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Baiburi Levent
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • Baiburi Levent
    3-1
    Plaiasu Ion
  • Bulubusa Nicusor
    3-1
    Tókos Pál participant
  • Bulubusa Nicusor
    0-3
    Pralea Marius Dan
  • Bulubusa Nicusor
    3-0
    Plaiasu Ion
  • participant Tókos Pál
    3-2
    Pralea Marius Dan
  • participant Tókos Pál
    3-1
    Plaiasu Ion
  • Pralea Marius Dan
    3-1
    Plaiasu Ion
  • csoport: Alsó: 2
  • Ciuca Dan
    3-0
    Trandafir Vasile
  • Ciuca Dan
    3-0
    Macovei Cristi
  • Ciuca Dan
    3-0
    Fancsali Kálmán
  • Ciuca Dan
    3-2
    Trocan Nicolae
  • Trandafir Vasile
    0-3
    Macovei Cristi
  • Trandafir Vasile
    3-2
    Fancsali Kálmán
  • Trandafir Vasile
    3-1
    Trocan Nicolae
  • Macovei Cristi
    0-3
    Fancsali Kálmán
  • Macovei Cristi
    3-0
    Trocan Nicolae
  • Fancsali Kálmán
    2-3
    Trocan Nicolae
  • csoport: Alsó: 1
  • Buta Radu
    0-3
    Capus Giani
  • Buta Radu
    3-2
    Pethő Mihály
  • Buta Radu
    3-2
    Curpas Ioan
  • Buta Radu
    2-3
    Jurescu Sorin
  • Capus Giani
    1-3
    Pethő Mihály
  • Capus Giani
    3-0
    Curpas Ioan
  • Capus Giani
    2-3
    Jurescu Sorin
  • Pethő Mihály
    3-1
    Curpas Ioan
  • Pethő Mihály
    2-3
    Jurescu Sorin
  • Curpas Ioan
    1-3
    Jurescu Sorin
  • csoport: Alsó: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Buta Radu 
     
    0-3
    3-2
    3-2
    2-3
    2
  • 2
    Capus Giani 
    3-0
     
    1-3
    3-0
    2-3
    2
  • 3
    Pethő Mihály 
    2-3
    3-1
     
    3-1
    2-3
    2
  • 4
    Curpas Ioan 
    2-3
    0-3
    1-3
     
    1-3
    0
  • 5
    Jurescu Sorin 
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
     
    4
  • csoport: Alsó: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ciuca Dan 
     
    3-0
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Trandafir Vasile 
    0-3
     
    0-3
    3-2
    3-1
    2
  • 3
    Macovei Cristi 
    0-3
    3-0
     
    0-3
    3-0
    2
  • 4
    Fancsali Kálmán 
    0-3
    2-3
    3-0
     
    2-3
    1
  • 5
    Trocan Nicolae 
    2-3
    1-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Baiburi Levent 
     
    3-1
    3-1
    3-2
    3-1
    4
  • 2
    Bulubusa Nicusor 
    1-3
     
    3-1
    0-3
    3-0
    2
  • 3
    Tókos Pál 
    1-3
    1-3
     
    3-2
    3-1
    2
  • 4
    Pralea Marius Dan 
    2-3
    3-0
    2-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Plaiasu Ion 
    1-3
    0-3
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    3
  • 2
    Jichici Svetozar 
    0-3
     
    2-3
    0-3
    3-0
    1
  • 3
    Gheorghe Nicu 
    3-0
    3-2
     
    2-3
    0-3
    2
  • 4
    László Levente 
    0-3
    3-0
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Colesniuc Romeo 
    0-3
    0-3
    3-0
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Panaitescu Stefan 
     
    3-0
    1-3
    3-2
    3-2
    3
  • 2
    Braniste George 
    0-3
     
    3-1
    2-3
    3-1
    2
  • 3
    Craciun David Mihai 
    3-1
    1-3
     
    2-3
    1-3
    1
  • 4
    Ivan Valentin 
    2-3
    3-2
    3-2
     
    3-2
    3
  • 5
    Birtalan Laszlo 
    2-3
    1-3
    3-1
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Vaida Sorin 
     
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
  • 2
    Cinca Daniel 
    3-1
     
    3-2
    3-1
    0-3
    3
  • 3
    Gheorghe Nicolae 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Macelaru Eugen 
    1-3
    1-3
    1-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Kántor Imre Zoltán 
    0-3
    3-0
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Kaposta Victor 
     
    3-2
    3-2
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Dena Corneliu 
    2-3
     
    3-1
    1-3
    1-3
    1
  • 3
    Stolearenco Igor 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    3-0
    2
  • 4
    Gecse Alpár 
    0-3
    3-1
    0-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Gavrila Aurel 
    2-3
    3-1
    0-3
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Fratea Aurel 
     
    3-2
    0-3
    3-1
    1-3
    2
  • 2
    Bozga Razvan 
    2-3
     
    3-1
    3-1
    3-0
    3
  • 3
    Ivan Sorin Ioan 
    3-0
    1-3
     
    3-2
    3-2
    3
  • 4
    Osman Metin 
    1-3
    1-3
    2-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Panait Genu 
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Dumbrava Daniel 
     
    3-2
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 2
    Colcer Nicolae 
    2-3
     
    1-3
    3-2
    3-0
    2
  • 3
    Lacatis Ghita 
    0-3
    3-1
     
    2-3
    3-0
    2
  • 4
    Visan Bogdan 
    0-3
    2-3
    3-2
     
    2-3
    1
  • 5
    Jánosi Attila 
    2-3
    0-3
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Alsó: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Barsa Ioan 
     
    3-1
    2-3
    3-2
    3-1
    3
  • 2
    Dragan Petru Ioan 
    1-3
     
    2-3
    0-3
    3-1
    1
  • 3
    Micuda Mihai 
    3-2
    3-2
     
    3-0
    3-0
    4
  • 4
    Pinzar Alin 
    2-3
    3-0
    0-3
     
    0-3
    1
  • 5
    Popa Mircea 
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Alsó: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ștefan Patrick 
     
    2-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
  • 2
    Gherasim Iulian 
    3-2
     
    3-0
    3-0
    3-2
    4
  • 3
    Negrean Ioan 
    2-3
    0-3
     
    3-0
    1-3
    1
  • 4
    Campean Adrian 
    1-3
    0-3
    0-3
     
    0-3
    0
  • 5
    Tamas Szilárd 
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Costache Rosioru Cristian 
     
    0-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Ursulean Vasile 
    3-0
     
    1-3
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Corbu Darius 
    0-3
    3-1
     
    3-0
    0-3
    2
  • 4
    Samoila Ion 
    1-3
    2-3
    0-3
     
    3-1
    1
  • 5
    Lovin Eusebiu 
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    3-2
    2-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Stanciulescu Bogdan 
    2-3
     
    3-2
    3-2
    3-1
    3
  • 3
    Ticu Dorin 
    3-2
    2-3
     
    3-1
    3-2
    3
  • 4
    Corneanu Sorin 
    0-3
    2-3
    1-3
     
    3-2
    1
  • 5
    Barbulescu Dan 
    1-3
    1-3
    2-3
    2-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Deancea Gabriel 
     
    2-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
  • 2
    Szalay Liviu 
    3-2
     
    3-1
    2-3
    3-1
    3
  • 3
    Potarniche Bianca 
    1-3
    1-3
     
    3-1
    3-0
    2
  • 4
    Pădurariu Costel 
    1-3
    3-2
    1-3
     
    3-1
    2
  • 5
    Veres Adrian 
    1-3
    1-3
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Alsó: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mihaila Nicolae 
     
    3-0
    0-3
    3-1
    3-2
    3
  • 2
    Sorescu Mircea 
    0-3
     
    3-0
    3-0
    1-3
    2
  • 3
    Nagy Iosif 
    3-0
    0-3
     
    3-2
    3-1
    3
  • 4
    Orac Teodor 
    1-3
    0-3
    2-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Nicola Marian 
    2-3
    3-1
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Voicu Ionut 
     
    3-1
    3-1
    3-1
    3-1
    4
  • 2
    Motorga Dorin 
    1-3
     
    1-3
    1-3
    3-2
    1
  • 3
    Vladoiu Gelu 
    1-3
    3-1
     
    2-3
    1-3
    1
  • 4
    Brulea Petre 
    1-3
    3-1
    3-2
     
    3-0
    3
  • 5
    Dospinescu George 
    1-3
    2-3
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 
     
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
  • 2
    Avram Nicolae 
    1-3
     
    3-1
    3-1
    2-3
    2
  • 3
    Darmaz Ion 
    3-1
    1-3
     
    3-1
    3-1
    3
  • 4
    Staicu Dan 
    0-3
    1-3
    1-3
     
    3-0
    1
  • 5
    Dumitrache Gabriel 
    1-3
    3-2
    1-3
    0-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mitzea Alexandru 
     
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    4
  • 2
    Leola Andrei 
    0-3
     
    2-3
    1-3
    2-3
    0
  • 3
    Marola Dan 
    1-3
    3-2
     
    3-1
    3-0
    3
  • 4
    Petrov Dan 
    1-3
    3-1
    1-3
     
    0-3
    1
  • 5
    Cecan Vasile 
    0-3
    3-2
    0-3
    3-0
     
    2
  • csoport: Alsó: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Mignea Cornel 
     
    3-0
    3-2
    0-3
    3-1
    3
  • 2
    Mitrea Silviu 
    0-3
     
    3-1
    1-3
    3-2
    2
  • 3
    Silvistru Nicu 
    2-3
    1-3
     
    3-0
    2-3
    1
  • 4
    Istrate Cristian 
    3-0
    3-1
    0-3
     
    3-2
    3
  • 5
    Szántó Lajos 
    1-3
    2-3
    3-2
    2-3
     
    1
  • csoport: Alsó: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    4
    5
    Nyert
  • 1
    Voin Doru 
     
    1-3
    1-3
    3-1
    1-3
    1
  • 2
    Dénes Ferenc 
    3-1
     
    1-3
    3-0
    3-0
    3
  • 3
    Ciobanu Daniel 
    3-1
    3-1
     
    1-3
    3-2
    3
  • 4
    Morosan Marian 
    1-3
    0-3
    3-1
     
    3-2
    2
  • 5
    Maerean Claudiu 
    3-1
    0-3
    2-3
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 1
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Jurescu Sorin 
     
    2-3
    2-3
    0
  • 2
    Potarniche Bianca 
    3-2
     
    0-3
    1
  • 3
    Sorescu Mircea 
    3-2
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 2
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ciuca Dan 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Ticu Dorin 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Dospinescu George 
    0-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 3
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Baiburi Levent 
     
    2-3
    3-1
    1
  • 2
    Corbu Darius 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Avram Nicolae 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 4
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Poloțca Ștefan 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Tamas Szilárd 
    3-0
     
    2-3
    1
  • 3
    Cecan Vasile 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 5
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Panaitescu Stefan 
     
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Popa Mircea 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Mitrea Silviu 
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 6
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Cinca Daniel 
     
    1-3
    0-3
    0
  • 2
    Colcer Nicolae 
    3-1
     
    0-3
    1
  • 3
    Morosan Marian 
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 7
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Kaposta Victor 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    Panait Genu 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Maerean Claudiu 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 8
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Bozga Razvan 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Gecse Alpár 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Szántó Lajos 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 9
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dumbrava Daniel 
     
    0-3
    3-0
    1
  • 2
    Vaida Sorin 
    3-0
     
    2-3
    1
  • 3
    Petrov Dan 
    0-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 10
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Micuda Mihai 
     
    2-3
    0-3
    0
  • 2
    Braniste George 
    3-2
     
    3-2
    2
  • 3
    Staicu Dan 
    3-0
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 11
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Gherasim Iulian 
     
    2-3
    2-3
    0
  • 2
    Gheorghe Nicu 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Vladoiu Gelu 
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 12
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ursulean Vasile 
     
    3-0
    3-2
    2
  • 2
    Bulubusa Nicusor 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Orac Teodor 
    2-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 13
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ciortescu Cristi 
     
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Trandafir Vasile 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Pădurariu Costel 
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 14
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Szalay Liviu 
     
    3-1
    3-1
    2
  • 2
    Capus Giani 
    1-3
     
    2-3
    0
  • 3
    Corneanu Sorin 
    1-3
    3-2
     
    1
  • csoport: Felső: 15
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nagy Iosif 
     
    0-3
    0-3
    0
  • 2
    Pethő Mihály 
    3-0
     
    0-3
    1
  • 3
    Samoila Ion 
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 16
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Voicu Ionut 
     
    3-0
    3-0
    2
  • 2
    Macovei Cristi 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Negrean Ioan 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 17
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Darmaz Ion 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Pralea Marius Dan 
    0-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Pinzar Alin 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 18
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mitzea Alexandru 
     
    1-3
    3-0
    1
  • 2
    László Levente 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Jánosi Attila 
    0-3
    0-3
     
    0
  • csoport: Felső: 19
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Istrate Cristian 
     
    3-0
    0-3
    1
  • 2
    Ivan Valentin 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Fratea Aurel 
    3-0
    3-0
     
    2
  • csoport: Felső: 20
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Ciobanu Daniel 
     
    1-3
    1-3
    0
  • 2
    Gheorghe Nicolae 
    3-1
     
    3-0
    2
  • 3
    Gavrila Aurel 
    3-1
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 21
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Dénes Ferenc 
     
    3-0
    3-1
    2
  • 2
    Stolearenco Igor 
    0-3
     
    0-3
    0
  • 3
    Macelaru Eugen 
    1-3
    3-0
     
    1
  • csoport: Felső: 22
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mignea Cornel 
     
    3-0
    2-3
    1
  • 2
    Ivan Sorin Ioan 
    0-3
     
    3-0
    1
  • 3
    Birtalan Laszlo 
    3-2
    0-3
     
    1
  • csoport: Felső: 23
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Marola Dan 
     
    2-3
    2-3
    0
  • 2
    Lacatis Ghita 
    3-2
     
    3-1
    2
  • 3
    Jichici Svetozar 
    3-2
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 24
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 
     
    3-2
    3-1
    2
  • 2
    Barsa Ioan 
    2-3
     
    3-1
    1
  • 3
    Tókos Pál 
    1-3
    1-3
     
    0
  • csoport: Felső: 25
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Brulea Petre 
     
    1-3
    0-3
    0
  • 2
    Ștefan Patrick 
    3-1
     
    3-2
    2
  • 3
    Trocan Nicolae 
    3-0
    2-3
     
    1
  • csoport: Felső: 26
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Mihaila Nicolae 
     
    1-3
    0-3
    0
  • 2
    Costache Rosioru Cristian 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Buta Radu 
    3-0
    1-3
     
    1
  • csoport: Felső: 27
  •  
    Név
    1
    2
    3
    Nyert
  • 1
    Deancea Gabriel 
     
    1-3
    3-1
    1
  • 2
    Stanciulescu Bogdan 
    3-1
     
    3-1
    2
  • 3
    Silvistru Nicu 
    1-3
    1-3
     
    0
Támogatók